Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения Толебийского района
Постановление акимата Толебийского района Южно-Казахстанской области от 21 июля 2017 года № 277. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 21 августа 2017 года № 4194. Утратило силу постановлением акимата Толебийского района Южно-Казахстанской области от 10 мая 2018 года № 223
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Толебийского района Южно-Казахстанской области от 10.05.2018 № 223 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 и пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", акимат Толебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Р. Бейсебаевой.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня егопервого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима района С. Дуйсебаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Управление пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
Южно Казахстанской области"
___________________Н. Байгут
"____"____________ 2017 год
Утвержден постановлением
акимата Толебийского района
от 21 июля 2017 года № 277
Перечень, наименования и индексы
автомобильных дорог общего пользования районного значения Толебийского района
Индекс автомобильных дорог
Наименование автомобильных дорог
Адреса автомобильных дорог, км
Общая протяженность, километр
1
KXTL-1
Биринши Мамыр-Жамбаев

Төлеби ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 21 шiлдедегi № 277 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 21 тамызда № 4194 болып тiркелдi. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 10 мамырдағы № 223 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 10.05.2018 № 223 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына және "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 3 бабының 7 тармағына және 6 бабының 2 тармағына сәйкес, Төлеби ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р.Бейсебаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің уақытша
міндетін атқарушы С.Дуйсебаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Оңтүстік Қазақстан облысының
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы___________ Н.Байғұт
2017 жыл "____"____________
Төлеби ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 21 шілдедегі
№ 277 қаулысымен бекітілген
Төлеби ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері
Автомобиль жолдарының индексі
Автомобиль жолдарының атауы
Автомобиль жолдарының мекенжайы, шақырымы
Жалпы ұзындығы, шақырымы
1
KXTL-1
Бірінші Мамыр-Жамбаевка