О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 21 декабря 2009 года № 17/234-IV "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду Восточно-Казахстанской области"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/187-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 декабря 2017 года № 5361. Утратило силу - решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12 апреля 2018 года № 19/220-VI

"Шығыс Қазақстан облысының қоршаған ортаға эмиссияға төлемақы мөлшерлемелері туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/234-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/187-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 желтоқсанда № 5361 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 19/220-VI шешімімен

Сноска. Утратило силу - решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12.04.2018 № 19/220-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:

Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 12.04.2018 № 19/220-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 5-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50-бабының 2-тармағына сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду Восточно-Казахстанской области" от 21 декабря 2009 года № 17/234-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2524, опубликовано в газетах "Дидар" от 1 февраля 2010 года, "Рудный Алтай" от 2 февраля 2010 года) следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
пункт 2 изложить в следующей редакции:

1. "Шығыс Қазақстан облысының қоршаған ортаға эмиссияға төлемақы мөлшерлемелері туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/234-IV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 2524, 2010 жылдың 1 ақпанындағы "Дидар", 2010 жылдың 2 ақпанындағы "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасында:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"9. За эмиссии в окружающую среду без экологического разрешения, а также сверх установленных нормативов применяются ставки, установленные настоящим решением.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии З. Камасова
Секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата
В. Головатюк

"9. Экологиялық рұқсатсыз, сондай-ақ белгіленген нормативтерден тыс қоршаған ортаға эмиссиялар үшін осы шешімде белгіленген мөлшерлемелер қолданылады.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы З. Қамасова
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы
В. Головатюк