О едином организаторе государственных закупок
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 6 апреля 2017 года № 1371. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 21 апреля 2017 года № 4974. Утратило силу постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 3 июня 2019 года № 2385
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 03.06.2019 № 2385 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках", пунктом 2 статьи 39 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить для заказчиков единым организатором государственных закупок по городу Усть-Каменогорску государственное учреждение "Отдел финансов города Усть-Каменогорска".
1-1. Определить перечень работ, по которым организация и проведение государственных закупок выполняются единым организатором государственных закупок, согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Постановление дополнено пунктом 1-1 в соответствии с постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 07.08.2017 № 3228 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города
Усть-Каменогорска Е. Аймукашев
Приложение
к постановлению акимата
города Усть-Каменогорска
от "07" _08_ 2017года № 3228
Перечень работ, по которым организация ипроведение государственных закупок выполняются единым организатором

Мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушы туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 6 сәуірдегі № 1371 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 сәуірде № 4974 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 3 маусымдағы № 2385 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 03.06.2019 № 2385 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Заңының 8-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 39-бабының 2-тармағына сәйкес, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тапсырыс берушілер үшін "Өскемен қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Өскемен қаласы бойынша мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушы болып айқындалсын.
1-1. Мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушы ұйымдастыратын және өткізетін тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер тізбесі осы қаулыға қосымшаға сай анықталсын.
Ескерту. Қаулы 1-1-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласының әкімдігінің 07.08.2017 № 3228 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының
әкімі Е. Аймұқашев
Өскемен қаласы әкімдігінің
2017 жылғы " 07 " 08
3228 қаулысына қосымша
Мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушы ұйымдастыратын және өткізетін жұмыстар тізбесі

Сноска. Приложение в редакции постановления акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 02.05.2018 № 1865 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование работ
1.
Создание (строительство) новых либо реконструкция и капитальный ремонт имеющихся объектов, реализуемых за счет бюджетных средств, где администраторами бюджетных программ выступают государственные учреждения города Усть-Каменогорска (при превышении суммы, выделенной для их приобретения двадцати тысячекратного размера месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год бюджетным законодательством).
2.
Создание (строительство) новых либо реконструкция и капитальный ремонт имеющихся объектов, закупаемых в рамках реализуемых бюджетных инвестиционных проектов (при превышении суммы, выделенной для их приобретения двадцати тысячекратного размера месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете).
3.
Средний, текущий ремонт автомобильных дорог городского значения (при превышении суммы, выделенной для их приобретения двадцатитысячекратного размера месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете).
4.
Ремонтные работы водопроводных и тепловых сетей, канализаций (при превышении суммы, выделенной для их приобретения двадцатитысячекратного размера месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете).
5.
Благоустройство (при превышении суммы, выделенной для их приобретения двадцатитысячекратного размера месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете).
Примечание: указанный размер месячного расчетного показателя учитывается с НДС

Ескерту. Қосымша жаңа редакциада - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласының әкімдігінің 02.05.2018 № 1865 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
р/р
Жұмыстардың атауы
1.
Бюджеттік қаражат есебінен іске асырылатын жаңа объектерді құру (құрылысы) немесе қолданыстағы объектерді реконструкциялау және күрделі жөндеу, ол жерде бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері ретінде Өскемен қаласының мемлекеттік мекемелері болады (бюджет заңнамасымен тиісті қаржылық жылға белгіленген айлық есептік көрсеткіштің жиырма мың еселік мөлшерін сатып алу үшін бөлінген сомадан асқанда).
2.
Іске асырылатын бюджеттік инвестициялық жобалар аясында сатып алынатын жаңа объектерді құру (құрылысы) немесе қолданыстағы объектерді реконструкциялау және күрделі жөндеу (республикалық бюджет туралы заңмен тиісті қаржылық жылға белгіленген айлық есептік көрсеткіштің жиырма мың еселік мөлшерін сатып алу үшін бөлінген сомадан асқанда).
3.
Қалалық маңызы бар автомобиль жолдарын орташа, ағымдағы жөндеу (республикалық бюджет туралы заңмен тиісті қаржылық жылға белгіленген айлық есептік көрсеткіштің жиырма мың еселік мөлшерін сатып алу үшін бөлінген сомадан асқанда).
4.
Су құбырлары және жылу желілерінің, канализациялардың жөндеу жұмыстары (республикалық бюджет туралы заңмен тиісті қаржылық жылға белгіленген айлық есептік көрсеткіштің жиырма мың еселік мөлшерін сатып алу үшін бөлінген сомадан асқанда).
5.
Абаттандыру (республикалық бюджет туралы заңмен тиісті қаржылық жылға белгіленген айлық есептік көрсеткіштің жиырма мың еселік мөлшерін сатып алу үшін бөлінген сомадан асқанда).
Ескерту: айлық есептік көрсеткіштің аталған мөлшері ҚҚС-пен бірге есепке алынады