О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 21 декабря 2016 года № 9/66-VI "О бюджете города Семей на 2017-2019 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 21 февраля 2017 года № 11/79-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 2 марта 2017 года № 4893
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 104, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей от 21 декабря 2016 года № 9/66-VI "О бюджете города Семей на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4803, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 13 января 2017 года), следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"затраты – 29 520 578,4 тысяч тенге;";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"дефицит (профицит) бюджета – -718 249,4 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 718 249,4 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"Утвердить резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) – 218 949,2 тысяч тенге.";

Семей қаласы мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 9/66-VI "Семей қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2017 жылғы 21 ақпандағы № 11/79-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 2 наурызда № 4893 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Семей қаласы мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 9/66-VI "Семей қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4803 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылғы 13 қаңтарда жарияланды) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"шығындар – 29 520 578,4 мың теңге;";
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы (профициті) – -718 249,4 мың теңге;";
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 718 249,4 мың теңге.";
2-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланының) жергілікті атқарушы органының резерві 218 949,2 мың теңге сомасында бекітілсін.";

8 406,0
006
Оказание жилищной помощи
57 945,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
325 072,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
50 924,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
93 459,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
161 627,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
234 781,8
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
236 740,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
58 780,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
176 959,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
176 959,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
109 940,2
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 444,0
021
Капитальные расходы государственного органа
781,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
62 794,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9 689 914,0
1
Жилищное хозяйство
7 103 073,3
467
Отдел строительства района (города областного значения)
4 340 941,3
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
166 066,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 007 352,3
072
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
167 523,0
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
16 935,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
16 775,0
07
1
479
005
Капитальные расходы государственного органа
160,0
497
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)
2 745 197,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства
78 865,0
005
Организация сохранения государственного жилищного фонда
2 442,0

8 406,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
57 945,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
325 072,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
50 924,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
93 459,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
161 627,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
234 781,8
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
236 740,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
58 780,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
176 959,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
176 959,2
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
109 940,2
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 444,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
781,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
62 794,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9 689 914,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
7 103 073,3
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4 340 941,3
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
166 066,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
4 007 352,3
072
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру
167 523,0
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
16 935,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 775,0
07
1
479
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
160,0
497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық бөлімі
2 745 197,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
78 865,0
005
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
2 442,0