О признании утратившим силу постановления акимата города
Постановление акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 12 июня 2017 года № 821. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 5 июля 2017 года № 5117
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 27, 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Семей ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города от 11 июля 2016 года № 1070 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, освобожденных из мест лишения свободы, граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4621, опубликовано в газетах "Семей таңы" от 23 августа 2016 года № 67, "Вести Семей" от 23 августа 2016 года № 67).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением постановления акимата возложить на заместителя акима города Шарову Н. В.
Аким города Семей Е. Салимов

Қала әкімдігі қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 2017 жылғы 12 маусымдағы № 821 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 шілдеде № 5117 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер" туралы Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27, 50-баптарына сәйкес, Семей қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Семей қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 11 шілдедегі № 1070 "Пробация қызметінің есебінде тұрған, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4621 болып тіркелген, 2016 жылғы 23 тамыздағы № 67 "Семей таңы", 2016 жылғы 23 тамыздағы № 67 "Вести Семей" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен күшіне енеді.
3. Әкімдік қаулысының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Н. В. Шароваға жүктелсін.
Семей қаласының әкімі Е. Сәлімов