О квоте рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 25 апреля 2017 года № 229. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 мая 2017 года № 5039. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 23 апреля 2020 года № 110
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 23.04.2020 № 110 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", а так же в целях оказания содействия занятости инвалидов, акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере согласно приложению от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Мусапирбеков Т.
Приложение к постановлению
акимата Абайского района
от "25" апреля 2017 года № 229
Размер квоты рабочих мест для инвалидов
Организации со списочной численностью Размер квоты (%)
от пятидесяти до ста человек
2
от ста одного до двухсот пятидесяти человек
3
свыше двухсот пятидесяти одного человека
4

Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 сәуірдегі № 229 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 мамырда № 5039 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 23 сәуірдегі № 110 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданы әкімдігінің 23.04.2020 № 110 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабының 6) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31-бабының 1) тармақшасына және мүгедектерді жұмыспен қамтуға көмек көрсету мақсатында, Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы ауыр жұмыстардағы, зиянды, қауіпті еңбек жағдайлары бар жұмыстардағы жұмыс орындарын есепке алмай, жұмыс орындары санынан қосымшаға сай мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Мүсәпірбеков
Абай ауданы әкімдігінің 2017
жылғы " 25" сәуірдегі
№ 229 қаулысына қосымша
Мүгедектерге арналған жұмыс орындарының квота мөлшері
Тізімдік саны бар ұйымдар Квота мөлшері (%)
Елу адамнан жүз адамға дейін
2
Жүз бір адамнан екі жүз елу адамға дейін
3
Екі жүз елу бірден артық адам
4