О внесении изменений и дополнения в решение Бородулихинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 8-2-VI "О бюджете Бородулихинского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 30 марта 2017 года № 9-12-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 6 апреля 2017 года № 4931
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 марта 2017 года № 9/98-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI"Об областном бюджете на 2017-2019 годы"(зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4912) Бородулихинский районный маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 8-2-VI "О бюджете Бородулихинского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4807, опубликовано в районной газете "Аудан тынысы - Пульс района" от 27 января 2017 года № 4,от 3 февраля 2017 года № 5, следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
"доходы – 4230645,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1030473 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10746 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 31881 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3157545,1 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"затраты – 4328475,9 тысяч тенге;";
подпункт 5) изложить в новой редакции:
"дефицит (профицит) бюджета – -153866,8 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в новой редакции:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 153866,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 74877 тысяч тенге;
погашение займов – 18841 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 97830,8 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"Предусмотреть в районном бюджете на 2017 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 302140 тысяч тенге.";
пункт 8 дополнить подпунктом 1) следующего содержания:
"Предусмотреть в районном бюджете на 2017 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 33571,1 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:

"2017-2019 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8-2-VI шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 30 наурыздағы № 9-12-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 сәуірде № 4931 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75-VI шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 10 наурыздағы № 9/98-VI шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4912 тіркелген) Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8-2-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4807 тіркелген, аудандық "Аудан тынысы - Пульс района" газетінің 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 4, 2017 жылғы 3 ақпандағы № 5 сандарында жарияланды) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 - тармақта:
1) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"кірістер – 4230645,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1030473 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10746 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 31881 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3157545,1 мың теңге;";
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"шығындар – 4328475,9 мың теңге;";
5) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы (профициті) – -153866,8 мың теңге;";
6) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 153866,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздардың түсімі – 74877 мың тенге;
қарыздарды өтеу – 18841 мың тенге;
пайдаланылатын бюджет қаражаттарының қалдықтары – 97830,8 мың теңге.";
8 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2017 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен дамытуға нысаналы трансферттер 302140 мың теңге сомасында ескерілсін.";
8 - тармақ 1) тармақшамен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен дамытуға нысаналы трансферттер 33571,1 мың теңге сомасында ескерілсін.";
9 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"Предусмотреть в районном бюджете на 2017 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 121665 тысяч тенге.";
приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии К. Апенов
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение 1
к решению Бородулихинского
районного маслихата
от 30 марта 2017 года № 9-12-VI
Приложение 1
к решению Бородулихинского
районного маслихата

"2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 121665 мың теңге сомасында ескерілсін.";
осы шешімнің 1, 2, 3 - қосымшаларына сәйкес аталған шешімнің 1, 5, 6 - қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Әпенов
Аудандық мәслихат хатшысы У. Майжанов
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 30 наурыздағы
№ 9-12-VI шешіміне
1-қосымша
Бородулиха аудандық
мәслихатының

457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
20908
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
15908
032
Капитальные расходы государственного органа
5000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
120392
1
Сельское хозяйство
96784
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
18840
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
18840
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
77944
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
21491
003
Капитальные расходы государственного органа
3200
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2434
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
4060
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
7659
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
39100
6
Земельные отношения
11993
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11993
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10943
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1050
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
11615
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
11615
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11615
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11991
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11991
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
11991
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
11991
12
Транспорт и коммуникации
46991
1
Автомобильный транспорт
46991
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
20908
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15908
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
5000
10
Ауыл, су орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
120392
1
Ауыл шаруашылығы
96784
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
18840
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18840
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
77944
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21491
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3200
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2434
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
4060
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
7659
011
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізу
39100
6
Жер қатынастары
11993
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлiмi
11993
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10943
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
1050
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
11615
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
11615
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
11615
11
Өнеркәсiп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi
11991
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi
11991
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
11991
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендердің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11991
12
Көлiк және коммуникация
46991
1
Автомобиль көлiгi
46991
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты