О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 9/66-VІ "О бюджете Жарминского района на 2017-2019 годы"
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 2 мая 2017 года № 11/101-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 мая 2017 года № 5016. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жарминского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 9/66-VІ "О бюджете Жарминского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4799, опубликовано в газете "Қалба тынысы" от 20 января 2017 года № 3) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы, согласно приложению 1, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы - 5505972,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1622595,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 7160,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 33989,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 3842228,9 тысяч тенге;
2) затраты – 5535283,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 697443,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 713076,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15633,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -726753,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 726753,7 тысяч тенге.
приложение 1 к указанному решению изложить в следующей редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии М. Абдрахманов
Секретарь Жарминского
районного маслихата А. Сахметжанова
Приложение 1 к решению
маслихата Жарминского района
№ 11/101-VI от 2 мая 2017 года
Приложение 1 к решению
маслихата Жарминского района
№ 9/66-VІ

Жарма аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 9/66-VІ "2017-2019 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2017 жылғы 2 мамырдағы № 11/101-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 мамырда № 5016 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жарма аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 9/66-V шешіміне "2017-2019 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4799 болып тіркелген, "Қалба тынысы" газетінің 2017 жылғы 20 қаңтардағы № 3 санында жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5505972,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1622595,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7160,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 33989,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3842228,9 мың теңге;
2) шығындар – 5535283,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 697443,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 713076,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 15633,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -726753,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 726753,7 мың теңге.
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Әбдрахманов
Жарма аудандық
мәслихатының хатшысы А. Сахметжанова
Жарма ауданы мәслихатының
2017 жылғы 2 мамырдағы
№ 11/101-VI шешіміне
1 қосымша
Жарма ауданы мәслихатының