О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Жарминского района
Постановление акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 15 ноября 2017 года № 308. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 30 ноября 2017 года № 5307
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" со статьей 27 и подпунктом 1) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Жарминского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Жарминского района согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Брынзова С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Сыдыков Н.
Приложение
к постановлению акимата
Жарминского района
№ 308 от 15 ноября
2017 года
1. Постановление акимата Жарминского района от 28 января 2014 года №14 "Об организации и финансировании оплачиваемых общественных работ в 2014 году" зарегистрированного в Департаменте юстиции Восточно - Казахстанской области 19 февраля 2014 года за №3190 (опубликован в районной газете "Қалба тынысы" 6 марта 2014 года);
2. Постановление акимата Жарминского района от 20 августа 2014 года №220 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год" зарегистрированного в Департаменте юстиции Восточно - Казахстанской области 23 сентября 2014 года №3490 (опубликован в районной газете "Қалба тынысы" 01 января 2014 года );
3. Постановление акимата Жарминского района от 26 января 2015 года №16 "Об организации и финансировании оплачиваемых общественных работ в 2015 году" зарегистрированного в Департаменте юстиции Восточно - Казахстанской области от 17 февраля 2015 года за №3687 (опубликован в районной газете "Қалба тынысы" 6 марта 2014 года);
4. Постановление акимата Жарминского района от 19 марта 2015 года №66 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства Жарминского района Восточно-Казахстанской области" зарегистрированного в Департаменте юстиции Восточно - Казахстанской области от 3 апреля 2015 года за № 3828 (опубликован в районной газете "Қалба тынысы" 16 апреля 2015 года);

Жарма ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 15 қарашадағы № 308 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 30 қарашада № 5307 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабының 8 тармағына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 және 46 бабының 2 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жарма ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жарма ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары С. Брынзовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Сыдықов
Жарма ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 15 қарашадағы
№ 308 қаулысына
қосымша
1. Жарма ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 қаңтардағы №14 "2014 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру туралы", Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 ақпандағы №3190 болып тіркелген (2014 жылдың 6 наурыздағы "Қалба тынысы" аудандық газетінде жарияланған) қаулысы;
2. Жарма ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 20 тамыздағы №220 "2014 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 қыркүйектегі №3490 болып тіркелген (2014 жылдың 1 қазандағы "Қалба тынысы" аудандық газетінде жарияланған) қаулысы;
3. Жарма ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қаңтардағы №16 "2015 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру туралы" Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылы 17 ақпанда №3687 болып тіркелген (2015 жылдың 3 наурыздағы "Қалба тынысы" аудандық газетінде жарияланған) қаулысы;
4. Жарма ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 наурыздағы "Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылық бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 3 сәуірде №3828 болып тіркелген (2015 жылдың 16 сәуірдегі "Қалба тынысы" аудандық газетінде жарияланған) қаулысы;

5. Постановление акимата Жарминского района от 19 марта 2015 года №67 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии Жарминского района Восточно-Казахстанской области" зарегистрированного в Департаменте юстиции Восточно - Казахстанской области от 3 апреля 2015 года за № 3829 (опубликован в районной газете "Қалба тынысы" 16 апреля 2015 года);
6. Постановление акимата Жарминского района от 26 июня 2015 года №208 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы" зарегистрированного в Департаменте юстиции Восточно - Казахстанской области от 30 июля 2015 года за № 4079 (опубликован в районной газете "Қалба тынысы" 27 августа 2015 года);
7. Постановление акимата Жарминского района от 10 июня 2016 года №174 "Об организации и финансировании оплачиваемых общественных работ в 2016 году" зарегистрированного в Департаменте юстиции Восточно - Казахстанской области от 24 июня 2016 года за №4577 (опуликован в районной газете "Қалба тынысы" 2 июля 2016 года).

5. Жарма ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 наурыздағы "Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 3 сәуірде №3829 болып тіркелген (2015 жылдың 16 сәуірдегі "Қалба тынысы" аудандық газетінде жарияланған) қаулысы;
6. Жарма ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 маусымдағы №208 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 шілдеде №4079 болып тіркелген (2015 жылдың 27 тамыздағы "Қалба тынысы" аудандық газетінде жарияланған) қаулысы;
7. Жарма ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 10 маусымдағы №174 "2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 маусымдағы №4577 болып тіркелген (2016 жылдың 2 шілдесіндегі "Қалба тынысы" аудандық газетінде жарияланған) қаулысы.