Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
Постановление акимата Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 17 апреля 2017 года № 206. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 22 мая 2017 года № 5030. Утратило силу постановлением акимата Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 4 мая 2020 года № 226

Кәмелеттік жасқа толғанға дейін ата-анасынан айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жастар қатарындағы білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін квота белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 17 сәуірдегі № 206 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 мамырда № 5030 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 4 мамырдағы № 226 қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 04.05.2020 № 226 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктами 14) пункта 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 9), статьи 9 подпунктом 4), пункта 1), статьи 27 Закона Республики Казахстан от 08 апреля 2016 года "О занятости населения", в целях социальной защиты лиц, из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, для обеспечения их занятости, акимат Зайсанского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімдігінің 04.05.2020 № 226 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 14) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабының 9) тармақшасына, 27-бабының 1-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, кәмелеттік жасқа толғанға дейін ата-анасынан айрылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жастар қатарындағы білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын азаматтарды әлеуметтік қорғау мақсатында, оларды жұмыспен қамтамасыз ету үшін Зайсан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима М.С.Сапаргалиеву.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Зайсанского района Т. Касымжанов
Приложение 1 к постановлению
акимата Зайсанского района
от 17 апреля 2017 года № 206
Размеры квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
№
Наименование предприятия, организации, учреждения
Списочная численность работников
Размер установленной квоты (%)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "СК-Зайсан"

1. Кәмелеттік жасқа толғанға дейін ата-анасынан айырылған немесе ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының жалпы санынан бір пайыз мөлшерінде жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары М.С.Сапарғалиеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Зайсан ауданының әкімі Т. Қасымжанов
Зайсан ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 17 сәуірдегі
№206 қаулысына 1 қосымша
Кәмелеттік жасқа толғанға дейін ата-анасынан айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Р/с
Кәсіпорын, ұйым, мекеме атауы
Жұмысшылардың тізімдік саны
Бекітілген квота мөлшері (%)
1
"СК-Зайсан" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі