Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования по Катон-Карагайскому району на 2017 год
Постановление акимата Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 26 июля 2017 года № 261. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 августа 2017 года № 5179. Утратило силу постановлением акимата Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 16 июля 2018 года № 307

Катонқарағай ауданы бойынша 2017 жылға арналған ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 26 шілдедегі № 261 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 тамызда № 5179 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 16 шілдедегі № 307 қаулысымен

Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 16.07.2018 № 307 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13898), акимат Катон-Карагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Күші жойылды – Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы әкімдігінің 16.07.2018 № 307 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 9) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 14) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" № 412 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 13898 нөмірімен тіркелген) сәйкес, Катонқарағай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, в размере одного процента от списочной численности работников организации, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Р. Курмамбаева.

1. Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін осы қаулының қосымшасына сәйкес, ұйым жұмысшыларының тізімдік санынан бір пайыз мөлшерінде жұмыс орындарына квоталар белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р. Құрмамбаевқа жүктелсін.

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Катон-Карагайского района А. Нургожин
Приложение к постановлению
акимата Катон-Карагайского
района от 26 июля 2017 года
№ 261
Размер квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования по Катон-Карагайскому району на 2017 год
Наименование предприятия
списочная численность работников
размер установленной квоты (%)
количество рабочих мест (человек)
1.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Сеиткамзы Ластаева"

3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Катонқарағай ауданының әкімі А. Нұрғожин
Катонқарағай ауданының
әкімдігінің 2017 жылғы
26 шілдедегі № 261
қаулысына қосымша
Катонқарағай ауданы бойынша 2017 жылға арналған ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына арналған квоталар мөлшері
Кәсіпорынның атауы
Жұмысшылардың тізімдік саны
Бекітілген квота мөлшері (%)
Жұмыс орындарының саны (адам)
1.
"Сейтқамза Ластаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі