О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 7/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2017-2019 годы"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 31 августа 2017 года № 13/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 8 сентября 2017 года № 5196. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением Восточно - Казахстанского областного маслихата от 15 августа 2017 года № 13/146-VI "О внесении изменений в решение Восточно - Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5170), Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчумского районного маслихата "О бюджете Курчумского района на 2017 -2019 годы" от 20 декабря 2016 года № 7/3-VI (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4813, опубликовано в газете "Рауан - Заря" № 3 от 21 января 2017 года, № 4 от 28 января 2017 года, № 5 от 4 февраля 2017 года, № 6 от 11 февраля 2017 года):
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
"доходы - 4982890,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 598300 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 14717,6 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 22800 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 4347073,2 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"затраты - 5046918 тысяч тенге;";
подпункт 3) изложить в новой редакции:
"чистое бюджетное кредитование - 22193 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 34691 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 12498 тысяч тенге;";
подпункт 5) изложить в новой редакции:
"дефицит (профицит) бюджета - - 86220,2 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в новой редакции:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -86220,2 тысяч тенге;";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в сумме 12600 тысяч тенге.";

"2017-2019 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 7/3-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2017 жылғы 31 тамыздағы № 13/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 қыркүйекте № 5196 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 15 тамыздағы № 13/146-VI "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5170 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШТI:
1. "2017-2019 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 7/3-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4813 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылғы 24 қаңтарда, "Рауан-Заря" газетінің 2017 жылғы 21 қаңтардағы № 3, 2017 жылғы 28 қаңтардағы № 4, 2017 жылғы 4 ақпандағы № 5, 2017 жылғы 11 ақпандағы № 6 сандарында жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"кірістер - 4982890,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 598300 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 14717,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 22800 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 4347073,2 мың теңге;";
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"шығындар - 5046918 мың теңге;";
3) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"таза бюджеттік кредит беру - 22193 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 34691 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 12498 мың теңге;";
5) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы (профицит) - - 86220,2 мың теңге;";
6) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 86220,2 мың теңге;";
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"Ауданның жергілікті атқарушы органының 2017 жылға арналған резерві 12600 мың теңге сомасында бекітілсін.";