О бюджетах сельских округов Урджарского района на 2018-2020 годы
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2017 года № 23-230/VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 10 января 2018 года № 5419. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 января 2019 года № 37-410/VI
Сноска. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.01.2019 № 37-410/VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 2 статьи 9-1 и статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Урджарского районного маслихата № 22-210/VI от 22 декабря 2017 года "О бюджете Урджарского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5353) Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
Утвердить бюджеты сельских округов Урджарского района на 2018 - 2020 годы в следующих объемах:
1. Алтыншокинский сельский округ Урджарского района на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 383,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 313,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 604,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24 466,0 тысяч тенге;
2) затраты – 27 383,0 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.09.2018 № 32-338/VI (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Баркытбельский сельский округ Урджарского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 347,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 851,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 496,0 тысяч тенге;
2) затраты – 22 347,0 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14.11.2018 № 34-352/VI (вводится в действие с 01.01.2018).

Үржар ауданы ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 23-230/VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 қантарда № 5419 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 қаңтардағы № 37-410/VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 25.01.2019 № 37-410/VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 және 75 баптарының 2-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Үржар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-210/VI "2018-2020 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5353 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Үржар ауданы ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері мынадай көлемдерде бекітілсін:
1. Үржар ауданы Алтыншоқы ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде:
1) кірістер – 27 383,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 313,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 604,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 24 466,0 мың теңге;
2) шығындар – 27 383,0 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 24.09.2018 № 32-338/VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Үржар ауданының Барқытбел ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде:
1) кірістер – 22 347,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 851,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19 496,0 мың теңге;
2) шығындар – 22 347,0 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 14.11.2018 № 34-352/VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).

3. Бахтинский сельский округ Урджарского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 296,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 012,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 309,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 975,0 тысяч тенге;
2) затраты – 26 296,0 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14.11.2018 № 34-352/VI (вводится в действие с 01.01.2018).
4. Бестерекский сельский округ Урджарского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 126,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 648,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 45,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 22 433,0 тысяч тенге;
2) затраты – 26 126,0 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14.11.2018 № 34-352/VI (вводится в действие с 01.01.2018).
5. Кабанбайский сельский округ Урджарского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 029,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 478,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 73,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 477,0 тысяч тенге;
2) затраты – 33 029,0 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.09.2018 № 32-338/VI (вводится в действие с 01.01.2018).
6. Каракольский сельский округ Урджарского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 313,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 797,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 481,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23 035,0 тысяч тенге;
2) затраты – 25 313,0 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14.11.2018 № 34-352/VI (вводится в действие с 01.01.2018).

3. Үржар ауданының Бақты ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде:
1) кірістер – 26 296,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 012,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 309,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19 975,0 мың теңге;
2) шығындар – 26 296,0 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда – Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 14.11.2018 № 34-352/VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Үржар ауданының Бестерек округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде:
1) кірістер – 26 126,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 648,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 45,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 22 433,0 мың теңге;
2) шығындар – 26 126,0 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 14.11.2018 № 34-352/VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Үржар ауданының Қабанбай ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде:
1) кірістер – 33 029,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 478,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 73,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17 477,0 мың теңге;
2) шығындар – 33 029,0 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 24.09.2018 № 32-338/VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Үржар ауданының Қарақол ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде:
1) кірістер – 25 313,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 797,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 481,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 23 035,0 мың теңге;
2) шығындар – 25 313,0 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 14.11.2018 № 34-352/VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).

11. Урджарский сельский округ Урджарского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 149 445,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 104 419,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 785,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43 241,1 тысяч тенге;
2) затраты – 149 445,1 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;

11. Үржар ауданының Үржар ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде:
1) кірістер – 149 445,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 104 419,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 785,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 43 241,1 мың теңге;
2) шығындар – 149 445,1 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;

4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14.11.2018 № 34-352/VI (вводится в действие с 01.01.2018).
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии С. Джакупов
секретарь Урджарского
районного маслихата К. Карашев
Приложение 1
к решению Урджарского
районного маслихата

4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 14.11.2018 № 34-352/VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Джакупов
Үржар аудандық
мәслихатының хатшысы К. Карашев
Үржар аудандық мәслихатының