Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов в период избирательных кампаний по Шемонаихинскому району
Постановление акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 17 августа 2017 года № 209. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 сентября 2017 года № 5215. Утратило силу постановлением акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 4 мая 2019 года № 135
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 04.05.2019 № 135 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьеи 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Шемонаихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов в период избирательных кампаний по Шемонаихинскому району согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Акимам административно-территориальных единиц Шемонаихинского района оснастить определенные места стендами, щитами, тумбами.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Шемонаихинского района от 28 февраля 2011 года № 319 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов по Шемонаихинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-19-143, опубликован в газете "ЛЗ Сегодня" № 10 от 11ммарта22011ггода).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителяаакимаррайонаЛЛисинуВВ.В.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий
обязанности акима
Шемонаихинского района Д. Горьковой
Согласовано:
Председатель Шемонаихинской
районной территориальной
избирательной комиссии В. Попов
Приложение
к постановлению акимата
Шемонаихинского района
от "17" августа 2017 года № 209
Места для размещения агитационных печатных материалов по Шемонаихинскому району
Наименование населенного пункта Места для размещения агитационных печатных материалов
город Шемонаиха
1
город Шемонаиха
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию кафе "Атамекен", улица Урицкого, 11

Шемонаиха ауданы бойынша үгіттеу баспа материалдарын сайлау науқаны кезеңінде орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 17 тамыздағы № 209 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 қыркүйекте № 5215 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 4 мамырдағы № 135 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 04.05.2019 № 135 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 бабы 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 2 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес Шемонаиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Шемонаиха ауданы бойынша сайлау науқаны кезеңінде үгіттеу-баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Әкімшілік аумақтық бірлік әкімдері белгіленген орындарды стендтер, тумбалар және жарнама тақталарымен жабдықтасын.
3. "Шемонаиха ауданы бойынша үгіттеу баспа материадарын сайлау науқаны кезеңінде орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-19-143 болып тіркелген, 2011 жылғы 11 наурыздағы № 10 "ЛЗ Сегодня" газетінде жарияланған) 2011 жылғы 28 ақпандағы № 319 Шемонаиха ауданы әкімдігі қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары В.В.Лисинаға жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шемонаиха ауданы
әкімінің міндетін атқарушы Д. Горьковой
Келісілді:
Шемонаиха аудандық
аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы В. Попов
Шемонаиха ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "17" тамыз
209 қаулысына қосымша
Шемонаиха ауданы бойынша үгіттеу баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Елді мекендердің атауы Үгіт- баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Шемонаиха қаласы
1
Шемонаиха қаласы
Урицкий көшесі 11, "Атамекен" кафесі ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд

Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию товарищества с ограниченной ответственностью "Аптека 10", улица Астафьева, 63
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Шемонаихинского района", улица Молодежная, 19
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного казенного предприятия "Детский сад "Аленушка" государственного учреждения "Отдел образования Шемонаихинского района" акимата Шемонаихинского района", улица Победы, 10
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию районного узла телекоммуникаций, улица Интернациональная, 1
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию учреждения Гуманитарно-технический колледж, улица Жукова, 2
поселок Первомайский
2
село Барашки
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Барашевская основная средняя школа" отдела образования Шемонаихинского района", улица Целинная, 8
3
село Ново-Ильинка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Ново-Ильинская основная средняя школа" отдела образования Шемонаихинского района", улица Центральная, 96
4
поселок Первомайский
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Первомайский центр оказания специальных социальных услуг" Управления координации занятости и социальных программ Восточно-Казахстанской области", улица Металлургов, 1А
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Первомайский комплекс "Общеобразовательная средняя школа – детский сад имени Д.М. Карбышева" отдела образования Шемонаихинского района", улица Металлургов, 5
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию учебно-производственного комбината, улица Юбилейная, 1
поселок Усть-Таловка
5
село Березовка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию магазина "Центральный", улица Южная, 8
6
село Половинка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию воинской части 6699
7
поселок Усть-Таловка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию магазина "Хлебный", улица Советская, 12
Вавилонский сельский округ
8
село Горкуново

Астафьев көшесі 63, "Аптека № 10" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
Молодежный көшесі 19, "Шемонаиха ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
Победа көшесі 10, "Шемонаиха ауданы әкімдігінің Шемонаиха ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Аленушка" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
Интернациональный көшесі 1, аудандық телекоммуникация торабы ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
Жуков көшесі 2, Гуманитарлық-техникалық колледжінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
Первомайский кенті
2
Барашки ауылы
Целинный көшесі 8, "Шемонаиха ауданының білім беру бөлімі "Барашки негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
3
Ново-Ильинка ауылы
Центральный көшесі 96, "Шемонаиха ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ново-Ильинка негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
4
Первомайский кенті
Металлургтер көшесі 1А, "Шығыс Қазақстан облысы жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "Первомайский арнаулы әлеуметтік қызметтерді көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
Металлургтер көшесі, 5 "Шемонаиха ауданының білім беру бөлімінің "Д.М. Карбышев атындағы Первомай "Жалпы білім беретін орта мектеп-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
Юбилейный көшесі 1, оқу-өндірістік комбинатының ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
Усть-Таловка кенті
5
Березовка ауылы
Южный көшесі 8, "Центральный" дүкенінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
6
Половинка ауылы
6699 әскери бөлімшесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
7
Усть-Таловка кенті
Советский көшесі 12, "Хлебный" дүкенінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
Вавилон ауылдық округі
8
Горкуново ауылы

Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию крестьянского хозяйства "Заря", бригада № 3, улица Дальняя,1
9
село Камышинка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию сельского Дома культуры села Камышинка коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры акимата Шемонаихинского района", улица Дружбы, 2
10
село Кенюхово
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию медицинского пункта села Кенюхово коммунального государственного казенного предприятия "Шемонаихинская центральная районная больница" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области, улица Советская, 36
11
село Пруггерово
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Пруггеровская основная средняя школа" отдела образования Шемонаихинского района", улица Школьная, 25
12
село Сугатовка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию сельского Дома культуры села Сугатовка коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры акимата Шемонаихинского района", улица Ленина, 3
Верх-Убинский сельский округ
13
село Верх-Уба
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения "Аппарат акима Верх-Убинского сельского округа", переулок Совхозный, 21
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию сельского Дома культуры села Верх-Уба коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры акимата Шемонаихинского района", улица Мира, 4А
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Верх-Убинское лесное хозяйство" Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Восточно-Казахстанской области", улица Кирова, 42
Волчанский сельский округ
14
село Березовка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию магазина "Продукты", улица Центральная, 19 (по согласованию)
15
село Большая Речка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Большереченская общеобразовательная средняя школа" отдела образования Шемонаихинского района", улица Октябрьская, 20
16
село Волчанка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию сельского Дома культуры села Волчанка коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры акимата Шемонаихинского района", улица Победы, 10
17
село Кандыковка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного казенного предприятия "Дом творчества акимата Шемонаихинского района", улица Полевая, 17
Выдрихинский сельский округ
18
село Выдриха
Информационный стенд на территории, прилегающей к административному зданию товарищества с ограниченной ответственностью "Выдрихинское", улица Центральная, 72
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Санаторий "Уба" государственного учреждения "Управление координации занятости и социальных программ Восточно-Казахстанской области", улица Центральная, 65
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию машинотракторной мастерской товарищества с ограниченной ответственностью "Выдрихинское", улица Центральная, 204А

Дальный көшесі 1, "Заря" шаруа қожалығының № 3 бригадасының ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
9
Камышинка ауылы
Дружба көшесі 2, "Шемонаиха ауданы әкімдігінің Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Камышинка ауылдық Мәдениет үйінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
10
Кенюхово ауылы
Советский көшесі 36, "Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Шемонаиха аудандық орталық ауруханасы" коммуналдық мелекеттік қазынашылық кәсіпорынының Кенюхово ауылдық медициналық пункт ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
11
Пруггерово ауылы
Школьный көшесі 25, "Шемонаиха ауданы білім беру бөлімінің "Пруггеровская негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
12
Сугатовка ауылы
Ленин көшесі 3, "Шемонаиха ауданы әкімдігінің Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Сугатовка ауылдық Мәдениет үйі ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
Верх-Уба ауылдық округі
13
Верх-Уба ауылы
Совхозный тұйық көшесі, 21 "Верх-Уба ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
Мир көшесі 4А, "Шемонаиха ауданы әкімдігінің Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ВерхУба ауылдық Мәдениет үйі ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
Киров көшесі 42, "Шығыс Қазақстан облысының табиғатты қорғау және табиғат қорларын тиімді пайдалану басқармасының "Верх-Уба орман шаруашылығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
Волчанка ауылдық округі
14
Березовка ауылы
Центральный көшесі 19, "Продукты" дүкенінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
15
Большая Речка ауылы
Октябрьский көшесі 20, "Шемонаиха ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Большая Речка жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
16
Волчанка ауылы
Победа көшесі 10 "Шемонаиха ауданы әкімдігінің Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Волчанка ауылдық Мәдениет үйінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
17
Кандыковка ауылы
Полевая көшесі 17, "Шемонаиха ауданы әкімдігінің шығармашылық Үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
Выдриха ауылдық округі
18
Выдриха ауылы
Центральный көшесі, 72 "Выдрихинское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
Центральный көшесі 65, "Шығыс Қазақстан облысы жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Санаторий "Уба" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
Центральный көшесі 204А, "Выдрихинское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің машина-трактор шеберханасы ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд

Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию отделения № 1 товарищества с ограниченной ответственностью "Выдрихинское", улица Целинная, 1А
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию отделения № 2 товарищества с ограниченной ответственностью "Выдрихинское", улица Новая, 14
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Выдрихинский комплекс "Общеобразовательная средняя школа - детский сад" имени А.С. Иванова" отдела образования Шемонаихинского района", улица Иванова, 2
19
село Межовка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию магазина "Колос", улица Школьная, 5
Зевакинский сельский округ
20
село Зевакино
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию сельского Дома культуры села Зевакино коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры акимата Шемонаихинского района", улица Ленина, 61
21
село Убинка
Информационный стенд на здании товарищества с ограниченной ответственностью "ВК Житница", улица Ленина, 25
Каменевский сельский округ
22
село Коневка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию товарищества с ограниченной ответственностью "Коневское", улица Молодежная, 2
23
село Рассыпное
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Шемонаихинская центральная районная библиотека" государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков Шемонаихинского района", улица Школьная, 9
24
село Рулиха
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию сельского Дома культуры села Рулиха коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры акимата Шемонаихинского района", улица Центральная, 37
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Шемонаихинская центральная районная библиотека" государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков Шемонаихинского района", улица Центральная, 54
Октябрьский сельский округ
25
село Луговое
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию отделения № 2 коммандитного товарищества "Воробьев и Ко", улица Школьная, 1А
26
село Октябрьское
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию сельского Дома культуры села Октябрьское коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры акимата Шемонаихинского района", улица В.Зубко, 2
Разинский сельский округ
27
село Белый Камень
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию сельского Дома культуры села Белый Камень коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры акимата Шемонаихинского района", улица Центральная, 11
28
село Красная Шемонаиха
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Красношемонаихинская основная средняя школа" отдела образования Шемонаихинского района", улица Новосельская, 12
29
село Медведка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Ново-Жизненская основная средняя школа" отдела образования Шемонаихинского района", улица Центральная, 26

Целинный көшесі 1А, "Выдрихинское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің № 1 бөлімі ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
Новый көшесі 14, "Выдрихинское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің № 2 бөлімі ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
Иванов көшесі 2, "Шемонаиха ауданы білім беру бөлімінің "А. С. Иванов атындағы Выдриха "Жалпы білім беретін орта мектеп-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
19
Межовка ауылы
Школьный көшесі 5, "Колос" дүкені ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
Зевакино ауылдық округі
20
Зевакино ауылы
Ленин көшесі 61, "Шемонаиха ауданы әкімдігінің Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Зевакино ауылдық Мәдениет үйінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
21
Убинка ауылы
Ленин көшесі 25, "ВК Житница" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимаратындағы ақпараттық стенд
Каменев ауылдық округі
22
Коневка ауылы
Молодежный көшесі 2, "Коневское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
23
Рассыпное ауылы
Школьный көшесі 9, "Шемонаиха ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шемонаиха орталық аудандық кітапханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
24
Рулиха ауылы
Центральный көшесі 37, "Шемонаиха ауданы әкімдігінің Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Рулиха ауылдық Мәдениет үйінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
Центральный көшесі 54, "Шемонаиха ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шемонаиха орталық аудандық кітапханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
Октябрьский ауылдық округі
25
Луговое ауылы
Школьный көшесі 1А, "Воробьев Н и Ко" коммандиттік серіктестігінің № 2 бөлімшесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
26
Октябрьское ауылы
В.Зубко көшесі 2, "Шемонаиха ауданы әкімдігінің Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Октябрьское ауылдық Мәдениет үйінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
Разин ауылдық округі
27
Белый Камень ауылы
Центральный көшесі 11, "Шемонаиха ауданы әкімдігінің Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Белый Камень ауылдық Мәдениет үйінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
28
Красная Шемонаиха ауылы
Новосельская көшесі 12, "Шемонаиха ауданы білім беру бөлімінің "Красная Шемонаиха негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
29
Медведка ауылы
Центральный көшесі 26, "Шемонаиха ауданы білім беру бөлімінің "Новая Жизнь негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд