О бюджетах города Шемонаиха, поселков Первомайский и Усть-Таловка, Вавилонского, Верх-Убинского, Выдрихинского и Зевакинского сельских округов Шемонаихинского района на 2018-2020 годы
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2017 года № 20/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 января 2018 года № 5425. Утратило силу решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2018 года № 33/2-VI.
Сноска. Утратило силу решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.12.2018 № 33/2-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Шемонаихинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 19/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5371) Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Шемонаиха Шемонаихинского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 304 020 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 133 182 тысячи тенге;
неналоговые поступления –2 890 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 167 948 тысяч тенге;
2) затраты – 304 020 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.11.2018 № 30/2-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть в бюджете города Шемонаиха объем бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет города на 2018 год в сумме 165 886 тысяч тенге.

2018-2020 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Шемонаиха қаласының, Первомайский және Усть-Таловка кенттерінің, Вавилон, Верх-Уба, Выдриха және Зевакино ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 20/2-VІ шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 қаңтарда № 5425 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 33/2-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 29.12.2018 № 33/2-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының1) тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/2-VI шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5371 тіркелген) Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы, Шемонаиха қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 304 020 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –133 182 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 890 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 167 948 мың теңге;
2) шығындар – 304 020 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 20.11.2018 № 30/2-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Шемонаиха қаласы бюджетінде 165886 мың теңге сомасында 2018 жылға арналған қала бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі ескерілсін.

3. Утвердить бюджет поселка Первомайский Шемонаихинского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 854 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21 414 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 4 000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 15 440 тысяч тенге;
2) затраты – 40 854 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.11.2018 № 30/2-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
4. Учесть в бюджете поселка Первомайский объем бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет поселка на 2018 год в сумме 15 080 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет поселка Усть - Таловка Шемонаихинского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 125 777 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20 518 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 230 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 103 729 тысяч тенге;
2) затраты – 125 777 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств –0 тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.11.2018 № 30/2-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
6. Учесть в бюджете поселка Усть-Таловка объем бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет поселка на 2018 год в сумме 89 455 тысяч тенге.

3. 2018-2020 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Первомайский кентініңбюджеті 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40 854 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 414 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 15 440 мың теңге;
2) шығындар – 40 854 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 – теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 20.11.2018 № 30/2-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Первомайский кентінің бюджетінде 15080 мың теңге сомасында 2018 жылға арналған кент бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі ескерілсін.
5. 2018-2020 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Усть-Таловка кентінің бюджеті, оның ішінде 2018 жылға сәйкесінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 125 777 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 518 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 230 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 103 729 мың теңге;
2) шығындар – 125 777 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 20.11.2018 № 30/2-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Усть-Таловка кентінің бюджетінде 89455 мың теңге сомасында 2018 жылға арналған кент бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі ескерілсін.

7. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года специалистам в области образования и культуры, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, по решению местных представительных органов за счет бюджетных средств установить повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов в области образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
8. Утвердить бюджет Вавилонского сельского округа Шемонаихинского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 737 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 140 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 77 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 7 520 тысяч тенге;
2) затраты – 22 737 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.11.2018 № 30/2-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
9. Учесть в бюджете Вавилонского сельского округа объем бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 2 819 тысяч тенге.
10. Утвердить бюджет Верх -Убинского сельского округа Шемонаихинского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 221 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления– 7 362 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 1 866 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 18 993, тысяч тенге;
2) затраты – 28 221 тысяча тенге;

7. 2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасы Еңбек Кодексінің 139-бабы 9-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139-бабы 9-тармағына сәйкес азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру және мәдениет саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша бюджеттік қаражат есебінен белгіленсін.
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі жергілікті өкілді органмен келісу бойынша жергілікті атқарушы органмен айқындалады.
8. 2018-2020 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Вавилон ауылдық округініңбюджеті 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 22 737 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 140 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 77 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 7 520 мың теңге;
2) шығындар – 22 737 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 20.11.2018 № 30/2-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. Вавилон селолық округінің бюджетінде 2819 мың теңге сомасында 2018 жылға арналған селолық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі ескерілсін.
10. 2018-2020 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Верх-Уба ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 221 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 362 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –1 866 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі –18 993 мың теңге;
2) шығындар – 28 221 мың теңге;

3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.11.2018 № 30/2-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
11. Учесть в бюджете Верх-Убинского сельского округа объем бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 15 322 тысячи тенге.
12. Утвердить бюджет Выдрихинского сельского округа Шемонаихинского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 751 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 664 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 10 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 17 077 тысяч тенге;
2) затраты – 26 751 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.11.2018 № 30/2-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
13. Учесть в бюджете Выдрихинского сельского округа объем бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 15 394 тысячи тенге.
14. Утвердить бюджет Зевакинского сельского округа Шемонаихинского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 113 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 399 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 257 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу– 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер– 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 20.11.2018 № 30/2-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. Верх-Уба ауылдық округінің бюджетінде 15322 мың теңге сомасында 2018 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі ескерілсін.
12. 2018-2020 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Выдриха ауылдық округінің бюджеті 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдердебекітілсін:
1) кірістер - 26 751 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 664 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 10 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 17 077 мың теңге;
2) шығындар – 26 751 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 20.11.2018 № 30/2-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. Выдриха ауылдық округінің бюджетінде 15394 мың теңге сомасында 2018 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі ескерілсін.
14. 2018-2020 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Зевакино ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 113 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 399 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 257 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

Сноска. Пункт 14 - в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.11.2018 № 30/2-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
15. Учесть в бюджете Зевакинского сельского округа объем бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 10 472 тысячи тенге.
16. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Ж. Бектурсунов
Секретарь Шемонаихинского районного маслихата А. Боровикова
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата

Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 20.11.2018 № 30/2-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
15. Зевакино ауылдық округінің бюджетінде 10472 мың теңге сомасында 2018 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі ескерілсін.
16. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы Ж. Бектұрсынов
Шемонаиха аудандық мәслихатының хатшысы А. Боровикова
Шемонаиха аудандық
мәслихатының