О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8-2 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 24 февраля 2017 года № 9-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 6 марта 2017 года № 4703. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 16 марта 2018 года № 16-13
Сноска. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 16.03.2018 № 16-13 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8-2 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4628, опубликованное 27 декабря 2016 года в газете "Приуралье") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы –107 432 636 тысяч тенге:
налоговые поступления – 29 168 753 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 568 807 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 77 694 076 тысяч тенге;
2) затраты – 113 790 535 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 123 513 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 6 961 280 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 837 767 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9 481 412 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –9 481 412 тысяч тенге:
поступление займов – 6 361 147 тысяч тенге;
погашение займов – 3 486 277 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 606 542 тысячи тенге.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в областном бюджете на 2017 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов районными (городскими) бюджетами в сумме 618 096 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-2 следующего содержания:

Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8-2 "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 24 ақпандағы № 9-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 наурызда № 4703 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 16-13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 16.03.2018 № 16-13 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8-2 "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4628 тіркелген, 2016 жылғы 27 желтоқсандағы "Орал өңірі" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 107 432 636 мың теңге:
салықтық түсімдер – 29 168 753 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 568 807 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 77 694 076 мың теңге;
2) шығындар – 113 790 535 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 123 513 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 6 961 280 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 837 767 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9 481 412 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 481 412 мың теңге:
қарыздар түсімі – 6 361 147 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 486 277 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 606 542 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 4-1 тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2017 жылға арналған облыстық бюджетте 618 096 мың теңге сомасындағы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді аудандық (қалалық) бюджеттерден облыстық бюджетке қайтару қарастырылғаны ескерілсін.";
мынадай мазмұндағы 4-2 тармақпен толықтырылсын:

"4-2. Учесть, что в областном бюджете на 2017 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в сумме 507 623 тысячи тенге.";
дополнить пунктом 4-3 следующего содержания:
"4-3. Учесть, что в областном бюджете на 2017 год предусмотрен возврат трансфертов общего характера районными (городскими) бюджетами в сумме 107 098 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-4 следующего содержания:
"4-4. Учесть, что в областном бюджете на 2017 год предусмотрен возврат трансфертов общего характера в сумме 285 356 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-5 следующего содержания:
"4-5. Учесть, что в областном бюджете на 2017 год предусмотрены целевые трансферты на развитие и целевые текущие трансферты районным (городскому) бюджетам, выделяемые за счет средств областного бюджета в общей сумме 7 381 133 тысячи тенге, в том числе:
4 998 043 тысячи тенге – целевые текущие трансферты;
2 383 090 тысяч тенге – целевые трансферты на развитие.";
дополнить пунктом 4-6 следующего содержания:
"4-6. Учесть, что в областном бюджете на 2017 год предусмотрены поступления от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местным исполнительным органом области для обращения на внутреннем рынке для финансирования строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ в общей сумме 2 453 707 тысяч тенге.";
Распределение указанных сумм районным (городскому) бюджетам осуществляется на основании постановления акимата Западно-Казахстанской области.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата областного маслихата (Султанов А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии А. Таспихов
Секретарь областного
маслихата
М.Құлшар
Приложение
к решению
Западно-Казахстанского
областного маслихата
от 24 февраля 2017 года № 9-1
Приложение 1
к решению
Западно-Казахстанского
областного маслихата
от 9 декабря 2016 года № 8-2
Областной бюджет на 2017 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

"4-2. 2017 жылға арналған облыстық бюджетте 507 623 мың теңге сомасындағы нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтарылғаны ескерілсін.";
мынадай мазмұндағы 4-3 тармақпен толықтырылсын:
"4-3. 2017 жылға арналған облыстық бюджетте 107 098 мың теңге сомасындағы жалпы сипаттағы трансферттерді аудандық (қалалық) бюджеттерден облыстық бюджетке қайтару қарастырылғаны ескерілсін.";
мынадай мазмұндағы 4-4 тармақпен толықтырылсын:
"4-4. 2017 жылға арналған облыстық бюджетте 285 356 мың теңге сомасындағы жалпы сипаттағы трансферттерді қайтарылғаны ескерілсін.";
мынадай мазмұндағы 4-5 тармақпен толықтырылсын:
"4-5. 2017 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (қалалық) бюджеттерге облыстық бюджет қаражат есебінен бөлінетін нысаналы даму трансферттері және ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 7 381 133 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
4 998 043 мың теңге – ағымдағы нысаналы трансферттер;
2 383 090 мың теңге – нысаналы даму трансферттері.";
мынадай мазмұндағы 4-6 тармақпен толықтырылсын:
"4-6. 2017 жылға арналған облыстық бюджетте облыстың жергiлiктi атқарушы органның мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыру үшін iшкi нарықта айналысқа жiберу үшiн шығаратын мемлекеттiк бағалы қағаздары шығарылымынан түсетін жалпы сомасы 2 453 707 мың теңге түсімдері қарастырылғаны ескерілсін.";
Аталған сомаларды аудандық (қалалық) бюджеттерге бөлу Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Облыстық мәслихат аппаратының басшысы (А.Сұлтанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А.Таспихов
Облыстық мәслихат
хатшысы
М.Құлшар
2017 жылғы 24 ақпандағы
Батыс Қазақстан облыстық
мәслихатының №  9-1 шешіміне
қосымша
2016 жылғы 9 желтоқсандағы
Батыс Қазақстан облыстық
мәслихатының № 8-2 шешіміне
1 - қосымша
2017 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

271 513
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
975 915
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 018 353
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
13 274
4
Поликлиники
2 112 754
253
Управление здравоохранения области
2 112 754
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 904 070
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
198 661
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
10 023
5
Другие виды медицинской помощи
1 434 023
253
Управление здравоохранения области
1 434 023
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
1 403 147
029
Областные базы спецмедснабжения
30 876
9
Прочие услуги в области здравоохранения
3 588 470
253
Управление здравоохранения области
3 588 470
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
115 914
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
371 921
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
80 800
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
79 326
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
28 627
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 911 882
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 491 365
1
Социальное обеспечение
2 210 434
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 850 144
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
769 112
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

271 513
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
975 915
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 018 353
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
13 274
4
Емханалар
2 112 754
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 112 754
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 904 070
038
Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
198 661
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
10 023
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
1 434 023
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 434 023
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1 403 147
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
30 876
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
3 588 470
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 588 470
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
115 914
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
371 921
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
80 800
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
79 326
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
28 627
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 911 882
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 491 365
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 210 434
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 850 144
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
769 112
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

602 517
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
340 369
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
138 146
261
Управление образования области
360 290
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
300 543
037
Социальная реабилитация
59 747
2
Социальная помощь
229 610
256
Управление координации занятости и социальных программ области
229 610
003
Социальная поддержка инвалидов
229 610
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 051 321
256
Управление координации занятости и социальных программ области
965 480
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
109 842
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
5 191
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1 619
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
2 220
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
365 438
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
6 727
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
205 979
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
82 437
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
60 413
054
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях

602 517
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
340 369
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
138 146
261
Облыстың білім басқармасы
360 290
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
300 543
037
Әлеуметтік сауықтандыру
59 747
2
Әлеуметтiк көмек
229 610
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
229 610
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
229 610
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 051 321
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
965 480
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
109 842
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер)
5 191
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1 619
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
2 220
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
365 438
044
Жергiлiктi деңгейде көшi-қон iс-шараларын iске асыру
6 727
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
205 979
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
82 437
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
60 413
054
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

28 734
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
96 880
263
Управление внутренней политики области
12 515
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
12 515
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
18 100
013
Обучение предпринимательству в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
18 100
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
911
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
911
270
Управление по инспекции труда области
54 315
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
46 545
003
Капитальные расходы государственного органа
7 770
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
10 842 125
1
Жилищное хозяйство
2 014 774
271
Управление строительства области
2 014 774
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
62 681
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 952 093
2
Коммунальное хозяйство
8 778 450
271
Управление строительства области
3 537 989
030
Развитие коммунального хозяйства
679
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
3 537 310
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 240 461
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
58 748
004
Газификация населенных пунктов
3 763 650
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
717 525
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
25 000
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
675 538
3
Благоустройство населенных пунктов
48 901
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области

28 734
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
96 880
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
12 515
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
12 515
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
18 100
013
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
18 100
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
911
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
911
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
54 315
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 545
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 770
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
10 842 125
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 014 774
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 014 774
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
62 681
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 952 093
2
Коммуналдық шаруашылық
8 778 450
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 537 989
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
679
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 537 310
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 240 461
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 748
004
Елдi мекендердi газдандыру
3 763 650
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
717 525
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
25 000
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
675 538
3
Елді-мекендерді көркейту
48 901
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы

82 905
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
333 881
283
Управление по вопросам молодежной политики области
192 285
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
35 564
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
156 721
286
Управление туризма и внешних связей области
48 943
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма и внешних связей
19 900
003
Капитальные расходы государственного органа
14 372
004
Регулирование туристской деятельности
14 671
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
484 057
1
Топливо и энергетика
484 057
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
484 057
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
484 057
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
5 636 420
1
Сельское хозяйство
4 477 790
255
Управление сельского хозяйства области
4 343 772
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
96 184
002
Поддержка семеноводства
55 154
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
29 431
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
62 943
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
48 407
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
19 594
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
5 394
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
57 780
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства
3 420 611
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
129 174
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
17 265
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования

82 905
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
333 881
283
Облыстың жастар саясаты мәселелерi жөніндегі басқармасы
192 285
001
Жергілікті деңгейде жастар саясатын іске асыру жөніндегі қызметтер
35 564
005
Жастар саясаты саласында iс-шараларды iске асыру
156 721
286
Облыстың туризм және сыртқы байланыстар басқармасы
48 943
001
Жергiлiктi деңгейде туризм және сыртқы байланыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 900
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14 372
004
Туристік қызметті реттеу
14 671
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
484 057
1
Отын және энергетика
484 057
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
484 057
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
484 057
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
5 636 420
1
Ауыл шаруашылығы
4 477 790
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
4 343 772
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
96 184
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
55 154
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
29 431
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
62 943
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
48 407
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
19 594
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
5 394
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
57 780
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
3 420 611
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
129 174
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
17 265
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау