О внесении изменения в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 11 февраля 2009 года № 11-14 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 1 июня 2017 года № 10-16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 23 июня 2017 года № 4827. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2018 года № 21-8
Сноска. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 07.12.2018 № 21-8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс), Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 11 февраля 2009 года № 11-14 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3021, опубликованное 26 февраля 2009 года в газете "Приуралье") следующее изменение:
пункт 2 исключить.
2. Руководителю аппарата областного маслихата (Султанов А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Л.Турсынова
Секретарь областного маслихата М.Құлшар

Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 11 ақпандағы № 11-14 "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақының ставкалары туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 1 маусымдағы № 10-16 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 23 маусымда № 4827 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 21-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 07.12.2018 № 21-8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 11 ақпандағы № 11-14 "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақының ставкалары туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3021 тіркелген, 2009 жылғы 3 наурыздағы "Орал өңірі" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
2 - тармақ алып тасталсын.
2. Облыстық мәслихат аппаратының басшысы (А.Сұлтанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Л.Тұрсынова
Облыстық мәслихат хатшысы М.Құлшар