О признании утратившими силу некоторых решений Уральского городского маслихата
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 10 марта 2017 года № 10-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 17 марта 2017 года № 4728.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Уральского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Уральского городского маслихата (С. Давлетов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Л. Рысбекова
Секретарь маслихата А. Аубекеров
Приложение
к решению Уральского
городского маслихата
от 10 марта 2017 года № 10-7
Перечень утративших силу некоторых решений Уральского городского маслихата
1. Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 24 декабря 2015 года № 40-3 "О городском бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2015 года № 4194, опубликованное 6 января 2015 года в газете "Пульс города" №1 и 7 января 2016 года в газете "Жайық үні - Жизнь города" № 1).
2. Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 25 января 2016 года №42-3 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 24 декабря 2015 года № 40-3 "О городском бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 января 2016 года № 4247, опубликованное 3 февраля 2016 года в газете "Пульс города" №7 и 4 февраля 2016 года в газете "Жайық үні -Жизнь города" № 5).
3. Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 20 апреля 2016 года №3-2 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 24 декабря 2015 года № 40-3 "О городском бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 апреля 2016 года № 4345, опубликованное 27 апреля 2016 года в газете "Пульс города" №6 и 28 апреля 2016 года в газете "Жайық үні -Жизнь города" № 17).

Орал қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2017 жылғы 10 наурыздағы № 10-7 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 наурызда № 4728 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орал қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші осы шешімнің қосымшасына сәйкес жойылды деп танылсын.
2. Орал қалалық мәслихаты аппаратының басшысы (С. Давлетов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Л. Рысбекова
Мәслихат хатшысы А. Әубекеров
Орал қалалық мәслихатының
2017 жылғы 10 наурыздағы
№ 10-7 шешіміне
қосымша
Орал қалалық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы №40-3 "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 28 желтоқсандағы №4194 тіркелген, 2016 жылғы 6 қаңтарда "Пульс города" газетінің №1 және 2016 жылғы 7 қаңтарда "Жайық үні - Жизнь города" газетінің №1 жарияланған).
2. Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2016 жылғы 25 қаңтардағы №42-3 "Орал қалалық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы №40-3 "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 27 қаңтардағы №4247 тіркелген, 2016 жылғы 3 ақпанда "Пульс города" газетінің №7 және 2016 жылғы 4 ақпанда "Жайық үні - Жизнь города" газетінің №5 жарияланған).
3. Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2016 жылғы 20 сәуірдегі №3-2 "Орал қалалық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы №40-3 "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 22 сәуірдегі №4345 тіркелген, 2016 жылғы 27 сәуірде "Пульс города" газетінің №6 және 2016 жылғы 28 сәуірде "Жайық үні - Жизнь города" газетінің №17 жарияланған).

4. Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 2 августа 2016 года №6-2 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 24 декабря 2015 года № 40-3 "О городском бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 4 августа 2016 года № 4502, опубликованное 10 августа 2016 года в газете "Пульс города" №33 и 11 августа 2016 года в газете "Жайық үні - Жизнь города" № 32).
5. Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 28 сентября 2016 года №7-5 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 24 декабря 2015 года № 40-3 "О городском бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3 октября 2016 года № 4561, опубликованное 5 октября 2016 года в газете "Пульс города" №13 и 6 октября 2016 года в газете "Жайық үні - Жизнь города" № 40).
6. Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 5 декабря 2016 года №8-2 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 24 декабря 2015 года № 40-3 "О городском бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 декабря 2016 года № 4625, опубликованное 21 декабря 2016 года в газете "Пульс города" №52 и 22 декабря 2016 года в газете "Жайық үні -Жизнь города" № 51).

4. Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2016 жылғы 2 тамыздағы №6-2 "Орал қалалық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы №40-3 "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 4 тамыздағы №4502 тіркелген, 2016 жылғы 10 тамызда "Пульс города" газетінің №33 және 2016 жылғы 11 тамызда "Жайық үні - Жизнь города" газетінің №32 жарияланған).
5. Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2016 жылғы 28 қыркүйектегі №7-5 "Орал қалалық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы №40-3 "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 3 қазандағы №4561 тіркелген, 2016 жылғы 5 қазанда "Пульс города" газетінің №13 және 2016 жылғы 6 қазанда "Жайық үні - Жизнь города" газетінің №40 жарияланған).
6. Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2016 жылғы 5 желтоқсандағы №8-2 "Орал қалалық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы №40-3 "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 15 желтоқсандағы №4625 тіркелген, 2016 жылғы 21 желтоқсанда "Пульс города" газетінің №52 және 2016 жылғы 22 желтоқсанда "Жайық үні - Жизнь города" газетінің №51 жарияланған).