О признании утратившими силу некоторых решений Бурлинского районного маслихата
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26 января 2017 года № 12-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 10 февраля 2017 года № 4685
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторых решений Бурлинского районного маслихата согласно приложению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Б.Б.Мукашева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Бурлинского районного маслихата Б.Б.Мукашеву.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М.Дияров
Секретарь маслихата А.Куликешев
Приложение
к решению Бурлинского
районного маслихата
от 26 января 2017 года № 12-5
Перечень некоторых решений Бурлинского районного маслихата утративших силу
1) Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 32-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 января 2016 года № 4237 и опубликовано в газете "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести" №5 от 4 февраля 2016 года);
2) Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 16 февраля 2016 года № 34-3 "О внесении изменений в решение Бурлинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 32-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 2 марта 2016 года №4284 и опубликовано в газете "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести" №11 от 17 марта 2016 года);
3) Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21 апреля 2016 года № 2-1 "О внесении изменений и дополнения в решение Бурлинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года №32-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 мая 2016 года № 4399 и опубликовано в газете "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести" №20 от 19 мая 2016 года);

Бөрлі аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 қаңтардағы № 12-5 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 ақпанда № 4685 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Бөрлі аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Б.Б.Мұқашева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бөрлі аудандық мәслихат аппаратының басшысы Б.Б.Мұқашеваға жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М.Дияров
Мәслихат хатшысы А.Куликешев
Бөрлі ауданындық
мәслихатының 2017 жылдың
26 қаңтарындағы № 12-5
шешіміне қосымша
Бөрлі аудандық мәслихатының кейбір күші жойылған шешімдерінің тізімі
1) Батыс-Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы №32-3 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімі (2016 жылдың 15 қаңтардағы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4237 нөмірмен тіркелген және "Бөрлі жаршысы - Бурлинские вести" газетінің 2016 жылғы 4 ақпандағы №5 жарияланған);
2) Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 16 ақпандағы № 34-3 "Бөрлі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 32-3 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (2016 жылдың 2 наурыздағы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4284 нөмірмен тіркелген және "Бөрлі жаршысы - Бурлинские вести" газетінің 2016 жылғы 17 наурыздағы №11 жарияланған);
3) Батыс-Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 сәуірдегі №2-1 "Бөрлі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 32-3 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (2016 жылдың 12 мамырдағы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4399 нөмірмен тіркелген және "Бөрлі жаршысы - Бурлинские вести" газетінің 2016 жылғы 19 мамырдағы №20 жарияланған);

4) Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 августа 2016 года № 6-1 "О внесении изменений в решение Бурлинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 32-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 августа 2016 года №4535 и опубликовано в газете "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести" №36 от 8 сентября 2016 года);
5) Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 6 октября 2016 года № 8-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Бурлинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 32-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 октября 2016 года № 4578 и опубликовано в газете "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести" №43 от 27 октября 2016 года);
6) Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 2 декабря 2016 года № 9-2 "О внесении изменений и дополнений в решение Бурлинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 32-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 декабря 2016 года № 4623 и опубликовано в газете "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести" №51 от 22 декабря 2016 года).

4) Батыс-Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 тамызындағы № 6-1 "Бөрлі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 32-3 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (2016 жылдың 29 тамыздағы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4535 нөмірмен тіркелген және "Бөрлі жаршысы - Бурлинские вести" газетінің 2016 жылғы 8 қыркүйектегі №36 жарияланған );
5) Батыс-Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 6 қазандағы №8-1 "Бөрлі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 32-3 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (2016 жылдың 14 қазандағы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4578 нөмірмен тіркелген және "Бөрлі жаршысы - Бурлинские вести" газетінің 2016 жылғы 27 қазандағы №43 жарияланған);
6) Батыс-Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 2 желтоқсандағы №9-2 "Бөрлі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 32-3 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (2016 жылдың 15 желтоқсанындағы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4623 нөмірмен тіркелген және "Бөрлі жаршысы - Бурлинские вести" газетінің 2016 жылғы 22 желтоқсандағы №51 жарияланған).