О признании утратившими силу некоторых решений Бокейординского районного маслихата
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 марта 2017 года № 9-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 16 марта 2017 года № 4721
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат района РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Бокейординского районного маслихата согласно, приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Бокейординского районного маслихата (А.Хайруллин) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии С.Унаев
Секретарь маслихата Е.Танатов
Приложение
к решению Бокейординского
районного маслихата
от 9 марта 2017 года № 9-6
Перечень утративших силу некоторых решений
Бокейординского районного маслихата
1. Решение Бокейординского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 27-2 "О бюджете Бокейординского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4231, опубликованное 2 февраля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Решение Бокейординского районного маслихата от 19 февраля 2016 года № 29-1 "О предоставлении подъемного пособия и бюджетного кредита для приобретения или строительства жилья специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Бокейординского района в 2016 году" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4294, опубликованное 8 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Решение Бокейординского районного маслихата от 19 февраля 2016 года № 29-2 "О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 27-2 "О бюджете Бокейординского района на 2016-2018 годы"" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4293, опубликованное 8 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
4. Решение Бокейординского районного маслихата от 26 апреля 2016 года № 2-1 "О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 27-2 "О бюджете Бокейординского района на 2016-2018 годы"" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4400, опубликованное 1 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").

Бөкей ордасы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 наурыздағы № 9-6 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 наурызда № 4721 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Бөкей ордасы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының аппарат басшысы (А.Хайруллин) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С.Унаев
Мәслихат хатшысы Е.Таңатов
2017 жылғы 9 наурыздағы № 9-6
Бөкей ордасы аудандық мәслихатының шешіміне
қосымша
Бөкей ордасы аудандық мәслихатының кейбір күші жойылға
шешімдерінің тізбесі
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 27-2 "Бөкей ордасы ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4231 тіркелген, 2016 жылғы 2 ақпандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 ақпандағы № 29-1 "2016 жылы Бөкей ордасы ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға көтерме жәрдемақы және тұрғын үй сатып алу немесе салу үшін бюджеттік кредит беру туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4294 тіркелген, 2016 жылғы 8 сәуірдегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 ақпандағы № 29-2 "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 27-2 "Бөкей ордасы ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4293 тіркелген, 2016 жылғы 8 сәуірдегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
4. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 сәуірдегі № 2-1 "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 27-2 "Бөкей ордасы ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4400 тіркелген, 2016 жылғы 1 маусымдағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

5. Решение Бокейординского районного маслихата от 10 августа 2016 года № 3-3 "О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 27-2 "О бюджете Бокейординского района на 2016-2018 годы"" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4526, опубликованное 25 августа 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
6. Решение Бокейординского районного маслихата от 28 сентября 2016 года № 4-1 "О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 27-2 "О бюджете Бокейординского района на 2016-2018 годы"" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4572, опубликованное 20 октября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
7. Решение Бокейординского районного маслихата от 28 октября 2016 года № 5-1 "О внесении изменения в решение Бокейординского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 27-2 "О бюджете Бокейординского района на 2016-2018 годы"" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4594, опубликованное 10 ноября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
8. Решение Бокейординского районного маслихата от 5 декабря 2016 года № 6-1 "О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 27-2 "О бюджете Бокейординского района на 2016-2018 годы"" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4626, опубликованное 22 декабря 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").

5. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 10 тамыздағы № 3-3 "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 27-2 "Бөкей ордасы ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4526 тіркелген, 2016 жылғы 25 тамыздағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
6. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № 4-1 "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 27-2 "Бөкей ордасы ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4572 тіркелген, 2016 жылғы 20 қазандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
7. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 28 қазандағы № 5-1 "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 27-2 "Бөкей ордасы ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4594 тіркелген, 2016 жылғы 10 қарашадағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
8. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 желтоқсандағы № 6-1 "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 27-2 "Бөкей ордасы ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4626 тіркелген, 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).