О внесении изменений и дополнений в решение Жанибекского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 11-1 "О районном бюджете на 2017 - 2019 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 декабря 2017 года № 18-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 декабря 2017 года № 4989. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 марта 2018 года № 20-8
Сноска. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27.03.2018 № 20-8 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №11-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4652, опубликованное 20 января 2017 года в газете "Шұғыла") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017 – 2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 042 490 тысячи тенге:
налоговые поступления – 330 399 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 013 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 857 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 707 221 тысяча тенге;
2) затраты – 4 078 453 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 48 808 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 68 070 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19 262 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -84 771 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 84 771 тысяча тенге:
поступление займов – 68 070 тысяч тенге;
погашение займов – 19 262 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 35 963 тысячи тенге.
в подпункте 1) пункта 3 цифру "554 719" заменить на "837 105";
абзац второй подпункта 1 пункта 3 исключить;
абзац третий подпункта 1 пункта 3 цифру "635" заменить на "1 010";

Жәнібек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 желтоқсанда № 4989 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 20-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 27.03.2018 № 20-8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №11-1 "2017–2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4652 тіркелген, 2017 жылғы 20 қантарда "Шұғыла" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 042 490 мың теңге:
салықтық түсімдер – 330 399 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 013 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 857 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 707 221 мың теңге;
2) шығындар – 4 078 453 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 48 808 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 68 070 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 19 262 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -84 771 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 84 771 мың теңге:
қарыздар түсімі – 68 070 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 19 262 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 35 963 мың теңге.
3 тармақтың 1 тармақшасындағы "554 719" деген сан "837 105" деген санмен ауыстырылсын;
3 тармақтың 1 тармақшасындағы екінші абзац алынып тасталсын;
3 тармақтың 1 тармақшасындағы үшінші абзацында "635" деген сан "1 010" деген санмен ауыстырылсын;

абзац четвертый подпункта 1 пункта 3 цифру "4 111" заменить на "2 994";
абзац пятый подпункта 1 пункта 3 цифру "6 435" заменить на "6 181";
абзац восьмой подпункта 1 пункта 3 цифру "75 000" заменить на "398 909";
абзац девятый подпункта 1 пункта 3 цифру "212 093" заменить на "199 789";
абзац двенадцатый подпункта 1 пункта 3 цифру "99 148" заменить на "80 851";
абзац тринадцатый подпункта 1 пункта 3 цифру "43 028" заменить на "38 125";
абзац четырнадцатый подпункта 1 пункта 3 цифру "15 348" заменить на "13 725";
абзац пятнадцатый подпункта 1 пункта 3 цифру "12 260" заменить на 10 977";
в подпункте 2 пункта 3 цифру "596 284" заменить на "657 056";
абзац второй подпункта 2 пункта 3 цифру "17 080" заменить на "16 408";
абзац девятый подпункта 2 пункта 3 цифру "63 104" заменить на "61 905";
абзац десятый подпункта 2 пункта 3 цифру "3 780" заменить на "1 260";
абзац тринадцатый подпункта 2 пункта 3 цифру "3 000" заменить на "2 816";
абзац шестнадцатый подпункта 2 пункта 3 цифру "3 000" заменить на "2 807";
абзац семнадцатый подпункта 2 пункта 3 цифру "5 000" заменить на "4 791";
подпункт 2 пункта 3 дополнить абзацем девятнадцатым следующего содержания:
"на строительство тротуара по улице Д.Нурпеисовой до пересечения улицы Женис в селе Жанибек Жанибекского района Западно - Казахстанской области" - 24 783 тысячи тенге;";
подпункт 2 пункта 3 дополнить абзацем двадцатым следующего содержания:
"отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" - 7 288 тысячи тенге;";
подпункт 2 пункта 3 дополнить абзацем двадцать первым следующего содержания:
"на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры 20 двухквартирных жилых домов в селе Жанибек Жанибекского района Западно - Казахстанской области – 25 000 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Жанибекского районного маслихата (Н.Уалиева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии С.Стамов
Cекретарь маслихата Т.Кадимов
Приложение
к решению Жанибекского
районного маслихата
от 11 декабря 2017 года №18-3
Приложение 1
к решению Жанибекского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года №11-1
Районный бюджет на 2017 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

3 тармақтың 1 тармақшасындағы төртінші абзацында "4 111" деген сан "2 994" деген санмен ауыстырылсын;
3 тармақтың 1 тармақшасындағы бесінші абзацында "6 435" деген сан "6 181" деген санмен ауыстырылсын;
3 тармақтың 1 тармақшасындағы сегізінші абзацында "75 000" деген сан "398 909" деген санмен ауыстырылсын;
3 тармақтың 1 тармақшасындағы тоғызыншы абзацында "212 093" деген сан "199 789" деген санмен ауыстырылсын;
3 тармақтың 1 тармақшасындағы он екінші абзацында "99 148" деген сан "80 851" деген санмен ауыстырылсын;
3 тармақтың 1 тармақшасындағы он үшінші абзацында "43 028" деген сан "38 125" деген санмен ауыстырылсын;
3 тармақтың 1 тармақшасындағы он төртінші абзацында "15 348" деген сан "13 725" деген санмен ауыстырылсын;
3 тармақтың 1 тармақшасындағы он бесінші абзацында "12 260" деген сан "10 977" деген санмен ауыстырылсын;
3 тармақтың 2 тармақшасындағы "596 284" деген сан "657 056" деген санмен ауыстырылсын;
3 тармақтың 2 тармақшасындағы екінші абзацында "17 080" деген сан "16 408" деген санмен ауыстырылсын;
3 тармақтың 2 тармақшасындағы тоғызыншы абзацында "63 104" деген сан "61 905" деген санмен ауыстырылсын;
3 тармақтың 2 тармақшасындағы оныншы абзацында "3 780" деген сан "1 260" деген санмен ауыстырылсын;
3 тармақтың 2 тармақшасындағы он үшінші абзацында "3 000" деген сан "2 816" деген санмен ауыстырылсын;
3 тармақтың 2 тармақшасындағы он алтыншы абзацында "3 000" деген сан "2 807" деген санмен ауыстырылсын;
3 тармақтың 2 тармақшасындағы он жетінші абзацында "5 000" деген сан "4 791" деген санмен ауыстырылсын;
3 тармақтың 2 тармақшасы мынадай мазмұндағы он тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Жәнібек ауылында Д.Нұрпеисова көшесінен Жеңіс көшесіне дейін жаяу жол салуына – 24 783 мың теңге;";
3 тармақтың 2 тармақшасы мынадай мазмұндағы жиырмасыншы абзацпен толықтырылсын:
"міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру аударымдарына – 7 288 мың теңге;";
3 тармақтың 2 тармақшасы мынадай мазмұндағы жиырма бірінші абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Жәнібек ауылындағы екі пәтерлік 20 тұрғын үйдің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамыту және жайластыруына – 25 000 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Жәнібек аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Н.Уәлиева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С.Стамов
Мәслихат хатшысы Т.Кадимов
Жәнібек аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 11 желтоқсандағы
№18-3 шешіміне
қосымша
Жәнібек аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№11-1 шешіміне
1- қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы