О внесении изменений и дополнений в решение Зеленовского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 7-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 июня 2017 года № 9-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно- Казахстанской области 21 июня 2017 года № 4826. Утратило силу решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24 января 2018 года № 17-2
Сноска. Утратило силу решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24.01.2018 № 17-2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 1 июня 2017 года № 10-1 "О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8-2 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4812) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зеленовского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 7-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4655, опубликованное 20 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 7 289 230 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 900 446 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 245 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 152 329 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 233 210 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 7 602 120 тысяч тенге;";
в пункте 4:
в подпункте 2):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) из областного бюджета в общей сумме 1 053 921 тысяча тенге:";
абзац второй изложить в следующей редакции:
"на повышение квалификации учителей на языковых курсах в целях реализации Дорожной карты развития трехъязычного образования – 59 558 тысяч тенге;";
абзац десятый изложить в следующей редакции:
"на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям, включая обучение в мобильных центрах – 59 938 тысяч тенге;";
абзац тринадцать исключить;
дополнить абзацем двадцать один следующего содержания:

Зеленов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 7-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 маусымдағы № 9-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 маусымда № 4826 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 қаңтардағы № 17-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 24.01.2018 № 17-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 1 маусымдағы № 10-1 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8-2 "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4812 тіркелген) шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеленов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 7-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4655 тіркелген, 2017 жылғы 20 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 7 289 230 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 900 446 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 245 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 152 329 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 233 210 мың теңге;";
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 7 602 120 мың теңге;";
4 - тармақта:
2) тармақша:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) облыстық бюджеттен жалпы сомасы 1 053 921 мың теңге:";
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"үштілді білім беруді дамытудың Жол картасын іске асыру мақсатында тілдік курстарда мұғалімдердің біліктілігін арттыруға – 59 558 мың теңге;";
оныншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мобильді орталықтардағы оқытуды қоса алғанда, еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқуға – 59 938 мың теңге;";
он үшінші абзац алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жиырма бірінші абзацпен толықтырылсын:

"на приобретение мультимедийного оборудования для малокомплектных школ и дополнительных элементов к комплекту – 18 848 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать два следующего содержания:
"на обеспечения учащихся качественной питьевой водой (приобретение диспенсоров, бутилированной воды, установка питьевых фонтанчиков) – 12 757 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать три следующего содержания:
"на внедрение информационной системы "Е-Халық" - 9 240 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать четыре следующего содержания:
"на изготовление правоустанавливающих документов на электролинии, газопроводы, водопроводы и канализационные системы – 73 256 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать пять следующего содержания:
"на капитальный ремонт автомобильной дороги от села Переметное до села Шалғай – 100 000 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать шесть следующего содержания:
"на текущий ремонт подъездной дороги села Жаик – 11 557 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать семь следующего содержания:
"на текущий ремонт дорог села Макарово – 33 137 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать восемь следующего содержания:
"на строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Калининское с посещением на 160 человек – 94 138 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в размере 26 722 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Г.А.Терехов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии М.Айджанов
Секретарь районного маслихата Р.Исмагулов
Приложение
к решению Зеленовского
районного маслихата
от 12 июня 2017 года № 9-4
Приложение 1
к решению Зеленовского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года № 7-1
Районный бюджет на 2017 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

"шағын жинақты мектептерге мультимедиялық құрал-жабдықтар және жиынтыққа қосымша элементтер алуға – 18 848 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма екінші абзацпен толықтырылсын:
"оқушыларды сапалы ауыз сумен қамтамасыз етуге (диспенсерлер, бөтелкедегі суды алуға, ауыз су бұрқақтарын қондыруға) – 12 757 мың теңге";
мынадай мазмұндағы жиырма үшінші абзацпен толықтырылсын:
""Е-Халық" ақпараттық жүйесін енгізуге – 9 240 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма төртінші абзацпен толықтырылсын:
"газ, су құбырлары, электр желілері, кәріз жүйелеріне құқық белгілейтін құжаттар дайындауға – 73 256 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма бесінші абзацпен толықтырылсын:
"Переметный ауылынан Шалғай ауылына дейінгі автокөлік жолын күрделі жөндеуге – 100 000 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма алтыншы абзацпен толықтырылсын:
"Жайық ауылының кіре беріс жолын ағымдағы жөндеуге – 11 557 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма жетінші абзацпен толықтырылсын:
"Макаров ауылының жолдарын ағымдағы жөндеуге – 33 137 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"Калинин ауылындағы 160 адамды қабылдайтын дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысына – 94 138 мың теңге.";
9 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. 2017 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органдарының резерві 26 722 мың теңге көлемінде бекітілсін.";
аталған шешімнің 1–қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Г.А.Терехов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М.Айджанов
Аудандық мәслихат хатшысы Р.Исмагулов
2017 жылғы 12 маусымдағы
Зеленов аудандық
мәслихатының № 9-4 шешіміне
қосымша
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
Зеленов аудандық
мәслихатының № 7-1 шешіміне
1-қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

17 912
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
8 862
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
269 002
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
11 762
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
257 240
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
158 072
1
Сельское хозяйство
102 843
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
20 076
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
20 076
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
82 767
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
13 965
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
3 150
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
4 359
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 260
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
51 308
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
7 725
6
Земельные отношения
13 644
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
13 644
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
13 644
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
41 585
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
41 585
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
41 585
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
27 661
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
27 661
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
27 661
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
12 569
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов

17 912
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
8 862
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
269 002
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 762
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
257 240
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
158 072
1
Ауыл шаруашылығы
102 843
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
20 076
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 076
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
82 767
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 965
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3 150
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
4 359
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2 260
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
51 308
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
7 725
6
Жер қатынастары
13 644
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
13 644
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 644
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
41 585
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
41 585
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
41 585
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
27 661
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
27 661
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
27 661
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12 569
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

15 092
12
Транспорт и коммуникации
284 620
1
Автомобильный транспорт
278 690
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5 888
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
5 888
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
272 802
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
172 802
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
100 000
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
5 930
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 930
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
5 930
13
Прочие
97 317
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
8 858
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
8 858
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
8 858
9
Прочие
88 459
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
48 737
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развитие регионов до 2020 года
48 737
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 500
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1 500
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
38 222
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
11 500
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
26 722
15
Трансферты
146 566
1
Трансферты
146 566
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
146 566
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
50 082
051
Трансферты органам местного самоуправления
80 047
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

15 092
12
Көлiк және коммуникация
284 620
1
Автомобиль көлiгi
278 690
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5 888
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5 888
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
272 802
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
172 802
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
100 000
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
5 930
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 930
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
5 930
13
Басқалар
97 317
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
8 858
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
8 858
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 858
9
Басқалар
88 459
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
48 737
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
48 737
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 500
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 500
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
38 222
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
11 500
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
26 722
15
Трансферттер
146 566
1
Трансферттер
146 566
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
146 566
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
50 082
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
80 047
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару