О внесении изменений и дополнений в решение Зеленовского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 7-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 сентября 2017 года № 12-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 15 сентября 2017 года № 4897. Утратило силу решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24 января 2018 года № 17-2
Сноска. Утратило силу решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24.01.2018 № 17-2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зеленовского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 7-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4655, опубликованное 20 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 7 247 747 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 962 446 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 245 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 125 329 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 152 727 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 7 560 637 тысяч тенге;";
в пункте 4:
в подпункте 1):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) из республиканского бюджета в общей сумме 738 859 тысяч тенге:";
дополнить абзацем четырнадцать следующего содержания:
"на расширение перечня технических вспомогательных средств – 2 112 тысяч тенге;";
в подпункте 2):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) из областного бюджета в общей сумме 971 326 тысяч тенге:";
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
"на строительство внутрипоселкового водопровода села Акжол – 11 253 тысячи тенге;";
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
"на реконструкцию водопровода села Павлово – 79 408 тысяч тенге;";
абзац двенадцатый изложить в следующей редакции:
"на капитальный ремонт здания сельского дома культуры села Дарьинское – 173 353 тысячи тенге;";
абзац двадцать пять исключить;
дополнить абзацем двадцать девять следующего содержания:
"на материально-техническое укрепление базы здания сельского дома культуры села Дарьинское – 37 866 тысяч тенге;";
дополнить абзацем тридцать следующего содержания:

Зеленов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 7-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 5 қыркүйектегі № 12-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 қыркүйекте № 4897 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 қаңтардағы № 17-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 24.01.2018 № 17-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеленов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 7-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4655 тіркелген, 2017 жылғы 20 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 7 247 747 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 962 446 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 245 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 125 329 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 152 727 мың теңге;";
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 7 560 637 мың теңге;";
4-тармақта:
1) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) республикалық бюджеттен жалпы сомасы 738 859 мың теңге:";
мынадай мазмұндағы он төртінші абзацпен толықтырылсын:
"техникалық көмекші құралдар тізбесін кеңейтуге – 2 112 мың теңге;";
2) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) облыстық бюджеттен жалпы сомасы 971 326 мың теңге:";
жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақжол ауылының ауылішілік су құбырының құрылысына – 11 253 мың теңге;";
сегізінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Павлов ауылының су құбырын реконструкциялауға – 79 408 мың теңге;";
он екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Дариян ауылындағы ауылдық мәдениет үйінің ғимаратын күрделі жөндеуге – 173 353 мың теңге;";
жиырма бесінші абзац алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жиырма тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
"Дариян ауылындағы ауылдық мәдениет үйінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға – 37 866 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы отызыншы абзацпен толықтырылсын:

"на текущий ремонт по содержанию подъездной автомобильной дороги села Өркен – 35 336 тысяч тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Г.А.Терехов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Б.Ислямова
Секретарь районного маслихата Р.Исмагулов
Приложение 1
к решению Зеленовского
районного маслихата
от 5 сентября 2017 года № 12-2
Приложение 1
к решению Зеленовского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года № 7-1
Районный бюджет на 2017 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

"Өркен ауылына кіре беріс автокөлік жолын күтіп ұстау бойынша ағымдағы жөндеуге – 35 336 мың теңге;";
аталған шешімнің 1–қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
аталған шешімнің 4–қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Г.А.Терехов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б.Ислямова
Аудандық мәслихат хатшысы Р.Исмагулов
2017 жылғы 5 қыркүйектегі
Зеленов аудандық
мәслихатының № 12-2 шешіміне
1- қосымша
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
Зеленов аудандық
мәслихатының № 7-1 шешіміне
1 - қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

41 585
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
41 585
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
28 661
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
28 661
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
28 661
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
13 569
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
15 092
12
Транспорт и коммуникации
218 788
1
Автомобильный транспорт
212 858
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4 500
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
4 500
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
208 358
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
208 358
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
5 930
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 930
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
5 930
13
Прочие
97 317
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
8 858
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
8 858
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
8 858
9
Прочие
88 459
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
48 241
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развитие регионов до 2020 года
48 241
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 996
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1 996
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
38 222
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов

41 585
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
41 585
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
28 661
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
28 661
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
28 661
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13 569
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
15 092
12
Көлiк және коммуникация
218 788
1
Автомобиль көлiгi
212 858
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4 500
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4 500
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
208 358
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
208 358
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
5 930
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 930
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
5 930
13
Басқалар
97 317
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
8 858
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
8 858
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 858
9
Басқалар
88 459
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
48 241
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
48 241
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 996
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 966
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
38 222
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу