О бюджете сельских округов на 2018-2020 годы
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 декабря 2017 года № 22-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 12 января 2018 года № 5037. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 15 февраля 2019 года № 37-6
Сноска. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 15.02.2019 № 37-6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением Сырымского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 21-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5012) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жымпитинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 843 тысячи тенге:
налоговые поступления – 29 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 836 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 16 007 тысяч тенге;
2) затраты – 45 843 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 15.11.2018 № 33-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет Булдуртинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 091 тысяча тенге:
налоговые поступления – 2 300 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 150 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 20 641 тысяча тенге;
2) затраты – 23 091 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;

2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 22-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 қаңтарда № 5037 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 ақпандағы № 37-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 15.02.2019 № 37-6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Сырым аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы №21-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5012 тіркелген) шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Жымпиты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 843 мың теңге:
салықтық түсімдер – 29 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 836 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 16 007 мың теңге;
2) шығындар – 45 843 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 15.11.2018 № 33-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018-2020 жылдарға арналған Бұлдырты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 23 091 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 300 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 150 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 20 641 мың теңге;
2) шығындар – 23 091 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 15.11.2018 № 33-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Поступления в бюджет сельских округов на 2018 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан от 30 ноября 2017 года "О республиканском бюджете на 2018-2020 годы", решением Сырымского районного маслихата от 20 декабря 2017 года №21-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5012).
4. Предусмотреть в бюджете сельских округов на 2018 год поступления субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 31 206 тысяч тенге, в том числе:
Жымпитинский сельский округ – 14 887 тысяч тенге;
Булдуртинский сельский округ – 16 319 тысяч тенге.
Предусмотреть в бюджете сельских округов на 2018 год поступления целевых трансфертов, передаваемой из районного бюджета в сумме 5 442 тысячи тенге, в том числе:
Жымпитинский сельский округ – 1 120 тысяч тенге, в том числе:
на обеспечение программы "Е-Халық" – 890 тысяч тенге;
на приобретение персонального компьютера для портала "Е-gov" - 230 тысяч тенге.
Булдуртинский сельский округ – 4 322 тысяч тенге, в том числе:
на обеспечение программы "Е-Халық" – 890 тысяч тенге;
на приобретение персонального компьютера для портала "Е-gov" - 230 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 15.11.2018 № 33-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2018 жылға арналған ауылдық округтердің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 30 қарашадағы "2018-2020 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына, Сырым аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы №21-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5012 тіркелген) шешіміне сәйкес қалыптастырылады.
4. 2018 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция түсімдерінің жалпы сомасы 31 206 мың теңге көлемінде көзделсін, оның ішінде:
Жымпиты ауылдық округі – 14 887 мың теңге;
Бұлдырты ауылдық округі – 16 319 мың теңге.
2018 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер түсімдерінің жалпы сомасы 5 442 мың теңге көлемінде көзделсін, оның ішінде:
Жымпиты ауылдық округі – 1 120 мың теңге, соның ішінде:
"Е-халық" бағдарламалық жүйесін қамтамасыз етуге – 890 мың теңге;
"Е-gov" порталына дербес комьютер сатып алуға – 230 мың теңге.
Бұлдырты ауылдық округі – 4 322 мың теңге, соның ішінде:
"Е-халық" бағдарламалық жүйесін қамтамасыз етуге – 890 мың теңге;
"Е-gov" жүйесінің қызметіне дербес компьютер сатып алуға – 230 мың теңге;

на погашение текущих расходов аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа – 3 202 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17.09.2018 № 31-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
5. Установить, специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, финансирующийся из республиканского и местного бюджетов, повышение на 25 процентов должностных окладов и тарифных ставок по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающимися этими видами деятельности в городских условиях, с 1 января 2018 года.

аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының ағымдағы шығындарын өтеуге – 3 202 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 17.09.2018 № 31-2 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап азаматтық қызметші болып табылатын және республикалық, жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын, ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларын және ставкаларын салыстырғанда 25 пайыз жоғары лауазымдық айлықақы мен тарифтік ставкалар белгіленсін.

6. Главному специалисту аппарата Сырымского районного маслихата (А.Орашева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Т.Даргужиев
Секретарь маслихата Ш.Дуйсенгалиева
Приложение 1
к решению Сырымского
районного маслихата
от 28декабря 2017 года №22-1
Бюджет Жымпитинского сельского округа на 2018 год

6. Сырым аудандық мәслихат аппаратының бас маманы (А.Орашева) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
7. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т.Даргужиев
Мәслихат хатшысы Ш.Дуйсенгалиева
Сырым аудандық мәслихатының
2017 жылғы 28 желтоқсандағы
№22-1 шешіміне 1 – қосымша
2018 жылға арналған Жымпиты ауылдық округінің бюджеті