О бюджете Таскалинского сельского округа Таскалинского района на 2018-2020 годы
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2017 года № 20-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 9 января 2018 года № 5028. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 февраля 2019 года № 33-5
Сноска. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28.02.2019 № 33-5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Таскалинского сельского округа Таскалинского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 145 559 тысяч тенге:
налоговые поступления – 27 506 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 150 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 117 903 тысячи тенге;
2) расходы – 145 559 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 07.06.2018 № 26-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Поступления в бюджет Таскалинского сельского округа Таскалинского района на 2018 год формируется в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, решением Таскалинского районного маслихата от 20 декабря 2017 года №19-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное 28 декабря 2017 года в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5021).
3. Учесть в бюджете Таскалинского сельского округа Таскалинского района на 2018 год поступление субвенции, выделяемые из районного бюджета в сумме 44 499 тысяч тенге.

2018-2020 жылдарға арналған Тасқала ауданы Тасқала ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 20-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қаңтарда № 5028 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 ақпандағы № 33-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 28.02.2019 № 33-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Тасқала ауданы Тасқала ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 145 559 мың теңге:
салықтық түсімдер – 27 506 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 150 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 117 903 мың теңге;
2) шығындар – 145 559 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді – Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 07.06.2018 № 26-2 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізілді).
2. 2018 жылға арналған Тасқала ауданы Тасқала ауылдық округі бюджетінің түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексіне, Тасқала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы №19-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылы 28 желтоқсанда №5021 тіркелген) шешіміне сәйкес қалыптасады.
3. 2018 жылға арналған Тасқала ауданы Тасқала ауылдық округінің бюджетінде 44 499 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен бөлінетін субвенцияның түсімі ескерілсін.

3-1. Учесть в бюджете Таскалинского сельского округа Таскалинского района на 2018 год поступления трансфертов выделяемых из районного бюджета в общей сумме 73 404 тысячи тенге:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 5 411 тысяч тенге;
на дошкольное воспитание и обучение и организацию медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения – 64 993 тысячи тенге;
на благоустройство и консервацию свалки в селе Таскала – 3 000 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 07.06.2018 № 26-2 (вводится в действие с 01.01.2018).

3-1. 2018 жылға арналған Тасқала ауданы Тасқала ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен бөлінетін жалпы сомасы 73 404 мың теңге көлемінде трансферттер түсімдері ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 5 411 мың теңге;
мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту және мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарында медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру – 64 993 мың теңге;
Тасқала ауылындағы қоқыс орнын аббаттандыру және консервациялауға – 3 000 мың теңге.
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды – Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 07.06.2018 № 26-2 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізілді).

3-2. Установить гражданским служащим образования работающим в сельской местности, согласно перечню должностей специалистов, определенных в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан повышение на 25% должностных окладов по сравнению со ставками гражданских служащих, занимающимися этими видами деятельности в городских условиях, с 1 января 2018 года.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-2 в соответствии с решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 07.06.2018 № 26-2 (вводится в действие с 01.01.2018).

3-2. 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен белгіленген мамандар лауазымдарының тізбесіне ауылдық жерлерде қызмет ететін білім беру саласының азаматтық қызметшілеріне осы қызмет түрлерімен қалада айналысатын азаматтық қызметшілердің ставкаларымен салыстырғанда лауазымдық жалақыларын 25%-ға көтеру белгіленсін.
Ескерту. Шешім 3-2-тармақпен толықтырылды – Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 07.06.2018 № 26-2 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізілді).

4. Руководителю аппарата Таскалинского районного маслихата (Ержигитова Т.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Курмышева Н.
Секретарь районного маслихата Рахимов С.
Приложение 1
к решению Таскалинского
районного маслихата
от 29 декабря 2017 года №20-1
Бюджет Таскалинского сельского округа Таскалинского района на 2018 год

4. Тасқала аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (Т. Ержігітова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
5. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Н. Құрмышева
Аудандық мәслихат хатшысы С. Рахимов
Тасқала аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
29 желтоқсандағы №20-1
шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Тасқала ауданы Тасқала ауылдық округінің бюджеті