О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Теректинского района
Постановление акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 14 февраля 2017 года № 29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 февраля 2017 года № 4697
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Теректинского района от 19 января 2016 года № 20 "Об организации и финансировании общественных работ на 2016 год по Теректинскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4257, опубликованное 19 февраля 2016 года в газете "Теректі жаңалығы-Теректинская новь").
2. Признать утратившим силу постановление акимата Теректинского района от 9 февраля 2016 года № 38 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам на 2016 год по Теректинскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4273, опубликованное 11 марта 2016 года в газете "Теректі жаңалығы-Теректинская новь").
3. Руководителю аппарата акима Теректинского района обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.С.Тукжанова.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района М.Мукаев

Теректі ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 ақпандағы № 29 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 ақпанда № 4697 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Теректі ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 20 "Теректі ауданы бойынша 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4257 болып тіркелген, 2016 жылғы 19 ақпандағы "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Теректі ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 9 ақпандағы № 38 "Теректі ауданы бойынша 2016 жылға нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4273 тіркелген, 2016 жылғы 11 наурыздағы "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Теректі ауданы әкімі аппаратының басшысы осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.С.Тукжановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М.Мукаев