Об утверждении предельных цен на лекарственные средства и изделия медицинского назначения в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и средств обязательного социального медицинского страхования
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 16 марта 2018 года № 112. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 марта 2018 года № 16672
В соответствии с пунктом 2 статьи 76 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить предельные цены на лекарственные средства и изделия медицинского назначения в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и средств обязательного социального медицинского страхования согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его официального опубликования;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Департамент юридической службы Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра здравоохранения Республики Казахстан Цой А.В.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан Е. Биртанов
Приложение к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 марта 2018 года № 112
Предельные цены на лекарственные средства и изделия медицинского назначения в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и средств обязательного социального медицинского страхования
№ п/п
Анатомо-терапев-тическо-химическая классификация
Наименование лекарственного средства (международное непатентованное название или состав)
Характеристика препарата с указанием дозировки, концентрации и лекарственной формы
Единица измерения
Предельная цена
1

Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттар мен медициналық мақсаттағы бұйымдарды сатып алуға шекті бағаларды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2018 жылғы 16 наурызда № 112 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 29 наурызда № 16672 болып тіркелді
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Кодексі 76 - бабының 2) тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттар мен медициналық мақсаттағы бұйымдарды сатып алуға шекті бағалар бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Фармация комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және қосу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрықты мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жіберуді;
4) осы бұйрықты ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
5) осы бұйрықты мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1), 2), 3) және 4 ) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі А.В. Цойға жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрі Е. Біртанов
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2018 жылғы 16 наурыздағы
№ 112 бұйрығына қосымша
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін корсетуге арналған және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттар мен медициналық мақсаттағы бұйымдарды сатып алуға шекті бағалар
р/с№
Анатомиялық-терапиялық-химиялық жіктеуіші
Дәрілік заттың атауы (халықаралық патенттелмеген атауы немесе құрамы)
Дозасы, концентрациясы және дәрілік түрі көрсетілген препараттың сипаттамасы
Өлшем бірлігі
Шекті бағасы
1

1. Подстилка впитывающая 60 см х 60 см – 1шт.
2. Простыня из нетканого материала 140 см х 80 см – 1шт.
3. Рубашка для роженицы - 1 шт.
4. Салфетка из нетканого материала 80 см х 70 см – 2 шт.
штука
584,21
471
ИМН
Комплект гинекологический для патологии шейки матки стерильный
1. Салфетка подкладная 70 см х 80 см пл. 40 г/кв. – 1 шт.
2. Шпатель Эйера - ложка Фолькмана - 1 шт.
3. Зеркало Куско одноразовое (М, L) - 1 шт.
4. Перчатки латексные -1 пара
5. ПелҰнка впитывающая
60 см х 60 см – 1 шт.
штука
724,33
472
ИМН
Комплект гинекологический для патологии шейки матки стерильный
1. Салфетка подкладная из нетканого материала 30см х 40см – 1шт
2. Шпатель Эйера - ложка Фолькмана – 1 шт.
3. Зеркало Куско одноразовое (S,М, L) – 1 шт.
4.Перчатки латексные - 1 пара
штука
355,95
473
ИМН
Комплект для аборта, стерильный одноразового применения, плотность
28 г/м кв.
1. Простыня операционная, изготовлена из нетканого материала 160 х 190 см - 1 шт.
2. Подстилка - пеленка впитывающая трехслойная, изготовлена из нетканого материала 60 х 60 см - 1 шт.
3. Салфетка бумажная впитывающая 22 х 23 см - 4 шт.
комплект
672,30
474
ИМН
Комплект для аборта, стерильный одноразового применения, плотность
40 г/м кв.
1. Простыня операционная, изготовлена из нетканого материала 160 х 190 см - 1 шт.
2. Подстилка - пеленка впитывающая трехслойная, изготовлена из нетканого материала 60 х 60 см - 1 шт.
3. Салфетка бумажная впитывающая 22 х 23 см - 4 шт.
комплект
674,23
475
ИМН
Комплект для кардиохирургии, стерильный одноразового применения
1. Перчатки размером 6,5 - 2 пары
2. Перчатки размером 7 - 2 пары, перчатки размером 7,5 - 4 пары
3. Перчатки размером 8 - 3 пары
4. Скальпель № 11 - 2 шт.
5. Скальпель № 15 - 2 шт.
6. Скальпель № 22 - 2 шт.
7. Чаша 250 мл - 2 шт.
8. Чаша 500 мл - 2 шт.
9. Почкообразный лоток 700 см3 - 2 шт
10. Держатель трубки - 1 шт.
11. Пленка защитная
9 х 35 см - 2 шт.
12. Cчетчик игл - 1 шт.
13. Очиститель наконечника - 1 шт.
14. Ручка коагулятора - 1 шт.
15. Шприц 50 мл - 1 шт.
16. Шприц - ирригация 50 мл - 1 шт.
17. Отсос - 1шт
18. Лента операционная 10 х 50 см - 2 шт.
19. Халат усиленной защиты из нетканого материала L - 2 шт.
20. Халат усиленной защиты из нетканого материала ХL - 3 шт.
21. Халат стандартный из нетканого материала ХL - 1 шт.
22. Полотенце впитывающее - 10 шт.
23. Простыня одноразовая с адгезивным краем из нетканого материала 75 х 100 см - 2 шт.
24. Простыня одноразовая с адгезивным краем из нетканого материала 90 х 160 см - 3 шт.
25. Защитное покрытие на стол из нетканого материала 160 х 190 см - 1 шт.

1. Сіңіргіш төсеніш 60см х 60см - 1 дана.
2. Тоқылмаған материалдан ақжайма 140 см х 80 см - 1 дана.
3. Босанатын әйелге арналған жейде - 1 дана.- 4. Тоқылмаған материалдан жаялық 80 см х 70 см - 2 дана.
дана
584,21
471
ММБ
Жатыр мойны патологиясына арналған стерильді гинекологиялық жиынтық
1. Төсеніш жаялық 70 см х 80 см пл. 40 г/кв.м - 1 дана.
2. Эйер шпателі- Фолькман қасығы - 1 дана.
3. Куско айнасы бір рет қолданылатын (М, L) - 1 дана.
4. Латексті қолғап - 1 жұп
5. Сіңіргіш жаялық 60 см х 60 см - 1 дана.
дана
724,33
472
ММБ
Жатыр мойны патологиясына арналған стерильді гинекологиялық жиынтық
1. Тоқылмаған материалдан төсеніш жаялық 30 см х 40 см - 1 дана
2. Эйер шпателі- Фолькман қасығы - 1 дана.
3. Куско айнасы бір рет қолданылатын (S,М, L) - 1 дана.
4. Латексті қолғап - 1 жұп
дана
355,95
473
ММБ
Түсікке арналған бір рет қолданылатын стерильді жиынтық, тығыздығы
28 г/м кв.
1. Тоқылмаған материалдан дайындалған, операциялық ақжайма 160 х 190 см - 1 дана.
2. Тоқылмаған материалдан дайындалған үш қабатты сіңіргіш төсеуіш-жаялық 60 х 60 см - 1 дана.
3. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 х 23 см - 4 дана.
жиынтық
672,30
474
ММБ
Түсікке арналған бір рет қолданылатын стерильді жиынтық, тығыздығы 40 г/м кв.
1. Тоқылмаған материалдан дайындалған, операциялық ақжайма 160 х 190 см - 1 дана.
2. Тоқылмаған материалдан дайындалған үш қабатты сіңіргіш төсеуіш-жаялық 60 х 60 см - 1 дана.
3. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 х 23 см - 4 дана.
жиынтық
674,23
475
ММБ
Кардиохирургияға арналған бір рет қолданылатын стерильді жиынтық
1. Қолғап, өлшемі 6,5 - 2 жұп
2. Қолғап, өлшемі 7 - 2 жұп, қолғап, өлшемі 7,5 - 4 жұп
3. Қолғап, өлшемі 8 - 3 жұп
4. Скальпель № 11 - 2 дана.
5. Скальпель № 15 - 2 дана.
6. Скальпель № 22 - 2 дана.
7. Тостаған 250 мл - 2 дана.
8. Тостаған 500 мл - 2 дана.
9. Бүйрек тәрізді астауша 700 см3 - 2 дана
10. Түтік ұстатқыш - 1 дана.
11. Қорғағыш үлбір 9 х 35 см - 2 дана.
12. Ине санағыш - 1 дана.
13. Ұштық тазартқыш - 1 дана.
14. Коагулятор тұтқасы - 1 дана.
15. Еккіш 50 мл - 1 дана.
16. Еккіш - ирригация 50 мл - 1 дана.
17. Сорғыш - 1 дана
18. Операциялық лента 10 х 50 см - 2 дана.
19. Тоқылмаған материалдан дайындалған қорғанысы күшейтілген халат L - 2 дана.
20. Тоқылмаған материалдан дайындалған қорғанысы күшейтілген халат ХL - 3 дана.
21. Тоқылмаған материалдан дайындалған стандартты халат ХL - 1 дана.
22. Сіңіргіш сүлгі - 10 дана.
23. Тоқылмаған материалдан дайындалған адгезиялы жиегі бар бір реттік ақжайма 75 х 100 см - 2 дана.
24. Тоқылмаған материалдан дайындалған адгезиялы жиегі бар бір реттік ақжайма 90 х 160 см - 3 дана.
25. Тоқылмаған материалдан дайындалған үстелге жабатын қорғағыш жапқыш 160 х 190 см - 1 дана.

26. Защитное покрытие на стол из нетканого материала 160 х 250 см - 1 шт.
27. Салфетка одноразовая с адгезивным краем из нетканого материала 100 х 100 см - 6 шт.
28. Бахилы -1 пара
29. Кардиохирургическая простыня из нетканого материала 274 х 320 см - 1шт.
30. Мешок для отходов - 3 шт.
31. Чехол для диаметрии - 2 шт.
32. Салфетки впитывающие 10 х 10 см - 60 шт.
33. Салфетки рентгеноконтрастные 45 х 45 см – 40 шт.
34. Салфетки рентгеноконтрастные 30 х 30 см - 20 шт.
35. Лоток прямоугольный - 2 шт.
36. Двухходовой катетер Фолея 16 Fr - 1 шт.
37. Аспирационная трубка 350 мл -1 шт.
38. Дренажная банка 2300 мл – 1 шт.
39. Мочеприемник 500 мл - 1 шт.
комплект
166 473,45
476
ИМН
Комплект для ламинэктомии одноразовый стерильный
1. Простыня операционная 190 * 160 см из нетканого материала - 1 шт.
2.Простыня для ламинэктомии 160 * 300 см с вырезом 20 * 30 см из нетканого материала с инцизионной пленкой - 1 шт.
3. Салфетка 80 * 90 см из нетканого материала с адгезивным краем - 4 шт.
4.Салфетка 22 * 23 см впитывающая из бумаги - 3 шт.
комплект
4 455,25
477
ИМН
Комплект для ламинэктомии одноразовый стерильный, плотность
40 г/ кв.
1. Простыня операционная 190 * 160 см из нетканого материала - 1 шт.
2.Простыня для ламинэктомии 160 * 300 см с вырезом 20 * 30 см из нетканого материала с инцизионной пленкой - 1 шт.
3. Салфетка 80 * 90 см из нетканого материала с адгезивным краем - 4 шт.
4.Салфетка 22 * 23 см впитывающая из бумаги - 3 шт.
комплект
4 892,05
478
ИМН
Комплект для ламинэктомии одноразовый стерильный, плотность
68 г/м кв.
1. Простыня операционная 190 * 160 см из нетканого материала - 1 шт.
2.Простыня для ламинэктомии 160 * 300 см с вырезом 20 * 30 см из нетканого материала с инцизионной пленкой - 1 шт.
3. Салфетка 80 * 90 см из нетканого материала с адгезивным краем - 4 шт.
4.Салфетка 22 * 23 см впитывающая из бумаги - 3 шт.
комплект
6 811,39
479
ИМН
Комплект для липосакции, стерильный одноразового применения, из трехслойного (СМС) нетканого материала
1. Простыня с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала 90 × 80 см
2. Простыня с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала 160 × 150 см
3. Простыня с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала 160 ×120 см
4. Салфетка впитывающая 45 × 45 см
5. Бахилы изготовлены из нетканого материала 120 × 75 см
комплект

26. Тоқылмаған материалдан дайындалған үстелге жабатын қорғағыш жапқыш 160 х 250 см - 1 дана.
27. Тоқылмаған материалдан дайындалған адгезиялы жиегі бар бір реттік сүрткі 100 х 100 см - 6 дана.
28. Бахилалар - 1 жұп
29 Тоқылмаған материалдан дайындалған кардиохирургиялық ақжайма 274 х 320 см - 1дана.
30. Қалдықтарға арналған қапшық - 3 дана.
31. Диаметрияға арналған қаптама - 2 дана.
32. Сіңіргіш сүрткілер 10 х 10 см - 60 дана.
33. Рентгенконтрастылы сүрткілер 45 х 45 см – 40 дана.
34. Рентгенконтрастылы сүрткілер 30 х 30 см - 20 дана.
35. Тік бұрышты астауша - 2 дана.
36. Екі жүрісті Фолей катетері 16 Fr - 1 дана.
37. Аспирациялық түтік 350 мл – 1 дана.
38. Дренаждық банкі 2300 мл – 1 дана.
39. Несеп қабылдағыш 500 мл - 1 дана.
жиынтық
166 473,45
476
ММБ
Ламинэктомияға арналған бір рет қолданылатын стерильді жиынтық
1. Тоқылмаған материалдан жасалған операциялық ақжайма 190 * 160 см - 1 дана
2. Ламинэктомияға арналған, инцизиялық үлбірлі, тоқылмаған материалдан жасалған 160 * 300 см ақжайма 20 * 30 см қиығымен - 1 дана
3. Адгезиялық жиегі бар, тоқылмаған материалдан жасалған сүрткі 80 * 90 см - 4 дана.
4. Қағаздан жасалған сіңіргіш сүрткі 22 * 23 - 3 дана.
жиынтық
4 455,25
477
ММБ
Ламинэктомияға арналған бір рет қолданылатын стерильді жиынтық, тығыздығы
40 г/м кв.
1. Тоқылмаған материалдан жасалған операциялық ақжайма 190 * 160 см - 1 дана
2. Ламинэктомияға арналған, инцизиялық үлбірлі, тоқылмаған материалдан жасалған 160 * 300 см ақжайма 20 * 30 см қиығымен - 1 дана
3. Адгезиялық жиегі бар, тоқылмаған материалдан жасалған сүрткі 80 * 90 см - 4 дана.
4. Қағаздан жасалған сіңіргіш сүрткі 22 * 23 - 3 дана.
жиынтық
4 892,05
478
ММБ
Ламинэктомияға арналған бір рет қолданылатын стерильді жиынтық, тығыздығы
68 г/м кв.
1. Тоқылмаған материалдан жасалған операциялық ақжайма 190 * 160 см - 1 дана
2. Ламинэктомияға арналған, инцизиялық үлбірлі, тоқылмаған материалдан жасалған 160 * 300 см ақжайма 20 * 30 см қиығымен - 1 дана
3. Адгезиялық жиегі бар, тоқылмаған материалдан жасалған сүрткі 80 * 90 см - 4 дана.
4. Қағаздан жасалған сіңіргіш сүрткі 22 * 23 - 3 дана.
жиаынтық
6 811,39
479
ММБ
Липосакцияға арналған үш қабатты (СМС) тоқылмаған материалдан дайындалған бір рет қолданылатын стерильді жиынтық
1. Тоқылмаған материалдан дайындалған адгезиялы жиегі бар ақжайма
90 × 80 см
2. Тоқылмаған материалдан дайындалған адгезиялы жиегі бар ақжайма
160 × 150 см
3. Тоқылмаған материалдан дайындалған адгезиялы жиегі бар ақжайма
160 ×120 см
4. Сіңіргіш сүрткі 45 × 45 см
5. Тоқылмаған материалдан дайындалған бахилалар 120 × 75 см
жиынтық

1 796,23
480
ИМН
Комплект для липосакции, стерильный одноразового применения, из четырехслойного (СММС) нетканого материала
1. Простыня с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала 90 × 80 см
2. Простыня с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала 160 × 150 см
3. Простыня с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала 160 ×120 см
4. Салфетка впитывающая 45 × 45 см
5. Бахилы изготовлены из нетканого материала 120 × 75 см
комплект
2 090,74
481
ИМН
Комплект для лор - операции, стерильный одноразового применения, из трехслойного (СМС) нетканого материала
1. Простыня на операционный стол 190 × 160 см – 1 шт.
2. Простыня с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала 90 × 80 см -1 шт.
3. Простыня, с вырезом 7 × 40 см и адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала 160 × 100 см - 1 шт.
4. Чехол на инструментальный стол влагонепроницаемый, изготовлен из нетканого материала 145 × 80 см -1 шт.
5. Лента операционная, изготовлена из нетканого материала 50 × 10 см - 1 шт.
6. Салфетка бумажная впитывающая 22 × 23 см – 4 шт.
комплект
1 868,61
482
ИМН
Комплект для лор - операции, стерильный одноразового применения, из четырехслойного (СММС) нетканого материала
1. Простыня на операционный стол 190 × 160 см – 1 шт.
2. Простыня с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала 90 × 80 см -1 шт.
3. Простыня, с вырезом 7 × 40 см и адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала 160 × 100 см -1 шт.
4. Чехол на инструментальный стол влагонепроницаемый, изготовлен из нетканого материала 145 × 80 см -1 шт.
5. Лента операционная, изготовлена из нетканого материала 50 × 10 см - 1 шт.
6. Салфетка бумажная впитывающая 22 × 23 см – 4 шт.
комплект
2 197,22
483
ИМН
Комплект для неонатолога стерильный
1. Простыня ламинированная 80 см х 60 см с отверстием 4,5 см х 7,2 см пл. 35 г/кв. – 1 шт.
2. Простыня ламинированная 80 см х 60 см пл. 35 г/кв. - 1 шт.
3. Салфетка бумажная 20 см х 20 см - 4 шт.
4. Халат медицинский (S, M, L, XL) пл. 35 г/кв. - 1 шт.
5. Шапочка - берет – 1 шт.
штука
603,42
484
ИМН
Комплект для новорожденного, стерильный, одноразового применения
1. Салфетка изготовлена из нетканого материала 80 х 90 см – 2 шт.
2. Подстилка пеленка впитывающая изготовлена из нетканого материала 60 х 60 см – 1 шт.
3. Браслет для идентификации изготовлен из полимера – 1 шт.
4. Зажим для пуповины изготовлен из полимера – 1 шт.
комплект
875,69
485
ИМН
Комплект для обработки ран одноразовый стерильный
1. Перчатки стерильные - 1 пара
2. Марлевые или ватные шарики - 5 шт.
3. Салфетки из нетканого материала или марлевые, размерами 7 * 7 см, количество - 2 шт.

1 796,23
480
ММБ
Липосакцияға арналған төрт қабатты (СММС) тоқылмаған материалдан дайындалған бір рет қолданылатын стерильді жиынтық
1. Тоқылмаған материалдан дайындалған адгезиялы жиегі бар ақжайма
90 × 80 см
2. Тоқылмаған материалдан дайындалған адгезиялы жиегі бар ақжайма
160 × 150 см
3. Тоқылмаған материалдан дайындалған адгезиялы жиегі бар ақжайма
160 ×120 см
4. Сіңіргіш сүрткі 45 × 45 см
5. Тоқылмаған материалдан дайындалған бахилалар 120 × 75 см
жиынтық
2 090,74
481
ММБ
Лор-операция жасау үшін үш қабатты (СМС) тоқылмаған материалдан жасалған стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық
1. Операциялық үстелге ақжайма 190 × 160 см - 1 дана.
2. Тоқылмаған материалдан дайындалған адгезивті шеті бар ақжайма 90 × 80 см - 1 дана.
3. 7 × 40 тілігі бар, тоқылмаған материалдан дайындалған адгезивті шеті бар ақжайма 160 × 100 см - 1 дана.
4. Құралдар үстеліне ылғал өткізбейтін қаптама, тоқылмаған материалдан дайындалған 145 × 80 см - 1 дана.
5. Тоқылмаған материалдан дайындалған операциялық лента 50 × 10 см - 1 дана.
6. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 × 23 см - 4 дана.
жиынтық
1 868,61
482
ММБ
Лор- операция жасау үшін төрт қабатты (СММС) тоқылмаған материалдан жасалған стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық
1. Операциялық үстелге ақжайма 190 × 160 см - 1 дана.
2. Тоқылмаған материалдан дайындалған адгезивті шеті бар ақжайма 90 × 80 см - 1 дана.
3. 7 × 40 тілігі бар, тоқылмаған материалдан дайындалған адгезивті шеті бар ақжайма 160 × 100 см - 1 дана.
4. Құралдар үстеліне ылғал өткізбейтін қаптама, тоқылмаған материалдан дайындалған 145 × 80 см - 1 дана.
5. Тоқылмаған материалдан дайындалған операциялық лента 50 × 10 см - 1 дана.
6. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 × 23 см - 4 дана.
жиынтық
2 197,22
483
ММБ
Неонатологқа арналған стерильді жиынтық
1.4,5 см х 7,2 см саңылауы бар ламинацияланған 80 см х 60 см ақжайма, т. 35 г/кв.м - 1 дана.
2. 80 см х 60 см ламинацияланған ақжайма, т. 35 г/кв.м - 1 дана
3. Қағаз сүрткі 20 см х 20 см - 4 дана.
4. Медициналық халат (S, M, L, XL) т. 35 г/кв.м - 1 дана.
5. Берет-телпек - 1 дана.
дана
603,42
484
ММБ
Жаңа туған нәрестеге арналған бір рет қолданылатын стерильді жиынтық
1. Тоқылмаған матадан дайындалған 80 х 90 см сүрткі - 2 дана.
2. Тоқылмаған матадан дайындалған сіңіргіш 60 х 60 см төсеуіш жаялық - 1 дана.
3. Полимерден дайындалған идентификациялауға арналған білезік - 1 дана.
4. Полимерден дайындалған кіндікке арналған қысқыш - 1 дана.
жиынтық
875,69
485
ММБ
Жараны өңдеуге арналған бір рет қолданылатын стерильді жиынтық
1. Стерильді қолғап - 1 жұп
2. Дәке немесе мақта түйіршіктер - 5 дана
3. Тоқылмаған материалдан немесе дәкеден жасалған сүрткілер, өлшемдері 7*7 см, саны - 2 дана

4. Пластиковый пинцет, количество – 1 шт.
комплект
550,31
486
ИМН
Комплект для операции Кесарева сечения стерильный
1. Простыня для кесарева сечения 140 см х 240 см с отводом и карманом для жидкости пл. 40 г/кв. - 1 шт.
2. Простыня ламинированная на инструментальный стол 140 см х 200 см пл. 35 г/м2 - 1 шт.
3. ПелҰнка впитывающая 60 см х 90 см - 1 шт.
4. Салфетка бумажная 20 см х 20 см - 4 шт.
5. Чехол на инструментальный стол Мейо 140 см х 80 см пл. 40 г/кв. – 1 шт.
штука
3 584,00
487
ИМН
Комплект для операции на голове, стерильный одноразового применения, из трехслойного (СМС) нетканого материала
1. Чехол за инструментальный столик, изготовлен из нетканого материала 145 × 80 см
2. Простыня адгезивная с вырезом 70 × 10 см, изготовлена из нетканого материала 250 × 180 см
3. Простыня операционная, изготовлена из нетканого материала 160 × 100 см
4. Салфетка с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала 80 × 40 см
5. Лента операционная, изготовлена из нетканого материала 50 × 10 см
комплект
1 967,25
488
ИМН
Комплект для операции на голове, стерильный одноразового применения, из четырехслойного (СММС) нетканого материала
1. Чехол за инструментальный столик, изготовлен из нетканого материала 145 × 80 см
2. Простыня адгезивная с вырезом 70 × 10 см, изготовлена из нетканого материала 250 × 180 см
3. Простыня операционная, изготовлена из нетканого материала 160 × 100 см
4. Салфетка с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала 80 × 40 см
5. Лента операционная, изготовлена из нетканого материала 50 × 10 см
комплект
2 418,22
489
ИМН
Комплект для операции на грудной клетке, из трехслойного (СМС) нетканого материала
1. Чехол комбинированный на инструментальный столик, изготовлен из нетканого материала 145 × 80 см – 1 шт.
2. Простыня на операционный стол, изготовлена из нетканого материала 160 × 190 см – 1 шт.
3. Простыня, изготовлена из нетканого материала 160 × 190 см – 1 шт.
4. Мешок для дефибриллятора, изготовлен из нетканого материала 35 × 30 см – 1 шт.
5. Простыня торакальная, отверстие 40 × 32 см, с инцизионной плҰнкой
330 × 300/200 см, изготовлена из нетканого материала – 1 шт.
6. Держатель для шнура 30 × 3 см – 2 шт.
7. Лента операционная, изготовлена из нетканого материала 50 × 10 см – 2 шт.
8. Покрытие для гениталий с адгезивным слоем 70 × 80 см – 1 шт.
9. Салфетка бумажная впитывающая 22 × 23 см – 4 шт.
комплект
6 736,83
490
ИМН
Комплект для операции на грудной клетке, стерильный одноразового применения, из четырехслойного (СММС) нетканого материала
1. Чехол комбинированный на инструментальный столик, изготовлен из нетканого материала 145 × 80 см – 1 шт.

4. Пластик пинцеті, саны - 1 дана
жиынтық
550,31
486
ММБ
Кесарь тілігіне арналған стерильді жиынтық
1. Сұйықтықты жинауға және бұруға арналған бекемдегіш қалтасы бар кесарь тілігін жасауға арналған 140 см х 240 см ақжайма, т. 40 г/кв.м - 1 дана.
2. Құралдар үстеліне арналған ламинацияланған ақжайма 140 см х 200 см т. 35 г/м2 - 1 дана.
3. Сіңіргіш төсеме 60 см х 90 см - 1 дана.
4. Қағаз сүрткі 20 см х 20 см - 4 дана.
5. Мейо құрал үстеліне қаптама 140 см х 80 см т. 40 г/кв.м - 1 дана.
дана
3 584,00
487
ММБ
Басқа операция жасауға арналған үш қабатты (СМС) тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді жиынтық
1. Тоқылмаған материалдан дайындалған құрал үстеліне арналған қаптама 145 × 80 см
2. Тоқылмаған материалдан дайындалған 70 × 10 см тілігі бар адгезиялы ақжайма 250 × 180 см
3. Тоқылмаған материалдан дайындалған операциялық ақжайма 160 × 100 см
4. Тоқылмаған материалдан дайындалған адгезиялы жиегі бар сүрткі 80 × 40 см
5. Тоқылмаған материалдан дайындалған операциялық лента 50 × 10 см
жиынтық
1 967,25
488
ММБ
Басқа операция жасауға арналған төрт қабатты (СММС) тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді жиынтық
1. Тоқылмаған материалдан дайындалған құрал үстеліне арналған қаптама 145 × 80 см
2. Тоқылмаған материалдан дайындалған 70 × 10 см тілігі бар адгезиялы ақжайма 250 × 180 см
3. Тоқылмаған материалдан дайындалған операциялық ақжайма 160 × 100 см
4. Тоқылмаған материалдан дайындалған адгезиялы жиегі бар сүрткі 80 × 40 см
5. Тоқылмаған материалдан дайындалған операциялық лента 50 × 10 см
жиынтық
2 418,22
489
ММБ
Кеуде қуысында операция жасау үшін үш қабатты (СМС) тоқылмаған материалдан жасалған стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық
1. Құралдар үстеліне біріктірілген қаптама, 145 х 80 см тоқылмаған матадан дайындалған - 1 дана.
2. Операциялық үстелге ақжайма, 160 × 190 см тоқылмаған матадан дайындалған - 1 дана.
3. Ақжайма 160 × 190 см тоқылмаған матадан дайындалған - 1 дана.
4. Дефибрилляторға арналған қап, 35 х 30 см тоқылмаған матадан дайындалған - 1 дана.
5. Тоқылмаған матадан дайындалған торакальді ақжайма тесігі 40 х 32 см, инцизионды үлбірі бар 330х300/200 см - 1 дана.
6. Бауға арналған ұстатқыш 30 х 3 см - 2 дана.
7. Операциялық лента, 50 х 10 см тоқылмаған матадан дайындалған - 2 дана.
8. Гениталий үшін адгезивті қабатпен жабынды 70 х 80 см қаптама - 1 дана.
9. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 х 23 см - 4 дана
жиынтық
6 736,83
490
ММБ
Кеуде қуысында операция жасау үшін төрт қабатты (СММС) тоқылмаған материалдан жасалған стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық
1. Құралдар үстеліне біріктірілген қаптама, 145 х 80 см тоқылмаған матадан дайындалған - 1 дана.

2. Простыня на операционный стол, изготовлена из нетканого материала 160 × 190 см – 1 шт.
3. Простыня, изготовлена из нетканого материала 160 × 190 см – 1 шт.
4. Мешок для дефибриллятора, изготовлен из нетканого материала 35 × 30 см – 1 шт.
5. Простыня торакальная, отверстие 40 × 32 см, с инцизионной плҰнкой
330 × 300/200 см, изготовлена из нетканого материала – 1 шт.
6. Держатель для шнура 30 × 3 см – 2 шт.
7. Лента операционная, изготовлена из нетканого материала 50 × 10 см – 2 шт.
8. Покрытие для гениталий с адгезивным слоем 70 × 80 см – 1 шт.
9. Салфетка бумажная впитывающая 22 × 23 см – 4 шт.
комплект
7 540,06
491
ИМН
Комплект для операции на позвоночнике, стерильный одноразового применения, из трехслойного (СМС) нетканого материала
1. Простыня операционная, изготовлена из нетканого материала 160 × 110 см – 2шт.
2. Простыня с отверстием, инцизионная пленка, изготовлена из нетканого материала 300 × 160 см –1шт.
3. Салфетка бумажная впитывающая 22 × 23 см – 4шт.
комплект
1 929,69
492
ИМН
Комплект для операции на позвоночнике, стерильный одноразового применения, из четырехслойного (СММС) нетканого материала
1. Простыня операционная, изготовлена из нетканого материала 160 × 110 см – 2 шт.
2. Простыня с отверстием, инцизионная пленка, изготовлена из нетканого материала 300 × 160 см –1 шт.
3. Салфетка бумажная впитывающая 22 × 23 см – 4 .шт.
комплект
2 927,04
493
ИМН
Комплект для полушарной операции, стерильный одноразового применения, из треххслойного (СМС) нетканого материала
1. Карман-приҰмник с липким краем, изготовлен из нетканого материала (или полиэтиленовой пленки) 55 × 65/55 см – 1 шт.
2. Чехол защитный диаметр 60 см, изготовлен из нетканого материала (или полиэтиленовой пленки) – 1 шт.
3. Простыня адгезивная с вырезом, изготовлена из нетканого материала, размером 160 × 140 см – 1 шт.
4. Простыня с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала 210 × 160 см – 1 шт.
5. Салфетка впитывающая, изготовлена из нетканого материала 22 × 23 см – 4 шт.
комплект
1 835,62
494
ИМН
Комплект для полушарной операции, стерильный одноразового применения, из четырехслойного (СММС) нетканого материала
1. Карман-приҰмник с липким краем, изготовлен из нетканого материала (или полиэтиленовой пленки) 55 × 65/55 см – 1 шт.
2. Чехол защитный диаметр 60 см, изготовлен из нетканого материала (или полиэтиленовой пленки) – 1 шт.
3. Простыня адгезивная с вырезом, изготовлена из нетканого материала, размером 160 × 140 см – 1 шт.
4. Простыня с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала 210 × 160 см – 1 шт.
5. Салфетка впитывающая, изготовлена из нетканого материала 22 × 23 см – 4 шт.
комплект

2. Операциялық үстелге ақжайма, 160 × 190 см тоқылмаған матадан дайындалған - 1 дана.
3. Ақжайма 160 × 190 см тоқылмаған матадан дайындалған - 1дана.
4. Дефибрилляторға арналған қап, 35 х 30 см тоқылмаған матадан дайындалған - 1дана.
5. Торакальді ақжайма тесігі 40 х 32 см, инцизионды үлбірі бар 330х300/200 см - 1 дана.
6. Бауға арналған ұстатқыш 30 х 3 см - 2 дана.
7. Операциялық лента, 50 х 10 см тоқылмаған матадан дайындалған - 2 дана.
8. Гениталий үшін адгезивті қабатпен жабынды 70 х 80 см қаптама - 1 дана.
9. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 х 23 см - 4 дана.
жиынтық
7 540,06
491
ММБ
Омыртқаға операция жасау үшін үш қабатты (СМС) тоқылмаған материалдан жасалған стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық
1. Тоқылмаған матадан дайындалған 160 × 110 см операциялық ақжайма - 2 дана.
2. Тоқылмаған матадан дайындалған тесігі бар, инцизионды үлбір 300 × 160 см ақжайма -1 дана.
3. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 × 23 см - 4 дана.
жиынтық
1 929,69
492
ММБ
Омыртқаға операция жасау үшін төрт қабатты (СММС) тоқылмаған материалдан жасалған стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық
1. Тоқылмаған матадан дайындалған 160 × 110 см операциялық ақжайма - 2 дана.
2. Тоқылмаған матадан дайындалған тесігі бар, инцизионды үлбір 300 × 160 см ақжайма - 1 дана.
3. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 × 23 см - 4 дана.
жиынтық
2 927,04
493
ММБ
Жартышарлық операция жасау үшін үш қабатты (СМС) тоқылмаған материалдан жасалған стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық
1. Тоқылмаған матадан (немесе полиэтилен үлбірден) дайындалған шеттері жабысқақ 55 × 65/55 см қабылдағыш - қалта - 1 дана.
2. Диаметрі 60 см қорғағыш қаптама тоқылмаған матадан дайындалған (немесе полиэтиленді үлбір) - 1 дана.
3. Тілігі бар адгезивті ақжайма, тоқылмаған матадан дайындалған, өлшемі 160 х 140 см - 1 дана.
4. Шеттері адгезивті ақжайма, тоқылмаған матадан дайындалған 210 х 160 см - 1 дана.
5. Сіңіргіш сүрткі тоқылмаған матадан дайындалған 22 × 23 см - 4 дана.
жиынтық
1 835,62
494
ММБ
Жартышарлық операция жасау үшін төрт қабатты (СММС) тоқылмаған материалдан жасалған стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық
1. Тоқылмаған матадан (немесе полиэтилен үлбірден) дайындалған шеттері жабысқақ 55 × 65/55 см қабылдағыш - қалта - 1 дана.
2. Диаметрі 60 см қорғағыш қаптама тоқылмаған матадан дайындалған (немесе полиэтиленді үлбір) - 1 дана.
3. Тілігі бар адгезивті ақжайма, тоқылмаған матадан дайындалған, өлшемі 160 х 140 см - 1 дана.
4. Шеттері адгезивті ақжайма, тоқылмаған матадан дайындалған 210 х 160 см - 1 дана.
5. Сіңіргіш сүрткі тоқылмаған матадан дайындалған 22 × 23 см - 4 дана.
жиынтық

2 092,57
495
ИМН
Комплект для снятия швов одноразовый стерильный
1. Перчатки стерильные - 1 пара
2. Нож для снятия швов - 1 шт.
3. Салфетки из нетканого материала или марлевые, размерами 7 * 7 см - 2 шт.
4. Пластиковый пинцет – 1 шт.
комплект
940,61
496
ИМН
Комплект для стентирования, стерильный одноразового применения
1. Покрывало для пациента из нетканого материала 150 х 190 см – 1 шт.
2. Халат, из нетканого материала – 2 шт.
3. Впитывающая салфетка, из нетканого материала 40х 50 см – 2 шт.
4. Покрытие для аппарата, из нетканого материала 110 х 110 см – 1 шт.
5. Ангиографическая простыня с двумя отверстиями, с прозрачным пленочным краем, из нетканого материала и полиэтилена 190 х 320 см – 1 шт.
6. Марлевые тампоны (10х 10 см) – 30 шт.
7. Скальпель № 11 – 1 шт.
8. Пункционная игла 18 G 7 см – 1 шт.
9. Интродьюсер 20 G 10 см – 1 шт.
10. Торк-девайс (вращатель) – 1 шт.
11. Y- коннектор – 1 шт.
12. Трехходовой запорный кранник – 1 шт.
13. Трехходовой манифольд – 1 шт.
14. Линия высокого давления 125 см – 2 шт.
15. Комплект для внутривенного вливания 150 см с двойным клапаном – 1 шт.
16. Набор для контрастности среды 150 см – 1 шт.
17. Шприц 2,5 сс ML – 1 шт.
18. Шприц 10 сс ML – 1 шт.
19. Шприц 10 сс MLL – 1 шт.
20. Шприц 20 сс MLL– 1 шт.
21. Игла 20 G 1/2 х (4 см) – 1 шт.
22. Игла 21 G 1/2 х (4 см) – 1 шт.
23. Стаканчик 120 мл – 1 шт.
24. Чаша 250 мл (диаметр 10 см) – 1 шт.
25. Чаша 5000 мл (диаметр 28 см) – 1 шт.
26. Чехол пульта для дистанционного управления 15х 30 см – 1 шт.
комплект
158 177,03
497
ИМН
Комплект для УЗИ, стерильный одноразового применения, плотность
28 г/м кв.
1. Простыня операционная изготовлена из нетканого материала 160 х 190
см – 1 шт.
2. Перчатки диагностические изготовлены из латекса – 1 пара
3. Маска трехслойная изготовлена из нетканого материала – 1 шт.
4. Бахилы изготовлены из нетканого материала – 1 пара
5. Чехол транс вагинальный, ректальный изготовлен из латекса – 1 шт.
комплект
780,11
498
ИМН
Комплект для УЗИ, стерильный одноразового применения, плотность
40 г/м кв.
1. Простыня операционная изготовлена из нетканого материала 160 х 190 см – 1 шт.
2. Перчатки диагностические изготовлены из латекса – 1 пара
3. Маска трехслойная изготовлена из нетканого материала – 1 шт.
4. Бахилы изготовлены из нетканого материала – 1 пара
5. Чехол транс вагинальный, ректальный изготовлен из латекса – 1 шт.
комплект
782,03
499
ИМН
Комплект для усиленной защиты стерильный, одноразового применения, из трехслойного (СМС) нетканого материала
1. Фартук ламинированный – 1 шт.
2. Комбинезон из нетканого материала – 1 шт.
3. Маска трехслойная из нетканого материала – 1 шт.
4. Бахилы высокие из нетканого материала – 1 пара
комплект

2 092,57
495
ММБ
Тігістерді алып тастауға арналған бір рет қолданылатын стерильді жиынтық.
1. Стерильді қолғап - 1 жұп
2. Тігістерді алып тастауға арналған пышақ - 1 дана.
3. Тоқылмаған материалдан немесе дәкеден жасалған сүрткілер, өлшемдері 7*7 см - 2 дана.
4. Пластик пинцеті - 1 дана
жиынтық
940,61
496
ММБ
Стенттеуге арналған бір рет қолданылатын стерильді жиынтық
1.Тоқылмаған материалдан жасалған пациентке арналған жапқыш 150 х 190 см - 1 дана.
2. Тоқылмаған материалдан жасалған халат - 2 дана.
3. Тоқылмаған материалдан жасалған сіңіргіш сүрткі 40 х 50 см - 2 дана.
4. Тоқылмаған материалдан жасалған аппаратқа арналған жабын 110 х 110 см - 1 дана.
5. Тоқылмаған материалдан және полиэтиленнен жасалған 2 адгезивті тесігімен, мөлдір бүйірлік жолағымен ангиографикалық ақжайма 190 х 320 см - 1 дана.
6. Дәке тампондар (10х 10 см) - 30 дана.
7. Скальпель № 11 - 1 дана.
8. Пункциялық ине 18 G 7 см - 1 дана.
9. Интродьюсер 20 G 10 см - 1 дана.
10. Торк-девайс (айналдырғыш) - 1 дана.
11. Y- коннетор - 1 дана.
12. Үш жүрісті бітегіш шүмек - 1 дана.
13. Үш жүрісті манифольд - 1 дана.
14. Жоғары қысымды желі 125 см - 2 дана.
15. Қосарлы клапаны бар, көктамыр ішіне құюға арналған жиынтық - 1 дана.
16. Контрастылы ортаға арналған жинақ 150 см - 1 дана.
17. Еккіш 2,5 сс ML - 1 дана.
18. Еккіш 10 сс ML - 1 дана.
19. Еккіш 10 сс MLL - 1 дана.
20. Еккіш 20 сс MLL - 1 дана.
21. Ине 20 G 1/2 х (4 см) - 1 дана.
22. Ине 21 G 1/2 х (4 см) - 1 дана.
23. Стақан 120 мл - 1 дана.
24. Тостаған 250 мл (диаметрі 10 см) - 1 дана.
25. Тостаған 5000 мл (диаметрі 28 см) - 1 дана.
26. Қашықтықтан басқаруға арналған пульт қаптамасы 15х 30 см - 1 дана.
жиынтық
158 177,03
497
ММБ
УДЗ-ға арналған стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық, тығыздығы
28 г/м кв.
1. Тоқылмаған материалдан дайындалған операцияға арналған ақжайма 160 х 190 см - 1 дана.
2. Диагностикалық қолғаптар, латекстен дайындалған - 1 жұп.
3. Үш қабатты бетперде, тоқылмаған материалдан дайындалған - 1 дана.
4. Бахиллалар, тоқылмаған материалдан дайындалған - 1 жұп.
5. Трансвагинальді, ректальді қап, латекстен дайындалған - 1 дана.
жиынтық
780,11
498
ММБ
УДЗ-ға арналған стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық, тығыздығы
40 г/м кв.
1. Тоқылмаған материалдан дайындалған операцияға арналған ақжайма 160 х 190 см - 1 дана.
2. Диагностикалық қолғаптар, латекстен дайындалған - 1 жұп.
3. Үш қабатты бетперде, тоқылмаған материалдан дайындалған - 1 дана.
4. Бахиллалар, тоқылмаған материалдан дайындалған - 1 жұп.
5. Трансвагинальді, ректальді қап, латекстен дайындалған - 1 дана.
жиынтық
782,03
499
ММБ
Күшейтілген қорғанысқа арналған үш қабатты (СМС) тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді жиынтық
1.Ламинацияланған алжапқыш - 1 дана.
2.Тоқылмаған материалдан жасалған комбинезон - 1 дана.
3.Тоқылмаған материалдан жасалған үшқабатты бетперде – 1 дана.
4.Тоқылмаған материалдан жасалған биік бахилалар - 1 жұп.
жиынтық

1 179,18
500
ИМН
Комплект для усиленной защиты стерильный, одноразового применения, из четырехслойного (СММС) нетканого материала
1. Фартук ламинированный – 1 шт.
2. Комбинезон из нетканого материала – 1 шт.
3. Маска трехслойная из нетканого материала – 1 шт.
4. Бахилы высокие из нетканого материала – 1 пара
комплект
1 343,05
501
ИМН
Комплект операционных покрытий для Нейрохирургии (Краниотомии) стерильный
1. Простыня 140 см х 220 см пл. 40 г/кв.м с адгезивным полем диаметром 12,2 см – 1 шт.
2. Простыня 120 см х 140 см пл.40 г/кв.м – 1 шт.
3. ПелҰнка впитывающая 60 см х 60 см – 1 шт.
4. Простыня ламинированная 80 см х 70 см на инструментальный стол пл. 35 г/кв.м - 1 шт.
5. Чехол на инструментальный стол Мейо 140 см х 80 см пл. 40 г/кв.м – 1 шт.
штука
1 097,23
502
ИМН
Комплект операционных покрытий для Нейрохирургии (Позвоночный) стерильный
1. Простыня 140 см х 220 см пл. 40 г/кв.м с адгезивным полем 7 см х 18 см – 1 шт.
2. Простыня 120 см х 140 см пл. 40 г/кв.м – 1 шт.
3. Простыня ламинированная 70 см х 80 см на инструментальный стол пл. 35 г/кв.м - 1 шт.
4. Чехол на инструментальный стол Мейо 140 см х 80 см пл. 40 г/кв.м – 1 шт.
штука
861,06
503
ИМН
Комплект операционных покрытий для Общей хирургии стерильный
1. Простыня с адгезивным краем 200 см х140 см пл. 40 г/кв.- 2 шт.
2. Простыня с адгезивным краем
70 см х 80 см пл. 40 г/кв.м – 2 шт.
3. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см пл. 40 г/кв.м - 1 шт.
штука
1 222,66
504
ИМН
Комплект операционных покрытий для Травматологии стерильный
1. Простыня с адгезивным краем 200 см х140 см пл.40 г/кв.м - 1 шт.
2. Простыня хирургическая 200 см х 140 см с U образным вырезом 20 см х 60 см с адгезивными краями пл. 40 г/кв.м – 1 шт.
3. Простыня 200 см х 140 см на операционный стол пл. 40 г/кв.м – 1 шт.
4. Чехол на руку/ногу 30 см х 70 см пл.
40 г/кв.м - 1 шт.
5. Адгезивная лента 4 см х 50 см - 1 шт.
6. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см пл. 40 г/кв.м - 1 шт.
штука
2 034,00
505
ИМН
Комплект операционных покрытий офтальмологичес кий стерильный
1. Простыня 120 см х 100 см пл. 40 г/кв.м с адгезивным отверстием 4,5 см х 7,2 см - 1 шт.
2. Простыня на пациента 140 см х 80 см с адгезивным краем пл. 40 г/кв.м – 1 шт.
3. Чехол на инструментальный стол Мейо 140 см х 80 см пл. 40 г/кв.м – 1 шт.
4. Шапочка - берет – 1 шт.
5. Салфетка бумажная 20 см х 20 см - 4 шт.
6. Пеленка впитывающая 60 см х 60 см - 1 шт.
штука
1 717,60
506
ИМН
Комплект оториноларингологический одноразовый стерильный
1. Простыня операционная 190 * 160 см из нетканого материала - 1 шт.

1 179,18
500
ММБ
Күшейтілген қорғанысқа арналған төрт қабатты (СММС) тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді жиынтық
1. Ламинацияланған алжапқыш - 1 дана. 2. Тоқылмаған материалдан жасалған комбинезон - 1 дана.
3. Тоқылмаған материалдан жасалған үшқабатты бетперде - 1 дана.
4. Тоқылмаған материалдан жасалған биік бахилалар - 1 жұп.
жиынтық
1 343,05
501
ММБ
Нейрохирургияға (Краниотомия) арналған операциялық аумаққа жабатын стерильді жиынтық
1. Ақжайма 140 см х 220 см, адгезивтік аумағының диаметрі 12,2 см, т. 40 г/кв.м - 1 дана.
2. Ақжайма 120 см х 140 см т. 40 г/кв.м - 1 дана.
3. Сіңіргіш жаялық 60 см х 60 см - 1 дана.
4. Құрал-жабдық үстеліне арналған ламинацияланған ақжайма, т. 35 г/кв.м - 1 дана.
5. Құрал-жабдық үстеліне арналған Мейо қабы 140 см х 80 см т. 40 г/кв.м - 1 дана
дана
1 097,23
502
ММБ
Нейрохирургияға (Омыртқалық) арналған операциялық аумаққа жабатын стерильді жиынтық
1. Ақжайма 140 см х 220 см адгезивтік аумағы 7 см х 18 см, т. 40 г/кв.м - 1 дана.
2. Ақжайма 120 см х 140 см т. 40 г/кв.м - 1 дана.
3. Құрал-жабдық үстеліне арналған ламинацияланған ақжайма 70 см х 80 см, т. 35 г/кв.м - 1 дана. 4. Құрал-жабдық үстеліне арналған Мейо қабы 140 см х 80 см т. 40 г/кв.м - 1 дана
дана
861,06
503
ММБ
Жалпы хирургияға арналған операциялық аумаққа жабатын стерильді жиынтық
1.Адгезивтік жиегі бар ақжайма 200 см х 140 см т. 40 г/кв.м- 2 дана.
2. Адгезивтік жиегі бар ақжайма 70 см х 80 см т. 40 г/кв.м - 2 дана.
3. Құрал-жабдық үстеліне арналған Мейо қабы 140 см х 80 см т. 40 г/кв.м - 1 дана
дана
1 222,66
504
ММБ
Травматологияға арналған операциялық аумаққа жабатын стерильді жиынтық
1. Адгезивті жиегі бар ақжайма 200 см х 140 см т. 40 г/кв.м - 1 дана.
2. Хирургиялық ақжайма 200 см х 140 см U тәрізді ойығымен 20 см х 60 см адгезивті жиегі бар т. 40 г/кв.м - 1 дана.
3. Операциялық үстелге арналған 200 см х 140 см ақжайма т. 40 г/кв.м - 1 дана.
4. Қолға/аяққа арналған қап 30 см х 70 см т.40 г/кв.м - 1 дана.
5. Адгезивті лента 4 см х 50 см - 1 дана.
6. Құрал-жабдық үстеліне арналған Мейо қабы 140 см х 80 см т.40 г/кв.м - 1 дана
дана
2 034,00
505
ММБ
Офтальмологиялық операциялық аумаққа жабатын стерильді жиынтық
1. 4,5 см х 7,2 см адгезивті саңылауы бар ақжайма 120 см х 100 см т.40 г/кв.м - 1 дана.
2. Адгезивті жиегі бар пациент ақжаймасы 140 см х 80см т. 40 г/кв.м - 1 дана.
3. Мейо құралдар үстеліне қап 140 см х 80 см т. 40 г/кв.м - 1 дана.
4. Берет-телпек - 1 дана.
5. Қағаз сүрткі 20 см х 20 см - 4 дана.
6. Сіңіргіш жаялық 60 см х 60 см - 1 дана.
дана
1 717,60
506
ММБ
Оториноларингологиялық бір рет қолданылатын стерильді жиынтық
1.Тоқылмаған материалдан дайындалған операциялық ақжайма 190 * 160 см - 1 дана.

2. Простыня операционная 160 *100 см с вырезом 7 * 40 см из нетканого материала с адгезивным краем - 1 шт.
3. Простыня операционная 175 * 160 см из нетканого материала с адгезивным краем - 1 шт.
4. Салфетка 80 * 75 см из нетканого материала с адгезивным краем - 1 шт.
5. Операционная лента 10 * 50 см из нетканого материала - 2 шт.
6. Салфетка впитывающая 22 * 23 см - 1 шт.
комплект
3 629,58
507
ИМН
Комплект оториноларингологический одноразовый стерильный плотность
40 г/м кв.
1.Простыня операционная 190 * 160 см из нетканого материала - 1 шт
2.Простыня операционная 160 *100 см с вырезом 7 * 40 см из нетканого материала с адгезивным краем - 1 шт.
3.Простыня операционная 175 * 160 см из нетканого материала с адгезивным краем - 1 шт.
4. Салфетка 80 * 75 см из нетканого материала с адгезивным краем - 1 шт.
5. Операционная лента 10 * 50 см из нетканого материала - 2 шт.
6. Салфетка впитывающая 22 * 23 см - 1 шт.
комплект
3 997,17
508
ИМН
Комплект оториноларингологический одноразовый стерильный плотность
68 г/м кв.
1.Простыня операционная 190 * 160 см из нетканого материала - 1 шт
2.Простыня операционная 160 *100 см с вырезом 7 * 40 см из нетканого материала с адгезивным краем - 1 шт.
3.Простыня операционная 175 * 160 см из нетканого материала с адгезивным краем - 1 шт.
4. Салфетка 80 * 75 см из нетканого материала с адгезивным краем - 1 шт.
5. Операционная лента 10 * 50 см из нетканого материала - 2 шт.
6. Салфетка впитывающая 22 * 23 см - 1 шт.
комплект
5 436,26
509
ИМН
Комплект постельного белья стерильный одноразового применения из нетканого материала плотность
28 г/м кв.
Наволочка 80 * 70 см – 1 шт., Простыня 200 * 160с м – 1 шт., Пододеяльник 200 * 160 см - 1 шт.
комплект
780,83
510
ИМН
Комплект постельного белья стерильный одноразового применения из нетканого материала плотность
40 г/м кв.
Наволочка 80 * 70 см – 1 шт., Простыня 200 * 160 см – 1 шт., Пододеяльник 200 * 160 см - 1 шт.
комплект
896,99
511
ИМН
Комплект смотровой гинекологический стерильный
1. Салфетка 0,8 м х 0,7 м пл. 25 г/м кв. – 1 шт.
2. Бахилы высокие пл. 25 г/м кв. - 1 пара
3. Шпатель Эйера - ложка Фолькмана - 1 шт.
4. Перчатки латексные - 1 пара
5. Зеркало Куско одноразовое (S,M,L) - 1 шт.
6. Шапочка берет пл. 18 г/м кв. - 1 шт.
7. Маска медицинская трҰхслойная - 1 шт.
штука
406,80
512
ИМН
Комплект смотровой гинекологический стерильный
1. Салфетка подкладная 70 см х 80 см пл. 25 г/кв.м – 1 шт.

2. 7 * 40 см тілігі және адгезивті шеті бар ақжайма 160 *100 см тоқылмаған матадан дайындалған - 1 дана.
3. Адгезивті шеті бар тоқылмаған материалдан дайындалған операциялық ақжайма 175 * 160 см - 1 дана.
4. Адгезивті шеті бар тоқылмаған материалдан дайындалған сүрткі 80 * 75 см - 1 дана.
5. Тоқылмаған материалдан дайындалған операциялық таспа бау 10 * 50 см - 2 дана.
6. Сіңіргіш сүрткі 22 * 23 см - 1 дана.
жиынтық
3 629,58
507
ММБ
Бір рет қолданылатын стерильді оториноларингологиялық жиынтық тығыздығы
40 г/м кв.
1.Тоқылмаған материалдан дайындалған операциялық ақжайма 190 * 160 см - 1 дана.
2. 7 * 40 см тілігі және адгезивті шеті бар ақжайма 160 * 100 см тоқылмаған матадан дайындалған - 1 дана.
3. Адгезивті шеті бар тоқылмаған материалдан дайындалған операциялық ақжайма 175 * 160 см - 1 дана.
4. Адгезивті шеті бар тоқылмаған материалдан дайындалған сүрткі 80 * 75 см - 1 дана.
5. Тоқылмаған материалдан дайындалған операциялық таспа бау 10 * 50 см - 2 дана.
6. Сіңіргіш сүрткі 22 * 23 см - 1 дана.
жиынтық
3 997,17
508
ММБ
Бір рет қолданылатын стерильді оториноларингологиялық жиынтық тығыздығы
68 г/м кв.
1. Тоқылмаған материалдан дайындалған операциялық ақжайма 190 * 160 см - 1 дана
2. 7 * 40 см тілігі және адгезивті шеті бар ақжайма 160 *100 см тоқылмаған матадан дайындалған - 1 дана.
3. Адгезивті шеті бар тоқылмаған материалдан дайындалған операциялық ақжайма 175 * 160 см - 1 дана.
4. Адгезивті шеті бар тоқылмаған материалдан дайындалған сүрткі 80 * 75 см - 1 дана.
5. Тоқылмаған материалдан дайындалған операциялық таспа бау 10 * 50 см - 2 дана.
6. Сіңіргіш сүрткі 22 * 23 см - 1 дана.
жиынтық
5 436,26
509
ММБ
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді төсек-орындар жиынтығы тығыздығы
28 г/м кв.
Жастық тысы 80 * 70 см - 1 дана.
Ақжайма 200 * 160 см - 1 дана.
Көрпе тысы 200 * 160 см - 1 дана.
жиынтық
780,83
510
ММБ
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді төсек-орындар жиынтығы тығыздығы
40 г/м кв.
Жастық тысы 80 * 70 см - 1 дана.
Ақжайма 200 * 160 см - 1 дана.
Көрпе тысы 200 * 160 см - 1 дана.
жиынтық
896,99
511
ММБ
Тексеруге арналған стерильді гинекологиялық жиынтық
1. Сүрткі 0,8 м х 0,7 м т. 25 г/м кв. - 1 дана.
2. Ұзын бахилалар т. 25 г/м кв. - 1 жұп.
3. Эйер шпателі - Фолькман қасығы - 1 дана.
4. Латексті қолғаптар - 1 жұп
5. Бір реттік Куско айнасы (S, М, L) - 1 дана.
6. Берет - телпек т. 18 г/м кв. - 1 дана.
7. Үш қабатты медициналық бетперде - 1 дана.
дана
406,80
512
ММБ
Тексеруге арналған стерильді гинекологиялық жиынтық
1. Төсеуіш сүрткі 70 см х 80 см т. 25 г/кв.м - 1 дана.

2. Шпатель Эйера - цитощҰтка - 1 шт.
3. Зеркало Куско одноразовое (S, M, L) - 1 шт.
4. Перчатки латексные -1 пара
5. Бахилы низкие - 1 пара
штука
491,55
513
ИМН
Комплект стерильный для ограничения операционного поля
1. Простыня 200 см х 140 см с липким краем – 2 шт.
2. Простыня 80 см х 140 см с липким краем – 2 шт.
штука
1 315,32
514
ИМН
Комплект стерильный для ограничения операционного поля
1. Простыня 200 см х 140 см с липким краем – 2 шт.
2. Салфетка 80 см х 70 см с липким краем – 2 шт.
штука
1 240,74
515
ИМН
Комплект стерильный для ограничения операционного поля
1. Пеленка с липким краем 0,7 м х 0,8 м, пл. 42 г/м кв. - 1 шт.
2. Пеленка с липким краем 2,0 м х 1,4 м, пл. 42 г/м кв. – 1 шт.
3. Пеленка многослойная 0,6 м х 0,6 м, пл. 50 г/м кв. – 1 шт.
4. Салфетка 0,8 м х 0,7 м, пл. 25 г/м кв. – 1 шт.
5. Простыня 2,0 м х 1,4 м пл. 25 г/м кв. – 1 шт.
штука

2. Эйер шпателі - цитощҰтка - 1 дана.
3. Бір реттік Куско айнасы (S, М, L) - 1 дана.
4. Латексті қолғаптар - 1 жұп.
5. Қысқа бахилалар - 1 жұп
дана
491,55
513
ММБ
Операциялық аймақты шектеуге арналған стерильді жиынтық
1. Жабысқақ жиекті ақжайма 200 см х 140 см - 2 дана.
2. Жабысқақ жиекті ақжайма 80 см х 140 см - 2 дана.
дана
1 315,32
514
ММБ
Операциялық аймақты шектеуге арналған стерильді жиынтық
1. Жабысқақ жиекті ақжайма 200 см х 140 см - 2 дана.
2. Жабысқақ жиекті сүрткі 80 см х 70 см - 2 дана.
дана
1 240,74
515
ММБ
Операциялық аймақты шектеуге арналған стерильді жиынтық
1. Жабысқақ жиекті жаялық 0,7 м х 0,8 м,
т. 42 г/м кв. - 1 дана.
2. Жабысқақ жиекті жаялық 2,0 м х 1,4 м,
т.42 г/м кв. - 1 дана.
3. Көп қабатты жаялық
0,6 м х 0,6 м, т. 50 г/м кв. - 1 дана.
4. Сүрткі 0,8 м х 0,7 м,
т. 25 г/м кв. - 1 дана.
5. Ақжайма 2,0 м х 1,4 м
т. 25 г/м кв. - 1 дана.
дана

734,50
516
ИМН
Комплект стоматологический для имплантации, стерильный одноразового применения из нетканого материала
1. Простыня с отверстием, изготовлена из нетканого материала 100 * 160 см - 1 шт., 2.Салфетка впитывающая, изготовлена из нетканого материала 80 * 70 см - 1 шт.
комплект
635,85
517
ИМН
Комплект стоматологический стерильный однократного применения
Стоматологическое зеркало - 1 шт., Зонд двухсторонний - 1 шт., Пинцет металлический - 1 шт., Слюноотсос - 1 шт., Салфетка бумажная - 1 шт., Нагрудник стоматологический - 1 шт., Маска - 1 шт., Ватный валик - 4 шт., Перчатки стерильные, размер М - 1 пара., Лоток - 1 шт.
комплект
1 457,25
518
ИМН
Комплект усиленной защиты стерильный
1. Халат усиленной защиты (S, M, L, XL) пл. 35 г/кв.м – 1 шт.
2. Маска медицинская трҰхслойная - 1 шт.
3. Шапочка-берет - 1 шт.
4. Бахилы высокие пл. 40 г/кв. - 1 пара
5. Экран пластмассовый для предохранения глаз медицинского персонала - 1 шт.
штука

734,50
516
ММБ
Имплантацияға арналған тоқылмаған материалдан жасалған, стерильді, бір рет қолданылатын, стоматологиялық жиынтық
1. Тоқылмаған материалдан дайындалған тесігі бар ақжайма 100 * 160 см - 1 дана. 2. Тоқылмаған материалдан дайындалған сіңіретін сүрткі 80 * 70 см - 1 дана.
жиынтық
635,85
517
ММБ
Бір рет қолданылатын стерильді стоматологиялық жиынтық
Стоматологиялық айна - 1 дана.
Екіжақты зонд - 1 дана. Металлдық қысқыш - 1 дана.
Сілекей сорғыш - 1 дана. Қағаз сүрткі - 1 дана. Стоматологиялық кеуде жапқыш - 1 дана
Бетперде - 1 дана
Мақталы білікше - 4 дана.
Стерильді қолғаптар, өлшемі М - 1 жұп
Астауша - 1 дана.
жиынтық
1 457,25
518
ММБ
Стерильді күшейтілен қорғанысқа арналған жиынтық
1.Күшейтілген қорғаныс халаты (S, M, L, XL)
т. 35 г/кв.м - 1 дана.
2. Медициналық үшқабатты бетперде - 1 дана.
3. Берет- телпек - 1 дана.
4. Биік бахилалар т. 40 г/кв.м - 1 жұп.
5. Медициналық қызметкерлер көзін қорғауға арналған пластмассадан жасалған экран - 1 дана.
дана