О внесении изменения и дополнения в приказ исполняющего обязанности Министра юстиции Республики Казахстан от 28 мая 2015 года № 300 "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации прав на недвижимое имущество и регистрации залога движимого имущества, не подлежащего обязательной государственной регистрации"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 7 марта 2018 года № 364. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 апреля 2018 года № 16717. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 29 мая 2020 года № 67.
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции РК от 29.05.2020 № 67 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра юстиции Республики Казахстан от 28 мая 2015 года № 300 "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации прав на недвижимое имущество и регистрации залога движимого имущества, не подлежащего обязательной государственной регистрации" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11785, опубликованный 3 сентября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение и дополнение:
пункта 1 приказа изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Государственная регистрация прав (обременений) на недвижимое имущество" согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) регламент государственной услуги "Регистрация залога движимого имущества, не подлежащего обязательной государственной регистрации" согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) регламент государственной услуги "Выдача справки о зарегистрированных правах (обременениях) на недвижимое имущество и его технических характеристиках" согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) регламент государственной услуги "Выдача копий документов регистрационного дела, заверенных регистрирующим органом, включая план (схемы) объектов недвижимости" согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) регламент государственной услуги "Выдача справки об отсутствии (наличии) недвижимого имущества" согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) регламент государственной услуги "Выдача выписки из реестра регистрации залога движимого имущества" согласно приложению 6 к настоящему приказу;
7) регламент государственной услуги "Выдача справок о зарегистрированных и прекращенных правах на недвижимое имущество" согласно приложению 7 к настоящему приказу;

"Жылжымайтын мүлікке құқықтарды тіркеу және міндетті мемлекеттік тіркеуге жатпайтын жылжымалы мүлік кепілін тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 28 мамырдағы № 300 бұйрығына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2018 жылғы 7 наурыздағы № 364 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 3 сәуірде № 16717 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2020 жылғы 29 мамырдағы № 67 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Әділет министрінің м.а. 29.05.2020 № 67 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Жылжымайтын мүлікке құқықтарды тіркеу және міндетті мемлекеттік тіркеуге жатпайтын жылжымалы мүлік кепілін тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 28 мамырдағы № 300 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11785 болып тіркелген, 2015 жылғы 3 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
бұйрықтың 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес "Жылжымайтын мүлiкке құқықтарды (ауыртпалықтарды) мемлекеттiк тiркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес "Мiндеттi мемлекеттiк тiркеуге жатпайтын жылжымалы мүлiк кепiлін тiркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес "Жылжымайтын мүлікке тіркелген құқықтар (ауыртпалықтар) және оның техникалық сипаттамалары туралы анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес "Жылжымайтын мүлiк объектiлерi жоспарын (схемасын) қоса алғанда, тiркеу органы куәландырған тiркеу iсi құжаттарының көшiрмелерiн беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
5) осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес "Жылжымайтын мүлiктiң болмауы (болуы) туралы анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
6) осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес "Жылжымалы мүлік кепілінің тізілімінен үзінді көшірме беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
7) осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес "Жылжымайтын мүлiкке тiркелген құқықтар және тоқтатылған құқықтар туралы анықтамалар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;

8) регламент государственной услуги "Выдача дубликата правоустанавливающего документа на недвижимое имущество" согласно приложению 8 к настоящему приказу;
9) регламент государственной услуги "Внесение в правовой кадастр идентификационных и технических сведений зданий, сооружений и (или) их составляющих на вновь созданное недвижимое имущество, выдача технического паспорта объектов недвижимости и заключения об установлении расхождений идентификационных и технических сведений по итогам проведенного государственного технического обследования вновь созданного объекта недвижимости" согласно приложению 9 к настоящему приказу;
10) регламент государственной услуги "Выдача дубликата технического паспорта объектов недвижимости" согласно приложению 10 к настоящему приказу;
11) регламент государственной услуги "Выдача приложения к техническому паспорту, содержащему сведения о собственнике (правообладателе) недвижимого имущества" согласно приложению 11 к настоящему приказу;
12) регламент государственной услуги "Государственная регистрация объекта кондоминиума" согласно приложению 12 к настоящему приказу.";
дополнить приложением 12 согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту регистрационной службы и организации юридических услуг Министерства юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа;
2) направление в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Министра юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр юстиции
Республики Казахстан
М. Бекетаев
Приложение
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 7 марта 2018 года № 364
Приложение 12
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 28 мая 2015 года № 300
Регламент государственной услуги
"Государственная регистрация объекта кондоминиума"
Глава 1. Общие положения
1. Государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Государственная регистрация объекта кондоминиума", утвержденного приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 246 "Об утверждении стандартов государственных услуг по вопросам регистрации прав на недвижимое имущество и регистрации залога движимого имущества, не подлежащего обязательной государственной регистрации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11408) (далее – Стандарт).

8) осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес "Жылжымайтын мүлікке құқық белгілейтін құжаттың телнұсқасын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
9) осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес "Ғимараттардың, құрылыстардың және (немесе) олардың құрамдастарының жаңадан құрылған жылжымайтын мүлікке сәйкестендіру және техникалық мәліметтерін құқықтық кадастрға енгізу, жылжымайтын мүлік объектілерінің техникалық паспортын және жаңадан құрылған жылжымайтын мүлік объектісіне жүргізілген мемлекеттік техникалық тексеру қорытындысы бойынша сәйкестендіру және техникалық мәліметтердің алшақтығын белгілеу туралы қорытынды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
10) осы бұйрыққа 10-қосымшаға сәйкес "Жылжымайтын мүлік объектілерінің техникалық паспортының телнұсқасын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
11) осы бұйрыққа 11-қосымшаға сәйкес "Жылжымайтын мүлік иесі (құқық иеленушісі) туралы мәліметті қамтитын техникалық паспортқа қосымшаны беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
12) осы бұйрыққа 12-қосымшаға сәйкес "Кондоминиум объектiсiн мемлекеттік тiркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес 12-қосымшамен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Тіркеу қызметі және заң қызметін ұйымдастыру департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оны ресми жариялау және Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Әділет министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
М. Бекетаев
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2018 жылғы 7 наурыздағы
№ 364 бұйрығына
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2015 жылғы 28 мамырдағы
№ 300 бұйрығына
12-қосымша
"Кондоминиум объектісін мемлекеттік тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 246 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11408 тіркелген) "Жылжымайтын мүлікке құқықтарды тіркеу және міндетті мемлекеттік тіркеуге жатпайтын жылжымалы мүлік кепілін тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты (бұдан әрі - Стандарт) негізінде көрсетіледі.

2. Форма оказываемой государственной услуги – бумажная.
3. Государственная услуга оказывается территориальными органами юстиции (далее – услугодатель).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется через некоммерческое акционерное общество Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация), по местонахождению объекта недвижимого имущества услугополучателя.
4 Результатом оказания государственной услуги является правоустанавливающий документ с отметкой о произведенной государственной регистрации объекта кондоминиума или приостановлении регистрации или письменный мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги, по основаниям, предусмотренным пунктом 10 Стандарта государственной услуги.
При предоставлении мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги, документ об оплате сбора за регистрацию может быть предъявлен услугополучателем при повторной подаче документов на регистрацию.
Глава 2. Описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) услугодателя по оказанию государственной услуги является обращение услугополучателя в Государственную корпорацию с пакетом документов согласно перечню, предусмотренному в пункте 9 Стандарта (далее – пакет документов).
5. Содержание процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги:
1) сотрудник услугодателя согласно своим функциональным обязанностям осуществляет прием документов по книге учета документов с Государственной корпорации, затем передает пакет принятых документов в архив ответственному исполнителю услугодателя в течение 3 (трех) часов, по государственной регистрации объекта кондоминиума в ускоренном порядке в течение 30 (тридцати) минут.
2) сотрудник отдела архива услугодателя осуществляет поиск и передачу регистрационных дел в отдел регистрации прав на недвижимое имущество в течении одного (1) рабочего дня, по государственной регистрации объекта кондоминиума в ускоренном порядке в течение 2 (двух) часов.
3) сотрудник отдела регистрации прав на недвижимое имущество услугодателя – рассматривает пакет документов, по результатам рассмотрения регистрирует объект кондоминимума или приостанавливает регистрацию либо готовит мотивированный ответ об отказе по основаниям предусмотренным пунктом 10 Стандарта затем представляет результат государственной услуги на подпись руководителю услугодателя в течение одного (1) рабочего дня, по государственной регистрации объекта кондоминиума в ускоренном порядке в течение 3 (трех) часов

2. Көрсетілетін қызмет нысаны - қағаз жүзінде.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті аумақтық әділет органдарымен (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін беру "Азаматтарға арналған үкімет" Мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) арқылы қызмет алушының жылжымайтын мүлкі объектісінің тіркелген жері бойынша көрсетіледі.
3. Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижесi мемлекеттік корпорацияға жүгінген кезде жүргізілген кондоминиум объектісіне мемлекеттiк тiркеу туралы белгісі бар құқық белгілеуші құжат, не тіркеуді тоқтата тұру немесе осы мемлекеттік қызмет көрсету стандарының 10-тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша бас тарту туралы дәлелді жазбаша жауап, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамалық актiлерiнде көзделген жағдайларда мемлекеттiк тiркеу туралы куәлiк (қағаз түрінде) беру болып табылады.
Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап берген жағдайда, тіркеу үшін алымның төленгені туралы құжатты көрсетілетін қызметті алушы құжаттарды тіркеуге қайта берген кезде ұсына алады.
2-тарау. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (жұмыскерлерінің) әрекеттер тәртібінің сипаттамасы
4. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме көрсетілетін қызметті алушының Мемлекеттік корпорацияға стандарттың 9-тармағына сәйкес құжаттар топтамасымен (бұдан әрі – құжаттар топтамасы) жүгінуі.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны:
1) қызмет берушінің жұмыскері өзінің функционалдық міндеттеріне сәйкес құжаттарды есепке алу кітабы бойынша Мемлекеттік корпорациядан құжаттарды қабылдауды жүзеге асырады, әрі қарай қабылданған құжаттар топтамасын қызмет берушінің жауапты орындаушысына мұрағатқа тапсырады (үш сағаттан аспайды), кондоминиум объектiсiн жеделдетiлген тәртiппен мемлекеттiк тiркеу бойынша (отыз минуттан аспайды).
2) қызмет берушінің мұрағат бөлімі жұмыскері (бір жұмыс күні ішінде) тіркеу істерін іздестіруді және оларды жылжымайтын мүлікке құқықтарды тіркеу бөліміне тапсыруды жүзеге асырады, кондоминиум объектiсiн жеделдетiлген тәртiппен мемлекеттiк тiркеу бойынша (екі сағаттан аспайды).
3) қызмет берушінің жылжымайтын мүлікке құқықтарды тіркеу бөлімінің жұмыскері – өтінішті қарау және орындауын жүзеге асырады (бір жұмыс күні ішінде), кондоминиум объектiсiн жеделдетiлген тәртiппен мемлекеттiк тiркеу бойынша (үш сағаттан аспайды).

4) руководитель услугодателя или его заместитель подписывает результат государственной услуги в течении 2 (двух) часов, по государственной регистрации объекта кондоминиума в ускоренном порядке в течение 30 (тридцати) минут.
Результат процедуры (действия): направление подписанного результата оказания государственной услуги сотруднику услугодателя.
5) сотрудник услугодателя регистрирует результат оказания государственной услуги в течение 30 (тридцати) минут.
Результат процедуры (действия): направление результата оказания государственной услуги в Государственную корпорацию по книге учета документов.
По государственной регистрации объекта кондоминиума в ускоренном порядке – государственная услуга оказывается на следующий рабочий день с момента поступления заявления в Государственную корпорацию (если в Государственной корпорации заявление принято после 18 часов или в субботу, то исчисление срока для услугодателя начинается на следующий рабочий день).
Глава 3. Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) инспектор Государственной корпорации;
2) инспектор накопительного отдела Государственной корпорации;
3) сотрудник услугодателя;
4) сотрудник отдела архива услугодателя;
5) сотрудник отдела регистрации прав на недвижимое имущество услугодателя.
6) руководитель услугодателя или его заместитель.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками с указанием длительности каждой процедуры (действия) указаны в описании действий участвующих в оказании государственной услуги сторон согласно приложению 1 к настоящему регламенту, схеме функционального взаимодействия согласно приложения 2 к настоящему регламенту и справочнику бизнес-процессов при оказании государственной услуги согласно приложению 3 и 4 к настоящему регламенту.

4) қызмет берушінің басшысы немесе оның орынбасары құжаттарға немесе дәлелді бас тартуға қол қояды (екі сағаттан аспайды), кондоминиум объектiсiн жеделдетiлген тәртiппен мемлекеттiк тiркеу бойынша (отыз минуттан аспайды).
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің жұмыскеріне жолдау.
5) қызмет берушінің жұмыскері мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін тіркейді (отыз минуттан аспайды). Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін Мемлекеттік корпорацияға құжаттарды есепке алу кітабы бойынша жолдау.
Кондоминиум объектiсiн жеделдетiлген тәртiппен мемлекеттiк тiркеу бойынша – өтiнiш Мемлекеттік корпорацияға келіп түскен кезден бастап келесi жұмыс күнi (егер Мемлекеттік корпорацияда өтiнiш сағат 18-ден кейiн немесе сенбi күнi қабылданса, онда көрсетілетін қызметті беруші үшiн мерзiмдi есептеу келесi жұмыс күнi басталады).
3-тарау. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіндегі көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (жұмыскерлерінің) әрекеттер тәртібінің сипаттамасы
6. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (жұмыскерлерінің) тізімі:
1) мемлекеттік корпорацияның инспекторы;
2) мемлекеттік корпорацияның жинақтау бөлімінің инспекторы;
3) қызмет берушінің жұмыскері;
4) қызмет берушінің мұрағат бөлімі жұмыскері;
5) қызмет берушінің жылжымайтын мүлікке құқықтарды тіркеу бөлімінің жұмыскері;
6) қызмет берушінің басшысы немесе оның орынбасары;
7. Құрылымдық бөлімшелердің (әрбір рәсімдердің (әрекеттердің) ұзақтығын көрсете отырып, қызметкерлердің) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) кезектілігінің сипаттамасы осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетуге қатысатын тараптардың іс-қимылдарының сипаттамасында, осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес функционалдық өзара іс-қимылдар сызбанұсқасында және осы регламенттің 3 және 4 қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызметті көрсету кезінде бизнес-процестердің анықтамасында көрсетілген.

Глава 4. Описание порядка взаимодействия с Государственной
корпорацией "Правительство для граждан" и (или) иными
услугодателями, а также порядка использования информационных систем
в процессе оказания государственной услуги
8. В Государственной корпорации прием документов осуществляется в операционном зале посредством "безбарьерного обслуживания", на которых указываются фамилия, имя, отчество (при его наличии) и должность работника Государственной корпорации.
Содержание процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:

4-тарау. Мемлекеттік корпорация және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара әрекеттесу тәртібінің, сондай-ақ мемлекеттік қызметті көрсету процесіндегі ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібінің сипаттамасы
8. Мемлекеттік корпорацияда құжаттарды қабылдау "кедергісіз қызмет көрсету" арқылы операциялық залда жүзеге асырылады, онда орталық жұмыскерінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда) және лауазымы көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны:

1) услугополучатель либо его представитель предоставляет в Государственную корпорацию пакет документов.
Результат процедуры (действия): прием пакета документов;
2) работник Государственной корпорации регистрирует документы, выдает услугополучателю либо его представителю расписку о приеме соответствующих документов в течение 20 (двадцати) минут;
в случае предоставления услугополучателем либо его представителем неполного пакета документов согласно перечню, отказывает в приеме заявления и выдает расписку об отказе в приеме документов по форме согласно приложению 2 к Стандарту.
Результат процедуры (действия): выдача услугополучателю либо его представителю расписки о приеме либо об отказе в приеме документов.

1) көрсетілетін қызметті алушы не оның өкілі Мемлекеттік корпорацияға құжаттар топтамасын ұсынады. Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: құжаттар топтамасын ұсыну;
2) мемлекеттік корпорация қызметкері құжаттарды тіркейді, көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат береді (жиырма минуттан аспайды);
көрсетілетін қызметті алушымен не оның өкілімен тізбеге сәйкес құжаттардың толық емес топтамасы ұсынылған жағдайда өтінішті қабылдаудан бас тартады және стандарттың 2-қосымшасына сәйкес нысан бойынша өтінішті қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді (жиырма минуттан аспайды). Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: құжаттарды қабылдау немесе қабылдаудан бас тарту туралы қолхатты көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне беру;

3) работник накопительного отдела Государственной корпорации направляет документы услугодателю в течение 1 (одного) рабочего дня, день приема документов не входит в срок оказания государственной услуги).
Результат процедуры (действия): направление документов услугодателю;
9. В Государственной корпорации выдача готовых документов услугополучателю осуществляется работником Государственной корпорации посредством "окон" с понедельника по субботу включительно в соответствии с пунктом 8 стандарта, на основании расписки в указанный в ней срок.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Государственная регистрация объекта
кондоминиума"
Описание действий участвующих в оказании государственной услуги сторон
1
№ действия
(хода, потока работ)
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
2
Наименование участвующей стороны
Инспектор Госкорпорации
Инспектор накопительного отдела Госкорпорации
Сотрудник услугодателя
Сотрудник отдела архива услугодателя
Сотрудник отдела регистрации услугодателя (регистратор)
Руководитель услугодателя или его заместитель
Инспектор отдела выдачи Госкорпорации
3
Наименование действия
(процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и проверка документов, внесение записи о приеме в книгу учета документов и выдача расписки получателю услуги.
Прием документов и отправка их в орган юстиции к регистратору;
Прием исполненных документов от услугодателя.
Прием документов по книге учета документов с Горкорпарации.
Поиск регистрационных дел;
Прием документов на регистрацию из ГБД РН.
Подписание документов
Прием исполненных документов для выдачи заявителю
4
Форма завершения (данные, документ, организационно распорядительное решение)
Передача в накопительный отдел Госкорпорации
Передача исполненных документов инспектору отдела выдачи Госкорпорации.
Передача исполненных документов в Госкорпорацию по книге учета документов;
Передача регистрационных дел для исполнения в отдел регистрации прав на недвижимое имущество.
Осуществление мероприятий по регистрации;
Передача документов на подпись руководителю
Направление результата оказания гос. услуги сотруднику услугодателя
Выдача документов по расписке и книге учета документов заявителю
5
Сроки
исполнения
20 минут
2 раза в день
В течение 3 часов
(в ускоренном порядке в течение 30 минут)
В течение рабочего дня
(в ускоренном порядке в течение 2 часов)
В течение рабочего дня после принятия документов на исполнение
(в ускоренном порядке в течение 3 часов)
В течении 2 часов
(в ускоренном порядке в течение 30 минут)
20 минут
6
Номер следующего действия
2
3, 7
2, 5
2, 5
-
7
Вариант использования
Основной процесс
Основной процесс
Основной процесс,
Основной процесс,
Основной процесс
Варианты использования. Основной процесс
Основной процесс (ход, поток работ)
Госкорпорация
Услугодатель
Услугодатель (архив)
Услугодатель
(отдел регистрации)
Руководитель услугодателя или его заместитель

3) мемлекеттік корпорацияның жинақтау бөлімінің қызметкері құжаттарды көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды (бір жұмыс күні ішінде, құжаттарды қабылдау күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді). Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: құжаттарды көрсетілетін қызметті берушіге жолдау;
Мемлекеттік корпорацияда құжаттарды қабылдау кезінде мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушыға стандарттың 10-тармағына сәйкес тиісті құжаттардың қабылданғандығы туралы қолхат беріледі.
9. Мемлекеттік корпорацияда көрсетілетін қызметті алушыға дайын құжаттарды беруді орталық жұмыскері "терезе" арқылы күн сайын мерзімі көрсетілген қолхат негізінде жүзеге асырады.
"Кондоминиум объектісін
мемлекеттік тіркеу" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне
1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетуге қатысатын тараптардың іс-қимылдарының сипаттамасы
1
Әрекет (жұмыстар барысының, ағынының) №
1
2
3
4
5
6
7
2
Қатысушы тараптың атауы
Орталық инспекторы
Орталықтың жинақтау бөлімінің инспекторы
Қызмет берушінің жұмыскері
Қызмет берушінің мұрағат бөлімі жұмыскері
Қызмет берушінің тіркеу бөлімінің жұмыскері
Қызмет берушінің басшысы немесе оның орынбасары
Орталықтың құжаттарды табыстау бөлімінің инспекторы
3
Әрекеттің (үдерістің, рәсімдеудің, операцияның) атауы жәнеолардың сипаттамасы
Құжаттарды тексеру және қабылдау, құжаттарды есепке алу кітабына жазбаларды енгізу және алушыға қолхат табыстау.
Құжаттарды қабылдау және оларды тіркеушіге әділет органынажолдау; қызмет берушіден орындалған құжаттарды қабылдау.
Құжаттарды есепке алу кітабы бойынша Орталықтан қабылдау;
Тіркеу істі іздестіру;
құжаттарды ЖМТ МДҚ-нан тіркеуге қабылдау.
Құжаттарды қол қоюға қабылдау
Өтініш берушіге табыстау үшін орындалған құжаттарды қабылдау
4
Орындалудың нысаны(деректер,құжат,ұйымдастырушылық-жарлық шешімі)
Орталықтың жинақтау бөліміне табыстау
Орындалған құжаттарды орталықтың табыстау бөлімінің инспекторына табыстау
Құжаттарды есепке алу кітабы бойынша Орталыққа тапсыру;
Тіркеу істі орындау үшін тіркеу бөліміне табыстау ;
тіркеу бойынша іс-шараларды жүзеге асыру; ЖМТ МДҚ АЖ-не тиісті өзгертулерді енгізу
Қол қойылған құжаттырды қызмет берушінің жұмыскеріне табыстау
Құжаттарды өтініш берушіге қолхат және құжаттарды есепке алу кітабы бойынша табыстау
5
Орындаумерзімдері
20 минут
Күніне 2 рет
3 сағаттан аспайды (жеделдетілген тәртіпте 30 минуттан аспайды)
құжаттарды орындауға қабылдаудан кейін тіркеуге 1 жұмыс күн (жеделдетілген тәртіпте 2 сағаттан аспайды)
құжаттарды орындауға қабылдаудан кейін тіркеуге 1 жұмыс күн (жеделдетілген тәртіпте 3 сағаттан аспайды)
2 сағаттан аспайды (жеделдетілген тәртіпте 30 минуттан аспайды)
20 минут
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3, 7
2, 5
-
7
Пайдалану нұсқасы
Негізгі үдеріс
Негізгі үдеріс
Негізгі үдеріс, баламалы үдеріс
Негізгі үдеріс
Пайдалану нұсқалары. Негізгі процесс
Негізгі процес (жұмыс ағыны, барысы)
Мемлекеттік корпорация
Қызмет беруші
Қызмет беруші (мұрағат)
Қызмет беруші (тіркеу бөлімі)
Қызмет берушінің басшысы немесе оның орынбасары