Об утверждении формы отчета о выполнении программы развития переработки сырого газа и срока его направления
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 5 мая 2018 года № 166. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 мая 2018 года № 16953.
Сноска. Заголовок - в редакции приказа Министра энергетики РК от 21.06.2024 № 229 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 147 Кодекса Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании" и подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года "О государственной статистике" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) прилагаемую форму отчета о выполнении программы развития переработки сырого газа;
2) срок направления недропользователями отчетов о выполнении программы развития переработки сырого газа в уполномоченный орган в области углеводородов по форме, утвержденной подпунктом 1) настоящего пункта, не позднее двадцать пятого января года, следующего за отчетным годом (в случае завершения срока действия программы развития переработки сырого газа в течение отчетного года, отчет направляется и по завершенной, и по действующей программам развития переработки сырого газа).
Сноска. Пункт 1 - в редакции приказа Министра энергетики РК от 21.06.2024 № 229 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Департаменту развития газовой промышленности Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан после его официального опубликования;

Шикі газды қайта өндеуді дамыту бағдарламасының орындалуы туралы есептің нысанын және оны жіберу мерзімін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2018 жылғы 5 мамырдағы № 166 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 29 мамырда № 16953 болып тіркелді.
Ескерту. Бұйрықтың тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 21.06.2024 № 229 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
РҚАО-ның ескертуі!
Осы бұйрық 29.06. 2018 ж. бастап қолданысқа енгізіледі.
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексі 147-бабының 3-тармағына және "Мемлекеттік статистика туралы" 2010 жылғы 19 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағының 2)тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналар:
1) қоса беріліп отырған шикі газды қайта өңдеуді дамыту бағдарламасының орындалуы туралы есептің нысаны;
2) осы тармақтың 1) тармақшасында бекітілген нысан бойынша есепті жылдан кейінгі жылдың жиырма бесінші қаңтарынан кешіктірілмей (есепті жыл ішінде шикі газды қайта өндеуді дамыту бағдарламасының қолданылу мерзімі аяқталған жағдайда, есеп аяқталған және қолданыстағы шикі газды қайта өндеуді дамыту бағдарламалары бойынша да ұсынылады) шикі газды қайта өндеуді дамыту бағдарламасын орындау туралы есептердің көмірсутектер саласындағы уәкілетті органға жер қойнауын пайдаланушылардың жіберу мерзімі бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 21.06.2024 № 229 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Газ өнеркәсібін дамыту департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күннің ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау қорына енгізу үшін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін мерзімді баспасөз басылымдарына ресми жариялауға жіберуді;
4) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды;

5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства энергетики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра энергетики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 29 июня 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр энергетики
Республики Казахстан
К. Бозумбаев
"СОГЛАСОВАН"
Председатель Комитета по статистике
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан
____________Н. Айдапкелов
11 мая 2018 года
Утверждена
приказом Министра энергетики
Республики Казахстан
от 05 мая 2018 года № 166

5) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 2), 3) және 4) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалғаны туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының энергетика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2018 жылғы 29 маусымнан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрі
Қ.Бозымбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Статистика комитетінің төрағасы
___________ Н. Айдапкелов
2018 жылғы 11 мамыр
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2018 жылғы 5 мамырдағы
№ 166 бұйрығымен бекітілген
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан*

Сноска. Форма отчета – в редакции приказа Министра энергетики РК от 23.08.2021 № 272 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форма*предназначенная для сбора административных данных
Представляется: Министерство энергетики Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: https://www.gov.kz/memleket/entities/energo?lang=ru.
Наименование формы административных данных: Отчет о выполнении программы развития переработки сырого газа.
Индекс формы административных данных: форма № 1-ФОП.
Периодичность: ежегодная.
Отчетный период: 20___ год
Круг лиц, представляющих информацию: недропользователи в области углеводородов Республики Казахстан.
Срок представления формы административных данных: не позднее двадцать пятого января года, следующего за отчетным годом (в случае завершения срока действия программы развития переработки сырого газа в течение отчетного года, отчет предоставляется и по завершенной, и по действующей программам развития переработки сырого газа).
№ п/п
Наименование недропользователя
Наименование месторождения с указанием номера контракта
Период действия отчетной программы развития переработки сырого газа

Ескерту. Нысан жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 23.08.2021 № 272 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігіне
Әкімшілік деректердің нысаны интернет-ресурста орналастырылған:
https://www.gov.kz/memleket/entities/energo?lang=kk.
Әкімшілік деректер нысанының атауы: Шикі газды қайта өңдеуді дамыту бағдарламасының орындалуы туралы есеп.
Әкімшілік деректер нысанының индексі: № 1-БЕН нысаны.
Кезеңділік: жыл сайынғы.
Есепті кезең: 20___ жыл
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Қазақстан Республикасының көмірсутектер саласындағы жер қойнауын пайдаланушылары.
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: есепті жылдан кейінгі жылдың жиырма бесінші қаңтарынан кешіктірмей (есепті жыл ішінде шикі газды қайта өңдеуді дамыту бағдарламасының қолданылу мерзімі аяқталған жағдайда, есеп шикі газды қайта өңдеуді дамытудың аяқталған және қолданыстағы бағдарламалары бойынша ұсынылады)
№ р/н
Жер қойнаун пайдаланушының атауы
Келісім шарт нөмірі көрсетілген кен орнының атауы
Шикі газды қайта өңдеуді дамытудың есепті бағдарламасының қолданылу кезеңі

Добыча сырого газа (миллион метр3 (далее – млн. м3)
Плановый показатель добычи сырого газа согласно программе развития переработки сырого газа
Фактическая добыча, в том числе:
Причины расхождения фактической добычи сырого газа от планового показателя, указанного в программе развития переработки сырого газа
Промышленная добыча сырого газа
Добыча сырого газа в период пробной эксплуатации месторож дения
Добыча сырого газа при испытании объектов скважин
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Продолжение таблицы
Объем сырого газа затраченного на переработку и (или) утилизацию (млн. м3), в том числе:
На переработку до товарного и сжиженного газа
На выработку электроэнергии
На обратную закачку в пласт (с указанием цели закачки)
На использование на собственные технологические нужды
На сдачу в газопровод (с указанием в разрезе получателей)
Прочие (расписать)
10
11
12
13
14
15
Продолжение таблицы
Технологические потери сырого газа
Объем сожженного сырого газа (млн.м³)
Разрешенный объем сжигания сырого газа, в том числе:
При технологически неизбежном сжигании газа:
При пробной эксплуатации место рождения
При испытании объектов скважин
При пусконаладке технологического оборудования
При эксплуатации технологического оборудования
При техническом обслуживании и ремонтных работах технологического оборудования
При технологических сбоях, отказах и отклонениях в работе технологического оборудования
16
17
18
19
20
21
22
Продолжение таблицы
Объем сожженного сырого газа (млн. м3)
Фактический объем сжигания сырого газа, в том числе:
При технологически неизбежном сжигании газа:
При пробной эксплуатации месторождения
При испытании объектов скважин
Другие (в том числе аварийный)
При пусконаладке технологического оборудования
При эксплуатации технологического оборудования
При техническом обслуживании и ремонтных работах технологического оборудования
При технологических сбоях, отказах и отклонениях в работе технологического оборудования
23
24
25
26
27
28
29
Продолжение таблицы
Наименование объекта утилизации сырого газа (строитель ство трубопровода, установка газогенератора, установка газопоршневой электростанции, строительство установки комплексной подготовки газа)
Дата строительства объектов утилизации сырого газа
Выполнение, %
Причины невыполнения
Приме
чание
Начало
Завершение
По программе развития переработки сырого газа
Фактически
По программе развития переработки сырого газа
Фактически
30
31
32
33
34
35
36
37
Исполнитель: ______________________________ (фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись и телефон)
Руководитель:__________________________ (фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись и телефон)
Главный бухгалтер: _____________________________ (фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись и телефон)
Адрес _______________________ _____________________________ Электронный адрес ___________ _____________________________
Примечание. * - пояснение по заполнению формы приведено в приложении к настоящей форме.
Приложение
к форме отчета
о выполнении программы
развития переработки
сырого газа
Пояснение по заполнению формы
"Отчет о выполнении программы развития переработки сырого газа"
(Индекс: форма № 1, периодичность: ежегодная)
Форма "Отчет о выполнении программы развития переработки сырого газа" заполняется следующим образом:
в графе 1 "№ п/п" указывается нарастающий порядковый номер;
в графе 2 "Наименование недропользователя" указывается полное наименование недропользователя;
в графе 3 "Наименование месторождения с указанием номера контракта" указывается наименование месторождения с указанием номера контракта;
в графе 4 "Период действия отчетной программы развития переработки сырого газа" указывается фактический период действия отчетной программы развития переработки сырого газа;
в графе 5 "Плановый показатель добычи сырого газа согласно программе развития переработки сырого газа" указывается плановый показатель добычи сырого газа согласно программе развития переработки сырого газа, в численном выражении;
в графе 6 "Промышленная добыча сырого газа" указывается объем промышленной добычи сырого газа, в численном выражении;
в графе 7 "Добыча сырого газа в период пробной эксплуатации месторождения" указывается объем добычи сырого газа в период пробной эксплуатации месторождения, в численном выражении;
в графе 8 "Добыча сырого газа при испытании объектов скважин" указывается объемы добычи сырого газа при испытании объектов скважин, в численном выражении;
в графе 9 "Причины расхождения фактической добычи сырого газа от планового показателя, указанного в программе развития переработки сырого газа" указывается информация о причинах расхождения фактической добычи сырого газа от планового показателя, указанного в программе развития переработки сырого газа;
в графе 10 "На переработку до товарного и сжиженного газа" указывается объем сырого газа, затраченного на переработку до товарного и сжиженного газа, в численном выражении;
в графе 11 "На выработку электроэнергии" указывается объем сырого газа затраченного на выработку электроэнергии, в численном выражении;
в графе 12 "На обратную закачку в пласт (с указанием цели закачки)" указывается объем сырого газа затраченного на обратную закачку в пласт (с указанием цели закачки), в численном выражении;
в графе 13 "На использование на собственные технологические нужды" указывается объем сырого газа, затраченного на использование на собственные технологические нужды, в численном выражении;
в графе 14 "На сдачу в газопровод (с указанием в разрезе получателей)" указывается объем сырого газа затраченного на сдачу в газопровод (с указанием в разрезе получателей), в численном выражении;
в графе 15 "Прочие (расписать)" указываются прочие объемы сырого газа, затраченные на переработку и (или) утилизацию, в численном выражении;
в графе 16 "Технологические потери сырого газа" указывается объем технологических потерь сырого газа, в численном выражении;
в графе 17 "При пусконаладке технологического оборудования" указывается разрешенный объем сжигания сырого газа, при пусконаладке технологического оборудования, в численном выражении;
в графе 18 "При эксплуатации технологического оборудования" указывается разрешенный объем сжигания сырого газа при эксплуатации технологического оборудования, в численном выражении;
в графе 19 "При техническом обслуживании и ремонтных работах технологического оборудования" указывается разрешенный объем сжигания сырого газа при техническом обслуживании и ремонтных работах технологического оборудования, в численном выражении;
в графе 20 "При технологических сбоях, отказах и отклонениях в работе технологического оборудования" указывается разрешенный объем сжигания сырого газа при технологических сбоях, отказах и отклонениях в работе технологического оборудования, в численном выражении;
в графе 21 "При пробной эксплуатации месторождения" указывается разрешенный объем сжигания сырого газа при пробной эксплуатации месторождения, в численном выражении;
в графе 22 "При испытании объектов скважин" указывается разрешенный объем сжигания сырого газа, при испытании объектов скважин, в численном выражении;
в графе 23 "При пусконаладке технологического оборудования" указывается фактический объем сжигания сырого газа, при пусконаладке технологического оборудования, в численном выражении;
в графе 24 "При эксплуатации технологического оборудования" указывается фактический объем сжигания сырого газа, при эксплуатации технологического оборудования, в численном выражении;
в графе 25 "При техническом обслуживании и ремонтных работах технологического оборудования" указывается фактический объем сжигания сырого газа, при техническом обслуживании и ремонтных работах технологического оборудования, в численном выражении;
в графе 26 "При технологических сбоях, отказах и отклонениях в работе технологического оборудования" указывается фактический объем сжигания сырого газа, при технологических сбоях, отказах и отклонениях в работе технологического оборудования, в численном выражении;
в графе 27 "При пробной эксплуатации месторождения" указывается фактический объем сжигания сырого газа, при пробной эксплуатации месторождения, в численном выражении;
в графе 28 "При испытании объектов скважин" указывается фактический объем сжигания сырого газа, при испытании объектов скважин, в численном выражении;
в графе 29 "Другие (в том числе аварийный)" указывается фактический объем сжигания сырого газа, на другие технологические процессы, в том числе аварийный объем сжигания сырого газа, в численном выражении;
в графе 30 "Наименование объекта утилизации сырого газа (строительство трубопровода, установка газогенератора, установка газопоршневой электростанции, строительство установки комплексной подготовки газа и др.)" указывается наименование объекта утилизации сырого газа (строительство трубопровода, установка газогенератора, установка газопоршневой электростанции, строительство установки комплексной подготовки газа и др.);
в графе 31 "По программе развития переработки сырого газа" указывается начальная дата строительства объектов утилизации сырого газа по программе развития переработки сырого газа;
в графе 32 "Фактически" указывается фактическая начальная дата строительства объектов утилизации сырого газа;
в графе 33 "По программе развития переработки сырого газа" указывается дата завершения строительства объектов утилизации сырого газа по программе развития переработки сырого газа;
в графе 34 "Фактически" указывается фактическая дата завершения строительства объектов утилизации сырого газа;
в графе 35 "Выполнение, %" указывается фактическое выполнение мероприятий, запланированных по программе развития переработки сырого газа в процентном выражении;
в графе 36 "Причины невыполнения" указывается информация о причинах невыполнения мероприятий, запланированных по программе развития переработки сырого газа;
в графе 37 "Примечание" указывается дополнительная информация об отчете о выполнении программы развития переработки сырого газа.

Шикі газды өндіру (миллион метр3 (бұдан әрі – млн. м3)
Шикі газды қайта өңдеуді дамыту бағдарла масына сәйкес шикі газ өндірудің жоспарлы көрсеткі
ші
Нақты өндіру, соның ішінде:
Шикі газды қайта өңдеуді дамыту бағдарламасында көрсетілген шикі газ өндірудің жоспарлы көрсеткішінен шикі газды нақты өндірудегі айырмашылық себептері
Шикі газды өнеркәсіптік өндіру
Кен орынды сынамалап пайдалану кезінде шикі газ өндіру
Ұңғы маны сынау кезін де шикі газ өндіру
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Кестенің жалғасы
Қайта өңдеуге және (немесе) кәдеге жаратуға жұмсалған шикі газ көлемі, соның ішінде (млн.м³):
Тауарлық және сұйытылған газға дейін өңдеу үшін
Электр энергиясын өндіру үшін
Қабатқа кері айдау үшін (айдаудың мақсатын көрсете отырып)
Жеке технологиялық қажеттілікке пайдалану үшін
Газ құбырына тапсыру үшін (алушылар бөлінісінде көрсете отырып)
Өзгелері (жазу)
10
11
12
13
14
15
Кестенің жалғасы
Шикі газдың технологиялық ысыраптары
Жағылған шикі газ көлемі (млн.м³)
Жағуға рұқсат етілген шикі газ көлемі, соның ішінде:
Шикі газды технологиялық еріксіз жағу кезінде:
Кен орынды сынамалап пайдалану кезінде
Ұңғыманың объектілерін сынау кезінде
Технологиялық жабдықты іске қосу-баптау кезінде
Технологиялық жабдықты пайдалану кезінде
Технологиялық жабдыққа техникалық қызмет көрсету және жөндеу жұмыстары кезінде
Технологиялық жабдық жұмысындағы технологиялық іркілістер, істен шығу мен ауытқулар кезінде
16
17
18
19
20
21
22
Кестенің жалғасы
Жағылған шикі газ көлемі (млн.м³)
Нақты жағылған шикі газ көлемі, соның ішінде:
Шикі газды технологиялық еріксіз жағу кезінде:
Кен орынды сынамалап пайдалану кезінде
Ұңғыма ның объектілерін сынау кезінде
Басқалары (соның ішінде авариялық)
Технологиялық жабдықты іске қосу-баптау кезінде
Технологиялық жабдықты пайдалану кезінде
Технологиялық жабдықты техникалық қызмет көрсету және жөндеу жұмыстары кезінде
Технологиялық жабдық жұмысындағы технологиялық іркілістер, істен шығу мен ауытқулар кезінде
23
24
25
26
27
28
29
Кестенің жалғасы
Шикі газды кәдеге жарату объектісінің атауы (құбырды салу, газ генераторын орнату, газпоршеньді электр станциясын орнату, газ кешенді дайындау қондырғысын салу және т. б.)
Шикі газды кәдеге жарату объектілерін салу күні
Орында луы, %
Орындал мау себептері
Ескертпе
Басталуы
Аяқталуы
Шикі газды қайта өңдеуді дамыту бағдарламасы бойынша
Нақты
Шикі газды қайта өңдеуді дамыту бағдарламасы бойынша
Нақты
30
31
32
33
34
35
36
37
Орындаушы: _______________________________ (Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы және телефон)
Мекенжайы
______________________________
Басшы: _______________________________ (Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы және телефон)
Электрондық
______________________________
Бас бухгалтер: _______________________________ (Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы және телефон)
Ескертпе:* - нысанды толтыру бойынша түсініктеме осы нысанға қосымшада көрсетілген.
Шикі газды қайта өңдеуді
дамыту бағдарламасының
орындалуы туралы есеп
нысанына қосымша
"Шикі газды қайта өңдеуді дамыту бағдарламасының орындалуы туралы есеп" нысанын толтыру бойынша түсініктеме (Индекс: № 1 нысан, кезеңділік: жыл сайынғы)
"Шикі газды қайта өңдеуді дамыту бағдарламасының орындалуы туралы есеп" нысаны былай толтырылады:
"№ р/н" деген 1-бағанда үдемелі реттік нөмір көрсетіледі;
"Жер қойнауын пайдаланушының атауы" деген 2-бағанда жер қойнауын пайдаланушының толық атауы көрсетіледі;
"Келісімшарт нөмірі көрсетілген кен орнының атауы" деген 3-бағанда келісімшарт нөмірі көрсетілген кен орнының атауы көрсетіледі;
"Шикі газды қайта өңдеуді дамытудың есепті бағдарламасының қолданылу кезеңі" деген 4-бағанда есепті шикі газды өңдеуді дамыту бағдарламасының қолданылу нақты кезеңі көрсетіледі;
"Шикі газды қайта өңдеуді дамыту бағдарламасына сәйкес шикі газ өндірудің жоспарлы көрсеткіші" деген 5-бағанда шикі газды қайта өңдеуді дамыту бағдарламасына сәйкес шикі газ өндірудің жоспарлы көрсеткіші көрсетіледі;
"Шикі газды өнеркәсіптік өндіру" деген 6-бағанда шикі газды өнеркәсіптік өндірудің көлемі сандық мәнде көрсетіледі;
"Кен орынды сынамалап пайдалану кезінде шикі газ өндіру" деген 7-бағанда кен орынды сынамалап пайдалану кезінде шикі газ өндірудің көлемі сандық мәнде көрсетіледі;
"Ұңғыманы сынау кезінде шикі газ өндіру" деген 8-бағанда ұңғыманы сынау кезінде шикі газ өндірудің көлемі сандық мәнде көрсетіледі;
"Шикі газды қайта өңдеуді дамыту бағдарламасында көрсетілген шикі газ өндірудің жоспарлы көрсеткішінен шикі газды нақты өндірудегі айырмашылық себептері" деген 9-бағанда шикі газды қайта өңдеуді дамыту бағдарламасында көрсетілген шикі газ өндірудің жоспарлы көрсеткішінен газды нақты өндірудегі айырмашылық себептері туралы ақпарат көрсетіледі;
"Тауарлық және сұйытылған газға дейін өңдеу үшін" деген 10-бағанда тауарлық және сұйытылған газға дейін өңдеу үшін жұмсалған шикі газ көлемі сандық мәнде көрсетіледі;
"Электр энергиясын өндіру үшін" деген 11-бағанда электр энергиясын өндіру үшін жұмсалған шикі газ көлемі сандық мәнде көрсетіледі;
"Қабатқа кері айдау үшін (айдаудың мақсатын көрсете отырып)" деген 12-бағанда қабатқа кері айдау үшін (айдаудың мақсаты көрсете отырып) жұмсалған шикі газ көлемі сандық мәнде көрсетіледі;
"Жеке технологиялық қажеттілікке пайдалану үшін" деген 13-бағанда жеке технологиялық қажеттілікке пайдалану үшін жұмсалған шикі газ көлемі сандық мәнде көрсетіледі;
"Газ құбырына тапсыру үшін (алушылар бөлінісінде көрсете отырып)" деген 14-бағанда газ құбырына тапсыру үшін (алушылар бөлінісінде көрсете отырып) жұмсалған шикі газ көлемі сандық мәнде көрсетіледі;
"Өзгелері (жазу)" деген 15-бағанда қайта өңдеуге және (немесе) кәдеге жаратуға жұмсалған өзге шикі газ көлемі сандық мәнде көрсетіледі;
"Шикі газдың технологиялық ысыраптары" деген 16-бағанда шикі газдың технологиялық ысыраптары көлемі сандық мәнде көрсетіледі;
"Технологиялық жабдықты іске қосу-баптау кезінде" деген 17-бағанда технологиялық жабдықты іске қосу-баптау кезінде жағуға рұқсат етілген шикі газ көлемі сандық мәнде көрсетіледі;
"Технологиялық жабдықты пайдалану кезінде" деген 18-бағанда технологиялық жабдықты пайдалану кезінде жағуға рұқсат етілген шикі газ көлемі сандық мәнде көрсетіледі;
"Технологиялық жабдыққа техникалық қызмет көрсету және жөндеу жұмыстары кезінде" деген 19-бағанда технологиялық жабдыққа техникалық қызмет көрсету және жөндеу жұмыстары кезінде жағуға рұқсат етілген шикі газ көлемі сандық мәнде көрсетіледі;
"Технологиялық жабдық жұмысындағы технологиялық іркілістер, істен шығу мен ауытқулар кезінде" деген 20-бағанда технологиялық жабдық жұмысындағы технологиялық іркілістер, істен шығу мен ауытқулар кезінде жағуға рұқсат етілген шикі газ көлемі сандық мәнде көрсетіледі;
"Кен орынды сынамалап пайдалану кезінде" деген 21-бағанда кен орынды сынамалап пайдалану кезінде жағуға рұқсат етілген шикі газ көлемі сандық мәнде көрсетіледі;
"Ұңғыманың объектілерін сынау кезінде" деген 22-бағанда ұңғыманың объектілерін сынау кезінде жағуға рұқсат етілген шикі газ көлемі сандық мәнде көрсетіледі;
"Технологиялық жабдықты іске қосу-баптау кезінде" деген 23-бағанда технологиялық жабдықты іске қосу-баптау кезінде нақты жағылған шикі газ көлемі сандық мәнде көрсетіледі;
"Технологиялық жабдықты пайдалану кезінде" деген 24-бағанда технологиялық жабдықты пайдалану кезінде нақты жағылған шикі газ көлемі сандық мәнде көрсетіледі;
"Технологиялық жабдыққа техникалық қызмет көрсету және жөндеу жұмыстары кезінде" деген 25-бағанда технологиялық жабдыққа техникалық қызмет көрсету және жөндеу жұмыстары кезінде нақты жағылған шикі газ көлемі сандық мәнде көрсетіледі;
"Технологиялық жабдық жұмысындағы технологиялық іркілістер, істен шығу мен ауытқулар кезінде" деген 26-бағанда технологиялық жабдық жұмысындағы технологиялық іркілістер, істен шығу мен ауытқулар кезінде нақты жағылған шикі газ көлемі сандық мәнде көрсетіледі;
"Кен орынды сынамалап пайдалану кезінде" деген 27-бағанда кен орынды сынамалап пайдалану кезінде нақты жағылған шикі газ көлемі сандық мәнде көрсетіледі;
"Ұңғыманың объектілерін сынау кезінде" деген 28-бағанда ұңғыманың объектілерін сынау кезінде нақты жағылған шикі газ көлемі сандық мәнде көрсетіледі;
"Басқалары (соның ішінде авариялық)" деген 29-бағанда басқа технологиялық процестерге, соның ішінде авариялық нақты жағылған шикі газ көлемі сандық мәнде көрсетіледі;
"Шикі газды кәдеге жарату объектісінің атауы (құбырды салу, газ генераторын орнату, газпоршеньді электр станциясын орнату, газ кешенді дайындау қондырғысын салу және т. б.)" деген 30-бағанда шикі газды кәдеге жарату объектісінің атауы (құбырды салу, газ генераторын орнату, газпоршеньді электр станциясын орнату, газ кешенді дайындау қондырғысын салу және т. б.) көрсетіледі;
"Шикі газды қайта өңдеуді дамыту бағдарламасы бойынша" деген 31-бағанда шикі газды қайта өңдеуді дамыту бағдарламасы бойынша шикі газды кәдеге жарату объектісін салудың басталу күні көрсетіледі;
"Нақты" деген 32-бағанда шикі газды кәдеге жарату объектісін салудың нақты күні көрсетіледі;
"Шикі газды қайта өңдеуді дамыту бағдарламасы бойынша" деген 33-бағанда шикі газды қайта өңдеуді дамыту бағдарламасы бойынша шикі газды кәдеге жарату объектісін аяқтау күні көрсетіледі;
"Нақты" деген 34-бағанда шикі газды кәдеге жарату объектісін аяқтаудың нақты күні көрсетіледі;
"Орындалуы, %" деген 35-бағанда шикі газды қайта өңдеуді дамыту бағдарламасы бойынша жоспарланған іс-шаралардың нақты орындалуы проценттік мәнде көрсетіледі;
"Орындалмау себептері" деген 36-бағанда шикі газды қайта өңдеуді дамыту бағдарламасы бойынша жоспарланған іс-шаралардың нақты орындалмауы туралы ақпарат көрсетіледі;
"Ескертпе" деген 37-бағанда шикі газды қайта өңдеуді дамыту бағдарламасын орындау туралы есепке қосымша ақпарат көрсетіледі.