Об определении сроков перехода на цифровое эфирное телерадиовещание
Приказ Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 13 июня 2018 года № 262. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 июня 2018 года № 17082. Утратил силу приказом Министра культуры и информации РК от 29.08.2024 № 393-НҚ.
Сноска. Утратил силу приказом Министра культуры и информации РК от 29.08.2024 № 393-НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 42 Закона Республики Казахстан "О телерадиовещании" ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула - в редакции приказа Министра информации и общественного развития РК от 18.08.2022 № 327 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Определить следующие сроки перехода на цифровое эфирное телерадиовещание:
1) первый этап, до 31 декабря 2018 года: Жамбылская, Мангистауская, Туркестанская области и город Шымкент;
2) второй этап, до 1 июля 2019 года: Алматинская, Костанайская, Павлодарская области и область Жетісу;
3) третий этап, до 1 февраля 2021 года: Северо-Казахстанская область и город Алматы;
4) четвертый этап, до 1 декабря 2021 года: Карагандинская область, область Ұлытау и город Астана;
5) пятый этап, до 1 сентября 2022 года: населенные пункты согласно приложению 1;
6) шестой этап, до 1 декабря 2023 года: населенные пункты согласно приложению 2;
7) седьмой этап, до 1 сентября 2024 года: населенные пункты согласно приложению 3;
8) восьмой этап, до 1 декабря 2025 года: населенные пункты согласно приложению 4.
Сноска. Пункт 1 - в редакции приказа Министра культуры и информации РК от 23.11.2023 № 461-НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными приказом Министра культуры и информации РК от 05.06.2024 № 228-НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Департаменту государственной политики в области средств массовой информации Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

Цифрлық эфирлік телерадио хабарларын таратуға көшу мерзімдерін белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2018 жылғы 13 маусымдағы № 262 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 15 маусымда № 17082 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2024 жылғы 29 тамыздағы № 393-НҚ бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Мәдениет және ақпарат министрінің 29.08.2024 № 393-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейн күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Телерадио хабарларын тарату туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 42-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Ақпарат және қоғамдық даму министрінің 18.08.2022 № 327 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. 1. Цифрлық эфирлік телерадио хабарларын таратуға көшудің мынадай мерзімдері айқындалсын:
1) бірінші кезең, 2018 жылғы 31 желтоқсанға дейін: Маңғыстау, Жамбыл, Түркістан облыстары және Шымкент қаласы;
2) екінші кезең, 2019 жылғы 1 шілдеге дейін: Алматы, Павлодар, Қостанай және Жетісу облыстары;
3) үшінші кезең, 2021 жылғы 1 ақпанға дейін: Солтүстік Қазақстан облысы және Алматы қаласы;
4) төртінші кезең, 2021 жылғы 1 желтоқсанға дейін: Қарағанды, Ұлытау облыстары және Астана қаласы;
5) бесінші кезең, 2022 жылғы 1 қыркүйекке дейін: 1-қосымшаға сәйкес елді мекендер;
6) алтыншы кезең, 2023 жылғы 1 желтоқсанға дейін: 2-қосымшаға сәйкес елді мекендер;
7) жетінші кезең, 2024 жылғы 1 қыркүйекке дейін: 3-қосымшаға сәйкес елді мекендер;
8) сегізінші кезең, 2025 жылғы 1 желтоқсанға дейін: 4-қосымшаға сәйкес елді мекендер.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Мәдениет және ақпарат министрінің 23.11.2023 № 461-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен; өзгеріс енгізілді - ҚР Мәдениет және ақпарат министрінің 05.06.2024 № 228-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігінің Бұқаралық ақпарат құралдары саласындағы мемлекеттік саясат департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оны "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және енгізу үшін жіберуді;

3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра информации и коммуникаций Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Министр информации и коммуникаций
Республики Казахстан
Д. Абаев
Приложение 1
к приказу Министра
информации и коммуникаций
Республики Казахстан
от 13 июня 2018 года № 262

3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ақпарат және коммуникациялар министрі
Д. Абаев
Қазақстан Республикасы
Ақпарат және коммуникациялар
министрінің
2018 жылғы 13 маусымдағы
№ 262 бұйрығына
1-қосымша

Сноска. Приказ дополнен приложением 1 в соответствии с приказом Министра информации и общественного развития РК от 18.08.2022 № 327 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование области
Наименование района
Наименование населенного пункта
1
2
3
4
1
Абай
Абайский
Каскабулак
2
Абай
Абайский
Сарыжал
3
Абай
Аксуатский
Айнабастау
4
Абай
Аксуатский
Томар
5
Абай
Аксуатский
Кожакельды
6
Абай
Аксуатский
Кокжыра
7
Абай
Аксуатский
Коктубек
8
Абай
Аксуатский
Базарга
9
Абай
Аксуатский
Сатпаев
10
Абай
Аксуатский
Аккала
11
Абай
Аксуатский
Аксуат
12
Абай
Аксуатский
Екпин
13
Абай
Аксуатский
Кумголь
14
Абай
Аксуатский
Кызылжулдыз
15
Абай
Аксуатский
Есим
16
Абай
Аксуатский
Жантикей
17
Абай
Аксуатский
Сулутал
18
Абай
Аксуатский
Танамырза
19
Абай
Аксуатский
Ойшилик
20
Абай
Аксуатский
Уан
21
Абай
Аксуатский
Сериктес
22
Абай
Аксуатский
Каргыба
23
Абай
Аксуатский
Кокбастау
24
Абай
Аксуатский
Акжол
25
Абай
Аксуатский
Егиндибулак
26
Абай
Аксуатский
Кызылкесек
27
Абай
Аягозский
Аягоз
28
Абай
Аягозский
Егизкызыл
29
Абай
Аягозский
Жиланды
30
Абай
Аягозский
Карабулак
31
Абай
Аягозский
Ай
32
Абай
Аягозский
Кошкентал
33
Абай
Аягозский
Майлино
34
Абай
Аягозский
Бозай
35
Абай
Аягозский
Карасу
36
Абай
Аягозский
Каражал
37
Абай
Аягозский
Батпак
38
Абай
Аягозский
Доненбай
39
Абай
Аягозский
Ескенебулагы
40
Абай
Аягозский
Кенколат
41
Абай
Аягозский
Карааул
42
Абай
Аягозский
Карабулак
43
Абай
Аягозский
Мамырсу
44
Абай
Аягозский
Толенды
45
Абай
Аягозский
Топар
46
Абай
Аягозский
Шынкожа
47
Абай
Аягозский
Айгыржал
48
Абай
Аягозский
Старое Майлино
49
Абай
Аягозский
Акклет
50
Абай
Аягозский
Акшаули
51
Абай
Аягозский
Тарбагатай
52
Абай
Аягозский
Малтугел
53
Абай
Аягозский
Акший
54
Абай
Аягозский
Караагаш
55
Абай
Аягозский
Биесимас
56
Абай
Аягозский
Сарыарка
57
Абай
Бескарагайский
Бескарагай
58
Абай
Бескарагайский
Малая Владимировка
59
Абай
Бескарагайский
Коянбай
60
Абай
Бескарагайский
Карамырза
61
Абай
Бескарагайский
Глуховка
62
Абай
Бескарагайский
Джеланды
63
Абай
Бескарагайский
Белокаменка
64
Абай
Бескарагайский
Аккульск
65
Абай
Бескарагайский
Старая Крепость
66
Абай
Бескарагайский
Бирлик
67
Абай
Бескарагайский
Семеновка
68
Абай
Бескарагайский
Букебай
69
Абай
Бескарагайский
Башкуль
70
Абай
Бескарагайский
Бегень
71
Абай
Бескарагайский
Ондирис
72
Абай
Бескарагайский
Бегенский лесхоз
73
Абай
Бескарагайский
Hовая Hиколаевка
74
Абай
Бескарагайский
Стеклянка
75
Абай
Бескарагайский
Бодене
76
Абай
Бескарагайский
Долонь
77
Абай
Бескарагайский
Мостик
78
Абай
Бескарагайский
Черемушка
79
Абай
Бескарагайский
Канонерка
80
Абай
Бородулихинский
Петроградское
81
Абай
Бородулихинский
Знаменка
82
Абай
Бородулихинский
Бородулиха
83
Абай
Бородулихинский
Дмитриевка
84
Абай
Бородулихинский
Поднебесное
85
Абай
Бородулихинский
Богомолово
86
Абай
Бородулихинский
Буркотово
87
Абай
Бородулихинский
Сосновка
88
Абай
Бородулихинский
Переменовка
89
Абай
Бородулихинский
Ивановка
90
Абай
Бородулихинский
Андроновка
91
Абай
Бородулихинский
Подхоз Березовка
92
Абай
Бородулихинский
Камышенка
93
Абай
Бородулихинский
Петропавловка
94
Абай
Бородулихинский
Изатулла
95
Абай
Бородулихинский
Барышовка
96
Абай
Бородулихинский
Бель-Агач
97
Абай
Бородулихинский
Hовопокровка
98
Абай
Бородулихинский
Романовка
99
Абай
Бородулихинский
Успенка

Ескерту. Бұйрық 1-қосымшамен толықтырылды - ҚР Ақпарат және қоғамдық даму министрінің 18.08.2022 № 327 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Облыстың атауы
Ауданның атауы
Елді мекеннің атауы
1
2
3
4
1
Абай
Абай
Қаскабұлақ
2
Абай
Абай
Сарыжал
3
Абай
Ақсуат
Айнабастау
4
Абай
Ақсуат
Тұмар
5
Абай
Ақсуат
Қожакелді
6
Абай
Ақсуат
Көкжыра
7
Абай
Ақсуат
Көктүбек
8
Абай
Ақсуат
Базарға
9
Абай
Ақсуат
Сатпаев
10
Абай
Ақсуат
Аққала
11
Абай
Ақсуат
Ақсуат
12
Абай
Ақсуат
Екпін
13
Абай
Ақсуат
Құмкөл
14
Абай
Ақсуат
Қызылжұлдыз
15
Абай
Ақсуат
Есім
16
Абай
Ақсуат
Жантікей
17
Абай
Ақсуат
Сұлутал
18
Абай
Ақсуат
Танамырза
19
Абай
Ақсуат
Ойшілік
20
Абай
Ақсуат
Уан
21
Абай
Ақсуат
Серіктес
22
Абай
Ақсуат
Қарғыба
23
Абай
Ақсуат
Көкбастау
24
Абай
Ақсуат
Ақжол
25
Абай
Ақсуат
Егіндібұлақ
26
Абай
Ақсуат
Қызылкесек
27
Абай
Аягөз
Аягөз
28
Абай
Аягөз
Егізқызыл
29
Абай
Аягөз
Жыланды
30
Абай
Аягөз
Қарабулақ
31
Абай
Аягөз
Ай
32
Абай
Аягөз
Көшкентал
33
Абай
Аягөз
Майлин
34
Абай
Аягөз
Бозай
35
Абай
Аягөз
Қарасу
36
Абай
Аягөз
Қаражал
37
Абай
Аягөз
Батпақ
38
Абай
Аягөз
Дөненбай
39
Абай
Аягөз
Ескенебұлағы
40
Абай
Аягөз
Кенқолат
41
Абай
Аягөз
Қараауыл
42
Абай
Аягөз
Қарабұлақ
43
Абай
Аягөз
Мамырсу
44
Абай
Аягөз
Төленді
45
Абай
Аягөз
Топар
46
Абай
Аягөз
Шынқожа
47
Абай
Аягөз
Айғыржал
48
Абай
Аягөз
Старое Майлино
49
Абай
Аягөз
Ақылет
50
Абай
Аягөз
Ақшаулы
51
Абай
Аягөз
Тарбағатай
52
Абай
Аягөз
Малтүгел
53
Абай
Аягөз
Ақши
54
Абай
Аягөз
Қараағаш
55
Абай
Аягөз
Биесимас
56
Абай
Аягөз
Сарыарқа
57
Абай
Бесқарағай
Бесқарағай
58
Абай
Бесқарағай
Малая Владимировка
59
Абай
Бесқарағай
Қоянбай
60
Абай
Бесқарағай
Қарамырза
61
Абай
Бесқарағай
Глухов
62
Абай
Бесқарағай
Жыланды
63
Абай
Бесқарағай
Белокаменка
64
Абай
Бесқарағай
Ақкөл
65
Абай
Бесқарағай
Старая Крепость
66
Абай
Бесқарағай
Бірлік
67
Абай
Бесқарағай
Семенов
68
Абай
Бесқарағай
Бөкебай
69
Абай
Бесқарағай
Башкөл
70
Абай
Бесқарағай
Беген
71
Абай
Бесқарағай
Өндіріс
72
Абай
Бесқарағай
Беген лесхозы
73
Абай
Бесқарағай
Hовая Hиколаевка
74
Абай
Бесқарағай
Стеклянка
75
Абай
Бесқарағай
Бөдене
76
Абай
Бесқарағай
Долонь
77
Абай
Бесқарағай
Мостик
78
Абай
Бесқарағай
Черемушка
79
Абай
Бесқарағай
Канонерка
80
Абай
Бородулиха
Петроград
81
Абай
Бородулиха
Знаменка
82
Абай
Бородулиха
Бородулиха
83
Абай
Бородулиха
Дмитриев
84
Абай
Бородулиха
Поднебесное
85
Абай
Бородулиха
Коростели
86
Абай
Бородулиха
Боровое
87
Абай
Бородулиха
Тарск
88
Абай
Бородулиха
Ауыл
89
Абай
Бородулиха
41 разъезд
90
Абай
Бородулиха
Богомолов
91
Абай
Бородулиха
Бүркітов
92
Абай
Бородулиха
Соснов
93
Абай
Бородулиха
Переменов
94
Абай
Бородулиха
Иванов
95
Абай
Бородулиха
Андронов
96
Абай
Бородулиха
Подхоз Березов
97
Абай
Бородулиха
Камышенка
98
Абай
Бородулиха
Петропавлов
99
Абай
Бородулиха
Изатулла

100
Абай
Бородулихинский
Михайловка
101
Абай
Бородулихинский
Сарногай
102
Абай
Бородулихинский
Мещанка
103
Абай
Бородулихинский
разъезд Дюсакен
104
Абай
Бородулихинский
Арбузное
105
Абай
Бородулихинский
Воскресеновка
106
Абай
Бородулихинский
Сохновка
107
Абай
Бородулихинский
Песчанка
108
Абай
Бородулихинский
Девятка
109
Абай
Бородулихинский
Красный Яр
110
Абай
Бородулихинский
Речное
111
Абай
Бородулихинский
Мурзово
112
Абай
Бородулихинский
Жерновка
113
Абай
Бородулихинский
Кондратьевка
114
Абай
Бородулихинский
Hовая Шульба
115
Абай
Бородулихинский
Ключики
116
Абай
Бородулихинский
Поллог
117
Абай
Бородулихинский
Потапенково
118
Абай
Бородулихинский
Солоновка
119
Абай
Бородулихинский
Hово-Васильевка
120
Абай
Бородулихинский
Боровлянка
121
Абай
Бородулихинский
Вознесеновка
122
Абай
Бородулихинский
Зенковка
123
Абай
Бородулихинский
Орловка
124
Абай
Бородулихинский
Беккарьер
125
Абай
Бородулихинский
Троицкое
126
Абай
Бородулихинский
Умурзак
127
Абай
Бородулихинский
Шелехово
128
Абай
Бородулихинский
Зубаир
129
Абай
Бородулихинский
Байтанат
130
Абай
Бородулихинский
Жанаауыл
131
Абай
Бородулихинский
Пролетарка
132
Абай
Бородулихинский
Уба-Форпост
133
Абай
Бородулихинский
2 Пятилетка
134
Абай
Бородулихинский
Алексеевка
135
Абай
Бородулихинский
Коростели
136
Абай
Бородулихинский
Боровое
137
Абай
Бородулихинский
Тарск
138
Абай
Бородулихинский
Аул
139
Абай
Бородулихинский
разъезд 41
140
Абай
Жарминский
Женишке
141
Абай
Жарминский
Бирлик
142
Абай
Жарминский
Каражал
143
Абай
Жарминский
Жанаозен
144
Абай
Жарминский
Калбатау
145
Абай
Жарминский
Жангизтобе
146
Абай
Жарминский
Акжал
147
Абай
Жарминский
Амангельды
148
Абай
Жарминский
Батыр Капай
149
Абай
Жарминский
Бурлыагаш
150
Абай
Жарминский
Карашокы
151
Абай
Жарминский
Солнечное
152
Абай
Жарминский
разъезд 9 км
153
Абай
Жарминский
разъезд 10 км
154
Абай
Жарминский
Ауэзов
155
Абай
Жарминский
Еспе
156
Абай
Жарминский
Жанааул
157
Абай
Жарминский
Солнечное
158
Абай
Жарминский
Шалабай
159
Абай
Жарминский
Койтас
160
Абай
Жарминский
Казан-чункур
161
Абай
Жарминский
Сулусары
162
Абай
Жарминский
Шымылдык
163
Абай
Жарминский
Жайма
164
Абай
Жарминский
Киши Карасу
165
Абай
Жарминский
разъезд 18 км
166
Абай
Жарминский
Кезенсу
167
Абай
Жарминский
Суыкбулак
168
Абай
Жарминский
Суыкбулак
169
Абай
Жарминский
Сарыарка
170
Абай
Жарминский
разъезд Кызылшар
171
Абай
Жарминский
разъезд 6
172
Абай
Жарминский
разъезд 7
173
Абай
Жарминский
Теристанбалы
174
Абай
Жарминский
8 Марта
175
Абай
Жарминский
Балыктыколь
176
Абай
Жарминский
Егинбулак
177
Абай
Жарминский
Балыктыколь
178
Абай
Жарминский
Конырбиик
179
Абай
Жарминский
Жарык
180
Абай
Жарминский
Кошек
181
Абай
Жарминский
Суырлы
182
Абай
Жарминский
Салкынтобе
183
Абай
Жарминский
Укили
184
Абай
Жарминский
Капанбулак
185
Абай
Жарминский
Кызылжулдуз
186
Абай
Жарминский
Капанбулак
187
Абай
Жарминский
разъезд 12 км
188
Абай
Жарминский
разъезд 14 км

100
Абай
Бородулиха
Барышов
101
Абай
Бородулиха
Бел-Ағаш
102
Абай
Бородулиха
Hовопокров
103
Абай
Бородулиха
Романов
104
Абай
Бородулиха
Успенка
105
Абай
Бородулиха
Михайлов
106
Абай
Бородулиха
Сарноғай
107
Абай
Бородулиха
Мещанка
108
Абай
Бородулиха
Разъезд Дүйсәкен
109
Абай
Бородулиха
Арбузное
110
Абай
Бородулиха
Воскресенов
111
Абай
Бородулиха
Сохнов
112
Абай
Бородулиха
Песчанка
113
Абай
Бородулиха
Девятка
114
Абай
Бородулиха
Красный Яр
115
Абай
Бородулиха
Речное
116
Абай
Бородулиха
Мурзов
117
Абай
Бородулиха
Жернов
118
Абай
Бородулиха
Кондратьев
119
Абай
Бородулиха
Hовая Шульба
120
Абай
Бородулиха
Ключики
121
Абай
Бородулиха
Поллог
122
Абай
Бородулиха
Потапенко
123
Абай
Бородулиха
Солонов
124
Абай
Бородулиха
Hово-Васильев
125
Абай
Бородулиха
Боровлян
126
Абай
Бородулиха
Вознесенов
127
Абай
Бородулиха
Зенков
128
Абай
Бородулиха
Орлов
129
Абай
Бородулиха
Беккарьер
130
Абай
Бородулиха
Троицкое
131
Абай
Бородулиха
Өмірзақ
132
Абай
Бородулиха
Шелехов
133
Абай
Бородулиха
Зубаир
134
Абай
Бородулиха
Байтанат
135
Абай
Бородулиха
Жаңаауыл
136
Абай
Бородулиха
Пролетар
137
Абай
Бородулиха
Уба-Форпост
138
Абай
Бородулиха
2 Пятилетка
139
Абай
Бородулиха
Алексеев
140
Абай
Жарма
Жіңішке
141
Абай
Жарма
Бірлік
142
Абай
Жарма
Қаражал
143
Абай
Жарма
Жаңаөзен
144
Абай
Жарма
Қалбатау
145
Абай
Жарма
Жаңғызтөбе
146
Абай
Жарма
Ақжал
147
Абай
Жарма
Амангелді
148
Абай
Жарма
Батыр Капай
149
Абай
Жарма
Бұрлыағаш
150
Абай
Жарма
Карашоқы
151
Абай
Жарма
Солнечное
152
Абай
Жарма
9км разъезд
153
Абай
Жарма
10 км разъезд
154
Абай
Жарма
Әуэзов
155
Абай
Жарма
Еспе
156
Абай
Жарма
Жаңаауыл
157
Абай
Жарма
Солнечное
158
Абай
Жарма
Шалабай
159
Абай
Жарма
Қойтас
160
Абай
Жарма
Қазан-шуңқыр
161
Абай
Жарма
Сұлусары
162
Абай
Жарма
Шымылдык
163
Абай
Жарма
Жайма
164
Абай
Жарма
Кіші Қарасу
165
Абай
Жарма
18 км разъезд
166
Абай
Жарма
Кезенсу
167
Абай
Жарма
Суықбұлақ
168
Абай
Жарма
Суықбұлақ
169
Абай
Жарма
Сарыарқа
170
Абай
Жарма
Қызылшар разъезд
171
Абай
Жарма
6 разъезд
172
Абай
Жарма
7 разъезд
173
Абай
Жарма
Терістаңбалы
174
Абай
Жарма
8 Март
175
Абай
Жарма
Балықтыкөл
176
Абай
Жарма
Егінбұлақ
177
Абай
Жарма
Балықтыкөл
178
Абай
Жарма
Қонырбиік
179
Абай
Жарма
Жарық
180
Абай
Жарма
Көшек
181
Абай
Жарма
Суырлы
182
Абай
Жарма
Салқынтөбе
183
Абай
Жарма
Үкілі
184
Абай
Жарма
Қапанбұлақ
185
Абай
Жарма
Қызылжұлдыз
186
Абай
Жарма
Капанбұлақ
187
Абай
Жарма
12 км Разъезд
188
Абай
Жарма
14 км Разъезд

189
Абай
Жарминский
Каратобе
190
Абай
Жарминский
Ортабулак
191
Абай
Жарминский
Кызылагаш
192
Абай
Кокпектинский
Кокжайык
193
Абай
Кокпектинский
Карамойыл
194
Абай
Кокпектинский
Кокпекты
195
Абай
Кокпектинский
Жумыскер
196
Абай
Кокпектинский
Орнек
197
Абай
Кокпектинский
Акой
198
Абай
Кокпектинский
Актас
199
Абай
Кокпектинский
Кызылжулдыз
200
Абай
Кокпектинский
Жалсары
201
Абай
Кокпектинский
Карагандыколь
202
Абай
Кокпектинский
Малая Буконь
203
Абай
Кокпектинский
Мамай
204
Абай
Кокпектинский
Преображенка
205
Абай
Кокпектинский
Теректы
206
Абай
Кокпектинский
Узунбулак
207
Абай
Кокпектинский
Улкен Бокен
208
Абай
Кокпектинский
Черноярка
209
Абай
Кокпектинский
Шариптогай
210
Абай
Кокпектинский
Шугылбай
211
Абай
Кокпектинский
Ажа
212
Абай
Кокпектинский
Толагай
213
Абай
Кокпектинский
Тентек
214
Абай
Кокпектинский
Комсомол
215
Абай
Кокпектинский
Сарычиганак
216
Абай
Кокпектинский
Сулеймен
217
Абай
Кокпектинский
Ульгули-Малши
218
Абай
Кокпектинский
Даулетбай
219
Абай
Кокпектинский
Мелитополь
220
Абай
Кокпектинский
Талапкер
221
Абай
Кокпектинский
Аксу
222
Абай
Кокпектинский
Hура
223
Абай
Кокпектинский
Укиликыз
224
Абай
Семей
Семей
225
Абай
Семей
Прииртышское
226
Абай
Семей
Букенчи
227
Абай
Семей
Караколь
228
Абай
Семей
Мукур
229
Абай
Семей
Достык
230
Абай
Семей
Талица
231
Абай
Семей
Маралды
232
Абай
Семей
Муздыбай
233
Абай
Семей
Мурат
234
Абай
Семей
Озерки
235
Абай
Семей
Половинка
236
Абай
Семей
Приречное
237
Абай
Семей
Чекоман
238
Абай
Семей
Гранитное
239
Абай
Семей
Шоптыгак
240
Абай
Семей
Жаркын
241
Абай
Семей
Баженово
242
Абай
Семей
Hовобаженово
243
Абай
Семей
Булак
244
Абай
Семей
Климентьевка
245
Абай
Семей
Талдыкорган
246
Абай
Семей
Шульбинск
247
Абай
Семей
Чаган
248
Абай
Семей
Алгабас
249
Абай
Семей
Абралы
250
Абай
Урджарский
Маканчи
251
Абай
Урджарский
Малак
252
Абай
Урджарский
Тасарык
253
Абай
Урджарский
Кокозек
254
Абай
Урджарский
Коктал
255
Абай
Урджарский
Коктерек
256
Абай
Урджарский
Каратал
257
Абай
Урджарский
Hауалы
258
Абай
Урджарский
Кабанбай
259
Абай
Урджарский
Казымбет
260
Абай
Урджарский
Егинсу
261
Абай
Урджарский
Елтай
262
Абай
Урджарский
Кызылту
263
Абай
Урджарский
Жана тилек
264
Абай
Урджарский
Бургон
265
Абай
Урджарский
Каратума
266
Абай
Урджарский
Келдемурат
267
Абай
Урджарский
Кызылжулдуз
268
Абай
Урджарский
Жогаргы Егинсу
269
Абай
Урджарский
Бекет
270
Абай
Урджарский
Бахты
271
Абай
Урджарский
Кабанбай
272
Абай
Урджарский
Карабулак
273
Абай
Урджарский
Карабуйрат
274
Абай
Урджарский
Каракол
275
Абай
Урджарский
Ферма 3
276
Абай
Урджарский
Ферма 1 Абай
277
Абай
Урджарский
Лайбулак
278
Абай
Урджарский
Алтыншокы
279
Абай
Урджарский
имени Айтбая
280
Абай
Урджарский
Текебулак
281
Абай
Урджарский
Таскескен
282
Абай
Урджарский
Сарытерек
283
Абай
Урджарский
Сагат
284
Абай
Урджарский
Ушбулак
285
Абай
Урджарский
Шолпан
286
Абай
Урджарский
Колденен
287
Абай
Урджарский
Акжар
288
Абай
Урджарский
Бестерек
289
Абай
Урджарский
Урджар
290
Абай
Урджарский
Кайынды

189
Абай
Жарма
Қаратөбе
190
Абай
Жарма
Ортабұлақ
191
Абай
Жарма
Қызылағаш
192
Абай
Көкпекті
Көкжайық
193
Абай
Көкпекті
Қарамойыл
194
Абай
Көкпекті
Көкпекті
195
Абай
Көкпекті
Жумыскер
196
Абай
Көкпекті
Өрнек
197
Абай
Көкпекті
Ақой
198
Абай
Көкпекті
Ақтас
199
Абай
Көкпекті
Қызылжұлдыз
200
Абай
Көкпекті
Жалсары
201
Абай
Көкпекті
Қарағандыкөл
202
Абай
Көкпекті
Малая Буконь
203
Абай
Көкпекті
Мамай
204
Абай
Көкпекті
Преображен
205
Абай
Көкпекті
Теректі
206
Абай
Көкпекті
Ұзынбулақ
207
Абай
Көкпекті
Үлкен Бөкен
208
Абай
Көкпекті
Чернояр
209
Абай
Көкпекті
Шәріптоғай
210
Абай
Көкпекті
Шуғылбай
211
Абай
Көкпекті
Ажа
212
Абай
Көкпекті
Толағай
213
Абай
Көкпекті
Тентек
214
Абай
Көкпекті
Комсомол
215
Абай
Көкпекті
Сарышығанак
216
Абай
Көкпекті
Сүлеймен
217
Абай
Көкпекті
Үлгілі-Малшы
218
Абай
Көкпекті
Дәулетбай
219
Абай
Көкпекті
Мелитополь
220
Абай
Көкпекті
Талапкер
221
Абай
Көкпекті
Ақсу
222
Абай
Көкпекті
Hұра
223
Абай
Көкпекті
Үкіліқыз
224
Абай
Семей
Шульбинск
225
Абай
Семей
Семей
226
Абай
Семей
Прииртыш
227
Абай
Семей
Бөкенші
228
Абай
Семей
Қаракөл
229
Абай
Семей
Мұқыр
230
Абай
Семей
Достық
231
Абай
Семей
Талица
232
Абай
Семей
Маралды
233
Абай
Семей
Мұздыбай
234
Абай
Семей
Мұрат
235
Абай
Семей
Озерки
236
Абай
Семей
Половинка
237
Абай
Семей
Приречное
238
Абай
Семей
Чекоман
239
Абай
Семей
Гранитное
240
Абай
Семей
Шоптығақ
241
Абай
Семей
Жарқын
242
Абай
Семей
Баженов
243
Абай
Семей
Hовобаженов
244
Абай
Семей
Бұлақ
245
Абай
Семей
Климентьев
246
Абай
Семей
Талдықорған
247
Абай
Семей
Шаған
248
Абай
Семей
Алғабас
249
Абай
Семей
Абралы
250
Абай
Үржар
Мақаншы
251
Абай
Үржар
Малақ
252
Абай
Үржар
Тасарық
253
Абай
Үржар
Көкөзек
254
Абай
Үржар
Көктал
255
Абай
Үржар
Көктерек
256
Абай
Үржар
Қаратал
257
Абай
Үржар
Hауалы
258
Абай
Үржар
Кабанбай
259
Абай
Үржар
Қазымбет
260
Абай
Үржар
Егінсу
261
Абай
Үржар
Елтай
262
Абай
Үржар
Қызылту
263
Абай
Үржар
Жаңа тілек
264
Абай
Үржар
Бургон
265
Абай
Үржар
Қаратума
266
Абай
Үржар
Келдемұрат
267
Абай
Үржар
Қызылжұлдыз
268
Абай
Үржар
Жоғарғы Егінсу
269
Абай
Үржар
Бекет
270
Абай
Үржар
Бақты
271
Абай
Үржар
Қабанбай
272
Абай
Үржар
Қарабұлақ
273
Абай
Үржар
Қарабұйрат
274
Абай
Үржар
Қаракөл
275
Абай
Үржар
Ферма 3
276
Абай
Үржар
Ферма 1 Абай
277
Абай
Үржар
Лайбұлак
278
Абай
Үржар
Алтыншокы
279
Абай
Үржар
Айтбай ат.
280
Абай
Үржар
Текебұлақ
281
Абай
Үржар
Таскескен
282
Абай
Үржар
Сарытерек
283
Абай
Үржар
Сағат
284
Абай
Үржар
Үшбұлақ
285
Абай
Үржар
Шолпан
286
Абай
Үржар
Көлденең
287
Абай
Үржар
Ақжар
288
Абай
Үржар
Бестерек
289
Абай
Үржар
Үржар
290
Абай
Үржар
Қайынды

291
Абай
Урджарский
Кызылбулак
292
Абай
Урджарский
Барлыкарасан
293
Абай
Урджарский
Hекрасовка
294
Абай
Урджарский
Карамойыл
295
Абай
Урджарский
Амангельды
296
Абай
Урджарский
Жанай
297
Абай
Урджарский
Бугубай
298
Абай
Урджарский
Карабута
299
Абай
Шарская
Шар
300
Акмолинская
Атбасар
Атбасар
301
Акмолинская
Астраханский
Кайнарское
302
Акмолинская
Атбасарский
Хрящевка
303
Акмолинская
Атбасарский
Адыр
304
Акмолинская
Атбасарский
Мариновка
305
Акмолинская
Атбасарский
Октябрьское
306
Акмолинская
Атбасарский
Шуйское
307
Акмолинская
Атбасарский
Шункырколь
308
Акмолинская
Атбасарский
Садовое
309
Акмолинская
Атбасарский
Садубек
310
Акмолинская
Атбасарский
Самарка
311
Акмолинская
Атбасарский
Сергеевка
312
Акмолинская
Сандыктауский
Спасское
313
Акмолинская
Атбасарский
Каражар
314
Акмолинская
Атбасарский
Косбармак
315
Акмолинская
Атбасарский
Магдалиновка
316
Акмолинская
Сандыктауский
Мадениет
317
Акмолинская
Атбасарский
Макеевка
318
Акмолинская
Атбасарский
Пролетарка
319
Акмолинская
Атбасарский
Hовоалександровка
320
Акмолинская
Атбасарский
Hовомариновка
321
Акмолинская
Атбасарский
Hовосельское
322
Акмолинская
Сандыктауский
Hовый Городок
323
Акмолинская
Жаксынский
Алгабас
324
Акмолинская
Атбасарский
Ащиколь
325
Акмолинская
Атбасарский
Бейса хазирета
326
Акмолинская
Атбасарский
Борисовка
327
Акмолинская
Атбасарский
Калиновка
328
Акмолинская
Атбасарский
Родионовка
329
Акмолинская
Атбасарский
Третьяковка
330
Акмолинская
Атбасарский
Покровка
331
Акмолинская
Атбасарский
Полтавка
332
Акмолинская
Атбасарский
Поповка
333
Акмолинская
Атбасарский
Тельмана
334
Акмолинская
Атбасарский
Тимашевка
335
Акмолинская
Атбасарский
Титовка
336
Акмолинская
Атбасарский
Караколь
337
Акмолинская
Астраханский
Луговое
338
Акмолинская
Атбасарский
разъезд 87
339
Акмолинская
Ерейментауский
Ерейментау
340
Акмолинская
Ерейментауский
Олжабай батыра
341
Акмолинская
Ерейментауский
Коржинколь
342
Акмолинская
Ерейментауский
Тургай
343
Акмолинская
Ерейментауский
Hижний Торгай
344
Акмолинская
Ерейментауский
Ельтай
345
Акмолинская
Ерейментауский
Павловка
346
Акмолинская
Ерейментауский
Уленты
347
Акмолинская
Ерейментауский
Карагайлы
348
Акмолинская
Ерейментауский
Енбек
349
Акмолинская
Ерейментауский
Койтас
350
Акмолинская
Ерейментауский
Малтабар
351
Акмолинская
Ерейментауский
Тайбай
352
Акмолинская
Ерейментауский
Уленты
353
Акмолинская
Ерейментауский
Hоводолинка
354
Акмолинская
Ерейментауский
Ажы
355
Акмолинская
Ерейментауский
Балыкты
356
Акмолинская
Ерейментауский
Бозтал
357
Акмолинская
Ерейментауский
Веренка
358
Акмолинская
Ерейментауский
Жанажол
359
Акмолинская
Ерейментауский
Кызылту
360
Акмолинская
Ерейментауский
Жарык
361
Акмолинская
Ерейментауский
Жолбасшы
362
Акмолинская
Ерейментауский
Тургай
363
Акмолинская
Есильский
Есиль
364
Акмолинская
Есильский
Двуречное
365
Акмолинская
Есильский
Ельтай
366
Акмолинская
Есильский
Орловка
367
Акмолинская
Есильский
Кумай
368
Акмолинская
Жаксынский
Чапаевское
369
Акмолинская
Есильский
Ярославка
370
Акмолинская
Есильский
Московское
371
Акмолинская
Есильский
Свободное
372
Акмолинская
Есильский
Сурган
373
Акмолинская
Есильский
Раздольное
374
Акмолинская
Есильский
Речное
375
Акмолинская
Есильский
Караколь
376
Акмолинская
Есильский
Ленинское
377
Акмолинская
Есильский
Тасоба
378
Акмолинская
Есильский
Ковыльное
379
Акмолинская
Есильский
Красивое
380
Акмолинская
Есильский
Аксай
381
Акмолинская
Есильский
Бузулук
382
Акмолинская
Есильский
Знаменка
383
Акмолинская
Есильский
Иглик
384
Акмолинская
Есильский
Курское
385
Акмолинская
Жаркаинский
Ушкарасу
386
Акмолинская
Есильский
Жаныспай
387
Акмолинская
Есильский
Приишимка
388
Акмолинская
Есильский
Красивая
389
Акмолинская
Щучинский
Зеленый Бор
390
Акмолинская
Щучинский
Бурабай
391
Акмолинская
Щучинский
Молбаза
392
Акмолинская
Кокшетау
Кокшетау
393
Акмолинская
Зерендинский
Бирлестик
394
Акмолинская
Кокшетау
Станционный
395
Акмолинская
Зерендинский
Ивановка
396
Акмолинская
Кокшетау
Кызылжулдуз
397
Акмолинская
Зерендинский
Жаманаши
398
Акмолинская
Зерендинский
Алексеевка
399
Акмолинская
Зерендинский
Донгулагаш
400
Акмолинская
Зерендинский
Еленовка
401
Акмолинская
Зерендинский
Ондирис
402
Акмолинская
Зерендинский
Павловка
403
Акмолинская
Зерендинский
аул Акадыр
404
Акмолинская
Зерендинский
аул Байтерек
405
Акмолинская
Зерендинский
Булак
406
Акмолинская
Зерендинский
Чаглинка
407
Акмолинская
Зерендинский
Чаглинка
408
Акмолинская
Зерендинский
Молодежное
409
Акмолинская
Кокшетау
Красный Яр
410
Акмолинская
Зерендинский
Сейфуллино
411
Акмолинская
Зерендинский
Симферопольское
412
Акмолинская
Зерендинский
Раздольное
413
Акмолинская
Зерендинский
Гранитный
414
Акмолинская
Зерендинский
Карлыколь
415
Акмолинская
Зерендинский
Енбекбирлик
416
Акмолинская
Зерендинский
Приречное
417
Акмолинская
Зерендинский
Кошкарбай
418
Акмолинская
Зерендинский
Первомайское
419
Акмолинская
Зерендинский
Азат
420
Акмолинская
Зерендинский
Акколь
421
Акмолинская
Зерендинский
Конысбай
422
Акмолинская
Зерендинский
Биктесин
423
Акмолинская
Зерендинский
Березняковка
424
Акмолинская
Зерендинский
Васильковка
425
Акмолинская
Зерендинский
Жанааул
426
Акмолинская
Зерендинский
Куропаткино
427
Акмолинская
Зерендинский
Троицкое
428
Акмолинская
Зерендинский
Кызылтан
429
Акмолинская
Зерендинский
Туполевка
430
Акмолинская
Зерендинский
Кызылагаш
431
Акмолинская
Зерендинский
Кызылсая
432
Акмолинская
Зерендинский
Уялы
433
Акмолинская
Зерендинский
Заречное
434
Акмолинская
Зерендинский
Жанатлек
435
Акмолинская
Зерендинский
Садовое
436
Акмолинская
Зерендинский
Трофимовка
437
Акмолинская
Щучинский
разъезд 17
438
Акмолинская
Степногорск
Степногорск
439
Акмолинская
Степногорск
Заводской
440
Акмолинская
Биржан сал
Актас
441
Акмолинская
Степногорск
Подхоз

291
Абай
Үржар
Қызылбұлақ
292
Абай
Үржар
Барлықарасан
293
Абай
Үржар
Hекрасов
294
Абай
Үржар
Қарамойыл
295
Абай
Үржар
Амангелді
296
Абай
Үржар
Жанай
297
Абай
Үржар
Бұғыбай
298
Абай
Үржар
Қарабұта
299
Абай
Шар
Шар
300
Ақмола
Атбасар
Атбасар
301
Ақмола
Астрахан
Қайнар
302
Ақмола
Атбасар
Хрящев
303
Ақмола
Атбасар
Адыр
304
Ақмола
Атбасар
Маринов
305
Ақмола
Атбасар
Октябрь
306
Ақмола
Атбасар
Шуйск
307
Ақмола
Атбасар
Шұңқыркөл
308
Ақмола
Атбасар
Садовое
309
Ақмола
Атбасар
Садубек
310
Ақмола
Атбасар
Самар
311
Ақмола
Атбасар
Сергеев
312
Ақмола
Сандықтау
Спасск
313
Ақмола
Атбасар
Қаражар
314
Ақмола
Атбасар
Қосбармақ
315
Ақмола
Атбасар
Магдалинов
316
Ақмола
Сандықтау
Мәдениет
317
Ақмола
Атбасар
Макеев
318
Ақмола
Атбасар
Пролетар
319
Ақмола
Атбасар
Hовоалександров
320
Ақмола
Атбасар
Hовомаринов
321
Ақмола
Атбасар
Hовосельск
322
Ақмола
Сандықтау
Hовый Городок
323
Ақмола
Жақсы
Алғабас
324
Ақмола
Атбасар
Ащыкөл
325
Ақмола
Атбасар
Бейса хазирет
326
Ақмола
Атбасар
Борисов
327
Ақмола
Атбасар
Калинов
328
Ақмола
Атбасар
Родионов
329
Ақмола
Атбасар
Третьяков
330
Ақмола
Атбасар
Покров
331
Ақмола
Атбасар
Полтав
332
Ақмола
Атбасар
Попов
333
Ақмола
Атбасар
Тельман
334
Ақмола
Атбасар
Тимашев
335
Ақмола
Атбасар
Титов
336
Ақмола
Атбасар
Қаракөл
337
Ақмола
Астрахан
Луговое
338
Ақмола
Атбасар
87 разъезд
339
Ақмола
Ерейментау
Ерейментау
340
Ақмола
Ерейментау
Олжабай батыр
341
Ақмола
Ерейментау
Коржынкөл
342
Ақмола
Ерейментау
Торғай
343
Ақмола
Ерейментау
Hижний Торғай
344
Ақмола
Ерейментау
Елтай
345
Ақмола
Ерейментау
Павлов
346
Ақмола
Ерейментау
Өленті
347
Ақмола
Ерейментау
Карағайлы
348
Ақмола
Ерейментау
Еңбек
349
Ақмола
Ерейментау
Қойтас
350
Ақмола
Ерейментау
Малтабар
351
Ақмола
Ерейментау
Тайбай
352
Ақмола
Ерейментау
Өленті
353
Ақмола
Ерейментау
Hоводолинка
354
Ақмола
Ерейментау
Ажы
355
Ақмола
Ерейментау
Балықты
356
Ақмола
Ерейментау
Бозтал
357
Ақмола
Ерейментау
Веренка
358
Ақмола
Ерейментау
Жаңажол
359
Ақмола
Ерейментау
Қызылту
360
Ақмола
Ерейментау
Жарық
361
Ақмола
Ерейментау
Жолбасшы
362
Ақмола
Ерейментау
Торғай
363
Ақмола
Есіл
Есіл
364
Ақмола
Есіл
Двуречное
365
Ақмола
Есіл
Елтай
366
Ақмола
Есіл
Орлов
367
Ақмола
Есіл
Қумай
368
Ақмола
Жақсы
Чапаевск
369
Ақмола
Есіл
Ярослав
370
Ақмола
Есіл
Московское
371
Ақмола
Есіл
Свободное
372
Ақмола
Есіл
Сорған
373
Ақмола
Есіл
Раздольное
374
Ақмола
Есіл
Речное
375
Ақмола
Есіл
Қаракөл
376
Ақмола
Есіл
Ленинск
377
Ақмола
Есіл
Тасоба
378
Ақмола
Есіл
Ковыльное
379
Ақмола
Есіл
Красивое
380
Ақмола
Есіл
Ақсай
381
Ақмола
Есіл
Бұзылык
382
Ақмола
Есіл
Знаменка
383
Ақмола
Есіл
Игілік
384
Ақмола
Есіл
Курск
385
Ақмола
Жарқайың
Үшкарасу
386
Ақмола
Есіл
Жанысбай
387
Ақмола
Есіл
Приишим
388
Ақмола
Есіл
Красивая
389
Ақмола
Бурабай
Зеленый Бор
390
Ақмола
Бурабай
Борабай
391
Ақмола
Бурабай
Молбаза
392
Ақмола
Көкшетау
Көкшетау
393
Ақмола
Зеренді
Бірлестік
394
Ақмола
Көкшетау
Станционный
395
Ақмола
Зеренді
Иванов
396
Ақмола
Көкшетау
Кызылжұлдыз
397
Ақмола
Зеренді
Жаманашы
398
Ақмола
Зеренді
Алексеев
399
Ақмола
Зеренді
Доңгылағаш
400
Ақмола
Зеренді
Еленов
401
Ақмола
Зеренді
Өндіріс
402
Ақмола
Зеренді
Павлов
403
Ақмола
Зеренді
Ақадыр
404
Ақмола
Зеренді
Байтерек
405
Ақмола
Зеренді
Бұлақ
406
Ақмола
Зеренді
Чаглин
407
Ақмола
Зеренді
Чаглин
408
Ақмола
Зеренді
Молодежное
409
Ақмола
Кокшетау
Красный Яр
410
Ақмола
Зеренді
Сейфуллин
411
Ақмола
Зеренді
Симферополь
412
Ақмола
Зеренді
Раздольное
413
Ақмола
Зеренді
Гранитный
414
Ақмола
Зеренді
Қарлыкөл
415
Ақмола
Зеренді
Еңбекбірлік
416
Ақмола
Зеренді
Приречное
417
Ақмола
Зеренді
Қошкарбай
418
Ақмола
Зеренді
Первомайск
419
Ақмола
Зеренді
Азат
420
Ақмола
Зеренді
Ақкөл
421
Ақмола
Зеренді
Қонысбай
422
Ақмола
Зеренді
Біктесін
423
Ақмола
Зеренді
Березняков
424
Ақмола
Зеренді
Васильков
425
Ақмола
Зеренді
Жаңаауыл
426
Ақмола
Зеренді
Куропаткин
427
Ақмола
Зеренді
Троицкое
428
Ақмола
Зеренді
Қызылтаң
429
Ақмола
Зеренді
Туполев
430
Ақмола
Зеренді
Қызылағаш
431
Ақмола
Зеренді
Қызылсая
432
Ақмола
Зеренді
Ұялы
433
Ақмола
Зеренді
Заречное
434
Ақмола
Зеренді
Жаңатілек
435
Ақмола
Зеренді
Садовое
436
Ақмола
Зеренді
Трофимов
437
Ақмола
Бурабай
17 разъезд
438
Ақмола
Степногорск
Степногорск
439
Ақмола
Степногорск
Заводской
440
Ақмола
Біржан сал
Ақтас
441
Ақмола
Степногорск
Подхоз

520
Акмолинская
Биржан сал
Баймырза
521
Акмолинская
Биржан сал
Бирсуат
522
Акмолинская
Биржан сал
Заураловка
523
Акмолинская
Биржан сал
Пригорхоз
524
Акмолинская
Биржан сал
Трамбовка
525
Акмолинская
Буландынский
Жанаталап
526
Акмолинская
Щучинский
Жанаталап
527
Акмолинская
Биржан сал
Жукей
528
Актюбинская
Актобе
Курайли
529
Актюбинская
Актобе
Курашасай
530
Актюбинская
Каргалинский
Петропавловка
531
Актюбинская
Каргалинский
Шамши Калдаякова
532
Актюбинская
Алгинский
Шибаевка
533
Актюбинская
Актобе
Шилисай
534
Актюбинская
Актобе
Красносельское
535
Актюбинская
Актобе
Илек
536
Актюбинская
Актобе
Акшат
537
Актюбинская
Актобе
Ульке
538
Актюбинская
Актобе
Пригородное
539
Актюбинская
Мартукский
Родниковка
540
Актюбинская
Актобе
Россовхоз
541
Актюбинская
Актобе
Садовое
542
Актюбинская
Актобе
Сазды
543
Актюбинская
Алгинский
Маржанбулак
544
Актюбинская
Мартукский
Каратогай
545
Актюбинская
Актобе
Каргалинское
546
Актюбинская
Актобе
Кенеса Нокина
547
Актюбинская
Алгинский
аул Есета батыра Кокиулы
548
Актюбинская
Актобе
Актобе
549
Актюбинская
Актобе
Hовое
550
Актюбинская
Алгинский
Аксазды
551
Актюбинская
Мартукский
Хлебодаровка
552
Актюбинская
Алгинский
Черноводск
553
Актюбинская
Актобе
Георгиевка
554
Актюбинская
Актобе
Белогорка
555
Актюбинская
Актобе
Белогорское
556
Актюбинская
Мартукский
Березовка
557
Актюбинская
Алгинский
Бестамак
558
Актюбинская
Актобе
Кызыл жар
559
Актюбинская
Мартукский
Бутак
560
Актюбинская
Мартукский
разъезд 37
561
Актюбинская
Актобе
Украинка
562
Актюбинская
Актобе
Акжар
563
Актюбинская
Актобе
Магаджановское
564
Актюбинская
Актобе
разъезд 39
565
Актюбинская
Мугалжарский
Покровка
566
Актюбинская
Мугалжарский
Котибар
567
Актюбинская
Мугалжарский
Изимбет
568
Актюбинская
Алгинский
Кайнар
569
Актюбинская
Мугалжарский
Сабындыколь
570
Актюбинская
Мугалжарский
Опытное
571
Актюбинская
Алгинский
Талдысай
572
Актюбинская
Мугалжарский
разъезд 53
573
Актюбинская
Алгинский
Тамды
574
Актюбинская
Мугалжарский
Коктобе
575
Актюбинская
Мугалжарский
Колденен Темир
576
Актюбинская
Мугалжарский
Караколь
577
Актюбинская
Кандыагашская
Кандыагаш
578
Актюбинская
Алгинский
Токмансай
579
Актюбинская
Мугалжарский
Джурун
580
Актюбинская
Мугалжарский
Елек
581
Актюбинская
Алгинский
Еркинкуш
582
Актюбинская
Мугалжарский
Жанатурмыс
583
Актюбинская
Мугалжарский
Тепсен-Карабулак
584
Актюбинская
Мугалжарский
Басшили
585
Актюбинская
Алгинский
Токмансай
586
Актюбинская
Мугалжарский
Жарык
587
Актюбинская
Хромтауский
Шиликтысай
588
Актюбинская
Каргалинский
Мамыт
589
Актюбинская
Хромтауский
Бакай
590
Актюбинская
Каргалинский
Кайракты
591
Актюбинская
Каргалинский
Кайрактысай
592
Актюбинская
Хромтауский
Ойсылкара
593
Актюбинская
Хромтауский
Онгар
594
Актюбинская
Хромтауский
Карлау
595
Актюбинская
Хромтауский
Катынадыр
596
Актюбинская
Хромтауский
Богетсай
597
Актюбинская
Каргалинский
Степное
598
Актюбинская
Хромтауский
Талдыбулак
599
Актюбинская
Хромтауский
Карабаз
600
Актюбинская
Хромтау
Хромтау
601
Актюбинская
Хромтауский
Hикельтау
602
Актюбинская
Хромтауский
Абай
603
Актюбинская
Хромтауский
Акжар
604
Актюбинская
Хромтауский
Аккудык
605
Актюбинская
Хромтауский
Просторная
606
Актюбинская
Хромтауский
Тассай
607
Актюбинская
Хромтауский
Тассай
608
Актюбинская
Хромтауский
Дон
609
Актюбинская
Хромтауский
Енбекшиказах
610
Актюбинская
Хромтауский
Жарбутак
611
Актюбинская
Хромтауский
Карасу
612
Актюбинская
Хромтауский
Кокпекти
613
Актюбинская
Хромтауский
Коктау
614
Актюбинская
Хромтауский
Коктерек
615
Актюбинская
Хромтауский
Сарысай
616
Актюбинская
Хромтауский
Кызылсу
617
Актюбинская
Хромтауский
Майтобе
618
Актюбинская
Каргалинский
Первомайское
619
Актюбинская
Шалкарский
Монке би
620
Актюбинская
Шалкарский
Кауылжыр
621
Актюбинская
Шалкарский
Кендала
622
Актюбинская
Шалкарский
Копасор
623
Актюбинская
Шалкарский
Копатай
624
Актюбинская
Шалкарский
Копмула
625
Актюбинская
Шалкарский
Талдыкум
626
Актюбинская
Шалкарская
Шалкар
627
Актюбинская
Шалкарский
Аккайтым
628
Актюбинская
Шалкарский
Соленый
629
Актюбинская
Шалкарский
Улпан
630
Актюбинская
Шалкарский
Ушкурай
631
Актюбинская
Шалкарский
Жылан
632
Актюбинская
Шалкарский
Жылтыр
633
Актюбинская
Шалкарский
Байкадам
634
Актюбинская
Шалкарский
разъезд 66
635
Актюбинская
Шалкарский
разъезд 67
636
Актюбинская
Шалкарский
Каратал
637
Актюбинская
Байганинский
Hогайты
638
Актюбинская
Байганинский
Казахстан
639
Актюбинская
Байганинский
Кораши
640
Актюбинская
Байганинский
Косарал
641
Актюбинская
Темирский
Таскопа
642
Актюбинская
Темирский
Теректы
643
Актюбинская
Байганинский
Жарлы
644
Актюбинская
Байганинский
Кокбулак
645
Актюбинская
Байганинский
Карауылкелды
646
Актюбинская
Байганинский
Жынгылдытогай
647
Актюбинская
Темирский
Кенжалы
648
Актюбинская
Мугалжарский
Эмба
649
Актюбинская
Мугалжарский
Жем
650
Атырауская
Атырау
Тендык
651
Атырауская
Атырау
Бесикты
652
Атырауская
Атырау
Бирлик
653
Атырауская
Атырау
Карабатан
654
Атырауская
Атырау
Жанаталап
655
Атырауская
Макатский
Искене
656
Атырауская
Махамбетский
аул Аккайын
657
Атырауская
Атырау
Атырау
658
Атырауская
Махамбетский
Алга
659
Атырауская
Махамбетский
Алмалы
660
Атырауская
Атырау
Амангельды
661
Атырауская
Атырау
Курмангазы
662
Атырауская
Махамбетский
Бейбарыс
663
Атырауская
Махамбетский
Береке
664
Атырауская
Махамбетский
Старый Сарайчик
665
Атырауская
Махамбетский
Сарайчик
666
Атырауская
Атырау
Акжар
667
Атырауская
Атырау
Атырау
668
Атырауская
Атырау
Ракуша
669
Атырауская
Махамбетский
аул Талдыколь
670
Атырауская
Атырау
Талкайран
671
Атырауская
Атырау
Таскала
672
Атырауская
Махамбетский
Томан
673
Атырауская
Атырау
Томарлы
674
Атырауская
Атырау
Аксай
675
Атырауская
Атырау
Геолог
676
Атырауская
Атырау
Дамба
677
Атырауская
Махамбетский
Енбекшил
678
Атырауская
Атырау
Еркинкала
679
Атырауская
Махамбетский
Есмахан

520
Ақмола
Біржан сал
Баймырза
521
Ақмола
Біржан сал
Бірсуат
522
Ақмола
Біржан сал
Зауралов
523
Ақмола
Біржан сал
Пригорхоз
524
Ақмола
Біржан сал
Трамбов
525
Ақмола
Бұланды
Жаңаталап
526
Ақмола
Бурабай
Жаңаталап
527
Ақмола
Біржан сал
Жүкей
528
Ақтөбе
Ақтөбе
Құрайлы
529
Ақтөбе
Ақтөбе
Құрашасай
530
Ақтөбе
Қарғалы
Петропавлов
531
Ақтөбе
Қарғалы
Шәмші Қалдаяков
532
Ақтөбе
Алға
Шибаев
533
Ақтөбе
Ақтөбе
Шилісай
534
Ақтөбе
Ақтөбе
Красносельск
535
Ақтөбе
Ақтөбе
Илек
536
Ақтөбе
Ақтөбе
Ақшат
537
Ақтөбе
Ақтөбе
Өлке
538
Ақтөбе
Ақтөбе
Пригородное
539
Ақтөбе
Мәртөк
Родников
540
Ақтөбе
Ақтөбе
Россовхоз
541
Ақтөбе
Ақтөбе
Садовое
542
Ақтөбе
Ақтөбе
Сазды
543
Ақтөбе
Алға
Маржанбұлақ
544
Ақтөбе
Мәртөк
Қаратоғай
545
Ақтөбе
Ақтөбе
Қарғалы
546
Ақтөбе
Ақтөбе
Кеңес Нокин
547
Ақтөбе
Алға
Есет батыр Көкиулы
548
Ақтөбе
Ақтөбе
Ақтөбе
549
Ақтөбе
Ақтөбе
Hовое
550
Ақтөбе
Алға
Ақсазды
551
Ақтөбе
Мәртөк
Хлебодаров
552
Ақтөбе
Алға
Черноводск
553
Ақтөбе
Ақтөбе
Георгиев
554
Ақтөбе
Ақтөбе
Белогор
555
Ақтөбе
Ақтөбе
Белогорск
556
Ақтөбе
Мәртөк
Березов
557
Ақтөбе
Алға
Бестамақ
558
Ақтөбе
Ақтөбе
Қызылжар
559
Ақтөбе
Мәртөк
Бұтақ
560
Ақтөбе
Мәртөк
37 разъезд
561
Ақтөбе
Ақтөбе
Украин
562
Ақтөбе
Ақтөбе
Ақжар
563
Ақтөбе
Ақтөбе
Магаджановск
564
Ақтөбе
Ақтөбе
39 разъезд
565
Ақтөбе
Мұғалжар
Покров
566
Ақтөбе
Мұғалжар
Көтібар
567
Ақтөбе
Мұғалжар
Изімбет
568
Ақтөбе
Алға
Қайнар
569
Ақтөбе
Мұғалжар
Сабындыкөл
570
Ақтөбе
Мұғалжар
Опытное
571
Ақтөбе
Алға
Талдысай
572
Ақтөбе
Мұғалжар
53 разъезд
573
Ақтөбе
Алға
Тамды
574
Ақтөбе
Мұғалжар
Көктөбе
575
Ақтөбе
Мұғалжар
Колденең Темір
576
Ақтөбе
Мұғалжар
Қаракөл
577
Ақтөбе
Қандыағаш
Қандыағаш
578
Ақтөбе
Алға
Тоқмансай
579
Ақтөбе
Мұғалжар
Джурун
580
Ақтөбе
Мұғалжар
Елек
581
Ақтөбе
Алға
Еркінкүш
582
Ақтөбе
Мұғалжар
Жаңатұрмыс
583
Ақтөбе
Мұғалжар
Тепсен- Қарабұлақ
584
Ақтөбе
Мұғалжар
Басшылы
585
Ақтөбе
Алға
Тоқмансай
586
Ақтөбе
Мұғалжар
Жарық
587
Ақтөбе
Хромтау
Шиліктысай
588
Ақтөбе
Қарғалы
Мамыт
589
Ақтөбе
Хромтау
Бақай
590
Ақтөбе
Қарғалы
Қайрақты
591
Ақтөбе
Қарғалы
Қайрақтысай
592
Ақтөбе
Хромтау
Ойсылқара
593
Ақтөбе
Хромтау
Оңгар
594
Ақтөбе
Хромтау
Қарлау
595
Ақтөбе
Хромтау
Қатынадыр
596
Ақтөбе
Хромтау
Бөгетсай
597
Ақтөбе
Қарғалы
Степное
598
Ақтөбе
Хромтау
Талдыбұлақ
599
Ақтөбе
Хромтау
Қарабаз
600
Ақтөбе
Хромтау
Хромтау
601
Ақтөбе
Хромтау
Hикельтау
602
Ақтөбе
Хромтау
Абай
603
Ақтөбе
Хромтау
Ақжар
604
Ақтөбе
Хромтау
Аққұдык
605
Ақтөбе
Хромтау
Просторная
606
Ақтөбе
Хромтау
Тассай
607
Ақтөбе
Хромтау
Тассай
608
Ақтөбе
Хромтау
Дон
609
Ақтөбе
Хромтау
Еңбекшіқазақ
610
Ақтөбе
Хромтау
Жарбұтақ
611
Ақтөбе
Хромтау
Қарасу
612
Ақтөбе
Хромтау
Көкпекті
613
Ақтөбе
Хромтау
Көктау
614
Ақтөбе
Хромтау
Көктерек
615
Ақтөбе
Хромтау
Сарысай
616
Ақтөбе
Хромтау
Қызылсу
617
Ақтөбе
Хромтау
Майтөбе
618
Ақтөбе
Қарғалы
Первомайск
619
Ақтөбе
Шалқар
Мөңке би
620
Ақтөбе
Шалқар
Қауылжыр
621
Ақтөбе
Шалқар
Кеңдала
622
Ақтөбе
Шалқар
Қопасор
623
Ақтөбе
Шалқар
Қопатай
624
Ақтөбе
Шалқар
Көпмола
625
Ақтөбе
Шалқар
Талдыкұм
626
Ақтөбе
Шалқар
Шалқар
627
Ақтөбе
Шалқар
Аққайтым
628
Ақтөбе
Шалқар
Соленый
629
Ақтөбе
Шалқар
Ұлпан
630
Ақтөбе
Шалқар
Үшқурай
631
Ақтөбе
Шалқар
Жылан
632
Ақтөбе
Шалқар
Жылтыр
633
Ақтөбе
Шалқар
Байқадам
634
Ақтөбе
Шалқар
66 разъезд
635
Ақтөбе
Шалқар
67 разъезд
636
Ақтөбе
Шалқар
Қаратал
637
Ақтөбе
Байғанин
Hоғайты
638
Ақтөбе
Байғанин
Қазақстан
639
Ақтөбе
Байғанин
Қорашы
640
Ақтөбе
Байғанин
Қосарал
641
Ақтөбе
Темирский
Тасқопа
642
Ақтөбе
Темирский
Теректі
643
Ақтөбе
Байғанин
Жарлы
644
Ақтөбе
Байғанин
Көкбұлақ
645
Ақтөбе
Байғанин
Қарауылкелді
646
Ақтөбе
Байғанин
Жыңғылдытоғай
647
Ақтөбе
Темирский
Кенжалы
648
Ақтөбе
Мұғалжар
Эмба
649
Ақтөбе
Мұғалжар
Жем
650
Атырау
Атырау
Теңдік
651
Атырау
Атырау
Бесікті
652
Атырау
Атырау
Бірлік
653
Атырау
Атырау
Қарабатан
654
Атырау
Атырау
Жаңаталап
655
Атырау
Мақат
Искене
656
Атырау
Махамбет
Аққайын
657
Атырау
Атырау
Атырау
658
Атырау
Махамбет
Алға
659
Атырау
Махамбет
Алмалы
660
Атырау
Атырау
Амангелді
661
Атырау
Атырау
Құрманғазы
662
Атырау
Махамбет
Бейбарыс
663
Атырау
Махамбет
Береке
664
Атырау
Махамбет
Ескі Сарайшық
665
Атырау
Махамбет
Сарайшық
666
Атырау
Атырау
Ақжар
667
Атырау
Атырау
Атырау
668
Атырау
Атырау
Ракуша
669
Атырау
Махамбет
Талдыкөл
670
Атырау
Атырау
Талқайран
671
Атырау
Атырау
Тасқала
672
Атырау
Махамбет
Томан
673
Атырау
Атырау
Томарлы
674
Атырау
Атырау
Ақсай
675
Атырау
Атырау
Геолог
676
Атырау
Атырау
Дамба
677
Атырау
Махамбет
Еңбекшіл
678
Атырау
Атырау
Еркінқала
679
Атырау
Махамбет
Есмахан

680
Атырауская
Атырау
Балыкши
681
Атырауская
Атырау
Курсай
682
Атырауская
Атырау
Жумыскер
683
Атырауская
Атырау
Водниково
684
Атырауская
Атырау
Кокарна
685
Атырауская
Атырау
Акжайык
686
Атырауская
Атырау
Рембаза
687
Атырауская
Исатайский
разъезд 17
688
Атырауская
Махамбетский
Кызылжар
689
Атырауская
Атырау
разъезд 496
690
Атырауская
Атырау
Пешной
691
Атырауская
Атырау
Hовокирпичное
692
Атырауская
Индерский
Бодене
693
Атырауская
Индерский
ауыл Жарсуат
694
Атырауская
Индерский
Ынтымак
695
Атырауская
Индерский
Елтай
696
Атырауская
Индерский
Есбол
697
Атырауская
Индерский
Кетебай
698
Атырауская
Индерский
Индерборский
699
Атырауская
Индерский
ауыл Аккала
700
Атырауская
Индерский
Участок 5
701
Атырауская
Жылыойский
Аккизтогай
702
Атырауская
Жылыойский
Аккудык
703
Атырауская
Жылыойский
Карагай
704
Атырауская
Кульсаринская
Кульсары
705
Атырауская
Жылыойский
Жана Каратон
706
Атырауская
Жылыойский
Койсары
707
Атырауская
Жылыойский
Косчагил
708
Атырауская
Жылыойский
Майкомген
709
Атырауская
Жылыойский
Тургызба
710
Атырауская
Жылыойский
Аккудык
711
Атырауская
Жылыойский
Шокпартогай
712
Атырауская
Жылыойский
Караша
713
Атырауская
Жылыойский
Тургызба
714
Атырауская
Кзылкогинский
Жамансор
715
Атырауская
Макатский
Доссор
716
Атырауская
Макатский
Макат
717
Атырауская
Макатский
Байчунас
718
Атырауская
Макатский
Комсомол
719
Атырауская
Макатский
Кошкар
720
Атырауская
Кзылкогинский
Кенбай
721
Атырауская
Кзылкогинский
Кенбай
722
Атырауская
Кзылкогинский
Буйрек
723
Атырауская
Кзылкогинский
Карабау
724
Атырауская
Кзылкогинский
Караколь
725
Атырауская
Кзылкогинский
Коныстау
726
Атырауская
Кзылкогинский
Коскулак
727
Атырауская
Кзылкогинский
Тасшагил
728
Атырауская
Кзылкогинский
Когам
729
Атырауская
Кзылкогинский
Айдын
730
Атырауская
Кзылкогинский
Тайсойган
731
Атырауская
Кзылкогинский
Мадениет
732
Атырауская
Кзылкогинский
Балабеит
733
Атырауская
Индерский
Бухар
734
Атырауская
Кзылкогинский
Коныстану
735
Атырауская
Кзылкогинский
Жангельдино
736
Атырауская
Кзылкогинский
Жаскайрат
737
Атырауская
Кзылкогинский
Миялы
738
Атырауская
Кзылкогинский
Аккора
739
Атырауская
Кзылкогинский
Былкылдакты
740
Атырауская
Кзылкогинский
Сагиз
741
Атырауская
Кзылкогинский
Сарыкумак
742
Атырауская
Кзылкогинский
Шолаксай
743
Атырауская
Исатайский
Зинеден
744
Атырауская
Исатайский
Исатай
745
Атырауская
Исатайский
Амангельды
746
Атырауская
Курмангазинский
Жанаауыл
747
Атырауская
Курмангазинский
Жасталап
748
Атырауская
Курмангазинский
Жыланды
749
Атырауская
Курмангазинский
Амангельды
750
Атырауская
Курмангазинский
Большой Куйген
751
Атырауская
Курмангазинский
Котяевка
752
Атырауская
Курмангазинский
Кудряшево
753
Атырауская
Курмангазинский
Кызылоба
754
Атырауская
Курмангазинский
Сафоновка
755
Атырауская
Курмангазинский
Бирлик
756
Атырауская
Курмангазинский
Шортанбай
757
Атырауская
Курмангазинский
Коптогай
758
Атырауская
Курмангазинский
Арна
759
Атырауская
Курмангазинский
Балыкши
760
Атырауская
Курмангазинский
Жасарал
761
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Перевальное
762
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Верхнеберезовка
763
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Предгорное
764
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Березовка
765
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Красная Заря
766
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Быструха
767
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Кожохово
768
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Бобровка
769
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Веселое
770
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Белоусовка
771
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Глубокое
772
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Опытное поле
773
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Планидовка
774
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Прапорщиково
775
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Степное
776
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Ушаново
777
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Уварово
778
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
разъезд 226 км
779
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Аврора
780
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Ульба перевалочная
781
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Солнечное
782
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Винное
783
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Волчиха
784
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Калинино
785
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Секисовка
786
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Алтайский
787
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Белокаменка
788
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Маховка
789
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Краснопартизанское
790
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Мало-Убинка
791
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Прогресс
792
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Черногорка
793
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Hовомихайловка
794
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Горная Ульбинка
795
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Сметанино
796
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Черемшанка
797
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Тарханка
798
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Карагужиха
799
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Зимовье
800
Восточно-Казахстанская
Зайсанская
Зайсан
801
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Каратал
802
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Жинишкесу
803
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Биржан
804
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Шалкар
805
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Сарытерек
806
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Сарыши
807
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Айнабулак
808
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Куаныш
809
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Жамбыл
810
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Жанабаз
811
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Жанатурмыс
812
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Жарсу
813
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Карабулак

680
Атырау
Атырау
Балықшы
681
Атырау
Атырау
Кұрсай
682
Атырау
Атырау
Жұмыскер
683
Атырау
Атырау
Водников
684
Атырау
Атырау
Көкарна
685
Атырау
Атырау
Ақжайық
686
Атырау
Атырау
Рембаза
687
Атырау
Исатай
17 разъезд
688
Атырау
Махамбет
Қызылжар
689
Атырау
Атырау
496 разъезд
690
Атырау
Атырау
Пешной
691
Атырау
Атырау
Hовокирпичное
692
Атырау
Индер
Бөдене
693
Атырау
Индер
Жарсуат
694
Атырау
Индер
Ынтымақ
695
Атырау
Индер
Елтай
696
Атырау
Индер
Есбол
697
Атырау
Индер
Кетебай
698
Атырау
Индер
Индерборск
699
Атырау
Индер
Аққала
700
Атырау
Индер
5 участок
701
Атырау
Жылыой
Аққызтоғай
702
Атырау
Жылыой
Аққудық
703
Атырау
Жылыой
Қарағай
704
Атырау
Құлсары
Құлсары
705
Атырау
Жылыой
Жаңа Қаратон
706
Атырау
Жылыой
Қойсары
707
Атырау
Жылыой
Қосшағыл
708
Атырау
Жылыой
Майкөмген
709
Атырау
Жылыой
Тұрғызба
710
Атырау
Жылыой
Аққудық
711
Атырау
Жылыой
Шоқпартоғай
712
Атырау
Жылыой
Қараша
713
Атырау
Жылыой
Тұрғызба
714
Атырау
Қызылқоға
Жамансор
715
Атырау
Мақат
Доссор
716
Атырау
Мақат
Мақат
717
Атырау
Мақат
Байшұнас
718
Атырау
Мақат
Комсомол
719
Атырау
Мақат
Қошқар
720
Атырау
Қызылқоға
Кенбай
721
Атырау
Қызылқоға
Кенбай
722
Атырау
Қызылқоға
Бүйрек
723
Атырау
Қызылқоға
Қарабау
724
Атырау
Қызылқоға
Қаракөл
725
Атырау
Қызылқоға
Қоныстау
726
Атырау
Қызылқоға
Қосқұлақ
727
Атырау
Қызылқоға
Тасшағыл
728
Атырау
Қызылқоға
Қоғам
729
Атырау
Қызылқоға
Айдын
730
Атырау
Қызылқоға
Тайсойған
731
Атырау
Қызылқоға
Мәдениет
732
Атырау
Қызылқоға
Балабеит
733
Атырау
Индер
Бұхар
734
Атырау
Қызылқоға
Коныстану
735
Атырау
Қызылқоға
Жангельдин
736
Атырау
Қызылқоға
Жасқайрат
737
Атырау
Қызылқоға
Миялы
738
Атырау
Қызылқоға
Аққора
739
Атырау
Қызылқоға
Былқылдақты
740
Атырау
Қызылқоға
Сағыз
741
Атырау
Қызылқоға
Сарықұмақ
742
Атырау
Қызылқоға
ШолАқсай
743
Атырау
Исатай
Зинеден
744
Атырау
Исатай
Исатай
745
Атырау
Исатай
Амангелді
746
Атырау
Құрманғазы
Жаңаауыл
747
Атырау
Құрманғазы
Жасталап
748
Атырау
Құрманғазы
Жыланды
749
Атырау
Құрманғазы
Амангелді
750
Атырау
Құрманғазы
Үлкен Күйген
751
Атырау
Құрманғазы
Котяев
752
Атырау
Құрманғазы
Кудряшев
753
Атырау
Құрманғазы
Кызылоба
754
Атырау
Құрманғазы
Сафонов
755
Атырау
Құрманғазы
Бірлік
756
Атырау
Құрманғазы
Шортанбай
757
Атырау
Құрманғазы
Көптоғай
758
Атырау
Құрманғазы
Арна
759
Атырау
Құрманғазы
Балықшы
760
Атырау
Құрманғазы
Жасарал
761
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Перевальное
762
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Верхнеберезов
763
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Предгорное
764
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Березов
765
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Красная Заря
766
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Быструха
767
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Кожохов
768
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Бобров
769
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Веселое
770
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Белоусов
771
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Глубокое
772
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Опытное поле
773
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Планидов
774
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Прапорщиков
775
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Степное
776
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Ушанов
777
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Уваров
778
Шығыс Қазақстан
Глубокое
226 км разъезд
779
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Аврора
780
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Ульба перевалочная
781
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Солнечное
782
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Винное
783
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Волчиха
784
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Калинин
785
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Секисов
786
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Алтайск
787
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Белокаменка
788
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Махов
789
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Краснопартизан
790
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Мало-Убин
791
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Прогресс
792
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Черногор
793
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Hовомихайлов
794
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Горная Ульбинка
795
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Сметанин
796
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Черемшан
797
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Тархан
798
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Карагужиха
799
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Зимовье
800
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Зайсан
801
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Қаратал
802
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Жіңішкесу
803
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Біржан
804
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Шалқар
805
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Сарытерек
806
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Сарыши
807
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Айнабұлақ
808
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Қуаныш
809
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Жамбыл
810
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Жаңабаз
811
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Жаңатұрмыс
812
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Жарсу
813
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Қарабұлақ

814
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Когедай
815
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Караталды
816
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Улкен Каратал
817
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Дайыр
818
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Акарал
819
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Сатбай
820
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Мукашы
821
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Октябрьское
822
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Сарыжыра
823
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Бакасу
824
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Кенсай
825
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Кокжыра
826
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Кабыргатал
827
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Дауал
828
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Кенарал
829
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
ЛСП
830
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Алмалы
831
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Карасай
832
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Тасбастау
833
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Жалшы
834
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Шиликты
835
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Кемпирбулак
836
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Какенталды
837
Восточно-Казахстанская
Зыряновск
Зыряновск
838
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Ландман
839
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Ленинск
840
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Орловка
841
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Первороссийское
842
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Андреевка
843
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Бедаревка
844
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Маяк
845
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Крестовка
846
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Подорленок
847
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Тургусун
848
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Снегирево
849
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Соловьево
850
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Чапаево
851
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Hово-Крестьянка
852
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Восточное
853
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Березовское
854
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Быково
855
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Зубовка
856
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Малеевск
857
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Березовка
858
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Прибрежный
859
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Hовая Бухтарма
860
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Октябрьский
861
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Бухтарма
862
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Селезневка
863
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Средигорное
864
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Путинцево
865
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Hово-Калиновск
866
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Дом отдыха Голубой Залив
867
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Парыгино
868
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Баяновск
869
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Алтайка
870
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Кремнюха

814
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Көгедай
815
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Қараталды
816
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Үлкен Қаратал
817
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Дайыр
818
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Ақарал
819
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Сатбай
820
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Мұқашы
821
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Октябрь
822
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Сарыжыра
823
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Бақасу
824
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Кеңсай
825
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Көкжыра
826
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Қабырғатал
827
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Дауал
828
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Кеңарал
829
Шығыс Қазақстан
Зайсан
ЛСП
830
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Алмалы
831
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Қарасай
832
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Тасбастау
833
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Жалшы
834
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Шилікті
835
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Кемпірбұлақ
836
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Какенталды
837
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Зыряновск
838
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Ландман
839
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Ленинск
840
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Орлов
841
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Первороссийское
842
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Андреев
843
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Бедарев
844
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Маяк
845
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Крестов
846
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Подорленок
847
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Тұрғысын
848
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Снегирев
849
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Соловьев
850
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Чапаев
851
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Hово-Крестьянка
852
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Восточное
853
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Березов
854
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Быков
855
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Зубов
856
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Малеевск
857
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Березов
858
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Прибрежный
859
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Hовая Бухтарма
860
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Октябрь
861
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Бухтарма
862
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Селезнев
863
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Средигорное
864
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Путинцев
865
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Hово-Калиновск
866
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Голубой Залив ДҮ
867
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Парыгин
868
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Баяновск
869
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Алтайка
870
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Кремнюха

871
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Богатырево
872
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Белое
873
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Берель
874
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Коробиха
875
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Усть-Язовая
876
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Солоновка
877
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Майемер
878
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Орнек
879
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Черемушка
880
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Малонарымка
881
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Солдатово
882
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Ульяновка
883
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Уштобе
884
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Юбилейное
885
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Hовоберезовка
886
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Катон-Карагай
887
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Жар
888
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Красная Поляна
889
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Топкаин
890
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Согорное
891
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Жамбыл
892
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Урыль
893
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Язовая
894
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Коктерек
895
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Жулдыз
896
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Балгын
897
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Приморское
898
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Больше-Hарымское
899
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Hово-Хайрузовка
900
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Свинчатка
901
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Печи
902
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Казахстан
903
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Аманат
904
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Булгартабыты
905
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Кунгей-Бокенбай
906
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Жанааул
907
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Игилик
908
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Шенгельды
909
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Кайнар
910
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Жолнускау
911
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Аксуат
912
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Чердояк
913
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Вознесеновка
914
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Сарыолен
915
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Алгабас
916
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Дарственное
917
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Дынгек
918
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Курчум
919
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Куйган
920
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Топтерек
921
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Калжыр
922
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Буран
923
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Такыр

871
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Богатырев
872
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Белое
873
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Берель
874
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Коробиха
875
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Усть-Язовая
876
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Солонов
877
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Майемер
878
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Өрнек
879
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Черемушка
880
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Малоңарым
881
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Солдатово
882
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Ульянов
883
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Үштөбе
884
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Юбилейное
885
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Hовоберезов
886
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Қатон-Қарағай
887
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Жар
888
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Красная Поляна
889
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Топқайын
890
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Согорное
891
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Жамбыл
892
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Урыль
893
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Язовая
894
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Көктерек
895
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Жұлдыз
896
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Балғын
897
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Приморское
898
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Больше-Hарымск
899
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Hово-Хайрузов
900
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Свинчатка
901
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Печи
902
Шығыс Қазақстан
Күршім
Қазақстан
903
Шығыс Қазақстан
Күршім
Аманат
904
Шығыс Қазақстан
Күршім
Бұлғартабыты
905
Шығыс Қазақстан
Күршім
Күнгей-Бөкенбай
906
Шығыс Қазақстан
Күршім
Жаңааул
907
Шығыс Қазақстан
Күршім
Игілік
908
Шығыс Қазақстан
Күршім
Шеңгелді
909
Шығыс Қазақстан
Күршім
Қайнар
910
Шығыс Қазақстан
Күршім
Жолнұсқау
911
Шығыс Қазақстан
Күршім
Ақсуат
912
Шығыс Қазақстан
Күршім
Чердояк
913
Шығыс Қазақстан
Күршім
Вознесенов
914
Шығыс Қазақстан
Күршім
Сарыөлең
915
Шығыс Қазақстан
Күршім
Алғабас
916
Шығыс Қазақстан
Күршім
Дарственное
917
Шығыс Қазақстан
Күршім
Діңгек
918
Шығыс Қазақстан
Күршім
Күршім
919
Шығыс Қазақстан
Күршім
Құйған
920
Шығыс Қазақстан
Күршім
Топтерек
921
Шығыс Қазақстан
Күршім
Қалжыр
922
Шығыс Қазақстан
Күршім
Бұран
923
Шығыс Қазақстан
Күршім
Тақыр

982
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Жангызтал
983
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Жамбыл
984
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Жаналык
985
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Жанатилеу
986
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Манырак
987
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Сагындык
988
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Шолакорда
989
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Караой
990
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Жолкурылыс
991
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Тауке
992
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Кабанбай
993
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Акмектеп
994
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Шенгельды
995
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Шорга
996
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Ахметбулак
997
Восточно-Казахстанская
Уланский
Асубулак
998
Восточно-Казахстанская
Уланский
Жантас
999
Восточно-Казахстанская
Уланский
Бозанбай
1000
Восточно-Казахстанская
Уланский
Алгабас
1001
Восточно-Казахстанская
Уланский
Каменка
1002
Восточно-Казахстанская
Уланский
Верхние Таинты
1003
Восточно-Казахстанская
Уланский
Hижняя Таинта
1004
Восточно-Казахстанская
Уланский
Тройницкое
1005
Восточно-Казахстанская
Уланский
Васильевка
1006
Восточно-Казахстанская
Уланский
Hовая Канайка
1007
Восточно-Казахстанская
Уланский
Отрадное
1008
Восточно-Казахстанская
Уланский
Саратовка
1009
Восточно-Казахстанская
Уланский
Молодежный
1010
Восточно-Казахстанская
Уланский
Казачье
1011
Восточно-Казахстанская
Уланский
Айыртау
1012
Восточно-Казахстанская
Уланский
Актобе
1013
Восточно-Казахстанская
Уланский
Алмасай
1014
Восточно-Казахстанская
Уланский
Бестерек
1015
Восточно-Казахстанская
Уланский
Восточное
1016
Восточно-Казахстанская
Уланский
Макеевка
1017
Восточно-Казахстанская
Уланский
Мирное
1018
Восточно-Казахстанская
Уланский
Донское
1019
Восточно-Казахстанская
Уланский
Сагыр
1020
Восточно-Казахстанская
Уланский
Украинка
1021
Восточно-Казахстанская
Уланский
Уланское
1022
Восточно-Казахстанская
Уланский
Hово-Одесское
1023
Восточно-Казахстанская
Уланский
Герасимовка
1024
Восточно-Казахстанская
Уланский
Азовое
1025
Восточно-Казахстанская
Уланский
Белогорский
1026
Восточно-Казахстанская
Уланский
Бурсак
1027
Восточно-Казахстанская
Уланский
Жанузак
1028
Восточно-Казахстанская
Уланский
Hово-Азовое
1029
Восточно-Казахстанская
Уланский
Беткудук
1030
Восточно-Казахстанская
Уланский
Таврическое
1031
Восточно-Казахстанская
Уланский
Пролетарка
1032
Восточно-Казахстанская
Уланский
Горняк
1033
Восточно-Казахстанская
Уланский
Гагарино
1034
Восточно-Казахстанская
Уланский
Южное
1035
Восточно-Казахстанская
Уланский
Таргын
1036
Восточно-Казахстанская
Уланский
Огневка
1037
Восточно-Казахстанская
Усть-Каменогорск
Усть-Каменогорск
1038
Восточно-Казахстанская
Усть-Каменогорск
Hово-Ахмирово
1039
Восточно-Казахстанская
Усть-Каменогорск
Ахмирово
1040
Восточно-Казахстанская
Усть-Каменогорск
Самсоновка
1041
Восточно-Казахстанская
Усть-Каменогорск
Hово-Явленка
1042
Восточно-Казахстанская
Усть-Каменогорск
Меновное
1043
Восточно-Казахстанская
Усть-Каменогорск
Прудхоз
1044
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Крюковка
1045
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Выдриха
1046
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Верх-Уба
1047
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Зауба
1048
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Сугатовка
1049
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Горкуново
1050
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Кенюхово
1051
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Большая речка
1052
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Фестивальная
1053
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Шемонаиха
1054
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Коневка
1055
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Луговое
1056
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Волчанка
1057
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Березовка
1058
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Заречное
1059
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Камышинка
1060
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Усть-Таловка
1061
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Белый Камень
1062
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Медведка
1063
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Красная Шемонаиха
1064
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Моисеевка
1065
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Октябрьское
1066
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Половинка
1067
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Пруггерово
1068
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Рассыпное
1069
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Садовое
1070
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Березовка
1071
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Межовка
1072
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Казахстанский
1073
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Зевакино
1074
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Первомайский
1075
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Барашки
1076
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Hово-Ильинка
1077
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Убинка
1078
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Hовая Убинка
1079
Западно-Казахстанская
Зеленовский
Трекино
1080
Западно-Казахстанская
Теректинский
Тукпай
1081
Западно-Казахстанская
Зеленовский
Щапово
1082
Западно-Казахстанская
Зеленовский
Павлово
1083
Западно-Казахстанская
Теректинский
Подстепное
1084
Западно-Казахстанская
Теректинский
Пойма
1085
Западно-Казахстанская
Зеленовский
Большой Чаган
1086
Западно-Казахстанская
Зеленовский
Володарское
1087
Западно-Казахстанская
Зеленовский
Галицино
1088
Западно-Казахстанская
Зеленовский
Горбуново
1089
Западно-Казахстанская
Зеленовский
Гремячее
1090
Западно-Казахстанская
Зеленовский
Дарьинское

982
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Жаңгызтал
983
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Жамбыл
984
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Жаңалық
985
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Жаңатілеу
986
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Маңырақ
987
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Сағындық
988
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Шолақорда
989
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Караой
990
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Жолқұрылыс
991
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Тәуке
992
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Қабанбай
993
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Ақмектеп
994
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Шеңгелді
995
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Шорға
996
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Ахметбұлақ
997
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Асубұлақ
998
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Жантас
999
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Бозанбай
1000
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Алғабас
1001
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Каменка
1002
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Верхние Тайынты
1003
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Hижние Тайынты
1004
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Тройницк
1005
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Васильев
1006
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Hовая Канайка
1007
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Отрадное
1008
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Саратов
1009
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Молодежный
1010
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Казачье
1011
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Айыртау
1012
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Ақтөбе
1013
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Алмасай
1014
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Бестерек
1015
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Восточное
1016
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Макеев
1017
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Мирное
1018
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Донск
1019
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Сағыр
1020
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Украин
1021
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Уланск
1022
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Hово-Одесское
1023
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Герасимов
1024
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Азовое
1025
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Белогорск
1026
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Бұрсақ
1027
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Жанұзақ
1028
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Hово-Азов
1029
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Бетқұдық
1030
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Таврическое
1031
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Пролетар
1032
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Горняк
1033
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Гагарин
1034
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Южное
1035
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Тарғын
1036
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Огнев
1037
Шығыс Қазақстан
Өскемен
Өскемен
1038
Шығыс Қазақстан
Өскемен
Hово-Ахмиров
1039
Шығыс Қазақстан
Өскемен
Ахмиров
1040
Шығыс Қазақстан
Өскемен
Самсонов
1041
Шығыс Қазақстан
Өскемен
Hово-Явлен
1042
Шығыс Қазақстан
Өскемен
Меновное
1043
Шығыс Қазақстан
Өскемен
Прудхоз
1044
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Крюков
1045
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Выдриха
1046
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Верх-Уба
1047
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Зауба
1048
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Сугатов
1049
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Горкунов
1050
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Кенюхов
1051
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Большая речка
1052
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Фестиваль
1053
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Шемонаиха
1054
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Конев
1055
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Луговое
1056
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Волчан
1057
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Березов
1058
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Заречное
1059
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Камышин
1060
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Усть-Талов
1061
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Белый Камень
1062
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Медведка
1063
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Красная Шемонаиха
1064
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Моисеев
1065
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Октябрь
1066
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Половин
1067
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Пруггеров
1068
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Рассыпное
1069
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Садовое
1070
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Березов
1071
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Межов
1072
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Қазақстан
1073
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Зевакин
1074
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Первомайск
1075
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Барашки
1076
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Hово-Ильинка
1077
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Убинка
1078
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Hовая Убинка
1079
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Трекин
1080
Батыс Қазақстан
Теректі
Тұқпай
1081
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Щапов
1082
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Павлов
1083
Батыс Қазақстан
Теректі
Подстепное
1084
Батыс Қазақстан
Теректі
Пойма
1085
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Үлкен Шаған
1086
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Володарск
1087
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Галицин
1088
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Горбунов
1089
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Гремячее
1090
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Дарьинск

1149
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Приуральное
1150
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Бумаколь
1151
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Бурлин
1152
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Жарсуат
1153
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Карашыганак
1154
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Димитрово
1155
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Облавка
1156
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Кызылтал
1157
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Акбулак
1158
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Аксу
1159
Западно-Казахстанская
Сырымский
Таскудук
1160
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Успенка
1161
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Утвинка
1162
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Кентубек
1163
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Кирово
1164
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Александровка
1165
Западно-Казахстанская
Чингирлауский
Амангельды
1166
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Аралтал
1167
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Бактыарал
1168
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Березовка
1169
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Бесагаш
1170
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Канай
1171
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Жанаконыс
1172
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Жанаталап
1173
Западно-Казахстанская
Аксайская
Аксай
1174
Западно-Казахстанская
Бурлинский
разъезд Сулусай
1175
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Пугачево
1176
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Бестау
1177
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Масайтобе
1178
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Пролетарка
1179
Западно-Казахстанская
Сырымский
Казахстан
1180
Кызылординская
Кызылорда
Махамбетова
1181
Кызылординская
Кызылорда
Калгандарья
1182
Кызылординская
Кызылорда
Абай
1183
Кызылординская
Кызылорда
Айнаколь
1184
Кызылординская
Кызылорда
Акжарма
1185
Кызылординская
Чиилийский
разъезд 16
1186
Кызылординская
Кызылорда
Кызылорда
1187
Кызылординская
Кызылорда
Белколь
1188
Кызылординская
Кызылорда
Тасбугет
1189
Кызылординская
Сырдарьинский
Теренозек
1190
Кызылординская
Чиилийский
1 Мамыр
1191
Кызылординская
Сырдарьинский
Амангельды
1192
Кызылординская
Сырдарьинский
Бесарык
1193
Кызылординская
Кызылорда
Бирказан
1194
Кызылординская
Чиилийский
Бирлестик
1195
Кызылординская
Кызылорда
Геологов
1196
Кызылординская
Кызылорда
Досан
1197
Кызылординская
Сырдарьинский
H.Ильясова
1198
Кызылординская
Сырдарьинский
Токмаганбетова
1199
Кызылординская
Сырдарьинский
Инкардарья
1200
Кызылординская
Кызылорда
Ирколь
1201
Кызылординская
Кызылорда
Караозек
1202
Кызылординская
Кызылорда
Караултобе
1203
Кызылординская
Сырдарьинский
Когалыколь
1204
Кызылординская
Кызылорда
Кубас
1205
Кызылординская
Кызылорда
Кызылжарма
1206
Кызылординская
Кызылорда
Байкадам
1207
Кызылординская
Чиилийский
Сулутюбе
1208
Кызылординская
Кызылорда
Талдыарал
1209
Кызылординская
Сырдарьинский
Шаган
1210
Кызылординская
Сырдарьинский
Ширкейли
1211
Кызылординская
Кызылорда
Караозек

1149
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Приуральное
1150
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Бумакөл
1151
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Бурлин
1152
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Жарсуат
1153
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Қарашығанақ
1154
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Димитров
1155
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Облавка
1156
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Қызылтал
1157
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Ақбұлақ
1158
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Ақсу
1159
Батыс Қазақстан
Сырым
Тасқұдық
1160
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Успенка
1161
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Утвинка
1162
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Кентубек
1163
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Киров
1164
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Александров
1165
Батыс Қазақстан
Шыңғырлау
Амангелді
1166
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Аралтал
1167
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Бақтыарал
1168
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Березов
1169
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Бесағаш
1170
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Қанай
1171
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Жанақоныс
1172
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Жаңаталап
1173
Батыс Қазақстан
Ақсай
Ақсай
1174
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Разъезд Сұлусай
1175
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Пугачев
1176
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Бестау
1177
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Масайтөбе
1178
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Пролетар
1179
Батыс Қазақстан
Сырым
Қазақстан
1180
Қызылорда
Қызылорда
Махамбетов
1181
Қызылорда
Қызылорда
Қалғандария
1182
Қызылорда
Қызылорда
Абай
1183
Қызылорда
Қызылорда
Айнакөл
1184
Қызылорда
Қызылорда
Ақжарма
1185
Қызылорда
Шиелі
16 разъезд
1186
Қызылорда
Қызылорда
Қызылорда
1187
Қызылорда
Қызылорда
Белкөл
1188
Қызылорда
Қызылорда
Тасбөгет
1189
Қызылорда
Сырдария
Теренөзек
1190
Қызылорда
Шиелі
1 Мамыр
1191
Қызылорда
Сырдария
Амангелді
1192
Қызылорда
Сырдария
Бесарық
1193
Қызылорда
Қызылорда
Бірқазан
1194
Қызылорда
Шиелі
Бірлестік
1195
Қызылорда
Қызылорда
Геологов
1196
Қызылорда
Қызылорда
Досан
1197
Қызылорда
Сырдария
H.Ильясов
1198
Қызылорда
Сырдария
Тоқмағанбетов
1199
Қызылорда
Сырдария
Iңкәрдарья
1200
Қызылорда
Қызылорда
Iркөл
1201
Қызылорда
Қызылорда
Қараөзек
1202
Қызылорда
Қызылорда
Қарауылтөбе
1203
Қызылорда
Сырдария
Қоғалыкөл
1204
Қызылорда
Қызылорда
Қобас
1205
Қызылорда
Қызылорда
Қызылжарма
1206
Қызылорда
Қызылорда
Байқадам
1207
Қызылорда
Шиелі
Сұлутөбе
1208
Қызылорда
Қызылорда
Талдыарал
1209
Қызылорда
Сырдария
Шаған
1210
Қызылорда
Сырдария
Шіркейлі
1211
Қызылорда
Қызылорда
Қараөзек

1212
Кызылординская
Кызылорда
Талсуат
1213
Кызылординская
Кызылорда
разъезд 11
1214
Кызылординская
Сырдарьинский
разъезд 8
1215
Кызылординская
Сырдарьинский
разъезд 9
1216
Кызылординская
Чиилийский
Лесхоз
1217
Кызылординская
Чиилийский
Майлытогай
1218
Кызылординская
Чиилийский
Ортакшыл
1219
Кызылординская
Чиилийский
разъезд 21
1220
Кызылординская
Чиилийский
разъезд 22
1221
Кызылординская
Чиилийский
Алгабас
1222
Кызылординская
Чиилийский
Шиели
1223
Кызылординская
Чиилийский
разъезд 20
1224
Кызылординская
Чиилийский
Алмалы
1225
Кызылординская
Чиилийский
Байгекум
1226
Кызылординская
Жанакорганский
Байкенже
1227
Кызылординская
Чиилийский
Байсын
1228
Кызылординская
Чиилийский
Бала би
1229
Кызылординская
Чиилийский
Бестам
1230
Кызылординская
Чиилийский
Бидайколь
1231
Кызылординская
Чиилийский
Ботабай
1232
Кызылординская
Чиилийский
Буланбайбауы
1233
Кызылординская
Чиилийский
Досбол би
1234
Кызылординская
Жанакорганский
Екпинди
1235
Кызылординская
Жанакорганский
Енбек
1236
Кызылординская
Чиилийский
Енбекши
1237
Кызылординская
Чиилийский
Жансеит
1238
Кызылординская
Чиилийский
Жиделиарык
1239
Кызылординская
Чиилийский
Жолек
1240
Кызылординская
Чиилийский
H.Бекежанова
1241
Кызылординская
Чиилийский
И.Жакаева
1242
Кызылординская
Чиилийский
Кызылкаин
1243
Кызылординская
Жанакорганский
Сунаката
1244
Кызылординская
Жанакорганский
Такырколь
1245
Кызылординская
Чиилийский
Тартогай
1246
Кызылординская
Жанакорганский
Томенарык
1247
Кызылординская
Чиилийский
Ш.Кодаманова
1248
Кызылординская
Жанакорганский
Билибай
1249
Кызылординская
Жанакорганский
Кожамберди
1250
Кызылординская
Чиилийский
Абдильда Тажибаева
1251
Кызылординская
Чиилийский
Акмая
1252
Кызылординская
Чиилийский
Актам
1253
Кызылординская
Чиилийский
Полуказарма
1254
Кызылординская
Чиилийский
Жуантобе
1255
Кызылординская
Чиилийский
Кирпичный завод
1256
Кызылординская
Чиилийский
разъезд 18
1257
Кызылординская
Чиилийский
Ферма 2
1258
Кызылординская
Чиилийский
Косуйенки
1259
Кызылординская
Чиилийский
разъезд 19
1260
Кызылординская
Аральский
Мойнак
1261
Кызылординская
Аральский
Конту
1262
Кызылординская
Аральский
Сапак
1263
Кызылординская
Аральский
Жаксыкылыш
1264
Кызылординская
Аральская
Аральск
1265
Кызылординская
Аральский
разъезд 86 Жалгызагаш
1266
Кызылординская
Аральский
разъезд 88 Тасбогет
1267
Кызылординская
Аральский
Коктем
1268
Кызылординская
Аральский
Токабай
1269
Кызылординская
Аральский
Шижага
1270
Кызылординская
Аральский
Аралкум
1271
Кызылординская
Аральский
Куршек
1272
Кызылординская
Аральский
разъезд 85 Сарышыганак
1273
Кызылординская
Аральский
разъезд 87 Алтыкудык
1274
Кызылординская
Кармакшинский
Кызылтам
1275
Кызылординская
Кармакшинский
Коркыт
1276
Кызылординская
Кармакшинский
Абыла
1277
Кызылординская
Кармакшинский
Жосалы
1278
Кызылординская
Кармакшинский
Иркольское
1279
Кызылординская
Кармакшинский
Торебай би
1280
Кызылординская
Кармакшинский
Кемесалган
1281
Кызылординская
Кармакшинский
Ордазы
1282
Кызылординская
Кармакшинский
Шошкаколь
1283
Кызылординская
Кармакшинский
Анаколь
1284
Кызылординская
Кармакшинский
Бирлик
1285
Кызылординская
Кармакшинский
3 интернационал
1286
Кызылординская
Кармакшинский
Жанажол
1287
Кызылординская
Кармакшинский
Актобе
1288
Кызылординская
Аральский
Камыстыбас
1289
Кызылординская
Аральский
Шомиш
1290
Кызылординская
Аральский
разъезд 93 Укулисай
1291
Кызылординская
Аральский
Косжар
1292
Кызылординская
Казалинский
Шолкум
1293
Кызылординская
Аральский
разъезд 91
1294
Кызылординская
Аральский
разъезд 92
1295
Кызылординская
Казалинский
Майлыбас
1296
Кызылординская
Казалинский
Муратбаев
1297
Кызылординская
Казалинский
Пиримов
1298
Кызылординская
Казалинский
Кубек
1299
Кызылординская
Казалинский
Абай
1300
Кызылординская
Казалинская
Казалинск
1301
Кызылординская
Казалинский
Айтеке би
1302
Кызылординская
Казалинский
разъезд 96 Кенес
1303
Кызылординская
Казалинский
разъезд Алтай
1304
Кызылординская
Казалинский
разъезд Ойында
1305
Кызылординская
Казалинский
Басыкара
1306
Кызылординская
Казалинский
Бирлик
1307
Кызылординская
Казалинский
Водокачка
1308
Кызылординская
Казалинский
Жалантос батыр
1309
Кызылординская
Казалинский
Жубан
1310
Кызылординская
Казалинский
Актан батыра
1311
Кызылординская
Казалинский
Жанкожа батыра
1312
Кызылординская
Казалинский
Кожабахы
1313
Кызылординская
Казалинский
Уйрек
1314
Кызылординская
Казалинский
Уркендеу
1315
Кызылординская
Казалинский
Бирлик
1316
Кызылординская
Казалинский
разъезд 98
1317
Кызылординская
Казалинский
Мадениет
1318
Кызылординская
Жанакорганский
Озгент
1319
Кызылординская
Жанакорганский
Талап
1320
Кызылординская
Жанакорганский
Абдигаппар
1321
Кызылординская
Жанакорганский
Акжол
1322
Кызылординская
Жанакорганский
Аккум
1323
Кызылординская
Жанакорганский
Апанкак
1324
Кызылординская
Жанакорганский
Жанакорган
1325
Кызылординская
Жанакорганский
Жайылма
1326
Кызылординская
Жанакорганский
Жанарык
1327
Кызылординская
Жанакорганский
Кейден
1328
Кызылординская
Жанакорганский
Куттыкожа
1329
Кызылординская
Жанакорганский
Кызылмакташы
1330
Кызылординская
Жанакорганский
Шалкия
1331
Кызылординская
Жанакорганский
Аксуат
1332
Кызылординская
Жанакорганский
Кауык
1333
Кызылординская
Жанакорганский
Корасан
1334
Кызылординская
Кармакшинский
Алдашбай Ахуна
1335
Кызылординская
Кармакшинский
Турмаганбет
1336
Кызылординская
Кармакшинский
Шалкар
1337
Кызылординская
Аральский
Куланды
1338
Кызылординская
Жанакорганский
Манап
1339
Кызылординская
Жанакорганский
Бесарык
1340
Кызылординская
Жанакорганский
Бесарык
1341
Кызылординская
Жанакорганский
Келинтобе
1342
Кызылординская
Жанакорганский
Кенес
1343
Кызылординская
Жанакорганский
Тугискен

1212
Қызылорда
Қызылорда
Талсуат
1213
Қызылорда
Қызылорда
11 разъезд
1214
Қызылорда
Сырдария
8 разъезд
1215
Қызылорда
Сырдария
9 разъезд
1216
Қызылорда
Шиелі
Лесхоз
1217
Қызылорда
Шиелі
Майлытоғай
1218
Қызылорда
Шиелі
Ортақшыл
1219
Қызылорда
Шиелі
21 разъезд
1220
Қызылорда
Шиелі
22 разъезд
1221
Қызылорда
Шиелі
Алғабас
1222
Қызылорда
Шиелі
Шиелі
1223
Қызылорда
Шиелі
20 разъезд
1224
Қызылорда
Шиелі
Алмалы
1225
Қызылорда
Шиелі
Байгеқұм
1226
Қызылорда
Жаңақорған
Байкенже
1227
Қызылорда
Шиелі
Байсын
1228
Қызылорда
Шиелі
Бала би
1229
Қызылорда
Шиелі
Бестам
1230
Қызылорда
Шиелі
Бидайкөл
1231
Қызылорда
Шиелі
Ботабай
1232
Қызылорда
Шиелі
Бұланбайбауы
1233
Қызылорда
Шиелі
Досбол би
1234
Қызылорда
Жаңақорған
Екпінді
1235
Қызылорда
Жаңақорған
Еңбек
1236
Қызылорда
Шиелі
Еңбекші
1237
Қызылорда
Шиелі
Жансейіт
1238
Қызылорда
Шиелі
Жиделіарық
1239
Қызылорда
Шиелі
Жөлек
1240
Қызылорда
Шиелі
H.Бекежанов
1241
Қызылорда
Шиелі
И.Жақаев
1242
Қызылорда
Шиелі
Қызылқайын
1243
Қызылорда
Жаңақорған
Сұнақата
1244
Қызылорда
Жаңақорған
Тақыркөл
1245
Қызылорда
Шиелі
Тартоғай
1246
Қызылорда
Жаңақорған
Томенарық
1247
Қызылорда
Шиелі
Ш.Кодаманова
1248
Қызылорда
Жаңақорған
Билібай
1249
Қызылорда
Жаңақорған
Қожамберді
1250
Қызылорда
Шиелі
Әбділда Тажибаев
1251
Қызылорда
Шиелі
Ақмая
1252
Қызылорда
Шиелі
Ақтам
1253
Қызылорда
Шиелі
Полуказарма
1254
Қызылорда
Шиелі
Жуантөбе
1255
Қызылорда
Шиелі
Кирпичный завод
1256
Қызылорда
Шиелі
18 разъезд
1257
Қызылорда
Шиелі
Ферма 2
1258
Қызылорда
Шиелі
Қосүйеңкі
1259
Қызылорда
Шиелі
19 разъезд
1260
Қызылорда
Арал
Мойнақ
1261
Қызылорда
Арал
Конту
1262
Қызылорда
Арал
Сапақ
1263
Қызылорда
Арал
Жақсықылыш
1264
Қызылорда
Арал
Арал
1265
Қызылорда
Арал
86 разъезд Жалғызағаш
1266
Қызылорда
Арал
88 разъезд Тасбөгет
1267
Қызылорда
Арал
Көктем
1268
Қызылорда
Арал
Тоқабай
1269
Қызылорда
Арал
Шижаға
1270
Қызылорда
Арал
Аралкұм
1271
Қызылорда
Арал
Кұршек
1272
Қызылорда
Арал
85 разъезд Сарышыганақ
1273
Қызылорда
Арал
87 разъезд Алтықудық
1274
Қызылорда
Қармақшы
Қызылтам
1275
Қызылорда
Қармақшы
Қоркыт
1276
Қызылорда
Қармақшы
Абыла
1277
Қызылорда
Қармақшы
Жосалы
1278
Қызылорда
Қармақшы
Iркөл
1279
Қызылорда
Қармақшы
Төребай би
1280
Қызылорда
Қармақшы
КемесАлған
1281
Қызылорда
Қармақшы
Ордазы
1282
Қызылорда
Қармақшы
Шошқакөл
1283
Қызылорда
Қармақшы
Анакөл
1284
Қызылорда
Қармақшы
Бірлік
1285
Қызылорда
Қармақшы
3 интернационал
1286
Қызылорда
Қармақшы
Жаңажол
1287
Қызылорда
Қармақшы
Ақтөбе
1288
Қызылорда
Арал
Қамыстыбас
1289
Қызылорда
Арал
Шөміш
1290
Қызылорда
Арал
93 разъезд Үкілісай
1291
Қызылорда
Арал
Қосжар
1292
Қызылорда
Қазалы
Шөлқұм
1293
Қызылорда
Арал
91 разъезд
1294
Қызылорда
Арал
92 разъезд
1295
Қызылорда
Қазалы
Майлыбас
1296
Қызылорда
Қазалы
Муратбаев
1297
Қызылорда
Қазалы
Пірімов
1298
Қызылорда
Қазалы
Көбек
1299
Қызылорда
Қазалы
Абай
1300
Қызылорда
Қазалы
Қазалы
1301
Қызылорда
Қазалы
Әйтеке би
1302
Қызылорда
Қазалы
96 разъезд Кеңес
1303
Қызылорда
Қазалы
разъезд Алтай
1304
Қызылорда
Қазалы
разъезд Ойында
1305
Қызылорда
Қазалы
Басықара
1306
Қызылорда
Қазалы
Бірлік
1307
Қызылорда
Қазалы
Водокачка
1308
Қызылорда
Қазалы
Жалантос батыр
1309
Қызылорда
Қазалы
Жұбан
1310
Қызылорда
Қазалы
Ақтан батыр
1311
Қызылорда
Қазалы
Жанқожа батыр
1312
Қызылорда
Қазалы
Кожабахы
1313
Қызылорда
Қазалы
Үйрек
1314
Қызылорда
Қазалы
Өркендеу
1315
Қызылорда
Қазалы
Бірлік
1316
Қызылорда
Қазалы
98 разъезд
1317
Қызылорда
Қазалы
Мәдениет
1318
Қызылорда
Жаңақорған
Өзгент
1319
Қызылорда
Жаңақорған
Талап
1320
Қызылорда
Жаңақорған
Әбдіғаппар
1321
Қызылорда
Жаңақорған
Ақжол
1322
Қызылорда
Жаңақорған
Аққум
1323
Қызылорда
Жаңақорған
Апанқақ
1324
Қызылорда
Жаңақорған
Жаңақорган
1325
Қызылорда
Жаңақорған
Жайылма
1326
Қызылорда
Жаңақорған
Жаңарық
1327
Қызылорда
Жаңақорған
Кейден
1328
Қызылорда
Жаңақорған
Құттықожа
1329
Қызылорда
Жаңақорған
Қызылмақташы
1330
Қызылорда
Жаңақорған
Шалқия
1331
Қызылорда
Жаңақорған
Ақсуат
1332
Қызылорда
Жаңақорған
Қауық
1333
Қызылорда
Жаңақорған
Қорасан
1334
Қызылорда
Қармақшы
Алдашбай Ахун
1335
Қызылорда
Қармақшы
Тұрмағанбет
1336
Қызылорда
Қармақшы
Шалқар
1337
Қызылорда
Арал
Құланды
1338
Қызылорда
Жаңақорған
Манап
1339
Қызылорда
Жаңақорған
Бесарық
1340
Қызылорда
Жаңақорған
Бесарық
1341
Қызылорда
Жаңақорған
Келінтөбе
1342
Қызылорда
Жаңақорған
Кеңес
1343
Қызылорда
Жаңақорған
Төгіскен

1358
Кызылординская
Кармакшинский
Комекбаева
1359
Кызылординская
Кармакшинский
Куандария
Приложение 2 к приказу
Министра информации
и коммуникаций
Республики Казахстан
от 13 июня 2018 года № 262
Сноска. Приказ дополнен приложением 2 в соответствии с приказом Министра информации и общественного развития РК от 18.08.2022 № 327 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); в редакции приказа Министра культуры и информации РК от 23.11.2023 № 461-НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование области
Наименование района
Наименование населенного пункта
1
2
3
4
1
Абай
Абайский
село Борлы
2
Абай
Абайский
село Карааул
3
Абай
Абайский
село Кенгирбай би
4
Абай
Аягозский
село Корык
5
Абай
Аягозский
село Мадениет
6
Абай
Аягозский
село Бидайык
7
Абай
Аягозский
село Косагаш
8
Абай
Аягозский
село Байкошкар
9
Абай
Аягозский
село Баршатас
10
Абай
Аягозский
село Сатай
11
Абай
Аягозский
село Коктал
12
Абай
Аягозский
село Егиндыбулак
13
Абай
Бескарагайский
село Лесное
14
Абай
Жарминский
село Аршалы
15
Абай
Жарминский
село Ушбиик
16
Абай
Жарминский
разъезд 15
17
Абай
Жарминский
село Каракойтас
18
Абай
Жарминский
разъезд 16
19
Абай
город Курчатов
город Курчатов
20
Восточно-Казахстанская
Алтай
город Серебрянск
21
Восточно-Казахстанская
Курчумский
село Урунхайка
Приложение 3 к приказу
Министра информации
и коммуникаций
Республики Казахстан
от 13 июня 2018 года № 262
Наименования населенных пунктов, на территории которых осуществляется переход на цифровое эфирное телерадиоващение

1358
Қызылорда
Қармақшы
Көмекбаев
1359
Қызылорда
Қармақшы
Қуандария
Қазақстан Республикасы
Ақпарат және коммуникациялар
министрінің 2018 жылғы
13 маусымдағы № 262
бұйрығына
2-қосымша
Ескерту. Бұйрық 2-қосымшамен толықтырылды - ҚР Ақпарат және қоғамдық даму министрінің 18.08.2022 № 327 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен; жаңа редакцияда - ҚР Мәдениет және ақпарат министрінің 23.11.2023 № 461-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Облыстың атауы
Ауданның атауы
Елді мекеннің атауы
1
2
3
4
1
Абай
Абай
Борлы ауылы
2
Абай
Абай
Қараауыл ауылы
3
Абай
Абай
Кеңгірбай би ауылы
4
Абай
Аягөз
Қорық ауылы
5
Абай
Аягөз
Мәдениет ауылы
6
Абай
Аягөз
Бидайық ауылы
7
Абай
Аягөз
Қосағаш ауылы
8
Абай
Аягөз
Байқошқар ауылы
9
Абай
Аягөз
Баршатас ауылы
10
Абай
Аягөз
Сатай ауылы
11
Абай
Аягөз
Көктал ауылы
12
Абай
Аягөз
Егіндібұлақ ауылы
13
Абай
Бесқарағай
Лесное ауылы
14
Абай
Жарма
Аршалы ауылы
15
Абай
Жарма
Үшбиік ауылы
16
Абай
Жарма
15 разъезд
17
Абай
Жарма
Қарақойтас ауылы
18
Абай
Жарма
16 разъезд
19
Абай
Курчатов қаласы
Курчатов қаласы
20
Шығыс Қазақстан
Алтай
Серебрянск қаласы
21
Шығыс Қазақстан
Күршім
Урунхайка ауылы
Қазақстан Республикасы
Ақпарат және коммуникациялар
министрінің
2018 жылғы 13 маусымдағы
№ 262 бұйрығына
3-қосымша
Аумағында цифрлық эфирлік телерадио хабарларын таратуға көшу жүзеге асырылатын елді мекендердің атаулары

Сноска. Приказ дополнен приложением 4 в соответствии с приказом Министра культуры и информации РК от 23.11.2023 № 461-НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); в редакции приказа Министра культуры и информации РК от 05.06.2024 № 228-НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование области
Наименование района
Наименование населенного пункта
1
2
3
4
1
Абай
Абайский
село Архат
2
Абай
Абайский
село Токтамыс
3
Абай
Аягозский
село Акши
4
Абай
Жарминский
село Кентарлау
5
Абай
Жарминский
село Малай
6
Абай
Жарминский
село Белтерек
7
Абай
Жарминский
село Ади
8
Абай
Кокпектинский
село Бигаш
9
Абай
Аксуатский
село Алгабас
10
Абай
Аксуатский
село Киндикты
11
Абай
Абайский
село Кокбай
12
Абай
Абайский
село Журекадыр
13
Абай
Бескарагайский
село Бозтал
14
Абай
Бескарагайский
село Ерназар
15
Абай
Бескарагайский
Морозовский лесхоз
16
Абай
Бородулихинский
село Ремки
17
Абай
Бородулихинский
село Орловка
18
Абай
Бородулихинский
село Жезкент
19
Абай
Жарминский
село Жарма
20
Абай
Кокпектинский
село Тассай
21
Абай
Кокпектинский
село Ушкумей
22
Абай
Кокпектинский
село Кайнар
23
Абай
Семей
село Знаменка
24
Абай
Семей
село Кыземшек
25
Абай
Семей
село Жазык
26
Абай
Семей
село Красная Юрта
27
Абай
Семей
село Кайнар
28
Абай
Урджарский
село Баркытбел
29
Абай
Урджарский
село Благодатное
30
Абай
Урджарский
село Батпакты
31
Акмолинская
Жаркаинский
город Державинск
32
Акмолинская
Жаркаинский
село Донское
33
Акмолинская
Жаркаинский
село Отрадное
34
Акмолинская
Жаркаинский
село Пятигорское
35
Акмолинская
Жаркаинский
село Кенское
36
Акмолинская
Жаркаинский
село Костычево
37
Акмолинская
Жаркаинский
село Львовское
38
Акмолинская
Жаркаинский
село Тасоткель
39
Акмолинская
Жаркаинский
село Тассуат
40
Акмолинская
Жаркаинский
село Hахимовка
41
Акмолинская
Жаркаинский
село Баранкуль
42
Акмолинская
Жаркаинский
село Бирсуат
43
Акмолинская
Жаркаинский
село Валиханово
44
Акмолинская
Жаркаинский
село Гастелло
45
Акмолинская
Жаркаинский
село Зерноградское
46
Акмолинская
Жаркаинский
село Кумсуат
47
Акмолинская
Жаркаинский
село Пригородное
48
Акмолинская
Жаркаинский
село Достык
49
Акмолинская
Коргалжынский
село Шалкар
50
Акмолинская
Коргалжынский
село Садырбай
51
Акмолинская
Коргалжынский
село Сабынды
52
Акмолинская
Коргалжынский
село Каргалы
53
Акмолинская
Коргалжынский
село Кенбидаик
54
Акмолинская
Коргалжынский
село Коргалжын
55
Акмолинская
Коргалжынский
село Майшукур
56
Акмолинская
Коргалжынский
село Кумколь
57
Акмолинская
Егиндыкольский
село Токанас
58
Акмолинская
Егиндыкольский
село Абай
59
Акмолинская
Коргалжынский
село Абай
60
Акмолинская
Коргалжынский
село Алгабас
61
Акмолинская
Коргалжынский
село Арыкты
62
Акмолинская
Егиндыкольский
село Буревестник
63
Акмолинская
Коргалжынский
село Жумай
64
Акмолинская
Коргалжынский
село Ушсарт
65
Акмолинская
Коргалжынский
село Уялы
66
Акмолинская
Коргалжынский
село Жантеке
67
Акмолинская
Коргалжынский
село Уркендеу
68
Акмолинская
Егиндыкольский
село Узункольское
69
Акмолинская
Степногорск
село Hовокронштадка
70
Акмолинская
Степногорск
поселок Шантобе
71
Акмолинская
Сандыктауский
село Граниковка
72
Акмолинская
Сандыктауский
село Чашке
73
Акмолинская
Сандыктауский
село Меньшиковка
74
Акмолинская
Сандыктауский
село Михайловка
75
Акмолинская
Сандыктауский
село Смольное
76
Акмолинская
Сандыктауский
село Речной
77
Акмолинская
Сандыктауский
село Лесной
78
Акмолинская
Сандыктауский
село Приозерный
79
Акмолинская
Сандыктауский
село Hовоселовка
80
Акмолинская
Сандыктауский
село Баракпай
81
Акмолинская
Сандыктауский
село Веселое
82
Акмолинская
Сандыктауский
село Кызылказахстан
83
Акмолинская
Сандыктауский
село Хлебное
84
Акмолинская
Сандыктауский
село Жыланды
85
Акмолинская
Шортандинский
село Петровка
86
Акмолинская
Сандыктауский
село Балкашино
87
Акмолинская
Сандыктауский
Лесное хозяйство
88
Акмолинская
Сандыктауский
село Сандыктау
89
Акмолинская
Сандыктауский
село Максимовка
90
Акмолинская
Сандыктауский
село Богословка
91
Акмолинская
Сандыктауский
село Быстримовка
92
Акмолинская
Сандыктауский
село Владимировка
93
Акмолинская
Степногорск
поселок Бестобе
94
Акмолинская
Степногорск
село Изобильное
95
Акмолинская
Аккольский
город Акколь
96
Акмолинская
Шортандинский
село Конкрынка
97
Акмолинская
Шортандинский
село Гуляйполе
98
Акмолинская
Аккольский
село Орнек
99
Акмолинская
Аккольский
село Домбыралы

Ескерту. Бұйрық 4-қосымшамен толықтырылды - ҚР Мәдениет және ақпарат министрінің 23.11.2023 № 461-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен; жаңа редакцияда - ҚР Мәдениет және ақпарат министрінің 05.06.2024 № 228-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Облыстың атауы
Ауданның атауы
Елді мекеннің атауы
1
2
3
4
1
Абай
Абай
Арқат ауылы
2
Абай
Абай
Тоқтамыс ауылы
3
Абай
Аягөз
Ақши ауылы
4
Абай
Жарма
Кеңтарлау ауылы
5
Абай
Жарма
Малай ауылы
6
Абай
Жарма
Белтерек ауылы
7
Абай
Жарма
Әди ауылы
8
Абай
Көкпекті
Биғаш ауылы
9
Абай
Ақсуат
Алғабас ауылы
10
Абай
Ақсуат
Кіндікті ауылы
11
Абай
Абай
Көкбай ауылы
12
Абай
Абай
Жүрекадыр ауылы
13
Абай
Бесқарағай
Бозтал ауылы
14
Абай
Бесқарағай
Ерназар ауылы
15
Абай
Бесқарағай
Морозов орман шаруашылығы
16
Абай
Бородулиха
Ремки ауылы
17
Абай
Бородулиха
Орловка ауылы
18
Абай
Бородулиха
Жезкент ауылы
19
Абай
Жарма
Жарма ауылы
20
Абай
Көкпекті
Тассай ауылы
21
Абай
Көкпекті
Үшкөмей ауылы
22
Абай
Көкпекті
Қайнар ауылы
23
Абай
Семей
Знаменка ауылы
24
Абай
Семей
Қыземшек ауылы
25
Абай
Семей
Жазық ауылы
26
Абай
Семей
Қызылотау ауылы
27
Абай
Семей
Қайнар ауылы
28
Абай
Үржар
Барқытбел ауылы
29
Абай
Үржар
Благодатное ауылы
30
Абай
Үржар
Батпакты ауылы
31
Ақмола
Жарқайың
Державин қаласы
32
Ақмола
Жарқайың
Донское ауылы
33
Ақмола
Жарқайың
Отрадное ауылы
34
Ақмола
Жарқайың
Пятигорск ауылы
35
Ақмола
Жарқайың
Кенское ауылы
36
Ақмола
Жарқайың
Костычев ауылы
37
Ақмола
Жарқайың
Львовское ауылы
38
Ақмола
Жарқайың
Тасөткел ауылы
39
Ақмола
Жарқайың
Тассуат ауылы
40
Ақмола
Жарқайың
Hахимовка ауылы
41
Ақмола
Жарқайың
Боранкөл ауылы
42
Ақмола
Жарқайың
Бірсуат ауылы
43
Ақмола
Жарқайың
Уәлиханов ауылы
44
Ақмола
Жарқайың
Гастелло ауылы
45
Ақмола
Жарқайың
Зерноградское ауылы
46
Ақмола
Жарқайың
Құмсуат ауылы
47
Ақмола
Жарқайың
Пригородное ауылы
48
Ақмола
Жарқайың
Достық ауылы
49
Ақмола
Қорғалжын
Шалқар ауылы
50
Ақмола
Қорғалжын
Садырбай ауылы
51
Ақмола
Қорғалжын
Сабынды ауылы
52
Ақмола
Қорғалжын
Қарғалы ауылы
53
Ақмола
Қорғалжын
Кеңбидайық ауылы
54
Ақмола
Қорғалжын
Қорғалжын ауылы
55
Ақмола
Қорғалжын
Майшұқыр ауылы
56
Ақмола
Қорғалжын
Құмкөл ауылы
57
Ақмола
Егіндікөл
Тоғанас ауылы
58
Ақмола
Егіндікөл
Абай ауылы
59
Ақмола
Қорғалжын
Абай ауылы
60
Ақмола
Қорғалжын
Алғабас ауылы
61
Ақмола
Қорғалжын
Арықты ауылы
62
Ақмола
Егіндікөл
Буревестник ауылы
63
Ақмола
Қорғалжын
Жұмай ауылы
64
Ақмола
Қорғалжын
Үшсарт ауылы
65
Ақмола
Қорғалжын
Ұялы ауылы
66
Ақмола
Қорғалжын
Жантеке ауылы
67
Ақмола
Қорғалжын
Өркендеу ауылы
68
Ақмола
Егіндікөл
Ұзынкөл ауылы
69
Ақмола
Степногорск
Hовокронштадка ауылы
70
Ақмола
Степногорск
Шаңтөбе кенті
71
Ақмола
Сандықтау
Граниковка ауылы
72
Ақмола
Сандықтау
Чашке ауылы
73
Ақмола
Сандықтау
Меньшиковка ауылы
74
Ақмола
Сандықтау
Михайлов ауылы
75
Ақмола
Сандықтау
Смольное ауылы
76
Ақмола
Сандықтау
Речной ауылы
77
Ақмола
Сандықтау
Лесной ауылы
78
Ақмола
Сандықтау
Приозерный ауылы
79
Ақмола
Сандықтау
Hовоселов ауылы
80
Ақмола
Сандықтау
Барақпай ауылы
81
Ақмола
Сандықтау
Веселое ауылы
82
Ақмола
Сандықтау
Кызылқазақстан ауылы
83
Ақмола
Сандықтау
Хлебное ауылы
84
Ақмола
Сандықтау
Жыланды ауылы
85
Ақмола
Сандықтау
Петровка ауылы
86
Ақмола
Сандықтау
Балкашино ауылы
87
Ақмола
Сандықтау
Орман шаруашылығы
88
Ақмола
Сандықтау
Сандықтау ауылы
89
Ақмола
Сандықтау
Максимовка ауылы
90
Ақмола
Сандықтау
Богословка ауылы
91
Ақмола
Сандықтау
Быстримовка ауылы
92
Ақмола
Сандықтау
Владимиров ауылы
93
Ақмола
Степногорск
Бестөбе кенті
94
Ақмола
Степногорск
Изобильное ауылы
95
Ақмола
Ақкөл
Ақкөл қаласы
96
Ақмола
Шортанды
Көңқырын ауылы
97
Ақмола
Шортанды
Гуляйполе ауылы
98
Ақмола
Ақкөл
Өрнек ауылы
99
Ақмола
Ақкөл
Домбыралы ауылы

100
Акмолинская
Шортандинский
село Мыктыколь
101
Акмолинская
Аккольский
Аккол орман шаруашылыгы
102
Акмолинская
Аккольский
село Малый Барап
103
Акмолинская
Аккольский
село Рамадан
104
Акмолинская
Аккольский
село Енбек
105
Акмолинская
Аккольский
село Ерназар
106
Акмолинская
Аккольский
село Жалгызкарагай
107
Акмолинская
Аккольский
село Талкара
108
Акмолинская
Аккольский
село Hаумовка
109
Акмолинская
Аккольский
село Hоворыбинка
110
Акмолинская
Шортандинский
село Белое Озеро
111
Акмолинская
Аккольский
село Кемерколь
112
Акмолинская
Аккольский
село Курылыс
113
Акмолинская
Аккольский
село Табигат
114
Акмолинская
Шортандинский
село Бектау
115
Акмолинская
Аккольский
село Радовка
116
Акмолинская
Аккольский
село Айдарлы
117
Акмолинская
Аккольский
село Кайнар
118
Акмолинская
Жаксынский
село Киевское
119
Акмолинская
Жаксынский
село Кировское
120
Акмолинская
Жаксынский
село Жаксы
121
Акмолинская
Жаксынский
село Тарасовка
122
Акмолинская
Жаксынский
село Hовокиенка
123
Акмолинская
Жаксынский
село Байегиз
124
Акмолинская
Жаксынский
село Белагаш
125
Акмолинская
Жаксынский
село Подгорное
126
Акмолинская
Буландынский
село Ярославка
127
Акмолинская
Астраханский
село Акимовка
128
Акмолинская
Буландынский
село Воробьевка
129
Акмолинская
Буландынский
село Журавлевка
130
Акмолинская
Коргалжынский
село Караегин
131
Акмолинская
Биржан сал
село Заозерное
132
Акмолинская
Биржан сал
село Краснофлотское
133
Акмолинская
Биржан сал
село Ангал батыра
134
Акмолинская
Биржан сал
село Жаналык
135
Акмолинская
Жаксынский
село Киима
136
Акмолинская
Жаксынский
село Жана Киима
137
Акмолинская
Жаксынский
село Запорожье
138
Акмолинская
Буландынский
село Еруслановка
139
Акмолинская
Буландынский
город Макинск
140
Акмолинская
Биржан сал
село Буланды
141
Акмолинская
Биржан сал
село Уюмшил
142
Акмолинская
Биржан сал
село Макпал
143
Акмолинская
Буландынский
село Добровольное
144
Акмолинская
Буландынский
село Ортакшыл
145
Акмолинская
Буландынский
село Острогорское
146
Акмолинская
Буландынский
село Партизанка
147
Акмолинская
Буландынский
село Hовобратское
148
Акмолинская
Буландынский
село Буденный
149
Акмолинская
Aршалынский
поселок Аршалы
150
Акмолинская
Aршалынский
село Донецкое
151
Акмолинская
Aршалынский
село Ольгинка
152
Акмолинская
Aршалынский
село Михайловка
153
Акмолинская
Aршалынский
село Акбулак
154
Акмолинская
Aршалынский
село Шортанды
155
Акмолинская
Aршалынский
село Бирсуат
156
Акмолинская
Aршалынский
станция Шоптиколь
157
Акмолинская
Aршалынский
село Константиновка
158
Акмолинская
Aршалынский
село Красное Озеро
159
Акмолинская
Aршалынский
станция Анар
160
Акмолинская
Aршалынский
село Hиколаевка
161
Акмолинская
Aршалынский
село Актасты
162
Акмолинская
Aршалынский
село Байдала
163
Акмолинская
Aршалынский
село Ижевское
164
Акмолинская
Aршалынский
село Турген

100
Ақмола
Шортанды
Мықтыкөл ауылы
101
Ақмола
Ақкөл
Ақкөл орман шаруашылығы
102
Ақмола
Ақкөл
Малый Барап ауылы
103
Ақмола
Ақкөл
Рамадан ауылы
104
Ақмола
Ақкөл
Еңбек ауылы
105
Ақмола
Ақкөл
Ерназар ауылы
106
Ақмола
Ақкөл
Жалғызқарағай ауылы
107
Ақмола
Ақкөл
Талқара ауылы
108
Ақмола
Ақкөл
Hаумовка ауылы
109
Ақмола
Ақкөл
Hоворыбинка ауылы
110
Ақмола
Шортанды
Белое Озеро ауылы
111
Ақмола
Ақкөл
Кемеркөл ауылы
112
Ақмола
Ақкөл
Құрылыс ауылы
113
Ақмола
Ақкөл
Табиғат ауылы
114
Ақмола
Шортанды
Бектау ауылы
115
Ақмола
Ақкөл
Радовка ауылы
116
Ақмола
Ақкөл
Айдарлы ауылы
117
Ақмола
Ақкөл
Қайнар ауылы
118
Ақмола
Жақсы
Киевское ауылы
119
Ақмола
Жақсы
Кировское ауылы
120
Ақмола
Жақсы
Жақсы ауылы
121
Ақмола
Жақсы
Тарасовка ауылы
122
Ақмола
Жақсы
Hовокиенка ауылы
123
Ақмола
Жақсы
Байегіз ауылы
124
Ақмола
Жақсы
Белағаш ауылы
125
Ақмола
Жақсы
Подгорное ауылы
126
Ақмола
Бұланды
Ярославка ауылы
127
Ақмола
Астрахан
Акимовка ауылы
128
Ақмола
Бұланды
Воробьевка ауылы
129
Ақмола
Бұланды
Журавлев ауылы
130
Ақмола
Қорғалжын
Қараегін ауылы
131
Ақмола
Біржан сал
Заозерное ауылы
132
Ақмола
Біржан сал
Краснофлотское ауылы
133
Ақмола
Біржан сал
Аңғал батыр ауылы
134
Ақмола
Біржан сал
Жаңалық ауылы
135
Ақмола
Жақсы
Қима ауылы
136
Ақмола
Жақсы
Жаңақима ауылы
137
Ақмола
Жақсы
Запорожье ауылы
138
Ақмола
Бұланды
Еруслановка ауылы
139
Ақмола
Бұланды
Макинск қаласы
140
Ақмола
Біржан сал
Бұланды ауылы
141
Ақмола
Біржан сал
Ұйымшыл ауылы
142
Ақмола
Біржан сал
Мақпал ауылы
143
Ақмола
Бұланды
Добровольное ауылы
144
Ақмола
Бұланды
Ортақшыл ауылы
145
Ақмола
Бұланды
Острогорское ауылы
146
Ақмола
Бұланды
Партизанка ауылы
147
Ақмола
Бұланды
Hовобратское ауылы
148
Ақмола
Бұланды
Буденный ауылы
149
Ақмола
Aршалы
Аршалы кенті
150
Ақмола
Aршалы
Донецкое ауылы
151
Ақмола
Aршалы
Ольгинка ауылы
152
Ақмола
Aршалы
Михайлов ауылы
153
Ақмола
Aршалы
Ақбұлақ ауылы
154
Ақмола
Aршалы
Шортанды ауылы
155
Ақмола
Aршалы
Бірсуат ауылы
156
Ақмола
Aршалы
Шөптікөл станциясы
157
Ақмола
Aршалы
Константиновка ауылы
158
Ақмола
Aршалы
Красное Озеро ауылы
159
Ақмола
Aршалы
Анар станциясы
160
Ақмола
Aршалы
Hиколаевка ауылы
161
Ақмола
Aршалы
Ақтасты ауылы
162
Ақмола
Aршалы
Байдала ауылы
163
Ақмола
Aршалы
Ижевское ауылы
164
Ақмола
Aршалы
Түрген ауылы

165
Акмолинская
Астраханский
село Жалтыр
166
Акмолинская
Астраханский
село Жарсуат
167
Акмолинская
Астраханский
село Ягодное
168
Акмолинская
Астраханский
село Караколь
169
Акмолинская
Астраханский
село Оксановка
170
Акмолинская
Астраханский
село Шиликти
171
Акмолинская
Астраханский
село Таволжанка
172
Акмолинская
Астраханский
село Hовочеркасское
173
Акмолинская
Астраханский
село Жана Колутон
174
Акмолинская
Буландынский
село Айнаколь
175
Акмолинская
Астраханский
село Акбеит
176
Акмолинская
Астраханский
село Алгабас
177
Акмолинская
Астраханский
село Астраханка
178
Акмолинская
Астраханский
село Бирлик
179
Акмолинская
Астраханский
село Жанабирлик
180
Акмолинская
Астраханский
село Енбек
181
Акмолинская
Астраханский
село Зеленое
182
Акмолинская
Шортандинский
село Камышенка
183
Акмолинская
Астраханский
село Узунколь
184
Акмолинская
Астраханский
село Жанатурмыс
185
Акмолинская
Астраханский
село Ески Колутон
186
Акмолинская
Астраханский
станция Колутон
187
Акмолинская
Астраханский
село Ковыленка
188
Акмолинская
Астраханский
село Косколь
189
Акмолинская
Астраханский
село Булакты
190
Акмолинская
Егиндыкольский
село Спиридоновка
191
Акмолинская
Егиндыкольский
село Коркем
192
Акмолинская
Егиндыкольский
село Полтавское
193
Акмолинская
Егиндыкольский
село Жулдыз
194
Акмолинская
Астраханский
село Степное
195
Акмолинская
Целиноградский
село Жарлыколь
196
Акмолинская
Целиноградский
село Шалкар
197
Акмолинская
Коргалжынский
село Екпинди
198
Акмолинская
Целиноградский
село Сарыколь
199
Акмолинская
Целиноградский
село Маншук Маметова
200
Акмолинская
Целиноградский
село Каратомар
201
Акмолинская
Целиноградский
село Hура
202
Акмолинская
Целиноградский
село Жангызкудык
203
Акмолинская
Шортандинский
село Каратобинское
204
Акмолинская
Шортандинский
село Ошак
205
Акмолинская
Аккольский
село Карасай
206
Акмолинская
Шортандинский
поселок Мереке
207
Акмолинская
Шортандинский
село Саздыбулак
208
Акмолинская
Шортандинский
село Hовоселовка
209
Акмолинская
Шортандинский
село Каражар
210
Акмолинская
Шортандинский
село Косколь
211
Акмолинская
Шортандинский
станция Караадыр
212
Акмолинская
Шортандинский
село Октябрьское
213
Акмолинская
Аккольский
село Мереке
214
Акмолинская
Шортандинский
село Андреевка
215
Акмолинская
Шортандинский
село Петровка
216
Акмолинская
Шортандинский
село Пригородное
217
Акмолинская
Целиноградский
село Зеленый Гай
218
Акмолинская
Астраханский
село Орнек
219
Акмолинская
Астраханский
село Ондирис
220
Акмолинская
Астраханский
село Лозовое
221
Акмолинская
Астраханский
село Первомайка
222
Акмолинская
Астраханский
село Жамбыл
223
Акмолинская
Астраханский
село Каменка
224
Акмолинская
Астраханский
село Камышенка
225
Акмолинская
Астраханский
село Петровка
226
Акмолинская
Астраханский
село Приишимка
227
Акмолинская
Шортандинский
село Дамса

165
Ақмола
Астрахан
Жалтыр ауылы
166
Ақмола
Астрахан
Жарсуат ауылы
167
Ақмола
Астрахан
Ягодное ауылы
168
Ақмола
Астрахан
Қаракөл ауылы
169
Ақмола
Астрахан
Оксановка ауылы
170
Ақмола
Астрахан
Шілікті ауылы
171
Ақмола
Астрахан
Таволжанка ауылы
172
Ақмола
Астрахан
Hовочеркасское ауылы
173
Ақмола
Астрахан
Жаңа Қалқұтан ауылы
174
Ақмола
Бұланды
Айнакөл ауылы
175
Ақмола
Астрахан
Ақбейіт ауылы
176
Ақмола
Астрахан
Алғабас ауылы
177
Ақмола
Астрахан
Астраханка ауылы
178
Ақмола
Астрахан
Бірлік ауылы
179
Ақмола
Астрахан
Жаңабірлік ауылы
180
Ақмола
Астрахан
Еңбек ауылы
181
Ақмола
Астрахан
Зеленое ауылы
182
Ақмола
Шортанды
Камышенка ауылы
183
Ақмола
Астрахан
Ұзынкөл ауылы
184
Ақмола
Астрахан
Жаңатұрмыс ауылы
185
Ақмола
Астрахан
Ескі Колутон ауылы
186
Ақмола
Астрахан
Колутон станциясы
187
Ақмола
Астрахан
Ковыленка ауылы
188
Ақмола
Астрахан
Қоскөл ауылы
189
Ақмола
Астрахан
Бұлақты ауылы
190
Ақмола
Егіндікөл
Спиридоновка ауылы
191
Ақмола
Егіндікөл
Көркем ауылы
192
Ақмола
Егіндікөл
Полтавское ауылы
193
Ақмола
Егіндікөл
Жұлдыз ауылы
194
Ақмола
Астрахан
Степное ауылы
195
Ақмола
Целиноград
Жарлыкөл ауылы
196
Ақмола
Целиноград
Шалқар ауылы
197
Ақмола
Қорғалжын
Екпінді ауылы
198
Ақмола
Целиноград
Сарыкөл ауылы
199
Ақмола
Целиноград
Мәншүк Мәметова ауылы
200
Ақмола
Целиноград
Қаратұмар ауылы
201
Ақмола
Целиноград
Hұра ауылы
202
Ақмола
Целиноград
Жалғызкұдық ауылы
203
Ақмола
Шортанды
Қаратөбе ауылы
204
Ақмола
Шортанды
Ошақ ауылы
205
Ақмола
Ақкөл
Қарасай ауылы
206
Ақмола
Шортанды
Мереке кенті
207
Ақмола
Шортанды
Саздыбұлақ ауылы
208
Ақмола
Шортанды
Hовоселовка ауылы
209
Ақмола
Шортанды
Қаражар ауылы
210
Ақмола
Шортанды
Қоскөл ауылы
211
Ақмола
Шортанды
Қараадыр станциясы
212
Ақмола
Шортанды
Октябрьское ауылы
213
Ақмола
Ақкөл
Мереке ауылы
214
Ақмола
Шортанды
Андреев ауылы
215
Ақмола
Шортанды
Петровка ауылы
216
Ақмола
Шортанды
Пригородное ауылы
217
Ақмола
Целиноград
Зеленый Гай ауылы
218
Ақмола
Астрахан
Өрнек ауылы
219
Ақмола
Астрахан
Өндіріс ауылы
220
Ақмола
Астрахан
Лозовое ауылы
221
Ақмола
Астрахан
Первомайка ауылы
222
Ақмола
Астрахан
Жамбыл ауылы
223
Ақмола
Астрахан
Каменка ауылы
224
Ақмола
Астрахан
Камышенка ауылы
225
Ақмола
Астрахан
Петровка ауылы
226
Ақмола
Астрахан
Приишимка ауылы
227
Ақмола
Шортанды
Дамса ауылы

228
Акмолинская
Шортандинский
село Степной
229
Акмолинская
Шортандинский
поселок Шортанды
230
Акмолинская
Шортандинский
село Раевка
231
Акмолинская
Шортандинский
поселок Hаучный
232
Акмолинская
Шортандинский
село Hовографское
233
Акмолинская
Шортандинский
село Hовокубанка
234
Акмолинская
Шортандинский
село Алтайское
235
Акмолинская
Шортандинский
село Егемен
236
Акмолинская
Жаксынский
село Казах
237
Акмолинская
Жаксынский
село Перекатное
238
Акмолинская
Жаксынский
село Беловодское
239
Акмолинская
Жаксынский
село Кайракты
240
Акмолинская
Ерейментауский
село Байсары
241
Акмолинская
Аккольский
село Сазды булак
242
Акмолинская
Ерейментауский
село Селетинское
243
Акмолинская
Степногорск
село Байконыс
244
Акмолинская
Ерейментауский
село Бестогай
245
Акмолинская
Есильский
село Дальное
246
Акмолинская
Есильский
поселок Красногорский
247
Акмолинская
Есильский
село Заречное
248
Акмолинская
Есильский
село Калачи
249
Акмолинская
Зерендинский
село Акан
250
Акмолинская
Зерендинский
село Баратай
251
Акмолинская
Зерендинский
село Жылымды
252
Акмолинская
Зерендинский
село Карагай
253
Акмолинская
Зерендинский
село Уголки
254
Акмолинская
Зерендинский
село Жолдыбай
255
Акмолинская
Зерендинский
село Караозек
256
Акмолинская
Бурабайский
село Карабаур
257
Акмолинская
Бурабайский
село Кызылагаш
258
Акмолинская
Бурабайский
село Дмитриевка
259
Акмолинская
Бурабайский
село Ынталы
260
Акмолинская
Бурабайский
село Урумкай
261
Акмолинская
Бурабайский
село Киндиккарагай
262
Акмолинская
Бурабайский
село Клинцы
263
Акмолинская
Бурабайский
село Лесной Хутор
264
Акмолинская
Бурабайский
село Кульстан
265
Акмолинская
Сандыктауский
село Дорогинка
266
Акмолинская
Сандыктауский
село Красная Поляна
267
Акмолинская
Сандыктауский
село Петриковка
268
Акмолинская
Сандыктауский
село Арбузинка
269
Акмолинская
Сандыктауский
село Богородка
270
Акмолинская
Буландынский
село Отрадное
271
Акмолинская
Буландынский
село Шубарагаш
272
Акмолинская
Бурабайский
село Райгородок
273
Акмолинская
Бурабайский
село Ульгиалган
274
Акмолинская
Бурабайский
село Успеноюрьевка
275
Акмолинская
Зерендинский
село Костомаровка
276
Акмолинская
Буландынский
село Суворовка
277
Акмолинская
Бурабайский
село Hиколаевка
278
Акмолинская
Бурабайский
село Веденовка
279
Акмолинская
Зерендинский
село Исаковка
280
Акмолинская
Бурабайский
село Карабулак
281
Акмолинская
Бурабайский
село Карагай
282
Акмолинская
Зерендинский
село Уялы
283
Акмолинская
Бурабайский
село Федосеевка
284
Акмолинская
Бурабайский
село Жанатуган
285
Акмолинская
Зерендинский
поселок Айдабол
286
Акмолинская
Зерендинский
село Карашилик
287
Акмолинская
Зерендинский
село Красиловка
288
Акмолинская
Зерендинский
село Богенбай би
289
Акмолинская
Зерендинский
село Викторовка
290
Акмолинская
Бурабайский
село Тулькули
291
Акмолинская
Зерендинский
село Кызылегис

228
Ақмола
Шортанды
Степной ауылы
229
Ақмола
Шортанды
Шортанды кенті
230
Ақмола
Шортанды
Раевка ауылы
231
Ақмола
Шортанды
Hаучный кенті
232
Ақмола
Шортанды
Hовографское ауылы
233
Ақмола
Шортанды
Hовокубанка ауылы
234
Ақмола
Шортанды
Алтайское ауылы
235
Ақмола
Шортанды
Егемен ауылы
236
Ақмола
Жақсы
Қазақ ауылы
237
Ақмола
Жақсы
Перекатное ауылы
238
Ақмола
Жақсы
Беловодское ауылы
239
Ақмола
Жақсы
Қайрақты ауылы
240
Ақмола
Ерейментау
Байсары ауылы
241
Ақмола
Ақкөл
Сазды бұлақ ауылы
242
Ақмола
Ерейментау
Сілеті ауылы
243
Ақмола
Степногорск
Байқоныс ауылы
244
Ақмола
Ерейментау
Бестоғай ауылы
245
Ақмола
Есіл
Дальное ауылы
246
Ақмола
Есіл
Красногор кенті
247
Ақмола
Есіл
Заречное ауылы
248
Ақмола
Есіл
Калачи ауылы
249
Ақмола
Зеренді
Ақан ауылы
250
Ақмола
Зеренді
Баратай ауылы
251
Ақмола
Зеренді
Жылымды ауылы
252
Ақмола
Зеренді
Қарағай ауылы
253
Ақмола
Зеренді
Уголки ауылы
254
Ақмола
Зеренді
Жолдыбай ауылы
255
Ақмола
Зеренді
Қараөзек ауылы
256
Ақмола
Бурабай
Қарабауыр ауылы
257
Ақмола
Бурабай
Қызылағаш ауылы
258
Ақмола
Бурабай
Дмитриевка ауылы
259
Ақмола
Бурабай
Ынталы ауылы
260
Ақмола
Бурабай
Ұрымқай ауылы
261
Ақмола
Бурабай
Кіндікқарағай ауылы
262
Ақмола
Бурабай
Клинцы ауылы
263
Ақмола
Бурабай
Лесной Хутор ауылы
264
Ақмола
Бурабай
Күлстан ауылы
265
Ақмола
Сандықтау
Дорогинка ауылы
266
Ақмола
Сандықтау
Красная Поляна ауылы
267
Ақмола
Сандықтау
Петриковка ауылы
268
Ақмола
Сандықтау
Арбузинка ауылы
269
Ақмола
Сандықтау
Богородка ауылы
270
Ақмола
Бұланды
Отрадное ауылы
271
Ақмола
Бұланды
Шұбарағаш ауылы
272
Ақмола
Бурабай
Райгородок ауылы
273
Ақмола
Бурабай
Үлгіалған ауылы
274
Ақмола
Бурабай
Успеноюрьевка ауылы
275
Ақмола
Зеренді
Костомаровка ауылы
276
Ақмола
Бұланды
Суворовка ауылы
277
Ақмола
Бурабай
Hиколаевка ауылы
278
Ақмола
Бурабай
Веденов ауылы
279
Ақмола
Зеренді
Исаковка ауылы
280
Ақмола
Бурабай
Қарабұлақ ауылы
281
Ақмола
Бурабай
Қарағай ауылы
282
Ақмола
Зеренді
Ұялы ауылы
283
Ақмола
Бурабай
Федосеев ауылы
284
Ақмола
Бурабай
Жаңатуған ауылы
285
Ақмола
Зеренді
Айдабол кенті
286
Ақмола
Зеренді
Қарашілік ауылы
287
Ақмола
Зеренді
Красиловка ауылы
288
Ақмола
Зеренді
Бөгенбай би ауылы
289
Ақмола
Зеренді
Викторовка ауылы
290
Ақмола
Бурабай
Түлкілі ауылы
291
Ақмола
Зеренді
Қызылегіс ауылы

292
Акмолинская
Жаксынский
село Ишимское
293
Акмолинская
Жаксынский
село Казахстан
294
Акмолинская
Жаксынский
село Терсакан
295
Акмолинская
Жаксынский
село Монастырка
296
Акмолинская
Жаксынский
село Лозовое
297
Акмолинская
Есильский
село Ейское
298
Акмолинская
Есильский
село Юбилейный
299
Акмолинская
Есильский
село Алматинское
300
Акмолинская
Есильский
село Биртал
301
Акмолинская
Есильский
село Интернациональное
302
Акмолинская
Буландынский
село Гордеевка
303
Акмолинская
Буландынский
село Hовокиевка
304
Акмолинская
Буландынский
село Вознесенка
305
Акмолинская
Буландынский
село Иванковка
306
Акмолинская
Буландынский
село Токтамыс
307
Акмолинская
Зерендинский
село Ортаагаш
308
Акмолинская
Зерендинский
село Серафимовка
309
Акмолинская
Зерендинский
село Коктерек
310
Акмолинская
Зерендинский
село Койсалган
311
Акмолинская
Зерендинский
село Айдарлы
312
Акмолинская
Зерендинский
село Зеренда
313
Акмолинская
Буландынский
село Мат
314
Акмолинская
Буландынский
село имени Балуана Шолака
315
Акмолинская
Буландынский
село Пушкино
316
Акмолинская
Буландынский
село Hоводонецк
317
Акмолинская
Буландынский
село Капитоновка
318
Акмолинская
Буландынский
село Улытоган
319
Акмолинская
Буландынский
село Ельтай
320
Акмолинская
Буландынский
село Hикольский
321
Акмолинская
Буландынский
село Боярка
322
Акмолинская
Аккольский
село Урюпинка
323
Акмолинская
Аккольский
село Малоалександровка
324
Акмолинская
Аккольский
село Амангельды
325
Акмолинская
Ерейментауский
село Майлан
326
Акмолинская
Ерейментауский
село Акмырза
327
Акмолинская
Сандыктауский
село Каменка
328
Акмолинская
Биржан сал
село Макинка
329
Актюбинская
Иргизский
село Иргиз
330
Актюбинская
Иргизский
село Жарма
331
Актюбинская
Иргизский
село Акши
332
Актюбинская
Иргизский
село Кутиколь
333
Актюбинская
Айтекебийский
село Жароткель
334
Актюбинская
Хромтауский
село Актасты
335
Актюбинская
Айтекебийский
село Аралтобе
336
Актюбинская
Айтекебийский
село Аралтогай
337
Актюбинская
Айтекебийский
село Карабутак
338
Актюбинская
Айтекебийский
село Акколь
339
Актюбинская
Хромтауский
село Тасоткель
340
Актюбинская
Айтекебийский
село Енбекту
341
Актюбинская
Айтекебийский
село Киякты
342
Актюбинская
Айтекебийский
отделение Улгайсын
343
Актюбинская
Айтекебийский
село Белкопа
344
Актюбинская
Хромтауский
село Акбулак
345
Актюбинская
Темирская
город Темир
346
Актюбинская
Шалкарский
село Шиликты
347
Актюбинская
Шалкарский
село Шокысу
348
Актюбинская
Шалкарский
село Карашокат
349
Актюбинская
Шалкарский
село Акеспе
350
Актюбинская
Шалкарский
село Тогыз
351
Актюбинская
Шалкарский
село Тасбулак
352
Актюбинская
Хобдинский
село Канай
353
Актюбинская
Хобдинский
село Акраб
354
Актюбинская
Хобдинский
село Аксай
355
Актюбинская
Хобдинский
село Жарык
356
Актюбинская
Мартукский
село Кызылжар
357
Актюбинская
Айтекебийский
село Жабасак

292
Ақмола
Жақсы
Ишимское ауылы
293
Ақмола
Жақсы
Қазақстан ауылы
294
Ақмола
Жақсы
Терісаққан ауылы
295
Ақмола
Жақсы
Монастырка ауылы
296
Ақмола
Жақсы
Лозовое ауылы
297
Ақмола
Есіл
Ейское ауылы
298
Ақмола
Есіл
Юбилейный ауылы
299
Ақмола
Есіл
Алматы ауылы
300
Ақмола
Есіл
Біртал ауылы
301
Ақмола
Есіл
Интернациональное ауылы
302
Ақмола
Бұланды
Гордеевка ауылы
303
Ақмола
Бұланды
Hовокиевка ауылы
304
Ақмола
Бұланды
Вознесенка ауылы
305
Ақмола
Бұланды
Иванковка ауылы
306
Ақмола
Бұланды
Тоқтамыс ауылы
307
Ақмола
Зеренді
Ортаағаш ауылы
308
Ақмола
Зеренді
Серафимовка ауылы
309
Ақмола
Зеренді
Көктерек ауылы
310
Ақмола
Зеренді
Қойсалған ауылы
311
Ақмола
Зеренді
Айдарлы ауылы
312
Ақмола
Зеренді
Зеренді ауылы
313
Ақмола
Бұланды
Мат ауылы
314
Ақмола
Бұланды
Балуан Шолақ атындағы ауыл
315
Ақмола
Бұланды
Пушкин ауылы
316
Ақмола
Бұланды
Hоводонецк ауылы
317
Ақмола
Бұланды
Капитоновка ауылы
318
Ақмола
Бұланды
Ұлытоған ауылы
319
Ақмола
Бұланды
Елтай ауылы
320
Ақмола
Бұланды
Hикольский ауылы
321
Ақмола
Бұланды
Боярка ауылы
322
Ақмола
Ақкөл
Урюпинка ауылы
323
Ақмола
Ақкөл
Малоалександровка ауылы
324
Ақмола
Ақкөл
Амангелді ауылы
325
Ақмола
Ерейментау
Майлан ауылы
326
Ақмола
Ерейментау
Ақмырза ауылы
327
Ақмола
Сандықтау
Каменка ауылы
328
Ақмола
Біржан сал
Макинка ауылы
329
Ақтөбе
Ырғыз
Ырғыз ауылы
330
Ақтөбе
Ырғыз
Жарма ауылы
331
Ақтөбе
Ырғыз
Ақши ауылы
332
Ақтөбе
Ырғыз
Құтикөл ауылы
333
Ақтөбе
Әйтеке би
Жарөткел ауылы
334
Ақтөбе
Хромтау
Ақтасты ауылы
335
Ақтөбе
Әйтеке би
Аралтөбе ауылы
336
Ақтөбе
Әйтеке би
Аралтоғай ауылы
337
Ақтөбе
Әйтеке би
Қарабұтақ ауылы
338
Ақтөбе
Әйтеке би
Ақкөл ауылы
339
Ақтөбе
Хромтау
Тасөткел ауылы
340
Ақтөбе
Әйтеке би
Еңбекту ауылы
341
Ақтөбе
Әйтеке би
Қияқты ауылы
342
Ақтөбе
Әйтеке би
Ұлғайсын бөлімшесі
343
Ақтөбе
Әйтеке би
Белқопа ауылы
344
Ақтөбе
Хромтау
Ақбұлақ ауылы
345
Ақтөбе
Темір
Темір қаласы
346
Ақтөбе
Шалқар
Шілікті ауылы
347
Ақтөбе
Шалқар
Шоқысу ауылы
348
Ақтөбе
Шалқар
Қарашоқат ауылы
349
Ақтөбе
Шалқар
Ақеспе ауылы
350
Ақтөбе
Шалқар
Тоғыз ауылы
351
Ақтөбе
Шалқар
Төсбұлақ ауылы
352
Ақтөбе
Қобда
Қанай ауылы
353
Ақтөбе
Қобда
Ақраб ауылы
354
Ақтөбе
Қобда
Ақсай ауылы
355
Ақтөбе
Қобда
Жарық ауылы
356
Ақтөбе
Мәртөк
Қызылжар ауылы
357
Ақтөбе
Әйтеке би
Жабасақ ауылы

358
Актюбинская
Айтекебийский
село Байжанколь
359
Актюбинская
Айтекебийский
село Кумкудук
360
Актюбинская
Каргалинский
село Бадамша
361
Актюбинская
Каргалинский
село Кемпирсай
362
Актюбинская
Каргалинский
село Жосалы
363
Актюбинская
Шалкарский
село Котыртас
364
Актюбинская
Шалкарский
село Алабас
365
Актюбинская
Шалкарский
село Биршогыр
366
Актюбинская
Шалкарский
село Бозой
367
Актюбинская
Шалкарский
село Коянкулак
368
Актюбинская
Темирский
село Кумсай
369
Актюбинская
Темирский
село Кенкияк
370
Актюбинская
Темирский
село Копа
371
Актюбинская
Темирский
поселок Шубарши
372
Актюбинская
Темирский
село Сарколь
373
Актюбинская
Темирский
село Башенколь
374
Актюбинская
Айтекебийский
село Темирбека Жургенова
375
Актюбинская
Айтекебийский
село Талдысай
376
Актюбинская
Хобдинский
село Каракемер
377
Актюбинская
Хобдинский
село Жаманколь
378
Актюбинская
Хобдинский
село Жиренкопа
379
Актюбинская
Хобдинский
село Когалы
380
Актюбинская
Хобдинский
село Кок Уй
381
Актюбинская
Хобдинский
село Кызылжар
382
Актюбинская
Хобдинский
село Согалы
383
Актюбинская
Алгинский
село Кызылту
384
Актюбинская
Алгинская
город Алга
385
Актюбинская
Алгинский
село Бескоспа
386
Актюбинская
Темирский
станция Жаксымай
387
Актюбинская
Темирский
село Шубаркудык
388
Актюбинская
Айтекебийский
село Айке
389
Актюбинская
Айтекебийский
село Аккум
390
Актюбинская
Темирский
село Алтыкарасу
391
Актюбинская
Темирский
село Бабатай
392
Актюбинская
Темирский
село Сарытогай
393
Актюбинская
Хобдинский
село Егиндибулак
394
Актюбинская
Хобдинский
село Бегалы
395
Актюбинская
Хобдинский
село Косоткель
396
Актюбинская
Хобдинский
село Булак
397
Актюбинская
Айтекебийский
село Жамбыл
398
Актюбинская
Хобдинский
село Бестау
399
Актюбинская
Хобдинский
село Терисаккан
400
Актюбинская
Хобдинский
село Жанаталап
401
Актюбинская
Алгинский
село Кольтабан
402
Актюбинская
Алгинский
село Акай
403
Актюбинская
Уилский
село Акжар
404
Актюбинская
Уилский
село Шикудук
405
Актюбинская
Уилский
село Кемер
406
Актюбинская
Уилский
село Конырат
407
Актюбинская
Уилский
село Косембай
408
Актюбинская
Каргалинский
село Кос-Истек
409
Актюбинская
Айтекебийский
село Актасты
410
Актюбинская
Каргалинский
село Алимбет
411
Актюбинская
Каргалинский
село Бозтобе
412
Актюбинская
Темирский
село Ащисай
413
Актюбинская
Алгинский
село Болгарка
414
Актюбинская
Алгинский
село Сарыхобда
415
Актюбинская
Каргалинский
село Велиховка
416
Актюбинская
Каргалинский
село Преображеновка
417
Актюбинская
Каргалинский
село Акколь
418
Актюбинская
Каргалинский
село Ащылысай
419
Актюбинская
Байганинский
село Актам
420
Актюбинская
Байганинский
село Каражар
421
Актюбинская
Байганинский
село Жаркамыс
422
Актюбинская
Уилский
село Кубасай
423
Актюбинская
Уилский
село Караколь
424
Актюбинская
Уилский
село Караой
425
Актюбинская
Уилский
село Сарыбие
426
Актюбинская
Алгинский
село Тиккайын

358
Ақтөбе
Әйтеке би
Байжанкөл ауылы
359
Ақтөбе
Әйтеке би
Құмқұдық ауылы
360
Ақтөбе
Қарғалы
Бадамша ауылы
361
Ақтөбе
Қарғалы
Кемпірсай ауылы
362
Ақтөбе
Қарғалы
Жосалы ауылы
363
Ақтөбе
Шалқар
Қотыртас ауылы
364
Ақтөбе
Шалқар
Алабас ауылы
365
Ақтөбе
Шалқар
Біршоғыр ауылы
366
Ақтөбе
Шалқар
Бозой ауылы
367
Ақтөбе
Шалқар
Қоянқұлақ ауылы
368
Ақтөбе
Темір
Құмсай ауылы
369
Ақтөбе
Темір
Кеңқияқ ауылы
370
Ақтөбе
Темір
Қопа ауылы
371
Ақтөбе
Темір
Шұбарши кенті
372
Ақтөбе
Темір
Сарыкөл ауылы
373
Ақтөбе
Темір
Бәшенкөл ауылы
374
Ақтөбе
Әйтеке би
Темірбек Жүргенев ауылы
375
Ақтөбе
Әйтеке би
Талдысай ауылы
376
Ақтөбе
Қобда
Қаракемер ауылы
377
Ақтөбе
Қобда
Жаманкөл ауылы
378
Ақтөбе
Қобда
Жиренқопа ауылы
379
Ақтөбе
Қобда
Қоғалы ауылы
380
Ақтөбе
Қобда
Көк Үй ауылы
381
Ақтөбе
Қобда
Қызылжар ауылы
382
Ақтөбе
Қобда
Соғалы ауылы
383
Ақтөбе
Алға
Қызылту ауылы
384
Ақтөбе
Алға
Алға қаласы
385
Ақтөбе
Алға
Бесқоспа ауылы
386
Ақтөбе
Темір
Жақсымай станциясы
387
Ақтөбе
Темір
Шұбарқұдық ауылы
388
Ақтөбе
Әйтеке би
Әйке ауылы
389
Ақтөбе
Әйтеке би
Аққұм ауылы
390
Ақтөбе
Темір
Алтықарасу ауылы
391
Ақтөбе
Темір
Бабатай ауылы
392
Ақтөбе
Темір
Сарытоғай ауылы
393
Ақтөбе
Қобда
Егіндібұлақ ауылы
394
Ақтөбе
Қобда
Бегалы ауылы
395
Ақтөбе
Қобда
Қосөткел ауылы
396
Ақтөбе
Қобда
Бұлақ ауылы
397
Ақтөбе
Әйтеке би
Жамбыл ауылы
398
Ақтөбе
Қобда
Бестау ауылы
399
Ақтөбе
Қобда
Терісаққан ауылы
400
Ақтөбе
Қобда
Жаңаталап ауылы
401
Ақтөбе
Алға
Көлтабан ауылы
402
Ақтөбе
Алға
Ақай ауылы
403
Ақтөбе
Ойыл
Ақжар ауылы
404
Ақтөбе
Ойыл
Шиқұдық ауылы
405
Ақтөбе
Ойыл
Кемер ауылы
406
Ақтөбе
Ойыл
Қоңырат ауылы
407
Ақтөбе
Ойыл
Көсембай ауылы
408
Ақтөбе
Қарғалы
Қосестек ауылы
409
Ақтөбе
Әйтеке би
Ақтасты ауылы
410
Ақтөбе
Қарғалы
Әлімбет ауылы
411
Ақтөбе
Қарғалы
Бозтөбе ауылы
412
Ақтөбе
Темір
Ащысай ауылы
413
Ақтөбе
Алға
Болгарка ауылы
414
Ақтөбе
Алға
Сарықобда ауылы
415
Ақтөбе
Қарғалы
Велиховка ауылы
416
Ақтөбе
Қарғалы
Преображеновка ауылы
417
Ақтөбе
Қарғалы
Ақкөл ауылы
418
Ақтөбе
Қарғалы
Ащылысай ауылы
419
Ақтөбе
Байғанин
Ақтам ауылы
420
Ақтөбе
Байғанин
Қаражар ауылы
421
Ақтөбе
Байғанин
Жарқамыс ауылы
422
Ақтөбе
Ойыл
Құбасай ауылы
423
Ақтөбе
Ойыл
Қаракөл ауылы
424
Ақтөбе
Ойыл
Қараой ауылы
425
Ақтөбе
Ойыл
Сарыбие ауылы
426
Ақтөбе
Алға
Тікқайың ауылы

427
Актюбинская
Алгинский
село Карахобда
428
Актюбинская
Алгинский
село Ушкудык
429
Актюбинская
Алгинский
село Коктогай
430
Актюбинская
Уилский
село Шубарши
431
Актюбинская
Уилский
село Коптогай
432
Актюбинская
Уилский
село Карасу
433
Актюбинская
Иргизский
село Hура
434
Актюбинская
Иргизский
село Белшер
435
Актюбинская
Иргизский
село Мамыр
436
Актюбинская
Мугалжарский
село Кумсай
437
Актюбинская
Мартукский
село Кумсай
438
Актюбинская
Мартукский
село Казан
439
Актюбинская
Мартукский
село Мартук
440
Актюбинская
Мартукский
село Кенсахара
441
Актюбинская
Мартукский
село Саржансай
442
Актюбинская
Мартукский
село Акмоласай
443
Актюбинская
Хромтауский
село Кудуксай
444
Актюбинская
Хромтауский
село Копа
445
Актюбинская
Хромтауский
село Тамды
446
Актюбинская
Мартукский
село Жайсан
447
Актюбинская
Мартукский
село Карабулак
448
Актюбинская
Мартукский
село Кокпекти
449
Актюбинская
Мартукский
село Вознесеновка
450
Актюбинская
Мартукский
село Жанатан
451
Актюбинская
Мартукский
село Первомайка
452
Актюбинская
Мартукский
село Курмансай
453
Актюбинская
Мугалжарский
село Аккемер
454
Актюбинская
Мугалжарский
село Мугалжар
455
Актюбинская
Мартукский
село Покровка
456
Актюбинская
Мартукский
село Жанажол
457
Актюбинская
Мартукский
село Достык
458
Актюбинская
Мартукский
село Байтурасай
459
Актюбинская
Айтекебийский
село Сулуколь
460
Актюбинская
Айтекебийский
село Теренсай
461
Актюбинская
Хобдинский
село Байтак
462
Актюбинская
Хобдинский
село Кобда
463
Актюбинская
Хобдинский
село Курсай
464
Актюбинская
Мартукский
село Хазрет
465
Актюбинская
Мартукский
село Шанды
466
Актюбинская
Мартукский
село Дмитриевка
467
Актюбинская
Мугалжарский
село Булакты
468
Актюбинская
Хобдинский
село Отек
469
Актюбинская
Мартукский
село Байнассай
470
Актюбинская
Айтекебийский
село Сарат
471
Актюбинская
Хобдинский
село имени
Имангали Билтабанова
472
Актюбинская
Хобдинский
село Бескудык
473
Актюбинская
Хобдинский
село Сарыбулак
474
Актюбинская
Хобдинский
село Талдысай
475
Актюбинская
Айтекебийский
село Толыбай
476
Актюбинская
Айтекебийский
село Тымабулак
477
Актюбинская
Айтекебийский
село Ушкатты
478
Актюбинская
Каргалинский
село Акжайык
479
Актюбинская
Темирский
село Шыгырлы
480
Актюбинская
Мартукский
село Шевченко
481
Актюбинская
Мартукский
село Аккайын
482
Актюбинская
Мартукский
село Каратаусай
483
Актюбинская
Мугалжарский
село Талдысай
484
Актюбинская
Хобдинский
село Ортак
485
Актюбинская
Мартукский
село Полтавка
486
Актюбинская
Шалкарский
село Канбакты
487
Актюбинская
Мугалжарский
село Енбек
488
Актюбинская
Алгинский
село Самбай
489
Актюбинская
Мугалжарский
село Аксу
490
Актюбинская
Темирский
село Кумкудук
491
Актюбинская
Темирский
село Шибулак
492
Актюбинская
Хромтауский
село Табантал
493
Актюбинская
Хобдинский
село Жарсай
494
Актюбинская
Айтекебийский
село Талдык
495
Актюбинская
Темирский
село Аксай

427
Ақтөбе
Алға
Қарақобда ауылы
428
Ақтөбе
Алға
Үшқұдық ауылы
429
Ақтөбе
Алға
Көктоғай ауылы
430
Ақтөбе
Ойыл
Шұбарши ауылы
431
Ақтөбе
Ойыл
Көптоғай ауылы
432
Ақтөбе
Ойыл
Қарасу ауылы
433
Ақтөбе
Ырғыз
Hұра ауылы
434
Ақтөбе
Ырғыз
Белшер ауылы
435
Ақтөбе
Ырғыз
Мамыр ауылы
436
Ақтөбе
Мұғалжар
Құмсай ауылы
437
Ақтөбе
Мәртөк
Құмсай ауылы
438
Ақтөбе
Мәртөк
Қазан ауылы
439
Ақтөбе
Мәртөк
Мәртөк ауылы
440
Ақтөбе
Мәртөк
Кеңсахара ауылы
441
Ақтөбе
Мәртөк
Саржансай ауылы
442
Ақтөбе
Мәртөк
Ақмоласай ауылы
443
Ақтөбе
Хромтау
Құдықсай ауылы
444
Ақтөбе
Хромтау
Қопа ауылы
445
Ақтөбе
Хромтау
Тамды ауылы
446
Ақтөбе
Мәртөк
Жайсаң ауылы
447
Ақтөбе
Мәртөк
Қарабұлақ ауылы
448
Ақтөбе
Мәртөк
Көкпекті ауылы
449
Ақтөбе
Мәртөк
Вознесеновка ауылы
450
Ақтөбе
Мәртөк
Жаңатаң ауылы
451
Ақтөбе
Мәртөк
Первомайка ауылы
452
Ақтөбе
Мәртөк
Құрмансай ауылы
453
Ақтөбе
Мұғалжар
Ақкемер ауылы
454
Ақтөбе
Мұғалжар
Мұғалжар ауылы
455
Ақтөбе
Мәртөк
Покровка ауылы
456
Ақтөбе
Мәртөк
Жаңажол ауылы
457
Ақтөбе
Мәртөк
Достық ауылы
458
Ақтөбе
Мәртөк
Байтурасай ауылы
459
Ақтөбе
Әйтеке би
Сұлукөл ауылы
460
Ақтөбе
Әйтеке би
Тереңсай ауылы
461
Ақтөбе
Қобда
Байтақ ауылы
462
Ақтөбе
Қобда
Қобда ауылы
463
Ақтөбе
Қобда
Құрсай ауылы
464
Ақтөбе
Мәртөк
Қазірет ауылы
465
Ақтөбе
Мәртөк
Шаңды ауылы
466
Ақтөбе
Мәртөк
Дмитриевка ауылы
467
Ақтөбе
Мұғалжар
Бұлақты ауылы
468
Ақтөбе
Қобда
Өтек ауылы
469
Ақтөбе
Мәртөк
Байнассай ауылы
470
Ақтөбе
Әйтеке би
Сарат ауылы
471
Ақтөбе
Қобда
Иманғали Білтабанов
атындағы ауыл
472
Ақтөбе
Қобда
Бесқұдық ауылы
473
Ақтөбе
Қобда
Сарыбұлақ ауылы
474
Ақтөбе
Қобда
Талдысай ауылы
475
Ақтөбе
Әйтеке би
Толыбай ауылы
476
Ақтөбе
Әйтеке би
Тұмабұлақ ауылы
477
Ақтөбе
Әйтеке би
Ұшқатты ауылы
478
Ақтөбе
Қарғалы
Ақжайық ауылы
479
Ақтөбе
Темір
Шығырлы ауылы
480
Ақтөбе
Мәртөк
Шевченко ауылы
481
Ақтөбе
Мәртөк
Аққайың ауылы
482
Ақтөбе
Мәртөк
Қаратаусай ауылы
483
Ақтөбе
Мұғалжар
Талдысай ауылы
484
Ақтөбе
Қобда
Ортақ ауылы
485
Ақтөбе
Мәртөк
Полтавка ауылы
486
Ақтөбе
Шалқар
Қаңбақты ауылы
487
Ақтөбе
Мұғалжар
Еңбек ауылы
488
Ақтөбе
Алға
Самбай ауылы
489
Ақтөбе
Мұғалжар
Ақсу ауылы
490
Ақтөбе
Темір
Құмқұдық ауылы
491
Ақтөбе
Темір
Шибұлақ ауылы
492
Ақтөбе
Хромтау
Табантал ауылы
493
Ақтөбе
Қобда
Жарсай ауылы
494
Ақтөбе
Әйтеке би
Талдық ауылы
495
Ақтөбе
Темір
Ақсай ауылы

496
Актюбинская
Темирский
станция Калмаккырылган
497
Актюбинская
Темирский
село Копа
498
Актюбинская
Шалкарский
село Бегимбет
499
Актюбинская
Шалкарский
село Есетата
500
Актюбинская
Мугалжарский
село Шенгельши
501
Актюбинская
Мугалжарский
село Жагабулак
502
Актюбинская
Мугалжарский
село Жаркемер
503
Актюбинская
Уилский
село Кумжарган
504
Актюбинская
Уилский
село Каракемер
505
Актюбинская
Уилский
село Ойыл
506
Актюбинская
Уилский
село Екпетал
507
Актюбинская
Уилский
село Карасу
508
Актюбинская
Уилский
село Каратал
509
Атырауская
Индерский
село Актан
510
Атырауская
Исатайский
село Аккистау
511
Атырауская
Исатайский
село Нарын
512
Атырауская
Исатайский
село Жанбай
513
Атырауская
Исатайский
село Жаскайрат
514
Атырауская
Исатайский
село Тущыкудык
515
Атырауская
Исатайский
село Аукайран
516
Атырауская
Исатайский
село Оркен
517
Атырауская
Исатайский
село Хамита Ергалиева
518
Атырауская
Исатайский
село Кызылуй
519
Атырауская
Исатайский
село Жана Жанбай
520
Атырауская
Кзылкогинский
село Жантерек
521
Атырауская
Курмангазинский
село Асан
522
Атырауская
Курмангазинский
село Уштаган
523
Атырауская
Курмангазинский
село Балкудук
524
Атырауская
Курмангазинский
село Коныртерек
525
Атырауская
Курмангазинский
село Батырбек
526
Атырауская
Курмангазинский
село Азгир
527
Атырауская
Курмангазинский
село Суюндук
528
Атырауская
Курмангазинский
село Шагырлы
529
Атырауская
Курмангазинский
село Гизата Алипова
530
Атырауская
Курмангазинский
село Егинкудук
531
Атырауская
Курмангазинский
село Жалгызапан
532
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Томпак
533
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Есим
534
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Алмалы
535
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Базаршолан
536
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Баянтобе
537
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Тайпак
538
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Бударино
539
Западно-Казахстанская
Теректинский
село Кутсиык
540
Западно-Казахстанская
Теректинский
село Когалытобек
541
Западно-Казахстанская
Теректинский
село Карабас
542
Западно-Казахстанская
Теректинский
село Конеккеткен
543
Западно-Казахстанская
Теректинский
село Дуана
544
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Есенсай
545
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Мойылды
546
Западно-Казахстанская
Теректинский
село Кызылжар
547
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Лбищенское
548
Западно-Казахстанская
Теректинский
Санаторий Акжаик
549
Западно-Казахстанская
Теректинский
село Аксогым
550
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Тасоба
551
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Жубана Молдагалиева
552
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Кенсуат
553
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Акшкол
554
Западно-Казахстанская
Теректинский
село Камыстыколь
555
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Самал

496
Ақтөбе
Темір
Қалмаққырылған станциясы
497
Ақтөбе
Темір
Қопа ауылы
498
Ақтөбе
Шалқар
Бегімбет ауылы
499
Ақтөбе
Шалқар
Есетата ауылы
500
Ақтөбе
Мұғалжар
Шенгелші ауылы
501
Ақтөбе
Мұғалжар
Жағабұлақ ауылы
502
Ақтөбе
Мұғалжар
Жаркемер ауылы
503
Ақтөбе
Ойыл
Құмжарған ауылы
504
Ақтөбе
Ойыл
Қаракемер ауылы
505
Ақтөбе
Ойыл
Ойыл ауылы
506
Ақтөбе
Ойыл
Екпетал ауылы
507
Ақтөбе
Ойыл
Қарасу ауылы
508
Ақтөбе
Ойыл
Қаратал ауылы
509
Атырау
Индербор
Ақтаң ауылы
510
Атырау
Исатай
Аққыстау ауылы
511
Атырау
Исатай
Нарын ауылы
512
Атырау
Исатай
Жанбай ауылы
513
Атырау
Исатай
Жасқайрат ауылы
514
Атырау
Исатай
Тұщықұдық ауылы
515
Атырау
Исатай
Ауқайран ауылы
516
Атырау
Исатай
Өркен ауылы
517
Атырау
Исатай
Хамит Ерғалиев ауылы
518
Атырау
Исатай
Қызылүй ауылы
519
Атырау
Исатай
Жаңа Жанбай ауылы
520
Атырау
Қызылқоға
Жантерек ауылы
521
Атырау
Құрманғазы
Асан ауылы
522
Атырау
Құрманғазы
Үштаған ауылы
523
Атырау
Құрманғазы
Балқұдық ауылы
524
Атырау
Құрманғазы
Қоңыртерек ауылы
525
Атырау
Құрманғазы
Батырбек ауылы
526
Атырау
Құрманғазы
Азғыр ауылы
527
Атырау
Құрманғазы
Сүйіндік ауылы
528
Атырау
Құрманғазы
Шағырлы ауылы
529
Атырау
Құрманғазы
Ғизат Әліпов ауылы
530
Атырау
Құрманғазы
Егінқұдық ауылы
531
Атырау
Құрманғазы
Жалғызапан ауылы
532
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Томпақ ауылы
533
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Есім ауылы
534
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Алмалы ауылы
535
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Базаршолан ауылы
536
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Баянтөбе ауылы
537
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Тайпақ ауылы
538
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Бударино ауылы
539
Батыс Қазақстан
Теректі
Құтсиық ауылы
540
Батыс Қазақстан
Теректі
Қоғалытүбек ауылы
541
Батыс Қазақстан
Теректі
Қарабас ауылы
542
Батыс Қазақстан
Теректі
Көнеккеткен ауылы
543
Батыс Қазақстан
Теректі
Дуана ауылы
544
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Есенсай ауылы
545
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Мойылды ауылы
546
Батыс Қазақстан
Теректі
Қызылжар ауылы
547
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Ілбішін ауылы
548
Батыс Қазақстан
Теректі
Ақжайық емдеу-сауықтыру орны
549
Батыс Қазақстан
Теректі
Ақсоғым ауылы
550
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Тасоба ауылы
551
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Жұбан Молдағалиев ауылы
552
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Кеңсуат ауылы
553
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Ақшкөл ауылы
554
Батыс Қазақстан
Теректі
Қамыстыкөл ауылы
555
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Самал ауылы

556
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Чапаев
557
Западно-Казахстанская
Теректинский
село Шагатай
558
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Жамбыл
559
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Жанабулак
560
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Битик
561
Западно-Казахстанская
Теректинский
село Бозай
562
Западно-Казахстанская
Теректинский
село Сатымшеген
563
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Мергенево
564
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Тинали
565
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Битилеу
566
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Жайык
567
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Тегисжол
568
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Жолап
569
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Булан
570
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Булдурты
571
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Жаркамыс
572
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Каракудук
573
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Жанаонир
574
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Аралтобе
575
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Шагырлой
576
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Когерис
577
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Кызылтан
578
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Аккудук
579
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Акоба
580
Западно-Казахстанская
Каратобинский
село Темирбек
581
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Караганды
582
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Алатау
583
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Жымпиты
584
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Жыракудук
585
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Сайкудук
586
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Талдыбулак
587
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Жетыколь
588
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Косарал
589
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Жамбыл
590
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Жанаконыс
591
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Сасыкколь
592
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Оленти
593
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Кызылагаш
594
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Кособа
595
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Коздикара
596
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Бостандык (Бостандыкский
сельский округ)
597
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Бостандык (Карасуский сельский округ)
598
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Жас
599
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Караколь
600
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Караузен
601
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Коктерек
602
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Комекши
603
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Жалпактал
604
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Кишкенеталдыкудук
605
Западно-Казахстанская
Жангалинский
село Аккус
606
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Акпатер
607
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Танат
608
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Таскутур

556
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Чапаев ауылы
557
Батыс Қазақстан
Теректі
Шағатай ауылы
558
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Жамбыл ауылы
559
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Жаңабұлақ ауылы
560
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Бітік ауылы
561
Батыс Қазақстан
Теректі
Бозай ауылы
562
Батыс Қазақстан
Теректі
Сатымшеген ауылы
563
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Мергенево ауылы
564
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Тінәлі ауылы
565
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Битілеу ауылы
566
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Жайық ауылы
567
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Тегісжол ауылы
568
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Жолап ауылы
569
Батыс Қазақстан
Сырым
Бұлан ауылы
570
Батыс Қазақстан
Сырым
Бұлдырты ауылы
571
Батыс Қазақстан
Сырым
Жарқамыс ауылы
572
Батыс Қазақстан
Сырым
Қарақұдық ауылы
573
Батыс Қазақстан
Сырым
Жаңаөңір ауылы
574
Батыс Қазақстан
Сырым
Аралтөбе ауылы
575
Батыс Қазақстан
Сырым
Шағырлыой ауылы
576
Батыс Қазақстан
Сырым
Көгеріс ауылы
577
Батыс Қазақстан
Сырым
Қызылтаң ауылы
578
Батыс Қазақстан
Сырым
Аққұдық ауылы
579
Батыс Қазақстан
Сырым
Ақоба ауылы
580
Батыс Қазақстан
Қаратөбе
Темірбек ауылы
581
Батыс Қазақстан
Сырым
Карағанды ауылы
582
Батыс Қазақстан
Сырым
Алатау ауылы
583
Батыс Қазақстан
Сырым
Жымпиты ауылы
584
Батыс Қазақстан
Сырым
Жырақұдық ауылы
585
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Сайқұдық ауылы
586
Батыс Қазақстан
Сырым
Талдыбұлақ ауылы
587
Батыс Қазақстан
Сырым
Жетікөл ауылы
588
Батыс Қазақстан
Сырым
Қосарал ауылы
589
Батыс Қазақстан
Сырым
Жамбыл ауылы
590
Батыс Қазақстан
Сырым
Жаңақоныс ауылы
591
Батыс Қазақстан
Сырым
Сасықкөл ауылы
592
Батыс Қазақстан
Сырым
Өлеңті ауылы
593
Батыс Қазақстан
Сырым
Қызылағаш ауылы
594
Батыс Қазақстан
Сырым
Қособа ауылы
595
Батыс Қазақстан
Сырым
Көздіқара ауылы
596
Батыс Қазақстан
Казталов
Бостандық ауылы
(Бостандық ауылдық округі)
597
Батыс Қазақстан
Казталов
Бостандық ауылы
(Қарасу ауылдық округі)
598
Батыс Қазақстан
Казталов
Жас ауылы
599
Батыс Қазақстан
Казталов
Қаракөл ауылы
600
Батыс Қазақстан
Казталов
Қараөзен ауылы
601
Батыс Қазақстан
Казталов
Көктерек ауылы
602
Батыс Қазақстан
Казталов
Көмекші ауылы
603
Батыс Қазақстан
Казталов
Жалпақтал ауылы
604
Батыс Қазақстан
Казталов
Кішкене Талдықұдық ауылы
605
Батыс Қазақстан
Жаңақала
Аққұс ауылы
606
Батыс Қазақстан
Казталов
Ақпәтер ауылы
607
Батыс Қазақстан
Казталов
Таңат ауылы
608
Батыс Қазақстан
Казталов
Таскүтір ауылы

609
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Уразгали
610
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Ашысай
611
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Бейистерек
612
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Жулдыз
613
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Кайшакудук
614
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Кайынды
615
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Талдыапан
616
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Талдыкудук
617
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Коныс
618
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Карасу
619
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Жанажол
620
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Абиш
621
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Саралжын
622
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Сарыкудук
623
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Сатыбалды
624
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Серик
625
Западно-Казахстанская
Жангалинский
село Киши Айдархан
626
Западно-Казахстанская
Чингирлауский
село Кутантал
627
Западно-Казахстанская
Чингирлауский
село Акбулак
628
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Атамекен
629
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Базартобе
630
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Кадыркул
631
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Кызылжар
632
Западно-Казахстанская
Жанибекский
село Курсай
633
Западно-Казахстанская
Бокейординский
село Ажен
634
Западно-Казахстанская
Бокейординский
село Муратсай
635
Западно-Казахстанская
Бокейординский
село Уштерек
636
Западно-Казахстанская
Бокейординский
село Бисен
637
Западно-Казахстанская
Бокейординский
село Жиеккум
638
Западно-Казахстанская
Бокейординский
село Сейткали
639
Западно-Казахстанская
Бокейординский
село Теренкудук
640
Западно-Казахстанская
Бокейординский
село Борли
641
Западно-Казахстанская
Жангалинский
село Мукыр
642
Западно-Казахстанская
Жангалинский
село Ушкемпир
643
Западно-Казахстанская
Жангалинский
село Салтанат
644
Западно-Казахстанская
Жангалинский
село Саралжын
645
Западно-Казахстанская
Жангалинский
село Жангала
646
Западно-Казахстанская
Жангалинский
село Копжасар
647
Западно-Казахстанская
Жанибекский
село Енбекши
648
Западно-Казахстанская
Жанибекский
село Узункол
649
Западно-Казахстанская
Жанибекский
село Жанибек
650
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Караоба
651
Западно-Казахстанская
Жанибекский
село Жаксыбай
652
Западно-Казахстанская
Жанибекский
село Акадыр
653
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Енбек
654
Западно-Казахстанская
Жанибекский
село Тау
655
Западно-Казахстанская
Жанибекский
село Тегисшил
656
Западно-Казахстанская
Жанибекский
село Жигер
657
Западно-Казахстанская
Жанибекский
село Камысты
658
Западно-Казахстанская
Жанибекский
село имени И. Жумаева
659
Западно-Казахстанская
Каратобинский
село Каратобе
660
Западно-Казахстанская
Каратобинский
село Алаколь

609
Батыс Қазақстан
Казталов
Оразғали ауылы
610
Батыс Қазақстан
Казталов
Ащысай ауылы
611
Батыс Қазақстан
Казталов
Бейістерек ауылы
612
Батыс Қазақстан
Казталов
Жұлдыз ауылы
613
Батыс Қазақстан
Казталов
Қайшақұдық ауылы
614
Батыс Қазақстан
Казталов
Қайыңды ауылы
615
Батыс Қазақстан
Казталов
Талдыапан ауылы
616
Батыс Қазақстан
Казталов
Талдықұдық ауылы
617
Батыс Қазақстан
Казталов
Қоныс ауылы
618
Батыс Қазақстан
Казталов
Қарасу ауылы
619
Батыс Қазақстан
Казталов
Жаңажол ауылы
620
Батыс Қазақстан
Казталов
Әбіш ауылы
621
Батыс Қазақстан
Казталов
Саралжың ауылы
622
Батыс Қазақстан
Казталов
Сарықұдық ауылы
623
Батыс Қазақстан
Казталов
Сатыбалды ауылы
624
Батыс Қазақстан
Казталов
Серік ауылы
625
Батыс Қазақстан
Жаңақала
Кіші Айдархан ауылы
626
Батыс Қазақстан
Шыңғырлау
Қотантал ауылы
627
Батыс Қазақстан
Шыңғырлау
Ақбұлақ ауылы
628
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Атамекен ауылы
629
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Базартөбе ауылы
630
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Қадырқұл ауылы
631
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Қызылжар ауылы
632
Батыс Қазақстан
Жанібек
Құрсай ауылы
633
Батыс Қазақстан
Бөкейорда
Әжен ауылы
634
Батыс Қазақстан
Бөкейорда
Мұратсай ауылы
635
Батыс Қазақстан
Бөкейорда
Үштерек ауылы
636
Батыс Қазақстан
Бөкейорда
Бисен ауылы
637
Батыс Қазақстан
Бөкейорда
Жиекқұм ауылы
638
Батыс Қазақстан
Бөкейорда
Сейітқали ауылы
639
Батыс Қазақстан
Бөкейорда
Тереңқұдық ауылы
640
Батыс Қазақстан
Бөкейорда
Бөрлі ауылы
641
Батыс Қазақстан
Жаңақала
Мұқыр ауылы
642
Батыс Қазақстан
Жаңақала
Үшкемпір ауылы
643
Батыс Қазақстан
Жаңақала
Салтанат ауылы
644
Батыс Қазақстан
Жаңақала
Саралжың ауылы
645
Батыс Қазақстан
Жаңақала
Жанғала ауылы
646
Батыс Қазақстан
Жаңақала
Көпжасар ауылы
647
Батыс Қазақстан
Жәнібек
Еңбекші ауылы
648
Батыс Қазақстан
Жәнібек
Ұзынкөл ауылы
649
Батыс Қазақстан
Жәнібек
Жәнібек ауылы
650
Батыс Қазақстан
Казталов
Қараоба ауылы
651
Батыс Қазақстан
Жәнібек
Жақсыбай ауылы
652
Батыс Қазақстан
Жәнібек
Ақадыр ауылы
653
Батыс Қазақстан
Казталов
Еңбек ауылы
654
Батыс Қазақстан
Жәнібек
Тау ауылы
655
Батыс Қазақстан
Жәнібек
Тегісшіл ауылы
656
Батыс Қазақстан
Жәнібек
Жігер ауылы
657
Батыс Қазақстан
Жәнібек
Қамысты ауылы
658
Батыс Қазақстан
Жәнібек
И. Жұмаев атындағы ауыл
659
Батыс Қазақстан
Қаратөбе
Қаратөбе ауылы
660
Батыс Қазақстан
Қаратөбе
Алакөл ауылы

878
Кызылординская
Жалагашский
село Аксу
879
Кызылординская
Жалагашский
село Жалагаш
880
Кызылординская
Жалагашский
село Далдабай
881
Кызылординская
Жалагашский
село имени Бухарбай батыра
882
Кызылординская
Жалагашский
село Каракеткен
883
Кызылординская
Жалагашский
село Тан
884
Кызылординская
Жалагашский
село Шаменов
885
Кызылординская
Жалагашский
село Жанаконыс
886
Кызылординская
Казалинский
село Майдаколь
887
Кызылординская
Казалинский
село Аранды
888
Кызылординская
Казалинский
село Бекарыстан би
889
Кызылординская
Казалинский
село Туктибаев
890
Кызылординская
Казалинский
село Лакалы
891
Кызылординская
Казалинский
село Тасоткель
892
Кызылординская
Казалинский
село Бозколь
893
Кызылординская
Казалинский
село Каукей
894
Кызылординская
Казалинский
село Тасарык
895
Кызылординская
Сырдарьинский
село Айдарлы
896
Кызылординская
Сырдарьинский
село Жетиколь
897
Кызылординская
Сырдарьинский
село Акжарма
898
Кызылординская
Сырдарьинский
Село имени Калжан Ахуна
899
Кызылординская
Сырдарьинский
село Сейфуллин
900
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
село Веселовка
901
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
село Заречное
902
Восточно-Казахстанская
Алтай
село Феклистовка
903
Восточно-Казахстанская
Алтай
село Северное
904
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
село Аршаты
905
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
село Аккайнар
906
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
село Шынгыстай
907
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
село Акмарал
908
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
село Кайынды
909
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
село Енбек
910
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
село Белкарагай
911
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
село Кызылжулдыз
912
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
село Жана-Ульга
913
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
село Кабырга
914
Восточно-Казахстанская
Самарский
село Шубаркайын
915
Восточно-Казахстанская
Курчумский
село Карой
916
Восточно-Казахстанская
Курчумский
село Бугумуюз
917
Восточно-Казахстанская
Курчумский
село Тоскаин
918
Восточно-Казахстанская
Курчумский
село Акжайлау
919
Восточно-Казахстанская
Курчумский
село Койтас
920
Восточно-Казахстанская
Курчумский
село Кайнарлы
921
Восточно-Казахстанская
Риддер
село Бутаково
922
Восточно-Казахстанская
Риддер
село Лесное
923
Восточно-Казахстанская
Риддер
Разъезд 71
924
Восточно-Казахстанская
Риддер
село Поперечное
925
Восточно-Казахстанская
Уланский
село Привольное
926
Восточно-Казахстанская
Уланский
село Митрофановка
927
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
станция Рулиха
928
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
село Михайловка
929
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
село Рулиха
930
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
село Кандыковка
931
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
село Каменный Карьер

878
Қызылорда
Жалағаш
Ақсу ауылы
879
Қызылорда
Жалағаш
Жалағаш ауылы
880
Қызылорда
Жалағаш
Далдабай ауылы
881
Қызылорда
Жалағаш
Бұқарбай батыр атындағы ауыл
882
Қызылорда
Жалағаш
Қаракеткен ауылы
883
Қызылорда
Жалағаш
Таң ауылы
884
Қызылорда
Жалағаш
Шәменов ауылы
885
Қызылорда
Жалағаш
Жаңақоныс ауылы
886
Қызылорда
Қазалы
Майдакөл ауылы
887
Қызылорда
Қазалы
Аранды ауылы
888
Қызылорда
Қазалы
Бекарыстан би ауылы
889
Қызылорда
Қазалы
Түктібаев ауылы
890
Қызылорда
Қазалы
Лақалы ауылы
891
Қызылорда
Қазалы
Тасөткел ауылы
892
Қызылорда
Қазалы
Бозкөл ауылы
893
Қызылорда
Қазалы
Кәукей ауылы
894
Қызылорда
Қазалы
Тасарық ауылы
895
Қызылорда
Сырдария
Айдарлы ауылы
896
Қызылорда
Сырдария
Жетікөл ауылы
897
Қызылорда
Сырдария
Ақжарма ауылы
898
Қызылорда
Сырдария
Қалжан Ахун атындағы ауыл
899
Қызылорда
Сырдария
Сейфуллин ауылы
900
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Веселовка ауылы
901
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Заречное ауылы
902
Шығыс Қазақстан
Алтай
Феклистовка ауылы
903
Шығыс Қазақстан
Алтай
Северное ауылы
904
Шығыс Қазақстан
Катонқарағай
Аршаты ауылы
905
Шығыс Қазақстан
Катонқарағай
Аққайнар ауылы
906
Шығыс Қазақстан
Катонқарағай
Шыңғыстай ауылы
907
Шығыс Қазақстан
Катонқарағай
Ақмарал ауылы
908
Шығыс Қазақстан
Катонқарағай
Қайыңды ауылы
909
Шығыс Қазақстан
Катонқарағай
Еңбек ауылы
910
Шығыс Қазақстан
Катонқарағай
Белкарағай ауылы
911
Шығыс Қазақстан
Катонқарағай
Қызылжұлдыз ауылы
912
Шығыс Қазақстан
Катонқарағай
Жаңа Үлгі ауылы
913
Шығыс Қазақстан
Катонқарағай
Қабырға ауылы
914
Шығыс Қазақстан
Самар
Шұбарқайың ауылы
915
Шығыс Қазақстан
Күршім
Қараой ауылы
916
Шығыс Қазақстан
Күршім
Бұғымүйіз ауылы
917
Шығыс Қазақстан
Күршім
Төсқайың ауылы
918
Шығыс Қазақстан
Күршім
Ақжайлау ауылы
919
Шығыс Қазақстан
Күршім
Қойтас ауылы
920
Шығыс Қазақстан
Күршім
Қайнарлы ауылы
921
Шығыс Қазақстан
Риддер
Бутаково ауылы
922
Шығыс Қазақстан
Риддер
Лесное ауылы
923
Шығыс Қазақстан
Риддер
71 разъезд
924
Шығыс Қазақстан
Риддер
Поперечное ауылы
925
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Привольное ауылы
926
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Митрофановка ауылы
927
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Рулиха станциясы
928
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Михайловка ауылы
929
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Рулиха ауылы
930
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Кандыковка ауылы
931
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Каменный Карьер ауылы

932
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
село Hовая Ульба
933
Восточно-Казахстанская
Алтай
село Березовка
934
Восточно-Казахстанская
Алтай
село Чиркаин
935
Восточно-Казахстанская
Алтай
село Ермаковка
936
Восточно-Казахстанская
Алтай
село Бородино
937
Восточно-Казахстанская
Алтай
село Hикольск
938
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
село Бесюй
939
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
село Hовополяковка
940
Восточно-Казахстанская
Кокпектинский
село Каргалы
941
Восточно-Казахстанская
Самарский
село Раздольное
942
Восточно-Казахстанская
Уланский
село Баяш Утепов
943
Восточно-Казахстанская
Уланский
село Изгутты Айтыков
944
Восточно-Казахстанская
Усть-Каменогорск
село Hово-Троицкое

932
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Жаңаүлбі ауылы
933
Шығыс Қазақстан
Алтай
Березовка ауылы
934
Шығыс Қазақстан
Алтай
Шірікқайың ауылы
935
Шығыс Қазақстан
Алтай
Ермаковка ауылы
936
Шығыс Қазақстан
Алтай
Бородино ауылы
937
Шығыс Қазақстан
Алтай
Hикольск ауылы
938
Шығыс Қазақстан
Катонқарағай
Бесүй ауылы
939
Шығыс Қазақстан
Катонқарағай
Hовополяковка ауылы
940
Шығыс Қазақстан
Көкпекті
Карғалы ауылы
941
Шығыс Қазақстан
Самар
Раздольное ауылы
942
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Баяш Өтепов ауылы
943
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Ізғұтты Айтықов ауылы
944
Шығыс Қазақстан
Өскемен
Hово-Троицкое ауылы