Об утверждении форм отчетной документации в области адресной социальной помощи
Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 10 августа 2018 года № 347. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 августа 2018 года № 17319. Утратил силу приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 24 мая 2023 года № 168.
Сноска. Утратил силу приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 24.05.2023 № 168 (вводится в действие с 01.07.2023).
В соответствии с пунктом 4 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О государственной адресной социальной помощи" и подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закон Республики Казахстан "О государственной статистике" ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула - в редакции приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 20.07.2022 № 264 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемые формы, предназначенные для сбора административных данных:
1) ежемесячный отчет о назначении и выплате государственной адресной социальной помощи согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) ежемесячный отчет о назначении и выплате государственной адресной социальной помощи в виде безусловной денежной помощи согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) ежемесячный отчет о назначении и выплате государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) ежеквартальный отчет о назначении и выплате государственной адресной социальной помощи согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) ежеквартальный отчет о назначении и выплате государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) ежеквартальный отчет о назначении и выплате государственной адресной социальной помощи в виде безусловной денежной помощи согласно приложению 6 к настоящему приказу;
7) ежемесячный отчет о получателях назначенной государственной адресной социальной помощи согласно приложению 7 к настоящему приказу;
8) ежемесячный отчет о получателях назначенной государственной адресной социальной помощи в виде безусловной денежной помощи согласно приложению 8 к настоящему приказу;
9) ежемесячный отчет о получателях назначенной государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи согласно приложению 9 к настоящему приказу;
10) ежеквартальный отчет о получателях назначенной государственной адресной социальной помощи согласно приложению 10 к настоящему приказу;

Атаулы әлеуметтік көмек саласындағы есепті құжаттамалардың нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2018 жылғы 10 тамыздағы № 347 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 29 тамызда № 17319 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 24 мамырдағы № 168 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 24.05.2023 № 168 (01.07.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 4-тармағына және "Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 20.07.2022 № 264 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Қоса беріліп отырған әкімшілік деректерді жинауға арналған нысандар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу туралы ай сайынғы есеп;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу туралы ай сайынғы есеп;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу туралы ай сайынғы есеп;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу туралы тоқсан сайынғы есеп;
5) осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу туралы тоқсан сайынғы есеп;
6) осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу туралы тоқсан сайынғы есеп;
7) осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған алушылар туралы ай сайынғы есеп;
8) осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған алушылар туралы ай сайынғы есеп;
9) осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған алушылар туралы ай сайынғы есеп;
10) осы бұйрыққа 10-қосымшаға сәйкес мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған алушылар туралы тоқсан сайынғы есеп;

11) ежеквартальный отчет о получателях назначенной государственной адресной социальной помощи в виде безусловной денежной помощи согласно приложению 11 к настоящему приказу;
12) ежеквартальный отчет о получателях назначенной государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи помощи согласно приложению 12 к настоящему приказу;
13) отчет о получателях государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи по видам хозяйств согласно приложению 13 к настоящему приказу;
14) отчет по среднедушевым доходам из числа назначенной государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи согласно приложению 14 к настоящему приказу;
15) отчет по прекращению выплаты или отказу в назначении государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи согласно приложению 15 к настоящему приказу;
16) отчет по проведенным беседам для назначения государственной адресной социальной помощи согласно приложению 16 к настоящему приказу;
17) ежемесячный отчет о назначении и выплате гарантированного социального пакета согласно приложению 17 к настоящему приказу;
18) ежеквартальный отчет о назначении и выплате гарантированного социального пакета согласно согласно приложению 18 к настоящему приказу;
19) ежемесячный отчет ассистента о сопровождении социального контракта согласно приложению 19 к настоящему приказу;
20) ежемесячный отчет консультанта по социальной работе о сопровождении социального контракта согласно приложению 20 к настоящему приказу.
Сноска. Пункт 1 - в редакции приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 24.12.2020 № 534 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Департаменту социальной помощи Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан после его официального опубликования;

11) осы бұйрыққа 11-қосымшаға сәйкес шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған алушылар туралы тоқсан сайынғы есеп;
12) осы бұйрыққа 12-қосымшаға сәйкес шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған алушылар туралы тоқсан сайынғы есеп;
13) осы бұйрыққа 13-қосымшаға сәйкес шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушылардың шаруышылық түрлері бойынша есеп;
14) осы бұйрыққа 14-қосымшаға сәйкес шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушылардың жан басына шаққандағы табыстары туралы есеп;
15) осы бұйрыққа 15-қосымшаға сәйкес шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлемін тоқтату немесе мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындаудан бас тарту жөніндегі есеп;
16) осы бұйрыққа 16-қосымшаға сәйкес мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау үшін өткізілген әңгімелесулер бойынша есеп;
17) осы бұйрыққа 17-қосымшаға сәйкес ай сайынғы мемлекеттік кепілдендірілген әлеуметтік топтаманы тағайындау және төлеу туралы ай сайынғы есеп;
18) осы бұйрыққа 18-қосымшаға сәйкес кепілдендірілген әлеуметтік топтаманы тағайындау және төлеу туралы тоқсан сайынғы есеп;
19) осы бұйрыққа 19-қосымшаға сәйкес ассистенттің әлеуметтік келісімшартты сүйемелдеуі туралы ай сайынғы есеп;
20) осы бұйрыққа 20-қосымшаға сәйкес әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттың әлеуметтік келісімшартты сүйемелдеу туралы ай сайынғы есеп бекітілсін
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 24.12.2020 № 534 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Әлеуметтік көмек департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және қосу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;

4) доведение настоящего приказа до управлений координации занятости и социальных программ областей, городов Астана, Алматы и Шымкент;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Департамент юридической службы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан Жакупову С.К.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
М. Абылкасымова
СОГЛАСОВАН
Председатель Комитета по статистике
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан
__________________Н. Айдапкелов
Приложение 1
к приказу Министра труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 10 августа 2018 года № 347
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/68736?lang=ru
Ежемесячный отчет о назначении и выплате государственной адресной социальной помощи
Отчетный период ______20__г.
Сноска. Приложение 1 - в редакции приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 24.12.2020 № 534 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: 1-ГАСП
Периодичность: ежемесячная
Круг лиц, представляющих информацию: управления координации занятости и социальных программ областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется форма: акционерное общество "Центр развития трудовых ресурсов", Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан

4) осы бұйрықты облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармаларының назарына жеткізуді;
5) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі С.Қ. Жақыповаға жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрі
М. Әбілқасымова
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Статистика комитетінің төрағасы
__________________Н. Айдапкелов
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрінің
2018 жылғы 10 тамыздағы
№ 347 бұйрығына 1-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Әкімшілік деректердің нысаны интернет - ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/68736?lang=ru Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу туралы ай сайынғы есеп Есептік кезең 20___ жылғы __________
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 24.12.2020 № 534 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: 1-МАӘК
Кезеңділігі: ай сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармалары
Қайда ұсынады: "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі

Срок представления: управлениями координации занятости и социальных программ областей, городов республиканского значения и столицы ежемесячно к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом в акционерное общество "Центр развития трудовых ресурсов", акционерное общество "Центр развития трудовых ресурсов" ежемесячно к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом в Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Код строки
Наименование регионов
Код области, города республиканского значения, столицы по классификатору административно-территориальных
Невылаченная сумма на начало отчетного периода тыс. тенге
Назначено за период с начала года
Выплачено за период с начала года
семей
человек
сумма, тыс. тенге
средний размер, тенге
семей
человек
сумма, тыс. тенге
средний размер, тенге
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Наименование области, города республиканского значения или столицы
город
село
Наименование __________________________ Адрес _________________________________
_______________________________________ _______________________________________
Телефоны _________________________
Адрес электронной почты ________________________________________________________
Ответственное лицо _________________________________ подпись ____________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Руководитель или лицо, уполномоченное на подписание
____________________________________________________ подпись ___________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Место для печати
(за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Ежемесячный отчет о назначении и выплате государственной адресной социальной помощи"
(Индекс: 1-ГАСП, периодичность: ежемесячная)
Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению (формированию) формы ежемесячно отчета о назначении и выплате государственной адресной социальной помощи (далее – форма отчета).
2. Основной задачей ведения данной формы отчета является осуществление мониторинга назначения и выплаты государственной адресной социальной помощи.
3. Форма отчета заполняется (формируется) и предоставляется управлениями координации занятости и социальных программ (далее – Управление) областей, городов республиканского значения и столицы ежемесячно к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом.
4. Форма отчета подписывается руководителем управлении областей, городов республиканского значения и столицы, а в случае его отсутствия, лицом, выполняющим его обязанности.

Тапсыру мерзімі: облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармалары ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне қарай "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамына, "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне қарай Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне
Жол коды
Өңірлердің атауы
Әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші бойынша облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың коды
Есепті кезеңнің басында төленбей қалған сома, мың теңге
Жыл басынан бергі кезеңге тағайындалды
Жыл басынан бергі кезеңге төленді
отбасы
адам
сома, мың теңге
орташа мөлшері, теңге
отбасы
адам
сома, мың теңге
орташа мөлшері, теңге
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың немесе астананың атауы
қала
ауыл
Атауы                                    Мекенжайы
_____________________________            __________________________
_____________________________            _________________________________
Телефон ___________________________________________________________________
Электрондық почта мекенжайы________________________________________________
Орындаушы ________________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы, телефон
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам ____________________________________
___________________________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы
Мөрдің орны (жеке кәсіпкерлер болып табылатын тұлғалардан қоспағанда)
Әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу туралы ай сайынғы есеп" (Нысанның индексі: 1-МАӘК, кезеңділігі: ай сайын) 1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау (қалыптастыру) және төлеу туралы ай сайынғы есептің нысанын (бұдан әрі – есеп нысаны) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Осы есеп нысанын жүргізудің негізгі міндеті мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындауға және төлеуге мониторингті жүзеге асыру болып табылады.
3. Есеп нысанын облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармалары (бұдан әрі – Басқарма) толтырады (қалыптастырады) және ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне қарай ұсынады.
4. Есеп нысанына облыстық, республикалық маңызы бар қалалар және астана басқармаларының басшысы, ал ол болмаған жағдайда оның міндетін атқарушы адам қол қояды.

5. Ежемесячный отчет о назначении и выплате государственной адресной социальной помощи по форме утвержденной приложением 1 к настоящему приказу составляется (формируется) централизованно акционерным обществом "Центр развития трудовых ресурсов", на основании данных представленных Управлениями в целом по Республике Казахстан и в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы, городской и сельской местности и представляется Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан ежемесячно к 10 числу месяца следующего за отчетным периодом.
6. Форма отчета составляется на основании административных данных, по состоянию на первое число месяца следующего за отчетным периодом. Все показатели отчета приводятся нарастающим итогом с начала текущего года, при этом каждого конкретного заявителя (семью), членов семьи следует учитывать и включать в отчет только один раз, независимо от количества повторных их обращений за государственной адресной социальной помощью в течение отчетного периода.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы отчетности
7. В графе "А" указывается нумерация по порядку в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы.
8. В графе "Б" указывается наименование областей, городов республиканского значения и столицы в разрезе городской и сельской местности.
9. В графе "В" указывается код области, города республиканского значения, столицы по классификатору административно-территориальных объектов (КАТО), размещенного на официальном интернет-ресурсе Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
10. В графе 1 указывается невыплаченная сумма государственной адресной социальной помощи тысячах тенге на начало отчетного периода.
11. В графе 2 указывается количество семей, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном периоде.
12. В графе 3 указывается количество человек, которым назначено государственная адресная социальная помощь в отчетном периоде.
13. В графе 4 указывается назначенная сумма в тысячах тенге для выплаты государственной адресной социальной помощи в отчетном периоде.
14. В графе 5 указывается назначенный средний размер в тенге для выплаты государственной адресной социальной помощи в отчетном периоде.
15. В графе 6 указывается количество семей, которым выплачена государственная адресная социальная помощь в отчетном периоде.
16. В графе 7 указывается количество человек, которым выплачена государственная адресная социальная помощь в отчетном периоде.
17. В графе 8 указывается выплаченная сумма в тысячах тенге для выплаты государственной адресной социальной помощи в отчетном периоде.

5. Осы бұйрықтың 1-қосымшасымен бекітілген нысан бойынша мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу туралы ай сайынғы есептерді "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы Басқармалар жалпы Қазақстан Республикасы бойынша және облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана, қалалық және ауылдық жерлер бөлінісінде ұсынған деректер негізінде орталықтан жасайды (қалыптастырады) және Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне қарай ай сайын ұсынады.
6. Есеп нысаны әкімшілік деректер негізінде есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніндегі жағдай бойынша жасалады. Есептің барлық көрсеткіштері ағымдағы жылдың басынан үдемелі қорытындымен көрсетіледі, бұл ретте әрбір нақты өтініш берушіні (отбасын), отбасы мүшелерін ескерген және олардың мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алуға қайта берілген өтініштерінің санына қарамастан есепке тек бір рет қана қосқан жөн.
2-тарау. Есеп нысанын толтыру бойынша түсіндірме
7. "А" бағанында облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бөлінісінде реті бойынша нөмірленуі көрсетіледі.
8. "Б" бағанында қалалық және ауылдық жерлер бөлінісінде облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы көрсетіледі.
9. "В" бағанында Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитетінің ресми интернет-ресурсында орналастырылған Әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші (ӘАОЖ) бойынша облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың коды көрсетіледі.
10. 1-бағанда есепті кезеңнің басына мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмектің төленбей қалған сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
11. 2-бағанда есепті кезеңде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған отбасылардың саны көрсетіледі.
12. 3-бағанда есепті кезеңде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың саны көрсетіледі.
13. 4-бағанда есепті кезеңде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеу үшін тағайындалған сома мың теңгемен көрсетіледі.
14. 5-бағанда есепті кезеңде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеу үшін тағайындалған сомасының төлемнің орташа мөлшері теңгемен көрсетіледі.
15. 6-бағанда есепті кезеңде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төленген отбасылардың саны көрсетіледі.
16. 7-бағанда есепті кезеңде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төленген адамдардың саны көрсетіледі.
17. 8-бағанда есепті кезеңде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмектің төленген сомасы мың теңгемен көрсетіледі.

18. В графе 9 указывается средний размер выплаченной суммы в тенге государственной адресной социальной помощи в отчетном периоде.
Приложение 2
к приказу Министра труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 10 августа 2018 года № 347
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/68736?lang=ru
Ежемесячный отчет о назначении и выплате государственной адресной социальной помощи в виде безусловной денежной помощи
Отчетный период ______20__г.
Сноска. Приложение 2 - в редакции приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 24.12.2020 № 534 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: 1-ГАСПБДП
Периодичность: ежемесячная
Круг лиц, представляющих информацию: управления координации занятости и социальных программ областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: акционерное общество "Центр развития трудовых ресурсов", Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан

18. 9-бағанда есепті кезеңде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмектің төленген сомасының орташа мөлшері теңгемен көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрінің
2018 жылғы 10 тамыздағы
№ 347 бұйрығына
2-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Әкімшілік деректердің нысаны интернет - ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/68736?lang=ru Шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу туралы ай сайынғы есеп Есептік кезең 20___ жылғы
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 24.12.2020 № 534 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: 1-ШСАКМАӘКТТЕ
Кезеңділігі: ай сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармалары
Қайда ұсынады: "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі

4. Форма отчета подписывается руководителем управлении областей, городов республиканского значения и столицы, а в случае его отсутствия, лицом, выполняющим его обязанности.
5. Ежемесячный отчет о назначении и выплате государственной адресной социальной помощи в виде безусловной денежной помощи по форме утвержденной приложением 2 к настоящему приказу составляется (формируется) централизованно акционерным обществом "Центр развития трудовых ресурсов" на основании данных представленных Управлениями в целом по Республике Казахстан и в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы, городской и сельской местности и представляется Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан ежемесячно к 10 числу месяца следующего за отчетным периодом.
6. Форма отчета составляется на основании административных данных, по состоянию на первое число месяца следующего за отчетным периодом. Все показатели отчета приводятся нарастающим итогом с начала текущего года, при этом каждого конкретного заявителя (семью), членов семьи следует учитывать и включать в отчет только один раз, независимо от количества повторных их обращений за государственной адресной социальной помощью в виде безусловной денежной помощи в течение отчетного периода.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы отчетности
7. В графе "А" указывается нумерация по порядку в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы.
8. В графе "Б" указывается наименование областей, городов республиканского значения и столицы в разрезе городской и сельской местности.
9. В графе "В" указывается код области, города республиканского значения, столицы по классификатору административно-территориальных объектов (КАТО), размещенного на официальном интернет-ресурсе Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
10. В графе 1 указывается невыплаченная сумма государственной адресной социальной помощи в виде безусловной денежной помощи на начало отчетного периода в тысячах тенге.
11. В графе 2 указывается количество семей, которым назначено государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном периоде.
12. В графе 3 указывается количество человек, которым назначено государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном периоде.
13. В графе 4 указывается назначенная сумма в тысячах тенге для выплаты государственной адресной социальной помощи в виде безусловной денежной помощи в отчетном периоде.
14. В графе 5 указывается назначенный средний размер в тенге для выплаты государственной адресной социальной помощи в виде безусловной денежной помощи в отчетном периоде.

4. Есеп нысанына облыстық, республикалық маңызы бар қалалар және астана басқармаларының басшысы, ал ол болмаған жағдайда оның міндетін атқарушы адам қол қояды.
5. Осы бұйрықтың 2-қосымшасымен бекітілген нысан бойынша мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу туралы ай сайынғы есепті "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы Басқармалар жалпы Қазақстан Республикасы бойынша және облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана, қалалық және ауылдық жерлер бөлінісінде ұсынған деректер негізінде орталықтан жасайды (қалыптастырады) және Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне қарай ай сайын ұсынады.
6. Есеп нысаны әкімшілік деректер негізінде есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніндегі жағдай бойынша жасалады. Есептің барлық көрсеткіштері ағымдағы жылдың басынан үдемелі қорытындымен көрсетіледі, бұл ретте әрбір нақты өтініш берушіні (отбасын), отбасы мүшелерін ескерген және олардың мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алуға қайта берілген өтініштерінің санына қарамастан есепке тек бір рет қана қосқан жөн.
2-тарау. Есеп нысанын толтыру бойынша түсіндірме
7. "А" бағанында облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бөлінісінде реті бойынша нөмірленуі көрсетіледі.
8. "Б" қалалық және ауылдық жерлер бөлінісінде облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы көрсетіледі.
9. "В" бағанында Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитетінің ресми интернет-ресурсында орналастырылған Әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші (ӘАОЖ) бойынша облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың коды көрсетіледі.
10. 1-бағанда есепті кезеңнің басына шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмектің төленбей қалған сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
11. 2-бағанда есепті кезеңде шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмектің тағайындалған отбасылардың саны көрсетіледі.
12. 3-бағанда есепті кезеңде шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың саны көрсетіледі.
13. 4-бағанда есепті кезеңде шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмектің тағайындалған сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
14. 5-бағанда есепті кезеңде шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеу үшін тағайындалған соманың орташа көлемі теңгемен көрсетіледі.

15. В графе 6 указывается количество семей, которым выплачена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном периоде.
16. В графе 7 указывается количество человек, которым выплачена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном периоде.
17. В графе 8 указывается выплаченная сумма в тысячах тенге для выплаты государственной адресной социальной помощи в виде безусловной денежной помощи в отчетном периоде.
18. В графе 9 указывается средний размер выплаченной суммы в тенге государственной адресной социальной помощи в виде безусловной денежной помощи в отчетном периоде.
Приложение 3
к приказу Министра труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 10 августа 2018 года № 347
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/68736?lang=ru
Ежемесячный отчет о назначении и выплате государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи
Отчетный период ______20__г.
Сноска. Приложение 3 - в редакции приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 24.12.2020 № 534 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: 1-ГАСПОДП
Периодичность: ежемесячная
Круг лиц, представляющих информацию: управления координации занятости и социальных программ областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: акционерное общество "Центр развития трудовых ресурсов", Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан

15. 6-бағанда есепті кезеңде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмектің шартсыз ақшалай көмек түріндегі төлемі төленген отбасылардың саны көрсетіледі.
16. 7-бағанда есепті кезеңде шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төленген адамдардың саны көрсетіледі.
17. 8-бағанда есепті кезеңде шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне төленген сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
18. 9-бағанда есепті кезеңде шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмектің төленген сомасының орташа мөлшері теңгемен көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрінің
2018 жылғы 10 тамыздағы
№ 347 бұйрығына
3-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Әкімшілік деректердің нысаны интернет - ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/68736?lang=ru Шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу туралы ай сайынғы есеп Есептік кезең 20___ жылғы __________
Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 24.12.2020 № 534 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: 1-ШАКМАӘКТТЕ
Кезеңділігі: ай сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармалары
Қайда ұсынады: "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі

4. Форма отчета подписывается руководителем управлении областей, городов республиканского значения и столицы, а в случае его отсутствия, лицом, выполняющим его обязанности.
5. Отчеты о назначении и выплате государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи по форме утвержденной приложением 3 к настоящему приказу составляется (формируется) централизованно акционерным обществом "Центр развития трудовых ресурсов" на основании данных представленных Управлениями в целом по Республике Казахстан и в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы, городской и сельской местности и представляется Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан ежемесячно к 10 числу месяца следующего за отчетным периодом.
6. Форма отчета составляется на основании административных данных, по состоянию на первое число месяца следующего за отчетным периодом. Все показатели отчета приводятся нарастающим итогом с начала текущего года, при этом каждого конкретного заявителя (семью), членов семьи следует учитывать и включать в отчет только один раз, независимо от количества повторных их обращений за государственной адресной социальной помощью в виде обусловленной денежной помощи в течение отчетного периода.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы отчетности
7. В графе "А" указывается нумерация по порядку в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы.
8. В графе "Б" указывается наименование областей, городов республиканского значения и столицы в разрезе городской и сельской местности.
9. В графе "В" указывается код области, города республиканского значения, столицы по классификатору административно-территориальных объектов (КАТО), размещенного на официальном Интернет-ресурсе Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
10. В графе 1 указывается невыплаченная сумма государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи на начало отчетного периода в тысячах тенге.
11. В графе 2 указывается количество семей, которым назначено государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном периоде.
12. В графе 3 указывается количество человек, которым назначено государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном периоде.
13. В графе 4 указывается назначенная сумма в тысячах тенге для выплаты государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи в отчетном периоде.
14. В графе 5 указывается назначенный средний размер в тенге для выплаты государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи в отчетном периоде.

4. Есеп нысанына облыстық, республикалық маңызы бар қалалар және астана басқармаларының басшысы, ал ол болмаған жағдайда оның міндетін атқарушы адам қол қояды.
5. Осы бұйрықтың 3-қосымшасымен бекітілген нысан бойынша мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу туралы ай сайынғы есепті "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы Басқармалар жалпы Қазақстан Республикасы бойынша және облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана, қалалық және ауылдық жерлер бөлінісінде ұсынған деректер негізінде орталықтан жасайды (қалыптастырады) және Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне қарай ай сайын ұсынады.
6. Есеп нысаны әкімшілік деректер негізінде есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніндегі жағдай бойынша жасалады. Есептің барлық көрсеткіштері ағымдағы жылдың басынан үдемелі қорытындымен көрсетіледі, бұл ретте әрбір нақты өтініш берушіні (отбасын), отбасы мүшелерін ескерген және олардың мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алуға қайта берілген өтініштерінің санына қарамастан есепке тек бір рет қана қосқан жөн.
2-тарау. Есеп нысанын толтыру бойынша түсіндірме
7. "А" бағанында облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бөлінісінде реті бойынша нөмірленуі көрсетіледі.
8. "Б" бағанында қалалық және ауылдық жерлер бөлінісінде облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы көрсетіледі.
9. "В" бағанында Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитетінің ресми интернет-ресурсында орналастырылған Әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші (ӘАОЖ) бойынша облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың коды көрсетіледі.
10. 1-бағанда есепті кезеңнің басына шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмектің төленбей қалған сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
11. 2-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған отбасылардың саны көрсетіледі.
12. 3-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың саны көрсетіледі.
13. 4-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеу үшін тағайындалған сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
14. 5-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеу үшін тағайындалған соманың орташа көлемі теңгемен көрсетіледі.

15. В графе 6 указывается количество семей, которым выплачена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном периоде.
16. В графе 7 указывается количество человек, которым выплачена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном периоде.
17. В графе 8 указывается выплаченная сумма в тысячах тенге для выплаты государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи в отчетном периоде.
18. В графе 9 указывается средний размер выплаченной суммы в тенге государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи в отчетном периоде.
Приложение 4
к приказу Министра труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 10 августа 2018 года № 347
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/68736?lang=ru
Ежеквартальный отчет о назначении и выплате государственной адресной социальной помощи
Отчетный период ______20__г.
Сноска. Приложение 4 - в редакции приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 24.12.2020 № 534 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: 1-ГАСПОДП
Периодичность: ежеквартальная
Круг лиц, представляющих информацию: управления координации занятости и социальных программ областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: акционерное общество "Центр развития трудовых ресурсов", Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Срок представления: управлениями координации занятости и социальных программ областей, городов республиканского значения и столицы ежеквартально к 5 числу месяца, следующего за отчетным кварталом в акционерное общество "Центр развития трудовых ресурсов", акционерное общество "Центр развития трудовых ресурсов" ежеквартально к 10 числу месяца, следующего за отчетным кварталом в Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
код строки
Наименование регионов
Код области, города республиканского значения, столицы по классификатору административно-территориальных объектов
Назначено за отчетный квартал
Выплачено за отчетный квартал
семей
человек
сумма, тыс. тенге
средний размер, тенге
семей
человек
сумма, тыс. тенге
средний размер, тенге
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
Наименование области, города республиканского значения или столицы
город
село
Наименование __________________________ Адрес _________________________________
_______________________________________ _______________________________________
Телефоны _________________________
Адрес электронной почты ________________________________________________________
Ответственное лицо _________________________________ подпись ____________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Руководитель или лицо, уполномоченное на подписание
____________________________________________________ подпись ___________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Место для печати
(за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Ежеквартальный отчет о назначении и выплате государственной адресной социальной помощи"
(Индекс: 1-ГАСПОДП, периодичность: ежеквартальная)
Глава 1. Общие положения

15. 6-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төленген отбасылардың саны көрсетіледі.
16. 7-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төленген адамдардың саны көрсетіледі.
17. 8-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекке төленген сома мың теңгемен көрсетіледі.
18. 9-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмектің төленген сомасының орташа мөлшері теңгемен көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрінің
2018 жылғы 10 тамыздағы
№ 347 бұйрығына 4-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Әкімшілік деректердің нысаны интернет - ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/68736?lang=ru Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу туралы тоқсан сайынғы есеп Есептік кезең 20___ жылғы __________
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 24.12.2020 № 534 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: 1-ШАКМАӘКТТЕ
Кезеңділігі: тоқсан сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармалары
Қайда ұсынады: "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Тапсыру мерзімі: облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармалары тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың 5-күніне қарай "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамына, "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың тоқсаннан кейінгі айдың 10-күніне қарай Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне
Жол коды
Өңірлердің атауы
Әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші бойынша облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың коды
Есептік тоқсанға тағайындалды
Есептік тоқсанға төленді
отбасы
адам
сома, мың теңге
орташа мөлше-рі, теңге
отбасы
адам
сома, мың теңге
орташа мөлше-рі, теңге
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың немесе астананың атауы
қала
ауыл
Атауы                                    Мекенжайы
_____________________________            _________________________________
_____________________________            _________________________________
Телефон ___________________________________________________________________
Электрондық почта мекенжайы________________________________________________
Орындаушы ________________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы, телефон
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам ____________________________________
___________________________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы
Мөрдің орны (жеке кәсіпкерлер болып табылатын тұлғалардан қоспағанда)
Әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және толеу туралы тоқсан сайынғы есеп" (Нысанның индексі: 1-ШАКМАӘКТТЕ, кезеңділігі: тоқсан сайын) 1-тарау. Жалпы ережелер

1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению (формированию) формы отчета о назначении и выплате государственной адресной социальной помощи (далее – форма отчета).
2. Основной задачей ведения данной формы отчета является осуществление мониторинга назначения и выплаты государственной адресной социальной помощи.
3. Форма отчета заполняется (формируется) и предоставляется управлениями координации занятости и социальных программ (далее – Управление) областей, городов республиканского значения и столицы ежеквартально к 5 числу месяца, следующего за отчетным кварталом.
4. Форма отчета подписывается руководителем управлении областей, городов республиканского значения и столицы, а в случае его отсутствия, лицом, выполняющим его обязанности.
5. Ежеквартальный отчет о назначении и выплате государственной адресной социальной помощи, по форме утвержденной приложением 4 к настоящему приказу составляется (формируется) централизованно акционерным обществом "Центр развития трудовых ресурсов" на основании данных представленных Управлениями в целом по Республике Казахстан и в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы, городской и сельской местности и представляется Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан ежеквартально к 10 числу месяца следующего за отчетным кварталом.
6. Форма отчета составляется на основании административных данных, по состоянию на первое число месяца следующего за отчетным кварталом. Все показатели отчета приводятся нарастающим итогом с начала текущего квартала, при этом каждого конкретного заявителя (семью), членов семьи следует учитывать и включать в отчет вне зависимости от количества их обращений за государственной адресной социальной помощью в течение отчетного года.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы отчетности
7. В графе "А" указывается нумерация по порядку в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы.
8. В графе "Б" указывается областей, городов республиканского значения и столицы в разрезе городской и сельской местности.
9. В графе "В" указывается код области, города республиканского значения, столицы по классификатору административно-территориальных объектов (КАТО), размещенного на официальном Интернет-ресурсе Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
10. В графе 1 указывается количество семей, которым назначено государственная адресная социальная помощь в отчетном квартале.
11. В графе 2 указывается количество человек, которым назначено государственная адресная социальная помощь в отчетном квартале.

1. Осы түсіндірме мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу туралы есептің нысанын (бұдан әрі – есеп нысаны) толтыру (қалыптастыру) бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Осы есеп нысанын жүргізудің негізгі міндеті мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмектітағайындауға және төлеуге мониторингті жүзеге асыру болып табылады.
3. Есеп нысанын облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармалары (бұдан әрі – Басқарма) толтырады (қалыптастырады) және тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейінгі айдың 5-күніне қарай ұсынады.
4. Есеп нысанына облыстық, республикалық маңызы бар қалалар және астана басқармаларының басшысы, ал ол болмаған жағдайда оның міндетін атқарушы адам қол қояды.
5. Осы бұйрықтың 4-қосымшасымен бекітілген нысан бойынша мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу туралы тоқсан сайынғы есептерді "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы Басқармалар жалпы Қазақстан Республикасы бойынша және облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана, қалалық және ауылдық жерлер бөлінісінде ұсынған деректер негізінде орталықтан жасайды (қалыптастырады) және Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне есепті тоқсаннан кейінгі айдың 10-күніне қарай тоқсан сайын ұсынады.
6. Есеп нысаны әкімшілік деректер негізінде есепті кезеңнен кейінгі тоқсанның бірінші күніндегі жағдай бойынша жасалады. Есептің барлық көрсеткіштері ағымдағы тоқсанның басынан бастап өсу қорытындысымен келтіріледі, бұл ретте әрбір нақты өтініш беруші (отбасы), отбасы мүшелері есепті жыл ішіндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекке олардың өтініштерінің санына қарамастан есепке алынуы және есепке енгізілуі тиіс.
2-тарау. Есеп нысанын толтыру бойынша түсіндірме
7. "А" бағанында облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бөлінісінде реті бойынша нөмірленуі көрсетіледі.
8. "Б" бағанында қалалық және ауылдық жерлер бөлінісінде облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы көрсетіледі.
9. "В" бағанында Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитетінің ресми интернет-ресурсында орналастырылған Әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші (ӘАОЖ) бойынша облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың коды көрсетіледі.
10. 1-бағанда есепті тоқсанда мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған отбасылардың саны көрсетіледі.

12. В графе 3 указывается назначенная сумма в тысячах тенге для выплаты государственной адресной социальной помощи в отчетном квартале.
13. В графе 4 указывается назначенный средний размер в тенге для выплаты государственной адресной социальной помощи в отчетном квартале.
14. В графе 5 указывается количество семей, которым выплачена государственная адресная социальная помощь в отчетном квартале.
15. В графе 6 указывается количество человек, которым выплачена государственная адресная социальная помощь в отчетном квартале.
16. В графе 7 указывается выплаченная сумма в тысячах тенге для выплаты государственной адресной социальной помощи в отчетном квартале.
17. В графе 8 указывается средний размер выплаченной суммы в тенге государственной адресной социальной помощи в отчетном квартале.
Приложение 5
к приказу Министра труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 10 августа 2018 года № 347
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/68736?lang=ru
Ежеквартальный отчет о назначении и выплате государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи
Отчетный период ______20__г.
Сноска. Приложение 5 - в редакции приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 24.12.2020 № 534 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: 1-ГАСПОДП
Периодичность: ежеквартальная
Круг лиц, представляющих информацию: управления координации занятости и социальных программ областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: акционерное общество "Центр развития трудовых ресурсов", Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Срок представления: управлениями координации занятости и социальных программ областей, городов республиканского значения и столицы ежеквартально к 5 числу месяца, следующего за отчетным кварталом в акционерное общество "Центр развития трудовых ресурсов", акционерное общество "Центр развития трудовых ресурсов" ежеквартально к 10 числу месяца, следующего за отчетным кварталом в Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Код строки
Наименование регионов
Код области, города республиканского значения, столицы по классификатору административно-территориальных объектов
Назначено за отчетный квартал
Выплачено за отчетный квартал
семей
человек
сумма, тыс. тенге
средний размер, тенге
семей
человек
сумма, тыс. тенге
средний размер, тенге
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
Наименование области, города республиканского значения или столицы
город
село
Наименование __________________________ Адрес _________________________________
_______________________________________ _______________________________________
Телефоны _________________________
Адрес электронной почты ________________________________________________________
Ответственное лицо _________________________________ подпись ____________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Руководитель или лицо, уполномоченное на подписание
____________________________________________________ подпись ___________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Место для печати
(за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
Пояснение по заполнению формы предназначенной для сбора административных данных "Ежеквартальный отчет о назначении и выплате государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи"
(Индекс: 1-ГАСПОДП, периодичность: ежеквартальная)
Глава 1. Общие положения

12. 2-бағанда есепті тоқсанда мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың саны көрсетіледі.
13. 3-бағанда есепті тоқсанда мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеу үшін тағайындалған сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
14. 4-бағанда есепті тоқсанда мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеу үшін тағайындалған соманың орташа көлемі теңгемен көрсетіледі.
15. 5-бағанда есепті тоқсанда мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төленген отбасылардың саны көрсетіледі.
16. 6-бағанда есепті тоқсанда мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төленген адамдардың саны көрсетіледі.
17. 7-бағанда есепті тоқсанда мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекке төленген сома мың теңгемен көрсетіледі.
18. 8-бағанда есепті тоқсанда мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмектің төленген сомасының орташа мөлшері теңгемен көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрінің
2018 жылғы 10 тамыздағы
№ 347 бұйрығына 5-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Әкімшілік деректердің нысаны интернет - ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/68736?lang=ru Шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу туралы тоқсан сайынғы есеп Есептік кезең 20___ жылғы __________
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 24.12.2020 № 534 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: 1-ШАКМАӘКТТЕ
Кезеңділігі: тоқсан сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармалары
Қайда ұсынады: "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Тапсыру мерзімі: облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармалары тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың 5-күніне қарай "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамына, "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың тоқсаннан кейінгі айдың 10-күніне қарай Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне
Жол коды
Өңірлердің атауы
Әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші бойынша облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың коды
Есептік тоқсанға тағайындалды
Есептік кезеңге төленді
отбасы
адам
сома, мың теңге
орташа мөлшері, теңге
отбасы
адам
сома, мың теңге
орташа мөлшері, теңге
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың немесе астананың атауы
қала
ауыл
Атауы                                    Мекенжайы
_____________________________            __________________________
_____________________________            __________________________
Телефон ____________________________________________________________________
Электрондық почта мекенжайы________________________________________________
Орындаушы ________________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы, телефон
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам ____________________________________
___________________________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы
Мөрдің орны (жеке кәсіпкерлер болып табылатын тұлғалардан қоспағанда)
Әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме "Шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу туралы тоқсан сайынғы есеп" (Нысанның индексі: 1-ШАКМАӘКТТЕ, кезеңділігі: тоқсан сайын) 1-тарау. Жалпы ережелер

1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению (формированию) формы отчета о назначении и выплате государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи (далее – форма отчета).
2. Основной задачей ведения данной формы отчета является осуществление мониторинга назначения и выплаты государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи.
3. Форма отчета заполняется (формируется) и предоставляется управлениями координации занятости и социальных программ (далее – Управление) областей, городов республиканского значения и столицы ежеквартально к 5 числу месяца, следующего за отчетным кварталом.
4. Форма отчета подписывается руководителем управлении областей, городов республиканского значения и столицы, а в случае его отсутствия, лицом, выполняющим его обязанности.
5. Ежеквартальный отчет о назначении и выплате государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи по форме утвержденной приложением 5 к настоящему приказу составляется (формируется) централизованно акционерным обществом "Центр развития трудовых ресурсов" на основании данных представленных Управлениями в целом по Республике Казахстан и в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы, городской и сельской местности и представляется Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан ежеквартально к 10 числу месяца следующего за отчетным кварталом.
6. Форма отчета составляется на основании административных данных, по состоянию на первое число месяца следующего за отчетным кварталом. Все показатели отчета приводятся нарастающим итогом с начала текущего квартала, при этом каждого конкретного заявителя (семью), членов семьи следует учитывать и включать в отчет вне зависимости от количества их обращений за государственной адресной социальной помощью в виде обусловленной денежной помощи в течение отчетного года.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы отчетности
7. В графе "А" указывается нумерация по порядку в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы.
8. В графе "Б" указывается наименование городов республиканского значения и столицы в разрезе городской и сельской местности.
9. В графе "В" указывается код области, города республиканского значения, столицы по классификатору административно-территориальных объектов (КАТО), размещенного на официальном Интернет-ресурсе Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
10. В графе 1 указывается количество семей, которым назначено государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном квартале.
11. В графе 2 указывается количество человек, которым назначено государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном квартале.

1. Осы түсіндірме мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау (қалыптастыру) және төлеу туралы есептің нысанын (бұдан әрі – есеп нысаны) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Осы есеп нысанын жүргізудің негізгі міндеті мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмектітағайындауға және төлеуге мониторингті жүзеге асыру болып табылады.
3. Есеп нысаны облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармалары (бұдан әрі – Басқарма) толтырады (қалыптастырады) және тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейінгі айдың 5-күніне қарай ұсынады.
4. Есеп нысанына облыстық, республикалық маңызы бар қалалар және астана басқармаларының басшысы, ал ол болмаған жағдайда оның міндетін атқарушы адам қол қояды.
5. Осы бұйрықтың 5-қосымшасымен бекітілген нысан бойынша мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу туралы тоқсан сайынғы есепті "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы Басқармалар жалпы Қазақстан Республикасы бойынша және облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана, қалалық және ауылдық жерлер бөлінісінде ұсынған деректер негізінде орталықтан жасайды (қалыптастырады) және Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне есепті тоқсаннан кейінгі айдың 10-күніне қарай тоқсан сайын ұсынады.
6. Есеп нысаны әкімшілік деректер негізінде есепті кезеңнен кейінгі тоқсанның бірінші күніндегі жағдай бойынша жасалады. Есептің барлық көрсеткіштері ағымдағы тоқсанның басынан бастап өсу қорытындысымен келтіріледі, бұл ретте әрбір нақты өтініш беруші (отбасы), отбасы мүшелері есепті жыл ішіндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекке олардың өтініштерінің санына қарамастан есепке алынуы және есепке енгізілуі тиіс.
2-тарау. Есеп нысанын толтыру бойынша түсіндірме
7. "А" бағанында облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бөлінісінде реті бойынша нөмірленуі көрсетіледі.
8. "Б" бағанында қалалық және ауылдық жерлер бөлінісінде облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы көрсетіледі.
9. "В" бағанында Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитетінің ресми интернет-ресурсында орналастырылған Әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші (ӘАОЖ) бойынша облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың коды көрсетіледі.
10. 1-бағанда есепті тоқсанда шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған отбасылардың саны көрсетіледі.

12. В графе 3 указывается назначенная сумма в тысячах тенге для выплаты государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи в отчетном квартале.
13. В графе 4 указывается назначенный средний размер в тенге для выплаты государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи в отчетном квартале.
14. В графе 5 указывается количество семей, которым выплачена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном квартале.
15. В графе 6 указывается количество человек, которым выплачена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном квартале.
16. В графе 7 указывается выплаченная сумма в тысячах тенге для выплаты государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи в отчетном квартале.
17. В графе 8 указывается средний размер выплаченной суммы в тенге государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи в отчетном квартале.
Приложение 6
к приказу Министра труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 10 августа 2018 года № 347
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/68736?lang=ru
Ежеквартальный отчет о назначении и выплате государственной адресной социальной помощи в виде безусловной денежной помощи
Отчетный период ______20__г.
Сноска. Приложение 6 - в редакции приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 24.12.2020 № 534 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: 1-ГАСПОДП
Периодичность: ежеквартальная
Круг лиц, представляющих информацию: управления координации занятости и социальных программ областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: акционерное общество "Центр развития трудовых ресурсов", Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Срок представления: управлениями координации занятости и социальных программ областей, городов республиканского значения и столицы ежеквартально к 5 числу месяца, следующего за отчетным кварталом в акционерное общество "Центр развития трудовых ресурсов", акционерное общество "Центр развития трудовых ресурсов" ежеквартально к 10 числу месяца, следующего за отчетным кварталом в Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Код строки
Наименование регионов
Назначено за отчетный квартал
Выплачено за отчетный квартал
семей
человек
сумма, тыс. тенге
средний размер, тенге
семей
человек
сумма, тыс. тенге
средний размер, тенге
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
Наименование области, города республиканского значения или столицы
город
село
Наименование __________________________ Адрес _________________________________
_______________________________________ _______________________________________
Телефоны _________________________
Адрес электронной почты ________________________________________________________
Ответственное лицо _________________________________ подпись ____________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Руководитель или лицо, уполномоченное на подписание
____________________________________________________ подпись ___________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Место для печати
(за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Ежеквартальный отчет о назначении и выплате государственной адресной социальной помощи в виде безусловной денежной помощи"
(Индекс: 1-ГАСПОДП, периодичность: ежеквартальная)
Глава 1. Общие положения

12. 2-бағанда есепті тоқсанда шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың саны көрсетіледі.
13. 3-бағанда есепті тоқсанда шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеу үшін тағайындалған сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
14. 4-бағанда есепті тоқсанда шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеу үшін тағайындалған соманың орташа көлемі теңгемен көрсетіледі.
15. 5-бағанда есепті тоқсанда шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төленген отбасылардың саны көрсетіледі.
16. 6-бағанда есепті тоқсанда шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төленген адамдардың саны көрсетіледі.
17. 7-бағанда есепті тоқсанда шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекке төленген сома мың теңгемен көрсетіледі.
18. 8-бағанда есепті тоқсанда шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмектің төленген сомасының орташа мөлшері теңгемен көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрінің
2018 жылғы 10 тамыздағы
№ 347 бұйрығына 6-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Әкімшілік деректердің нысаны интернет - ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/68736?lang=ru Шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу туралы тоқсан сайынғы есеп Есептік кезең 20___ жылғы __________
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 24.12.2020 № 534 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: 1-ШАКМАӘКТТЕ
Кезеңділігі: тоқсан сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармалары
Қайда ұсынады: "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Тапсыру мерзімі: облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармалары тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың 5-күніне қарай "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамына, "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың тоқсаннан кейінгі айдың 5-күніне 10-күніне қарай Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне
жол коды
Өңірлердің атауы
Әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші бойынша облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың коды
Есептік кезеңге тағайындалды
Есептік кезеңге төленді
отбасы
адам
сома, мың теңге
орташа мөлше-рі, теңге
отбасы
адам
сома, мың теңге
орташа мөлшері, теңге
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың немесе астананың атауы
қала
ауыл
Атауы                                    Мекенжайы
_____________________________            __________________________
_____________________________            _________________________________
Телефон ___________________________________________________________________
Электрондық почта мекенжайы________________________________________________
Орындаушы ________________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы, телефон
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам ____________________________________
___________________________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы
Мөрдің орны (жеке кәсіпкерлер болып табылатын тұлғалардан қоспағанда)
Әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме "Шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу туралы тоқсан сайынғы есеп" (Нысанның индексі: 1-ШАКМАӘКТТЕ, кезеңділігі: тоқсан сайын) 1-тарау. Жалпы ережелер

1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению (формированию) формы отчета о назначении и выплате государственной адресной социальной помощи в виде безусловной денежной помощи (далее – форма отчета).
2. Основной задачей ведения данной формы отчета является осуществление мониторинга назначения и выплаты государственной адресной социальной помощи в виде безусловной денежной помощи.
3. Форма отчета заполняется (формируется) и предоставляется управлениями координации занятости и социальных программ (далее – Управление) областей, городов республиканского значения и столицы ежеквартально к 5 числу месяца, следующего за отчетным кварталом.
4. Форма отчета подписывается руководителем управлении областей, городов республиканского значения и столицы, а в случае его отсутствия, лицом, выполняющим его обязанности.
5. Ежеквартальный отчет о назначении и выплате государственной адресной социальной помощи в виде безусловной денежной помощи по форме утвержденной приложением 6 к настоящему приказу составляется (формируется) централизованно акционерным обществом "Центр развития трудовых ресурсов" на основании данных представленных Управлениями в целом по Республике Казахстан и в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы, городской и сельской местности и представляется Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан ежеквартально к 10 числу месяца следующего за отчетным кварталом.
6. Форма отчета составляется на основании административных данных, по состоянию на первое число месяца следующего за отчетным кварталом. Все показатели отчета приводятся нарастающим итогом с начала текущего квартала, при этом каждого конкретного заявителя (семью), членов семьи следует учитывать и включать в отчет вне зависимости от количества их обращений за государственной адресной социальной помощью в виде безусловной денежной помощи в течение отчетного года.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы отчетности
7. В графе "А" указывается нумерация по порядку в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы.
8. В графе "Б" указывается наименование областей, городов республиканского значения и столицы в разрезе городской и сельской местности.
9. В графе "В" указывается код области, города республиканского значения, столицы по классификатору административно-территориальных объектов (КАТО), размещенного на официальном интернет-ресурсе Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
10. В графе 1 указывается количество семей, которым назначено государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном квартале.
11. В графе 2 указывается количество человек, которым назначено государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном квартале.

1. Осы түсіндірме мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу туралы есептің нысанын (бұдан әрі – есеп нысаны) толтыру (қалыптастыру) бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Осы есеп нысанын жүргізудің негізгі міндеті мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмектітағайындауға және төлеуге мониторингті жүзеге асыру болып табылады.
3. Есеп нысаны облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармалары (бұдан әрі – Басқарма) толтырады (қалыптастырады) және тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейінгі айдың 5-күніне қарай ұсынады.
4. Есеп нысанына облыстық, республикалық маңызы бар қалалар және астана басқармаларының басшысы, ал ол болмаған жағдайда оның міндетін атқарушы адам қол қояды.
5. Осы бұйрықтың 6-қосымшасымен бекітілген нысан бойынша мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу туралы тоқсан спйынғы есепті "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы Басқармалар жалпы Қазақстан Республикасы бойынша және облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана, қалалық және ауылдық жерлер бөлінісінде ұсынған деректер негізінде орталықтан жасайды (қалыптастырады) және Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне есепті тоқсаннан кейінгі айдың 10-күніне қарай тоқсан сайын ұсынады.
6. Есеп нысаны әкімшілік деректер негізінде есепті кезеңнен кейінгі тоқсанның бірінші күніндегі жағдай бойынша жасалады. Есептің барлық көрсеткіштері ағымдағы тоқсанның басынан бастап өсу қорытындысымен келтіріледі, бұл ретте әрбір нақты өтініш беруші (отбасы), отбасы мүшелері есепті жыл ішіндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекке олардың өтініштерінің санына қарамастан есепке алынуы және есепке енгізілуі тиіс.
2-тарау. Есеп нысанын толтыру бойынша түсіндірме
7. "А" бағанында облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бөлінісінде реті бойынша нөмірленуі көрсетіледі.
8. "Б" бағанында қалалық және ауылдық жерлер бөлінісінде облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы көрсетіледі.
9. "В" бағанында Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитетінің ресми интернет-ресурсында орналастырылған Әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші (ӘАОЖ) бойынша облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың коды көрсетіледі.
10. 1-бағанда есепті тоқсанда шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған отбасылардың саны көрсетіледі.

12. В графе 3 указывается назначенная сумма в тысячах тенге для выплаты государственной адресной социальной помощи в виде безусловной денежной помощи в отчетном квартале.
13. В графе 4 указывается назначенный средний размер в тенге для выплаты государственной адресной социальной помощи в виде безусловной денежной помощи в отчетном квартале.
14. В графе 5 указывается количество семей, которым выплачена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном квартале.
15. В графе 6 указывается количество человек, которым выплачена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном квартале.
16. В графе 7 указывается выплаченная сумма в тысячах тенге для выплаты государственной адресной социальной помощи в виде безусловной денежной помощи в отчетном квартале.
17. В графе 8 указывается средний размер выплаченной суммы в тенге государственной адресной социальной помощи в виде безусловной денежной помощи в отчетном квартале.
Приложение 7 к приказу
Министра труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 10 августа 2018 года № 347
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/68736?lang=ru
Ежемесячный отчет о получателях назначенной государственной адресной социальной помощи
Сноска. Приложение 7 - в редакции приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 20.07.2022 № 264 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Отчетный период ______20__г.
Индекс: 1-ОПГАСП
Периодичность: ежемесячная
Круг лиц, представляющих информацию: управления координации занятости и социальных программ областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: акционерное общество "Центр развития трудовых ресурсов", Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Срок представления: управлениями координации занятости и социальных программ областей, городов республиканского значения и столицы ежемесячно к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом в акционерное общество "Центр развития трудовых ресурсов", акционерное общество "Центр развития трудовых ресурсов" ежемесячно к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом в Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
код строки
Наименование регионов
Код области, города республиканского значения, столицы по классификатору административно-территориальных объектов
Семей
В них количество человек
Из них многодетные
человек
женщины
семьи
человек
дети
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Наименование области, города республиканского значения или столицы
Продолжение таблицы
В том числе
дети до 18 лет
в том числе дети с инвалидностью
лица с инвалидностью всех групп
пенсионеры
студенты, слушатели, курсанты, магистранты дневной формы обучения
другие
трудоспособные
в том числе
безработные
независимые работники
имеющие работу на момент обращения

12. 2-бағанда есепті тоқсанда шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың саны көрсетіледі.
13. 3-бағанда есепті тоқсанда шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеу үшін тағайындалған сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
14. 4-бағанда есепті тоқсанда шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеу үшін тағайындалған соманың орташа көлемі теңгемен көрсетіледі.
15. 5-бағанда есепті тоқсанда шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төленген отбасылардың саны көрсетіледі.
16. 6-бағанда есепті тоқсанда шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төленген адамдардың саны көрсетіледі.
17. 7-бағанда есепті тоқсанда шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекке төленген сома мың теңгемен көрсетіледі.
18. 8-бағанда есепті тоқсанда шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмектің төленген сомасының орташа мөлшері теңгемен көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрінің
2018 жылғы 10 тамыздағы
№ 347 бұйрығына
7-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 20.07.2022 № 264 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Әкімшілік деректердің нысаны интернет-ресурста орналастырылған:
https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/68736?lang=ru Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған алушылар туралы ай сайынғы есеп
Есептік кезең 20___ жылғы __________
Индексі: 1-МАӘКАТЕ
Кезеңділігі: ай сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармалары
Қайда ұсынылады: "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Тапсыру мерзімі: облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармалары ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне қарай "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамына, "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне қарай Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне
Жол коды
Өңірлердің атауы
Әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші бойынша облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың коды
Отбасы
Оның ішінде адамдар саны
Оның көп балалы
адам
әйелдер
отбасы
адам
балалар
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың немесе астананың атауы
Кестенің жалғасы
Оның ішінде
Жұмыспен қамтудың белсенді шараларына тартылғандар
18 жасқа дейінгі балалар
оның ішінде мүгедектігі бар балалар
барлық топтардағы мүгедектігі бар адамдар
зейнеткерлер
күндізгі оқу нысанындағы студенттер, тыңдаушылар, курсанттар, магистранттар
өзгелер
еңбекке қабілеттілер
оның ішінде
жұмыссыздар
тәуелсіз қызметкерлер
жүгіну мезетінде жұмысы барлар

1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению (формированию) формы отчета о получателях назначенной государственной адресной социальной помощи (далее – форма отчета).
2. Основной задачей ведения данной формы отчета является осуществление мониторинга получателей государственной адресной социальной помощи.
3. Форма отчета заполняется (формируется) и предоставляется управлениями координации занятости и социальных программ (далее – Управление) областей, городов республиканского значения и столицы ежемесячно к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом.
4. Форма отчета подписывается руководителем управлении областей, городов республиканского значения и столицы, а в случае его отсутствия, лицом, выполняющим его обязанности.
5. Ежемесячный отчет о получателях государственной адресной социальной помощи по форме утвержденной приложением 7 к настоящему приказу составляется (формируется) централизованно акционерным обществом "Центр развития трудовых ресурсов" на основании данных представленных Управлениями в целом по Республике Казахстан и в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы, городской и сельской местности и представляется Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан ежемесячно к 10 числу месяца следующего за отчетным периодом.
6. Форма отчета составляется на основании административных данных, по состоянию на первое число месяца следующего за отчетным периодом. Все показатели отчета приводятся нарастающим итогом с начала текущего года, при этом сведения по категориям учитываются согласно действующему статусу за отчетный период.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы отчетности
7. В графе "А" указывается нумерация по порядку в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы.
8. В графе "Б" указывается наименование областей, городов республиканского значения и столицы.
9. В графе "В" указывается код области, города республиканского значения, столицы по классификатору административно-территориальных объектов (КАТО), размещенного на официальном Интернет-ресурсе Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
10. В графе 1 указывается количество семей, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном периоде.
11. В графе 2 указывается количество человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном периоде.
12. В графе 3 указывается количество женщин из общего числа человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном периоде.

1. Осы түсіндірме мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған алушылар туралы есептің нысанын (бұдан әрі – есеп нысаны) толтыру (қалыптастыру) бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Осы есеп нысанын жүргізудің негізгі міндеті мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушыларға мониторингті жүзеге асыру болып табылады.
3. Есеп нысанын облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармалары (бұдан әрі – Басқарма) толтырады (қалыптастырады) және ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне қарай ұсынады.
4. Есеп нысанына облыстық, республикалық маңызы бар қалалар және астана басқармаларының басшысы, ал ол болмаған жағдайда оның міндетін атқарушы адам қол қояды.
5. Осы бұйрыққа 7-қосымшамен бекітілген нысан бойынша мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу туралы ай сайынғы есепті "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы Басқармалар жалпы Қазақстан Республикасы бойынша және облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана, қалалық және ауылдық жерлер бөлінісінде ұсынған деректер негізінде орталықтан жасайды (қалыптастырады) және Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне қарай ай сайын ұсынады.
6. Есеп нысаны әкімшілік деректер негізінде есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніндегі жағдай бойынша жасалады. Есептің барлық көрсеткіштері ағымдағы жылдың басынан бастап өсу қорытындысымен келтіріледі, бұл ретте категория бойынша мәліметтер есепті кезеңдегі қолданыстағы мәртебеге сәйкес есепке алынады.
2-тарау. Есеп нысанын толтыру бойынша түсіндірме
7. "А" бағанында облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бөлінісінде реті бойынша нөмірленуі көрсетіледі.
8. "Б" бағанында облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы көрсетіледі.
9. "В" бағанында Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитетінің ресми интернет-ресурсында орналастырылған Әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші (ӘАОЖ) бойынша облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың коды көрсетіледі.
10. 1-бағанда есепті кезеңде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған отбасылардың саны көрсетіледі.
11. 2-бағанда есепті кезеңде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың саны көрсетіледі.
12. 3-бағанда есепті кезеңде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың ішінен әйелдердің саны көрсетіледі.

13. В графе 4 указывается количество многодетных семей, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном периоде.
14. В графе 5 указывается количество человек из числа многодетных семей, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном периоде.
15. В графе 6 указывается количество детей из числа многодетных семей, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном периоде.
16. В графе 7 указывается количество детей до 18 лет из общего числа человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном периоде.
17. В графе 8 указывается количество детей с инвалидностью из общего числа человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном периоде.
18. В графе 9 указывается количество лиц с инвалидностью всех групп из общего числа человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном периоде.
19. В графе 10 указывается количество пенсионеров из общего числа человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном периоде.
20. В графе 11 указывается количество студентов, слушателей, курсантов и магистрантов дневной формы обучения из общего числа человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном периоде.
21. В графе 12 указывается количество других лиц, не включенных в категорий, указанных в настоящей форме отчета, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном периоде.
22. В графе 13 указывается количество трудоспособных из общего числа человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном периоде. Данная графа включает в себя графы 14-17.
23. В графе 14 указывается количество безработных из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном периоде.
24. В графе 15 указывается количество независимых работников, из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном периоде.
25. В графе 16 указывается количество имеющих работу на момент обращения из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном периоде.
26. В графе 17 указывается количество лиц, занятых по уходу за детьми, за ребенком с инвалидностью, лицами с инвалидностью 1 и 2 групп, престарелыми, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном периоде.
27. В графе 18 указывается количество лиц, привлеченных на активные меры занятости из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном периоде. Данная графа включает в себя графы 19-24.

13. 4-бағанда есепті кезеңде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың ішінен көп балалы отбасылардың саны көрсетіледі.
14. 5-бағанда есепті кезеңде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған көп балалы отбасылар қатарындағы адамдардың саны көрсетіледі.
15. 6-бағанда есепті кезеңде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған көп балалы отбасылар қатарындағы балалардың саны көрсетіледі.
16. 7-бағанда есептік кезеңде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың жалпы санынан 18 жасқа дейінгі балалардың саны көрсетіледі.
17. 8-бағанда есепті кезеңде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың жалпы санынан мүгедектігі бар балалардың саны көрсетіледі.
18. 9-бағанда есепті кезеңде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың жалпы санынан барлық топтағы мүгедектігі бар адамдардың саны көрсетіледі.
19. 10-бағанда есепті кезеңде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың жалпы санынан зейнеткерлердің саны көрсетіледі.
20. 11-бағанда есепті кезеңде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың жалпы санынан күндізгі оқу нысанындағы студенттердің, тыңдаушылардың, курсанттардың және магистранттардың саны көрсетіледі.
21. 12-бағанда есепті кезеңде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың жалпы санынан есептің осы нысанында көрсетілген санаттарға енгізілмеген басқа тұлғалардың саны көрсетіледі.
22. 13-бағанда есепті кезеңде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың жалпы санынан еңбекке қабілетті адамдардың саны көрсетіледі. Бұл баған 14-17 бағандарды қамтиды.
23. 14-бағанда есепті кезеңде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке қабілетті адамдардың жалпы санынан жұмыссыздардың саны көрсетіледі.
24. 15-бағанда есепті кезеңде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан тәуелсіз қызметкерлердің саны көрсетіледі.
25. 16-бағанда есепті кезеңде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан өтініш берген кезінде жұмыс істейтіндердің саны көрсетіледі.
26. 17-бағанда есепті кезеңде балаларға, мүгедектігі бар балаға, 1 және 2-топтағы мүгедектігі бар адамдарға, мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған қарттарға күтім көрсетумен айналысатын адамдардың саны көрсетіледі
27. 18-бағанда есепті кезеңде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан жұмыспен қамтудың белсенді шараларына тартылған адамдардың саны көрсетіледі. Бұл баған 19-24 бағандарды қамтиды.

28. В графе 19 указывается количество лиц, трудоустроенных на постоянные рабочие места из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном периоде.
29. В графе 20 указывается количество лиц, направленных на общественные рабочие места из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном периоде.
30. В графе 21 указывается количество лиц, направленных на социальные рабочие места из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном периоде.
31. В графе 22 указывается количество лиц, направленных на переподготовку, повышение квалификации из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном периоде.
32. В графе 23 указывается количество лиц, направленных на молодежную практику из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном периоде.
33. В графе 24 указывается количество лиц, которым оказано содействие предпринимательской инициативы из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном периоде.
Приложение 8 к приказу
Министра труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 10 августа 2018 года № 347
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/68736?lang=ru
Ежемесячный отчет о получателях назначенной государственной адресной социальной помощи в виде безусловной денежной помощи
Отчетный период ______20__г.
Сноска. Приложение 8 - в редакции приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 20.07.2022 № 264 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: 1-ОПГАСП
Периодичность: ежемесячная
Круг лиц, представляющих информацию: управления координации занятости и социальных программ областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: акционерное общество "Центр развития трудовых ресурсов", Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Срок представления: управлениями координации занятости и социальных программ областей, городов республиканского значения и столицы ежемесячно к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом в акционерное общество "Центр развития трудовых ресурсов", акционерное общество "Центр развития трудовых ресурсов" ежемесячно к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом в Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
код строки
Наименование регионов
Код области, города республиканского значения, столицы по классификатору административно-территориальных объектов
Семей
В них количество человек
Из них многодетные
человек
женщины
семьи
человек
дети
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Наименование области, города республиканского значения или столицы
Продолжение таблицы
В том числе
дети до 18 лет
в том числе дети с инвалидностью
лица с инвалидностью всех групп
пенсионеры
студенты, слушатели, курсанты, магистранты дневной формы обучения
другие
трудоспособные
в том числе
безработные
независимые работники
имеющие работу на момент обращения

28. 19-бағанда есепті кезеңде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан тұрақты жұмыс орындарына жұмысқа орналастырылған адамдардың саны көрсетіледі.
29. 20-бағанда есепті кезеңде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан қоғамдық жұмыс орындарына жіберілген адамдардың саны көрсетіледі.
30. 21-бағанда есепті кезеңде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан әлеуметтік жұмыс орындарына жіберілген адамдардың саны көрсетіледі.
31. 22-бағанда есепті кезеңде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан қайта даярлауға, біліктілігін арттыруға жіберілген адамдардың саны көрсетіледі.
32. 23-бағанда есепті кезеңде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан жастар практикасына жіберілген адамдардың саны көрсетіледі.
33. 24-бағанда есепті кезеңде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан кәсіпкерлік бастамашылыққа жәрдем көрсетілген адамдардың саны көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрінің
2018 жылғы 10 тамыздағы
№ 347 бұйрығына
8-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Ескерту. 8-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 20.07.2022 № 264 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Әкімшілік деректердің нысаны интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/68736?lang=ru
Шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған алушылар туралы ай сайынғы есеп
Есептік кезең 20___ жылғы __________
Индексі: 1-МАӘКАТЕ
Кезеңділігі: ай сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармалары
Қайда ұсынылады: "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Тапсыру мерзімі: облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармалары ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне қарай "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамына, "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне қарай Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне
Жол коды
Өңірлердің атауы
Әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші бойынша облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың коды
Отбасы
Оның ішінде адамдар саны
Оның көп балалы
адам
әйелдер
отбасы
адам
балалар
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың немесе астананың атауы
Кестенің жалғасы
Оның ішінде
18 жасқа дейінгі балалар
оның ішінде мүгедектігі бар балалар
барлық топтардағы мүгедектігі бар адамдар
зейнеткерлер
күндізгі оқу нысанындағы студенттер, тыңдаушылар, курсанттар, магистранттар
өзгелер
еңбекке қабілеттілер
оның ішінде
жұмыссыздар
тәуелсіз қызметкерлер
жүгіну мезетінде жұмысы барлар

лица, занятые по уходу за детьми, за ребенком с инвалидностью, лицами с инвалидностью 1 и 2 групп, престарелыми
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Продолжение таблицы
Привлеченные на активные формы занятости
В том числе
трудоустроенные на постоянные рабочие места
общественные работы
социальное рабочее место
переподготовка, повышение квалификации
молодежная практика
содействие предпринимательской инициативам
18
19
20
21
22
23
24
Наименование ______________________________________________________
Адрес _____________________________________________________________
Телефоны __________________________________________________________
Адрес электронной почты_____________________________________________
Ответственное лицо __________________________________ подпись ________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Руководитель или лицо, уполномоченное на подписание
______________________________________________________ подпись ______
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Место для печати
(за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
_____________________________________________________________________
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Ежемесячный отчет о получателях назначенной государственной адресной социальной помощи в виде безусловной денежной помощи"
(Индекс: 1-ОПГАСП, периодичность: ежемесячная)

мүгедектігі бар балаға, 1 және 2-топтағы мүгедектігі бар адамдарға, қарт адамға күтіммен айналысатын адамдар
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Кестенің жалғасы
Жұмыспен қамтудың белсенді шараларына тартылғандар
Оның ішінде
тұрақты жұмыс орындарына орналастырылғандар
қоғамдық жұмыстар
әлеуметтік жұмыс орны
қайта даярлау, біліктілігін арттыру
жастар практикасы
кәсіпкерлік бастамаларға қамтамасыз ету
18
19
20
21
22
23
24
Атауы _____________________________
Мекенжайы __________________________
Телефон ________________________________________________________
Электрондық почта мекенжайы ___________________________________
Орындаушы ____________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы, телефон
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам
____________________________________________
_______________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы
Мөрдің орны
(жеке кәсіпкерлер болып табылатын тұлғалардан қоспағанда)
"Шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған алушылар туралы ай сайынғы есеп" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме
(Нысанның индексі: 1-МАӘКАТЕ, кезеңділігі: ай сайын)

Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению (формированию) формы отчета о получателях назначенной государственной адресной социальной помощи в виде безусловной денежной помощи (далее – форма отчета).
2. Основной задачей ведения данной формы отчета является осуществление мониторинга получателей государственной адресной социальной помощи в виде безусловной денежной помощи.
3. Форма отчета заполняется (формируется) и предоставляется управлениями координации занятости и социальных программ (далее – Управление) областей, городов республиканского значения и столицы ежемесячно к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом.
4. Форма отчета подписывается руководителем управлении областей, городов республиканского значения и столицы, а в случае его отсутствия, лицом, выполняющим его обязанности.
5. Ежемесячный отчет о получателях государственной адресной социальной помощи в виде безусловной денежной помощи по форме утвержденной приложением 8 к настоящему приказу составляется (формируется) централизованно акционерным обществом "Центр развития трудовых ресурсов" на основании данных представленных Управлениями в целом по Республике Казахстан и в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы и представляется Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан ежемесячно к 10 числу месяца следующего за отчетным периодом.
6. Форма отчета составляется на основании административных данных, по состоянию на первое число месяца следующего за отчетным периодом. Все показатели отчета приводятся нарастающим итогом с начала текущего года, при этом сведения по категориям учитываются согласно действующему статусу за отчетный период.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы отчетности
7. В графе "А" указывается нумерация по порядку в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы.
8. В графе "Б" указывается областей, городов республиканского значения и столицы.
9. В графе "В" указывается код области, города республиканского значения, столицы по классификатору административно-территориальных объектов (КАТО), размещенного на официальном интернет-ресурсе Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
10. В графе 1 указывается количество семей, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном периоде.
11. В графе 2 указывается количество человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном периоде.

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған алушылар туралы есептің нысанын (бұдан әрі – есеп нысаны) толтыру (қалыптастыру) бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Осы есеп нысанын жүргізудің негізгі міндеті шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушыларға мониторингті жүзеге асыру болып табылады.
3. Есеп нысанын облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармалары (бұдан әрі – Басқарма) толтырады (қалыптастырады) және ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне қарай ұсынады.
4. Есеп нысанына облыстардың, республикалық маңызы бар қалалар және астана басқармаларының басшысы, ал ол болмаған жағдайда оның міндетін атқарушы адам қол қояды.
5. Осы бұйрықтың 8-қосымшасымен бекітілген нысан бойынша шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу туралы ай сайынғы есепті "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы басқармалар жалпы Қазақстан Республикасы бойынша облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана, қалалық және ауылдық жерлер бөлінісінде ұсынған деректер негізінде орталықтан жасайды (қалыптастырады) және Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне қарай ай сайын ұсынады.
6. Есеп нысаны әкімшілік деректер негізінде есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніндегі жағдай бойынша жасалады. Есептің барлық көрсеткіштері ағымдағы жылдың басынан бастап өсу қорытындысымен келтіріледі, бұл ретте категория бойынша мәліметтер есепті кезеңдегі қолданыстағы мәртебеге сәйкес есепке алынады.
2-тарау. Есеп нысанын толтыру бойынша түсіндірме
7. "А" бағанында облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бөлінісінде реті бойынша нөмірленуі көрсетіледі.
8. "Б" бағанында облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы көрсетіледі.
9. "В" бағанында Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитетінің ресми интернет-ресурсында орналастырылған Әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші (ӘАОЖ) бойынша облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың коды көрсетіледі.
10. 1-бағанда есепті кезеңде шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған отбасылардың саны көрсетіледі.
11. 2-бағанда есепті кезеңде шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың саны көрсетіледі.

12. В графе 3 указывается количество женщин из общего числа человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном периоде.
13. В графе 4 указывается количество многодетных семей, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном периоде.
14. В графе 5 указывается количество человек из числа многодетных семей, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном периоде.
15. В графе 6 указывается количество детей из числа многодетных семей, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном периоде.
16. В графе 7 указывается количество детей до 18 лет из общего числа человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном периоде.
17. В графе 8 указывается количество детей с инвалидностью из общего числа человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном периоде.
18. В графе 9 указывается количество лиц с инвалидностью всех групп из общего числа человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном периоде.
19. В графе 10 указывается количество пенсионеров из общего числа человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном периоде.
20. В графе 11 указывается количество студентов, слушателей, курсантов и магистрантов дневной формы обучения из общего числа человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном периоде.
21. В графе 12 указывается количество других лиц, не включенных в категории, указанных в настоящей форме отчета, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном периоде.
22. В графе 13 указывается количество трудоспособных из общего числа человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном периоде. Данная графа включает в себя графы 14-17.
23. В графе 14 указывается количество безработных из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном периоде.
24. В графе 15 указывается количество независимых работников, из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном периоде.

12. 3-бағанда есепті кезеңде шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың ішінен әйелдердің саны көрсетіледі.
13. 4-бағанда есепті кезеңде шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың ішінен көп балалы отбасылардың саны көрсетіледі.
14. 5-бағанда есепті кезеңде шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған көп балалы отбасылар қатарындағы адамдардың саны көрсетіледі.
15. 6-бағанда есепті кезеңде шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған көп балалы отбасылар қатарындағы балалардың саны көрсетіледі.
16. 7-бағанда есептік кезеңде шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың жалпы санынан 18 жасқа дейінгі балалардың саны көрсетіледі.
17. 8-бағанда есепті кезеңде шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың жалпы санынан мүгедектігі бар балалардың саны көрсетіледі.
18. 9-бағанда есепті кезеңде шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың жалпы санынан барлық топтағы мүгедектігі бар адамдардың саны көрсетіледі.
19. 10-бағанда есепті кезеңде шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың жалпы санынан зейнеткерлердің саны көрсетіледі.
20. 11-бағанда есепті кезеңде шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың жалпы санынан күндізгі оқу нысанындағы студенттердің, тыңдаушылардың, курсанттардың және магистранттардың саны көрсетіледі.
21. 12-бағанда есепті кезеңде шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың жалпы санынан есептің осы нысанында көрсетілген санаттарға енгізілмеген басқа тұлғалардың саны көрсетіледі.
22. 13-бағанда есепті кезеңде шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың жалпы санынан еңбекке қабілетті адамдардың саны көрсетіледі. Бұл баған 14-17 бағандарды қамтиды.
23. 14-бағанда есепті кезеңде шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке қабілетті адамдардың жалпы санынан жұмыссыздардың саны көрсетіледі.
24. 15-бағанда есепті кезеңде шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан тәуелсіз қызметкерлердің саны көрсетіледі.

25. В графе 16 указывается количество имеющих работу на момент обращения из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном периоде.
26. В графе 17 указывается количество лиц, занятых по уходу за детьми, за ребенком с инвалидностью, лицами с инвалидностью 1 и 2 групп, престарелыми, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном периоде.
27. В графе 18 указывается количество лиц, привлеченных на активные меры занятости из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном периоде. Данная графа включает в себя графы 19-24.
28. В графе 19 указывается количество лиц, трудоустроенных на постоянные рабочие места из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном периоде.
29. В графе 20 указывается количество лиц, направленных на общественные рабочие места из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном периоде.
30. В графе 21 указывается количество лиц, направленных на социальные рабочие места из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном периоде.
31. В графе 22 указывается количество лиц, направленных на переподготовку, повышение квалификации из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном периоде.
32. В графе 23 указывается количество лиц, направленных на молодежную практику из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном периоде.
33. В графе 24 указывается количество лиц, которым оказано содействие предпринимательской инициативы из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном периоде.
Приложение 9 к приказу
Министра труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 10 августа 2018 года № 347
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/68736?lang=ru
Ежемесячный отчет о получателях назначенной государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи
Отчетный период ______20__г.

25. 16-бағанда есепті кезеңде шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан өтініш берген кезінде жұмыс істейтіндердің саны көрсетіледі.
26. 17-бағанда есепті кезеңде балаларға, мүгедектігі бар балаға, 1 және 2-топтағы мүгедектігі бар адамдарға, шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған қарттарға күтім көрсетумен айналысатын адамдардың саны көрсетіледі
27. 18-бағанда есепті кезеңде шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан жұмыспен қамтудың белсенді шараларына тартылған адамдардың саны көрсетіледі. Бұл баған 19-24 бағандарды қамтиды.
28. 19-бағанда есепті кезеңде шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан тұрақты жұмыс орындарына жұмысқа орналастырылған адамдардың саны көрсетіледі.
29. 20-бағанда есепті кезеңде шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан қоғамдық жұмыс орындарына жіберілген адамдардың саны көрсетіледі.
30. 21-бағанда есепті кезеңде шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан әлеуметтік жұмыс орындарына жіберілген адамдардың саны көрсетіледі.
31. 22-бағанда есепті кезеңде шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан қайта даярлауға, біліктілігін арттыруға жіберілген адамдардың саны көрсетіледі.
32. 23-бағанда есепті кезеңде шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан жастар практикасына жіберілген адамдардың саны көрсетіледі.
33. 24-бағанда есепті кезеңде шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан кәсіпкерлік бастамашылыққа жәрдем көрсетілген адамдардың саны көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрінің
2018 жылғы 10 тамыздағы
№ 347 бұйрығына 9-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан

Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению (формированию) формы отчета о получателях назначенной государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи (далее – форма отчета).
2. Основной задачей ведения данной формы отчета является осуществление мониторинга получателей государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи.
3. Форма отчета заполняется (формируется) и предоставляется управлениями координации занятости и социальных программ (далее – Управление) областей, городов республиканского значения и столицы ежемесячно к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом.
4. Форма отчета подписывается руководителем управлении областей, городов республиканского значения и столицы, а в случае его отсутствия, лицом, выполняющим его обязанности.
5. Ежемесячный отчет о получателях государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи по форме утвержденной приложением 9 к настоящему приказу составляется (формируется) централизованно акционерным обществом "Центр развития трудовых ресурсов" на основании данных представленных Управлениями в целом по Республике Казахстан и в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы и представляется Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан ежемесячно к 10 числу месяца следующего за отчетным периодом.
6. Форма отчета составляется на основании административных данных, по состоянию на первое число месяца следующего за отчетным периодом. Все показатели отчета приводятся нарастающим итогом с начала текущего года, при этом сведения по категориям учитываются согласно действующему статусу за отчетный период.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы отчетности
7. В графе "А" указывается нумерация по порядку в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы.
8. В графе "Б" указывается наименование областей, городов республиканского значения и столицы.
9. В графе "В" указывается код области, города республиканского значения, столицы по классификатору административно-территориальных объектов (КАТО), размещенного на официальном Интернет-ресурсе Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
10. В графе 1 указывается количество семей, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном периоде.
11. В графе 2 указывается количество человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном периоде.

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған алушылар туралы есептің нысанын (бұдан әрі – есеп нысаны) толтыру (қалыптастыру) бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Осы есеп нысанын жүргізудің негізгі міндеті шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушыларға мониторингті жүзеге асыру болып табылады.
3. Есеп нысанын облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармалары (бұдан әрі – Басқарма) толтырады (қалыптастырады) және ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне қарай ұсынады.
4. Есеп нысанына облыстардың, республикалық маңызы бар қалалар және астана басқармаларының басшысы, ал ол болмаған жағдайда оның міндетін атқарушы адам қол қояды.
5. Осы бұйрықтың 9-қосымшасымен бекітілген нысан бойынша шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу туралы ай сайынғы есептерді "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы басқармалар жалпы Қазақстан Республикасы бойынша облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана, қалалық және ауылдық жерлер бөлінісінде ұсынған деректер негізінде орталықтан жасайды (қалыптастырады) және Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне қарай ай сайын ұсынады.
6. Есеп нысаны әкімшілік деректер негізінде есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніндегі жағдай бойынша жасалады. Есептің барлық көрсеткіштері ағымдағы жылдың басынан бастап өсу қорытындысымен келтіріледі, бұл ретте категория бойынша мәліметтер есепті кезеңдегі қолданыстағы мәртебеге сәйкес есепке алынады.
2-тарау. Есеп нысанын толтыру бойынша түсіндірме
7. "А" бағанында облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бөлінісінде реті бойынша нөмірленуі көрсетіледі.
8. "Б" бағанында облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы көрсетіледі.
9. "В" бағанында Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитетінің ресми интернет-ресурсында орналастырылған Әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші (ӘАОЖ) бойынша облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың коды көрсетіледі.
10. 1-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған отбасылардың саны көрсетіледі.
11. 2-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың саны көрсетіледі.

12. В графе 3 указывается количество женщин из общего числа человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном периоде.
13. В графе 4 указывается количество многодетных семей, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном периоде.
14. В графе 5 указывается количество человек из числа многодетных семей, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном периоде.
15. В графе 6 указывается количество детей из числа многодетных семей, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном периоде.
16. В графе 7 указывается количество детей до 18 лет из общего числа человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном периоде.
17. В графе 8 указывается количество детей с инвалидностью из общего числа человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном периоде.
18. В графе 9 указывается количество лиц с инвалидностью всех групп из общего числа человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном периоде.
19. В графе 10 указывается количество пенсионеров из общего числа человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном периоде.
20. В графе 11 указывается количество студентов, слушателей, курсантов и магистрантов дневной формы обучения из общего числа человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном периоде.
21. В графе 12 указывается количество других лиц, не включенных в категорий, указанных в настоящей форме отчета, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном периоде.
22. В графе 13 указывается количество трудоспособных из общего числа человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном периоде. Данная графа включает в себя графы 14-17.
23. В графе 14 указывается количество безработных из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном периоде.
24. В графе 15 указывается количество независимых работников, из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном периоде.

12. 3-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың ішінен әйелдердің саны көрсетіледі.
13. 4-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың ішінен көп балалы отбасылардың саны көрсетіледі.
14. 5-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған көп балалы отбасылар қатарындағы адамдардың саны көрсетіледі.
15. 6-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған көп балалы отбасылар қатарындағы балалардың саны көрсетіледі.
16. 7-бағанда есептік кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың жалпы санынан 18 жасқа дейінгі балалардың саны көрсетіледі.
17. 8-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың жалпы санынан мүгедектігі бар балалардың саны көрсетіледі.
18. 9-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың жалпы санынан барлық топтағы мүгедектігі бар адамдардың саны көрсетіледі.
19. 10-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың жалпы санынан зейнеткерлердің саны көрсетіледі.
20. 11-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың жалпы санынан күндізгі оқу нысанындағы студенттердің, тыңдаушылардың, курсанттардың және магистранттардың саны көрсетіледі.
21. 12-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың жалпы санынан есептің осы нысанында көрсетілген санаттарға енгізілмеген басқа тұлғалардың саны көрсетіледі.
22. 13-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың жалпы санынан еңбекке қабілетті адамдардың саны көрсетіледі. Бұл баған 14-17-бағандарды қамтиды.
23. 14-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан жұмыссыздардың саны көрсетіледі.
24. 15-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан тәуелсіз қызметкерлердің саны көрсетіледі.

25. В графе 16 указывается количество имеющих работу на момент обращения из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном периоде.
26. В графе 17 указывается количество лиц, занятых по уходу за детьми, за ребенком с инвалидностью, лицами с инвалидностью 1 и 2 групп, престарелыми, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном периоде.
27. В графе 18 указывается количество лиц, привлеченных на активные меры занятости из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном периоде. Данная графа включает в себя графы 18-24.
28. В графе 19 указывается количество лиц, трудоустроенных на постоянные рабочие места из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном периоде.
29. В графе 20 указывается количество лиц, направленных на общественные рабочие места из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном периоде.
30. В графе 21 указывается количество лиц, направленных на социальные рабочие места из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном периоде.
31. В графе 22 указывается количество лиц, направленных на переподготовку, повышение квалификации из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном периоде.
32. В графе 23 указывается количество лиц, направленных на молодежную практику из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном периоде.
33. В графе 24 указывается количество лиц, которым оказано содействие предпринимательской инициативы из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном периоде.
Приложение 10 к приказу
Министра труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 10 августа 2018 года № 347
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/68736?lang=ru
Ежеквартальный отчет о получателях назначенной государственной адресной социальной помощи
Отчетный период ______20__г.

25. 16-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан өтініш берген сәтте жұмысы барлардың саны көрсетіледі.
26. 17-бағанда есепті кезеңде балаларға, мүгедектігі бар балаға, 1 және 2-топтағы мүгедектігі бар адамдарға, шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған қарттарға күтім көрсетумен айналысатын адамдардың саны көрсетіледі
27. 18-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан жұмыспен қамтудың белсенді шараларына тартылған адамдардың саны көрсетіледі. Бұл баған 18-23-бағандарды қамтиды.
28. 19-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан тұрақты жұмыс орындарына жұмысқа орналастырылған адамдардың саны көрсетіледі.
29. 20-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан қоғамдық жұмыс орындарына жіберілген адамдардың саны көрсетіледі.
30. 21-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан әлеуметтік жұмыс орындарына жіберілген адамдардың саны көрсетіледі.
31. 22-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан қайта даярлауға, біліктілігін арттыруға жіберілген адамдардың саны көрсетіледі.
32. 23-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан жастар практикасына жіберілген адамдардың саны көрсетіледі.
33. 24-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан кәсіпкерлік бастамашылыққа жәрдем көрсетілген адамдардың саны көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрінің
2018 жылғы 10 тамыздағы
№ 347 бұйрығына 10-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан

Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению (формированию) формы отчета о получателях назначенной государственной адресной социальной помощи (далее – форма отчета).
2. Основной задачей ведения данной формы отчета является осуществление мониторинга получателей государственной адресной социальной помощи.
3. Форма отчета заполняется (формируется) и предоставляется управлениями координации занятости и социальных программ (далее – Управление) областей, городов республиканского значения и столицы ежеквартально к 5 числу месяца, следующего за отчетным кварталом.
4. Форма отчета подписывается руководителем областных управлении областей, городов республиканского значения и столицы, а в случае его отсутствия, лицом, выполняющим его обязанности.
5. Отчеты о получателях государственной адресной социальной помощи по форме утвержденной приложением 10 к настоящему приказу составляется (формируется) централизованно акционерным обществом "Центр развития трудовых ресурсов" на основании данных представленных Управлениями в целом по Республике Казахстан и в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы и представляется Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан ежеквартально к 10 числу месяца следующего за отчетным кварталом.
6. Форма отчета составляется на основании административных данных, по состоянию на первое число месяца следующего за отчетным кварталом. Все показатели отчета приводятся нарастающим итогом с начала текущего года, при этом сведения по категориям учитываются согласно действующему статусу за отчетный период.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы отчетности
7. В графе "А" указывается нумерация по порядку в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы.
8. В графе "Б" указывается наименование областей, городов республиканского значения и столицы.
9. В графе "В" указывается код области, города республиканского значения, столицы по классификатору административно-территориальных объектов (КАТО), размещенного на официальном интернет-ресурсе Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
10. В графе 1 указывается количество семей, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном квартале.
11. В графе 2 указывается количество человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном квартале.
12. В графе 3 указывается количество женщин из общего числа человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном квартале.

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған алушылар туралы есептің нысанын (бұдан әрі – есеп нысаны) толтыру (қалыптастыру) бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Осы есеп нысанын жүргізудің негізгі міндеті мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушыларға мониторингті жүзеге асыру болып табылады.
3. Есеп нысанын облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармалары (бұдан әрі – Басқарма) толтырады (қалыптастырады) және тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейінгі айдың 5-күніне қарай ұсынады.
4. Есеп нысанына облыстық, республикалық маңызы бар қалалар және астана басқармаларының басшысы, ал ол болмаған жағдайда оның міндетін атқарушы адам қол қояды.
5. Осы бұйрықтың 10-қосымшасымен бекітілген нысан бойынша мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу туралы есептерді "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы басқармалар жалпы Қазақстан Республикасы бойынша және облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана, қалалық және ауылдық жерлер бөлінісінде ұсынған деректер негізінде орталықтан жасайды (қалыптастырады) және Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне есепті тоқсаннан кейінгі айдың 10-күніне қарай тоқсан сайын ұсынады.
6. Есеп нысаны әкімшілік деректер негізінде есепті тоқсаннан кейінгі айдың бірінші күніндегі жағдай бойынша жасалады. Есептің барлық көрсеткіштері ағымдағы тоқсанның басынан бастап өсу қорытындысымен келтіріледі, бұл ретте категория бойынша мәліметтер есепті кезеңдегі қолданыстағы мәртебеге сәйкес есепке алынады
2-тарау. Есеп нысанын толтыру бойынша түсіндірме
7. "А" бағанында облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бөлінісінде реті бойынша нөмірленуі көрсетіледі.
8. "Б" бағанында қалалық және ауылдық жерлер бөлінісінде облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы көрсетіледі.
9. "В" бағанында Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитетінің ресми интернет-ресурсында орналастырылған Әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші (ӘАОЖ) бойынша облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың коды көрсетіледі.
10. 1-бағанда есепті тоқсанда мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған отбасылардың саны көрсетіледі.
11. 2-бағанда есепті тоқсанда мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың саны көрсетіледі.
12. 3-бағанда есепті тоқсанда мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың ішінен әйелдердің саны көрсетіледі.

13. В графе 4 указывается количество многодетных семей, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном квартале.
14. В графе 5 указывается количество человек из числа многодетных семей, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном квартале.
15. В графе 6 указывается количество детей из числа многодетных семей, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном квартале.
16. В графе 7 указывается количество детей до 18 лет из общего числа человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном квартале.
17. В графе 8 указывается количество детей с инвалидностью из общего числа человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном квартале.
18. В графе 9 указывается количество лиц с инвалидностью всех групп из общего числа человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном квартале.
19. В графе 10 указывается количество пенсионеров из общего числа человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном квартале.
20. В графе 11 указывается количество студентов, слушателей, курсантов и магистрантов дневной формы обучения из общего числа человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном квартале.
21. В графе 12 указывается количество других лиц, не включенных в категорий, указанных в настоящей форме отчета, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном квартале.
22. В графе 13 указывается количество трудоспособных из общего числа человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном квартале. Данная графа включает в себя графы 14-17.
23. В графе 14 указывается количество безработных из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном квартале.
24. В графе 15 указывается количество независимых работников из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном квартале.
25. В графе 16 указывается количество имеющих работу на момент обращения из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном квартале.
26. В графе 17 указывается количество лиц, занятых по уходу за детьми, за ребенком с инвалидностью, лицами с инвалидностью 1 и 2 групп, престарелыми, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном квартале.
27. В графе 18 указывается количество лиц, привлеченных на активные меры занятости из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном квартале. Данная графа включает в себя графы 19-24.

13. 4-бағанда есепті тоқсанда мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың ішінен көп балалы отбасылардың саны көрсетіледі.
14. 5-бағанда есепті тоқсанда мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған көп балалы отбасылар қатарындағы адамдардың саны көрсетіледі.
15. 6-бағанда есепті тоқсанда мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған көп балалы отбасылар қатарындағы балалардың саны көрсетіледі.
16. 7-бағанда есепті тоқсанда мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың жалпы санынан 18 жасқа дейінгі балалардың саны көрсетіледі.
17. 8-бағанда есепті тоқсанда мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың жалпы санынан мүгедектігі бар балалардың саны көрсетіледі.
18. 9-бағанда есепті тоқсанда мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың жалпы санынан барлық топтағы мүгедектігі бар адамдардың саны көрсетіледі.
19. 10-бағанда есепті тоқсанда мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың жалпы санынан зейнеткерлердің саны көрсетіледі.
20. 11-бағанда есепті тоқсанда мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың жалпы санынан күндізгі оқу нысанындағы студенттердің, тыңдаушылардың, курсанттардың және магистранттардың саны көрсетіледі.
21. 12-бағанда есепті тоқсанда мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың жалпы санынан есептің осы нысанында көрсетілген санаттарға енгізілмеген басқа тұлғалардың саны көрсетіледі.
22. 13-бағанда есепті тоқсанда мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың жалпы санынан еңбекке қабілетті адамдардың саны көрсетіледі. Бұл баған 14-17 бағандарды қамтиды.
23. 14-бағанда есепті тоқсанда мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке қабілетті адамдардың жалпы санынан жұмыссыздардың саны көрсетіледі.
24. 15-бағанда есепті тоқсанда мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан тәуелсіз қызметкерлердің саны көрсетіледі.
25. 16-бағанда есепті тоқсанда мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан өтініш берген сәтте жұмысы барлардың саны көрсетіледі.
26. 17-бағанда есепті тоқсанда балаларға, мүгедектігі бар балаға, 1 және 2-топтағы мүгедектігі бар адамдарға, шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған қарттарға күтім көрсетумен айналысатын адамдардың саны көрсетіледі
27. 18-бағанда есепті тоқсанда мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан жұмыспен қамтудың белсенді шараларына тартылған адамдардың саны көрсетіледі. Бұл баған 19-24 бағандарды қамтиды.

28. В графе 19 указывается количество лиц, трудоустроенных на постоянные рабочие места из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном квартале.
29. В графе 20 указывается количество лиц, направленных на общественные рабочие места из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном квартале.
30. В графе 21 указывается количество лиц, направленных на социальные рабочие места из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном квартале.
31. В графе 22 указывается количество лиц, направленных на переподготовку, повышение квалификации из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном квартале.
32. В графе 23 указывается количество лиц, направленных на молодежную практику из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном квартале.
33. В графе 24 указывается количество лиц, которым оказано содействие предпринимательской инициативы из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в отчетном квартале.
Приложение 11 к приказу
Министра труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 10 августа 2018 года № 347
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/68736?lang=ru
Ежеквартальный отчет о получателях назначенной государственной адресной социальной помощи в виде безусловной денежной помощи
Отчетный период ______20__г.
Сноска. Приложение 11 - в редакции приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 20.07.2022 № 264 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: 1-ОПГАСП
Периодичность: ежеквартальная
Круг лиц, представляющих информацию: управления координации занятости и социальных программ областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: акционерное общество "Центр развития трудовых ресурсов", Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Срок представления: управлениями координации занятости и социальных программ областей, городов республиканского значения и столицы ежеквартально к 5 числу месяца, следующего за отчетным кварталом в акционерное общество "Центр развития трудовых ресурсов", акционерное общество "Центр развития трудовых ресурсов" ежеквартально к 10 числу месяца, следующего за отчетным кварталом в Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
код строки
Наименование регионов
Код области, города республиканского значения, столицы по классификатору административно-территориальных объектов
Семей
В них количество человек
Из них многодетные
человек
женщины
семьи
человек
дети
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Наименование области, города республиканского значения или столицы
Продолжение таблицы
В том числе
дети до 18 лет
в том числе дети с инвалидностью
лица с инвалидностью всех групп
пенсионеры
студенты, слушатели, курсанты, магистранты дневной формы обучения
другие
трудоспособные
в том числе
безработные
независимые работники
имеющие работу на момент обращения

28. 19-бағанда есепті тоқсанда мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан тұрақты жұмыс орындарына жұмысқа орналастырылған адамдардың саны көрсетіледі.
29. 20-бағанда есепті тоқсанда мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан қоғамдық жұмыс орындарына жіберілген адамдардың саны көрсетіледі.
30. 21-бағанда есепті тоқсанда мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан әлеуметтік жұмыс орындарына жіберілген адамдардың саны көрсетіледі.
31. 22-бағанда есепті тоқсанда мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан қайта даярлауға, біліктілігін арттыруға жіберілген адамдардың саны көрсетіледі.
32. 23-бағанда есепті тоқсанда мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан жастар практикасына жіберілген адамдардың саны көрсетіледі.
33. 24-бағанда есепті тоқсанда мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан кәсіпкерлік бастамашылыққа жәрдем көрсетілген адамдардың саны көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрінің
2018 жылғы 10 тамыздағы
№ 347 бұйрығына 11-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Ескерту. 11-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 20.07.2022 № 264 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Әкімшілік деректердің нысаны интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/68736?lang=ru Шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған алушылар туралы тоқсан сайынғы есеп
Есептік кезең 20___ жылғы __________ тоқсаны
Индексі: 1-МАӘКАТЕ
Кезеңділігі: тоқсан сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармалары
Қайда ұсынады: "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Тапсыру мерзімі: облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармалары тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың 5-күніне қарай "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамына, "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың тоқсаннан кейінгі айдың 10-күніне қарай Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне
Жол коды
Өңірлердің атауы
Әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші бойынша облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың коды
Отбасы
Оның ішінде адамдар саны
Оның көп балалы
адам
әйелдер
отбасы
адам
балалар
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың немесе астананың атауы
Кестенің жалғасы
Оның ішінде
18 жасқа дейінгі балалар
оның ішінде мүгедектігі бар балалар
барлық топтардағы мүгедектігі бар адамдар
зейнеткерлер
күндізгі оқу нысанындағы студенттер, тыңдаушылар, курсанттар, магистранттар
өзгелер
еңбекке қабілеттілер
оның ішінде
жұмыссыздар
тәуелсіз қызметкерлер
жүгіну мезетінде жұмысы барлар

лица, занятые по уходу за детьми, за ребенком с инвалидностью, лицами с инвалидностью 1 и 2 групп, престарелыми
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Продолжение таблицы
Привлеченные на активные формы занятости
В том числе
трудоустроенные на постоянные рабочие места
общественные работы
социальное рабочее место
переподготовка, повышение квалификации
молодежная практика
содействие предпринимательской инициативам
18
19
20
21
22
23
24
Наименование ________________________________________________________
Адрес _______________________________________________________________
Телефоны ____________________________________________________________
Адрес электронной почты ______________________________________________
Ответственное лицо _________________________________ подпись __________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Руководитель или лицо, уполномоченное на подписание
____________________________________________________ подпись _________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Место для печати
(за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Ежеквартальный отчет о получателях назначенной государственной адресной социальной помощи в виде безусловной денежной помощи"
(Индекс: 1-ОПГАСП, периодичность: ежеквартальная)

мүгедектігі бар балаға, 1 және 2-топтағы мүгедектігі бар адамға, қарт адамға күтіммен айналысатын адамдар
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Кестенің жалғасы
Жұмыспен қамтудың белсенді шараларына тартылғандар
Оның ішінде
тұрақты жұмыс орындарына орналастырылғандар
қоғамдық жұмыстар
әлеуметтік жұмыс орны
қайта даярлау, біліктілігін арттыру
жастар практикасы
кәсіпкерлік бастамаларға қамтамасыз ету
18
19
20
21
22
23
24
Атауы _____________________________
Мекенжайы __________________________
__________________________ ______________________________
Телефон _________________________________________________________
Электрондық почта мекенжайы______________________________________
Орындаушы ______________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы, телефон
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам __________________________
_________________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы
Мөрдің орны
(жеке кәсіпкерлер болып табылатын тұлғалардан қоспағанда)
"Шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған алушылар туралы тоқсан сайынғы есеп" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме
(Нысанның индексі: 1-МАӘК, кезеңділігі: ай сайын)

Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению (формированию) формы отчета о получателях назначенной государственной адресной социальной помощи в виде безусловной денежной помощи (далее – форма отчета).
2. Основной задачей ведения данной формы отчета является осуществление мониторинга получателей государственной адресной социальной помощи в виде безусловной денежной помощи.
3. Форма отчета заполняется (формируется) и предоставляется управлениями координации занятости и социальных программ (далее – Управление) областей, городов республиканского значения и столицы ежеквартально к 5 числу месяца, следующего за отчетным кварталом.
4. Форма отчета подписывается руководителем управлении областей, городов республиканского значения и столицы, а в случае его отсутствия, лицом, выполняющим его обязанности.
5. Ежеквартальный отчет о получателях государственной адресной социальной помощи в виде безусловной денежной помощи по форме утвержденной приложением 11 к настоящему приказу составляется (формируется) централизованно акционерным обществом "Центр развития трудовых ресурсов" на основании данных представленных Управлениями в целом по Республике Казахстан и в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы и представляется Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан ежеквартально к 10 числу месяца следующего за отчетным кварталом.
6. Форма отчета составляется на основании административных данных, по состоянию на первое число месяца следующего за отчетным кварталом. Все показатели отчета приводятся нарастающим итогом с начала текущего квартала, при этом сведения по категориям учитываются согласно действующему статусу за отчетный период.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы отчетности
7. В графе "А" указывается нумерация по порядку в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы.
8. В графе "Б" указывается наименование областей, городов республиканского значения и столицы.
9. В графе "В" указывается код области, города республиканского значения, столицы по классификатору административно-территориальных объектов (КАТО), размещенного на официальном интернет-ресурсе Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
10. В графе 1 указывается количество семей, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном квартале.
11. В графе 2 указывается количество человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном квартале.

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған алушылар туралы есептің нысанын (бұдан әрі – есеп нысаны) толтыру (қалыптастыру) бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Осы есеп нысанын жүргізудің негізгі міндеті шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушыларға мониторингті жүзеге асыру болып табылады.
3. Есеп нысанын облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармалары (бұдан әрі – Басқарма) толтырады (қалыптастырады) және тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейінгі айдың 5-күніне қарай ұсынады.
4. Есеп нысанына облыстық облыстардың, республикалық маңызы бар қалалар және астана басқармаларының басшысы, ал ол болмаған жағдайда оның міндетін атқарушы адам қол қояды.
5. Осы бұйрықтың 11-қосымшасымен бекітілген нысан бойынша шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу туралы тоқсан сайынғы есептерді "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы басқармалар жалпы Қазақстан Республикасы бойынша және облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана, қалалық және ауылдық жерлер бөлінісінде ұсынған деректер негізінде орталықтан жасайды (қалыптастырады) және Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне есепті тоқсаннан кейінгі айдың 10-күніне қарай тоқсан сайын ұсынады.
6. Есеп нысаны әкімшілік деректер негізінде есепті тоқсаннан кейінгі айдың бірінші күніндегі жағдай бойынша жасалады. Есептің барлық көрсеткіштері ағымдағы тоқсанның басынан бастап өсу қорытындысымен келтіріледі, бұл ретте категория бойынша мәліметтер есепті кезеңдегі қолданыстағы мәртебеге сәйкес есепке алынады.
2-тарау. Есеп нысанын толтыру бойынша түсіндірме
7. "А" облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бөлінісінде реті бойынша нөмірленуі көрсетіледі.
8. "Б" бағанында облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы көрсетіледі.
9. "В" бағанында Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитетінің ресми интернет-ресурсында орналастырылған Әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші (ӘАОЖ) бойынша облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың коды көрсетіледі.
10. 1-бағанда есепті тоқсанда шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған отбасылардың саны көрсетіледі.
11. 2-бағанда есепті тоқсанда шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың саны көрсетіледі.

12. В графе 3 указывается количество женщин из общего числа человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном квартале.
13. В графе 4 указывается количество многодетных семей, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном квартале.
14. В графе 5 указывается количество человек из числа многодетных семей, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном квартале.
15. В графе 6 указывается количество детей из числа многодетных семей, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном квартале.
16. В графе 7 указывается количество детей до 18 лет из общего числа человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном квартале.
17. В графе 8 указывается количество детей с инвалидностью из общего числа человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном квартале.
18. В графе 9 указывается количество лиц с инвалидностью всех групп из общего числа человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном квартале.
19. В графе 10 указывается количество пенсионеров из общего числа человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном квартале.
20. В графе 11 указывается количество студентов, слушателей, курсантов и магистрантов дневной формы обучения из общего числа человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном квартале.
21. В графе 12 указывается количество других лиц, не включенных в категорий, указанных в настоящей форме отчета, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном квартале.
22. В графе 13 указывается количество трудоспособных из общего числа человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном квартале. Данная графа включает в себя графы 14-17.
21. В графе 12 указывается количество трудоспособных из общего числа человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном квартале. Данная графа включает в себя графы 13-17.
22. В графе 13 указывается количество лиц с инвалидностью из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном квартале.

12. 3-бағанда есепті тоқсанда шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың ішінен әйелдердің саны көрсетіледі.
13. 4-бағанда есепті тоқсанда шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың ішінен көп балалы отбасылардың саны көрсетіледі.
14. 5-бағанда есепті тоқсанда шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған көп балалы отбасылар қатарындағы адамдардың саны көрсетіледі.
15. 6-бағанда есепті тоқсанда шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған көп балалы отбасылар қатарындағы балалардың саны көрсетіледі.
16. 7-бағанда есепті тоқсанда шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың жалпы санынан 18 жасқа дейінгі балалардың саны көрсетіледі.
17. 8-бағанда есепті тоқсанда шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың жалпы санынан мүгедектігі бар балалардың саны көрсетіледі.
18. 9-бағанда есепті тоқсанда шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың жалпы санынан барлық топтағы мүгедектігі бар адамдардың саны көрсетіледі.
19. 10-бағанда есепті тоқсанда шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың жалпы санынан зейнеткерлердің саны көрсетіледі.
20. 11-бағанда есепті тоқсанда шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың жалпы санынан күндізгі оқу нысанындағы студенттердің, тыңдаушылардың, курсанттардың және магистранттардың саны көрсетіледі.
21. 12-бағанда есепті тоқсанда шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың жалпы санынан есептің осы нысанында көрсетілген санаттарға енгізілмеген басқа тұлғалардың саны көрсетіледі.
22. 13-бағанда есепті тоқсанда шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың жалпы санынан еңбекке қабілетті адамдардың саны көрсетіледі. Бұл баған 14-17 бағандарды қамтиды.

23. В графе 14 указывается количество безработных из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном квартале.
24. В графе 15 указывается количество независимых работников из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном квартале.
25. В графе 16 указывается количество имеющих работу на момент обращения из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном квартале.
26. В графе 17 указывается количество лиц, занятых по уходу за детьми, за ребенком с инвалидностью, лицами с инвалидностью 1 и 2 групп, престарелыми, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном квартале.
27. В графе 18 указывается количество лиц, привлеченных на активные меры занятости из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном квартале. Данная графа включает в себя графы 19-24.
28. В графе 19 указывается количество лиц, трудоустроенных на постоянные рабочие места из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном квартале.
29. В графе 20 указывается количество лиц, направленных на общественные рабочие места из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном квартале.
30. В графе 21 указывается количество лиц, направленных на социальные рабочие места из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном квартале.
31. В графе 22 указывается количество лиц, направленных на переподготовку, повышение квалификации из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном квартале.
32. В графе 23 указывается количество лиц, направленных на молодежную практику из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном квартале.
33. В графе 24 указывается количество лиц, которым оказано содействие предпринимательской инициативы из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном квартале.
Приложение 12 к приказу
Министра труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 10 августа 2018 года № 347
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/68736?lang=ru
Ежеквартальный отчет о получателях назначенной государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи
Отчетный период ______20__г.

23. 14-бағанда есепті тоқсанда шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке қабілетті адамдардың жалпы санынан жұмыссыздардың саны көрсетіледі.
24. 15-бағанда есепті тоқсанда шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан тәуелсіз қызметкерлердің саны көрсетіледі.
25. 16-бағанда есепті тоқсанда шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан өтініш берген кезінде жұмыс істейтіндердің саны көрсетіледі.
26. 17-бағанда есепті тоқсанда шартсыз ақшалай көмек түріндегі балаларға, мүгедектігі бар балаға, 1 және 2-топтағы мүгедектігі бар адамға, шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған қарттарға күтім көрсетумен айналысатын адамдардың саны көрсетіледі
27. 18-бағанда есепті тоқсанда шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан жұмыспен қамтудың белсенді шараларына тартылған адамдардың саны көрсетіледі. Бұл баған 19-24 бағандарды қамтиды.
28. 19-бағанда есепті тоқсанда шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан тұрақты жұмыс орындарына жұмысқа орналастырылған адамдардың саны көрсетіледі.
29. 20-бағанда есепті тоқсанда шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан қоғамдық жұмыс орындарына жіберілген адамдардың саны көрсетіледі.
30. 21-бағанда есепті тоқсанда шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан әлеуметтік жұмыс орындарына жіберілген адамдардың саны көрсетіледі.
31. 22-бағанда есепті тоқсанда шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан қайта даярлауға, біліктілігін арттыруға жіберілген адамдардың саны көрсетіледі.
32. 23-бағанда есепті тоқсанда шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан жастар практикасына жіберілген адамдардың саны көрсетіледі.
33. 24-бағанда есепті тоқсанда шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан кәсіпкерлік бастамашылыққа жәрдем көрсетілген адамдардың саны көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрінің
2018 жылғы 10 тамыздағы
№ 347 бұйрығына 12-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан

лица, занятые по уходу за детьми, за ребенком с инвалидностью, лицами с инвалидностью 1 и 2 групп, престарелыми
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Продолжение таблицы
Привлеченные на активные формы занятости
В том числе
трудоустроенные на постоянные рабочие места
общественные работы
социальное рабочее место
переподготовка, повышение квалификации
молодежная практика
содействие предпринимательской инициативам
18
19
20
21
22
23
24
Наименование _______________________________________________________
Адрес ______________________________________________________________
Телефоны ___________________________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________________________
Ответственное лицо _________________________________ подпись _________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Руководитель или лицо, уполномоченное на подписание
____________________________________________________________________
подпись фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Место для печати
(за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Ежеквартальный отчет о получателях назначенной государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи"
(Индекс: 1-ГАСП, периодичность: ежеквартальная)

мүгедектігі бар балаға, 1 және 2-топтағы мүгедектігі бар адамға, қарт адамға күтіммен айналысатын адамдар
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Кестенің жалғасы
Жұмыспен қамтудың белсенді шараларына тартылғандар
Оның ішінде
тұрақты жұмыс орындарына орналастырылғандар
қоғамдық жұмыстар
әлеуметтік жұмыс орны
қайта даярлау, біліктілігін арттыру
жастар практикасы
кәсіпкерлік бастамаларға қамтамасыз ету
18
19
20
21
22
23
24
Атауы _____________________________
Мекенжайы __________________________
Телефон ________________________________________________________
Электрондық почта мекенжайы _____________________________________
Орындаушы ____________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы, телефон
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам __________________________
__________________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы
Мөрдің орны
(жеке кәсіпкерлер болып табылатын тұлғалардан қоспағанда)
"Шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған алушылар туралы тоқсан сайынғы есеп" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме
(Нысанның индексі: 1-МАӘКАТЕ, кезеңділігі: тоқсан сайын)

Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению (формированию) формы отчета о получателях назначенной государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи (далее – форма отчета).
2. Основной задачей ведения данной формы отчета является осуществление мониторинга получателей государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи.
3. Форма отчета заполняется (формируется) и предоставляется управлениями координации занятости и социальных программ (далее – Управление) областей, городов республиканского значения и столицы ежеквартально к 5 числу месяца, следующего за отчетным кварталом.
4. Форма отчета подписывается руководителем управлении областей, городов республиканского значения и столицы, а в случае его отсутствия, лицом, выполняющим его обязанности.
5. Отчеты о получателях государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи по форме утвержденной приложением 12 к настоящему приказу составляется (формируется) централизованно акционерным обществом "Центр развития трудовых ресурсов" на основании данных представленных Управлениями в целом по Республике Казахстан и в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы и представляется Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан ежеквартально к 10 числу месяца следующего за отчетным кварталом.
6. Форма отчета составляется на основании административных данных, по состоянию на первое число месяца следующего за отчетным кварталом. Все показатели отчета приводятся нарастающим итогом с начала текущего квартала, при этом каждого конкретного заявителя (семью), членов семьи следует учитывать и включать в отчет вне зависимости от количества их обращений за государственной адресной социальной помощью в течение отчетного года.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы отчетности
7. В графе "А" указывается нумерация по порядку в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы.
8. В графе "Б" указывается наименование областей, городов республиканского значения и столицы.
9. В графе "В" указывается код области, города республиканского значения, столицы по классификатору административно-территориальных объектов (КАТО), размещенного на официальном интернет-ресурсе Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
10. В графе 1 указывается количество семей, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном квартале.

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған алушылар туралы есептің нысанын (бұдан әрі – есеп нысаны) толтыру (қалыптастыру) бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Осы есеп нысанын жүргізудің негізгі міндеті шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушыларға мониторингті жүзеге асыру болып табылады.
3. Есеп нысанын облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармалары (бұдан әрі – Басқарма) толтырады (қалыптастырады) және тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейінгі айдың 5-күніне қарай ұсынады.
4. Есеп нысанына облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана басқармаларының басшысы, ал ол болмаған жағдайда оның міндетін атқарушы адам қол қояды.
5. Осы бұйрықтың 12-қосымшасымен бекітілген нысан бойынша шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу туралы есептерді "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы басқармалар жалпы Қазақстан Республикасы бойынша және облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана, қалалық және ауылдық жерлер бөлінісінде ұсынған деректер негізінде орталықтан жасайды (қалыптастырады) және Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне есепті тоқсаннан кейінгі айдың 10-күніне қарай тоқсан сайын ұсынады.
6. Есеп нысаны әкімшілік деректер негізінде есепті тоқсаннан кейінгі айдың бірінші күніндегі жағдай бойынша жасалады. Есептің барлық көрсеткіштері ағымдағы тоқсанның басынан бастап өсу қорытындысымен келтіріледі, бұл ретте әрбір нақты өтініш берушіні (отбасын), отбасы мүшелерін есепке алу және олардың жыл ішінде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек үшін жүгіну санына қарамастан есепке қосу қажет.
2-тарау. Есеп нысанын толтыру бойынша түсіндірме
7. "А" бағанында облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бөлінісінде реті бойынша нөмірленуі көрсетіледі.
8. "Б" бағанында облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы көрсетіледі.
9. "В" бағанында Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитетінің ресми интернет-ресурсында орналастырылған Әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші (ӘАОЖ) бойынша облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың коды көрсетіледі.
10. 1-бағанда есепті тоқсанда шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған отбасылардың саны көрсетіледі.

11. В графе 2 указывается количество человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном квартале.
12. В графе 3 указывается количество женщин из общего числа человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь обусловленной денежной помощи в отчетном квартале.
13. В графе 4 указывается количество многодетных семей, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном квартале.
14. В графе 5 указывается количество человек из числа многодетных семей, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном квартале.
15. В графе 6 указывается количество детей из числа многодетных семей, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном квартале.
16. В графе 7 указывается количество детей до 18 лет из общего числа человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном квартале.
17. В графе 8 указывается количество детей с инвалидностью из общего числа человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном квартале.
18. В графе 9 указывается количество лиц с инвалидностью всех групп из общего числа человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном квартале.
19. В графе 10 указывается количество пенсионеров из общего числа человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном квартале.
20. В графе 11 указывается количество студентов, слушателей, курсантов и магистрантов дневной формы обучения из общего числа человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном квартале.
21. В графе 12 указывается количество других лиц, не включенных в категорий, указанных в настоящей форме отчета, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном квартале.
22. В графе 13 указывается количество трудоспособных из общего числа человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном квартале. Данная графа включает в себя графы 14-17.
23. В графе 14 указывается количество безработных из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном квартале.

11. 2-бағанда есепті тоқсанда шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың саны көрсетіледі.
12. 3-бағанда есепті тоқсанда шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың ішінен әйелдердің саны көрсетіледі.
13. 4-бағанда есепті тоқсанда шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың ішінен көп балалы отбасылардың саны көрсетіледі.
14. 5-бағанда есепті тоқсанда шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған көп балалы отбасылар қатарындағы адамдардың саны көрсетіледі.
15. 6-бағанда есепті тоқсанда шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған көп балалы отбасылар қатарындағы балалардың саны көрсетіледі.
16. 7-бағанда есепті тоқсанда шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың жалпы санынан 18 жасқа дейінгі балалардың саны көрсетіледі.
17. 8-бағанда есепті тоқсанда шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың жалпы санынан мүгедектігі бар балалардың саны көрсетіледі.
18. 9-бағанда есепті тоқсанда шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың жалпы санынан барлық топтағы мүгедектігі бар адамдардың саны көрсетіледі.
19. 10-бағанда есепті тоқсанда шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың жалпы санынан зейнеткерлердің саны көрсетіледі.
20. 11-бағанда есепті тоқсанда шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың жалпы санынан күндізгі оқу нысанындағы студенттердің, тыңдаушылардың, курсанттардың және магистранттардың саны көрсетіледі.
21. 12-бағанда есепті тоқсанда шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың жалпы санынан есептің осы нысанында көрсетілген санаттарға енгізілмеген басқа тұлғалардың саны көрсетіледі.
22. 13-бағанда есепті тоқсанда шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың жалпы санынан еңбекке қабілетті адамдардың саны көрсетіледі. Бұл баған 14-17 бағандарды қамтиды.
23. 14-бағанда есепті тоқсанда шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке қабілетті адамдардың жалпы санынан жұмыссыздардың саны көрсетіледі.

24. В графе 15 указывается количество независимых работников из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном квартале.
25. В графе 16 указывается количество имеющих работу на момент обращения из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном квартале.
26. В графе 17 указывается количество лиц, занятых по уходу за детьми, за ребенком с инвалидностью, лицами с инвалидностью 1 и 2 групп, престарелыми, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном квартале.
27. В графе 18 указывается количество лиц, привлеченных на активные меры занятости из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном квартале. Данная графа включает в себя графы 19-24.
28. В графе 19 указывается количество лиц, трудоустроенных на постоянные рабочие места из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном квартале.
29. В графе 20 указывается количество лиц, направленных на общественные рабочие места из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном квартале.
30. В графе 21 указывается количество лиц, направленных на социальные рабочие места из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном квартале.
31. В графе 22 указывается количество лиц, направленных на переподготовку, повышение квалификации из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном квартале.
32. В графе 23 указывается количество лиц, направленных на молодежную практику из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном квартале.
33. В графе 24 указывается количество лиц, которым оказано содействие предпринимательской инициативы из общего числа трудоспособных, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном квартале.
Приложение 13
к приказу Министра труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 10 августа 2018 года № 347
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/68736?lang=ru
Отчет о получателях государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи по видам хозяйств
Отчетный период ______20__г.

24. 15-бағанда есепті тоқсанда шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан тәуелсіз қызметкерлердің саны көрсетіледі.
25. 16-бағанда есепті тоқсанда шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан өтініш берген сәтте жұмысы барлардың саны көрсетіледі.
26. 17-бағанда есепті тоқсанда шартты ақшалай көмек түріндегі балаларға, мүгедектігі бар балаға, 1 және 2-топтағы мүгедектігі бар адамға, шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған қарттарға күтім көрсетумен айналысатын адамдардың саны көрсетіледі
27. 18-бағанда есепті тоқсанда шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан жұмыспен қамтудың белсенді шараларына тартылған адамдардың саны көрсетіледі. Бұл баған 19-24 бағандарды қамтиды.
28. 19-бағанда есепті тоқсанда шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан тұрақты жұмыс орындарына жұмысқа орналастырылған адамдардың саны көрсетіледі.
29. 20-бағанда есепті тоқсанда шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан қоғамдық жұмыс орындарына жіберілген адамдардың саны көрсетіледі.
30. 21-бағанда есепті тоқсанда шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан әлеуметтік жұмыс орындарына жіберілген адамдардың саны көрсетіледі.
31. 22-бағанда есепті тоқсанда шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан қайта даярлауға, біліктілігін арттыруға жіберілген адамдардың саны көрсетіледі.
32. 23-бағанда есепті тоқсанда шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан жастар практикасына жіберілген адамдардың саны көрсетіледі.
33. 24-бағанда есепті тоқсанда шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған еңбекке жарамды адамдардың жалпы санынан кәсіпкерлік бастамашылыққа жәрдем көрсетілген адамдардың саны көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрінің
2018 жылғы 10 тамыздағы
№ 347 бұйрығына 13-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Әкімшілік деректердің нысаны интернет - ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/68736?lang=ru Шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушылардың шаруышылық түрлері бойынша есеп Есептік кезең 20___ жылғы __________

Сноска. Приказ дополнен приложением 13 в соответствии с приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 24.12.2020 № 534 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: 1-ОПГАСПОДПВХ
Периодичность: ежемесячная
Круг лиц представляющих информацию: управления координации занятости и социальных программ областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: акционерное общество "Центр развития трудовых ресурсов", Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Срок представления: управлениями координации занятости и социальных программ областей, городов республиканского значения и столицы ежемесячно к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом в акционерное общество "Центр развития трудовых ресурсов", акционерное общество "Центр развития трудовых ресурсов" ежемесячно к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом в Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Код строки
Наименование регионов
Код области, города республиканского значения, столицы по классификатору административно-территориальных объектов
Общая численность получателей обусловленной денежной помощи
В том числе численность получателей единовременной выплаты
Количество семей
на развитие личного подсобного хозяйства
в том числе
на организацию индивидуальной предпринимательской деятельности
на развитие индивидуальной предпринимательской деятельности
Количество получателей семей
в них количество получателей (человек)
семей
человек
крупный рогатый скот
птицы
мелкий рогатый скот
на покупку техники и/или оборудования
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Наименование области, города республиканского значения или столицы
Наименование __________________________ Адрес _________________________________
_______________________________________ _______________________________________
Телефоны _________________________
Адрес электронной почты ________________________________________________________
Ответственное лицо _________________________________ подпись ____________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Руководитель или лицо, уполномоченное на подписание
____________________________________________________ подпись ___________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Место для печати
(за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
Пояснение по заполнению формы предназначенной для сбора административных данных "Отчет о получателях государственной адресной социальной помощи по видам хозяйств"
(Индекс: 1-ОПГАСПОДПВХ, периодичность: ежемесячная)
Глава 1. Общие положения

Ескерту. Бұйрық 13-қосымшамен толықтырылды – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 24.12.2020 № 534 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: 1-ШАКМАӘКАШТЕ
Кезеңділігі: ай сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: облыстық, , республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармалары
Қайда ұсынады: "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Тапсыру мерзімі: облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармалары ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне қарай "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамына, "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне қарай Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне
Жол коды
Өңірлердің атауы
Әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші бойынша облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың коды
Шартты ақшалай көмек алушылардың жалпы саны
Оның ішінде бір жолғы ақшалай көмек алушылардың саны
алушы отбасылардың саны
олардың ішінде, алушылар саны (адам)
отбасы
алушы отбасы-лардың саны
А
Б
В
1
2
3
4
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың немесе астананың атауы
Кестенің жалғасы
Отбасылар саны
жеке қосалқы шаруашылықты дамытуға олардың ішінде, алушылар саны (адам) )
оның ішінде
алушы отбасылардың саны
жеке қосалқы шаруашылықты дамытуға олардың ішінде, алушылар саны (адам)
отбасы
алушы отбасылардың саны
олардың ішінде, алушы-лар саны (адам)
отбасы
5
6
7
8
9
10
11
Атауы                                    Мекенжайы
_____________________________            __________________________
_____________________________            _________________________________
Телефон ___________________________________________________________________
Электрондық почта мекенжайы________________________________________________
Орындаушы ________________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы, телефон
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам ____________________________________
___________________________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы
Мөрдің орны (жеке кәсіпкерлер болып табылатын тұлғалардан қоспағанда)
Әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушылардың шаруашылық түрлері бойынша есеп" (Нысанның индексі: 1-ШАКМАӘКАШТЕ, кезеңділігі: ай сайын) 1-тарау. Жалпы ережелер

1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению (формированию) формы отчета о получателях государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи по видам хозяйств (далее – форма отчета).
2. Основной задачей ведения данной формы отчета является осуществление мониторинга получателей государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи по видам хозяйств.
3. Форма отчета заполняется (формируется) и предоставляется управлениями координации занятости и социальных программ (далее – Управление) областей, городов республиканского значения и столицы ежемесячно к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом.
4. Форма отчета подписывается руководителем управлении областей, городов республиканского значения и столицы, а в случае его отсутствия, лицом, выполняющим его обязанности.
5. Отчеты о получателях государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи по видам хозяйств по форме утвержденной приложением 13 к настоящему приказу составляется (формируется) централизованно акционерным обществом "Центр развития трудовых ресурсов" на основании данных представленных Управлениями в целом по Республике Казахстан и в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы представляется Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан ежемесячно к 10 числу месяца следующего за отчетным периодом.
6. Форма отчета составляется на основании административных данных, по состоянию на первое число месяца следующего за отчетным периодом. Все показатели отчета приводятся нарастающим итогом с начала текущего года.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы отчетности
7. В графе "А" указывается нумерация по порядку в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы.
8. В графе "Б" указывается наименование областей, городов республиканского значения и столицы.
9. В графе "В" указывается код области, города республиканского значения, столицы по классификатору административно-территориальных объектов (КАТО), размещенного на официальном интернет-ресурсе Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан
10. В графе 1 указывается количество семей, которым назначено государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном периоде.

1. Осы түсіндірме шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушылардың шаруашылық түрлері бойынша есептің нысанын (бұдан әрі – есеп нысаны) толтыру (қалыптастыру) бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Осы есеп нысанын жүргізудің негізгі міндеті шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушылардың шаруашылық түрлеріне мониторингті жүзеге асыру болып табылады.
3. Есеп нысанын облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармалары (бұдан әрі – Басқарма) толтырады (қалыптастырады) және ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне қарай ұсынады.
4. Есеп нысанына облыстық, республикалық маңызы бар қалалар және астана басқармаларының басшысы, ал ол болмаған жағдайда оның міндетін атқарушы адам қол қояды.
5. Осы бұйрықтың 13-қосымшасымен бекітілген нысан бойынша мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу туралы есептерді "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы Басқармалар жалпы Қазақстан Республикасы бойынша облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана, қалалық және ауылдық жерлер бөлінісінде ұсынған деректер негізінде орталықтан жасайды (қалыптастырады) және Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне қарай ай сайын ұсынады.
6. Есеп нысаны әкімшілік деректер негізінде есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніндегі жағдай бойынша жасалады. Есептің барлық көрсеткіштері ағымдағы жылдың басынан үдемелі қорытындымен көрсетіледі, бұл ретте әрбір нақты өтініш берушіні (отбасын), отбасы мүшелерін ескерген және олардың мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алуға қайта берілген өтініштерінің санына қарамастан есепке тек бір рет қана қосқан жөн.
2-тарау. Есеп нысанын толтыру бойынша түсіндірме
7. "А" бағанында облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бөлінісінде реті бойынша нөмірленуі көрсетіледі.
8. "Б" бағанында қалалық және ауылдық жерлер бөлінісінде облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы көрсетіледі.
9. "В" бағанында Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитетінің ресми интернет-ресурсында орналастырылған Әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші (ӘАОЖ) бойынша облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың коды көрсетіледі.
10. 1-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған отбасылардың саны көрсетіледі.

11. В графе 2 указывается количество человек, получателей государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи в отчетном периоде.
12. В графе 3 указывается количество семей, получивших государственную адресную социальную помощь в виде единовременной обусловленной денежной помощи в отчетном периоде.
13. В графе 4 указывается количество человек получивших государственную адресную социальную помощь в виде единовременной обусловленной денежной помощи в отчетном периоде.
14. В графе 5 указывается количество семей, получивших государственную адресную социальную помощь в виде единовременной обусловленной денежной помощи на развитие личного подсобного хозяйства в отчетном периоде. Данная графа включает в себя графы 6-10.
15. В графе 6 указывается количество семей, получивших государственную адресную социальную помощь в виде единовременной обусловленной денежной помощи на покупку крупно-рогатого скота в отчетном периоде.
16. В графе 7 указывается количество семей, получивших государственную адресную социальную помощь в виде единовременной обусловленной денежной помощи на покупку домашних птиц в отчетном периоде.
17. В графе 8 указывается количество семей, получивших государственную адресную социальную помощь в виде единовременной обусловленной денежной помощи на покупку мелко-рогатого скота в отчетном периоде.
18. В графе 9 указывается количество семей, получивших государственную адресную социальную помощь в виде единовременной обусловленной денежной помощи на покупку техники и/или оборудования необходимых для развития личного подсобного хозяйства в отчетном периоде.
19. В графе 10 указывается количество семей, получивших государственную адресную социальную помощь в виде единовременной обусловленной денежной помощи на организацию индивидуальную предпринимательскую деятельность в отчетном периоде.
20. В графе 11 указывается количество семей, получивших государственную адресную социальную помощь в виде единовременной обусловленной денежной помощи на развитие индивидуальной предпринимательской деятельности в отчетном периоде.
Приложение 14
к приказу Министра труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 10 августа 2018 года № 347
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/68736?lang=ru
Отчет по среднедушевым доходам из числа назначенной государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи
Отчетный период ______20__г.

11. 2-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың саны көрсетіледі.
12. 3-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті бір-жолғы алған отбасылардың саны көрсетіледі.
13. 4-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті бір-жолғы алған адамдардың саны көрсетіледі.
14. 5-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті бір-жолғы жеке қосалқы шаруашылықты дамытуға алған отбасылардың саны көрсетіледі. Осы баған 6-10-бағандарды қамтиды.
15. 6-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті бір-жолғы ірі қара мал сатып алуға алған отбасылардың саны көрсетіледі.
16. 7-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті бір-жолғы үй құстарын сатып алуға алған отбасылардың саны көрсетіледі.
17. 8-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті бір-жолғы ұсақ мал сатып алуға алған отбасылардың саны көрсетіледі.
18. 9-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті бір-жолғы жеке қосалқы шаруашылықты дамыту үшін қажетті техника және/немесе жабдықтарды сатып алуға алған отбасылардың саны көрсетіледі.
19. 10-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті бір-жолғы дара кәсіпкерлік қызметті ұйымдастыруға алған отбасылардың саны көрсетіледі.
20. 11-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті бір-жолғы дара кәсіпкерлік қызметті дамытуға алған отбасылардың саны көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрінің
2018 жылғы 10 тамыздағы
№ 347 бұйрығына 14-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Әкімшілік деректердің нысаны интернет - ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/68736?lang=ru Шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушылардың жан басына шаққандағы табыстары туралы есеп Есептік кезең 20___ жылғы __________

1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы отчета по среднедушевым доходам из числа назначенной государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи (далее – форма отчета).
2. Основной задачей ведения данной формы отчета является осуществление мониторинга по среднедушевым доходам из числа назначенной государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи.
3. Форма отчета заполняется и предоставляется управлениями координации занятости и социальных программ (далее – Управление) областей, городов республиканского значения и столицы ежемесячно к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом.
4. Форма отчета подписывается руководителем управлении областей, городов республиканского значения и столицы, а в случае его отсутствия, лицом, выполняющим его обязанности.
5. Отчеты по среднедушевым доходам из числа назначенной государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи по форме утвержденной приложением 14 к настоящему приказу составляется централизованно акционерным обществом "Центр развития трудовых ресурсов" на основании данных представленных Управлениями в целом по Республике Казахстан и в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы и представляется Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан ежемесячно к 10 числу месяца следующего за отчетным периодом.
6. Форма отчета составляется на основании административных данных, по состоянию на первое число месяца следующего за отчетным периодом. Все показатели отчета приводятся нарастающим итогом с начала текущего квартала.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы отчетности
7. В графе "А" указывается нумерация по порядку в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы.
8. В графе "Б" указывается наименование областей, городов республиканского значения и столицы.
9. В графе "В" указывается код области, города республиканского значения, столицы по классификатору административно-территориальных объектов (КАТО), размещенного на официальном интернет-ресурсе Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан
10. В графе 1 указывается количество семей, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном периоде.
11. В графе 2 указывается количество человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном периоде.
12. В графе 3 указывается размер среднедушевого дохода до заключения социального контракта в тенге, из числа лиц, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном периоде. Данная графа включает в себя графы 4-8.

1. Осы түсіндірме шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушылардың жан басына шаққандағы табыстары туралы есептің нысанын (бұдан әрі – есеп нысаны) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Осы есеп нысанын жүргізудің негізгі міндеті шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушылардың жан басына шаққандағы табыстарына мониторингті жүзеге асыру болып табылады.
3. Есеп нысанын облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармалары (бұдан әрі – Басқарма) толтырады және ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне қарай ұсынады.
4. Есеп нысанына облыстық, республикалық маңызы бар қалалар және астана басқармаларының басшысы, ал ол болмаған жағдайда оның міндетін атқарушы адам қол қояды.
5. Осы бұйрықтың 14-қосымшасымен бекітілген нысан бойынша мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу туралы есептерді "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы Басқармалар жалпы Қазақстан Республикасы бойынша және облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана, қалалық және ауылдық жерлер бөлінісінде ұсынған деректер негізінде орталықтан жасайды және Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне қарай ай сайын ұсынады.
6. Есеп нысаны әкімшілік деректер негізінде есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніндегі жағдай бойынша жасалады. Есептің барлық көрсеткіштері ағымдағы тоқсанның басынан үдемелі қорытындымен көрсетіледі.
2-тарау. Есеп нысанын толтыру бойынша түсіндірме
7. "А" бағанында облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бөлінісінде реті бойынша нөмірленуі көрсетіледі.
8. "Б" бағанында облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы көрсетіледі.
9. "В" бағанында Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитетінің ресми интернет-ресурсында орналастырылған Әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші (ӘАОЖ) бойынша облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың коды көрсетіледі.
10. 1-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған отбасылардың саны көрсетіледі.
11. 2-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың саны көрсетіледі.
12. 3-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдар қатарынан әлеуметтік келісімшарт жасасқанға дейін жан басына шаққандағы табысының мөлшері көрсетіледі. Осы баған 4-8-бағандарды қамтиды.

13. В графе 4 указывается количество семей, у которых среднедушевой доход до заключения социального контракта составил до 30% от прожиточного минимума в отчетном периоде.
14. В графе 5 указывается количество семей, у которых среднедушевой доход до заключения социального контракта составил от 30% до 40% от прожиточного минимума в отчетном периоде.
15. В графе 6 указывается количество семей, у которых среднедушевой доход до заключения социального контракта составил от 40% до 50% от прожиточного минимума в отчетном периоде.
16. В графе 7 указывается количество семей, у которых среднедушевой доход до заключения социального контракта составил от 50% до 60% от прожиточного минимума в отчетном периоде.
17. В графе 8 указывается количество семей, у которых среднедушевой доход до заключения социального контракта составил от 60% до 70% от прожиточного минимума в отчетном периоде.
Приложение 15
к приказу Министра труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 10 августа 2018 года № 347
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/68736?lang=ru
Отчет по прекращению выплаты или отказу в назначении государственной адресной социальной помощи
Отчетный период ______20__г.
Сноска. Приказ дополнен приложением 15 в соответствии с приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 24.12.2020 № 534 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: 1-ОПВГАСПОДП
Периодичность: ежемесячная
Круг лиц представляющих информацию: управления координации занятости и социальных программ областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: акционерное общество "Центр развития трудовых ресурсов", Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Срок представления: областными управлениями координации занятости и социальных программ областей, городов республиканского значения и столицы ежемесячно к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом в акционерное общество "Центр развития трудовых ресурсов", акционерное общество "Центр развития трудовых ресурсов" ежемесячно к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом в Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Код строки
Наименование регионов
Код области, города республиканского значения, столицы по классификатору административно-территориальных объектов
Количество заявителей, семей
Из них количество получателей (человек)
Прекращение адресной социальной помощи
численность граждан, не выполнивших условия заключенного социального контракта
выявление сведений о факте выезда получателей обусловленной денежной помощи на постоянное местожительство за пределы Республики Казахстан
количество умерших получателей или объявленные умершими
прекращено по инициативе заявителя
семей
человек
семей
человек
семей
человек
семей
человек
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Наименование области города республиканского значения или столицы
Продолжение таблицы
Отказ в назначении адресной социальной помощи
среднедушевой доход семьи превышает либо равен черте бедности
выявление факта предоставления недостоверных (поддельных) документов и/или ложной информации
выявление факта сокрытия доходов
отказ заявителя от проведения обследования о семейном и материальном положении участковой комиссией
отказ по решению участковой комиссии
перемена места жительства за пределами населенного пункта
семей
человек
семей
человек
семей
человек
семей
человек
семей
человек
семей
человек
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Наименование __________________________ Адрес _________________________________
_______________________________________ _______________________________________
Телефоны _________________________
Адрес электронной почты ________________________________________________________
Ответственное лицо _________________________________ подпись ____________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Руководитель или лицо, уполномоченное на подписание
____________________________________________________ подпись ___________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Место для печати
(за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
Пояснение по заполнению формы предназначенной для сбора административных данных "Отчет по прекращению выплаты государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи или по отказу в назначении государственной адресной социальной помощи"
(Индекс: 1-ОПВГАСПОДП, периодичность: ежемесячная)
Глава 1. Общие положения

13. 4-бағанда есепті кезеңде әлеуметтік келісімшарт жасасқанға дейін жан басына шаққандағы табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінің 30%-ына дейін болған отбасылардың саны көрсетіледі.
14. 5-бағанда есепті кезеңде әлеуметтік келісімшарт жасасқанға дейін жан басына шаққандағы табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінің 30%-ынан 40%-ына дейін болған отбасылардың саны көрсетіледі.
15. 6-бағанда есепті кезеңде әлеуметтік келісімшарт жасасқанға дейін жан басына шаққандағы табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінің 40%-ынан 50%-ына дейін болған отбасылардың саны көрсетіледі.
16. 7-бағанда есепті кезеңде әлеуметтік келісімшарт жасасқанға дейін жан басына шаққандағы табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінің 50%-ынан 60%-ына дейін болған отбасылардың саны көрсетіледі.
17. 8-бағанда есепті кезеңде әлеуметтік келісімшарт жасасқанға дейін жан басына шаққандағы табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінің 60%-ынан 70%-ына дейін болған отбасылардың саны көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрінің
2018 жылғы 10 тамыздағы
№ 347 бұйрығына 15-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Әкімшілік деректердің нысаны интернет - ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/68736?lang=ru Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлемін тоқтату немесе мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындаудан бас тарту жөніндегі есеп Есептік кезең 20___ жылғы __________
Ескерту. Бұйрық 15-қосымшамен толықтырылды – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 24.12.2020 № 534 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: 1-ШАКМАӘКТБТЕ
Кезеңділігі: ай сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармалары
Қайда ұсынады: "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Тапсыру мерзімі: облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармалары ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне қарай "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамына, "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне қарай Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне
Жол коды
Өңірлер-дің атауы
Әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші бойынша облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың коды
Өтініш беруші отбасылардың саны,
Олар-дың ішінде, алушы-лар саны (адам)
Атаулы әлеуметтік көмекті тоқтату
жасалған әлеуметтік келісімшарттың талаптарын орындамаған азаматтардың саны
шартты ақшалай көмектіалушылардың Қазақстан Республикасының аумағынан тыс жерлерге тұрғылықты тұруға шығу фактісі туралы мәліметтердің анықталуы
қайтыс болды немесе қайтыс болды деп жарияланған алушылардың саны
өтініш берушінің бастамасымен тоқтатылды
отбасы
адам
отбасы
адам
от-басы
адам
от-басы
адам
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Облыстың, республи-калық маңызы бар қаланың немесе астананың атауы
Кестенің жалғасы
Атаулы әлеуметтік көмекті тағайындаудан бас тарту
отбасының жан басына шаққандағы орташа табысы кедейлік шегінен асады не оған тең
дәйексіз (жасанды) құжаттар мен жалған ақпарат ұсыну фактісінің анықталуы
табыстарын жасыру фактісінің анықталуы
өтініш берушінің учаскелік комиссия жүргізетін отбасылық және материалдық жағдайы туралы тексеруден бас тартуы
учаскелік комиссияның шешімі бойынша бас тарту
мекеннен тыс жерлерде тұрғылықты жерін ауыстыру себебі бойынша
отбасы
адам
отбасы
адам
от-басы
адам
отбасы
адам
от-басы
адам
отбасы
адам
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Атауы                                    Мекенжайы
_____________________________            __________________________
_____________________________            _________________________________
Телефон ___________________________________________________________________
Электрондық почта мекенжайы________________________________________________
Орындаушы ________________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы, телефон
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам ____________________________________
___________________________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы
Мөрдің орны (жеке кәсіпкерлер болып табылатын тұлғалардан қоспағанда)
Әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме "Шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлемін тоқтату немесе мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындаудан бас тарту жөніндегі есеп" (Нысанның индексі: 1-ШАКМАӘКТБТЕ, кезеңділігі: ай сайын) 1-тарау. Жалпы ережелер

1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению (формированию) формы отчета по прекращению выплаты государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи или по отказу в назначении государственной адресной социальной помощи (далее – форма отчета).
2. Основной задачей ведения данной формы отчета является осуществление мониторинга по прекращению выплаты государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи или по отказу в назначении государственной адресной социальной помощи.
3. Форма отчета заполняется (формируется) и предоставляется управлениями координации занятости и социальных программ (далее – Управление) областей, городов республиканского значения и столицы ежемесячно к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом.
4. Форма отчета подписывается руководителем управлении областей, городов республиканского значения и столицы, а в случае его отсутствия, лицом, выполняющим его обязанности.
5. Отчеты по прекращению выплаты государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи или по отказу в назначении государственной адресной социальной помощи по форме утвержденной приложением 15 к настоящему приказу составляется (формируется) централизованно акционерным обществом "Центр развития трудовых ресурсов" на основании данных представленных Управлениями в целом по Республике Казахстан и в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы и представляется Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан ежемесячно к 10 числу месяца следующего за отчетным периодом.
6. Форма отчета составляется на основании административных данных, по состоянию на первое число месяца следующего за отчетным периодом. Все показатели отчета приводятся нарастающим итогом с начала текущего года.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы отчетности
7. В графе "А" указывается нумерация по порядку в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы.
8. В графе "Б" указывается наименование областей, городов республиканского значения и столицы.
9. В графе "В" указывается код области, города республиканского значения, столицы по классификатору административно-территориальных объектов (КАТО), размещенного на официальном интернет-ресурсе Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан
10. В графе 1 указывается количество семей, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном периоде.

1. Осы түсіндірме шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлемін тоқтату немесе мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындаудан бас тарту бойынша есептің нысанын (бұдан әрі – есеп нысаны) толтыру (қалыптастыру) бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Осы есеп нысанын жүргізудің негізгі міндеті шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлемін тоқтатуға немесе мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындаудан бас тартуға мониторингті жүзеге асыру болып табылады.
3. Есеп нысанын облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармалары (бұдан әрі – Басқарма) толтырады (қалыптастырады) және ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне қарай ұсынады.
4. Есеп нысанына облыстық, республикалық маңызы бар қалалар және астана басқармаларының басшысы, ал ол болмаған жағдайда оның міндетін атқарушы адам қол қояды.
5. Осы бұйрықтың 15-қосымшасымен бекітілген нысан бойынша мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу туралы есептерді "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы Басқармалар жалпы Қазақстан Республикасы бойынша және облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана, қалалық және ауылдық жерлер бөлінісінде ұсынған деректер негізінде орталықтан жасайды (қалыптастырады) және Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне қарай ай сайын ұсынады.
6. Есеп нысаны әкімшілік деректер негізінде есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніндегі жағдай бойынша жасалады. Есептің барлық көрсеткіштері ағымдағы жылдың басынан үдемелі қорытындымен көрсетіледі
2-тарау. Есеп нысанын толтыру бойынша түсіндірме
7. "А" бағанында облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бөлінісінде реті бойынша нөмірленуі көрсетіледі.
8. "Б" бағанында облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы көрсетіледі.
9. "В" бағанында Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитетінің ресми интернет-ресурсында орналастырылған Әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші (ӘАОЖ) бойынша облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың коды көрсетіледі.
10. 1-бағанда есепті кезеңде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмектің шартты ақшалай көмек түріндегі төлемі тағайындалған отбасылардың саны көрсетіледі.

11. В графе 2 указывается количество человек, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном периоде.
12. В графе 3 указывается количество семей, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи из числа граждан, не выполнивших условия социального контракта.
13. В графе 4 указывается количество человек, из числа семей указанных в графе 3 в отчетном периоде.
14. В графе 5 указывается количество семей, получателей государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи по которым выявлены факты выезда на постоянное местожительство за пределы Республики Казахстан в отчетном периоде.
15. В графе 6 указывается количество человек из числа семей указанных в графе 5 в отчетном периоде.
16. В графе 7 указывается количество семей, у которых получатели умерли или объявлены умершими из числа семей, получателей государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи в отчетном периоде.
17. В графе 8 указывается количество человек из числа семей указанных в графе 7 в отчетном периоде.
18. В графе 9 указывается количество семей, которым выплата государственной адресной социальной помощи в виде обусловленной денежной помощи прекращено по инициативе заявителя в отчетном периоде.
19. В графе 10 указывается количество человек из числа семей указанных в графе 9 в отчетном периоде.
20. В графе 11 указывается количество семей, которым отказано в назначении государственной адресной социальной помощи в связи с превышением либо равным размером среднедушевого дохода семьи в отчетном периоде.
21. В графе 12 указывается количество человек из числа семей указанных в графе 11 в отчетном периоде.
22. В графе 13 указывается количество семей, получателей государственной адресной социальной помощи по которым выявлены факты предоставления недостоверных (поддельных) документов и/или ложной информации в отчетном периоде.
23. В графе 14 указывается количество человек из числа семей указанных в графе 13 в отчетном периоде.
24. В графе 15 указывается количество семей, получателей государственной адресной социальной помощи по которым выявлены факты сокрытия доходов в отчетном периоде.
25. В графе 16 указывается количество человек из числа семей указанных в графе 15 в отчетном периоде.
26. В графе 17 указывается количество семей, которым отказано в назначении государственной адресной социальной помощи в связи с отказом заявителя от проведения обследования о семейном и материальном положении участковой комиссией в отчетном периоде.

11. 2-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың саны көрсетіледі.
12. 3-бағанда әлеуметтік келісімшарт талаптарын орындамаған азаматтар қатарынан шартты ақшалай көмек түрінде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған отбасылар саны көрсетіледі.
13. 4-бағанда есепті кезеңде 3-бағанда көрсетілген отбасылар қатарынан адамдардың саны көрсетіледі.
14. 5-бағанда есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс жерлерге тұрғылықты тұруға шығу фактісі анықталған, шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті алушы отбасылардың саны көрсетіледі.
15. 6-бағанда есепті кезеңде 5-бағанда көрсетілген отбасылар қатарынан адамдардың саны көрсетіледі.
16. 7-бағанда есепті кезеңде қайтыс болды немесе қайтыс болды деп жарияланған шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті алушы отбасылар қатарынан отбасылардың саны көрсетіледі.
17. 8-бағанда есепті кезеңде 7-бағанда көрсетілген отбасылар қатарынан адамдардың саны көрсетіледі.
18. 9-бағанда есепті кезеңде өтініш берушінің бастамасымен шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлемі тоқталған отбасылардың саны көрсетіледі.
19. 10-бағанда есепті кезеңде 9-бағанда көрсетілген отбасылар қатарынан адамдардың саны көрсетіледі.
20. 11-бағанда есепті кезеңде отбасының жан басына шаққандағы орташа табысының кедейлік шегінен жоғары не оған тең болуына орай мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындаудан бас тартылған отбасылардың саны көрсетіледі.
21. 12-бағанда есепті кезеңде 11-бағанда көрсетілген отбасылар қатарынан адамдардың саны көрсетіледі.
22. 13-бағанда есепті кезеңде дәйексіз (жасанды) құжаттар және/немесе жалған ақпарат ұсыну фактілері анықталған мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті алушы отбасылардың саны көрсетіледі.
23. 14-бағанда есепті кезеңде 13-бағанда көрсетілген отбасылар қатарынан адамдардың саны көрсетіледі.
24. 15-бағанда есепті кезеңде табыстарын жасыру фактісі анықталған мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушы отбасылардың саны көрсетіледі.
25. 16-бағанда есепті кезеңде 15-бағанда көрсетілген отбасылар қатарынан адамдардың саны көрсетіледі.
26. 17-бағанда есепті кезеңде өтініш берушінің учаскелік комиссияның отбасылық және материалдық жағдайын тексеруінен бас тартуына орай мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындаудан бас тартылған отбасылардың саны көрсетіледі.

27. В графе 18 указывается количество человек из числа семей указанных в графе 17 в отчетном периоде.
28. В графе 19 указывается количество семей, которым отказано в назначении государственной адресной социальной помощи по заключению участковой комиссии, подготовленного по результатам обследования их материального положения.
29. В графе 20 указывается количество человек из числа семей указанных в графе 19 в отчетном периоде.
30. В графе 21 указывается количество семей, которым отказано в назначении государственной адресной социальной помощи по причине перемены места жительства за пределами населенного пункта.
31. В графе 22 указывается количество человек из числа семей указанных в графе 21 в отчетном периоде.
Приложение 16
к приказу Министра труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 10 августа 2018 года № 347
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/68736?lang=ru
Отчет по проведенным беседам для назначения государственной адресной социальной помощи
Отчетный период ______20__г.
Сноска. Приказ дополнен приложением 16 в соответствии с приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 24.12.2020 № 534 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: 1-ОБНГАСП
Периодичность: ежемесячная
Круг лиц представляющих информацию: управления координации занятости и социальных программ областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: акционерное общество "Центр развития трудовых ресурсов", Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Срок представления: управлениями координации занятости и социальных программ областей, городов республиканского значения и столицы ежемесячно к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом в акционерное общество "Центр развития трудовых ресурсов", акционерное общество "Центр развития трудовых ресурсов" ежемесячно к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом в Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Код строки
Наименование регионов
Код области, города республиканского значения, столицы по классификатору административно-территориальных объектов
Численность ассистентов
Численность консультантов
Численность районов, городов
Численность сельских округов, поселков, сел
Количество населения, с которым ассистенты и консультанты провели беседу
семей
человек
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Наименование области, города республиканского значения или столицы
Продолжение таблицы
Из них
Из них назначено адресная социальная помощь
Из них
семьи без детей
семьи с одним ребенком
семьи с 2-мя детьми
семьи с 3-мя детьми
семьи с 4-мя и более детьми
Семьи без детей
Семьи с одним ребенком
Семьи с 2-мя детьми
Семьи с 3-мя детьми
Семьи с 4-мя и более детьми
семей
человек
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Наименование __________________________ Адрес _________________________________
_______________________________________ _______________________________________
Телефоны _________________________
Адрес электронной почты ________________________________________________________
Ответственное лицо _________________________________ подпись ____________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Руководитель или лицо, уполномоченное на подписание
____________________________________________________ подпись ___________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Место для печати
(за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
Пояснение по заполнению формы предназначенной для сбора административных данных "Отчет по проведенным беседам для назначения государственной адресной социальной помощи"
(Индекс: 1-ОБНГАСП, периодичность: ежемесячная)
Глава 1. Общие положения

27. 18-бағанда есепті кезеңде 17-бағанда көрсетілген отбасылар қатарынан адамдардың саны көрсетіледі.
28. 19-бағанда есепті кезеңде материалдық жағдайын тексеру нәтижелері бойынша дайындалған учаскелік комиссияның қорытындысы бойынша мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындаудан бас тартылған отбасылардың саны көрсетіледі.
29. 20-бағанда есепті кезеңде 19-бағанда көрсетілген отбасылар қатарынан адамдардың саны көрсетіледі.
30. 21-бағанда елді мекеннен тыс жерлерде тұрғылықты жерін ауыстыру себебі бойынша мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындаудан бас тартылған отбасылардың саны көрсетіледі.
31. 22-бағанда есепті кезеңде 21-бағанда көрсетілген отбасылар қатарынан адамдардың саны көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрінің
2018 жылғы 10 тамыздағы
№ 347 бұйрығына 16-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Әкімшілік деректердің нысаны интернет - ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/68736?lang=ru Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау үшін өткізілген әңгімелесулер бойынша есеп Есептік кезең 20___ жылғы __________
Ескерту. Бұйрық 16-қосымшамен толықтырылды – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 24.12.2020 № 534 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: 1-МАӘКТҮӨӘЕ
Кезеңділігі: ай сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармалары
Қайда ұсынады: "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Тапсыру мерзімі: облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармалары ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне қарай "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамына, "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне қарай Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне
Жол коды
Өңірлердің атауы
Әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші бойынша облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың коды
Ассистенттердің саны
Консультанттардың саны
Аудандардың, қалалардың саны
Ауыл округтары, кент, ауылдардың саны
Ассистенттер мен консультанттар сұхбат жүргізген адамдардың саны
отбасы
адам
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың немесе астананың атауы
Кестенің жалғасы
Оның ішінде
Ассистенттердің саны балалары жоқ отбасылар
Оның ішінде атаулы әлеуметтік көмек тағайындалды
балалары жоқ отбасылар
бір баласы бар отбасылар
екі баласы бар отбасылар
үш баласы бар отбасылар
төрт және одан көп баласы бар отбасылар
балалары жоқ отбасылар
бір баласы бар отбасылар
екі баласы бар отбасылар
үш баласы бар отбасылар
төрт және одан көп баласы бар отбасылар
отбасы
человек
7
12
13
12
13
12
13
14
15
16
17
18
Атауы                                    Мекенжайы
_____________________________            __________________________
_____________________________            _________________________________
Телефон ___________________________________________________________________
Электрондық почта мекенжайы________________________________________________
Орындаушы ________________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы, телефон
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам ____________________________________
___________________________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы
Мөрдің орны (жеке кәсіпкерлер болып табылатын тұлғалардан қоспағанда)
Әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау үшін өткізілген әңгімелесулер бойынша есеп" (Нысанның индексі: 1-МАӘКТҮӨӘЕ, кезеңділігі: ай сайын) 1-тарау. Жалпы ережелер

1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению (формированию) формы отчета по проведенным беседам для назначения государственной адресной социальной помощи (далее – форма отчета).
2. Основной задачей ведения данной формы отчета является осуществление мониторинга по проведенным беседам для назначения государственной адресной социальной помощи.
3. Форма отчета заполняется (формируется) и предоставляется управлениями координации занятости и социальных программ (далее – Управление) областей, городов республиканского значения и столицы ежемесячно к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом.
4. Форма отчета подписывается руководителем управлении областей, городов республиканского значения и столицы, а в случае его отсутствия, лицом, выполняющим его обязанности.
5. Отчеты по проведенным беседам для назначения государственной адресной социальной помощи по форме утвержденной приложением 16 к настоящему приказу составляется (формируется) централизованно акционерным обществом "Центр развития трудовых ресурсов" на основании данных представленных Управлениями в целом по Республике Казахстан и в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы, и представляется Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан ежемесячно к 10 числу месяца следующего за отчетным периодом.
6. Форма отчета составляется на основании административных данных, по состоянию на первое число месяца следующего за отчетным периодом. Все показатели отчета приводятся нарастающим итогом с начала текущего года, при этом каждого конкретного заявителя (семью), членов семьи следует учитывать и включать в отчет только один раз, независимо от количества повторных их обращений за государственной адресной социальной помощью в течение отчетного периода.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы отчетности
7. В графе "А" указывается нумерация по порядку в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы.
8. В графе "Б" указывается наименование городов республиканского значения и столицы.
9. В графе "В" указывается код области, города республиканского значения, столицы по классификатору административно-территориальных объектов (КАТО), размещенного на официальном интернет-ресурсе Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
10. В графе 1 указывается количество ассистентов, вовлеченных в работу по проведению беседы с населением для назначения государственной адресной социальной помощи в отчетном периоде.
11. В графе 2 указывается количество консультантов, вовлеченных в работу по проведению беседы с населением для назначения государственной адресной социальной помощи в отчетном периоде.

1. Осы түсіндірме мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау үшін өткізілген әңгімелесулер бойынша есептің нысанын (бұдан әрі – есеп нысаны) толтыру (қалыптастыру) бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Осы есеп нысанын жүргізудің негізгі міндеті мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау үшін өткізілген әңгімелесулер бойынша мониторингті жүзеге асыру болып табылады.
3. Есеп нысанын облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармалары (бұдан әрі – Басқарма) толтырады (қалыптастырады) және ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне қарай ұсынады.
4. Есеп нысанына облыстық, республикалық маңызы бар қалалар және астана басқармаларының басшысы, ал ол болмаған жағдайда оның міндетін атқарушы адам қол қояды.
5. Осы бұйрықтың 16-қосымшасымен бекітілген нысан бойынша мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу туралы есептерді "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы Басқармалар жалпы Қазақстан Республикасы бойынша және облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана, қалалық және ауылдық жерлер бөлінісінде ұсынған деректер негізінде орталықтан жасайды (қалыптастырады) және Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне қарай ай сайын ұсынады.
6. Есеп нысаны әкімшілік деректер негізінде есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніндегі жағдай бойынша жасалады. Есептің барлық көрсеткіштері ағымдағы жылдың басынан үдемелі қорытындымен көрсетіледі, бұл ретте әрбір нақты өтініш берушіні (отбасын), отбасы мүшелерін ескерген және олардың мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алуға қайта берілген өтініштерінің санына қарамастан есепке тек бір рет қана қосқан жөн.
2-тарау. Есеп нысанын толтыру бойынша түсіндірме
7. "А" бағанында облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бөлінісінде реті бойынша нөмірленуі көрсетіледі.
8. "Б" бағанында облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы көрсетіледі.
9. "В" бағанында Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитетінің ресми интернет-ресурсында орналастырылған Әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші (ӘАОЖ) бойынша облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың коды көрсетіледі.
10. 1-бағанда есепті кезеңде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау үшін халықпен әңгімелесу өткізуге тартылған ассистенттердің саны көрсетіледі.
11. 2-бағанда есепті кезеңде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау үшін халықпен әңгімелесу өткізуге тартылған консультанттардың саны көрсетіледі.

12. В графе 3 указывается количество районов и городов, в которых ассистентами и консультантами были проведены беседы с населением для назначения государственной адресной социальной помощи в отчетном периоде.
13. В графе 4 указывается количество сельских округов из числа районов и городов, указанных в графе 3 в которых ассистентами и консультантами были проведены беседы с населением для назначения государственной адресной социальной помощи в отчетном периоде.
14. В графе 5 указывается количество семей, с которыми ассистенты и консультанты провели беседу для назначения государственной адресной социальной помощи в отчетном периоде. Данная графа включает в себя графы 7-10.
15. В графе 6 указывается количество человек из числа семей указанных в графе 5,с которыми ассистенты и консультанты провели беседу для назначения государственной адресной социальной помощи в отчетном периоде.
16. В графе 7 указывается количество семей, в составе которых отсутствуют дети, из числа семей, указанных в графе 5 в отчетном периоде.
17. В графе 8 указывается количество семей, с одним ребенком, из числа семей, указанных в графе 5 в отчетном периоде.
18. В графе 9 указывается количество семей, с двумя детьми, из числа семей, указанных в графе 5 в отчетном периоде.
19. В графе 10 указывается количество семей, с тремя детьми, из числа семей, указанных в графе 5 в отчетном периоде.
20. В графе 11 указывается количество семей, с четырьмя и более детьми, из числа семей, указанных в графе 5 в отчетном периоде.
21. В графе 12 указывается количество семей, которым назначено государственная адресная социальная помощь из числа семей, указанных в графе 5 в отчетном периоде. Данная графа включает в себя графы 14-18.
22. В графе 13 указывается количество человек, из числа семей указанных в графе 12, которым назначено государственная адресная социальная помощь в отчетном периоде.
23. В графе 14 указывается количество семей, в составе которых отсутствуют дети, из числа семей, указанных в графе 12 в отчетном периоде.
24. В графе 15 указывается количество семей, с одним ребенком, из числа семей, указанных в графе 12 в отчетном периоде.
25. В графе 16 указывается количество семей, с двумя детьми, из числа семей, указанных в графе 12 в отчетном периоде.
26. В графе 17 указывается количество семей, с тремя детьми, из числа семей, указанных в графе 12 в отчетном периоде.
27. В графе 18 указывается количество семей, с четырьмя и более детьми, из числа семей, указанных в графе 12 в отчетном периоде.
Приложение 17 к приказу
Министра труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 10 августа 2018 года № 347
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/68736?lang=ru
Ежемесячный отчет о назначении и выдаче гарантированного социального пакета
Отчетный период ______20__г.

12. 3-бағанда есепті кезеңде ассистенттер мен консультанттар мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау үшін халықпен әңгімелесу өткізуге аудандардың және қалалардың саны көрсетіледі.
13. 4-бағанда есепті кезеңде 3-бағанда көрсетілген ассистенттер мен консультанттар мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау үшін халықпен әңгімелесу өткізуге аудандардың және қалалардың қатарындағы ауылдық округтердің саны көрсетіледі.
14. 5-бағанда есепті кезеңде ассистенттер мен консультанттар мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау үшін әңгімелесу өткізуге отбасылардың саны көрсетіледі. Осы баған 7-10-бағандарды қамтиды.
15. 6-бағанда есепті кезеңде 5-бағанда көрсетілген ассистенттер мен консультанттар мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау үшін әңгімелесу өткізуге отбасылардың қатарынан адамдар саны көрсетіледі.
16. 7-бағанда есепті кезеңде 5-бағанда көрсетілген отбасылар қатарынан құрамында балалары жоқ отбасылардың саны көрсетіледі.
17. 8-бағанда есепті кезеңде 5-бағанда көрсетілген отбасылар қатарынан құрамында бір баласы бар отбасылардың саны көрсетіледі.
18. 9-бағанда есепті кезеңде 5-бағанда көрсетілген отбасылар қатарынан құрамында екі баласы бар отбасылардың саны көрсетіледі.
19. 10-бағанда есепті кезеңде 5-бағанда көрсетілген отбасылар қатарынан құрамында үш баласы бар отбасылардың саны көрсетіледі.
20. 11-бағанда есепті кезеңде 5-бағанда көрсетілген отбасылар қатарынан құрамында төрт және одан да көп балалары бар отбасылардың саны көрсетіледі.
21. 12-бағанда есепті кезеңде 5-бағанда көрсетілген отбасылар қатарынан мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған отбасылардың саны көрсетіледі. Осы баған 14-18-бағандарды қамтиды.
22. 13-бағанда есепті кезеңде 12-бағанда көрсетілген отбасылар қатарынан мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған отбасылардың адам саны көрсетіледі.
23. 14-бағанда есепті кезеңде 12-бағанда көрсетілген отбасылар қатарынан құрамында балалары жоқ отбасылардың саны көрсетіледі.
24. 15-бағанда есепті кезеңде 12-бағанда көрсетілген отбасылар қатарынан құрамында бір баласы бар отбасылардың саны көрсетіледі.
25. 16-бағанда есепті кезеңде 12-бағанда көрсетілген отбасылар қатарынан құрамында екі баласы бар отбасылардың саны көрсетіледі.
26. 17-бағанда есепті кезеңде 12-бағанда көрсетілген отбасылар қатарынан құрамында үш баласы бар отбасылардың саны көрсетіледі.
27. 18-бағанда есепті кезеңде 12-бағанда көрсетілген отбасылар қатарынан құрамында төрт және одан да көп балалары бар отбасылардың саны көрсетіледі.
26. 17-бағанда есепті кезеңде 12-бағанда көрсетілген отбасылар қатарынан құрамында үш баласы бар отбасылардың саны көрсетіледі.
27. 18-бағанда есепті кезеңде 12-бағанда көрсетілген отбасылар қатарынан құрамында төрт және одан да көп балалары бар отбасылардың саны көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрінің
2018 жылғы 10 тамыздағы
№ 347 бұйрығына 17-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан

Сноска. Приказ дополнен приложением 17 в соответствии с приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 24.12.2020 № 534 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); в редакции приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 20.07.2022 № 264 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: 1-ГАСПОДП
Периодичность: ежемесячная
Круг лиц, представляющих информацию: управления координации занятости и социальных программ областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: акционерное общество "Центр развития трудовых ресурсов", Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Срок представления: управлениями координации занятости и социальных программ областей, городов республиканского значения и столицы ежемесячно к 5 числу месяца, следующего за отчетным месяцем в акционерное общество "Центр развития трудовых ресурсов", акционерное общество "Центр развития трудовых ресурсов" ежемесячно к 10 числу месяца, следующего за отчетным месяцем в Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Код строки
Наименование регионов
Код области, города республиканского значения, столицы по классификатору административно-территориальных объектов
Назначено АСП за период с начала года
семей
человек
в том числе, имеющие детей
в них количество детей
из них
в том числе
в том числе
семей
человек
дети до 1 года
дети от 1 до 3 лет
дети от 3 до 6 лет
дети от 6 до 18 лет
дети с инвалидностью
дети студенты до 18 лет
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
9
10
11
Наименование области, города республиканского значения или столицы
Город
село
Продолжение таблицы
Назначен гарантированный социальный пакет за период с начала года
гарантированный пакет для детей от 1 до 6 лет
дети от 1 до 6 лет, чел. (гр. 15 + гр. 17)
набор товаров бытовой химии от 1 до 6 лет, штук
продуктовый набор для детей от 1 до 6 лет, штук (гр. 16 + гр. 18)
в том числе
продуктовый набор для детей от 1 до 3 лет
продуктовый набор для детей от 3 до 6 лет
дети от 1 до 3 лет, чел.
продуктовый набор для детей от 1 до 3 лет, штук
дети от 3 до 6 лет, чел.
продуктовый набор для детей от 3 до 6 лет, штук
12
13
14
15
16
17
18
Продолжение
(продолжение) Назначен гарантированный социальный пакет за период с начала года
Гарантированный социальный пакет для детей от 6 до 18 лет
дети от 6 до 18 лет, чел.
в том числе
комплект школьной формы для мальчиков, штук
комплект школьной формы для девочек, штук
комплект учебных (письменных) принадлежностей для начальных классов, штук
комплект учебных (письменных) принадлежностей для средних классов, штук
комплект учебных (письменных) принадлежностей для старших классов, штук
одноразовое школьное питание по месту обучения, чел.
льготный проезд на городском общественном транспорте для детей в возрасте от 7 до 18 лет, чел.
комплект спортивной формы для мальчиков, штук
комплект спортивной формы для девочек, штук
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Продолжение
Выдан гарантированный социальный пакет за период с начала года
гарантированный пакет для детей от 1 до 6 лет
дети от 1 до 6 лет, чел. (гр. 15 + гр. 17)
набор товаров бытовой химии от 1 до 6 лет, штук
продуктовый набор для детей от 1 до 6 лет, штук (гр. 16 + гр. 18)
в том числе
продуктовый набор для детей от 1 до 3 лет
продуктовый набор для детей от 3 до 6 лет
дети от 1 до 3 лет, чел.
продуктовый набор для детей от 1 до 3 лет, штук
дети от 3 до 6 лет, чел.
продуктовый набор для детей от 3 до 6 лет, штук
29
30
31
32
33
34
35
Продолжение
(продолжение) Выдан гарантированный социальный пакет за период с начала года
гарантированный пакет для детей от 6 до 18 лет
дети от 6 до 18 лет, чел.
в том числе
комплект школьной формы для мальчиков, штук
комплект школьной формы для девочек, штук
комплект учебных (письменных) принадлежностей для начальных классов, штук
комплект учебных (письменных) принадлежностей для средних классов, штук
комплект учебных (письменных) принадлежностей для старших классов, штук
одноразовое школьное питание по месту обучения, чел.
льготный проезд на городском общественном транспорте для детей в возрасте от 7 до 18 лет, чел.
комплект спортивной формы для мальчиков, штук
комплект спортивной формы для девочек, штук
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
Наименование _______________________________________________________
Адрес ______________________________________________________________
Телефоны ___________________________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________________________
Ответственное лицо ______________________________ подпись ____________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Руководитель или лицо, уполномоченное на подписание
_______________________________________________ подпись _____________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Место для печати
(за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Ежемесячный отчет о назначении и выдаче гарантированного социального пакета"
(Индекс: 1-ГАСПОДП, периодичность: ежемесячная)

Ескерту. Бұйрық 17-қосымшамен толықтырылды – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 24.12.2020 № 534 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 20.07.2022 № 264 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
Әкімшілік деректердің нысаны интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/68736?lang=ru
Мемлекеттік кепілдендірілген әлеуметтік топтаманы
тағайындау және беру туралы ай сайынғы есеп
Есептік кезең 20___ жылғы __________
Индексі: 1-МАӘКТТЕ
Кезеңділігі: ай сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармалары
Қайда ұсынылады: "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Тапсыру мерзімі: облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармалары ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне қарай "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамына, "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне қарай Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне
жол коды
Өңірлердің атауы
Әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші бойынша облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың коды
Жыл басынан бастап тағайындалған АӘК
отбасы
1 жастан 6 жасқа дейінгі балаларға арналған кепілдендірілген әлеуметтің топтама
оның ішінде балалары бар
Олардың ішінде балалар саны
оның ішінде
оның ішінде
отбасы
а д а м
1 жасқа дейінгі балалар
1 жастан 3 жасқа дейінгі балалар
3 жастан 6 жасқа дейінгі балалар
6 жастан 18 жасқа дейінгі балалар
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Облыстың, республи-калық маңызы бар қаланың немесе астананың атауы
қала
ауыл
Кестенің жалғасы
Жыл басынан бастап тағайындалған АӘК
оның ішінде
оның ішінде
мүгедектігі бар балалар
18 жасқа дейінгі балалар
10
11
Кестенің жалғасы
Жыл басынан бастап тағайындалған кепілдендірілген әлеуметтік топтама
1 жастан 6 жасқа дейінгі балаларға арналған кепілдендірілген әлеуметтің топтама
1 жастан 6 жасқа дейінгі балалар, адам (15 бғ. + 17 бғ.)
1 жастан 6 жасқа дейінгі тұрмыстық химия тауарларының жиынтығы, дана
1 жастан 6 жасқа дейінгі балаларға арналған азық-түлік топтама, дана (16 бғ. + 18 бғ.)
оның ішінде
1 жастан 3 жасқа дейінгі балаларға арналған азық-түлік жиынтығы
3 жастан 6 жасқа дейінгі балаларға арналған азық-түлік жиынтығы
1 жастан 3 жасқа дейінгі балалар
1 жылдан 3 жылға дейінгі балаларға арналған азық-түлік жиынтығы, дана
3 жастан 6 жасқа дейінгі балалар
3 жылдан 6 жылға дейінгі балаларға арналған азық-түлік жиынтығы, дана
12
13
14
15
16
17
18
Кестенің жалғасы
Жалғасы
(жалғасы )Жыл басынан бері тағайындалған кепілдендірілген әлеуметтік топтама
6 жастан 18 жасқа дейінгі балаларға арналған кепілдендірілген әлеуметтік топтама
6 жастан 18 жасқа дейінгі балалар, адам
оның ішінде
ұлдарға арналған мектеп формасының жиынтығы, дана
қыздарға арналған мектеп формасының жиынтығы, дана
бастауыш сыныптарға арналған оқу (жазу) керек-жарақтарының жиынтығы, дана
орта сыныптарға арналған оқу (жазу) керек-жарақтарының жиынтығы, дана
жоғары сыныптарға арналған оқу (жазу) керек-жарақтарының жиынтығы, дана
оқу орны бойынша бір реттік мектеп тамақтануы, адам
7 жастан 18 жасқа дейінгі балалар үшін қалалық қоғамдық көлікте жеңілдікпен жүру, адам .
ұлдарға арналған спорттық киім жиынтығы, дана
қыздарға арналған спорттық киім жиынтығы, дана
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Кестенің жалғасы
Жалғасы
Жыл басынан берілген кепілдендірілген әлеуметтік топтама
6 жастан 18 жасқа дейінгі балаларға арналған кепілдендірілген әлеуметтік топтама
1 жастан 6 жасқа дейінгі балалар, адам (15 бғ. +17 бғ.)
1 жастан 6 жасқа дейінгі балаларға арналған тұрмыстық химия тауарларының жиынтығы, дана
1 жастан 6 жасқа дейінгі балаларға арналған азық-түлік жиынтығы, дана (16 бғ. + 18 бғ.
оның ішінде
1 жастан 3 жасқа дейінгі балаларға арналған азық-түлік жиынтығы
3 жастан 6 жасқа дейінгі балаларға арналған азық-түлік жиынтығы
1 жастан 3 жасқа дейінгі балалар, адам
1 жылдан 3 жылға дейінгі балаларға арналған азық-түлік жиынтығы, дана
3 жастан 6 жасқа дейінгі балалар, адам
3 жастан 6 жасқа дейінгі балаларға арналған азық-түлік жиынтығы, дана
29
30
31
32
33
34
35
Кестенің жалғасы
Жалғасы
(жалғасы) Жыл басынан берілген кепілдендірілген әлеуметтік топтама
6 жастан 18 жасқа дейінгі балаларға арналған кепілдендірілген әлеуметтік топтама
6 жастан 18 жасқа дейінгі балалар, адам
оның ішінде
ұлдарға арналған мектеп формасының жиынтығы, дана
қыздарға арналған мектеп формасының жиынтығы, дана
бастауыш сыныптарға арналған оқу (жазу) керек-жарақтарының жиынтығы, дана
орта сыныптарға арналған оқу (жазу) керек-жарақтарының жиынтығы, дана
жоғары сыныптарға арналған оқу (жазу) керек-жарақтарының жиынтығы, дана
оқу орны бойынша бір реттік мектеп тамақтануы, адам
7 жастан 18 жасқа дейінгі балалар үшін қалалық қоғамдық көлікте жеңілдікпен жүру, адам .
ұлдарға арналған спорттық киім жиынтығы, дана
қыздарға арналған спорттық киім жиынтығы, дана
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
Атауы ____________________________
Мекенжайы __________________________
Телефон _______________________________________________________
Электрондық почта мекенжайы ___________________________________
Орындаушы ___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы, телефон
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам _______________________
______________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы
Мөрдің орны
(жеке кәсіпкерлер болып табылатын тұлғалардан қоспағанда)
"Мемлекеттік кепілдендірілген әлеуметтік топтаманы тағайындау және беру туралы ай сайынғы есеп" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме
(Нысанның индексі: МАӘКТТЕ, кезеңділігі: ай сайын)

Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы отчета о назначении и выдаче гарантированного социального пакета (далее – форма отчета).
2. Основной задачей ведения данной формы отчета является осуществление мониторинга по назначению и выплате гарантированного социального пакета.
3. Форма отчета заполняется и предоставляется управлениями координации занятости и социальных программ (далее – Управление) областей, городов республиканского значения и столицы ежемесячно к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом.
4. Форма отчета подписывается руководителем управлении областей, городов республиканского значения и столицы, а в случае его отсутствия, лицом, выполняющим его обязанности.
5. Ежемесячный отчет по назначению и выдаче гарантированного социального пакета по форме утвержденной приложением 17 к настоящему приказу составляется централизованно акционерным обществом "Центр развития трудовых ресурсов" на основании данных представленных Управлениями в целом по Республике Казахстан и в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы и представляется Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан ежемесячно к 10 числу месяца следующего за отчетным периодом.
6. Форма отчета составляется на основании административных данных, по состоянию на первое число месяца следующего за отчетным периодом. Все показатели отчета приводятся нарастающим итогом с начала текущего года.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы отчетности
7. В графе "А" указывается нумерация по порядку в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы.
8. В графе "Б" указывается наименование областей, городов республиканского значения и столицы.
9. В графе "В" указывается код области, города республиканского значения, столицы по классификатору административно-территориальных объектов (КАТО), размещенного на официальном интернет-ресурсе Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан
10. В графе 1 указывается количество семей, которым назначена адресная социальная помощь в отчетном периоде.
11. В графе 2 указывается количество человек, которым назначена адресная социальная помощь в отчетном периоде.
12. В графе 3 указывается количество семей, имеющих детей, которым назначена адресная социальная помощь в отчетном периоде.
13. В графе 4 указывается количество человек, имеющих детей, которым назначена адресная социальная помощь в отчетном периоде.

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме кепілдендірілген әлеуметтік топтаманы тағайындау және беру туралы есептің нысанын (бұдан әрі – есеп нысаны) толтыру (қалыптастыру) бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Осы есеп нысанын жүргізудің негізгі міндеті кепілдендірілген әлеуметтік топтаманы тағайындауға және төлеуге мониторингті жүзеге асыру болып табылады.
3. Есеп нысанын облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармалары (бұдан әрі – Басқарма) толтырады (қалыптастырады) және ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне қарай ұсынады.
4. Есеп нысанына облыстық, республикалық маңызы бар қалалар және астана басқармаларының басшысы, ал ол болмаған жағдайда оның міндетін атқарушы адам қол қояды.
5. Осы бұйрықтың 17-қосымшасымен бекітілген нысан бойынша кепілдендірілген әлеуметтік топтаманы тағайындау және беру туралы ай сайынғы есепті "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы Басқармалар жалпы Қазақстан Республикасы бойынша және облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана, қалалық және ауылдық жерлер бөлінісінде ұсынған деректер негізінде орталықтан жасайды (қалыптастырады) және Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне қарай ай сайын ұсынады.
6. Есеп нысаны әкімшілік деректер негізінде есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніндегі жағдай бойынша жасалады. Есептің барлық көрсеткіштері ағымдағы жылдың басынан үдемелі қорытындымен көрсетіледі
2-тарау. Есеп нысанын толтыру бойынша түсіндірме
7. "А" бағанында облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бөлінісінде реті бойынша нөмірленуі көрсетіледі.
8. "Б" бағанында қалалық және ауылдық жерлер бөлінісінде облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы көрсетіледі.
9. "В"бағанында Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитетінің ресми интернет-ресурсында орналастырылған Әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші (ӘАОЖ) бойынша облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың коды көрсетіледі.
10. 1-бағанда есепті кезеңде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған отбасылардың саны көрсетіледі.
11. 2-бағанда есепті кезеңде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың саны көрсетіледі.
12. 3-бағанда есептік кезеңде атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған балалары бар отбасылардың саны көрсетіледі.
13. 4-бағанда есептік кезеңде атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған балалары бар адамдардың саны көрсетіледі.

14. В графе 5 указывается количество детей от 1 до 18 лет из числа получателей адресной социальной помощи в отчетном периоде. Данная графа включает в себя графы 6-9.
15. В графе 6 указывается количество детей в возрасте до 1 года, которым назначена адресная социальная помощь в отчетном периоде.
16. В графе 7 указывается количество детей в возрасте от 1 до 3 лет, которым назначена адресная социальная помощь в отчетном периоде.
17. В графе 8 указывается количество детей в возрасте от 3 до 6 лет, которым назначена адресная социальная помощь в отчетном периоде.
18. В графе 9 указывается количество детей в возрасте от 6 до 18 лет, которым назначена адресная социальная помощь в отчетном периоде.
19. В графе 10 указывается количество детей с инвалидностью, которым назначена адресная социальная помощь в отчетном периоде.
20. В графе 11 указывается количество студентов в возрасте до 18 лет, которым назначена адресная социальная помощь в отчетном периоде.
21. В графе 12 указывается количество детей от 1 до 6 лет, которым назначен гарантированный социальный пакет в отчетном периоде. Данная графа включает в себя графу15 и графу17.
22. В графе 13 указывается количество назначенных штучных наборов товаров бытовой химии от 1 до 6 лет в отчетном периоде.
23. В графе 14 указывается количество назначенных штучных продуктовых наборов от 1 до 6 лет в отчетном периоде. Данная графа включает в себя графы 15-18.
24. В графе 15 указывается количество детей от 1 до 3 лет, которым назначен гарантированный социальный пакет в отчетном периоде.
25. В графе 16 указывается количество назначенных штучных продуктовых наборов от 1 до 3 лет в отчетном периоде.
26. В графе 17 указывается количество детей от 3 до 6 лет, которым назначен гарантированный социальный пакет в отчетном периоде.
27. В графе 18 указывается количество назначенных штучных продуктовых наборов от 3 до 6 лет в отчетном периоде.
28. В графе 19 указывается количество детей от 6 до 18 лет, которым назначен гарантированный социальный пакет для детей от 6 до 18 лет в отчетном периоде.
29. В графе 20 указывается количество назначенного гарантированного социального пакета в виде комплекта школьной формы для мальчиков в отчетном периоде.
30. В графе 21указывается количество назначенного гарантированного социального пакета в виде школьной формы для девочек в отчетном периоде.
31. В графе 22указывается количество назначенного гарантированного социального пакета в виде комплекта учебных (письменных) принадлежностей для начальных классов в отчетном периоде.

14. 5-бағанда есептік кезеңде атаулы әлеуметтік көмек алушылар қатарынан 1 жастан 18 жасқа дейінгі балалардың саны көрсетіледі. Бұл баған 6-9 бағандарды қамтиды.
15. 6-бағанда есептік кезеңде атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған 1 жасқа дейінгі балалардың саны көрсетіледі.
16. 7-бағанда есептік кезеңде атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған 1 жастан 3 жасқа дейінгі балалардың саны көрсетіледі.
17. 8-бағанда есептік кезеңде атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған 3 жастан 6 жасқа дейінгі балалардың саны көрсетіледі.
18. 9-бағанда есептік кезеңде атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған 6 жастан 18 жасқа дейінгі балалардың саны көрсетіледі.
19. 10-бағанда есепті кезеңде атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған мүгедектігі бар балалардың саны көрсетіледі.
20. 11-бағанда есептік кезеңде атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған 18 жасқа дейінгі студенттер саны көрсетіледі.
21. 12-бағанда есепті кезеңде кепілдендірілген әлеуметтік топтама тағайындалған 1 жастан 6 жасқа дейінгі балалардың саны көрсетіледі. Бұл баған 15-бағанды және 17-бағанды қамтиды.
22. 13-бағанда есепті кезеңде 1 жылдан 6 жылға дейінгі тұрмыстық химия жиынтығы тағайындалған даналы жиынтықтарының саны көрсетіледі.
23. 14-бағанда есептік кезеңде 1 жылдан 6 жылға дейін тағайындалған дана азық-түлік жиынтықтарының саны көрсетіледі. Бұл баған 15-18 бағандарды қамтиды.
24. 15-бағанда есепті кезеңде кепілдендірілген әлеуметтік топтама тағайындалған 1 жастан 3 жасқа дейінгі балалардың саны көрсетіледі.
25. 16-бағанда есептік кезеңде 1 жылдан 3 жылға дейін тағайындалған дана азық-түлік жиынтықтарының саны көрсетіледі.
26. 17-бағанда есепті кезеңде кепілдендірілген әлеуметтік топтама тағайындалған 3 жастан 6 жасқа дейінгі балалардың саны көрсетіледі.
27. 18-бағанда есептік кезеңде 3 жылдан 6 жылға дейін тағайындалған даналы азық-түлік жиынтықтарының саны көрсетіледі.
28. 19-бағанда есепті кезеңде 6 жастан 18 жасқа дейінгі балалар үшін кепілдендірілген әлеуметтік топтама тағайындалған 6 жастан 18 жасқа дейінгі балалардың саны көрсетіледі.
29. 20-бағанда есепті кезеңде ұл балаларға арналған мектеп формасының жиынтығы түрінде тағайындалған кепілдендірілген әлеуметтік топтаманың саны көрсетіледі.
30. 21-бағанда есепті кезеңде қыздарға арналған мектеп формасы түріндегі тағайындалған кепілдендірілген әлеуметтік топтаманың саны көрсетіледі.
31. 22-бағанда есепті кезеңде бастауыш сыныптарға арналған оқу (жазбаша) керек-жарақтар жиынтығы түрінде тағайындалған кепілдендірілген әлеуметтік топтаманың саны көрсетіледі.

32. В графе 23 указывается количество назначенного гарантированного социального пакета в виде комплекта учебных (письменных) принадлежностей для средних классов в отчетном периоде.
33. В графе 24 указывается количество назначенного гарантированного социального пакета в виде комплекта учебных (письменных) принадлежностей для старших классов в отчетном периоде.
34. В графе 25 указывается количество назначенного гарантированного социального пакета в виде одноразовое школьного питания по месту обучения в отчетном периоде.
35. В графе 26 указывается количество назначенного гарантированного социального пакета в виде льготного проезда на городском общественном транспорте для детей в возрасте от 7 до 18 лет в отчетном периоде.
36. В графе 27 указывается количество назначенного гарантированного социального пакета в виде комплекта спортивной формы для мальчиков в отчетном периоде.
37. В графе 28 указывается количество назначенного гарантированного социального пакета в виде комплект спортивной формы для девочек в отчетном периоде.
38. В графе 29 указывается количество детей от 1 до 6 лет, которым выдан гарантированный социальный пакет в отчетном периоде. Данная графа включает в себя графу32 и графу34.
39. В графе 30 указывается количество выданных штучных наборов товаров бытовой химии для детей от 1 до 6 лет в отчетном периоде.
40. В графе 31 указывается количество выданных штучных продуктовых наборов для детей от 1 до 6 лет в отчетном периоде. Данная графа включает в себя графы 15-18.
41. В графе 32 указывается количество детей от 1 до 3 лет, которым выдан гарантированный социальный пакет в отчетном периоде.
42. В графе 33 указывается количество выданных штучных продуктовых наборов для детей от 1 до 3 лет в отчетном периоде.
43. В графе 34 указывается количество детей от 3 до 6 лет, которым выдан гарантированный социальный пакет в отчетном периоде.
44. В графе 35 указывается количество выданных штучных продуктовых наборов для детей от 3 до 6 лет в отчетном периоде.
45. В графе 36 указывается количество детей от 6 до 18 лет, которым выдан гарантированный социальный пакет для детей от 6 до 18 лет в отчетном периоде.
46. В графе 37 указывается количество выданного гарантированного социального пакета в виде комплекта школьной формы для мальчиков в отчетном периоде.
47. В графе 38 указывается количество выданного гарантированного социального пакета в виде школьной формы для девочек в отчетном периоде.
48. В графе 39 указывается количество выданного гарантированного социального пакета в виде комплекта учебных (письменных) принадлежностей для начальных классов в отчетном периоде.

32. 23-бағанда есепті кезеңде орта сыныптар үшін оқу (жазбаша) керек-жарақтарының жиынтығы түрінде тағайындалған кепілдендірілген әлеуметтік топтаманың саны көрсетіледі.
33. 24-бағанда есепті кезеңде жоғары сыныптар үшін оқу (жазбаша) керек-жарақтарының жиынтығы түрінде тағайындалған кепілдендірілген әлеуметтік топтаманың саны көрсетіледі.
34. 25-бағанда есепті кезеңде оқу орны бойынша бір реттік мектептік тамақтандыру түрінде тағайындалған кепілдендірілген әлеуметтік топтаманың саны көрсетіледі.
35. 26-бағанда есепті кезеңде 7 жастан 18 жасқа дейінгі балалар үшін қалалық қоғамдық көлікте жеңілдікпен жол жүру түрінде тағайындалған кепілдендірілген әлеуметтік топтаманың саны көрсетіледі.
36. 27-бағанда есепті кезеңде ұл балаларға арналған спорттық нысан жиынтығы түрінде тағайындалған кепілдендірілген әлеуметтік топтаманың саны көрсетіледі.
37. 28-бағанда есепті кезеңде қыздарға арналған спорттық киім жиынтығы түрінде тағайындалған кепілдендірілген әлеуметтік топтаманың саны көрсетіледі.
38. 29-бағанда есепті кезеңде кепілдендірілген әлеуметтік топтама берілген 1 жастан 6 жасқа дейінгі балалардың саны көрсетіледі. Бұл баған 32-бағанды және 34-бағанды қамтиды.
39. 30-бағанда есепті кезеңде 1-ден 6 жасқа дейінгі балалар үшін тұрмыстық химия тауарларының берілген даналы жиынтықтарының саны көрсетіледі.
40. 31-бағанда есепті кезеңде 1 жылдан 6 жылға дейін берілген даналы азық-түлік жиынтықтарының саны көрсетіледі. Бұл баған 15-18 бағандарды қамтиды.
41. 32-бағанда есепті кезеңде кепілдендірілген әлеуметтік топтама берілген 1 жастан 3 жасқа дейінгі балалардың саны көрсетіледі.
42. 33-бағанда есепті кезеңде 1 жылдан 3 жылға дейінгі балалар үшін берілген даналы азық-түлік жиынтықтарының саны көрсетіледі.
43. 34-бағанда есепті кезеңде кепілдендірілген әлеуметтік топтама берілген 3 жастан 6 жасқа дейінгі балалардың саны көрсетіледі.
44. 35-бағанда есепті кезеңде 3 жылдан 6 жылға дейінгі балалар үшін берілген дара азық-түлік жиынтықтарының саны көрсетіледі.
45. 36-бағанда есепті кезеңде 6-дан 18 жасқа дейінгі балалар үшін кепілдендірілген әлеуметтік топтама берілген 6-дан 18 жасқа дейінгі балалардың саны көрсетіледі.
46. 37-бағанда есепті кезеңде ұл балаларға арналған мектеп формасының жиынтығы түрінде берілген кепілдендірілген әлеуметтік топтаманың саны көрсетіледі.
47. 38-бағанда есепті кезеңде қыздарға арналған мектеп формасы түрінде берілген кепілдендірілген әлеуметтік топтаманың саны көрсетіледі.
48. 39-бағанда есепті кезеңде бастауыш сыныптарға арналған оқу (жазбаша) керек-жарақтар жиынтығы түрінде берілген кепілдендірілген әлеуметтік топтаманың саны көрсетіледі.

Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению (формированию) формы отчета о назначении и выплате гарантированного социального пакета (далее – форма отчета).
2. Основной задачей ведения данной формы отчета является осуществление мониторинга по назначению и выплате гарантированного социального пакета.
3. Форма отчета заполняется (формируется) и предоставляется управлениями координации занятости и социальных программ (далее – Управление) областей, городов республиканского значения и столицы ежемесячно к 5 числу месяца, следующего за отчетным кварталом.
4. Форма отчета подписывается руководителем управлении областей, городов республиканского значения и столицы, а в случае его отсутствия, лицом, выполняющим его обязанности.
5. Ежеквартальный отчет по назначению и выплате гарантированного социального пакета по форме утвержденной приложением 18 к настоящему приказу составляется (формируется) централизованно акционерным обществом "Центр развития трудовых ресурсов", на основании данных представленных Управлениями в целом по Республике Казахстан и в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы и представляется Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан ежеквартально к 10 числу месяца следующего за отчетным кварталом.
6. Форма отчета составляется на основании административных данных, по состоянию на первое число месяца следующего за отчетным кварталом. Все показатели отчета приводятся нарастающим итогом с начала текущего квартала.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы отчетности
7. В графе "А" указывается нумерация по порядку в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы.
8. В графе "Б" указывается наименование областей, городов республиканского значения и столицы.
9. В графе "В" указывается код области, города республиканского значения, столицы по классификатору административно-территориальных объектов (КАТО), размещенного на официальном интернет-ресурсе Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан
10. В графе 1 указывается количество семей, которым назначена адресная социальная помощь в отчетном квартале.
11. В графе 2 указывается количество человек, которым назначена адресная социальная помощь в отчетном квартале.
12. В графе 3 указывается количество семей, имеющих детей, которым назначена адресная социальная помощь в отчетном квартале.
13. В графе 4 указывается количество человек, имеющих детей, которым назначена адресная социальная помощь в отчетном квартале.

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме кепілдендірілген әлеуметтік топтаманы тағайындау және төлеу туралы есептің нысанын (бұдан әрі – есеп нысаны) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Осы есеп нысанын жүргізудің негізгі міндеті кепілдендірілген әлеуметтік топтаманы тағайындауға және төлеуге мониторингті жүзеге асыру болып табылады.
3. Есеп нысанын облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармалары (бұдан әрі – Басқарма) толтырады және тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейінгі айдың 5-күніне қарай ұсынады.
4. Есеп нысанына облыстық, республикалық маңызы бар қалалар және астана басқармаларының басшысы, ал ол болмаған жағдайда оның міндетін атқарушы адам қол қояды.
5. Осы бұйрықтың 18-қосымшасымен бекітілген нысан бойынша кепілдендірілген әлеуметтік топтаманы тағайындау және төлеу туралы тоқсан сайынғы есепті "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы басқармалар жалпы Қазақстан Республикасы бойынша және облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана, қалалық және ауылдық жерлер бөлінісінде ұсынған деректер негізінде орталықтан жасайды және Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне есепті тоқсаннан кейінгі айдың 10-күніне қарай тоқсан сайын ұсынады.
6. Есеп нысаны әкімшілік деректер негізінде есепті тоқсаннан кейінгі айдың бірінші күніндегі жағдай бойынша жасалады. Есептің барлық көрсеткіштері ағымдағы жылдың басынан үдемелі қорытындымен көрсетіледі
2-тарау. Есеп нысанын толтыру бойынша түсіндірме
7. "А" бағанында облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бөлінісінде реті бойынша нөмірленуі көрсетіледі.
8. "Б" бағанында қалалық және ауылдық жерлер бөлінісінде облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы көрсетіледі.
9. "В" бағанында Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитетінің ресми интернет-ресурсында орналастырылған Әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші (ӘАОЖ) бойынша облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың коды көрсетіледі.
10. 1-бағанда есепті тоқсанда атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған отбасылар саны көрсетіледі.
11. 2-бағанда есепті тоқсанда мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың саны көрсетіледі.
12. 3-бағанда есептік тоқсанда атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған балалары бар отбасылардың саны көрсетіледі.
13. 4-бағанда есептік тоқсанда атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған балалары бар адамдардың саны көрсетіледі.

14. В графе 5 указывается количество детей от 1 до 18 лет из числа получателей адресной социальной помощи в отчетном квартале. Данная графа включает в себя графы 6-9.
15. В графе 6 указывается количество детей в возрасте до 1 года, которым назначена адресная социальная помощь в отчетном квартале.
16. В графе 7 указывается количество детей в возрасте от 1 до 3 лет, которым назначена адресная социальная помощь в отчетном квартале.
17. В графе 8 указывается количество детей в возрасте от 3 до 6 лет, которым назначена адресная социальная помощь в отчетном квартале.
18. В графе 9 указывается количество детей в возрасте от 6 до 18 лет, которым назначена адресная социальная помощь в отчетном квартале.
19. В графе 10 указывается количество детей с инвалидностью, которым назначена адресная социальная помощь в отчетном квартале.
20. В графе 11 указывается количество студентов в возрасте до 18 лет, которым назначена адресная социальная помощь в отчетном квартале.
21. В графе 12 указывается количество детей от 1 до 6 лет, которым назначен гарантированный социальный пакет в отчетном квартале. Данная графа включает в себя графу15 и графу17.
22. В графе 13 указывается количество назначенных штучных наборов товаров бытовой химии от 1 до 6 лет в отчетном квартале.
23. В графе 14 указывается количество назначенных штучных продуктовых наборов от 1 до 6 лет в отчетном квартале. Данная графа включает в себя графы 15-18.
24. В графе 15 указывается количество детей от 1 до 3 лет, которым назначен гарантированный социальный пакет в отчетном квартале.
25. В графе 16 указывается количество назначенных штучных продуктовых наборов от 1 до 3 лет в отчетном квартале.
26. В графе 17 указывается количество детей от 3 до 6 лет, которым назначен гарантированный социальный пакет в отчетном квартале.
27. В графе 18 указывается количество назначенных штучных продуктовых наборов от 3 до 6 лет в отчетном квартале.
28. В графе 19 указывается количество детей от 6 до 18 лет, которым назначен гарантированный социальный пакет для детей от 6 до 18 лет в отчетном квартале.
29. В графе 20 указывается количество назначенного гарантированного социального пакета в виде комплекта школьной формы для мальчиков в отчетном квартале.
30. В графе 21 указывается количество назначенного гарантированного социального пакета в виде школьной формы для девочек в отчетном квартале.
31. В графе 22 указывается количество назначенного гарантированного социального пакета в виде комплекта учебных (письменных) принадлежностей для начальных классов в отчетном квартале.

14. 5-бағанда есептік тоқсанда атаулы әлеуметтік көмек алушылар қатарынан 1 жастан 18 жасқа дейінгі балалардың саны көрсетіледі. Бұл баған 6-9 бағандарды қамтиды.
15. 6-бағанда есептік тоқсанда атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған 1 жасқа дейінгі балалардың саны көрсетіледі.
16. 7-бағанда есептік тоқсанда атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған 1 жастан 3 жасқа дейінгі балалардың саны көрсетіледі.
17. 8-бағанда есептік тоқсанда атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған 3 жастан 6 жасқа дейінгі балалардың саны көрсетіледі.
18. 9-бағанда есептік тоқсанда атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған 6 жастан 18 жасқа дейінгі балалардың саны көрсетіледі.
19. 10-бағанда есепті тоқсанда атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған мүгедектігі бар балалардың саны көрсетіледі.
20. 11-бағанда есепті тоқсанда атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған 18 жасқа дейінгі студенттер саны көрсетіледі.
21. 12-бағанда есепті тоқсанда кепілдендірілген әлеуметтік топтама тағайындалған 1 жастан 6 жасқа дейінгі балалардың саны көрсетіледі. Бұл баған 15-бағанды және 17-бағанды қамтиды.
22. 13-бағанда есепті тоқсанда 1 жылдан 6 жылға дейінгі тұрмыстық химия жиынтығы тағайындалған даналы жиынтықтарының саны көрсетіледі.
23. 14-бағанда есептік тоқсанда 1 жылдан 6 жылға дейін тағайындалған дана азық-түлік жиынтықтарының саны көрсетіледі. Бұл баған 15-18 бағандарды қамтиды.
24. 15-бағанда есепті тоқсанда кепілдендірілген әлеуметтік топтама тағайындалған 1 жастан 3 жасқа дейінгі балалардың саны көрсетіледі.
25. 16-бағанда есептік тоқсанда 1 жылдан 3 жылға дейін тағайындалған дана азық-түлік жиынтықтарының саны көрсетіледі.
26. 17-бағанда есепті тоқсанда кепілдендірілген әлеуметтік топтама тағайындалған 3 жастан 6 жасқа дейінгі балалардың саны көрсетіледі.
27. 18-бағанда есептік тоқсанда 3 жылдан 6 жылға дейін тағайындалған даналы азық-түлік жиынтықтарының саны көрсетіледі.
28. 19-бағанда есепті тоқсанда 6 жастан 18 жасқа дейінгі балалар үшін кепілдендірілген әлеуметтік топтама тағайындалған 6 жастан 18 жасқа дейінгі балалардың саны көрсетіледі.
29. 20-бағанда есепті тоқсанда ұл балаларға арналған мектеп формасының жиынтығы түрінде тағайындалған кепілдендірілген әлеуметтік топтаманың саны көрсетіледі.
30. 21-бағанда есепті тоқсанда қыздарға арналған мектеп формасы түріндегі тағайындалған кепілдендірілген әлеуметтік топтаманың саны көрсетіледі.
31. 22-бағанда есепті тоқсанда бастауыш сыныптарға арналған оқу (жазбаша) керек-жарақтар жиынтығы түрінде тағайындалған кепілдендірілген әлеуметтік топтаманың саны көрсетіледі.

32. В графе 23 указывается количество назначенного гарантированного социального пакета в виде комплекта учебных (письменных) принадлежностей для средних классов в отчетном квартале.
33. В графе 24 указывается количество назначенного гарантированного социального пакета в виде комплекта учебных (письменных) принадлежностей для старших классов в отчетном квартале.
34. В графе 25 указывается количество назначенного гарантированного социального пакета в виде одноразовое школьного питания по месту обучения в отчетном квартале.
35. В графе 26 указывается количество назначенного гарантированного социального пакета в виде льготного проезда на городском общественном транспорте для детей в возрасте от 7 до 18 лет в отчетном квартале.
36. В графе 27 указывается количество назначенного гарантированного социального пакета в виде комплекта спортивной формы для мальчиков в отчетном квартале.
37. В графе 28 указывается количество назначенного гарантированного социального пакета в виде комплект спортивной формы для девочек в отчетном квартале.
38. В графе 29 указывается количество детей от 1 до 6 лет, которым выдан гарантированный социальный пакет в отчетном квартале. Данная графа включает в себя графу32 и графу34.
39. В графе 30 указывается количество выданных штучных наборов товаров бытовой химии для детей от 1 до 6 лет в отчетном квартале.
40. В графе 31 указывается количество выданных штучных продуктовых наборов для детей от 1 до 6 лет в отчетном квартале. Данная графа включает в себя графы 15-18.
41. В графе 32 указывается количество детей от 1 до 3 лет, которым выдан гарантированный социальный пакет в отчетном квартале.
42. В графе 33 указывается количество выданных штучных продуктовых наборов для детей от 1 до 3 лет в отчетном квартале.
43. В графе 34 указывается количество детей от 3 до 6 лет, которым выдан гарантированный социальный пакет в отчетном квартале.
44. В графе 35 указывается количество выданных штучных продуктовых наборов для детей от 3 до 6 лет в отчетном квартале.
45. В графе 36 указывается количество детей от 6 до 18 лет, которым выдан гарантированный социальный пакет для детей от 6 до 18 лет в отчетном квартале.
46. В графе 37 указывается количество выданного гарантированного социального пакета в виде комплекта школьной формы для мальчиков в отчетном квартале.
47. В графе 38 указывается количество выданного гарантированного социального пакета в виде школьной формы для девочек в отчетном квартале.
48. В графе 39 указывается количество выданного гарантированного социального пакета в виде комплекта учебных (письменных) принадлежностей для начальных классов в отчетном квартале.

32. 23-бағанда есепті тоқсанда орта сыныптар үшін оқу (жазбаша) керек-жарақтарының жиынтығы түрінде тағайындалған кепілдендірілген әлеуметтік топтаманың саны көрсетіледі.
33. 24-бағанда есепті тоқсанда жоғары сыныптар үшін оқу (жазбаша) керек-жарақтарының жиынтығы түрінде тағайындалған кепілдендірілген әлеуметтік топтаманың саны көрсетіледі.
34. 25-бағанда есепті тоқсанда оқу орны бойынша бір реттік мектептік тамақтандыру түрінде тағайындалған кепілдендірілген әлеуметтік топтаманың саны көрсетіледі.
35. 26-бағанда есепті тоқсанда 7 жастан 18 жасқа дейінгі балалар үшін қалалық қоғамдық көлікте жеңілдікпен жол жүру түрінде тағайындалған кепілдендірілген әлеуметтік топтаманың саны көрсетіледі.
36. 27-бағанда есепті тоқсанда ұл балаларға арналған спорттық нысан жиынтығы түрінде тағайындалған кепілдендірілген әлеуметтік топтаманың саны көрсетіледі.
37. 28-бағанда есепті тоқсанда қыздарға арналған спорттық киім жиынтығы түрінде тағайындалған кепілдендірілген әлеуметтік топтаманың саны көрсетіледі.
38. 29-бағанда есепті тоқсанда кепілдендірілген әлеуметтік топтама берілген 1 жастан 6 жасқа дейінгі балалардың саны көрсетіледі. Бұл баған 32-бағанды және 34-бағанды қамтиды.
39. 30-бағанда есепті тоқсанда е 1-ден 6 жасқа дейінгі балалар үшін тұрмыстық химия тауарларының берілген даналы жиынтықтарының саны көрсетіледі.
40. 31-бағанда есепті тоқсанда 1 жылдан 6 жылға дейін берілген даналы азық-түлік жиынтықтарының саны көрсетіледі. Бұл баған 15-18 бағандарды қамтиды.
41. 32-бағанда есепті тоқсанда кепілдендірілген әлеуметтік топтама берілген 1 жастан 3 жасқа дейінгі балалардың саны көрсетіледі.
42. 33-бағанда есепті тоқсанда 1 жылдан 3 жылға дейінгі балалар үшін берілген даналы азық-түлік жиынтықтарының саны көрсетіледі.
43. 34-бағанда есепті тоқсанда кепілдендірілген әлеуметтік топтама берілген 3 жастан 6 жасқа дейінгі балалардың саны көрсетіледі.
44. 35-бағанда есепті тоқсанда 3 жылдан 6 жылға дейінгі балалар үшін берілген даналы азық-түлік жиынтықтарының саны көрсетіледі.
45. 36-бағанда есепті тоқсанда 6-дан 18 жасқа дейінгі балалар үшін кепілдендірілген әлеуметтік топтама берілген 6-дан 18 жасқа дейінгі балалардың саны көрсетіледі.
46. 37-бағанда есепті тоқсанда ұл балаларға арналған мектеп формасының жиынтығы түрінде берілген кепілдендірілген әлеуметтік топтаманың саны көрсетіледі.
47. 38-бағанда есепті тоқсанда қыздарға арналған мектеп формасы түрінде берілген кепілдендірілген әлеуметтік топтаманың саны көрсетіледі.
48. 39-бағанда есепті тоқсанда бастауыш сыныптарға арналған оқу (жазбаша) керек-жарақтар жиынтығы түрінде берілген кепілдендірілген әлеуметтік топтаманың саны көрсетіледі.

49. В графе 40 указывается количество назначенного гарантированного социального пакета в виде комплекта учебных (письменных) принадлежностей для средних классов в отчетном квартале.
50. В графе 41 указывается количество выданного гарантированного социального пакета в виде комплекта учебных (письменных) принадлежностей для старших классов в отчетном периоде.
51. В графе 42 указывается количество выданного гарантированного социального пакета в виде одноразовое школьного питания по месту обучения в отчетном квартале.
52. В графе 43 указывается количество выданного гарантированного социального пакета в виде льготного проезда на городском общественном транспорте для детей в возрасте от 7 до 18 лет в отчетном квартале.
53. В графе 44 указывается количество выданного гарантированного социального пакета в виде комплекта спортивной формы для мальчиков в отчетном квартале.
54. В графе 45 указывается количество выданного гарантированного социального пакета в виде комплект спортивной формы для девочек в отчетном квартале.
Приложение 19
к приказу Министра труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 10 августа 2018 года № 347
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/68736?lang=ru
Ежемесячный отчет ассистента о сопровождении социального контракта за ____________________20____ года по __________________________________ населенным пунктам (указать по каким населенным пунктам предоставляется информация)
Отчетный период ______20__г.

49. 40-бағанда есепті тоқсанда орта сыныптар үшін оқу (жазбаша) керек-жарақтарының жиынтығы түрінде тағайындалған кепілдендірілген әлеуметтік топтаманың саны көрсетіледі.
50. 41-бағанда есепті тоқсанда жоғары сыныптар үшін оқу (жазбаша) керек-жарақтарының жиынтығы түрінде берілген кепілдендірілген әлеуметтік топтаманың саны көрсетіледі.
51. 42-бағанда есепті тоқсанда оқу орны бойынша бір реттік мектептік тамақтандыру түрінде берілген кепілдендірілген әлеуметтік топтаманың саны көрсетіледі.
52. 43-бағанда есепті тоқсанда 7 жастан 18 жасқа дейінгі балалар үшін қалалық қоғамдық көлікте жеңілдікпен жол жүру түрінде берілген кепілдендірілген әлеуметтік топтаманың саны көрсетіледі.
53. 44-бағанда есепті тоқсанда ұлдарға арналған спорттық нысан жиынтығы түрінде берілген кепілдендірілген әлеуметтік топтаманың саны көрсетіледі.
54. 45-бағанда есепті тоқсанда қыздарға арналған спорттық киім жиынтығы түрінде берілген кепілдендірілген әлеуметтік топтаманың саны көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрінің
2018 жылғы 10 тамыздағы
№ 347 бұйрығына 19-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Әкімшілік деректердің нысаны интернет - ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/68736?lang=ru Ассистенттің әлеуметтік келісімшартты сүйемелдеуі туралы 20__ жылғы ________________ үшін ай сайынғы есеп _____________________________________________ елді мекендер бойынша (ақпарат қандай елді мекендер бойынша ұсынылатынын көрсету) Есептік кезең 20___ жылғы __________

Сноска. Приказ дополнен приложением 19 в соответствии с приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 24.12.2020 № 534 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: 1-ЕОА
Периодичность: ежемесячная
Круг лиц представляющих информацию: ассистент
Куда представляется: консультанту по социальной работе
Срок представления: ассистентом ежемесячно в срок до 3 числа месяца, следующего за отчетным периодом к консультанту по социальной работе
Таблица 1.
№ п/п
Регистрационный номер семьи
Адрес проживания
Количество членов семьи
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) заявителя и членов семьи, которым предусмотрены мероприятия в индивидуальном плане
Сумма единовременной/ежемесячной выплаты на семью, в тенге
Период назначения выплаты (указать на сколько месяцев назначено)
Запланированные мероприятия согласно социального контракта и индивидуального плана
Отметка о выполнении/невыполнении условий социального контракта и индивидуального плана (в случае неисполнения, дополнительно указать причину невыполнения)
Меры, предпринятые ассистентом по содействию семье в исполнении условий социального контракта
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Таблица 2.
Мониторинг работы ассистентов:
№ п/п
Количество выездов в населенные пункты
Количество подворовых обходов
В том числе семьи – получатели адресной социальной помощи
В том числе семьи – не получающие адресную социальную помощь
А
1
2
3
4
Дополнительные комментарии (если есть)
_________________________________________________________________________ ______
Фамилия, имя, отчество (при его наличии), должность и подпись лица, подготовившего отчет
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Пояснение по заполнению формы предназначенной для сбора административных данных "Ежемесячный отчет ассистента о сопровождении социального контракта"
(Индекс: 1-ЕОА, периодичность: ежемесячная)
Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы ежемесячного отчета ассистента о сопровождении социального контракта (далее – форма отчета).
2. Основной задачей ведения данной формы отчета является осуществление мониторинга ежемесячного отчета ассистента о сопровождении социального контракта.
3. Форма отчета состоит из таблицы №1 и таблицы № 2.
4. Форма отчета заполняется ассистентом ежемесячно в срок до 3 числа месяца следующего за отчетным периодом и представляется консультанту по социальной работе.

Ескерту. Бұйрық 19-қосымшамен толықтырылды – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 24.12.2020 № 534 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: 1-ААЕ
Кезеңділігі: ай сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: ассистент
Қайда ұсынады: әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультантқа
Тапсыру мерзімі: ассистент ай сайын, есепті кезеңнен кейінгі айдың 3-күніне дейінгі мерзімде әлеуметтік жұмыс бойынша консультантқа ұсынады
1-кесте.
№ р/с
Отбасы-ның
тіркеу нөмірі
Тұрғы-лықты мекен жайы
Отба-сы мүшелері-нің саны
Жеке жоспарда көрсетілген іс-шаралар көзделген өтініш берушінің және отбасы мүшелерінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Отбасы-на біржол-ғы /ай сайын ғы төлем сомасы, теңге
Төлемді тағайындау кезеңі (қанша айға тағайындалғаны көрсетіл-сін)
Әлеуметтік келісімшартқа және жеке жоспарға сәйкес жоспарланған іс-шаралар
Әлеуметтік келісімшартқа және жеке жоспардың орындалуы/орындал-мауы (орындалмаған жағдайда себебі қосымша көрсетілсін)
Әлеуметтік келісімшарт талаптарын орындауда отбасыға ассистенттің көрсеткен іс-шаралары
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
2-кесте.
Ассистенттердің жұмысын мониторингілеу:
№ р/с
Елді мекендерге шығу саны
Үй-үйді аралау саны
Оның ішінде отбасылар – атаулы әлеуметтік көмекті алушылары
Оның ішінде – атаулы әлеуметтік көмекті алмайтын отбасылар
А
1
2
3
4
Қосымша комментарийлер (бар болса)
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Есепті дайындаған адамның тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), лауазымы және қолы
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме "Ассистенттің әлеуметтік келісімшартты сүйемелдеу туралы ай сайынғы есеп" (Нысанның индексі: 1-ААЕ, кезеңділігі: ай сайын) 1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме ассистенттің әлеуметтік келісімшартты сүйемелдеу туралы ай сайынғы есептің нысанын (бұдан әрі – есеп нысаны) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Осы есеп нысанын жүргізудің негізгі міндеті ассистенттің әлеуметтік келісімшартты сүйемелдеу бойынша ай сайынғы есебіне мониторингті жүзеге асыру болып табылады.
3. Есеп нысаны № 1 кестеден және № 2 кестеден тұрады.
4. Есеп нысанын ассистент ай сайын, есепті кезеңнен кейінгі айдың 3 күніне дейінгі мерзімде толтырылады және консультантқа ұсынады.

5. Форма отчета подписывается ассистентом.
6. Форма отчета составляется на основании первичных данных, по состоянию на первое число месяца следующего за отчетным периодом. Все показатели отчета приводятся нарастающим итогом с начала текущего месяца.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы отчетности по таблице № 1
7. В графе "А" указывается нумерация по порядку.
8. В графе 1 указывается регистрационный номер семьи, получателя государственной адресной социальной помощи.
9. В графе 2 указывается адрес проживания семьи, получателя государственной адресной социальной помощи.
10. В графе 3 указывается количество членов семьи, из числа семей, указанных в графе 2.
11. В графе 4 указывается фамилия, имя, отчество (при его наличии) заявителя и членов семьи, которым предусмотрены мероприятия по содействию в активных мерах занятости и по социальной адаптации в индивидуальном плане.
12. В графе 5 указывается сумма единовременной/ежемесячной выплаты государственной адресной социальной помощи на семьи, в тенге.
13. В графе 6 указывается период назначения выплаты, указывается в количестве месяца назначения.
14. В графе 7 указывается запланированное мероприятия согласно социальному контракту и индивидуальному плану.
15. В графе 8 указывается отметка о выполнении либо невыполнении условий социального контракта и индивидуального плана, также в случае неисполнения, дополнительно указывается причина невыполнения.
16. В графе 9 указывается меры, предпринятые ассистентом по содействию семье в исполнении условий социального контракта.
Глава 3. Пояснение по заполнению формы отчетности по таблице № 2
17. В графе "А" указывается нумерация по порядку.
18. В графе 1 указывается количество выездов ассистента в населенные пункты в отчетном периоде.
19. В графе 2 указывается количество подворовых обходов, проведенных ассистентом в отчетном периоде. Данная графа включает в себя графы 3 и 4.
20. В графе 3 указывается количество семей, получающих государственную адресную социальную помощь в отчетном периоде.
21. В графе 4 указывается количество семей, не получающих государственную адресную социальную помощь в отчетном периоде.
Приложение 20
к приказу Министра труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 10 августа 2018 года № 347
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/68736?lang=ru
Ежемесячный отчет консультанта по социальной работе о сопровождении социального контракта за _______________ 20___ года
Отчетный период ______20__г.

5. Есеп нысанына ассистент қол қояды.
6. Есеп нысаны бастапқы деректер негізінде, есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніндегі жағдай бойынша жасалады. Есептің барлық көрсеткіштері ағымдағы айдың басынан үдемелі қорытындымен көрсетіледі.
2-тарау. № 1 кесте бойынша есеп нысанын толтыру жөніндегі түсіндірме
7. "А" бағанында реті бойынша нөмірленуі көрсетіледі.
8. 1-бағанда мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушы отбасының тіркеу нөмірі көрсетіледі.
9. 2-бағанда мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушы отбасының тұрғылықты мекенжайы көрсетіледі.
10. 3-бағанда 2-бағанда көрсетілген отбасылар қатарынан отбасы мүшелерінің саны көрсетіледі.
11. 4-бағанда жеке жоспарда жұмыспен қамтудың белсенді шараларына тарту және әлеуметтік бейімдеу бойынша іс-шаралар көзделген өтініш беруші мен отбасы мүшелерінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) көрсетіледі.
12. 5-бағанда отбасылар тағайындалатын бір жолғы/ай сайынғы мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлемінің сомасы теңгемен көрсетіледі.
13. 6-бағанда төлемді тағайындау кезеңі, тағайындау айының саны бойынша көрсетіледі.
14. 7-бағанда әлеуметтік келісімшартқа және жеке жоспарға сәйкес жоспарланған іс-шаралар көрсетіледі.
15. 8-бағанда әлеуметтік келісімшарт және жеке жоспар талаптарының орындалуы не орындалмауы туралы белгі, сондай-ақ орындалмаған жағдайда орындалмау себебі қосымша көрсетіледі.
16. 9-бағанда ассистенттің әлеуметтік келісімшарт талаптарын орындауға отбасыға жәрдемдесу жөнінде қабылдаған іс-шаралары көрсетіледі.
3-тарау. № 2 кестесінің есеп нысанын толтыру бойынша түсіндірме
17. "А" бағанында реті бойынша нөмірленуі көрсетіледі.
18. 1-бағанда есепті кезеңде ассистенттің елді мекендерге шығу саны көрсетіледі.
19. 2-бағанда есепті кезеңде ассистен жүргізген үй-үйді аралау саны көрсетіледі. Осы баған 3 және 4-бағандарды қамтиды.
20. 3-бағанда есепті кезеңде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушы отбасылардың саны көрсетіледі.
21. 4-бағанда есепті кезеңде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті алмайтын отбасылардың саны көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрінің
2018 жылғы 10 тамыздағы
№ 347 бұйрығына 20-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Әкімшілік деректердің нысаны интернет - ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/68736?lang=ru Әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттың әлеуметтік келісімшартты сүйемелдеу туралы 20__ жылғы ______________ үшін ай сайынғы есеп Есептік кезең 20___ жылғы __________

Сноска. Приказ дополнен приложением 20 в соответствии с приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 24.12.2020 № 534 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: 1-ЕОКСР
Периодичность: ежемесячная
Круг лиц представляющих информацию: консультант по социальной работе
Куда представляется: управлениям координации занятости и социальных программ областей, городов республиканского значения и столицы
Срок представления: консультантом по социальной работе ежемесячно в срок до 5 числа месяца следующего за отчетным периодом и представляется управлениям координации занятости и социальных программ областей, городов республиканского значения и столицы
№п/п
Наименование региона
Код области, города республиканского значения, столицы по классификатору административно-территориальных объектов
Количество ассистентов
Количество консультантов
Проведено подворовых обходов
Население, с которым проведено собеседование
семей получателей АСП
семей не получающих АСП
семей
человек
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Наименование районов, городов области, республиканского значения и столицы
Продолжение таблицы
Из них
Причины отказа в приеме документов на назначение адресной социальной помощи
назначена обусловленная денежная помощь
назначена безусловная денежная помощь
превышение среднедушевого дохода
отказ от участия в активных мерах содействия занятости
другие (расписать)
семей
человек
семей
человек
семей
человек
семей
человек
семей
человек
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Дополнительные комментарии (если есть) ____________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии), должность и подпись лица, подготовившего отчет
___________________________________________________________________________________
Пояснение по заполнению формы предназначенной для сбора административных данных
"Ежемесячный отчет консультанта по социальной работе о сопровождении социального контракта"
(Индекс: 1-ЕОКСР, периодичность: ежемесячная)
Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы ежемесячного отчета консультанта по социальной работе о сопровождении социального контракта (далее – форма отчета).
2. Основной задачей ведения данной формы отчета является осуществление мониторинга ежемесячного отчета консультанта по социальной работе о сопровождении социального контракта.
3. Форма отчета заполняется консультантом по социальной работе ежемесячно в срок до 5 числа месяца следующего за отчетным периодом и представляется управлениям координации занятости и социальных программ (далее – Управление) областей, городов республиканского значения и столицы.

Ескерту. Бұйрық 20-қосымшамен толықтырылды – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 24.12.2020 № 534 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: 1-ӘЖКАЕ
Кезеңділігі: ай сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультант
Қайда ұсынады: облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармаларына
Тапсыру мерзімі: әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультант ай сайын, есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне дейінгі мерзімде толтырылады және облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармаларына ұсынады
№п/п
Өңірлердің атауы
Әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші бойынша облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың коды
Ассистенттердің саны
Консуль-тант-тардың саны
Үй-үйді аралау жүргізілді
Сөйлесу жүргізілген тұрғын-дар
Оның ішінде
шартты ақшалай көмек тағайындалды
шартсыз ақшалай көмек тағайын-далды
АӘК алушы отбасылар
отбасы
отбасы
адам
отбасы
адам
отбасы
адам
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Аудандардың, облыстың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы
Кестенің жалғасы
Атаулы әлеуметтік көмек тағайындауға құжаттарды қабылдаудан бас тарту себебі
шартты ақшалай көмек тағайындалды
шартсыз ақшалай көмек тағайын-далды
шартты ақшалай көмек тағайындалды
отбасы
адам
отбасы
адам
отбасы
адам
11
12
13
14
15
16
Қосымша комментарийлер (бар болса)
___________________________________________________________________
Есепті дайындаған адамның тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), лауазымы және қолы
__________________________________________________________________________
Әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме "Әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттың әлеуметтік келісімшартты сүйемелдеу туралы ай сайынғы есеп" (Нысанның индексі: 1-ӘЖКАЕ, кезеңділігі: ай сайын) 1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттың әлеуметтік келісімшартты сүйемелдеу туралы ай сайынғы есептің нысанын (бұдан әрі – есеп нысаны) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Осы есеп нысанын жүргізудің негізгі міндеті әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттың әлеуметтік келісімшартты сүйемелдеу бойынша ай сайынғы есебіне мониторингті жүзеге асыру болып табылады.
3. Есеп нысанын әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультант ай сайын, есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне дейінгі мерзімде толтырады және облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармаларына ұсынады.

4. Форма отчета подписывается консультантом по социальной работе.
5. Форма отчета составляется на основании первичных данных, по состоянию на первое число месяца следующего за отчетным периодом. Все показатели отчета приводятся нарастающим итогом с начала текущего месяца.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы отчетности
6. В графе "А" указывается нумерация по порядку в разрезе районов, городов области, республиканского значения и столицы.
7. В графе "Б" указывается наименование районов, городов области, республиканского значения и столицы.
8. В графе "В" указывается код области, города республиканского значения, столицы по классификатору административно-территориальных объектов (КАТО), размещенного на официальном интернет-ресурсе Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
9. В графе 1 указывается количество ассистентов, вовлеченных в работу по проведению беседы с населением для назначения государственной адресной социальной помощи в отчетном периоде.
10. В графе 2 указывается количество консультантов, вовлеченных в работу по проведению беседы с населением для назначения государственной адресной социальной помощи в отчетном периоде.
11. В графе 3 указывается количество проведенных подворовых обходов среди семей, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи в отчетном периоде.
12. В графе 4 указывается количество проведенных подворовых обходов среди семей, не являющихся получателями государственной адресной социальной помощи в отчетном периоде.
13. В графе 5 указывается количество семей, с которыми проведено собеседование в отчетном периоде.
14. В графе 6 указывается количество человек, из числа семей, указанных в графе 5, с которыми проведено собеседование в отчетном периоде. Данная графа включает в себя графы 7-10.
15. В графе 7 указывается количество семей, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном периоде.
16. В графе 8 указывается количество человек, из числа семей указанных в графе 7, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде обусловленной денежной помощи в отчетном периоде.
17. В графе 9 указывается количество семей, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном периоде.
18. В графе 10 указывается количество человек, из числа семей указанных в графе 9, которым назначена государственная адресная социальная помощь в виде безусловной денежной помощи в отчетном периоде.

4. Есеп нысанына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультант қол қояды.
5. Есеп нысаны бастапқы деректер негізінде, есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніндегі жағдай бойынша жасалады. Есептің барлық көрсеткіштері ағымдағы айдың басынан үдемелі қорытындымен көрсетіледі.
2-тарау. Есеп нысанын толтыру жөніндегі түсіндірме
6. "А" бағанында облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың, аудандар, қалалар бөлінісінде реті бойынша нөмірленуі көрсетіледі.
7. "Б" бағанында аудандардың, облыстың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы көрсетіледі.
8. "В" бағанында Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитетінің ресми интернет-ресурсында орналастырылған Әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші (ӘАОЖ) бойынша облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың коды көрсетіледі.
9. 1-бағанда есепті кезеңде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау үшін халықпен сөйлесу жұмыстарына тартылған ассистенттердің саны көрсетіледі.
10. 2-бағанда есепті кезеңде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау үшін халықпен сөйлесу жұмыстарына тартылған консультанттардың саны көрсетіледі.
11. 3-бағанда есепті кезеңде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушы отбасылар арасында жүргізілген үй-үйді аралау саны көрсетіледі.
12. 4-бағанда есепті кезеңде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алмайтын отбасылар арасында жүргізілген үй-үйді аралау саны көрсетіледі.
13. 5-бағанда есепті кезеңде сөйлесу жүргізілген отбасылардың саны көрсетіледі.
14. 6-бағанда есепті кезеңде 5-бағанда көрсетілген сөйлесу жүргізілген отбасылар қатарынан адам саны көрсетіледі. Осы баған 7-10-бағандарды қамтиды.
15. 7-бағанда есепті кезеңде шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған отбасылардың саны көрсетіледі.
16. 8-бағанда есепті кезеңде 7-бағанда көрсетілген отбасылар қатарынан шартты ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың саны көрсетіледі.
17. 9-бағанда есепті кезеңдешартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған отбасылардың саны көрсетіледі.
18. 10-бағанда есепті кезеңде 9-бағанда көрсетілген отбасылар қатарынан шартсыз ақшалай көмек түріндегі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындалған адамдардың саны көрсетіледі.

19. В графе 11 указывается количество семей, которым отказаны в приеме документов на назначение государственной адресной социальной помощи, в связи с превышением среднедушевого дохода семьи в отчетном периоде.
20. В графе 12 указывается количество человек, из числа семей, указанных в графе 11, которым отказаны в приеме документов на назначение государственной адресной социальной помощи, в связи с превышением среднедушевого дохода семьи в отчетном периоде.
21. В графе 13 указывается количество семей, которым отказаны в приеме документов на назначение государственной адресной социальной помощи, в связи с отказом заявителя от участия в активных мерах содействия занятости в отчетном периоде.
22. В графе 14 указывается количество человек, из числа семей, указанных в графе 13, которым отказаны в приеме документов на назначение государственной адресной социальной помощи, в связи с отказом заявителя от участия в активных мерах содействия занятости в отчетном периоде.
23. В графе 15 указывается количество семей, которым отказаны в приеме документов на назначение государственной адресной социальной помощи, в связи с другими причинами, не предусмотренными в форме настоящего отчета в отчетном периоде.
24. В графе 16 указывается количество человек, из числа семей, указанных в графе 15, которым отказаны в приеме документов на назначение государственной адресной социальной помощи, в связи с другими причинами, не предусмотренными в форме настоящего отчета в отчетном периоде.

19. 11-бағанда есепті кезеңде отбасының жан басына шаққандағы табысының асып түсуіне орай мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау үшін құжат қабылдаудан бас тартылған отбасылардың саны көрсетіледі.
20. 12-бағанда есепті кезеңде 11-бағанда көрсетілген отбасылар қатарынан отбасының жан басына шаққандағы табысының асып түсуіне орай мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау үшін құжат қабылдаудан бас тартылған адамдардың саны көрсетіледі.
21. 13-бағанда есепті кезеңде жұмыспен қамтудың белсенді шараларына қатысудан бас тартуына орай мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау үшін құжат қабылдаудан бас тартылған отбасылардың саны көрсетіледі.
22. 14-бағанда есепті кезеңде 13-бағанда көрсетілген отбасылар қатарынан жұмыспен қамтудың белсенді шараларына қатысудан бас тартуына орай мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау үшін құжат қабылдаудан бас тартылған адамдардың саны көрсетіледі.
23. 15-бағанда есепті кезеңде осы есеп нысанында көзделмеген басқа да себептерге орай мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау үшін құжат қабылдаудан бас тартылған отбасылардың саны көрсетіледі.
24. 16-бағанда есепті кезеңде 15-бағанда көрсетілген отбасылар қатарынан осы есеп нысанында көзделмеген басқа да себептерге орай мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау үшін құжат қабылдаудан бас тартылған адамдардың саны көрсетіледі.