О внесении изменений и дополнений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 8 апреля 2015 года № 174 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере специального образования, оказываемых местными исполнительными органами"
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 13 сентября 2018 года № 462. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 октября 2018 года № 17567. Утратил силу приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 27 мая 2020 года № 223 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра образования и науки РК от 27.05.2020 № 223 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 8 апреля 2015 года № 174 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере специального образования, оказываемых местными исполнительными органами" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 11047, опубликован в информационно-правовой системе "Әділет" от 22 мая 2015 года) следующие изменения и дополнения:
стандарт государственной услуги "Обследование и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи детям с ограниченными возможностями", утвержденном указанным приказом:
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. В случае предоставления услугополучателем неполного пакета документов и (или) документов с истекшим сроком действия для получения государственной услуги услугодатель отказывает в оказании государственной услуги и выдает расписку об отказе в приеме документов по форме согласно приложению к настоящему стандарту государственной услуги.";
дополнить приложением согласно приложению 1 к настоящему приказу;
в стандарте государственной услуги "Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии", утвержденном указанным приказом:
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Результатом оказания государственной услуги является выдача справки по форме, согласно приложению 1 к настоящему стандарту государственной услуги.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.";
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. В случае предоставления услугополучателем неполного пакета документов для получения государственной услуги услугодатель отказывает в оказании государственной услуги и выдает расписку об отказе в приеме документов по форме согласно приложению 2 к настоящему стандарту государственной услуги.";
правый верхний угол приложения к указанному стандарту государственной услуги изложить в следующей редакции:
"Приложение 1
к стандарту государственных
услуг "Реабилитация и
социальная адаптация детей и
подростков с проблемами
в развитии"
дополнить приложением согласно приложению 2 к настоящему приказу;
в стандарте государственной услуги "Прием документов для организации индивидуального бесплатного обучения на дому детей, которые по состоянию здоровья в течение длительного времени не могут посещать организации начального, основного среднего, общего среднего образования", утвержденном указанным приказом:
пункт 6 изложить в следующей редакции:

"Арнайы білім беру саласындағы жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2015 жылғы 8 сәуірдегі № 174 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2018 жылғы 13 қыркүйектегі № 462 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 17 қазанда № 17567 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2020 жылғы 27 мамырдағы № 223 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Білім және ғылым министрінің 27.05.2020 № 223 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Арнайы білім беру саласындағы жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2015 жылғы 8 сәуірдегі № 174 бұйрығына (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 14 мамырда № 11047 тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 22 мамырда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар еңгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Мүмкіндіктері шектеулі балаларды психологиялық-медициналық-педагогикалық тексеру және оларға консультациялық көмек көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты:
мынадай мазмұндағы 9-1 тармағымен толықтырылсын:
"9-1. Көрсетілетін қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушы құжаттардың толық емес тізбесін және (немесе) қолданылу мерзімі өтіп кеткен құжаттарды ұсынған жағдайларда, көрсетілетін қызметті берушінің жұмыскері өтініштерді қабылдаудан бас тартады және осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының қосымшасына сәйкес нысан бойынша құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді.";
осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында:
6-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі осы стандартқа 1-қосымшаға сәйкес берілген нысан бойынша анықтама болып табылады.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.";
мынадай мазмұндағы 9-1 тармағымен толықтырылсын:
"9-1. Көрсетілетін қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушы құжаттардың толық емес тізбесін және (немесе) қолданылу мерзімі өтіп кеткен құжаттарды ұсынған жағдайларда, көрсетілетін қызметті берушінің жұмыскері өтініштерді қабылдаудан бас тартады және осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 2-қосымшасына сәйкес нысан бойынша құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді.";
көрсетілген мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының қосымшаның оң жақтағы жоғарғы бұрышы мынадай редакцияда жазылсын:
"Дамуында проблемалары бар
балалар мен жасөспірімдерді
оңалту және әлеуметтік
бейімдеу" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
стандартына 1-қосымша"
осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында:
6-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:

"6. Результат оказания государственной услуги:
1) расписка о приеме документов (в произвольной форме);
2) приказ о зачислении на индивидуальное бесплатное обучение на дому.
Форма представления результата оказания государственной услуги: бумажная.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Перечень документов, необходимых для оказания государственной услуги при обращении услугополучателя к услугодателю:
1) заявление (в произвольной форме);
2) заключение врачебно-консультационной комиссии с рекомендацией по обучению на дому;
3) заключение психолого-медико-педагогической консультации.";
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. В случае предоставления услугополучателем неполного пакета документов и (или) документов с истекшим сроком действия для получения государственной услуги услугодатель отказывает в оказании государственной услуги и выдает расписку об отказе в приеме документов по форме согласно приложению к настоящему стандарту государственной услуги.";
дополнить приложением согласно приложению 3 к настоящему приказу;
в стандарте государственной услуги "Прием документов и зачисление в специальные организации образования детей с ограниченными возможностями для обучения по специальным общеобразовательным учебным программам", утвержденном указанным приказом:
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Перечень документов, необходимых для оказания государственной услуги при обращении родителей (законных представителей) услугополучателя:
1) заявление родителя (законного представителя) услугополучателя о зачислении в специальную организацию образования, организацию начального, основного среднего, общего среднего образования (в произвольной форме);
2) документ, удостоверяющий личность родителя (законного представителя) услугополучателя;
3) копия свидетельства о рождении (оригинал для сверки) услугополучателя;
4) заключение психолого-медико-педагогической консультации.";
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. В случае предоставления услугополучателем неполного пакета документов и (или) документов с истекшим сроком действия для получения государственной услуги услугодатель отказывает в оказании государственной услуги и выдает расписку об отказе в приеме документов по форме согласно приложению к настоящему стандарту государственной услуги.";
дополнить приложением согласно приложению 4 к настоящему приказу.
2. Департаменту дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан (Каринова Ш.Т.) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

"6. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі:
1)құжаттарды қабылдау туралы қолхат (еркін нысанда);
2)үйде жеке тегін оқыту туралы бұйрық.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.";
9-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Көрсетілетін қызметті алушы көрсетілетін қызметті берушіге жүгінген кезде мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті құжаттар тізбесі:
1) өтініш (еркін нысанда);
2) үйде оқыту бойынша ұсынымдармен коса дәрігерлік-консультациялық комиссияның қорытындысы;
3) психологиялық-медициналық-педагогикалық консультация қорытындысы.";
мынадай мазмұндағы 9-1 тармағымен толықтырылсын:
"9-1. Көрсетілетін қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушы құжаттардың толық емес тізбесін және (немесе) қолданылу мерзімі өтіп кеткен құжаттарды ұсынған жағдайларда, көрсетілетін қызметті берушінің жұмыскері өтініштерді қабылдаудан бас тартады және осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының қосымшасына сәйкес нысан бойынша құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді.";
осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Арнайы жалпы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша оқыту үшін мүмкіндіктері шектеулі балалардың құжаттарын қабылдау және арнайы білім беру ұйымдарына қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында:
9-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Көрсетілетін қызметті алушының ата-аналары (заңды өкілі) жүгінген кезде мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті құжаттар тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті алушының ата-анасының (заңды өкілінің) арнайы білім беру ұйымына, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымына қабылдау туралы (еркін нысанда) өтініші;
2) көрсетілетін қызметті алушының ата-анасының (заңды өкілінің) жеке басын куәландыратын құжаты;
3) көрсетілетін қызметті алушының туу туралы куәлігінің көшірмесі (салыстыру үшін түпнұсқасы);
4) психологиялық-медициналық-педагогикалық консультацияның қорытындысы.";
мынадай мазмұндағы 9-1 тармағымен толықтырылсын:
"9-1. Көрсетілетін қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушы құжаттардың толық емес тізбесін және (немесе) қолданылу мерзімі өтіп кеткен құжаттарды ұсынған жағдайларда, көрсетілетін қызметті берушінің жұмыскері өтініштерді қабылдаудан бас тартады және осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының қосымшасына сәйкес нысан бойынша құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді.";
осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес қосымшамен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім департаменті (Ш.Т. Каринова) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:

1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства образования и науки Республики Казахстан после его официального опубликования;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Департамент юридической службы Министерства образования и науки Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра образования и науки Республики Казахстан Суханбердиеву Э. А.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр образования и науки
Республики Казахстан
Е. Сагадиев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство информации
и коммуникации Республики Казахстан
___________
"__"_________ 2018 года
Приложение 1
к приказу Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 13 сентября 2018 года № 462
Приложение
к стандарту государственной
услуги "Обследование и
оказание психолого-медико-
педагогической консультативной
помощи детям с ограниченными
возможностями"
Форма
(Фамилия, имя, отчество
(при его наличии) либо наименование
организации услугополучателя)
_________________________
(адрес услугополучателя)
Расписка об отказе в приеме документов
Руководствуясь подпунктом 2) пункта 2 статьи 19-1 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" _______________ (наименование организаций услугодателя) отказывает в приеме документов, необходимых для получения государственной услуги "Обследование и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи детям с ограниченными возможностями" ввиду представления Вами:
1) неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному стандартом государственной услуги "Обследование и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи детям с ограниченными возможностями", а именно:
___________________________________________________________;
(наименования отсутствующих документов)

1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде елтаңбалық мөрімен куәландырылған қағаз данасы қосымшасының электронды тасығышта ресми жариялауды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1), 2), және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі Э. А. Суханбердиеваға жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрі
Е.Сағадиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
_______________
2018 жылғы "__" _________
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2018 жылғы 13 қыркүйектегі
№ 462 бұйрығына 1-қосымша
"Мүмкіндіктері шектеулі
балаларды психологиялық-
медициналық-педагогикалық
тексеру және оларға
консультациялық көмек
көрсету" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
стандартына қосымша
Нысан
(Көрсетілетін қызметті
алушының тегі, аты, әкесінің
аты (болған жағдайда) не
ұйымының атауы)
____________________________
(көрсетілетін қызметті
алушының мекенжайы)
Құжатты қабылдаудан бас тарту туралы қолхат
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 19-1-бабының 2-тармағын басшылыққа ала отырып, _________________ (көрсетілетін қызметті беруші ұйымының атауы)
1) Сіз "Мүмкіндіктері шектеулі балаларды психологиялық-медициналық- педагогикалық тексеру және оларға консультациялық көмек көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында көзделген тізбеге сәйкес құжаттардың толық топтамасын ұсынбауыңызға байланысты, атап айтқанда:
___________________________________________________________;
(жоқ құжаттардың атауы)

2) документов с истекшим сроком действия (с указанием документа и срока действия).
Настоящая расписка составлена в 2 экземплярах, по одному для каждой стороны.
__________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись работника услугодателя
Получил: ______________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись услугополучателя
"____" _____________20___ года.
Приложение 2
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 13 сентября 2018 года № 462
Приложение 2
к стандарту государственной
услуги "Реабилитация и
социальная адаптация
детей и подростков с
проблемами в развитии"
Форма
(Фамилия, имя, отчество
(при его наличии) либо наименование
организации услугополучателя)
_________________________
(адрес услугополучателя)
Расписка об отказе в приеме документов
Руководствуясь подпунктом 2) пункта 2 статьи 19-1 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" _______________ (наименование организаций услугодателя) отказывает в приеме документов, необходимых для получения государственной услуги "Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии" ввиду представления Вами:
1) неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному стандартом государственной услуги "Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии", а именно:
_________________________________________________________;
(наименование отсутствующих документов)
2) документов с истекшим сроком действия (с указанием документа и срока действия).
Настоящая расписка составлена в 2 экземплярах, по одному для каждой стороны.
__________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись работника услугодателя
Получил:
______________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись услугополучателя
"____" _____________20___ года.
Приложение 3
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 13 сентября 2018 года № 462
Приложение
к стандарту государственной
услуги "Прием документов для
организации индивидуального
бесплатного обучения на дому
детей, которые по состоянию
здоровья в течение длительного
времени не могут посещать
организации начального,
основного среднего, общего
среднего образования"
Форма
(Фамилия, имя, отчество
(при его наличии) либо наименование
организации услугополучателя)
_________________________
(адрес услугополучателя)
Расписка об отказе в приеме документов
Руководствуясь подпунктом 2) пункта 2 статьи 19-1 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" ______ (наименование организаций услугодателя) отказывает в приеме документов, необходимых для получения государственной услуги "Прием документов для организации индивидуального бесплатного обучения на дому детей, которые по состоянию здоровья в течение длительного времени не могут посещать организации начального, основного среднего, общего среднего образования" ввиду представления Вами:

2) қолданылу мерзімі өтіп кеткен құжаттарды ұсынғанға байланысты (құжат және қолданылу мерзімін көрсету қажет) "Мүмкіндіктері шектеулі балаларды психологиялық-медициналық-педагогикалық тексеру және оларға консультациялық көмек көрсету" мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдаудан бас тартады.
Осы қолхат әрбір тарап үшін бір-біреуден 2 данада жасалды.
___________________________________________________________
Көрсетілетін қызметті берушінің ұйымы қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы
Алдым: _______________________________________________
Көрсетілетін қызметті алушының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы
20____ жылғы "___"_________
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2018 жылғы 13 қыркүйектегі
№ 462 бұйрығына 2-қосымша
"Дамуында проблемалары бар
балалар мен жасөспірімдерді
оңалту және әлеуметтік
бейімдеу" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
стандартына
2-қосымша
Нысан
(Көрсетілетін қызметті
алушының тегі, аты, әкесінің
аты (болған жағдайда) не
ұйымының атауы)
____________________________
(көрсетілетін қызметті
алушының мекенжайы)
Құжатты қабылдаудан бас тарту туралы қолхат
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 19-1-бабының 2-тармағын басшылыққа ала отырып, _________________ (көрсетілетін қызметті беруші ұйымының атауы)
1) Сіз "Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында көзделген тізбеге сәйкес құжаттардың толық топтамасын ұсынбауыңызға байланысты, атап айтқанда:
___________________________________________________________;
(жоқ құжаттардың атауы)
2) қолданылу мерзімі өтіп кеткен құжаттарды ұсынғанға байланысты (құжат және қолданылу мерзімін көрсету қажет) "Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу" мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттар қабылдаудан бас тартады.
Осы қолхат әрбір тарап үшін бір-біреуден 2 данада жасалды.
___________________________________________________________
Көрсетілетін қызметті берушінің ұйымы қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы
Алдым: _______________________________________________
Көрсетілетін қызметті алушының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы
20____ жылғы "___"_________
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2018 жылғы 13 қыркүйектегі
№ 462 бұйрығына 3-қосымша
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы
орта білім беру ұйымдарына
денсаулығына байланысты ұзақ
уақыт бойы бара алмайтын
балаларды үйде жеке тегін
оқытуды ұйымдастыру үшін
құжаттарды қабылдау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
стандартына қосымша
Нысан
(Көрсетілетін қызметті
алушының тегі, аты, әкесінің
аты (болған жағдайда) не
ұйымының атауы)
____________________________
(көрсетілетін қызметті
алушының мекенжайы)
Құжатты қабылдаудан бас тарту туралы қолхат
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 19-1-бабының 2-тармағын басшылыққа ала отырып, _________________ (көрсетілетін қызметті беруші ұйымының атауы)

1) неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному стандартом государственной услуги "Прием документов для организации индивидуального бесплатного обучения на дому детей, которые по состоянию здоровья в течение длительного времени не могут посещать организации начального, основного среднего, общего среднего образования", а именно:
_________________________________________________________;
(наименование отсутствующих документов)
2) документов с истекшим сроком действия (с указанием документа и срока действия).
Настоящая расписка составлена в 2 экземплярах, по одному для каждой стороны.
__________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись работника услугодателя
Получил:
__________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись услугополучателя
"____" _____________20___ года.
Приложение 4
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 13 сентября 2018 года № 462
Приложение
к стандарту государственной
услуги "Прием документов и
зачисление в специальные
организации образования детей
с ограниченными возможностями
для обучения по специальным
общеобразовательным
учебным программам"
Форма
(Фамилия, имя, отчество
(при его наличии) либо наименование
организации услугополучателя)
_________________________
(адрес услугополучателя)
Расписка об отказе в приеме документов
Руководствуясь подпунктом 2) пункта 2 статьи 19-1 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" _______________ (наименование организаций услугодателя) отказывает в приеме документов, необходимых для получения государственной услуги "Прием документов и зачисление в специальные организации образования детей с ограниченными возможностями для обучения по специальным общеобразовательным учебным программам" ввиду представления Вами
1) неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному стандартом государственной услуги "Прием документов и зачисление в специальные организации образования детей с ограниченными возможностями для обучения по специальным общеобразовательным учебным программам", а именно:
_________________________________________________________;
(наименование отсутствующих документов)
2) документов с истекшим сроком действия (с указанием документа и срока действия).
Настоящая расписка составлена в 2 экземплярах, по одному для каждой стороны.
__________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись работника услугодателя
Получил:
______________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись услугополучателя
"____" _____________20___ года.

1) Сіз "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында көзделген тізбеге сәйкес құжаттардың толық топтамасын ұсынбауыңызға байланысты, атап айтқанда:
___________________________________________________________;
(жоқ құжаттардың атауы)
2) қолданылу мерзімі өтіп кеткен құжаттарды ұсынғанға байланысты (құжат және қолданылу мерзімін көрсету қажет) "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау" мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттар қабылдаудан бас тартады.
Осы қолхат әрбір тарап үшін бір-біреуден 2 данада жасалды.
___________________________________________________________
Көрсетілетін қызметті берушінің ұйымы қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы
Алдым: _______________________________________________
Көрсетілетін қызметті алушының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы
20____ жылғы "___"_________
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2018 жылғы 13 қыркүйектегі
№ 462 бұйрығына 4-қосымша
"Арнайы жалпы білім беретін
оқу бағдарламалары бойынша
оқыту үшін мүмкіндіктері
шектеулі балалардың
құжаттарын қабылдау және
арнайы білім беру ұйымдарына
қабылдау" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
стандартына қосымша
Нысан
(Көрсетілетін қызметті
алушының тегі, аты, әкесінің
аты (болған жағдайда) не
ұйымының атауы)
____________________________
(көрсетілетін қызметті
алушының мекенжайы)
Құжатты қабылдаудан бас тарту туралы қолхат
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 19-1-бабының 2-тармағын басшылыққа ала отырып, _________________ (көрсетілетін қызметті беруші ұйымының атауы)
1) Сіз "Арнайы жалпы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша оқыту үшін мүмкіндіктері шектеулі балалардың құжаттарын қабылдау және арнайы білім беру ұйымдарына қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында көзделген тізбеге сәйкес құжаттардың толық топтамасын ұсынбауыңызға байланысты, атап айтқанда:
___________________________________________________________;
(жоқ құжаттардың атауы)
2) қолданылу мерзімі өтіп кеткен құжаттарды ұсынғанға байланысты (құжат және қолданылу мерзімін көрсету қажет) "Арнайы жалпы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша оқыту үшін мүмкіндіктері шектеулі балалардың құжаттарын қабылдау және арнайы білім беру ұйымдарына қабылдау" мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттар қабылдаудан бас тартады.
Осы қолхат әрбір тарап үшін бір-біреуден 2 данада жасалды.
___________________________________________________________
Көрсетілетін қызметті берушінің ұйымы қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы
Алдым: _______________________________________________
Көрсетілетін қызметті алушының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы
20____ жылғы "___"_________