Об утверждении цен на товары (работы, услуги), предоставляемые Академией правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан на платной основе
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 12 декабря 2018 года № 136. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 декабря 2018 года № 17930.
В соответствии с пунктом 4 статьи 63 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые цены на товары (работы, услуги), предоставляемые Академией правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан на платной основе.
2. Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Генеральной прокуратуры Республики Казахстан;
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Генерального Прокурора Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
К. Кожамжаров
Утверждены
приказом Генерального Прокурора
Республики Казахстан
12 декабря 2018 года № 136
Цены на товары (работы, услуги), предоставляемые Академией правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан на платной основе

Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясының ақылы негізде берілетін тауарларына (жұмыстарына, көрсетілетін қызметтеріне) бағаларды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 136 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 13 желтоқсанда № 17930 болып тіркелді.
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 63-бабының 4-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясының ақылы негізде берілетін тауарларына (жұмыстарына, көрсетілетін қызметтеріне) бағалар бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және оған енгізу үшін жіберілуін;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Бас Прокуроры
Қ. Қожамжаров
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2018 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 136 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясының ақылы негізде берілетін тауарларына (жұмыстарына, қызметтеріне) бағалар

Сноска. Цены - в редакции приказа Генерального Прокурора РК от 01.07.2024 № 83 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Глава 1. Разработка, реализация дополнительных образовательных программ (профессиональная подготовка, переподготовка и повышение квалификации, подготовка к вступительным экзаменам), в том числе для иностранцев
Наименование товаров
(работ, услуг)
Единица измерения (количество/человек)
Цена за единицу измерения
(в тенге), до
1.
Курсы изучения иностранного языка (английского), на 1 человека
академический час/от 1 до 100 человек
2500
академический час/от 100 до 500 человек
1500
академический час/500 человек и более
1000
2.
Курсы изучения казахского языка, на 1 человека
академический час/от 1 до 100 человек
2500
академический час/от 100 до 500 человек
1500
академический час/ 500 человек и более
1000
3.
Курсы профессиональной подготовки, переподготовки и повышения квалификации, в том числе для иностранцев, а также подготовка к вступительным экзаменам, на 1 человека
академический час/от 1 до 100 человек
2500
академический час/от 100 до 500 человек
1500
академический час/500 человек и более
1000
4.
Организация и проведение симуляционного тренинга
человек/мероприятие

Ескерту. Бағалар жаңа редакцияда - ҚР Бас Прокурорының 01.07.2024 № 83 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1-тарау. Қосымша білім беру бағдарламаларын әзірлеу, іске асыру (кәсіптік даярлау, қайта даярлау және біліктілігін арттыру, қабылдау емтиханына дайындау), оның ішінде шетелдіктер үшін.
Тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) атауы
Өлшем бірлігі (дана / адам)
Өлшем бірлігі үшін баға
(теңге), дейін
1.
1 адамға арналған шет (ағылшын) тілін оқыту курстары
академиялық сағат/1-ден 100 адамға дейін
2500
академиялық сағат/100-ден 500 адамға дейін
1500
академиялық сағат/500 адам және одан жоғары
1000
2.
1 адамға арналған шет (қазақ) тілін оқыту курстары
академиялық сағат/1-ден 100 адамға дейін
2500
академиялық сағат/100-ден 500 адамға дейін
1500
академиялық сағат/500 адам және одан жоғары
1000
3.
1 адамға Кәсіптік даярлау, қайта даярлау және біліктілікті арттыру курстары, оның ішінде шетелдіктер үшін, сондай-ақ түсу емтихандарына дайындық
академиялық сағат/1-ден 100 адамға дейін
2500
академиялық сағат/100-ден 500 адамға дейін
1500
академиялық сағат/500 адам және одан жоғары
1000
4
Симуляциялық тренингті ұйымдастыру және өткізу
адам / іс-шара

106.
Магистратура (профильная)
академический год
825 217
107.
Магистратура (научно-педагогическая)
академический год
825 217
108.
Докторантура (научно-педагогическая), без учета зарубежной стажировки
академический год
825 217
109.
Сдача пререквизитов и постреквизитов, защита диссертации докторантов других гражданских высших учебных заведений
академический час
2500
Глава 5. Реализация материалов выставок, семинаров, конференций, совещаний, форумов, симпозиумов, курсов, тренингов, круглых столов, а также организация, проведение указанных мероприятий (в том числе онлайн проведения) либо участие в таких мероприятиях в качестве лектора
Наименование товаров
(работ, услуг)
Единица измерения
Цена за единицу измерения
(в тенге) до.
110.
Материалы выставок, семинаров, конференций, совещаний, форумов, симпозиумов, курсов, тренингов, круглых столов.
материал/мероприятие
2500

106.
Магистратура (профильді)
Академиялық жыл
825 217
107.
Магистратура (ғылыми- педагогикалық)
Академиялық жыл
825 217
108.
Докторантура (ғылыми- педагогикалық), шетелдік тағылымдаманы ескерусіз
Академиялық жыл
825 217
109.
Пререквизиттер мен постреквизиттерді тапсыру, басқа азаматтық жоғары оқу орындарының докторанттарының диссертациясын қорғау
Академиялық сағат
2500
5-тарау. Көрмелердің, семинарлардың, конференциялардың, кеңестердің, форумдардың, симпозиумдардың, курстардың, тренингтердің, дөңгелек үстелдердің материалдарын іске асыру, сондай-ақ аталған іс-шараларды ұйымдастыру, өткізу (оның ішінде қашықтықтан өткізу) немесе осындай іс-шараларға дәрісші ретінде қатысу.
Тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) атауы
Өлшем бірлігі
Өлшем бірлігі үшін баға
(теңге), дейін
110.
Көрмелердің, семинарлардың, конференциялардың, кеңестердің, форумдардың, симпозиумдардың, курстардың, тренингтердің, дөңгелек үстелдердің материалдары
материал/іс-шара
2500

111.
Организация, проведение выставок, семинаров, конференций, совещаний, форумов, симпозиумов, тренингов, круглых столов либо участие в таких мероприятиях в качестве лектора.
человек/мероприятие
2500
Примечание:
1. ННС* – Национальный научный совет, в соответствии с пунктом 5 статьи 19 Закона Республики Казахстан "О науке" ННС принимает решение о грантовом и программно-целевом финансировании.
2. ВНТК** – Высшая научно-техническая комиссия при Правительстве Республики Казахстан, в соответствии с пунктом 3 статьи 18 и пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О науке" ВНТК принимает решение о программно-целевом финансировании (в том числе вне конкурсных процедур).
3. НМС*** – Научно-методический совет, коллегиальный консультативно-совещательный орган Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан. Утверждает приоритетные темы научных проектов.
4. Товары (работы, услуги), указанные в главе 3 изготавливаются и выполняются на стандартных листах, плотностью 80 грамм на м2.

111.
Көрмелердің, семинарлардың, конференциялардың, кеңестердің, форумдардың, симпозиумдардың, тренингтердің, дөңгелек үстелдерді ұйымдастыру, өткізу немесе осындай іс-шараларға дәрісші ретінде қатысу
адам/ іс-шара
2500
Ескерпе:
1. ҰҒК* – Ұлттық ғылыми кеңес, "Ғылым туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 19-бабының 5-тармағына сәйкес ҰҒК гранттық және бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру туралы шешім қабылдайды.
2. ЖҒТК** – Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы Жоғары ғылыми-техникалық комиссия, "Ғылым туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 18-бабының 3-тармағына және 27-бабының 1-тармағына сәйкес ЖҒТК бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру (оның ішінде конкурстық рәсімдерден тыс) туралы шешім қабылдайды.
3. ҰӘҚ*** – Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары Академиясының ғылыми-әдістемелік кеңесі, алқалы консультативтік-кеңесші органы. Ғылыми жобалардың басым тақырыптарын бекітеді.
4. 3-тарауда көрсетілген тауарлар (жұмыстар, қызметтер) м2-ге тығыздығы 80 грамм стандартты парақтарда дайындалады және орындалады.