Об утверждении Графика представления респондентами первичных статистических данных по общегосударственным и ведомственным статистическим наблюдениям на 2019 год
Приказ Председателя Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан от 26 декабря 2018 года № 14. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 декабря 2018 года № 18053
Примечание РЦПИ!
Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2019 года.
В соответствии с пунктом 2 статьи 19 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года "О государственной статистике" и подпунктом 161) пункта 17 Положения о Министерстве национальной экономики Республики Казахстан, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2014 года № 1011, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый График представления респондентами первичных статистических данных по общегосударственным и ведомственным статистическим наблюдениям на 2019 год.
2. Управлению планирования статистической деятельности совместно с Юридическим управлением Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством порядке:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
3. Управлению планирования статистической деятельности Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан довести настоящий приказ до структурных подразделений и территориальных органов Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан для руководства и использования в работе.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа оставляю за собой.
5. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Комитета по статистике
Министерства национальной
экономики Республики Казахстан
Н. Айдапкелов
Утвержден
приказом Председателя
Комитета по статистике
Министерства национальной
экономики
Республики Казахстан
от 26 декабря 2018 года № 14
График представления респондентами первичных статистических данных по общегосударственным и ведомственным статистическим наблюдениям на 2019 год
1. Общегосударственные статистические наблюдения, проводимые Комитетом по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан
Круг респондентов
Наименование статистической формы
Индекс статистической формы
Периодичность представления респондентами первичных статистических данных
Дата представления респондентами первичных статистических данных
Статистика предприятий
1
Информацию представляют вновь созданные юридические лица и (или) их филиалы и представительства в областной, городской, районный органы статистики, по месту нахождения в течение 30 календарных дней со дня государственной регистрации в органах юстиции
Опрос новых предприятий
1-НП
единовременная
в течение 30 календарных дней со дня государственной регистрации в органах юстиции
2

2019 жылға арналған респонденттердің жалпымемлекеттік және ведомстволық статистикалық байқаулар бойынша алғашқы статистикалық деректерді ұсыну графигін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитеті Төрағасының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 14 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 27 желтоқсанда № 18053 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 19 наурыздағы Заңының 19-бабының 2-тармағына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № 1011 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі туралы ереженің 17-тармағының 161) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған 2019 жылға арналған респонденттердің жалпымемлекеттік және ведомстволық статистикалық байқаулар бойынша алғашқы статистикалық деректерді ұсыну графигі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің Статистикалық қызметті жоспарлау басқармасы Заң басқармасымен бірлесіп заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оны қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолдауды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің Статистикалық қызметті жоспарлау басқармасы осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің құрылымдық бөлімшелеріне және аумақтық органдарына жұмыс бабында басшылыққа алу және пайдалану үшін жеткізсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы бұйрық 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Статистика комитетінің төрағасы Н. Айдапкелов
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Статистика комитеті төрағасының
2018 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 14 бұйрығымен бекітілген
2019 жылға арналған респонденттердің жалпымемлекеттік және ведомстволық статистикалық байқаулар бойынша алғашқы статистикалық деректерді ұсыну графигі 1. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті жүргізетін жалпымемлекеттік статистикалық байқаулар
Респонденттер тобы
Статистикалық нысанның атауы
Статистикалық нысан индексі
Респонденттердің алғашқы статистикалық деректерді ұсыну кезеңділігі
Респонденттердің алғашқы статистикалық деректерді ұсыну мерзімі
Кәсіпорындар статистикасы
1
Ақпаратты облыстық, қалалық, аудандық статистика органдарына жаңадан құрылған заңды тұлғалар және (немесе) олардың филиалдары мен өкілдіктері әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап 30 күнтізбелік күн ішінде ұсынады
Жаңа кәсіпорындарға пікіртерім жүргізу
1-НП
біржолғы
әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап 30 күнтізбелік күн ішінде
2

Представляют юридические лица, занимающиеся предпринимательской деятельностью с численностью работников не более 100 человек, за исключением, представивших статистическую форму "Отчет о деятельности малого предприятия" 2-МП в 1-3 квартале текущего года, а также зарегистрированных в отчетном периоде
Отчет о видах экономической деятельности
1-СР
один раз в год
до 31 октября (включительно)
после отчетного периода
3
Представляют акимы поселков, сел, сельских округов по состоянию на 1 января и на 1 июля отчетного года
Сведения о наличии скота и птицы, сельскохозяйственной техники и построек в крестьянских или фермерских хозяйствах
6-ж (фермер)
полугодовая
до 1 числа после отчетного периода
4
Представляют акимы поселков, сел, сельских округов по состоянию на 1 января и на 1 июля отчетного года
Сведения о наличии скота и птицы, сельскохозяйственной техники и построек в домашних хозяйствах
7-ж (население)
полугодовая
до 1 числа после отчетного периода
5
Представляют акимы поселков, сел, сельских округов по состоянию на 1 июля отчетного года
Сведения о наличии земельных угодий и посевных площадях в крестьянских или фермерских хозяйствах
6-р (фермер)
годовая
до 1 числа после отчетного периода
6
Представляют акимы поселков, сел, сельских округов по состоянию на 1 июля отчетного года
Сведения о наличии земельных угодий в домашних хозяйствах
7-р (население)
годовая
до 1 числа после отчетного периода
Статистика сельского, лесного, охотничьего и рыбного хозяйства
7
Представляют:
- все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным или вторичным видами деятельности по кодам Общего классификатора видов экономической деятельности (далее-ОКЭД) 01.4 – "Животноводство" и 01.5 – "Смешанное сельское хозяйство";
- все индивидуальные предприниматели и крестьянские или фермерские хозяйства с основным или вторичным видами деятельности по кодам ОКЭД 01.4 – "Животноводство" и 01.5 – "Смешанное сельское хозяйство" с численностью работников свыше 100 человек
Отчет о состоянии животноводства
24-сх
месячная
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
8
Представляют:
- все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным или вторичным видами деятельности по кодам ОКЭД 01.4 – "Животноводство" и 01.5 – "Смешанное сельское хозяйство";
- все индивидуальные предприниматели и крестьянские или фермерские хозяйства с основным или вторичным видами деятельности по кодам ОКЭД 01.4 – "Животноводство" и 01.5 – "Смешанное сельское хозяйство" с численностью работников свыше 100 человек
Отчет о состоянии животноводства
24-сх
годовая
до 20 января (включительно) после отчетного периода
9
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, крестьянские или фермерские хозяйства, индивидуальные предприниматели, занимающиеся выращиванием, переработкой, торговлей, хранением и использованием зерновых и бобовых культур
О наличии зерна
2-сх (зерно)
месячная

Есептік кезеңде тіркелген, ағымдағы жылдың 1-3 тоқсанында 2-ШК "Шағын кәсіпорынның қызметі туралы есеп" статистикалық нысанын тапсырғандарды қоспағанда, қызметкерлерінің саны 100 адамнан аспайтын, кәсіпкерлік қызметпен айналысатын заңды тұлғалар ұсынады
Экономикалық қызмет түрлері туралы есеп
1-СР
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға (қоса алғанда) дейін
3
Кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері есепті жылғы 1 қаңтардағы және 1 шілдедегі жағдай бойынша ұсынады
Шаруа немесе фермер қожалықтарындағы мал мен құстың, ауыл шаруашылығы техникасының және құрылыстардың болуы туралы мәліметтер
6-ж (фермер)
жартыжылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1-күнге дейін
4
Кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері есепті жылғы 1 қаңтардағы және 1 шілдедегі жағдай бойынша ұсынады
Үй шаруашылықтарында мал мен құстың, ауыл шаруашылығы техникасының және құрылыстардың болуы туралы мәліметтер
7-ж (халық)
жартыжылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1-күнге дейін
5
Кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері есепті жылғы 1 шілдедегі жағдай бойынша ұсынады
Шаруа немесе фермер қожалықтарында жер алқаптарының және егістік алаңдарының болуы туралы мәліметтер
6-р (фермер)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1-күнге дейін
6
Кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері есепті жылғы 1 шілдедегі жағдай бойынша ұсынады
Үй шаруашылықтарында пайдаланылатын жер алқаптарының болуы туралы мәліметтер
7-р (халық)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1-күнге дейін
Ауыл, орман, аңшылық және балық шаруашылығы статистикасы
7
Экономикалық қызмет түрлері жалпы жіктеуішінің коды (бұдан әрі – ЭҚЖЖ) 01.4 – "Мал шаруашылығы" және 01.5 – "Аралас ауыл шаруашылығы" кодтары бойынша негізгі немесе қосалқы қызмет түрлері мен барлық заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері;
ЭҚЖЖ 01.4 – "Мал шаруашылығы" және 01.5 – "Аралас ауыл шаруашылығы" кодтары бойынша негізгі немесе қосалқы қызмет түрлері мен 100 адамнан артық жұмысшысы бар дара кәсіпкерлер және шаруа немесе фермер қожалықтары ұсынады
Мал шаруашылығының жағдайы туралы есеп
24-сх
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 2-күнге (қоса алғанда) дейін
8
ЭҚЖЖ 01.4 – "Мал шаруашылығы" және 01.5 – "Аралас ауыл шаруашылығы" кодтары бойынша негізгі немесе қосалқы қызмет түрлері мен барлық заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері;
ЭҚЖЖ 01.4 – "Мал шаруашылығы" және 01.5 – "Аралас ауыл шаруашылығы" кодтары бойынша негізгі немесе қосалқы қызмет түрлері мен 100 адамнан артық жұмысшысы бар дара кәсіпкерлер және шаруа немесе фермер қожалықтары ұсынады
Мал шаруашылығының жағдайы туралы есеп
24-сх
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
9
Дәнді және бұршақты дақылдарын өсірумен, қайта өңдеумен, сатумен, сақтаумен және пайдаланумен айналысатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, шаруа немесе фермер қожалықтары, дара кәсіпкерлер ұсынады
Астықтың қолда бары туралы
2-сх (астық)
айлық

до 3 числа (включительно) после отчетного периода, кроме 3 января
10
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, крестьянские или фермерские хозяйства, индивидуальные предприниматели, занимающие выращиванием, переработкой, торговлей, хранением и использованием зерновых и бобовых культур
О наличии и движении зерна
2-сх (зерно)
годовая
до 6 января (включительно) после отчетного периода
11
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным или вторичным видами деятельности, индивидуальные предприниматели по коду ОКЭД 01.7 – "О деятельности по охоте и отлову, включая предоставление услуг в этих областях" и физические лица, зарегистрированные в установленном порядке и получившие разрешение на пользование животным миром
О деятельности по охоте и отлову, включая предоставление услуг в этих областях
2-охота
годовая
до 23 февраля (включительно) после отчетного периода
12
В наблюдении принимают участие попавшие в выборку индивидуальные предприниматели, крестьянские или фермерские хозяйства и хозяйства населения, имеющие скот и птицу
Производство продукции животноводства в мелких крестьянских или фермерских хозяйствах и хозяйствах населения
А-008
месячная
с 24 по 28 число (включительно) отчетного периода
13
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели с основным или вторичным видом деятельности по коду ОКЭД 03 "Рыболовство и аквакультура" и физические лица, имеющие разрешение на пользование животным миром и (или) договор на ведение рыбного хозяйства
О рыболовстве и аквакультуре
1-рыба
годовая
до 25 февраля (включительно) после отчетного периода
14
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным или вторичным видами деятельности по кодам ОКЭД 02 "Лесоводство и лесозаготовки", 01.3 "Производство продукции питомников" и индивидуальные предприниматели при наличии лесорубочного билета
Отчет о деятельности в лесоводстве и лесозаготовках
1-лес
годовая
до 21 февраля (включительно) после отчетного периода
15
Представляют: все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным или вторичным видами экономической деятельности по кодам ОКЭД 01.1, 01.2, 01.3, 01.4, 01.5; все индивидуальные предприниматели, включая крестьянские или фермерские хозяйства, с основным или вторичным видами экономической деятельности по кодам ОКЭД 01.1, 01.2, 01.3, 01.4, 01.5 с численностью работников свыше 100 человек; попавшие в выборку индивидуальные предприниматели, включая крестьянские или фермерские хозяйства, с основным или вторичным видами экономической деятельности по кодам ОКЭД 01.1, 01.2, 01.3, 01.4, 01.5 с численностью работников до 100 человек
Отчет о деятельности сельхозформирования
1-сх
годовая
до 10 марта (включительно) после отчетного периода
16

3 қаңтардан басқа есепті кезеңнен кейінгі 3-күнге (қоса алғанда) дейін
10
Дәнді және бұршақты дақылдарын өсірумен, қайта өңдеумен, сатумен, сақтаумен және пайдаланумен айналысатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, шаруа немесе фермер қожалықтары, дара кәсіпкерлер ұсынады
Астықтың қолда бары және қозғалысы туралы
2-сх (астық)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 6 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
11
ЭҚЖЖ "Аңшылық және аулау бойынша, осы салалардағы қызмет көрсетуді ұсынуды қоса алғандағы қызмет туралы" 01.7- коды бойынша қызметтің негізгі немесе қосалқы түрлері болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер және бекітілген тәртіппен тіркелген және жануарлар дүниесін пайдалануға рұқсат алған жеке тұлғалар ұсынады
Аңшылық және аулау бойынша, осы салалардағы қызмет көрсетуді ұсынуды қоса алғандағы қызмет туралы
2-аңшылық
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 23 ақпанға (қоса алғанда) дейін
12
Байқауға мал мен құсы бар іріктемеге түскен дара кәсіпкерлер, шаруа немесе фермер қожалықтары және жұртшылық шаруашылықтары қатысады
Шағын шаруа немесе фермер қожалықтарында және жұртшылық шаруашылықтарында мал шаруашылығы өнімдерін өндіру
А-008
айлық
есепті кезеңнің 24 мен 28-күні (қоса алғанда) аралығында
13
ЭҚЖЖ 03 – "Балық шаруашылығы және акваөсіру" коды бойынша негізгі немесе қосалқы қызмет түрлерімен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер және жануарлар дүниесін пайдалануға рұқсаты және (немесе) балық шаруашылығын жүргізуге шарты бар жеке тұлғалар ұсынады
Балық аулау және акваөсіру туралы
1-балық
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанға (қоса алғанда) дейін
14
ЭҚЖЖ кодтары бойынша қызметтің негізгі немесе қосалқы түрлері 02 – "Орман өсіру және ағаш дайындау", 01.3 – "Көшеттік өнімдерді өндіру" болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері мен ағаш кесу билеті болған жағдайда дара кәсіпкерлер ұсынады
Орман өсіру және ағаш дайындау қызметі туралы есеп
1-орман
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 21 ақпанға (қоса алғанда) дейін
15
ЭҚЖЖ 01.1, 01.2, 01.3, 01.4, 01.5-кодтары бойынша негізгі немесе қосалқы экономикалық қызмет түрлерімен барлық заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері; ЭҚЖЖ 01.1, 01.2, 01.3, 01.4, 01.5 кодтары бойынша негізгі немесе қосалқы экономикалық қызмет түрлерімен 100 адамнан артық қызметкерлері бар барлық шаруа немесе фермер қожалықтарын қоса алғанда дара кәсіпкерлер; ЭҚЖЖ 01.1, 01.2, 01.3, 01.4, 01.5 кодтары бойынша негізгі немесе қосалқы экономикалық қызмет түрлерімен 100 адамға дейін қызметкерлері бар, іріктемеге іліккен, шаруа немесе фермер қожалықтарын қоса алғанда дара кәсіпкерлер ұсынады
Ауыл шаруашылығы құралымының қызметі туралы есеп
1-сх
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 наурызға (қоса алғанда) дейін
16

Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным или вторичным видами деятельности по кодам ОКЭД 01.1 "Выращивание сезонных культур", 01.2 "Выращивание многолетних культур", 01.3 "Производство продукции питомников" и 01.5 "Смешанное сельское хозяйство"
Отчет об итогах сева под урожай
4-сх
годовая
до 10 июня (включительно) отчетного периода
17
Представляют: все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, с основным или вторичным видами деятельности по кодам ОКЭД 01.1 "Выращивание сезонных культур", 01.2 "Выращивание многолетних культур", 01.3 "Производство продукции питомников" и 01.5 "Смешанное сельское хозяйство"; индивидуальные предприниматели и крестьянские или фермерские хозяйства с численностью работников свыше 100 человек
О сборе урожая сельскохозяйственных культур
29-сх
годовая
до 2 ноября (включительно) отчетного периода
18
В наблюдении принимают участие сельскохозяйственные предприятия и попавшие в выборку индивидуальные предприниматели и крестьянские или фермерские хозяйства, посеявшие в отчетном году пшеницу и/или рис
Анкета обследования урожайности зерновой культуры
А-1 (урожайность)
годовая
с 1 июля по 1 ноября
19
Представляют организации, имеющие аккредитованные в установленном порядке лаборатории по проведению экспертизы качества зерна
Бланк лабораторного определения влажности и веса сельскохозяйственной культуры перед уборкой урожая
В-1
20
Представляют организации, имеющие аккредитованные в установленном порядке лаборатории по проведению экспертизы качества зерна
Бланк лабораторного определения влажности и веса сельскохозяйственной культуры после уборки урожая
В-2
21
В наблюдении принимают участие попавшие в выборку: индивидуальные предприниматели и крестьянские или фермерские хозяйства с основным или вторичным видами экономической деятельности по кодам ОКЭД 01.1, 01.2, 01.3, 01.5 с численностью работников до 100 человек, хозяйства населения, имеющие посевные площади, сенокосы и пастбища, многолетние насаждения
О сборе урожая сельскохозяйственных культур в мелких крестьянских или фермерских хозяйствах и хозяйствах населения
А-005
годовая
до 2 ноября (включительно) отчетного периода
22
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным или вторичным видами деятельности по кодам ОКЭД 01.1 Выращивание сезонных культур , 01.2 Выращивание многолетних культур, 01.3 "Производство продукции питомников", 01.4 Животноводство , 01.5 Смешанное сельское хозяйство , 01.6 Вспомогательные виды деятельности в области сельского хозяйства (выращивание сельскохозяйственных культур и разведение животных)
Наличие в сельскохозяйственных предприятиях построек и сооружений сельскохозяйственного назначения
49-сх
годовая
до 10 апреля (включительно) после отчетного периода
23
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, крестьянские или фермерские хозяйства, индивидуальные предприниматели, занимающиеся выращиванием, переработкой, торговлей и хранением семян масличных культур
О наличии и движении семян масличных культур
3-сх (масличные)
квартальная
до 3 числа (включительно) после отчетного периода
24
Представляют сервисно-заготовительные центры
О деятельности сервисно-заготовительных центров
1-СЗЦ
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
25
Представляют сельскохозяйственные кооперативы
О деятельности сельскохозяйственного кооператива
1-СПК
квартальная
до 28 числа (включительно) после отчетного периода
Статистика промышленного производства и окружающей среды
26
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности "Промышленность" (согласно кодам ОКЭД 05-33, 35-39) со списочной численностью работающих свыше 100 человек
Отчет предприятия о производстве и отгрузке продукции (товаров, услуг)
1-П
месячная
до 1 числа (включительно) после отчетного периода
27
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности "Промышленность" со списочной численностью работающих до 100 человек и вторичным видом деятельности "Промышленность" (согласно кодам ОКЭД 05-33, 35-39) независимо от численности работающих
Отчет предприятия о производстве продукции (товаров, услуг)
1-П
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
28
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видом деятельности "Промышленность" (согласно кодам ОКЭД 05-33, 35-39) независимо от численности работающих
Отчет предприятия о производстве и отгрузке продукции (товаров, услуг)
1-П
годовая
до 14 марта (включительно) после отчетного периода
29
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видом деятельности "Промышленность" (согласно кодам ОКЭД 05-33, 35-39), независимо от численности работающих
Баланс производственных мощностей
БМ
годовая
до 25 марта (включительно) после отчетного периода
30
Представляют все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения и индивидуальные предприниматели с основным и (или) вторичным видами деятельности "Сбор неопасных отходов" согласно коду Номенклатуры видов экономической деятельности – 38110
Отчет о сборе и вывозе коммунальных отходов
1-отходы
годовая
до 1 февраля (включительно) после отчетного периода
31
Представляют все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения и индивидуальные предприниматели с основным и (или) вторичным видами деятельности "Сбор, обработка и удаление отходов; утилизация отходов" согласно коду ОКЭД 38 (кроме 38.12 "Сбор опасных отходов" и
38.22 "Обработка и удаление опасных отходов")
Отчет о переработке (сортировке), утилизации и захоронении (депонировании) отходов
2-отходы
годовая
до 1 февраля (включительно) после отчетного периода
32
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели, имеющие стационарные источники загрязнения воздуха
Отчет об охране атмосферного воздуха
2-ТП (воздух)
годовая
до 10 апреля (включительно) после отчетного периода
33
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели использующие природные ресурсы, имеющие стационарные источники выбросов и сбросов загрязняющих веществ, отходы производства
Отчет о затратах на охрану окружающей среды
4-ОС
годовая
до 15 апреля (включительно) после отчетного периода
34

ЭҚЖЖ "Маусымдық дақылдарды өсіру" 01.1, "Көпжылдық дақылдарды өсіру" 01.2, "Питомник өнімдерін өндіру" 01.3 және "Аралас ауыл шаруашылығы" 01.5-кодтары бойынша негізгі немесе қосалқы қызмет түрлерімен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Егінге себу қорытындылары туралы есеп
4-сх
жылдық
есепті кезеңнің 10 маусымына (қоса алғанда) дейін
17
ЭҚЖЖ 01.1 "Маусымдық дақылдарды өсіру", 01.2 "Көпжылдық дақылдарды өсіру", 01.3 "Питомник өнімдерін өндіру", 01.5 "Аралас ауыл шаруашылығы" кодтары бойынша негізгі немесе қосалқы қызмет түрлерімен барлық заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері; 100 адамнан артық қызметкерлері бар жеке кәсіпкерлер және шаруа немесе фермер қожалықтары ұсынады
Ауыл шаруашылығы дақылдарының түсімін жинау туралы
29-сх
жылдық
есепті кезеңнің 2 қарашасына (қоса алғанда) дейін
18
Байқауға есепті жылы бидай және/немесе күріш сепкен ауыл шаруашылығы кәсіпорындары және іріктемеге түскен дара кәсіпкерлер және шаруа немесе фермер қожалықтары қатысады
Дәнді дақылдың түсімділігін зерттеу сауалнамасы
А-1 (түсімділік)
жылдық
1 шілдеден 1 қарашаға дейін
19
Астықтың сапасына сараптама өткізу бойынша белгіленген тәртіппен аккредиттелген зертханалары бар ұйымдар ұсынады
Түсімді жинау алдында ауылшаруашылық дақылының ылғалдылығын және салмағын зертханалық анықтау бланкісі
В-1
20
Астықтың сапасына сараптама өткізу бойынша белгіленген тәртіппен аккредиттелген зертханалары бар ұйымдар ұсынады
Түсімді жинағаннан кейін ауылшаруашылық дақылының ылғалдылығын және салмағын зертханалық анықтау бланкісі
В-2
21
Байқауға іріктемеге түскен: ЭҚЖЖ 01.1, 01.2, 01.3, 01.5-кодтары бойынша негізгі немесе қосалқы экономикалық қызмет түрлері бар қызметкерлерінің саны 100 адамға дейінгі дара кәсіпкерлер және шаруа немесе фермер қожалықтары; егістік алқабы, шабындығы жəне жайылымы, көпжылдық екпелері бар жұртшылық шаруашылықтары қатысады
Шағын шаруа немесе фермер қожалықтары мен жұртшылық шаруашылықтарындағы ауыл шаруашылығы дақылдарының түсімін жинау туралы
А-005
жылдық
есепті кезеңнің 2 қарашасына (қоса алғанда) дейін
22
ЭҚЖЖ 01.1 Көп жылдық емес дақылдарды өсіру, 01.2 Көп жылдық дақылдарды өсіру, 01.3 – "Көшеттік өнімдер өндіру", 01.4 Мал шаруашылығы, 01.5 Аралас ауыл шаруашылығы, 01.6 Ауыл шаруашылығы саласындағы қосалқы қызмет түрлері (ауылшаруашылық дақылдарын өсіру және мал басын көбейту) кодтары бойынша негізгі немесе қосалқы қызмет түрлерімен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Ауыл шаруашылығы кәсіпорындарында ауыл шаруашылығы мақсатындағы құрылыстар мен имараттардың қолда бары
49-сх
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 сәуірге (қоса алғанда) дейін
23
Майлы дақылдар тұқымын өсірумен, өңдеумен, сатумен және сақтаумен айналысатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, шаруа немесе фермер қожалықтары, жеке кәсіпкерлер ұсынады
Майлы дақылдар тұқымдарының қолда бары және қозғалысы туралы
3-сх (майлы)
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 3-күнге (қоса алғанда) дейін
24
Сервистік-дайындау орталықтары ұсынады
Сервистік-дайындау орталықтарының қызметі туралы
1-СЗЦ
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-күнге (қоса алғанда) дейін
25
Ауыл шаруашылығы кооперативтері ұсынады
Ауыл шаруашылығы кооперативінің қызметі туралы
1-СПК
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 28-күніне (қоса алғанда) дейін
Өнеркәсіп өндірісі және қоршаған орта статистикасы
26
Жұмыс істейтіндердің тізімдік саны 100 адамнан асатын, қызметінің негізгі түрі "Өнеркәсіп" (ЭҚЖЖ кодтарына сәйкес 05-33, 35-39) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Кəсіпорынның өнім (тауар, қызмет) өндіру жəне жөнелту туралы есебі
1-П
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 1-күніне (қоса алғанда) дейін
27
Жұмыс істейтіндердің тізімдік саны 100 адамға дейінгі, қызметінің негізгі түрі "Өнеркәсіп" және жұмыс істейтіндердің санына қарамастан қызметінің қосалқы түрі "Өнеркәсіп" (ЭҚЖЖ кодтарына сәйкес 05-33, 35-39) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Кəсіпорынның өнім (тауар, қызмет) өндіру туралы есебі
1-П
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-күніне (қоса алғанда) дейін
28
Жұмыс істейтіндердің санына қарамастан, қызметтің негізгі және қосалқы түрі "Өнеркәсіп" (ЭҚЖЖ кодтарына сәйкес 05-33, 35-39) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Кəсіпорынның өнім (тауар, қызмет) өндіру жəне жөнелту туралы есебі
1-П
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 14 наурызға (қоса алғанда) дейін
29
Қызметкерлерінің санына қарамастан, қызметінің негізгі және қосалқы түрі "Өнеркәсіп" (ЭҚЖЖ 05-33, 35-39 кодтарына сәйкес) болып табылатын, заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Өндірістік қуаттар теңгерімі
БМ
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 наурызға (қоса алғанда) дейін
30
ЭҚЖЖ 38110 "Қауіпcіз қалдықтарды жинау" кодына сəйкес негізгі және (немесе) қосалқы қызмет түрлерімен барлық заңды тұлғалар жəне (немесе) олардың құрылымдық жəне оқшауланған бөлімшелері мен дара кәсіпкерлер ұсынады
Коммуналдық қалдықтарды жинау және шығару туралы есеп
1-қалдықтар
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға (қоса алғанда) дейін
31
ЭҚЖЖ 38-кодына сəйкес (38.12 "Қауіпті қалдықтарды жинау" және 38.22 "Қауіпті қалдықтарды өңдеу және жою" кодтарынан басқа) негізгі жəне (немесе) қосалқы қызмет түрлері "Қалдықтарды жинау, өңдеу және жою бойынша қызметтер, қалдықтарды кәдеге жарату" болып табылатын барлық заңды тұлғалар жəне (немесе) олардың құрылымдық жəне оқшауланған бөлімшелері мен дара кәсіпкерлер ұсынады
Қалдықтарды қайта өңдеу(сорттау), кәдеге жарату және көму(сақтауға беру) туралы есеп
2-қалдықтар
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға (қоса алғанда) дейін
32
Ауаны ластайтын тұрақты көздері бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық жəне оқшауланған бөлімшелері мен дара кәсіпкерлер ұсынады
Атмосфералық ауаны қорғау туралы есеп
2-ТП (ауа)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 сәуірге (қоса алғанда) дейін
33
Табиғи ресурстарды пайдаланатын, ластаушы заттар мен өндірістік қалдықтардың шығарындылары мен төгінділерінің тұрақты көздері бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық жəне оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер ұсынады
Қоршаған ортаны қорғауға жұмсалған шығындар туралы есеп
4-ОС
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 15 сәуірге (қоса алғанда) дейін
34

Представляют все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели с основным или вторичным видами деятельности "Сбор, обработка и распределение воды", "Канализационная система" согласно кодам ОКЭД – 36, 37
Отчет о работе водопровода, канализации и их отдельных сетей
1-ВК
годовая
до 22 февраля (включительно) после отчетного периода
Статистика энергетики и товарных рынков
35
Представляют все юридические лица и (или) их филиалы и представительства, осуществляющие производство, распределение и (или) продажу газообразного топлива по трубопроводам с основным или вторичными видами деятельности согласно коду ОКЭД – 35.2
Отчет о газовой сети
1-ГАЗ
годовая
до 1 февраля (включительно) после отчетного периода
36
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным или вторичным видом деятельности "Системы подачи пара и кондиционирования воздуха" согласно коду ОКЭД – 35.3
Отчет о работе тепловых электростанций и котельных
6-ТП
годовая
до 16 марта (включительно) после отчетного периода
37
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, независимо от вида экономической деятельности, являющиеся поставщиками и потребителями топлива и энергии
Топливно-энергетический баланс
1-ТЭБ
годовая
до 25 марта (включительно) после отчетного периода
Статистика инвестиций и строительства
38
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, осуществляющие инвестиционную деятельность, независимо от численности работающих
Отчет об инвестициях в основной капитал
1-инвест
месячная
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
39
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, осуществляющие инвестиционную деятельность, независимо от численности работающих
Отчет об инвестиционной деятельности
1-инвест
годовая
до 15 апреля (включительно) после отчетного периода
40
Представляют местные исполнительные органы (областные, районные и городские администрации) по делам архитектуры, градостроительства и строительства, а также крестьянские или фермерские хозяйства по вводимым в эксплуатацию объектам
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
1-ИС
месячная
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
41
Представляют местные исполнительные органы (областные, районные и городские администрации) по делам архитектуры, градостроительства и строительства, а также крестьянские или фермерские хозяйства по вводимым в эксплуатацию объектам
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
1-ИС
годовая
до 1 марта (включительно) после отчетного периода
42
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения осуществляющие в отчетном периоде ввод объектов в эксплуатацию независимо от численности работающих
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов
2-КС
месячная
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
43
Представляют юридические лица и их структурные и обособленные подразделения, осуществляющие в отчетном периоде ввод объектов в эксплуатацию независимо от численности работающих
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов
2-КС
годовая
до 1 марта (включительно) после отчетного периода
44
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видами деятельности "Строительство" согласно кодам ОКЭД 41-43 с численностью работающих более 100 человек
Отчет о выполненных строительных работах (услугах)
1-КС
месячная
до 4 числа (включительно) после отчетного периода
45
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видами деятельности "Строительство" согласно кодам ОКЭД 41-43 с численностью работающих до 100 человек
Отчет о выполненных строительных работах (услугах)
1-КС (малые)
квартальная
до 4 числа (включительно) после отчетного периода
46

ЭҚЖЖ 36, 37-кодтарына сәйкес негізгі немесе қосалқы қызмет түрлері "Суды жинау, өңдеу және бөлу", "Кәріз жүйесі" болып табылатын барлық заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық жəне оқшауланған бөлімшелері мен дара кәсіпкерлер ұсынылады
Су құбыры, кәріз және олардың жекелеген желілерінің жұмысы туралы есеп
1-ВК
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 22 ақпанға (қоса алғанда) дейін
Энергетика және тауар нарықтары статистикасы
35
ЭҚЖЖ - 35.2-кодына сәйкес негізгі және қосалқы қызмет түрлерімен құбырлар арқылы газ тәрізді отынды таратуды және (немесе) сатуды жүзеге асыратын барлық заңды тұлғалар мен (немесе) олардың филиалдары және өкілдіктері ұсынады
Газ желісі туралы есеп
1-ГАЗ
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға (қоса алғанда) дейін
36
ЭҚЖЖ 35.3-кодына сәйкес негізгі немесе қосалқы қызмет түрі "Бу беру және ауа баптау жүйелері" болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Жылу электр станциялары мен қазандықтардың жұмысы туралы есеп
6-ТП
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 16 наурызға (қоса алғанда) дейін
37
Экономикалық қызмет түріне қарамастан, отын мен энергияны жеткізушілер және тұтынушылар болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Отын-энергетикалық баланс
1-ТЭБ
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 наурызға (қоса алғанда) дейін
Инвестициялар және құрылыс статистикасы
38
Қызметкерлерінің санына қарамастан, инвестициялық қызметті іске асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Негізгі капиталға салынған инвестициялар туралы есеп
1-инвест
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 2-күнге (қоса алғанда) дейін
39
Қызметкерлерінің санына қарамастан, инвестициялық қызметті іске асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Инвестициялық қызмет туралы есеп
1-инвест
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 15 сәуірге (қоса алғанда) дейін
40
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс істері жөніндегі жергілікті атқарушы органдар (облыстық, аудандық және қалалық әкімшіліктер), сондай-ақ пайдалануға берілген объектілері бойынша шаруа немесе фермер қожалықтары ұсынады
Жеке құрылыс салушылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы есеп
1-ИС
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 2-күнге (қоса алғанда) дейін
41
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс істері жөніндегі жергілікті атқарушы органдар (облыстық, аудандық және қалалық әкімшіліктер), сондай-ақ пайдалануға берілген объектілері бойынша шаруа немесе фермер қожалықтары ұсынады
Жеке құрылыс салушылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы есеп
1-ИС
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 наурызға (қоса алғанда) дейін
42
Жұмыс істейтіндердің санына қарамастан, есепті кезеңде объектілерді пайдалануға беруді жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Объектілерді пайдалануға беру туралы есеп
2-КС
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 2-күнге (қоса алғанда) дейін
43
Жұмыс істейтіндердің санына қарамастан, есепті кезеңде объектілерді пайдалануға беруді жүзеге асыратын заңды тұлғалар және олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Объектілерді пайдалануға беру туралы есеп
2-КС
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 наурызға (қоса алғанда) дейін
44
ЭҚЖЖ 41-43 – кодтарына сәйкес негізгі және қосалқы қызмет түрлері "Құрылыс" болып табылатын, жұмыс істейтіндер саны 100 адамнан асатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Орындалған құрылыс жұмыстары (көрсетілетін қызметтер) туралы есеп
1-КС
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 4-күнге (қоса алғанда) дейін
45
ЭҚЖЖ 41-43 кодтарына сәйкес негізгі және қосалқы қызмет түрлері "Құрылыс" болып табылатын, жұмыс істейтіндер саны 100 адамға дейінгі заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Орындалған құрылыс жұмыстары (көрсетілетін қызметтер) туралы есеп
1-КС (шағын)
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 4-күнге (қоса алғанда) дейін
46

Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видами деятельности "Строительство" согласно кодам ОКЭД 41-43 независимо от численности работающих
Отчет о выполненных строительных работах (услугах)
1-КС
годовая
до 31 марта (включительно) после отчетного периода
47
Представляют органы государственного архитектурно-строительного контроля, органы архитектуры и градостроительства местных исполнительных органов
Анкета о начале производства строительно-монтажных работ по уведомлениям и разрешительным документам
F-001
полугодовая
до 10 числа (включительно) после отчетного периода
48
Представляют юридические лица, и (или) их структурные и обособленные подразделения, представившие в местные исполнительные органы государственного архитектурно-строительного контроля и органы архитектуры и градостроительства уведомление о начале производства строительно-монтажных работ
Анкета о ходе строительства и вводе в эксплуатацию объекта по уведомлению
F-004
годовая
до 15 марта (включительно) после отчетного периода
Статистика внутренней торговли
49
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения и индивидуальные предприниматели, являющиеся собственниками (владельцами) торговых рынков с основным (и) или вторичным видом деятельности (согласно коду ОКЭД 68.20.3)
Отчет о торговых рынках
12-торговля
годовая
до 10 февраля (включительно) после отчетного периода
50
Представляют юридические лица, созданные в организационно-правовой форме акционерного общества, осуществляющие организационное и техническое обеспечение торгов путем их непосредственного проведения с использованием торговой системы товарной биржи с основным видом экономической деятельности (согласно коду ОКЭД 66.11.1)
Отчет о деятельности товарной биржи
1-биржа
годовая
до 20 января (включительно) после отчетного периода
51
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с численностью работников свыше 100 человек, а также попавшие в выборку юридические лица с численностью работников до 100 человек, основной вид экономической деятельности которых относится к кодам ОКЭД:
45 – оптовая и розничная торговля автомобилями и мотоциклами и их ремонт; 46 – оптовая торговля, за исключением, автомобилей и мотоциклов; 47 – розничная торговля, кроме торговли автомобилями и мотоциклами;
56 – услуги по представлению продуктов питания и напитков
Отчет о реализации товаров и услуг
2-торговля
месячная
до 3 числа (включительно) после отчетного периода
52

ЭҚЖЖ 41-43 кодтарына сәйкес негізгі және қосалқы қызмет түрлері "Құрылыс" болып табылатын, жұмыс істейтіндердің санына қарамастан заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Орындалған құрылыс жұмыстары (көрсетілетін қызметтер) туралы есеп
1-КС
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 31 наурызға (қоса алғанда) дейін
47
Жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау органдары, сәулет және қала құрылысы органдары ұсынады
Хабарламалар және рұқсат алу құжаттары бойынша құрылыс-монтаждау жұмыстары жүргізіле бастағаны туралы сауалнама
F-001
жартыжылдық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне (қоса алғанда) дейін
48
Құрылыс-монтаж жұмыстарын жүргізе бастағаны туралы хабарламаларды мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы жөніндегі жергілікті атқарушы органдарға және сәулет және қала құрылысы органдарына ұсынған заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Хабарлама бойынша құрылыстың барысы және объектіні пайдалануға беру туралы сауалнама
F-004
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 15 наурызға (қоса алғанда) дейін
Ішкі сауда статистикасы
49
Негізгі және (немесе) қосалқы қызмет түрі бар (68.20.3 ЭҚЖЖ кодына сәйкес) сауда базарларының меншік иелері (иесі) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық пен оқшауланған бөлімшелері және дара кәсіпкерлер ұсынады
Сауда базарлары туралы есеп
12-сауда
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 ақпанға (қоса алғанда) дейін
50
Экономикалық қызметтің негізгі түрімен (ЭҚЖЖ 66.11.1 – кодына сәйкес) тауар биржасының сауда жүйесін пайдалана отырып, тікелей жүргізу жолымен сауда-саттықтарды ұйымдық және техникалық қамтамасыз етуді жүзеге асыратын акционерлік қоғамның ұйымдық-құқықтық нысанында құрылған заңды тұлғалар ұсынады
Тауар биржасының қызметі туралы есеп
1-биржа
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
51
Экономикалық қызметінің негізгі түрлері ЭҚЖЖ кодына сәйкес: 45 – автомобильдер мен мотоциклдерді көтерме және бөлшек саудада сату және оларды жөндеу;
46 –автомобильдер мен мотоциклдер саудасынан басқа, көтерме сауда; 47 – автомобильдер мен мотоциклдерді сатудан басқа, бөлшек сауда;
56 – тамақ өнімдері мен сусындарды ұсыну бойынша қызметтер, бөлшек сауда кодына жататын заңды тұлғалар және (немесе) олардың қызметкерлерінің саны 100-ден жоғары құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, сондай-ақ қызметкерлерінің саны
100 адамға дейін іріктемеге түскен заңды тұлғалар ұсынады
Тауарлар мен көрсетілетін қызметтерді өткізу туралы есеп
2-сауда
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 3-күнге (қоса алғанда) дейін
52

Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения и индивидуальные предприниматели (собственники, арендаторы), осуществляющие эксплуатацию автозаправочных, автогазозаправочных, автогазонаполнительных компрессорных станций с основным (и) или вторичным видом экономической деятельности (согласно коду ОКЭД 47.30.1)
Отчет о деятельности автозаправочных, газозаправочных и газонаполнительных станций
G-003
годовая
до 31 марта (включительно) после отчетного периода
53
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели (попавшие в выборку), с основным видом экономической деятельности согласно кодам ОКЭД: 45 – оптовая и розничная торговля автомобилями и мотоциклами и их ремонт; 46 – оптовая торговля, за исключением, автомобилей и мотоциклов; 47 – розничная торговля, кроме торговли автомобилями и мотоциклами; 56 – услуги по представлению продуктов питания и напитков
Отчет о реализации товаров и услуг
1-ВТ
годовая
до 15 марта (включительно) после отчетного периода
Статистика внешней и взаимной торговли
54
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели, а также физические лица, осуществляющие экспорт и (или) импорт с государствами-членами Евразийского экономического союза
Отчет о взаимной торговле товарами
c государствами-членами Евразийского экономического союза
1-ТС
месячная
до 20 числа (включительно) после отчетного периода
Статистика транспорта
55
Представляют юридические лица и (или) их структурные подразделения, независимо от численности работников, с основным видом деятельности - "Грузовые перевозки автомобильным транспортом и услуги по перевозкам" (согласно коду ОКЭД 49.4), с основным и вторичным видом деятельности "Прочий пассажирский сухопутный транспорт" (код ОКЭД 49.3), а также индивидуальные предприниматели, осуществляющие деятельность на городском электрическом транспорте (коды ОКЭД 49.31.2 и 49.31.3)
Отчет о работе автомобильного и городского электрического транспорта
1-ТР (авто, электро)
годовая
до 20 января (включительно) после отчетного периода
56
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности – транспорт (согласно коду ОКЭД 49-51), а также юридические лица, осуществляющие вторичные виды деятельности по перевозке пассажиров и грузов на коммерческой основе, индивидуальные предприниматели, осуществляющие перевозки пассажиров и грузов на речном транспорте, а также перевозки пассажиров на морском и городском электрическом транспорте
Отчет о работе транспорта
1-транспорт
месячная
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
57
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, независимо от численности работников, с основным видом деятельности – пассажирский железнодорожный транспорт, междугородний (согласно коду ОКЭД 49.1) и грузовой железнодорожный транспорт (код ОКЭД 49.2), а также оказывающие услуги по предоставлению эксплуатационной длины железнодорожных линий
Отчет о протяженности эксплуатационной длины железнодорожных линий и работе железнодорожного транспорта
1-ЖД
годовая
до 15 апреля (включительно) после отчетного периода
58
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, с основным видом деятельности – пассажирский железнодорожный транспорт, междугородний (согласно коду ОКЭД 49.1), грузовой железнодорожный транспорт (код ОКЭД 49.2), а также предприятия других видов деятельности, имеющие на балансе подвижной состав железнодорожного транспорта
Отчет о подвижном составе железнодорожного транспорта
2-ЖД
годовая
до 15 апреля (включительно) после отчетного периода
59
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности - транспорт (согласно коду ОКЭД 49-51 и согласно коду ОКЭД с основным видом экономической деятельности 52.23.2), а так же юридические лица, осуществляющие вторичные виды деятельности по перевозке пассажиров и грузов на коммерческой основе, индивидуальные предприниматели, осуществляющие перевозки пассажиров и грузов на речном транспорте, а также перевозки пассажиров на морском и городском электрическом транспорте
Отчет о работе транспорта по видам сообщений
2-транспорт
годовая
до 10 апреля (включительно) после отчетного периода
60

Қызметтің негізгі немесе (және) қосалқы түрімен (ЭҚЖЖ 47.30.1-кодына сәйкес) автожанармай құю, автогаз құю, автогаз толтыру компрессорлық станцияларын пайдалануды жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық пен оқшауланған бөлімшелері және дара кәсіпкерлер (меншік иелері, жалға алушылар) ұсынады
Автожанармай құю, газ құю және газ толтыру станцияларының қызметі туралы есеп
G-003
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 31 наурызға (қоса алғанда) дейін
53
ЭҚЖЖ кодтарына сәйкес экономикалық қызметтің негізгі түрлері бар: 45 – автомобильдер мен мотоциклдердің көтерме және бөлшек саудасы және оларды жөндеу; 46 – автомобильдер мен мотоциклдер саудасынан басқа, көтерме сауда; 47 – автомобильдер мен мотоциклдер саудасынан басқа, бөлшек сауда;
56 – тамақ өнімдері мен сусындарды ұсыну бойынша қызметтер болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері және дара кәсіпкерлер (іріктемеге түскен) ұсынады
Тауарлар мен көрсетілетін қызметтерді өткізу туралы есеп
1-ВТ
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 15 наурызға (қоса алғанда) дейін
Сыртқы және өзара сауда статистикасы
54
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттермен экспорт және (немесе) импортты жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер, сондай-ақ жеке тұлғалар ұсынады
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттермен өзара тауарлар саудасы туралы есеп
1-ТС
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күніне (қоса алғанда) дейін
Көлік статистикасы
55
Қызметкерлерінің санына қарамастан, қызметінің негізгі түрі – "Автомобиль көлігімен жүктерді тасымалдау және тасымалдау бойынша көрсетілген қызметтер" (ЭҚЖЖ 49.4-кодына сәйкес), негізгі және қосалқы қызмет түрі "Құрлықтағы өзге де жолаушылар көлігі" (ЭҚЖЖ коды 49.3) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері, сондай-ақ (ЭҚЖЖ 49.31.2 және 49.31.3-кодтары) қалалық электр көлігі қызметтерін жүзеге асыратын дара кəсіпкерлер тапсырады
Автомобиль және қалалық электр көлігінің жұмысы туралы есеп
1-ТР (авто, электр)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
56
Қызметінің негізгі түрі - көлік (ЭҚЖЖ 49-51-кодына сәйкес) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, сондай-ақ жолаушыларды және жүктерді коммерциялық негізде тасымалдау бойынша қызметтің қосалқы түрін жүзеге асыратын заңды тұлғалар, өзен көлігінде жолаушылар және жүктерді тасымалдауды, сондай-ақ теңіз және қалалық электр көлігінде жолаушыларды тасымалдауды жүзеге асыратын дара кәсіпкерлер ұсынады
Көлік жұмысы туралы есеп
1-көлік
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 2-күнге дейін (қоса алғанда) дейін
57
Қызметкерлерінің санына қарамастан, қызметтің негізгі түрі – қалааралық жолаушылар теміржол көлігі (ЭҚЖЖ 49.1-кодына сәйкес) және жүк теміржол көлігі (ЭҚЖЖ коды 49.2) болып табылатын, сондай-ақ теміржол желісінің пайдаланымдылық ұзындығын ұсыну бойынша қызметтерді көрсететін заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Теміржол желісінің пайдаланымдылық ұзындығының қашықтығы және теміржол көлігінің жұмысы туралы есеп
1-ЖД
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 15 сәуірге (қоса алғанда) дейін
58
Қызметінің негізгі түрі – жолаушылар теміржол көлігі, қалааралық (ЭҚЖЖ 49.1-кодына сәйкес жүк теміржол көлігі (ЭҚЖЖ коды 49.2) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, сондай-ақ балансында теміржол көлігінің жылжымалы құрамы бар басқа қызмет түрлерінің кәсіпорындары ұсынады
Теміржол көлігінің жылжымалы құрамы туралы есеп
2-ЖД
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 15 сәуірге (қоса алғанда) дейін
59
Қызметінің негізгі түрі - көлік (ЭҚЖЖ 49-51-кодына сәйкес және Экономикалық қызмет түрлерінің
номенклатурасына сәйкес негізгі экономикалық қызмет түрі 52.23.2-кодына сәйкес) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, сондай-ақ жолаушыларды және жүктерді коммерциялық негізде тасымалдау бойынша қызметтің қосалқы түрін жүзеге асыратын заңды тұлғалар, өзен көлігінде жолаушылар және жүктертерді тасымалдауды, сондай-ақ теңіз және қалалық электр көлігімен жолаушылар тасымалдауды жүзеге асыратын дара кәсіпкерлер ұсынады
Қатынас түрлері бойынша көлік жұмысы туралы есеп
2-көлік
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 сәуірге (қоса алғанда) дейін
60

Представляют юридические лица и (или) их структурные подразделения, независимо от численности работников, с основным видом деятельности – складирование и хранение груза (согласно коду ОКЭД 52.1) и вспомогательные виды деятельности при транспортировке (код ОКЭД 52.2), а также с вторичным видом деятельности – складирование и хранение зерна (код ОКЭД 52.10.1)
Отчет об услугах предприятий вспомогательной транспортной деятельности
2-ТР (вспомогательная деятельность)
годовая
до 10 апреля (включительно) после отчетного периода
61
Представляют юридические лица и (или) их структурные подразделения, независимо от численности работников, с основным и (или) вторичным видом деятельности – речной пассажирский транспорт (согласно коду ОКЭД 50.3 и речной грузовой транспорт (код ОКЭД 50.4),а также юридические лица, осуществляющие вспомогательные услуги в области водного транспорта (код ОКЭД 52.22) и индивидуальные предприниматели, осуществляющие перевозки пассажиров и грузов на речном транспорте
Отчет о протяженности судоходных внутренних путей и подвижном составе внутреннего водного транспорта
1-ТР (внутренние воды)
годовая
до 1 марта (включительно) после отчетного периода
Статистика связи
62
Представляется юридическими лицами и (или) их структурными и обособленными подразделениями независимо от численности, имеющими основной и вторичный виды экономической деятельности согласно кодам ОКЭД 53 – почтовая и курьерская деятельность, 61 – связь, а также индивидуальными предпринимателями по списку
Отчет о почтовой и курьерской деятельности и услугах связи
3-связь
месячная
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
63
Представляется юридическими лицами и (или) их структурными подразделениями, независимо от численности, имеющими основной и вторичный виды экономической деятельности согласно коду ОКЭД53 – почтовая и курьерская деятельность, а также индивидуальными предпринимателями по списку
Отчет об услугах почтовой и курьерской деятельности
1-связь
годовая
до 25 марта (включительно) после отчетного периода
64
Представляется юридическими лицами и (или) их структурными и обособленными подразделениями, имеющими основной или вторичный виды экономической деятельности согласно коду ОКЭД61 – связь, а также индивидуальными предпринимателями по списку
Отчет об услугах связи
2-связь
годовая
до 31 марта (включительно) после отчетного периода
Статистика услуг
65
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с численностью работников свыше 100 человек, а также попавшие в выборку юридические лица с численностью работников до 100 человек, основной вид экономической деятельности которых относится к кодам ОКЭД 58-60, 62, 63, 64.20.0, 68-75, 77, 78, 80-82, 90-93, 95, 96.
Отчет об объеме оказанных услуг
2-услуги
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
66

Қызметкерлерінің санына қарамастан, негізгі қызмет түрі – жүкті қоймалау және сақтау (ЭҚЖЖ 52.1-кодына сәйкес) болып табылатын және тасымалдау кезіндегі қосалқы қызмет түрлері (ЭҚЖЖ коды 52.2) сондай-ақ (ЭҚЖЖ коды 52.10.1) астықты қоймаға қою және сақтау – қосалқы қызмет түрі бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері ұсынады
Қосалқы көлік қызметі кәсіпорындарының көрсететін қызметтері туралы есеп
2-ТР (қосалқы қызмет)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 сәуірге (қоса алғанда) дейін
61
Негізгі және (немесе) қосалқы қызмет түрі бар қызметкерлердің санына қарамастан, өзен жолаушылар көлігі (ЭҚЖЖ 50.3-кодына сәйкес) және өзен жүк көлігі (ЭҚЖЖ коды 50.4) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері, сондай-ақ су көлігінде қосалқы қызметті жүзеге асыратын (ЭҚЖЖ коды 52.22) заңды тұлғалар және өзен көлігінде жолаушылар мен жүктерді тасымалдауды жүзеге асыратын дара кәсіпкерлер ұсынады
Кеме жүзетін ішкі су жолдарының ұзындығы және ішкі су көлігінің жылжымалы құрамы туралы есеп
1-ТР (ішкі су)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 наурызға (қоса алғанда) дейін
Байланыс статистикасы
62
Қызметкерлерінің санына қарамастан ЭҚЖЖ
53 -пошталық және курьерлік қызметтер, 61 - байланыс кодтарына сәйкес негізгі және қосалқы экономикалық қызмет түрлеріне ие заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, сонымен қатар тізім бойынша дара кәсіпкерлер ұсынады
Пошталық және курьерлік қызмет және байланыс қызметтері туралы есеп
3-байланыс
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 2-күнге (қоса алғанда) дейін
63
Қызметкерлерінің санына қарамастан, ЭҚЖЖ
53 – пошта және курьерлік қызмет кодына сәйкес негізгі және қосалқы экономикалық қызмет түрлеріне ие заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері, сондай-ақ тізім бойынша дара кәсіпкерлер ұсынады
Пошта және курьерлік қызметтің қызмет көрсетулері туралы есеп
1-байланыс
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 наурызға (қоса алғанда) дейін
64
ЭҚЖЖ 61 – байланыс кодына сәйкес негізгі немесе қосалқы экономикалық қызмет түрлеріне ие заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық немесе оқшауланған бөлімшелері, сондай-ақ тізім бойынша дара кәсіпкерлер ұсынады
Байланыс қызметтері туралы есеп
2-байланыс
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 31 наурызға (қоса алғанда) дейін
Көрсетілетін қызмет статистикасы
65
Экономикалық қызметінің негізгі түрі ЭҚЖЖ 58-60, 62, 63, 64.20.0, 68-75, 77, 78, 80-82, 90-93, 95, 96 кодтарына жататын сәйкес заңды тұлғалар және (немесе) қызметкерлерінің саны 100-ден жоғары олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, сондай-ақ іріктемеге түскен қызметкерлерінің саны 100 адамға дейін заңды тұлғалар ұсынады
Көрсетілген қызметтер көлемі туралы есеп
2-қызмет көрсету
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-күнге (қоса алғанда) дейін
66

Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, независимо от численности, а также попавшие в выборку индивидуальные предприниматели с численностью работников до 50 человек с основным видом деятельности в сфере услуг, согласно кодам ОКЭД 58-60, 62, 63, 64.20.0, 68-75, 77, 78, 80-82, 90-93, 95, 96
Отчет об объеме оказанных услуг
2-услуги
годовая
до 30 марта (включительно) после отчетного периода
67
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, независимо от численности, с основным видом деятельности в области лизинга, согласно кодам по ОКЭД 64.91.1, 64.91.2, 77.11.2, 77.12.2, 77.31.2, 77.32.2, 77.33.2, 77.33.9, 77.34.2, 77.35.2, 77.39.2, 77.40.0
Отчет о лизинговой деятельности
1-лизинг
годовая
до 30 марта (включительно) после отчетного периода
Статистика культуры
68
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели, осуществляющие деятельность зоопарков, океанариума, а также предприятия, имеющие на своем балансе зоопарки, согласно коду ОКЭД 91.04.1
Отчет о деятельности зоопарка, океанариума
1-зоопарк, океанариум
годовая
до 13 января (включительно) после отчетного периода
69
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели с основным или вторичным видом деятельности согласно коду ОКЭД : 90.01.1 "Театральная деятельность" и 93.29.3 "Деятельность кукольных театров"
Отчет о деятельности театра
1-театр
годовая
до 16 января (включительно) после отчетного периода
70
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным или вторичным видом деятельности согласно коду ОКЭД – 90.01.3 "Деятельность цирков"
Отчет о деятельности цирка
1-цирк
годовая
до 16 января (включительно) после отчетного периода
71
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения и индивидуальные предприниматели с основным или вторичным видом деятельности согласно коду ОКЭД – 93.21.0 "Деятельность парков культуры и отдыха и тематических парков", юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели, имеющие на своем балансе парки
Отчет о деятельности парка развлечений и отдыха
1-парк
годовая
до 18 января (включительно) после отчетного периода
72
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели с основным или вторичным видом деятельности согласно коду ОКЭД – 91.02.0 "Деятельность музеев"
Отчет о деятельности музея
1-музей
годовая
до 23 января (включительно) после отчетного периода
73

Қызметкерлердің санына қарамастан ЭҚЖЖ 58-60, 62, 63, 64.20.0, 68-75, 77, 78, 80-82, 90-93, 95, 96 кодтарына сәйкес қызмет көрсету саласында негізгі қызмет түрі бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, сондай-ақ іріктемеге түскен қызметкерлерінің саны 50 адамға дейін дара кәсіпкерлер ұсынады
Көрсетілген қызметтер көлемі туралы есеп
2-қызмет көрсету
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 30 наурызға (қоса алғанда) дейін
67
Қызметкерлердің санына қарамастан ЭҚЖЖ бойынша 64.91.1, 64.91.2, 77.11.2, 77.12.2, 77.31.2, 77.32.2, 77.33.2, 77.33.9, 77.34.2, 77.35.2, 77.39.2, 77.40.0 кодтарына сәйкес лизинг саласындағы негізгі қызмет түрімен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Лизингтік қызмет туралы есеп
1-лизинг
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 30 наурызға (қоса алғанда) дейін
Мәдениет статистикасы
68
ЭҚЖЖ 91.04.1 кодына сәйкес хайуанаттар парктері, океанариум қызметін жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер,
сондай-ақ өз балансында хайуанаттар парктері бар кәсіпорындар ұсынады
Хайуанаттар паркі, океанариум қызметі туралы есеп
1-хайуанаттар паркі, океанариум
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 13 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
69
ЭҚЖЖ 90.01.1 "Театр қызметі" және 93.29.3 "Қуыршақ театрларының қызметі" кодтарына сәйкес негізгі немесе қосалқы қызмет түрлерімен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері мен дара кәсіпкерлер ұсынады
Театр қызметі туралы есеп
1-театр
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 16 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
70
ЭҚЖЖ – 90.01.3 "Цирк қызметі" кодына сәйкес негізгі немесе қосалқы қызметтер түрімен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Цирк қызметі туралы есеп
1- цирк
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 16 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
71
ЭҚЖЖ – 93.21.0 "Мәдени және демалыс саябақтары мен тақырыптық саябақтар қызметі" кодына сәйкес негізгі немесе қосалқы қызмет түрімен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері және дара кәсіпкерлер,
өз теңгерімінде саябағы бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер ұсынады
Ойын-сауық және демалыс саябағының қызметі туралы есеп
1-саябақ
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 18 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
72
ЭҚЖЖ – 91.02.0 "Мұражайлар қызметі" кодына сәйкес негізгі немесе қосалқы қызмет түрімен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер ұсынады
Музей қызметі туралы есеп
1-музей
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 23 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
73

Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели осуществляющие деятельность культурно-досуговых организаций, с основным или вторичным видом деятельности согласно коду ОКЭД – 93.29.9 "Прочие виды деятельности по организации отдыха и развлечений"
Отчет о деятельности культурно-досуговых организаций
1-досуг
годовая
до 19 января (включительно) после отчетного периода
74
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели с основным или вторичным видом деятельности согласно коду ОКЭД – 91.01.2 "Библиотечная деятельность, включая деятельность читальных залов, лекториев, демонстрационных залов"
Отчет о деятельности библиотеки
1-библиотека
годовая
до 27 января (включительно) после отчетного периода
75
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения и индивидуальные предприниматели с основным или вторичным видом деятельности согласно коду ОКЭД – 90.01.2 "Концертная деятельность"
Отчет о концертной деятельности
1-концерт
годовая
до 20 января (включительно) после отчетного периода
76
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели с основным или вторичным видом деятельности согласно коду ОКЭД – 59.11.0 "Деятельность по производству кино-, видеофильмов и телевизионных программ", 59.13.0 "Деятельность по распространению кинофильмов, видео и телевизионных программ" и 59.14.0 "Деятельность по показу кинофильмов"
Отчет о деятельности организаций, осуществляющих кинопоказ и производство кинофильмов
1-кино
годовая
до 23 января (включительно) после отчетного периода
Статистика туризма
77
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели, осуществляющие услуги по организации проживания, имеющие основной и вторичный виды экономической деятельности согласно коду ОКЭД – 55 "Услуги по организации проживания"
Отчет о деятельности мест размещения
2-туризм
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
78
В наблюдении принимают участие домашние хозяйства, попавшие в выборку
Анкета обследования домашних хозяйств о расходах на поездки
Н-050
годовая
до 30 января (включительно)
79
Опрашиваются посетители (нерезиденты) в аэропортах, на железнодорожных вокзалах, на автостанциях и на автомобильных пунктах пропуска на момент выезда из Казахстана
Анкета обследования посетителей
Н-060
два раза в год
до 20 января (включительно) и до 5 июля (включительно)
Статистика инноваций
80
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с численностью свыше 100 человек – сплошным методом, численностью до 100 человек - выборочным методом с основным видом экономической деятельности согласно кодам ОКЭД
01-03, 05-09, 10-33, 35, 36-39, 41-43, 45-47, 49-53, 58-63, 64-66, 71, 72, 73, 85.4, 86 и организации, независимо от вида экономической деятельности, осуществлявшие инновационную деятельность по списку
Отчет об инновационной деятельности
1-инновация
годовая
до 25 февраля (включительно) после отчетного периода
Статистика науки
81

ЭҚЖЖ – 93.29.9 "Демалысты және ойын-сауық ұйымдастыру жөніндегі қызметтің өзге де түрлері" кодына сәйкес негізгі немесе қосалқы қызмет түрімен мәдени-демалыс ұйымының қызметін жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер ұсынады
Мәдени-демалыс ұйымдарының қызметі туралы есеп
1-демалыс
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 19 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
74
ЭҚЖЖ – 91.01.2 "Оқырмандар залын, лекторийлар, көрсету залдарының қызметін қоса алғанда кітапхана қызметі" кодына сәйкес негізгі немесе қосалқы қызмет түрімен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер ұсынады
Кітапхана қызметі туралы есеп
1-кітапхана
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 27 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
75
ЭҚЖЖ – 90.01.2 "Концерт қызметі" кодына сәйкес негізгі немесе қосалқы қызмет түрімен заңды тұлағалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер ұсынады
Концерт қызметі туралы есеп
1-концерт
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
76
ЭҚЖЖ – 59.11.0 "Кино, бейнефильмдер және телевизиялық бағдарламаларды шығару бойынша қызмет", 59.13.0 "Кино, бейнефильмдер және телевизиялық бағдарламалар тарату бойынша қызмет" және 59.14.0 "Кинофильмдер көрсету бойынша қызмет" кодтарына сәйкес негізгі немесе қосалқы қызмет түрімен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер ұсынады
Кино көрсетуді және кинофильмдерді шығаруды жүзеге асыратын ұйымдардың қызметі туралы есеп
1-кино
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 23 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
Туризм статистикасы
77
ЭҚЖЖ – "Тұруды үйымдастыру жөнінде қызмет көрсету" 55-кодына сәйкес негізгі және қосалқы экономикалық қызмет түрлерінен тұратын орынды ұйымдастыру бойынша қызметтер көрсетуді жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсiпкерлер ұсынады
Орналастыру орындарының қызметі туралы есеп
2-туризм
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25 күнге (қоса алғанда) дейін
78
Байқауға іріктемеге түскен үй шаруашылықтары қатысады
Үй шаруашылықтарының сапарларға жұмсаған шығыстары туралы зерттеу сауалнамасы
Н-050
жылдық
30 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
79
Қазақстаннан шығу сәтінде әуежайларда, теміржол вокзалдарында, автостанцияларда және автомобильді өткізу бекеттерінде келушілерден (резидент еместерден) пікіртерім алынады
Келушілерді зерттеу сауалнамасы
Н-060
жылына екі рет
20 қаңтарға (қоса алғанда) және 5 шілдеге (қоса алғанда) дейін
Инновациялар статистикасы
80
Негізгі қызмет түрі ЭҚЖЖ 01-03, 05-09, 10-33, 35,
36-39, 41-43, 45-47, 49-53, 58-63, 64-66, 71, 72, 73, 85.4, 86 кодтарына сәйкес саны 100 адамнан асатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері – жаппай әдіспен, саны
100 адамға дейінгілер – іріктемелі әдіспен және инновациялық қызметті жүзеге асыратын, экономикалық қызмет түріне қатыссыз ұйымдар тізім бойынша ұсынады
Инновациялық қызмет туралы есеп
1-инновация
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанға (қоса алғанда) дейін
Ғылым статистикасы
81

Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видами экономической деятельности согласно кодам ОКЭД 72, 85.4 и организации, независимо от вида экономической деятельности, осуществлявшие научно-исследовательские и опытно-конструкторские работы по списку
Отчет о научно-исследовательских и опытно-конструкторских работах
1-наука
годовая
до 25 января (включительно) после отчетного периода
Статистика информационно-коммуникационных технологий
82
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с видами экономической деятельности согласно кодам ОКЭД 01-03, 05-09, 10-33, 35, 36-39, 41-43, 45-47, 49-53, 55, 56, 58-63, 64.19, 64.92, 65, 68-74, 77-82, 86, 90, 93, 95.1, 96.04 с численностью свыше 100 человек, а также с ОКЭД 84.11, 84.12, 84.13, 84.21, 84.30 независимо от численности - сплошным методом, по указанным ОКЭД-ам (исключая ОКЭД 84.11, 84.12, 84.13, 84.21, 84.30) с численностью до 100 человек – выборочным методом, а также индивидуальные предприниматели, осуществляющие электронную коммерцию, независимо от ОКЭД, по списку
Отчет об использовании информационно-коммуникационных технологий на предприятиях
3-информ
годовая
до 19 января (включительно) после отчетного периода
83
В наблюдении принимают участие домашние хозяйства, попавшие в выборку
Анкета обследования домашнего хозяйства об использовании информационно-коммуникационных технологий
Н-020
годовая
до 30 января (включительно)
Статистика труда и занятости
84
Представляют все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения всех видов экономической деятельности, с численностью работников свыше 100 человек, а также с численностью до 100 человек, кроме отчитывающихся по статистической форме "О деятельности малого предприятия" (индекс 2-МП, периодичность квартальная)
Отчет по труду
1-Т
квартальная
до 10 числа (включительно) после отчетного периода
85
Представляют все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения всех видов экономической деятельности, с численностью работников свыше 100 человек, а также с численностью до 100 человек, кроме отчитывающихся по статистической форме "О деятельности малого предприятия" (индекс 2-МП, периодичность годовая)
Отчет по труду
1-Т
годовая
до 12 февраля (включительно) после отчетного периода
86
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с численностью работников свыше 250 человек, а также попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с численностью работников до 250 человек, кроме отчитывающихся по статистической форме "О деятельности малого предприятия" (индекс 2-МП, периодичность годовая)
Отчет о структуре и распределении заработной платы
2-Т (оплата труда)
один раз в год
до 31 мая (включительно) отчетного периода
87
Представляют все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности в сфере сельского, лесного и рыбного хозяйства, промышленности, строительства, транспорта и складирования, услуг по проживанию и питанию, информации и связи, профессиональной, научной и технической деятельности, здравоохранения и социальных услуг, за исключением отчитывающихся по статистической форме "О деятельности малого предприятия" (индекс 2-МП, периодичность годовая)
Отчет о численности работников, занятых во вредных и других неблагоприятных условиях труда
1-Т (Условия труда)
годовая
до 31 января (включительно) после отчетного периода
88
Представляют все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения со списочной численностью работников свыше 100 человек, осуществляющие все виды экономической деятельности, кроме: финансовой и страховой деятельности; государственного управления и обороны; обязательного социального обеспечения; деятельности по предоставлению прочих видов услуг; деятельности экстерриториальных организаций и органов
Отчет о численности и потребности в кадрах крупных и средних предприятий
1-Т (вакансия)
один раз в год
до 20 января (включительно) отчетного периода
89
Опрашиваются члены домашних хозяйств в возрасте 15 лет и старше
Анкета выборочного обследования занятости населения
Т-001
месячная
21 января,
18 февраля, 18 марта, ,
22 апреля, 20 мая,
17 июня
22 июля,
19 августа,
16 сентября,
21 октября,
18 ноября,
16 декабря
90
Опрашиваются члены домашних хозяйств в возрасте 15 лет и старше
Достойный труд
Т-004
три раза в год
22 июля, 19 августа,
16 сентября
Статистика цен
91

ЭҚЖЖ 72, 85.4 - кодтарына сәйкес экономикалық қызметтің негізгі және қосалқы түрі бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері және тізім бойынша экономикалық қызмет түрлеріне қарамастан ғылыми-зерттеу және тәжірибелік конструкторлық жұмыстарды жүзеге асыратын ұйымдар ұсынады
Ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық жұмыстар туралы есеп
1-ғылым
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар статистикасы
82
Экономикалық қызмет түрлері ЭҚЖЖ 01-03, 05-09, 10-33, 35, 36-39, 41-43, 45-47, 49-53, 55, 56, 58-63, 64.19, 64.92, 65, 68-74, 77-82, 86, 90, 93, 95.1, 96.04 кодтарына сәйкес саны 100 адамнан асатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, сондай-ақ ЭҚЖЖ 84.11, 84.12, 84.13, 84.21, 84.30 санына қатыссыз - жаппай әдіспен, көрсетілген ЭҚЖЖ бойынша (ЭҚЖЖ 84.11, 84.12, 84.13, 84.21, 84.30 қоспағанда) саны 100 адамға дейінгілер - іріктемелі әдіспен, сондай-ақ ЭҚЖЖ-ға қатыссыз, электронды коммерцияны жүзеге асыратын дара кәсіпкерлер тізім бойынша ұсынады
Кәсіпорындарда ақпараттық–коммуникациялық технологияларды пайдалану туралы есеп
3-ақпарат
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 19 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
83
Байқауға іріктемеге түскен үй шаруашылықтары қатысады
Үй шаруашылығын ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалануы туралы зерттеу сауалнамасы
Н-020
жылдық
30 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
Еңбек және жұмыспен қамту статистикасы
84
Қызметкерлердің саны 100 адамнан асатын, сондай-ақ "Шағын кәсіпорынның қызметі туралы"
(2-ШК индексі, кезеңділігі тоқсандық) статистикалық нысан бойынша есеп беретіндерден басқа, саны 100 адамға дейін экономикалық қызметтің барлық түрлерінің барлық заңды тұлғалары мен (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Еңбек бойынша есеп
1-Т
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне (қоса алғанда) дейін
85
Қызметкерлердің саны 100 адамнан асатын, сондай-ақ "Шағын кәсіпорынның қызметі туралы"
(2-ШК индексі, кезеңділігі жылдық) статистикалық нысан бойынша есеп беретіндерден басқа, саны 100 адамға дейін экономикалық қызметтің барлық түрлерінің барлық заңды тұлғалары мен (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Еңбек бойынша есеп
1-Т
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 12 ақпанға (қоса алғанда) дейін
86
Қызметкерлер саны 250 адамнан асатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, сонымен қатар "Шағын кәсіпорынның қызметі туралы" (2-ШК индексі, кезеңділігі жылдық) статистикалық нысаны бойынша есеп бергендерден басқа, қызметкерлерінің саны 250 адамға дейінгі іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Құрылымы және жалақыны бөлу туралы есеп
2-Т (еңбекақы)
жылына бір рет
есепті кезеңнің 31 мамырына (қоса алғанда) дейін
87
(2-ШК индексі, кезеңділігі жылдық) "Шағын кәсіпорынның қызметі туралы" статистикалық нысаны бойынша есеп беретіндерді қоспағанда, ауыл, орман және балық шаруашылығы, өнеркәсіп, құрылыс, көлік және қоймалау, тұру және тамақтандыру бойынша көрсетілетін қызметтер, ақпарат және байланыс, кәсіби, ғылыми және техникалық қызмет, денсаулық сақтау және әлеуметтік қызмет саласындағы негізгі қызмет түрлері бар барлық заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Зиянды және басқа да қолайсыз еңбек жағдайларында жұмыс істейтін қызметкерлердің саны туралы есеп
1-Т (Еңбек жағдайы)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 31 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
88
Қызметкерлерінің тізімдік саны 100 адамнан асатын қаржы және сақтандыру қызметінен; мемлекеттік басқару және қорғаныстан; міндетті әлеуметтік қамтамасыз етуден; өзге де көрсетілетін қызмет түрлерін ұсыну бойынша қызметтен; аумақтан тыс ұйымдардың және органдардың қызметінен басқа барлық экономикалық қызмет түрлерімен айналысатын барлық заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Ірі және орта кәсіпорындардағы кадрларға қажеттілік және саны туралы есеп
1-Т (бос жұмыс орны)
жылына бір рет
есепті кезеңнің 20 қаңтарына (қоса алғанда) дейін
89
Үй шаруашылығының 15 жас және одан асқан жастағы мүшелері сұралады
Халықтың жұмыспен қамтылуын іріктемелі зерттеу сауалнамасы
Т-001
айлық
21 қаңтар,
18 ақпан,
18 наурыз,
22 сәуір,
20 мамыр,
17 маусым
22 шілде,
19 тамыз,
16 қыркүйек,
21 қазан,
18 қараша,
16 желтоқсан
90
15 жас және одан асқан жастағы үй шаруашылығының мүшелерінен сұралады
Лайықты еңбек
Т-004
жылына үш рет
22 шілде,
19 тамыз,
16 қыркүйек
Баға статистикасы
91

Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и (или) вторичным видами деятельности согласно кодам ОКЭД: 05-39,46
Отчет о ценах на произведенную промышленную продукцию (товары, услуги) и ценах приобретения продукции производственно-технического назначения
1-ЦП
месячная
до 17 числа (включительно) отчетного периода
92
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, осуществляющие экспорт и (или) импорт товаров, продукции
Отчет о ценах экспортных поставок и импортных поступлений товаров, продукции
1-Ц (экспорт, импорт)
месячная
до 15 числа (включительно) отчетного периода
93
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их филиалы и представительства с основным или вторичным видами деятельности согласно коду ОКЭД:
02 – Лесоводство и лесозаготовки
Отчет о ценах на древесину необработанную и связанные с ней услуги
1-ЦП (лес)
квартальная
до 23 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
94
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным или вторичным видами деятельности согласно кодам ОКЭД: 45 – Оптовая и розничная торговля автомобилями и мотоциклами и их ремонт, 46 – Оптовая торговля, за исключением автомобилей и мотоциклов
Отчет о ценах оптовых продаж (поставок) товаров, продукции
1-Ц (опт)
месячная
до 22 числа (включительно) отчетного периода
95
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели с основным или вторичным видом деятельности согласно коду ОКЭД: 68.20 – Аренда и управление собственной или арендуемой недвижимостью
Отчет о ценах на аренду коммерческой недвижимости
1-Ц (аренда)
месячная
до 3 числа (включительно) после отчетного периода
96
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности согласно коду ОКЭД: 61 - Связь
Отчет о тарифах на услуги связи для юридических лиц
1-тариф (связь)
месячная
до 21 числа (включительно) отчетного периода
97
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их филиалы и представительства, с основным видом деятельности согласно коду ОКЭД: 53.1 – Почтовые услуги в соответствии с обязательствами по предоставлению услуг в зоне всеобщего охвата
Отчет о тарифах на почтовые услуги для юридических лиц
1-тариф (почта)
месячная
до 21 числа (включительно) отчетного периода
98

ЭҚЖЖ кодтарына сәйкес негізгі және (немесе) қосалқы қызмет түрлері 05-39, 46 болып табылатын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Өндірілген өнеркәсіптік өнімдердің (тауарлардың, көрсетілетін қызметтердің) бағасы және өндірістік-техникалық мақсаттағы өнімдерді сатып алу бағасы туралы есеп
1-ЦП
айлық
есепті кезеңнің 17-күніне (қоса алғанда) дейін
92
Тауарлардың, өнімдердің экспортын және (немесе) импортын жүзеге асыратын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Тауарлардың, өнімдердің экспорттық жеткізілімдері мен импорттық түсімдерінің бағасы туралы есеп
1-Ц (экспорт, импорт)
айлық
есепті кезеңнің 15-күніне (қоса алғанда) дейін
93
ЭҚЖЖ 02-кодына сәйкес Орман шаруашылығы және ағаш дайындау негізгі немесе қосалқы қызмет түрлерімен іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың филиалдары мен өкілдіктері ұсынады
Өңделмеген сүрек және cоған байланысты көрсетілетін қызметтердің бағасы туралы есеп
1-ЦП (орман)
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 23-күніне (қоса алғанда) дейін
94
ЭҚЖЖ кодтарына сәйкес қызметінің негізгі немесе қосалқы түрлері: 45 – Автомобильдер мен мотоциклдерді көтерме және бөлшек саудада сату және оларды жөндеу,
46 – Автомобильдер мен мотоциклдер саудасынан басқа, көтерме сауда болып табылатын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Тауарлардың, өнімдердің көтерме саудада сату (жеткізілім) бағасы туралы есеп
1-Ц (көтерме)
айлық
есепті кезеңнің 22-күніне (қоса алғанда) дейін
95
ЭҚЖЖ кодына сәйкес қызметінің негізгі немесе қосалқы түрі 68.20 – Жеке меншік немесе жалданатын жылжымайтын мүлікті жалға беру және басқару болып табылатын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, жеке кәсіпкерлер ұсынады
Коммерциялық жылжымайтын мүлікті жалға беру бағасы туралы есеп
1-Ц (жалға беру)
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 3-күнге (қоса алғанда) дейін
96
ЭҚЖЖ Байланыс 61-кодына сәйкес негізгі қызмет түрімен іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Заңды тұлғаларға көрсетілген байланыс қызметтерінің тарифтері туралы есеп
1-тариф (байланыс)
айлық
есепті кезеңнің 21-күніне (қоса алғанда) дейін
97
ЭҚЖЖ Жалпыға бірдей қамту аймағында қызметтерді ұсыну міндеттемелеріне сәйкес пошталық қызметтер
53.1-кодына сәйкес негізгі қызмет түрімен іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың филиалдары мен өкілдіктері ұсынады
Заңды тұлғаларға көрсетілген пошталық қызметтердің тарифтері туралы есеп
1-тариф (пошта)
айлық
есепті кезеңнің 21-күніне (қоса алғанда) дейін
98
ЭҚЖЖ Өзге де почталық және курьерлік қызмет

Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их филиалы и представительства, с основным видом деятельности согласно коду ОКЭД :53.2 – Прочая почтовая и курьерская деятельность
Отчет о тарифах на курьерские услуги для юридических лиц
1-тариф (курьер)
месячная
до 21 числа (включительно) отчетного периода
99
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности согласно коду ОКЭД:
51 - Воздушный транспорт
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями воздушного транспорта
1- тариф (воздушный)
месячная
до 15 числа (включительно) отчетного периода
100
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности согласно коду ОКЭД: 49.20 – Грузовой железнодорожный транспорт
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями железнодорожного транспорта
1-тариф (железнодорожный)
месячная
до 15 числа (включительно) отчетного периода
101
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности согласно код ОКЭД: 49.41 - Грузовые перевозки автомобильным транспортом
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями автомобильного транспорта
1-тариф (автомобильный)
месячная
до 16 числа (включительно) отчетного периода
102
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности согласно ОКЭД: 49.50 - Транспортирование по трубопроводу
Отчет о тарифах на транспортировку грузов предприятиями трубопроводного транспорта
1-тариф (трубопроводный)
месячная
до 15 числа (включительно) отчетного периода
103
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности согласно коду
ОКЭД: 50.40 - Речной грузовой транспорт
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями внутреннего водного транспорта
1-тариф (внутренний водный)
месячная
до 15 числа (включительно) отчетного периода
104
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным или вторичным видом деятельности согласно коду ОКЭД: 41-43
Отчет о ценах на приобретенные строительные материалы, детали и конструкции
1-ЦСМ
месячная
до 20 числа (включительно) отчетного периода
105
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, крестьянские или фермерские хозяйства с основным или вторичным видом деятельности согласно коду ОКЭД:
01 - "Растениеводство и животноводство, охота и предоставление услуг в этих областях"
Отчет о ценах производителей на продукцию сельского хозяйства и приобретенные услуги
1-ЦСХ
месячная
до 16 числа (включительно) отчетного периода

53.2-кодына сәйкес негізгі қызмет түрімен іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың филиалдары мен өкілдіктері ұсынады
Заңды тұлғаларға көрсетілген курьерлік қызметтердің тарифтері туралы есеп
1-тариф (курьер)
айлық
есепті кезеңнің 21-күніне (қоса алғанда) дейін
99
ЭҚЖЖ Әуе көлігі 51-кодына сәйкес негізгі қызмет түрімен іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Әуе көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
1- тариф (әуе)
айлық
есепті кезеңнің 15-күніне (қоса алғанда) дейін
100
ЭҚЖЖ Жүк теміржол көлігі 49.20-кодына сәйкес негізгі қызмет түрімен іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Теміржол көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
1-тариф (теміржол)
айлық
есепті кезеңнің 15-күніне (қоса алғанда) дейін
101
ЭҚЖЖ 49.41-кодына сәйкес негізгі қызмет түрімен Автомобиль көлігімен жүк тасымалдау болып табылатын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Автомобиль көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
1-тариф (автомобиль)
айлық
есепті кезеңнің 16-күніне (қоса алғанда) дейін
102
ЭҚЖЖ Құбыржолдарымен тасымалдау 49.50-кодына сәйкес негізгі қызмет түрімен іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Құбыр көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
1-тариф (құбыр)
айлық
есепті кезеңнің 15-күніне (қоса алғанда) дейін
103
ЭҚЖЖ Өзен жүк көлігі 50.40 - кодына сәйкес негізгі қызмет түрімен іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Ішкі су көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
1-тариф (ішкі су)
айлық
есепті кезеңнің 15-күніне (қоса алғанда) дейін
104
ЭҚЖЖ кодына сәйкес қызметінің негізгі немесе қосалқы түрі 41-43 болып табылатын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Сатып алынған құрылыс материалдарының, бөлшектер мен конструкциялардың бағасы туралы есеп
1- ЦСМ
айлық
есепті кезеңнің 20-күніне (қоса алғанда) дейін
105
ЭҚЖЖ - коды 01 негiзгi немесе қосалқы экономикалық қызмет түрлері "Өсімдік және мал шаруашылығы, аңшылық және осы салаларда қызметтер ұсыну" іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, шаруа немесе фермер қожалықтары ұсынады
Өндірушілердің ауыл шаруашылығы өніміне және сатып алынған көрсетілетін қызметтерге бағасы туралы есеп
1-ЦСХ
айлық
есепті кезеңнің 16-күніне (қоса алғанда) дейін

106
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели с основным или вторичным видом деятельности согласно коду ОКЭД:
03 – Рыболовство и аквакультура, а также физические лица при наличии разрешения на пользование животным миром и ведение рыбного хозяйства
Отчет о ценах на продукцию рыболовства и аквакультуры
1-ЦП (рыба)
квартальная
до 25 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
107
Представляют социально-предпринимательские корпорации и (или) аффилированные им лица
Отчет о ценах и объемах закупа и реализации социально-значимых продовольственных товаров стабилизационных фондов
1-СФ
месячная
до 3 числа (включительно) после отчетного периода
108
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, с основным или вторичным видом деятельности согласно коду ОКЭД: 52 – Складское хозяйство и вспомогательная транспортная деятельность, 73 – Рекламная деятельность и изучение рыночной конъюнктуры
Отчет о ценах производителей на услуги
1-Ц (услуги)
квартальная
до 5 числа (включительно) после отчетного периода
Структурная статистика
109
Представляют юридические лица, осуществляющие предпринимательскую деятельность и филиалы иностранных юридических лиц, со списочной численностью работающих более 100 человек. Не представляют статистическую форму организации образования, здравоохранения, банки, страховые организации, единый накопительный пенсионный фонд, общественные фонды, общественные объединения
Отчет о финансово-хозяйственной деятельности предприятия
1-ПФ
годовая
до 5 апреля (включительно) после отчетного периода
110
Представляют юридические лица, осуществляющие предпринимательскую деятельность и филиалы иностранных юридических лиц, со списочной численностью работающих более 100 человек. Не представляют статистическую форму организации образования, здравоохранения, банки, страховые организации, единый накопительный пенсионный фонд, общественные фонды, общественные объединения
Отчет о финансово-хозяйственной деятельности предприятия
1-ПФ
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
111
Представляют юридические лица, осуществляющие деятельность по предоставлению микрокредитов
Отчет о микрокредитной деятельности
1-МКО
годовая
до 10 апреля (включительно) после отчетного периода
112
Представляют юридические лица, осуществляющие деятельность по предоставлению микрокредитов
Отчет о микрокредитной деятельности
1-МКО
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода

106
ЭҚЖЖ кодына сәйкес негізгі немесе қосалқы қызмет түрі: 03 Балық аулау және акваөсіру болып табылатын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, жеке кәсіпкерлер, сондай-ақ жануарлар дүниесін пайдалануға және балық шаруашылығын жүргізуге рұқсаты бар болған кезде жеке тұлғалар ұсынады
Балық аулау және акваөсіру өнімінің бағасы туралы есеп
1-ЦП (балық)
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күніне (қоса алғанда) дейін
107
Әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациялар және (немесе) оларға үлестес тұлғалар ұсынады
Тұрақтандыру қорларының әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларын сатып алу және өткізу бағасы мен көлемі туралы есеп
1-СФ
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 3-күніне (қоса алғанда) дейін
108
ЭҚЖЖ кодына сәйкес қызметінің негізгі немесе қосалқы түрі 52 – Қойма шаруашылығы және қосалқы көліктік қызмет және 73 – Жарнама қызметі және нарық конъюнктурасын зерделеу болып табылатын іріктемеге түскен заңды тұлғалар мен (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Өндірушілердің көрсетілетін қызметтеріне бағалары туралы есеп
1- Ц (көрсетілетін қызметтер)
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне (қоса алғанда) дейін
Құрылымдық статистика
109
Жұмыс істейтіндердің тізімдік саны 100 адамнан асатын, кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалар мен шетелдік заңды тұлғалардың филиалдары ұсынады. Статистикалық нысанды білім беру, денсаулық сақтау ұйымдары, банктер, сақтандыру ұйымдары, бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры, қоғамдық қорлар, қоғамдық бірлестіктер ұсынбайды
Кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы есеп
1-ПФ
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
5 сәуірге (қоса алғанда) дейін
110
Жұмыс істейтіндердің тізімдік саны 100 адамнан асатын, кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалар мен шетелдік заңды тұлғалардың филиалдары ұсынады. Статистикалық нысанды білім беру, денсаулық сақтау ұйымдары, банктер, сақтандыру ұйымдары, бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры, қоғамдық қорлар, қоғамдық бірлестіктер ұсынбайды
Кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы есеп
1-ПФ
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-күніне
(қоса алғанда) дейін
111
Микрокредиттерді ұсыну бойынша қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалар ұсынады
Микрокредиттік қызмет туралы есеп
1-МКО
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 сәуірге (қоса алғанда) дейін
112
Микрокредиттерді ұсыну бойынша қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалар ұсынады
Микрокредиттік қызмет туралы есеп
1-МКО
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-күнге (қоса алғанда) дейін

113
Представляют юридические лица и (или) филиалы иностранных юридических лиц, осуществляющие предпринимательскую деятельность, со списочной численностью работников не более 100 человек. Не представляют статистическую форму организации образования, здравоохранения, банки, страховые организации, единый накопительный пенсионный фонд, общественные объединения, общественные фонды
Отчет о деятельности малого предприятия
2-МП
годовая
до 31 марта (включительно) после отчетного периода
114
Представляют юридические лица и (или) филиалы иностранных юридических лиц, осуществляющие предпринимательскую деятельность, со списочной численностью работников не более 100 человек. Не представляют статистическую форму организации образования, здравоохранения, банки, страховые организации, единый накопительный пенсионный фонд, общественные объединения, общественные фонды
Отчет о деятельности малого предприятия
2-МП
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
115
Представляют юридические лица, занимающиеся предпринимательской деятельностью, со списочной численностью работников свыше 100 человек и (или) их филиалы и представительства независимо от численности работников. Кроме этого, представляют государственные (бюджетные) учреждения, организации
здравоохранения и образования, банки, страховые компании, предприятия, осуществляющие деятельность в области права, единый накопительный пенсионный фонд, общественные фонды, общественные объединения – независимо от численности работников
Отчет о состоянии основных фондов
11
годовая
до 15 апреля (включительно) после отчетного периода
Статистика конъюнктурных обследований
116
Представляют юридические лица и (или) их структурные подразделения с основным видом деятельности "Промышленность" (согласно кодам ОКЭД 05-33, 35-39)
Анкета конъюнктурного обследования деятельности промышленных предприятий
КП-001
квартальная
до 25 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
117
Представляют юридические лица и (или) их структурные подразделения с основным видом деятельности "Сельское хозяйство" (согласно кодам ОКЭД 01.1-01.64)
Анкета конъюнктурного обследования деятельности сельскохозяйственных предприятий
КС-001
квартальная
до 25 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
118
Представляют юридические лица и (или) их структурные подразделения с основным видом деятельности "Строительство" (согласно кодам ОКЭД 41-43)
Анкета конъюнктурного обследования деятельности строительных организаций
КС-002
квартальная
до 25 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода

113
Қызметкерлерінің тізімдік саны 100 адамнан аспайтын, кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) шетелдік заңды тұлғалардың филиалдары ұсынады. Статистикалық нысанды білім беру, денсаулық сақтау ұйымдары, банктер, сақтандыру ұйымдары, бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры, қоғамдық бірлестіктер, қоғамдық қорлар ұсынбайды
Шағын кәсіпорынның қызметі туралы есеп
2-МП
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 31 наурызға
(қоса алғанда) дейін
114
Қызметкерлерінің тізімдік саны 100 адамнан аспайтын, кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) шетелдік заңды тұлғалардың филиалдары ұсынады. Статистикалық нысанды білім беру, денсаулық сақтау ұйымдары, банктер, сақтандыру ұйымдары, бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры, қоғамдық бірлестіктер, қоғамдық қорлар ұсынбайды
Шағын кәсіпорын қызметі туралы есеп
2-МП
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25- күнге (қоса алғанда) дейін
115
Қызметкерлерінің тізімдік саны 100 адамнан көп кәсіпкерлік қызметпен айналысатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың филиалдары мен өкілдіктері қызметкерлердің санына қарамастан ұсынады.
Бұдан басқа, мемлекеттік (бюджеттік) мекемелер, денсаулық сақтау және білім беру ұйымдары, банктер, сақтандыру компаниялары, құқық саласындағы қызметті жүзеге асыратын кәсіпорындар,
бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры, қоғамдық қорлар, қоғамдық бірлестіктер қызметкерлерінің санына қарамастан ұсынады
Негізгі қорлар жағдайы туралы есеп
11
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 15 сәуірге (қоса алғанда) дейін
Конъюнктуралық зерттеулер статистикасы
116
Қызметінің негізгі түрі "Өнеркәсіп" (ЭҚЖЖ кодтарына сәйкес ЭҚЖЖ 05-33, 35-39) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері ұсынады
Өнеркәсіп кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
КП-001
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күніне (қоса алғанда) дейін
117
Қызметінің негізгі түрі "Ауыл шаруашылығы" (ЭҚЖЖ кодтарына сәйкес ЭҚЖЖ 01.1-01.64) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері ұсынады
Ауыл шаруашылығы кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
КС-001
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күніне (қоса алғанда) дейін
118
Қызметінің негізгі түрі "Құрылыс" (ЭҚЖЖ кодтарына сәйкес ЭҚЖЖ 41-43) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері ұсынады
Құрылыс ұйымдарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
КС-002
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күніне (қоса алғанда) дейін

119
Представляют юридические лица и (или) их структурные подразделения с основным видом деятельности "Почтовая и курьерская деятельность. Связь." (согласно кодам ОКЭД 53, 61)
Анкета конъюнктурного обследования деятельности предприятий связи
КСВ-1
квартальная
до 25 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
120
Представляют юридические лица и (или) их структурные подразделения с основным видом деятельности "Оптовая и розничная торговля; ремонт автомобилей и мотоциклов" (согласно кодам ОКЭД 45.11, 45.19, 45.3, 45.4, 46, 47.1-47.9)
Анкета конъюнктурного обследования деятельности торговых предприятий
КТ-001
квартальная
до 25 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
121
Представляют юридические лица и (или) их структурные подразделения с основным видом деятельности "Транспорт" (согласно кодам ОКЭД 49-51)
Анкета конъюнктурного обследования деятельности предприятий транспорта
КТР-1
квартальная
до 25 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
122
Представляют юридические лица и (или) их структурные подразделения с основным видом деятельности "Деятельность туристских агентств и операторов" (согласно кодам ОКЭД 79.11-79.12)
Анкета конъюнктурного обследования деятельности туристских организаций
КТУ-001
квартальная
до 25 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
Статистика образования
123
Представляют высшие учебные заведения и научные организации, осуществляющие подготовку специалистов в области послевузовского образования
Отчет о послевузовском образовании
1-НК
годовая
до 5 октября (включительно) отчетного периода
124
Представляют юридические лица и (или) их филиалы и представительства, осуществляющие подготовку специалистов в области технического и профессионального, послесреднего образования, независимо от форм собственности и ведомственной принадлежности
Отчет о техническом и профессиональном, послесреднем образовании
2-НК
годовая
до 10 октября (включительно) отчетного периода
125
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, осуществляющие подготовку бакалавров и специалистов в области высшего образования, независимо от форм собственности и ведомственной принадлежности
Отчет высшего учебного заведения
3-НК
годовая
до 5 октября (включительно) отчетного периода
126
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности: "Образование" согласно коду ОКЭД – 85 независимо от формы собственности и численности работающих
Отчет об основных показателях финансово-хозяйственной деятельности организации образования
Соцфин (образование)
годовая
до 1 апреля (включительно) после отчетного периода

119
Қызметінің негізгі түрі "Пошталық және курьерлік қызмет. Байланыс" (ЭҚЖЖ кодтарына сәйкес ЭҚЖЖ 53, 61) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері ұсынады
Байланыс кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
КСВ-1
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күніне (қоса алғанда) дейін
120
Қызметінің негізгі түрі "Көтерме және бөлшек сауда; автомобильдер мен мотоциклдерді жөндеу" (ЭҚЖЖ кодтарына сәйкес ЭҚЖЖ 45.11, 45.19, 45.3, 45.4, 46, 47.1-47.9) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері ұсынады
Сауда кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
КТ-001
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25- күніне (қоса алғанда) дейін
121
Қызметінің негізгі түрі "Көлік" (ЭҚЖЖ кодтарына сәйкес ЭҚЖЖ 49-51) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері ұсынады
Көлік кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
КТР-1
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25- күніне (қоса алғанда) дейін
122
Қызметінің негізгі түрі "Туристік агенттіктер мен операторлардың қызметі" (ЭҚЖЖ кодтарына сәйкес ЭҚЖЖ 79.11-79.12) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері ұсынады
Туристік ұйымдардың қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
КТУ-001
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25- күніне (қоса алғанда) дейін
Білім беру статистикасы
123
Жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру саласындағы мамандарды дайындауды жүргізетін жоғары оқу орындары мен ғылыми ұйымдар ұсынады
Жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру туралы есеп
1-НК
жылдық
есепті кезеңдегі 5 қазанға (қоса алғанда) дейін
124
Меншік нысанына және ведомстволық тиістілігіне қарамастан техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру саласында мамандарды даярлауды жүзеге асыратын, заңды тұлғалар және (немесе) олардың филиалдары мен өкілдіктері ұсынады
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру туралы есеп
2-НК
жылдық
есепті кезеңдегі 10 қазанға (қоса алғанда) дейін
125
Меншік нысанына және ведомстволық қатыстылығына қарамастан жоғары білім беру саласында бакалаврлар мен мамандарды даярлауды жүзеге асыратын, заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Жоғары оқу орнының есебі
3-НК
жылдық
есепті кезеңнің 5 қазанына (қоса алғанда) дейін
126
Меншік нысаны мен қызметкерлер санына қарамастан, қызметінің негізгі түрі "Білім беру" ЭҚЖЖ – 85 коды болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Білім беру ұйымының қаржы-шаруашылық қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы есеп
Әлеуметтік қаржы (білім беру)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 сәуірге (қоса алғанда) дейін

127
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности: "Образование" согласно коду ОКЭД – 85 независимо от формы собственности и численности работающих
Отчет организации образования об объеме оказанных услуг
Услуги образования
квартальная
до 10 числа (включительно) после отчетного периода
Статистика здравоохранения
128
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основными видами деятельности: "Деятельность в области здравоохранения" согласно коду ОКЭД – 86, "Предоставление социальных услуг с обеспечением проживания" ОКЭД – 87, "Предоставление социальных услуг без обеспечения проживания" ОКЭД – 88 независимо от формы собственности и численности работающих
Отчет об основных показателях финансово-хозяйственной деятельности организации здравоохранения
Соцфин (здравоохранение)
годовая
до 1 апреля (включительно) после отчетного периода
129
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности "Здравоохранение и социальные услуги" (согласно кодам ОКЭД – 86, 87, 88), независимо от численности работающих
Отчет об объеме оказанных услуг в области здравоохранения и предоставления социальных услуг
Услуги
здравоохранения
квартальная
до 10 числа (включительно) после отчетного периода
130
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели с основным и вторичным видами деятельности согласно коду Номенклатуры видов экономической деятельности – 86.10.3 "Деятельность санаторно-курортных организаций" и Перечню санаторно-курортных организаций, приведенному в приложении к настоящей статистической форме
Отчет о санаторно-курортной деятельности
1-санаторий
годовая
до 25 января (включительно) после отчетного периода
131
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, на которых был зарегистрирован несчастный случай в соответствии с порядком, установленным законодательством
Отчет о травматизме, связанном с трудовой деятельностью, и профессиональных заболеваниях
7-ТПЗ
годовая
до 25 февраля (включительно) после отчетного периода
Статистика социального обеспечения
132
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, деятельность которых направлена на оказание специальных социальных услуг в области социальной защиты населения (коды 87, 88 ОКЭД), независимо от форм собственности и ведомственной принадлежности
Отчет организации по предоставлению специальных социальных услуг
3-социальное обеспечение
годовая
до 20 января (включительно) после отчетного периода
Статистика правонарушений

127
Меншік нысаны мен қызметкерлер санына қарамастан, қызметінің негізгі түрі "Білім беру" ЭҚЖЖ – 85 коды болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Білім беру ұйымының көрсеткен қызметтер көлемі туралы есеп
Білім беру қызметтері
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне (қоса алғанда) дейін
Денсаулық сақтау статистикасы
128
Меншік нысаны мен қызметкерлер санына қарамастан, "Денсаулық сақтау саласындағы қызмет" ЭҚЖЖ – 86, "Тұратын орынмен қамтамасыз ете отырып әлеуметтік қызмет көрсету" ЭҚЖЖ –
87, "Тұратын орынмен қамтамасыз етпейтін әлеуметтік қызметтер көрсету" ЭҚЖЖ – 88 кодына сәйкес негізгі қызмет түрлері бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Денсаулық сақтау ұйымының
қаржы-шаруашылық қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы есеп
Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 сәуірге (қоса алғанда) дейін
129
Қызметкерлер санына қарамастан, қызметінің негізгі түрі "Денсаулық сақтау мен әлеуметтік қызметтер" (ЭҚЖЖ кодына сәйкес – 86, 87, 88) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Денсаулық сақтау мен әлеуметтік қызметтерді көрсету саласындағы көрсетілген қызметтердің көлемі туралы есеп
Денсаулық сақтау қызметтері
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне (қоса алғанда) дейін
130
ЭҚЖЖ "Санаториялық-курорттық ұйымдардың қызметі" 86.10.3 кодына сәйкес және осы статистикалық нысанға қосымшада келтірілген санаториялық-курорттық ұйымдардың тізбесіне сәйкес қызметтің негізгі және қосалқы түрлері бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер ұсынады
Санаториялық-курорттық қызмет туралы есеп
1-санаторий
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 қаңтарға
(қоса алғанда) дейін
131
Заңнамада белгіленген тәртіппен сәйкес атына жазатайым оқиға тіркелген заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Еңбек қызметімен байланысты жарақаттану және кәсіптік аурулар туралы есеп
7-ТПЗ
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанға (қоса алғанда) дейін
Әлеуметтік қамсыздандыру статистикасы
132
Меншік нысанына және ведомстволық тиістілігіне қарамастан, халықты әлеуметтік қорғау саласында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсетуге (ЭҚЖЖ 87,
88-кодтары) бағытталған қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Арнаулы әлеуметтік көрсетілетін қызметтерді ұсыну жөніндегі ұйымның есебі
3-әлеуметтік қамсыздандыру
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
Құқық бұзушылықтар статистикасы

133
В опросе принимают участие члены домашних хозяйств в возрасте 15 лет и старше
Уровень доверия населения к правоохранительным органам
УДН
один раз в год
22 июня
Статистика уровня жизни
134
Домашние хозяйства
Качество жизни населения
D 002
один раз в год
11 марта
135
Домашние хозяйства
Дневник учета ежедневных расходов
D 003
квартальная
до 10 числа после отчетного периода
136
Домашние хозяйства
Ежеквартальный вопросник по расходам и доходам домашних хозяйств
D 004
квартальная
19 января, 20 апреля,
20 июля, 22 октября
137
Домашние хозяйства
Журнал учета ежеквартальных расходов и доходов
D 005
138
Домашние хозяйства
Вопросник для основного интервью
D 006
годовая
28 декабря
139
Домашние хозяйства
Контрольная карточка состава домохозяйства
D 008
годовая (с ежеквартальным уточнением)
19 января, 2 февраля
20 апреля, 20 июля,
22 октября
2. Ведомственные статистические наблюдения, проводимые государственными органами
Комитет по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1
Представляют отделы земельных отношений районов (городов областного значения), Управления земельных отношений областей (города Республиканского значения, столицы) Республики Казахстан
Отчет о наличии земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям на 1 ноября ______ года
22
годовая
не позднее 20 ноября отчетного года
2
Представляют отделы земельных отношений районов (городов областного значения), управления земельных отношений областей (города Республиканского значения, столицы) Республики Казахстан
Отчет о наличии орошаемых земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям
на 1 ноября _______ года
22-А
годовая
не позднее 20 ноября отчетного года
Комитет лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3
Представляют-государственные лесовладельцы, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира
Отчет по рубкам, мерам ухода за лесом, отпуску древесины, подсочке и побочным лесным пользованиям
3 (годовая)
годовая
25 февраля
4
Представляют частные и государственные лесовладельцы, в ведении которых находятся покрытые лесом земли площадью более 1 гектара
Государственный учет лесного фонда и распределение лесного фонда по категориям государственного лесного фонда и угодьям
1
годовая
25 февраля
5
Представляют-государственные лесовладельцы, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира
Отчет об остатках древесины на лесосеках и очистке мест рубок
4 ЛХ (лесное хозяйство)
полугодовая

133
Сауал салуға 15 және одан жоғары жастағы үй шаруашылығының мүшелері қатысады
Халықтың құқық қорғау органдарына сенімділік деңгейі
УДН
жылына бір рет
22 маусым
Тұрмыс деңгейі статистикасы
134
Үй шаруашылықтары
Халықтың тұрмыс сапасы
D 002
жылына бір рет
11 наурыз
135
Үй шаруашылықтары
Күнделікті шығыстарды есепке алу күнделігі
D 003
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-шы күніне дейін
136
Үй шаруашылықтары
Үй шаруашылықтарының табыстары мен шығыстары бойынша тоқсан сайынғы сұрақнама
D 004
тоқсандық
19 қаңтар,
20 сәуір,
20 шілде,
22 қазан
137
Үй шаруашылықтары
Тоқсан сайынғы шығыстар мен табыстарды есепке алу журналы
D 005
138
Үй шаруашылықтары
Негізгі сұхбатқа арналған сұрақнама
D 006
жылдық
28 желтоқсан
139
Үй шаруашылықтары
Үй шаруашылығы құрамының бақылау карточкасы
D 008
жылдық (тоқсан сайынғы нақтыланумен)
19 қаңтар,
2 ақпан,
20 сәуір,
20 шілде,
22 қазан
2. Мемлекеттік органдары жүргізетін ведомстволық статистикалық байқаулар
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті
1
Қазақстан Республикасы аудандарының (облыстық маңызы бар қалаларының) Жер қатынастары бөлімдері, облыстарының Жер қатынастары басқармалары ұсынады
_____ жылғы 1 қарашаға жердiң болуы, олардың санаттар, жер учаскелерiнiң меншiк иелерi, жердi пайдаланушылар және алқаптар бойынша бөлiнуi туралы есеп
22
жылдық
есепті жылдың 20 қарашасынан кешіктірмей
2
Қазақстан Республикасы аудандарының (облыстық маңызы бар қалаларының) Жер қатынастары бөлімдері, облыстарының (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) Жер қатынастары басқармалары ұсынады
_________ жылғы 1 қарашаға суармалы жердiң болуы, олардың санаттар, жер учаскелерiнiң меншiк иелерi, жердi пайдаланушылар және алқаптар бойынша бөлiнуi туралы есеп
22-А
жылдық
есепті жылдың 20 қарашасынан кешіктірмей
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
3
Мемлекеттік орман иеленушілер, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары ұсынады
Ағаш кесу, орманға күтім жасау шаралары, сүрек босату, шырын ағызу және жанама орман пайдалану бойынша есеп
3 (жылдық)
жылдық
25 ақпан
4
Қарауында 1 гектардан астам орман көмкерген жерлер бар жеке және мемлекеттік орман иеленушілер ұсынады
Орман қорының мемлекеттік есебі және орман қорын мемлекеттік орман қорының санаттары және жерлер бойынша бөлу
1
жылдық
25 ақпанда
5
Мемлекеттік орман иеленушілер, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекцияларды ұсынады
Кеспеағаштардағы сүрек қалдықтары және ағаш кесілген жерлерді тазарту туралы есеп
4-ОШ (орман шаруашылығы)
жартыжылдық

25 февраля, 10 июля
6
Представляют государственные учреждения лесного хозяйства, государственные природные заповедники, государственные национальные природные парки, государственные лесные природные резерваты, областные территориальные инспекции лесного хозяйства, Республиканское государственное казенное предприятие "Казахское лесоустроительное предприятие"
Отчет о работе с лесными культурами и о лесовозобновлении
8 ЛХ
годовая
15 января
7
Представляют-государственные лесовладельцы, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира
Отчет о подготовке и передаче лесосечного фонда, его породном составе и товарной структуре
13 ЛХ (лесное хозяйство)
годовая
25 февраля
8
Представляют-зональные лесосеменные станции; Казахское республиканское лесосеменное учреждение, управления лесных отделов акиматов областей
Отчет о посевных качествах семян древесных и кустарниковых пород
17 ЛХ (лесное хозяйство)
годовая
20 января после отчетного периода
9
Представляют-государственные лесовладельцы, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира
Отчет о лесных пожарах
1 пожар (лес)
декадная
9, 19, 29 числа месяца
10
Представляют-государственные лесовладельцы, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира
Отчет о нарушениях лесного законодательства
5-лесхоз
квартальная
1 числа после
отчетного периода
11
Представляют - государственные учреждения лесного хозяйства, государственные природные заповедники, государственные национальные природные парки, государственные лесные природные резерваты, областные территориальные инспекции лесного хозяйства
Отчет об отпуске лесных ресурсов и поступлении лесного дохода
ЛД
квартальная
до 10 числа после
отчетного периода
12
Представляют-государственные лесовладельцы, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира
Отчет о лесозащите
12 ЛХ (лесное хозяйство)
полугодовая
до 1 февраля (включительно) и
10 июля (включительно) после отчетного периода
13
Представляют государственные природные заповедники, государственные национальные природные парки, государственные природные резерваты, государственные региональные природные парки, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира
Учет особо охраняемых природных территорий
1 ООПТ
годовая
до 1 февраля (включительно) после отчетного периода
14
Представляют-государственные лесовладельцы, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира
Отчет о выполнении производственного плана по лесному хозяйству
10 ЛХ
полугодовая
до 1 февраля (включительно) и
10 июля (включительно) после отчетного периода
15
Представляют-государственные учреждения лесного хозяйства, государственные национальные природные парки, государственные лесные природные резерваты, Республиканское государственное учреждение "Сандыктауское учебно-производственное лесное хозяйство", Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жасыл Аймак", Республиканское государственное казенное предприятие "Республиканский лесной селекционный центр", областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира
Отчет о заготовке лесных семян
20 ЛХ (лесное хозяйство)
годовая
до 1 февраля (включительно) после отчетного периода
Комитет по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
16
Представляется водопользователями, использующими воду для нужд сельского хозяйства, для производственных, коммунально-бытовых нужд и гидроэнергетики
Отчет о заборе, использовании и водоотведении вод
2-ТП (водхоз)
годовая
не позднее 1 декабря отчетного периода водопользователи, использующие воду для нужд сельского хозяйства, не позднее
10 января после отчетного периода водопользователи использующие воду производственных, коммунально-бытовых нужд и гидроэнергетики
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
17
Районные (городские) уполномоченные органы в области труда, занятости и социального обеспечения,
областные, городов Астаны, Алматы и Шымкент уполномоченные органы в области труда, занятости и социального обеспечения, Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Отчет о назначении и выплате жилищной помощи
3-жилищная помощь
квартальная
до 5 числа месяца, следующего после отчетного квартала
18
Районные (городские) уполномоченные органы в области труда, занятости и социального обеспечения, областные уполномоченные органы в области труда, занятости и социального обеспечения, информационно-аналитический центр Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Отчет о мероприятиях содействия занятости населения
1-Т (трудоустройство)
месячная
2 числа после
отчетного месяца
19
Организации (юридические лица), их филиалы и представительства по месту своего нахождения, районные (городские) уполномоченные органы в области труда, занятости и социального обеспечения, областные уполномоченные органы в области труда, занятости и социального обеспечения, информационно-аналитический центр Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Сведения о скрытой безработице (о сокращенных и частично занятых работниках, задолженности по заработной плате)
3-ТН (скрытая безработица)
месячная
3 числа после отчетного периода
Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
20

25 ақпан, 10 шілде
6
Орман шаруашылығы мемлекеттік мекемелері, мемлекеттік табиғи қорықтар, мемлекеттік ұлттық табиғи парктер, мемлекеттік орман табиғи резерваттары, облыстық орман және аңшылық шаруашылығы аумақтық инспекциялары, "Қазақ орман орналастыру кәсіпорны" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын ұсынады
Орман дақылдарымен жұмыс туралы және ормандарды қалпына келтіру туралы есеп
8-ОШ
жылдық
15 қаңтар
7
Мемлекеттік орман иеленушілер, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары ұсынады
Кеспеағаш қорын әзірлеу және беру, оның тұқымдық құрамы мен тауарлық құрылымы туралы есеп
13 ОШ (орман шаруашылығы)
жылдық
25 ақпан
8
Аймақтық орман тұқымы станциялары, Қазақ республикалық орман тұқымы мекемесі, облыс әкімдіктерінің орман бөлімдері басқармалары ұсынады
Ағаштар мен бұталар тұқымдарының себу сапасы туралы есеп
17 ОШ (орман шаруашылығы)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтарда
9
Мемлекеттік орман иеленушілер, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары ұсынады
Орман өрттері туралы есеп
1 өрт (орман)
онкүндік
айдың 9, 19, 29-күндері
10
Мемлекеттік орман иеленушілер, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары ұсынады
Орман заңнамасын бұзу туралы есеп
5 орманша
тоқсандық
есепті кезеңнен кейін 1-де
11
Орман шаруашылығы мекемелері, мемлекеттік табиғи қорықтар, мемлекеттік ұлттық табиғи парктер, мемлекеттік орман табиғи резерваттары, орман шаруашылығының облыстық аумақтық инспекциялары ұсынады
Орман ресурстарын босату және орман табысының түсуі туралы есеп
ЛД
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі 10-шы күніне дейін
12
Мемлекеттік орман иеленушілер, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары ұсынады
Орман қорғау туралы есеп
12 ОШ (орман шаруашылығы)
жартыжылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға (қоса алғанда) дейін және 10 шілдеге (қоса алғанда) дейін
13
Мемлекеттік табиғи қорықтар, мемлекеттік ұлттық табиғи парктер, мемлекеттік табиғи резерваттар, мемлекеттік өңірлік табиғи парктер, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары ұсынады
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды есепке алу
1 ООПТ
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға (қоса алғанда) дейін
14
Мемлекеттік орман иеленушілер, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары ұсынады
Орман шаруашылығы бойынша өндірістік жоспарды орындау туралы есеп
10 ЛХ
жартыжылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға (қоса алғанда) және 10 шілдеге (қоса алғанда) дейін
15
Орман шаруашылығы мемлекеттік мекемелері, мемлекеттік ұлттық табиғи парктер, мемлекеттік орман табиғи резерваттары, "Сандықтау
оқу-өндірістік орман шаруашылығы" республикалық мемлекеттік мекемесі, "Жасыл аймақ" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны, "Республикалық орман селекциялық орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, орман шаруашылығы және жануарлар дүниесінің облыстық аумақтық инспекциялары ұсынады
Орман тұқымдарын дайындау туралы есеп
20 ОШ (орман шаруашылығы)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға (қоса алғанда) дейін
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Су ресурстары комитеті
16
Суды ауыл шаруашылығы қажеттіліктері үшін, өндірістік, коммуналдық-тұрмыстық қажеттіліктер мен гидроэнергетикада пайдаланатын су пайдаланушылары ұсынады
Су алу, пайдалану және суды бұру туралы есеп
2-ТП (сушар)
жылдық
ауыл шаруашылығы қажеттіліктері үшін суды пайдаланатын су пайдаланушылар есептік кезеңнің 1 желтоқсанынан кешіктірмей, өндірістік, коммуналдық-тұрмыстық қажеттіліктер мен гидроэнергетикада суды пайдаланатын су пайдаланушылар есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтардан кешіктірмей
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
17
Аудандық (қалалық) азаматтардың еңбек, жұмыспен қамту және әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы уәкілетті органдар, облыстық, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының азаматтардың еңбек, жұмыспен қамту және әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы уәкілетті органдар, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Тұрғын үй көмегін тағайындау және төлеу туралы есеп
3-тұрғын үй көмегі
тоқсандық
есепті тоқсаннан кейінгі айдың 5-күніне дейін
18
Аудандық (қалалық) азаматтардың еңбек, жұмыспен қамту және әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы уәкілетті органдар, облыстық азаматтардың еңбек, жұмыспен қамту және әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы уәкілетті органдар, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің ақпараттық-талдау орталығы
Халықтың жұмыспен қамтылуына жәрдемдесу іс-шаралары туралы есеп
1-Е (жұмысқа орналастыру)
айлық
есепті айдан кейінгі айдың 2-күні
19
Өзінің орналасқан жері бойынша ұйымдар (заңды тұлғалар), олардың филиалдары және өкілдіктері, аудандық (қалалық) жұмыспен қамту қамту жөніндегі уәкілетті органдар, облыстық жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органдар, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің ақпараттық-талдау орталығы
Жасырын жұмыссыздық жөніндегі мәлімет (қысқартылған және жұмыспен ішінара қамтылған қызметкерлер, жалақы бойынша берешек туралы)
3-ЕН (жасырын жұмыссыздық)
айлық
есепті айдан кейін 3- күн
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті
20

Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и (или) вторичным видами деятельности согласно кодам ОКЭД: 02, 08, 16, 19, 20, 22 - 28, 31, 35, 46
Отчет об отпускных ценах на строительные материалы, изделия, конструкции и инженерное оборудование
1-СМИО
квартальная
до 10 числа после отчетного периода
Министерство финансов Республики Казахстан
21
Представляют банки второго уровня, организации, осуществляющие отдельные виды банковских операций, держатели инфраструктурных облигаций
Отчет об освоении и погашении правительственных и гарантированных государством займов, займов под поручительство государства
1-ОПЗ
месячная
до 5 числа после отчетного периода
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
22
Представляют структурные подразделения местного исполнительного органа области, города республиканского значения, столицы, осуществляющие функции в области физической культуры и спорта, республиканские, областные и городские школы высшего спортивного мастерства и республиканские центры олимпийской подготовки
Отчет о развитии физической культуры и спорта в Республике Казахстан
1-ФК
полугодовая
15 числа (включительно) после отчетного периода
Национальный Банк Республики Казахстан
23
Представляют организации, осуществляющие внешнеэкономические операции, организации с иностранным участием. Не представляют статистическую форму органы государственного управления, банки, представительства и филиалы иностранных юридических лиц, осуществляющие свою деятельность в Республике Казахстан
Отчет о финансовых требованиях к нерезидентам и обязательствах перед ними
1-ПБ
квартальная
не позднее 10 числа второго месяца после отчетного периода
24
Представляют предприятия, осуществляющие перевозки и транспортно-экспедиционные услуги авиационным, морским (речным), автомобильным, трубопроводным транспортом и передачу электроэнергии
Отчет об услугах транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
2-ПБ
квартальная
не позднее 30 числа после
отчетного периода
25
Представляют Акционерное общество "Национальная компания Қазақстан Темір Жолы", акционерное общество "Пассажирские перевозки", предприятия железнодорожного транспорта
Отчет об услугах железнодорожного транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
3-ПБ
квартальная
не позднее 30 числа после
отчетного периода
26
Представляют представители транспортных предприятий-нерезидентов всех видов транспорта, кроме железнодорожного
Отчет об операциях, осуществленных от имени транспортных предприятий-нерезидентов
4-ПБ
квартальная
не позднее 30 числа после
отчетного периода
27
Представляют предприятия, занимающиеся вспомогательной и дополнительной транспортной деятельностью
Отчет об услугах, предоставленных транспортным предприятиям-нерезидентам
5-ПБ
квартальная
не позднее 30 числа после
отчетного периода
28
Представляют Акционерное общество "Казахтелеком", акционерное общество "Казпочта", акционерное общество "Казтелерадио", а также другие предприятия связи, независимо от форм собственности, не входящие в вышеназванные структуры
Отчет об услугах связи, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
6-ПБ
квартальная
не позднее 30 числа после
отчетного периода
29
Представляют органы государственного управления Республики Казахстан
Отчет о международных операциях, внешних активах и обязательствах сектора государственного управления
7-ПБ
квартальная
не позднее 30 числа первого месяца после отчетного периода
30
Представляется банками второго уровня, акционерным обществом "Банк Развития Казахстана"
Отчет о состоянии финансовых требований к нерезидентам и обязательств перед ними
9-ПБ
квартальная
не позднее 20 числа первого месяца после
отчетного периода
31
Представляют организации, осуществляющие внешнеэкономические операции юридические лица-резиденты и находящиеся на территории Республики Казахстан филиалы юридических лиц-нерезидентов, за исключением филиалов юридических лиц-нерезидентов, осуществляющих строительные и буровые работы на территории Республики Казахстан
Отчет о международных операциях с нерезидентами
10-ПБ
квартальная
не позднее 30 числа первого месяца после отчетного периода
32
Представляют страховые организации, осуществляющие свою деятельность на основании лицензии по отрасли "общее страхование"
Отчет о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли "общее страхование"
11-ПБ-ОС
квартальная
не позднее 20 числа первого месяца после
отчетного периода
33
Представляют страховые организации, осуществляющие свою деятельность на основании лицензии по отрасли "страхование жизни"
Отчет о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли "страхование жизни"
11-ПБ-СЖ
квартальная
не позднее 20 числа первого месяца после
отчетного периода
34
Представляется Национальным Банком Республики Казахстан в Министерство финансов Республики Казахстан, Министерством финансов Республики Казахстан в Национальный Банк Республики Казахстан
Отчет о внешних государственных, гарантированных государством займах и займах, привлеченных под поручительство Республики Казахстан
14-ПБ
квартальная
не позднее 30 числа первого месяца после отчетного периода
35
Представляется банками второго уровня и акционерным обществом "Банк Развития Казахстана"; брокерами и (или) дилерами; организациями по управлению инвестиционным портфелем; номинальными держателями и регистраторами ценных бумаг; организациями, осуществляющими инвестиционное управление пенсионными активами; единым накопительным пенсионным фондом, добровольными накопительными пенсионными фондами
Отчет о международных операциях по ценным бумагам с нерезидентами
15-ПБ
квартальная
не позднее 20 числа первого месяца после отчетного периода
36
Представляется банками второго уровня, акционерным обществом "Банк Развития Казахстана" и Национальным оператором почты
Отчет о движении наличной иностранной валюты
16-ПБ
месячная
не позднее 15 числа после
отчетного месяца
37
Представляется банками второго уровня, акционерным обществом "Банк Развития Казахстана", акционерным обществом "БТА Банк"
Отчет о кредитах, выданных нерезидентам
17-ПБ
квартальная
не позднее 25 числа после
отчетного периода
38
Представляют юридические лица, попавшие в выборку. Не представляют статистическую форму органы государственного управления и банки
Анкета обследования предприятий по платежному балансу
ОПБ-1
по запросу территориального органа Национального Банка Республики Казахстан
до даты, указанной в анкете
39
Представляют банки второго уровня
Отчет о вкладах и ставках вознаграждения по ним
1-СБ
месячная
до 8-го рабочего дня (включительно) месяца после отчетного периода
40
Представляют банки второго уровня
Отчет о займах и ставках вознаграждения по ним
2-СБ
месячная
до 8-го рабочего дня (включительно) месяца после отчетного периода
41
Представляют банки второго уровня
Отчет об остатках фактической задолженности по займам
3-СБ
месячная
до 8-го рабочего дня (включительно) месяца после отчетного периода
42
Представляют банки второго уровня
Отчет о предоставленных займах
4-СБ
месячная
до 8-го рабочего дня (включительно) месяца после отчетного периода
43
Представляют банки второго уровня
Отчет о текущих счетах клиентов и ставках вознаграждения по ним
5-СБ
месячная
до 7-го рабочего дня (включительно) месяца после отчетного периода.
44
Представляют банки второго уровня
Отчет о займах крестьянским (фермерским) хозяйствам и ставках вознаграждения по ним
7-СБ
месячная
до 9-го рабочего дня (включительно) месяца после отчетного периода
45
Представляют банки второго уровня и акционерное общество "Банк Развития Казахстана"
Отчет по межбанковским займам и вкладам банков
8-СБ
еженедельная
до 2-го рабочего дня (включительно) недели после отчетного периода
46
Представляют банки второго уровня и акционерное общество "Банк Развития Казахстана"
Отчет о внебиржевых операциях банков с иностранной валютой
9-СБ
ежедневная

ЭҚЖЖ кодтарына сәйкес қызметінің негізгі және (немесе) қосалқы түрлері 02, 08, 16, 19, 20, 22 - 28, 31, 35, 46 болып табылатын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Құрылыс материалдары, бұйымдары, конструкциялар мен инженерлiк жабдықтарына босатылым бағалары туралы есеп
1-СМИО
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 10-күніне дейін
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
21
Екінші деңгейдегі банктер, банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдар, инфрақұрылымдық облигация ұстаушылардың өкілдері ұсынады
Үкіметтік және мемлекет кепілдік берген қарыздарды, мемлекет кепілгерлігімен берілетін қарыздарды игеру және өтеу туралы есеп
1-ОПЗ
айлық
есепті айдан кейінгі айдың 5-күніне дейін
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
22
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының дене шынықтыру және спорт саласындағы функцияларды жүзеге асыратын құрылымдық бөлімшелері, республикалық, облыстық және қалалық жоғары спорт шеберлігі мектептері және республикалық олимпиадалық даярлау орталықтары ұсынады
Қазақстан Республикасында дене шынықтыру мен спортты дамыту туралы есеп
1-ФК
жартыжылдық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-күніне (қоса алғанда) дейін
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
23
Сыртқы экономикалық операцияларды іске асыратын ұйымдар, шетелдік қатысуы бар ұйымдар тапсырады. Статистикалық нысанды мемлекеттік басқару органдары, банктер, өз қызметін Қазақстан Республикасында жүзеге асыратын шетелдік заңды тұлғалардың өкілдіктері мен филиалдары ұсынбайды
Резидент еместерге қойылатын қаржылық талаптар және олардың алдындағы міндеттемелер туралы есеп
1-ТБ
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі екінші айдың 10-күнінен кешіктірмей
24
Тасымалдау және көлік – экспедициялық қызметтерін авиациялық, теңіз (өзен), автомобиль, құбыр арқылы жүргізу және электроэнергияны тасымалдау кәсіпорындары ұсынады
Резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) көлік қызметтері туралы есеп
2-ТБ
тоқсандық
есепті кезеңнен кейін 30-нан кешіктірмей
25
Ұлттық компания "Қазақстан Темір Жолы" акционерлік қоғамы, "Жолаушы тасымалдау" акционерлік қоғамы, темір жол көлігінің кәсіпорындары ұсынады
Резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) темір жол көлігі қызметтері туралы есеп
3-ТБ
тоқсандық
есепті кезеңнен кейін 30-нан кешіктірмей
26
Темір жолдан басқа резидент емес көлік кәсіпорындарының өкілдері ұсынады
Резидент емес көлік кәсіпорындарының атынан жүзеге асырылған операциялар туралы есеп
4-ТБ
тоқсандық
есепті кезеңнен кейін 30-нан кешіктірмей
27
Қосалқы және қосымша көлік қызметімен айналысатын кәсіпорындар ұсынады
Резидент емес көлік кәсіпорындарына ұсынылған қызметтер туралы есеп
5-ТБ
тоқсандық
есепті кезеңнен кейін 30-нан кешіктірмей
28
"Қазақтелеком" акционерлік қоғамы, "Қазпочта" акционерлік қоғамы, "Қазтелерадио" акционерлік қоғамы, сондай-ақ меншік нысанына қарамастан, жоғарыда көрсетілген құрылымға кірмейтін басқа да байланыс кәсіпорындары ұсынады
Резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) байланыс қызметі туралы есеп
6-ТБ
тоқсандық
есепті кезеңнен кейін 30-нан кешіктірмей
29
Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару органдары ұсынады
Мемлекеттік басқару секторының халықаралық операциялары, сыртқы активтері және міндеттемелері туралы есеп
7-ТБ
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-нан кешіктірмей
30
Екінші деңгейдегі банктер, "Қазақстанның Даму Банкі" акционерлік қоғамы ұсынады
Резидент еместерге қойылатын қаржылық талаптардың және олардың алдындағы міндеттемелердің жай-күйі туралы есеп
9-ТБ
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі бірінші айдың 20-нан кешіктірмей
31
Cыртқы экономикалық операцияларды жүзеге асыратын заңды тұлғалар-резиденттер және Қазақстан Республикасы аумағында құрылыс және бұрғылау жұмыстарын жүзеге асыратын резидент емес заңды тұлғалардың филиалдарын қоспағанда, Қазақстан Республикасы аумағында орналдасқан резидент емес заңды тұлғалар филиалдары ұсынады
Резидент еместермен халықаралық операциялар туралы есеп
10-ТБ
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-нан кешіктірмей
32
"Жалпы сақтандыру" саласы бойынша лицензия негізінде өз қызметін жүзеге асыратын сақтандыру ұйымдары ұсынады
"Жалпы сақтандыру" саласы бойынша резидент еместерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және резидент еместердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы есеп
11-ТБ-ЖС
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі бірінші айдың 20-нан кешіктірмей
33
"Өмірді сақтандыру" саласы бойынша лицензия негізінде өз қызметін жүзеге асыратын сақтандыру ұйымдары ұсынады
"Өмірді сақтандыру" саласы бойынша резидент еместерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және резидент еместердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы есеп
11-ТБ-ӨС
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі бірінші айдың 20-нан кешіктірмей
34
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігіне Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі тапсырады, Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне тапсырады
Мемлекеттік, мемлекет кепілдік берген сыртқы қарыздар және Қазақстан Республикасының кепілдемесімен тартылған қарыздар туралы есеп
14-ТБ
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-нан кешіктірмей
35
Екінші деңгейдегі банктер және "Қазақстан Даму Банкі" акционерлік қоғамы; брокерлер және (немесе) дилерлер; инвестициялық протфельді басқаратын ұйымдар; бағалы қағаздардың номиналды ұстаушылары және тіркеушілері; зейнетақы активтерiн инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын ұйымдар; бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры, ерікті жинақтаушы зейнетақы қорларымен ұсынылады
Резидент еместермен бағалы қағаздар бойынша халықаралық операциялар туралы есеп
15-ТБ
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 20-нан кешіктірмей
36
Екінші деңгейдегі банктер, "Қазақстанның Даму Банкі" акционерлік қоғамы және Ұлттық почта операторы ұсынады
Қолма-қол шетел валютасының қозғалысы туралы есеп
16-ТБ
айлық
есептік кезеңнен кейінгі айдың 15-нен кешіктірмей
37
Екінші деңгейдегі банктер, "Қазақстанның Даму Банкі" акционерлік қоғамы, "БТА Банк" акционерлік қоғамы ұсынады
Резидент еместерге берілген кредиттер туралы есеп
17-ТБ
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-нен кешіктірмей
38
Іріктемеге түскен заңды тұлғалар ұсынады. Статистикалық нысанды мемлекеттік басқару органдары және банктер ұсынбайды
Кәсіпорындарды төлем балансы бойынша тексеру сауалнамасы
ТБЗ-1
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі аумақтық органының сұратуы бойынша
сауалнамада көрсетілген күнге дейін
39
Екінші деңгейдегі банктер ұсынады
Салымдар және олар бойынша сыйақы мөлшерлемелері туралы есеп
1-СБ
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың
8-ші (қоса алғанда) жұмыс күніне дейін
40
Екінші деңгейдегі банктер ұсынады
Қарыздар және олар бойынша сыйақы мөлшерлемелері туралы есеп
2-СБ
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 8-ші (қоса алғанда) жұмыс күніне дейін
41
Екінші деңгейдегі банктер ұсынады
Қарыздар бойынша нақты берешек қалдығы туралы есеп
3-СБ
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 8-ші (қоса алғанда) жұмыс күніне дейін
42
Екінші деңгейдегі банктер ұсынады
Берілген қарыздар туралы есеп
4-СБ
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 8-ші (қоса алғанда) жұмыс күніне дейін
43
Екінші деңгейдегі банктер ұсынады
Клиенттердің ағымдағы шоттары және олар бойынша сыйақы мөлшерлемелері туралы есеп
5-СБ
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 7-ші (қоса алғанда) жұмыс күніне дейін
44
Екінші деңгейдегі банктер ұсынады
Шаруа (фермер) қожалықтарына қарыздар және олар бойынша сыйақы мөлшерлемелері туралы есеп
7-СБ
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 9-шы (қоса алғанда) жұмыс күніне дейін
45
Екінші деңгейдегі банктер және "Қазақстан Даму Банкі" акционерлік қоғамы ұсынады
Банктердің банкаралық қарыздары мен салымдары бойынша есеп
8-СБ
апта сайын
есепті кезеңнен кейінгі аптаның 2-ші (қоса алғанда) жұмыс күніне дейін
46
Екінші деңгейдегі банктер және "Қазақстан Даму Банкі" акционерлік қоғамы ұсынады
Банктердің биржадан тыс шет ел валютасымен операциялары туралы есеп
9-СБ
күн сайын

до 17:00 часов рабочего дня, следующего за отчетным
47
Представляют банки второго уровня и организации, осуществляющие отдельные виды банковских операций, а также филиалы Национального Банка Республики Казахстан
Отчет об оборотах наличных денег (кассовые обороты) банков и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций
10-СБ
месячная
на 5-й рабочий день после отчетного периода
48
Представляют страховые (перестраховочные) организации
Отчет о требованиях и обязательствах по секторам экономики
СО
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
49
Представляют банки второго уровня и акционерное общество "Банк Развития Казахстана"
Отчет банков о финансовых потоках и запасах
11- СБ
годовая
до 31 марта года (включительно) после отчетного периода
50
Представляют единый накопительный пенсионный фонд и добровольные накопительные пенсионные фонды
Отчет о требованиях и обязательствах по собственным активам, классифицированных по секторам экономики
НПФ-СА
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
51
Представляют единый накопительный пенсионный фонд и добровольные накопительные пенсионные фонды
Отчет о требованиях и обязательствах по пенсионным активам, классифицированных по секторам экономики
НПФ-ПА
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода

есепті күннен кейінгі жұмыс күні сағат: 17:00-ге дейін
47
Екінші деңгейдегі банктер және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдар және Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінің филиалдары
Банктердің және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың қолма-қол ақшасының айналымдары (кассалық айналымдары) туралы есеп
10-СБ
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 5-ші жұмыс күні
48
Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдары ұсынады
Экономика секторлары бойынша талаптар мен міндеттемелер туралы есеп
СО
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-не(қоса алғанда) дейін
49
Екінші деңгейдегі банктер және "Қазақстан Даму Банкі" акционерлік қоғамы ұсынады
Банктердің қаржы ағындары және қорлары туралы есеп
11-СБ
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына (қоса алғанда) дейін
50
Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры және ерікті жинақтаушы зейнетақы қорлары ұсынады
Меншікті активтер бойынша экономика секторларына қарай жіктелген талаптар мен міндеттемелер туралы есеп
НПФ-СА
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-не (қоса алғанда) дейін
51
Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры және ерікті жинақтаушы зейнетақы қорлары ұсынады
Зейнетақы активтері бойынша экономика секторларына қарай жіктелген талаптар мен міндеттемелер туралы есеп
НПФ-ПА
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-не (қоса алғанда) дейін