Об утверждении размеров выплат ежемесячного денежного содержания спортсменам города Астаны, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам города Астаны, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта, их тренерам и руководителям клубных команд
Постановление акимата города Астаны от 8 января 2018 года № 112-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 19 января 2018 года № 1154. Утратило силу постановлением акимата города Нур-Султана от 5 октября 2020 года № 112-2072.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Нур-Султана от 05.10.2020 № 112-2072 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 20-4) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 3 июля 2014 года "О физической культуре и спорте", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить размеры выплат ежемесячного денежного содержания спортсменам города Астаны, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам города Астаны, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта, их тренерам и руководителям клубных команд согласно приложению.
2. Руководителю Государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта города Астаны" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) направление копии настоящего постановления в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии для официального опубликования в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории города Астаны;

Астана қаласының спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ Астана қаласында спорттың ойналатын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (ұлттық құрама командалардың) құрамдарында қатысатын спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына және клубтық командалардың жетекшілеріне ай сайынғы ақшалай жабдықталым төлемдерінің мөлшерін бекіту туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 8 қаңтардағы № 112-10 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 қаңтарда № 1154 болып тіркелді. Күші жойылды - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 5 қазандағы № 112-2072 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 05.10.2020 № 112-2072 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңы 27-бабының 2-тармағына, "Дене шынықтыру және спорт туралы" 2014 жылғы 3 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңы 8-бабы 1-тармағының 20-4) тармақшасына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астана қаласының спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ Астана қаласында спорттың ойналатын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (ұлттық құрама командалардың) құрамдарында қатысатын спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына және клубтық командалардың жетекшілеріне ай сайынғы ақшалай жабдықталым төлемдерінің мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Астана қаласының Дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының көшірмесін мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Астана қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялау үшін жіберуді;

4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Астаны после его официального опубликования;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего постановления представление в территориальный орган юстиции сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Аманшаева Е.А.

4) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
5) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде аумақтық әділет органына осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларымен көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Е.Ә. Аманшаевқа жүктелсін.

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны А. Исекешев
Приложение
к постановлению акимата
города Астаны
от 8 января 2018 года № 112-10
Размеры выплат ежемесячного денежного содержания спортсменам города Астаны, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по
видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам города Астаны, выступающим в составах
сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта, их тренерам и руководителям клубных команд

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі Ә. Исекешев
Астана қаласы әкімдігінің
2018 жылғы 8 қаңтардағы
№ 112-10 қаулысына
қосымша
Астана қаласының спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ Астана қаласында спорттың ойналатын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (ұлттық құрама командалардың) құрамдарында қатысатын спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына және клубтық командалардың жетекшілеріне ай сайынғы ақшалай жабдықталым төлемдерінің мөлшері

2. Расчет денежного содержания для спортсменов в тенге:
ДС = БДО х (КСЗ + КСД).
2.1. Расчет денежного содержания для тренеров и руководителям клубных команд в тенге:
ДС = БДО х КСД.
В случае наличия результативности в различных соревнованиях применяется коэффициент по наивысшему показателю.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
ДС – денежное содержание
БДО – базовый должностной оклад, установленный Правительством Республики Казахстан на очередной финансовый год
КСЗ – коэффициент спортивного звания
КСД – коэффициент спортивного достижения

2. Теңгемен спортшылар үшін ақша қаражат көлемінің есебі:
АҚ = БЛЖ х (САК + СДК).
2.1. Теңгемен жаттықтырушылар және клубтық командалардың жетекшілері үшін ақша қаражат көлемінің есебі:
АҚ = БЛЖ x СДК.
Түрлі жарыстарда нәтижелілік болған жағдайда ең жоғары көрсеткіш бойынша коэффициент қолданылады.
Ескертпе:аббревиатуралардың толық жазылуы:
АҚ – ақша қаражаты
БЛЖ – Қазақстан Республикасының Үкіметі кезекті қаржы жылына белгілеген базалық лауазымдық жалақы
САК – спорттық атақ коэффициенті
СДК – спорттық дәреже коэффициенті