Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2018-2019, 2019-2020, 2020-2021 учебные годы
Постановление акимата Акмолинской области от 15 июня 2018 года № А-7/269. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 июня 2018 года № 6703.
Сноска. Заголовок постановления - в редакции постановления акимата Акмолинской области от 12.04.2019 № А-4/166 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 8-3) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула - в редакции постановления акимата Акмолинской области от 12.04.2019 № А-4/166 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемые:
1) государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием за счет местного бюджета на 2018-2019 учебный год;

2018-2019, 2019-2020, 2020-2021 оқу жылдарына арналған техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2018 жылғы 15 маусымдағы № А-7/269 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 маусымда № 6703 болып тіркелді.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Ақмола облысы әкімдігінің 12.04.2019 № А-4/166 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 2-тармағындағы 8-3) тармақшасына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы әкімдігінің 12.04.2019 № А-4/166 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Қоса беріліп отырған:
1) жергілікті бюджет есебінен техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған 2018-2019 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы;

2) государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием за счет местного бюджета на 2019-2020 учебный год;
3) государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием за счет местного бюджета на 2020-2021 учебный год.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Акмолинской области от 12.04.2019 № А-4/166 (вводится в действие со дня официального опубликования).

2) жергілікті бюджет есебінен техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған 2019-2020 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы;
3) жергілікті бюджет есебінен техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған 2020-2021 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы әкімдігінің 12.04.2019 № А-4/166 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

2. Государственному учреждению "Управление образования Акмолинской области" совместно с заинтересованными органами принять меры по размещению утвержденного государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием за счет местного бюджета.
Сноска. Пункт 2 - в редакции постановления акимата Акмолинской области от 12.04.2019 № А-4/166 (вводится в действие со дня официального опубликования).

2. "Ақмола облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі мүдделі органдармен бірлесе отырып, жергілікті бюджет есебінен техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған бекітілген мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру бойынша шаралар қолдансын.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы әкімдігінің 12.04.2019 № А-4/166 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области Мусралимову А.Е.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области М.Мурзалин
Утвержден
постановлением акимата
Акмолинской области
от 15 июня 2018 года
№ А-7/269
Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием за счет местного бюджета на 2018-2019 учебный год

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары А.Е.Мысырәлімоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі М.Мырзалин
Ақмола облысы әкімдігінің
2018 жылғы 15 маусымдағы
№ А-7/269 қаулысымен
бекітілген
Жергілікті бюджет есебінен техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған 2018-2019 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы