О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 6С-17-2 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Акмолинского областного маслихата от 10 октября 2018 года № 6С-24-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 октября 2018 года № 6805
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата "Об областном бюджете на 2018 - 2020 годы" от 13 декабря 2017 года № 6С-17-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6242, опубликовано 03 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2018 - 2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 179 070 208,1 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21 581 243,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 314 962,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 781,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 156 163 219,7 тысяч тенге;
2) затраты – 179 775 545,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 195 547,1 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10 610 331,2 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 414 784,1 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 379 400,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 379 400,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9 280 284,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 280 284,9 тысяч тенге.".
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2018 год в сумме 113 239,6 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Акмолинского областного маслихата
Б.Наурызбаева
Секретарь Акмолинского
областного маслихата
Д.Нурмулдин
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Акмолинской области М.Мурзалин
"10" октября 2018 года
Руководитель государственного
учреждения "Управление экономики
и бюджетного планирования
Акмолинской области"
К.Дузелбаев
"10" октября 2018 года
Приложение 1 к решению
Акмолинского областного
маслихата от 10 октября
2018 года № 6С-24-2
Приложение 1 к решению
Акмолинского областного
маслихата от 13 декабря
2017 года № 6С-17-2
Областной бюджет на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

Ақмола облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 6С-17-2 "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2018 жылғы 10 қазандағы № 6С-24-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 22 қазанда № 6805 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 6С-17-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6242 тіркелген, 2018 жылғы 03 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018–2020 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 179 070 208,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 581 243,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 314 962,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 781,9 мың теңге;
трансферттер түсімі – 156 163 219,7 мың теңге;
2) шығындар – 179 775 545,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 8 195 547,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 10 610 331,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 414 784,1 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 379 400,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 379 400,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9 280 284,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 280 284,9 мың теңге.".
9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"9. 2018 жылға арналған облыстың жергілікті атқарушы органның резерві 113 239,6 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 4, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақмола облыстық мәслихаты
сессиясының төрайымы
Б.Наурызбаева
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
Д.Нұрмолдин
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысының әкімі М.Мырзалин
2018 жылғы " 10 " қазан
"Ақмола облысының
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Қ.Дүзелбаев
2018 жылғы "10" қазан
Ақмола облыстық мәслихатының
2018 жылғы 10 қазандағы
№ 6С-24-2 шешіміне
1 қосымша
Ақмола облыстық мәслихатының
2017 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 6С-17-2
шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атаулар
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

190 591,0
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
907 518,0
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
93 264,3
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
713 224,1
071
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
3 165 498,2
072
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
308 692,8
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 506 603,5
271
Управление строительства области
4 225 918,8
079
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
3 967 806,0
099
Строительство и реконструкция объектов технического, профессионального и послесреднего образования
258 112,8
285
Управление физической культуры и спорта области
1 617 280,7
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 282 548,9
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
334 731,8
05
Здравоохранение
4 573 325,1
253
Управление здравоохранения области
3 983 766,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
137 090,2
006
Услуги по охране материнства и детства
110 344,5
007
Пропаганда здорового образа жизни
110 560,6
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
120 354,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
2 184,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
22 532,5
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения

190 591,0
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
907 518,0
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
93 264,3
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
713 224,1
071
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 165 498,2
072
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
308 692,8
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 506 603,5
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 225 918,8
079
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
3 967 806,0
099
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
258 112,8
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 617 280,7
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 282 548,9
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
334 731,8
05
Денсаулық сақтау
4 573 325,1
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 983 766,3
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
137 090,2
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
110 344,5
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
110 560,6
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
120 354,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
2 184,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
22 532,5
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау

1 175 100,0
029
Областные базы спецмедснабжения
83 630,7
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
8 062,7
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 101 488,6
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
29 981,4
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
81 659,1
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
778,0
271
Управление строительства области
589 558,8
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
589 558,8
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
6 333 645,1
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 421 732,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
106 445,8
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
759 040,4
003
Социальная поддержка инвалидов
326 101,0
007
Капитальные расходы государственного органа
154 337,3
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 127 506,7
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
210 637,3
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
3 293,0
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
644 185,6
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
2 018,0
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

1 175 100,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
83 630,7
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
8 062,7
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 101 488,6
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
29 981,4
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
81 659,1
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
778,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
589 558,8
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау
589 558,8
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
6 333 645,1
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 421 732,7
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
106 445,8
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
759 040,4
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
326 101,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
154 337,3
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 127 506,7
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
210 637,3
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
3 293,0
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
644 185,6
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
2 018,0
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

221 716,0
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2 388,0
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
291 633,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
16 800,0
054
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
194 158,1
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
4 994,0
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
160 293,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
127 968,4
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
68 217,1
261
Управление образования области
995 632,5
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
944 109,7
037
Социальная реабилитация
51 522,8
263
Управление внутренней политики области
26 780,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
26 780,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
595,0
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
595,0
270
Управление по инспекции труда области
111 904,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
101 319,9
003
Капитальные расходы государственного органа
10 585,0
271
Управление строительства области
777 000,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
777 000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
25 653 237,7
256
Управление координации занятости и социальных программ области
223 813,1
043
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

221 716,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2 388,0
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
291 633,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
16 800,0
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
194 158,1
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 994,0
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
160 293,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
127 968,4
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
68 217,1
261
Облыстың білім басқармасы
995 632,5
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
944 109,7
037
Әлеуметтік сауықтандыру
51 522,8
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
26 780,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
26 780,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
595,0
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
595,0
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
111 904,9
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
101 319,9
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10 585,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
777 000,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
777 000,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
25 653 237,7
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
223 813,1
043
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу

1 642 002,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
77 588,9
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
789 387,4
006
Охрана животного мира
33 877,8
008
Мероприятия по охране окружающей среды
299 313,9
009
Создание лесонасаждений вдоль автомобильной дороги "Астана-Щучинск" на участках "Шортанды-Щучинск"
272 094,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
169 740,0
255
Управление сельского хозяйства области
30 713 300,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
150 634,5
002
Поддержка семеноводства
327 231,5
003
Капитальные расходы государственного органа
6 945,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
2 462,9
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
164 797,8
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
5 912 115,5
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
115 794,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
8 480,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
3 626 446,6
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
4 284 900,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
6 369 251,7
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
13 324,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
5 958 926,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
3 377 235,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
274 374,3
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

1 642 002,0
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
77 588,9
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
789 387,4
006
Жануарлар дүниесін қорғау
33 877,8
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
299 313,9
009
"Шортанды - Щучинск" учаскесінде "Астана – Щучинск" автомобиль жолының бойында орман екпе ағаштарын отырғызу
272 094,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
169 740,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
30 713 300,8
001
Жергiлiкті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
150 634,5
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
327 231,5
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 945,0
018
Пестицидтердi (улы химикаттарды) залалсыздандыру
2 462,9
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
164 797,8
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
5 912 115,5
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
115 794,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
8 480,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
3 626 446,6
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
4 284 900,0
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
6 369 251,7
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
13 324,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
5 958 926,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
3 377 235,0
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
274 374,3
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру

22 530,0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
8 000,0
071
Обучение предпринимательству в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
89 852,0
719
Управление ветеринарии области
947 654,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
63 961,2
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1 526,2
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
42 120,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
840 046,8
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
52 462,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
52 462,6
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
2 560 315,4
271
Управление строительства области
2 339 950,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
66 210,4
005
Капитальные расходы государственного органа
936,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
2 272 804,4
272
Управление архитектуры и градостроительства области
179 105,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
34 746,9
004
Капитальные расходы государственного органа
64 717,9
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
79 640,2
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
41 259,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
41 259,6
12
Транспорт и коммуникации
12 800 896,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
12 800 896,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
64 241,0
002
Развитие транспортной инфраструктуры
98 419,0
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 431 770,6
007
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие транспортной инфраструктуры
3 016 126,3
011
Капитальные расходы государственного органа
130,0
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов

22 530,0
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
8 000,0
071
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
89 852,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
947 654,2
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63 961,2
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
1 526,2
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
42 120,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
840 046,8
725
Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
52 462,6
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 462,6
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
2 560 315,4
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 339 950,8
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 210,4
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
936,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
2 272 804,4
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
179 105,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 746,9
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
64 717,9
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
79 640,2
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
41 259,6
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 259,6
12
Көлiк және коммуникация
12 800 896,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
12 800 896,0
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 241,0
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
98 419,0
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 431 770,6
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 016 126,3
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
130,0
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу

285 363,5
027
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
2 503 603,5
028
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
4 024 300,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 376 942,1
13
Прочие
2 780 637,0
253
Управление здравоохранения области
813 721,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
813 721,0
257
Управление финансов области
113 239,6
012
Резерв местного исполнительного органа области
113 239,6
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
34 500,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
34 500,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
1 282 881,0
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
40 000,0
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 001 986,0
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
170 000,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
70 895,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
54 891,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
54 891,0
271
Управление строительства области
119 024,0
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
119 024,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
362 380,4
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
362 380,4
14
Обслуживание долга
10 426,7
257
Управление финансов области
10 426,7
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
4 664,3
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
5 762,4
15
Трансферты

285 363,5
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
2 503 603,5
028
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
4 024 300,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 376 942,1
13
Басқалар
2 780 637,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
813 721,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
813 721,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
113 239,6
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
113 239,6
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
34 500,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
34 500,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 282 881,0
004
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
40 000,0
014
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 001 986,0
015
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
170 000,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
70 895,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
54 891,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
54 891,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
119 024,0
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
119 024,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
362 380,4
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
362 380,4
14
Борышқа қызмет көрсету
10 426,7
257
Облыстың қаржы басқармасы
10 426,7
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
4 664,3
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
5 762,4
15
Трансферттер

12 310,0
054
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
12 091,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
47 791,0
261
Управление образования области
1 090 333,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 036 912,0
037
Социальная реабилитация
53 421,0
263
Управление внутренней политики области
16 505,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
16 505,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
18 100,0
018
Обучение предпринимательству в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
18 100,0
270
Управление по инспекции труда области
103 410,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
103 410,0
271
Управление строительства области
1 890 436,7
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
1 890 436,7
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9 205 085,7
271
Управление строительства области
3 883 650,7
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
369 239,7
027
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
488 281,0
058
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
3 026 130,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 321 435,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
67 206,0
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
4 075 992,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
1 149 237,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
29 000,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
6 155 965,0
259
Управление архивов и документации области

12 310,0
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
12 091,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
47 791,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 090 333,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 036 912,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
53 421,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
16 505,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
16 505,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
18 100,0
018
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
18 100,0
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
103 410,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
103 410,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 890 436,7
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
1 890 436,7
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9 205 085,7
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 883 650,7
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
369 239,7
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
488 281,0
058
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 026 130,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 321 435,0
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 206,0
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 075 992,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
1 149 237,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
29 000,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
6 155 965,0
259
Облыстың архивтер және құжаттама басқармасы

42 282,0
Управление координации занятости и социальных программ области
1 232 184,0
На развитие рынка труда, в том числе:
399 944,0
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
262 747,0
на оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям оказывающим содействие в переселении
25 679,0
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей
108 225,0
на информационную работу
3 293,0
На субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
4 994,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
146 500,0
На размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
2 796,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
153 785,0
На оказание услуг специалиста жестового языка
17 821,0
На расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
37 618,0
На услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
16 800,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
160 293,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
291 633,0
Управление образования области
4 607 329,0
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
333 041,0
На доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
582 837,0
На апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
190 591,0
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
312 188,0
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
3 188 672,0
Управление здравоохранения области
1 246 747,0
На проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемых на основании решения суда
778,0
На закуп вакцин и других иммунобиологических препаратов
1 027 833,0
На реализацию мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД
120 354,0
На пропаганду здорового образа жизни
97 782,0
Управление внутренней политики области
10 712,0
На обеспечение сопровождения сурдопереводом при транслирование новостных телепередач
10 712,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области

42 282,0
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 232 184,0
Еңбек нарығын дамытуға, оның iшiнде:
399 944,0
жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
262 747,0
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
25 679,0
жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беру
108 225,0
ақпараттық жұмысқа
3 293,0
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
4 994,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
146 500,0
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
2 796,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
153 785,0
Ымдау тілі маманының қызмет көрсетуге
17 821,0
Техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар Тiзбесiн кеңейтуге
37 618,0
Кохлеарлық импланттарға сөйлеу процессорларын ауыстыру және теңшеу жөніндегі көрсетілетін қызметтерге
16 800,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
160 293,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
291 633,0
Облыстың бiлiм басқармасы
4 607 329,0
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
333 041,0
Оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
582 837,0
Орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
190 591,0
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
312 188,0
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге
3 188 672,0
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 246 747,0
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізуге
778,0
Вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға
1 027 833,0
ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыруға
120 354,0
Саламатты өмір салтын насихаттауға
97 782,0
Облыстың ішкі саясат басқармасы
10 712,0
Жаңалық телебағдарламаларының трансляциясын сурдоаудармамен сүйемелдеуді қамтамасыз етуге
10 712,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы

3 005 785,0
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
3 005 190,0
На установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
328,0
На обустройство пешеходных переходов звуковыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
267,0
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
186 094,0
Создание лесонасаждений вдоль автомобильной дороги "Астана-Щучинск" на участках "Шортанды-Щучинск"
186 094,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
229 033,0
На субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
229 033,0
Управление сельского хозяйства области
13 630 705,0
На возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
4 281 220,0
На субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
13 324,0
На субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
5 958 926,0
На субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
3 377 235,0
Целевые трансферты на развитие
18 112 432,0
в том числе:
Управление строительства области
13 376 530,0
На строительство объектов общественного порядка и безопасности
213 739,0
На строительство и реконструкцию объектов образования
2 495 102,0
На строительство и реконструкцию объектов здравоохранения
250 000,0
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1 265 700,0
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 988 512,0
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы жилищного строительства "Нұрлы жер"
1 809 333,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в рамках Программы развития регионов до 2020 года
4 354 144,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 720 764,0
На развитие теплоэнергетической системы
1 923 670,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в рамках Программы развития регионов до 2020 года

3 005 785,0
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
3 005 190,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға
328,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жүргіншілер өтетін жолдарды дыбыстайтын құрылғылармен жарақтауға
267,0
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
186 094,0
"Шортанды - Щучинск" учаскесінде "Астана – Щучинск" автомобиль жолының бойында орман екпе ағаштарын отырғызу
186 094,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
229 033,0
Ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және оқшау жүйелерінен ауызсу беру жөніндегі көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялауға
229 033,0
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
13 630 705,0
Инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеуге
4 281 220,0
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялауға
13 324,0
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға
5 958 926,0
Ауыл шаруашылығы жануарларын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялауға
3 377 235,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
18 112 432,0
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс басқармасы
13 376 530,0
Қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін салуға
213 739,0
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға
2 495 102,0
Денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға
250 000,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға
1 265 700,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
2 988 512,0
"Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
1 809 333,0
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
4 354 144,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 720 764,0
Жылу-энергетика жүйесін дамытуға
1 923 670,0
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға

773 888,0
На развитие индустриальной инфраструктуры
23 206,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 015 138,0
На развитие транспортной инфраструктуры
2 015 138,0
Бюджетные кредиты
9 251 126,0
в том числе:
Управление экономики и бюджетного планирования области
1 722 666,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
1 722 666,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 903 249,0
На реконструкцию и строительство систем тепло-водоснабжения и водоотведения
3 903 249,0
Управление предпринимательства и промышленности области
561 256,0
На содействие развитию предпринимательства в областных центрах и моногородах
561 256,0
Управление сельского хозяйства области
3 063 955,0
На развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства
3 063 955,0
Приложение 4 к решению
Акмолинского областного
маслихата от 10 октября
2018 года № 6С-24-2
Приложение 5 к решению
Акмолинского областного
маслихата от 13 декабря
2017 года № 6С-17-2
Целевые трансферты из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на 2018 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
23 595 824,2
Целевые текущие трансферты
14 605 067,2
в том числе:
Управление по государственным закупкам и коммунальной собственности области
44 980,0
На приобретение здания
44 980,0
Управление образования области
1 506 603,5
На ремонты объектов образования
385 901,8
На ремонты объектов образования в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
167 602,0
На приобретение школьных автобусов для объектов образования
282 889,5
На приобретение блочно-модульных котельных для объектов образования
120 258,3
На приобретение котлов и котельного оборудования для объектов образования
7 773,2
На приобретение и доставку учебников для школ
387 070,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
19 346,0
На оснащение Wi-Fi сетями районные и городские школы
43 618,5
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
36 360,0
На присуждение гранта "Лучшая организация среднего образования" Кийминская средняя школа имени К.Ускенбаева Жаксынского района
22 627,2
На содержание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени С. Серикова" города Есиль с пришкольным интернатом отдела образования Есильского района
5 846,0
На содержание вновь вводимых объектов образования
27 311,0
Управление физической культуры и спорта области
101 999,4
На текущий ремонт центрального стадиона в городе Есиль Есильского района

773 888,0
Индустриялық инфрақұрылымды дамыту
23 206,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 015 138,0
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға
2 015 138,0
Бюджеттік несиелер
9 251 126,0
оның iшiнде:
Облыстың экономика және бюджеттiк жоспарлау басқармасы
1 722 666,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
1 722 666,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 903 249,0
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылысына
3 903 249,0
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
561 256,0
Облыс орталықтарында және моноқалаларда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге
561 256,0
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
3 063 955,0
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытуға
3 063 955,0
Ақмола облыстық мәслихатының
2018 жылғы 10 қазандағы
№ 6С-24-2 шешіміне
4-қосымша
Ақмола облыстық мәслихатының
2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 6С-17-2
шешіміне 5-қосымша
2018 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
23 595 824,2
Ағымдағы нысаналы трансферттер
14 605 067,2
оның iшiнде:
Облыстың мемлекеттік сатып алу және коммуналдық меншік басқармасы
44 980,0
Ғимарат сатып алуға
44 980,0
Облыстың білім басқармасы
1 506 603,5
Бiлiм беру объектілерінің жөндеуіне
385 901,8
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде бiлiм беру объектілерінің жөндеуіне
167 602,0
Бiлiм беру объектілеріне мектеп автобустарын сатып алуға
282 889,5
Бiлiм беру объектілері үшін блокты-модульдік қазандық сатып алуға
120 258,3
Бiлiм беру объектілері үшін қазандықтар және қазандық жабдықтарын сатып алуға
7 773,2
Мектептерге арналған оқулықтарды сатып алу және жеткізуге
387 070,0
Мектепке дейінгі ұйымдарда мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
19 346,0
Аудандық және қалалық мектептерді Wi-Fi желілерімен жабдықтауға
43 618,5
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге
36 360,0
Жақсы ауданының Қ.Ш.Өскенбаев атындағы Қима орта мектебіне "Үздік орта білім беру ұйымына" гранты беруге
22 627,2
Есіл ауданын білім беру бөлімінің мектеп жанындағы интернатымен Есіл қалалық "С. Серіков атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесін ұстауға
5 846,0
Білім беру объектілерін жаңадан пайдалануға берілетін мектептерді ұстауға
27 311,0
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
101 999,4
Есіл ауданының Есіл қаласында орталық стадионын ағымдағы жөндеуіне

99 999,4
На приобретение спортивного инвентаря для бокса районным детско юношеским спортивным школам
2 000,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 619 671,6
На разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
1 376 942,1
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
1 242 729,5
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
8 879 416,4
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
8 324 546,9
На приобретение или выкуп жилья
384 642,0
На ремонт системы водоснабжения и водоотведения
170 227,5
Управление ветеринарии области
840 046,8
На проведение противоэпизоотических мероприятий
735 171,6
Возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направленных на санитарный убой
82 503,2
На проведение вакцинации против нодулярного дерматита крупного рогатого скота
22 372,0
Управление культуры области
157 215,5
На ремонт объектов культуры
16 234,7
На ремонт объектов культуры в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
140 980,8
Управление архитектуры и градостроительства области
79 640,2
На разработку градостроительной документации
79 640,2
Управление координации занятости и социальных программ области
375 493,8
Размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
12 084,0
На оказание специальных социальных услуг в рамках государственного социального заказа
47 658,1
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
198 725,7
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
43 359,6
На реализацию информационной системы "Е-Халык"
4 857,5
На обеспечение льготного проезда
20 000,0
На развитие рынка труда, в том числе:
48 808,9
на молодежную практику
2 662,0
на общественные работы
27 628,4
гранты на реализацию новых бизнес-идей
18 518,5
Целевые трансферты на развитие
8 990 757,0
в том числе:
Управление строительства области
6 733 242,9
На строительство и реконструкцию объектов дошкольного воспитания и обучения
1 353 133,2
На строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1 472 704,0
На развитие систем водоснабжения в сельских населенных пунктах
973 241,5
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1 406 720,5
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 089 365,8
На развитие инфраструктуры досуга, отдыха и социальной сферы города Кокшетау
95 598,0
На развитие объектов спорта
250 335,6
На развитие системы водоснабжения

99 999,4
Аудандардық балалар мен жас өспірімдер спорт мектептеріне боксқа арналған спорт жабдықтарын сатып алуға
2 000,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 619 671,6
Жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге
1 376 942,1
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
1 242 729,5
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
8 879 416,4
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
8 324 546,9
Тұрғын үйлерін төлеп немесе сатып алуға
384 642,0
Сумен жабдықтау және су бұруын жөндеуге
170 227,5
Облыстың ветеринария басқармасы
840 046,8
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
735 171,6
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
82 503,2
Ірі қара малдың нодулярлы дерматитіне қарсы екпе жұмыстарын жүргізуге
22 372,0
Облыстың мәдениет басқармасы
157 215,5
Мәдениет объектілерінің жөндеуіне
16 234,7
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде мәдениет объектілерінің жөндеуіне
140 980,8
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
79 640,2
Қала құрылысы құжаттамасының әзірленуіне
79 640,2
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
375 493,8
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
12 084,0
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс аясында арнайы әлеуметтік қызмет көрсетуге
47 658,1
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
198 725,7
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге
43 359,6
"Е-Халық" ақпараттық жүйені іске асыруға
4 857,5
Жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
20 000,0
Еңбек нарығын дамытуға, оның iшiнде:
48 808,9
жастар практикасына
2 662,0
қоғамдық жұмысқа
27 628,4
жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға грант
18 518,5
Нысаналы даму трансферттерi
8 990 757,0
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс басқармасы
6 733 242,9
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салуға және реконструкциялауға
1 353 133,2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға
1 472 704,0
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
973 241,5
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
1 406 720,5
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
1 089 365,8
Көкшетау қаласының бос уақытты өткізу инфрақұрылымын, демалыс орындарын және әлеуметтік саланы дамытуға
95 598,0
Спорт объектілерін дамытуға
250 335,6
Сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға