О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 19 сентября 2017 года № С-14/3 "Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории города Кокшетау"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 20 марта 2018 года № С-19/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 апреля 2018 года № 6524. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 7 декабря 2018 года № С-25/4
Сноска. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 07.12.2018 № С-25/4 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории города Кокшетау" от 19 сентября 2017 года № С-14/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6095, опубликовано 5 октября 2017 года Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в заголовке на казахском языке внести изменения, текст на русском языке не меняется;
преамбулу решения изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:";
в пункт 1 на казахском языке внести изменения, текст на русском языке не меняется;
приложение к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
шестого созыва, председатель
19-ой очередной сессии
Б.Ғайса
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Кокшетау Е.Маржикпаев
"20" марта 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
Республиканского государственного
учреждения "Управление государственных
доходов по городу Кокшетау
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
Б.Каримов
"20" марта 2018 года
Приложение
к решению Кокшетауского
городского маслихата
от 20 марта 2018 года

Көкшетау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 19 қыркүйектегі № С-14/3 "Көкшетау қаласының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № С-19/11 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 сәуірде № 6524 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № С-25/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 07.12.2018 № С-25/4 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы (Салық кодексi)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексiнiң 546 бабына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "Көкшетау қаласының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" 2017 жылғы 19 қыркүйектегі № С-14/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6095 болып тіркелген, 2017 жылғы 5 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы жана редакцияда баяндалсын:
"Көкшетау қаласының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы";
шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда баяндалсын:
""Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы (Салық кодексi)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексiнiң 546 бабына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Көкшетау қаласының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері белгіленсін.";
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Алтыншы шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы,
19-шы кезекті
сессиясының төрағасы
Б.Ғайса
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қаласының
әкімі
Е.Маржықпаев
2018 жылғы "20" наурыз
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті
Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Көкшетау қаласы бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасы"
Республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Б.Каримов
2018 жылғы "20" наурыз
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2018 жылғы 20 наурыздағы