О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № С-18/2 "О бюджете на 2018-2020 годы Красноярского сельского округа и поселка Станционный"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 6 апреля 2018 года № С-20/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 апреля 2018 года № 6557
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О бюджете на 2018-2020 годы Красноярского сельского округа и поселка Станционный" от 22 декабря 2017 года № С-18/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6297, опубликовано 18 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Красноярского сельского округа на 2018–2020 годы согласно приложениям 1, 1-1 и 1-2 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 177 094,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 31 470,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 875,1 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 140 749,7 тысяч тенге;
2) затраты – 177 094,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Станционный на 2018–2020 годы согласно приложениям 2, 2-1 и 2-2 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 607,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 585,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 184,3 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 24 837,8 тысяч тенге;
2) затраты – 28 607,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;

Көкшетау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № С-18/2 "2018-2020 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округі және Станционный кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 6 сәуірдегі № С-20/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 17 сәуірде № 6557 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "2018-2020 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округі және Станционный кентінің бюджеті туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № С-18/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6297 болып тіркелген, 2018 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018–2020 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 1-1 және 1-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 177 094,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 31 470,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 875,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 140 749,7 мың теңге;
2) шығындар – 177 094,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2018–2020 жылдарға арналған Станционный кентінің бюджеті тиісінше 2, 2-1 және 2-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 607,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 585,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 184,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 24 837,8 мың теңге;
2) шығындар – 28 607,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.";
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в составе поступлений бюджета Красноярского сельского округа и поселка Станционный на 2018 год предусмотрены целевые текущие трансферты из бюджета города Кокшетау согласно приложению 3.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решении;
указанное решение дополнить приложением 3 согласно приложением 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель 20 –ой
внеочередной сессии
Кокшетауского городского
маслихата шестого созыва
З.Нурумова
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
шестого созыва
Б.Ғайса
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
акима города Кокшетау
И.Юрченко

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.";
келесі мазмұндағы 3-1 тармағымен толықтырылсын:
"3-1. 2018 жылға арналған Краснояр ауылдық округі және Станционный кентінің бюджеті кірістерінің құрамында Көкшетау қаласының бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер 3-қосымшасына сәйкес ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес, көрсетілген шешім 3-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтыншы шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының 20-шы
кезектен тыс сессиясының
төрайымы
З.Нұрымова
Алтыншы шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы
Б.Ғайса
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қаласы әкімінің
міндетін атқарушы
И.Юрченко

489,8
Капитальный ремонт административного здания по адресу ул.Советская 16А села Красный Яр
2 322,9
Капитальный ремонт с заменой мягкой кровли на здании Государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры "Кокше" села Красный Яр
5 000,0
Обустройство сетей электроснабжения улиц Мира, Геологов, Островского, продолжение улицы Сейфуллина села Красный Яр
5 000,0
Обустройство наружного освещения улиц Шакеева, Интернациональная , СПТУ-9 села Красный Яр
3 959,0
Аппарата акима поселка Станционный
6 086,8
Содержание аппарата акима поселка Станционный
6 086,8

489,8
Красный Яр ауылы мекен-жайы Советский 16 Акөшесі бойынша әкімшілік ғимаратты күрделі жөндеу
2 322,9
Красный Яр ауылының "Көкше" Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны ғимаратының жұмсақ шатырын ауыстыру мен күрделі жөндеу
5 000,0
Красный Яр ауылының Мир, Геологов, Островский көшелерінің, Сейфуллин көшесінің жалғасын электр желілерімен жабдықтауды жайластыру
5 000,0
Красный Яр ауылының Шакеев, Интернациональная, СПТУ-9 көшелерінің сыртқы жарықтандыруын жайластыру
3 959,0
Станционный кенті әкімінің аппараты
6 086,8
Станционный кенті әкімінің аппаратын қамтамасыз ету
6 086,8