О бюджете на 2019-2021 годы Красноярского сельского округа и поселка Станционный
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2018 года № С-27/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 января 2019 года № 7039.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Красноярского сельского округа на 2019–2021 годы согласно приложениям 1, 1-1 и 1-2 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 167 892,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 27 403,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 1 093,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 139 396,5 тысяч тенге;
2) затраты – 171 239,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -3 347,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 347,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 09.12.2019 № С-38/17 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить бюджет поселка Станционный на 2019–2021 годы согласно приложениям 2, 2-1 и 2-2 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 69 083,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 814,4 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 43,2 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 64 226,0 тысяч тенге;
2) затраты – 69 697,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 614,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 614,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 09.12.2019 № С-38/17 (вводится в действие с 01.01.2019).
3. Учесть, что в составе поступлений бюджета Красноярского сельского округа и поселка Станционный на 2019 год предусмотрены бюджетные субвенции из бюджета города Кокшетау в сумме 177 423,0 тысячи тенге, в том числе:
Красноярскому сельскому округу в сумме 117 825,0 тысяч тенге;
поселку Станционный в сумме 59 598,0 тысяч тенге.
3-1. Учесть, что в бюджете Красноярского сельского округа и поселка Станционный на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты из городского бюджета согласно приложению 3.

2019-2021 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округі және Станционный кентінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № С-27/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 қаңтарда № 7039 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019–2021 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 1-1 және 1-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 167 892,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 27 403,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 093,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 139 396,5 мың теңге;
2) шығындар – 171 239,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 347,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 347,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 09.12.2019 № С-38/17 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2019–2021 жылдарға арналған Станционный кентінің бюджеті тиісінше 2, 2-1 және 2-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 69 083,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 814,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 43,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 64 226,0 мың теңге;
2) шығындар – 69 697,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 614,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 614,3 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 09.12.2019 № С-38/17 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2019 жылға арналған Краснояр ауылдық округі және Станционный кентінің бюджеті кірістерінің құрамында Көкшетау қаласының бюджетінен 177 423,0 мың теңге көлемінде бюджеттік субвенциялар ескерілсін, соның ішінде:
Краснояр ауылдық округіне 117 825,0 мың теңге сомасында;
Станционный кентіне 59 598,0 мың теңге сомасында.
3-1. 2019 жылға арналған Краснояр ауылдық округі және Станционный кенті бюджетінде қалалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер 3-қосымшасына сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 24.04.2019 № С-33/2 (вводится в действие с 01.01.2019).
3-2. Учесть, что в бюджете Красноярского сельского округа и поселка Станционный на 2019 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий согласно приложению 4.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-2 в соответствии с решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 24.04.2019 № С-33/2 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 28.08.2019 № С-36/3 (вводится в действие с 01.01.2019).
3-3. Учесть, что в бюджете Красноярского сельского округа и поселка Станционный на 2019 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих согласно приложению 5.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-3 в соответствии с решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 28.08.2019 № С-36/3 (вводится в действие с 01.01.2019).
4. Предусмотреть специалистам социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающим в сельской местности повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и тарифными ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель 27-ой
внеочередной сессии
Кокшетауского городского маслихата
шестого созыва
А.Аузаров
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
шестого созыва
Е.Исимбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат города Кокшетау
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 24 декабря
2018 года № С-27/2
Бюджет на 2019 год Красноярского сельского округа

Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 24.04.2019 № С-33/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3-2. 2019 жылға арналған Краснояр ауылдық округі және Станционный кенті бюджетінде азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер 4-қосымшасына сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 3-2-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 24.04.2019 № С-33/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 28.08.2019 № С-36/3 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3.3. 2019 жылға арналған Краснояр ауылдық округі және Станционный кенті бюджетінде мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер 5-қосымшасына сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 3-3-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 28.08.2019 № С-36/3 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға, қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың жалақыларымен және тарифтiк ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтiк ставкалар қарастырылсын.
5. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтыншы шақырылған
Көкшетау қалалық мәслихатының
27-ші кезектен тыс
сессиясының төрағасы
А.Аузаров
Алтыншы шақырылған
Көкшетау қалалық мәслихатының
хатшысы
Е.Исимбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қаласының әкімдігі
Көкшетау қалалық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С-27/2 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджеті

от 24 декабря 2018 года
№ С-27/2
Целевые трансферты из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы на 2019 год
Сноска. Решение дополнено приложением 4 в соответствии с решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 24.04.2019 № С-33/2 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 28.08.2019 № С-36/3 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
7 952,8
Целевые трансферты
7 952,8
в том числе:
7 952,8
Аппарата акима Красноярского сельского округа
7 029,8
Аппарата акима поселка Станционный
923,0
Приложение 5 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 24 декабря
2018 года № С-27/2
Целевые трансферты из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих на 2019 год
Сноска. Решение дополнено приложением 5 в соответствии с решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 28.08.2019 № С-36/3 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
2 531,0
Целевые трансферты
2 531,0
в том числе:
2 531,0
Аппарата акима Красноярского сельского округа
1 736,0
Аппарата акима поселка Станционный
795,0

2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С-27/2 шешіміне
4-қосымша
2019 жылға арналған азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. Шешім 4-қосымшамен толықтырылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 24.04.2019 № С-33/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 28.08.2019 № С-36/3 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
7 952,8
Нысаналы трансферттер
7 952,8
оның iшiнде:
7 952,8
Краснояр ауылдық округі әкімінің аппараты
7 029,8
Станционный кенті әкімінің аппараты
923,0
Көкшетау қалалық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С-27/2 шешіміне
5-қосымша
2019 жылға арналған мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. Шешім 5-қосымшамен толықтырылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 28.08.2019 № С-36/3 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
2 531,0
Нысаналы трансферттер
2 531,0
оның iшiнде:
2 531,0
Краснояр ауылдық округі әкімінің аппараты
1 736,0
Станционный кенті әкімінің аппараты
795,0