Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Аккольского района
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 30 мая 2018 года № А-5/150. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 июня 2018 года № 6664. Утратило силу постановлением акимата Аккольского района Акмолинской области от 23 июля 2019 года № А-7/202.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аккольского района Акмолинской области от 23.07.2019 № А-7/202 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 43-2 Закона Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Аккольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Аккольского района, согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Елисеева В.В.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Аким района Т.Едигенов
Приложение 1
к постановлению акимата
Аккольского района
от "30" мая 2018 года
№ А-5/150
Коэффициент зонирования, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в городе Акколь Аккольского района
Месторасположение объекта налогообложения в городе Акколь
Коэффициент зонирования
1
Улица Береговая – четная сторона с 2 по 16, нечетная с 19 по 85;
Улица Хамита Ергалиева - четная сторона с 2 по 24, нечетная с 1 по 13;
Улица 1 Шегебая Узакбаева;
Улица 2 Шегебая Узакбаева;
Улица Шегебая Узакбаева - четная сторона с 2 по 40/1;
Улица Акжол - все номера четная и нечетная сторона;
Улица Первомайская - четная сторона с 2 по 42, нечетная с 1 по 49;
Улица Сагадата Нурмагамбетова - четная сторона с 14 по 124, нечетная с 1 по 101;
Улица Иманова - вся нечетная сторона;
Улица Чехова - четная сторона с 2 по 46, нечетная с 1 по 33;
Улица Горького - четная сторона с 2 по 60, нечетная с 1 по 63;
Улица Интернациональная - четная сторона с 2 по 42, нечетная с 1 по 42;
Улица Абылай хана - четная сторона с 2 по 120, нечетная с 1 по 105;
Улица Кайыма Мухамедханова - все номера четная и нечетная сторона;

Ақкөл ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін есепке алатын аймаққа бөлу коэффициенттерiн бекіту туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 30 мамырдағы № А-5/150 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 маусымда № 6664 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 23 шілдедегі № А-7/202 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 23.07.2019 № А-7/202 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
""Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық Кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Заңының 43-2 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Ақкөл ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақкөл ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін есепке алатын аймаққа бөлу коэффициенттері, осы қаулының 1, 2-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары В.В. Елисеевке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т.Едігенов
Ақкөл ауданы әкімдігінің
"30" мамыр 2018 жылғы
№ А-5/150 қаулысына
1-қосымша
Ақкөл ауданының Ақкөл қаласында салық салу объектісінің орналасқан жерін есепке алатын аймақтарға бөлу коэффициентi
Ақкөл қаласында салық салу объектісінің орналасқан жері
Бөлу коэффициенті
1
Береговая көшесінің – 2-ден 16 бойынша жұп жағы, 19-дан 85 бойынша тақ жағы;
Хамит Ерғалиев көшесінің – жұп жағы 2-ден 24 бойынша, тақ жағы 1-ден 13 бойынша;
1 Шегебай Ұзақбаев көшесі;
2 Шегебай Ұзақбаев көшесі;
Шегебай Ұзақбаев көшесінің – жұп жағы 2-ден 40/1 бойынша;
Ақжол көшесінің барлық нөмірлері жұп және тақ жағы;
Первомайская көшесінің – жұп жағы 2-ден 42 бойынша, тақ жағы 1-ден 49 бойынша;
Сағадат Нұрмағамбетов көшесінің – жұп жағы 14-тен 124 бойынша, тақ жағы 1-ден 101 бойынша;
Иманов көшесінің – барлық тақ жағы;
Чехов көшесінің – жұп жағы 2-ден 46 бойынша, тақ жағы 1-ден 33 бойынша;
Горький көшесінің жұп жағы 2-ден 60 бойынша, тақ жағы 1-ден 63 бойынша;
Интернациональная көшесінің – жұп жағы 2-ден 42 бойынша, тақ жағы 1-ден 42 бойынша;
Абылай хан көшесінің – жұп жағы 2-ден 120 бойынша, тақ жағы 1-ден 105 бойынша;
Қайым Мұхамедханов көшесінің барлық нөмірлері жұп және тақ жағы;

Улица Богембая - четная сторона с 2 по 62, нечетная с 1 по 63/1;
Улица Шокана Уалиханова - четная сторона с 2 по 110;
Улица Сейфулина – вся нечетная сторона.
2,1
2
Улица 3,4 Шегебая Узакбаева – все стороны;
Улица Береговая - четная сторона с 24 по 80, нечетная с 93 до конца улицы;
Улица Хамита Ергалиева - четная сторона с 26 по 150, нечетная с 15 по 147;
Улица Шегебая Узакбаева - четная сторона с 42 по 298, нечетная с 23 по 131;
Улица Ильяса Жансугурова - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Домбай - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Темир жол - все номера четная и нечетная сторон;
Улица Первомайская 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 51, 55;
Улица Сагадата Нурмагамбетова - четная сторона с 128 по 138;
Улица Сакена Сейфулина - четная сторона с 2 по 4.
2,0
3
Улица Шокана Уалиханова - нечетная сторона с 1 по 101;
Улица Островского - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Джамбула - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Достык - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Маншук Маметовой - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Моншакты - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Улы кош - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Талгата Бигельдинова - четная сторона с 28, нечетная с 43 и до конца улицы.
2,0
4
Улица Богембая - нечетная сторона с 65 до конца улицы;
Улица Кирдищева – четная сторона с 62, нечетная с 47 и до конца улицы;
Улица Куляш Байсеитовой - четная сторона с 2, нечетная с 1 и до конца улицы;
Улица Желтоксан - четная сторона с 36, нечетная с 1 и до конца улицы;
Улица Спутник - четная сторона с 26, нечетная с 25 и до конца улицы;
Улица Мира - номер 1, 2;
Улица Шокана Уалиханова - четная сторона с 112 по 228, нечетная с 103 по 189;
Улица Пушкина - номер 22;
Улица Моншакты - все номера;
Улица Каукена Кенжетаева - четная сторона с 2 по 78, нечетная с 1 по 63;
Улица Зеленая - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Баубека Булкышева - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Онтустик - все номера, четная и нечетная сторона.
2,1
5
Улица Пушкина - четная сторона с 2 по 52, четная с 146 до конца улицы, нечетная сторона все номера;
Улица Гагарина - четная и нечетная сторона с 2 по 20, нечетная с 1 по 31;
Улица Ремзаводская - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Панфилова - нечетная сторона с 1 по 33/2;
Улица Молдагулова - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Сатпаева - все номера, четная и нечетная сторона;
Микрорайон Астана - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Привокзальная - нечетная сторона с 47 до конца улицы;
Улица Жибек жол - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Лесная - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Майкотова - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Муратбаева - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Шанырак - все номера, четная и нечетная сторона;

Бөгембай көшесінің – жұп жағы 2-ден 62 бойынша, тақ жағы 1-ден 63/1 бойынша;
Шоқан Уәлиханов көшесінің – жұп жағы 2-ден 110 бойынша;
Сейфуллин көшесінің - барлық тақ жағы.
2,1
2
Шегебай Ұзақбаев көшесі 3, 4 – барлық жағы;
Береговая көшесінің – жұп жағы 24-тен 80 бойынша, тақ жағы 93-тен көшенің соңына дейін;
Хамит Ерғалиев көшесінің – жұп жағы 26-дан 150 бойынша, тақ жағы 15-тен 147 бойынша;
Шегебай Ұзақбаев көшесінің – жұп жағы 42-ден 298 бойынша, тақ жағы 23-тен 131 бойынша;
Ілияс Жансүгіров көшесінің – барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Домбай көшесінің – барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Темір жол көшесінің – барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Первомайская көшесінің – 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 51, 55;
Сағадат Нұрмағамбетов – жұп жағы 128-ден 138 бойынша;
Сәкен Сейфуллин көшесінің – жұп жағы 2-ден 4 бойынша.
2,0
3
Шоқан Уәлиханов көшесінің – тақ жағы 1-ден 101 бойынша;
Островский көшесінің – барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Жамбыл көшесінің – барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Достық көшесінің – барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Мәншүк Мәметова көшесінің – барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Моншақты көшесінің – барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Ұлы көш көшесінің – барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Талғат Бигелдінов көшесінің – жұп жағы 28-ден, тақ жағы 43-тен көшенің соңына дейін.
2,0
4
Бөгембай көшесінің – тақ жағы 65-тен көшенің соңына дейін;
Кирдищев көшесінің – жұп жағы 62-ден, тақ жағы 47-ден көшенің соңына дейін;
Күляш Байсейітова көшесінің – жұп жағы 2-ден, тақ жағы 1-ден көшенің соңына дейін;
Желтоқсан көшесінің – жұп жағы 36-дан, тақ жағы 1-ден көшенің соңына дейін;
Спутник көшесінің – жұп жағы 26-дан, тақ жағы 25-тен көшенің соңына дейін;
Мир көшесінің 1, 2 нөмірі;
Шоқан Уәлиханов көшесінің – жұп жағы 112-ден 228 бойынша, тақ жағы 103-тен 189 бойынша;
Пушкин көшесінің – 22 нөмірі;
Моншақты көшесінің – барлық нөмірлері;
Қаукен Кенжетаев көшесінің – жұп жағы 2-ден 78 бойынша, тақ жағы 1-ден 63 бойынша;
Зеленая көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Баубек Бұлқышев көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Оңтүстік көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы.
2,1
5
Пушкин көшесінің – жұп жағы 2-ден 52 бойынша, жұп жағы 146-дан көшенің соңына дейін, тақ жағы барлық нөмірлер;
Гагарин көшесінің – жұп және тақ жағы 2-ден 20 бойынша, тақ жағы 1-ден 31 бойынша;
Ремзаводская көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Панфилов көшесінің – тақ жағы 1-ден 33/2 бойынша;
Молдағұлова көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Сәтпаева көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Астана шағын ауданының - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Привокзальная көшесінің – тақ жағы 47-ден көшенің соңына дейін;
Жібек жолы көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Лесная көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Майкотов көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Мұратбаева көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Шаңырақ көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;

дачи "Наука-1", "Наука-2", "Связист".
2,1
6
Микрорайон Школа-Интернат - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Орлеу - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Привокзальная - нечетная сторона с 1 по 45, четная все номера;
Улица Горная - четная сторона с 2 до конца улицы;
Улица Северная - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Мухтара Ауэзова - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Тауелсиздик - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Школьная - все номера, четная и нечетная сторона;
Переулок Школьный - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Станционная - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Кирдищева - четная сторона с 80, нечетная с 93 и до конца улицы;
Улица Тихая - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Бейимбета Майлина - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Кулагер – четная сторона с 2 по 18, нечетная с 1 по 17;
Улица Исатая Тайманова - четная сторона с 2 по 6.
2,0
7
Улица Гагарина - четная сторона с 24 по 42, территория товарищества с ограниченной ответственностью "Тепловодсервис";
Улица Пушкина - четная сторона с 88 по 144;
Улица Сагадата Нурмагамбетова - четная сторона с 154 по 180;
Улица Исакова - четная сторона с 50 до конца улицы, нечетная с 13 и до конца улицы;
Улица Мира - нечетная сторона с 37 и до конца улицы;
Переулок Ыбырая Алтынсарина - четная сторона с 2/1 по 2/5, нечетная сторона с 1 по 35.
2,1
8
Улица Сагадата Нурмагамбетова - четная сторона с 140 по 152, нечетная с 115 по 211;
Улица Богембая - четная сторона с 88 до конца улицы;
Улица Кирдищева – четная сторона с 62 по74, нечетная с 51 по 91;
Улица Абылай хана – четная сторона с 128, нечетная с 107 и до конца улицы;
Улица Интернациональная - четная с 44, нечетная с 35 и до конца улицы;
Улица Горького - четная сторона с 68, нечетная с 71 и до конца улицы;
Переулок Заводской - все номера, четная и нечетная сторона;
Переулок Опытно-заводской - все номера, четная и нечетная сторона;
Переулок Гоститиевский - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Жастар - все номера, четная и нечетная сторона;
Переулок Ыбырая Алтынсарина - четная сторона с 2, нечетная с 27 и до конца улицы;
Улица Мира - четная сторона все номера, нечетная с 1 по 35;
Улица Спутник - четная сторона с 2 по 20, нечетная с 1 по 21;
Улица Желтоксан - четная сторона с 6 по 34, нечетная с 7 по 27;
Улица Исакова - четная сторона с 2 по 48, нечетная с 1 по 21;
Улица Первомайская - четная сторона с 44 до конца улицы;
Улица Парковая - все номера, четная и нечетная сторона;

"Наука 1", "Наука 2", "Связист" саяжайлары.
2,1
6
Школа-Интернат шағын ауданы - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Өрлеу көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Привокзальная – көшесінің – тақ жағы 1-ден 45 бойынша, жұп жағының барлық нөмірлері;
Горная көшесінің – жұп жағы 2-ден көшенің соңына дейін;
Северная көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Мұхтар Әуезов көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Тәуелсіздік көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Школьная көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Школьный тұйық көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Станционная көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Кирдищев көшесінің – жұп жағы 80-нен, тақ жағы 93 тен көшенің соңына дейін;
Тихая көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Бейімбет Майлин көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Құлагер көшесінің – жұп жағы 2-ден 18 бойынша, тақ жағы 1-ден 17 бойынша;
Исатай Тайманов көшесінің – жұп жағы 2-ден 6 бойынша.
2,0
7
Гагарин көшесінің – жұп жағы 24-тен 42 бойынша, "Тепловодсервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағы;
Пушкин көшесінің – жұп жағы 88-ден 144 бойынша;
Сағадат Нұрмағамбетов көшесінің – жұп жағы 154-тен 180 бойынша;
Исакова көшесінің – жұп жағы 50-ден көшенің соңына дейін, тақ жағы 13-тен көшенің соңына дейін;
Мир көшесінің – тақ жағы 37-ден көшенің соңына дейін;
Ыбырай Алтынсарин тұйық көшесінің – жұп жағы 2/1-ден 2/5 бойынша, тақ жағы 1-ден 35 бойынша.
2,1
8
Сағадат Нұрмағамбетов көшесінің – жұп жағы 140-тан 152 бойынша, тақ жағы 115-тен 211 бойынша;
Бөгембай көшесі – жқп жағы 88-ден көшенің соңына дейін;
Кирдищев көшесінің – жұп жағы 62-ден 74 бойынша, тақ жағы 51-ден 91 бойынша;
Абылай хан көшесінің – жұп жағы 128-ден, тақ жағы 107-ден көшенің соңына дейін;
Интернациональная көшесінің – жұп жағы 44-тен, тақ жағы 35-тен көшенің соңына дейін;
Горький көшесінің – жұп жағы 68-ден, тақ жағы 71-ден көшенің соңына дейін;
Заводской тұйық көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Опытный-завод тұйық көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Гоститиевский тұйық көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Жастар көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Ыбырай Алтынсарин тұйық көшесінің – жұп жағы 2-ден, тақ жағы 27-ден көшенің соңына дейін;
Мир көшесінің – жұп жағы барлық нөмірлер, тақ жағы 1-ден 35 бойынша;
Спутник көшесінің – жұп жағы 2-ден 20 бойынша, тақ жағы 1-ден 21 бойынша;
Желтоқсан көшесінің – жұп жағы 6-дан 34 бойынша, тақ жағы 7-ден 27 бойынша;
Исаков көшесінің – жұп жағы 2-ден 48 бойынша, тақ жағы 1-ден 21 бойынша;
Первомайский көшесінің – жұп жағы 44-тен көшенің соңына дейін;
Парковая көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;

Улица Мира - четная сторона с 2 до конца улицы, нечетная с 3 по 35;
Улица Исатая - четная сторона с 14 до конца улицы, нечетная номера 3, 5, 7;
Улица Акниет - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Кулагер - четная сторона с 20, нечетная с 21 до конца улицы;
Улица Домбыралы - все номера, четная и нечетная сторона;
Переулок Горный - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Ключевая - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Береке - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Горная - нечетная сторона с 1 по 77.
2,1
9
Улица Сагадата Нурмагамбетова - четная сторона с 2 по12;
Улица Первомайская - номера 3, 2;
Улица Береговая - четная сторона с 82 по 102, нечетная сторона с 1 по 17;
Улица Толе би - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Булавского - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Жайыка Бектурова - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Жана ел - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Жеруйык - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Курылыс - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Хамита Ергалиева - четная сторона с 152, нечетная сторона с 149 и до конца улицы;
Улица Иманова - вся четная сторона;
Аэродром.
2,1
Приложение 2
к постановлению акимата
Аккольского района
от "30" мая 2018 года
№ А-5/150
Коэффициент зонирования, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в сельских населенных пунктах Аккольского района
Сноска. Приложение 2 – в редакции постановления акимата Аккольского района Акмолинской области от 27.02.2019 № А-2/62 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Месторасположение объекта налогообложения в сельских населенных пунктах
Коэффициент зонирования
1
село Енбек, Енбекский сельский округ
1,5
село Домбыралы, Кенесский сельский округ
село Новорыбинка, Новорыбинский сельский округ
2
село Азат
1,5
село Красный Горняк, Кенесский сельский округ
село Малый Барап, Кенесский сельский округ
село Урюпинка, Урюпинский сельский округ
село Кенес, Кенесский сельский округ
село Талкара, Урюпинский сельский округ
Аккол орман шаруашылыгы
село Наумовка, Наумовский сельский округ
село Рамадан, Енбекский сельский округ
село Ерназар, в административном подчинении города Акколь
село Кына, Карасайский сельский округ
село Жалгызкарагай, Жалгызкарагайский сельский округ
3
село Радовка, в административном подчинении города Акколь
1,5
село Кемеркол, Наумовский сельский округ
село Курылыс, Новорыбинский сельский округ
село Табигат, Енбекский сельский округ
село Амангельды, Урюпинский сельский округ
село Караозек, Новорыбинский сельский округ
село Орнек, Наумовский сельский округ
село Кайнар, Жалгызкарагайский сельский округ
село Ерофеевка, Урюпинский сельский округ
село Малоалександровка, Урюпинский сельский округ
село Сазды булак, Карасайский сельский округ
село Тастыадыр, Жалгызкарагайский сельский округ
село Карасай, Карасайский сельский округ

Мир көшесінің – жұп жағы 2-ден көшенің соңына дейін, тақ жағы 3-тен 35 бойынша;
Исатай көшесінің – жұп жағы 14-тен көшенің соңына дейін, тақ жағы нөмірлері 3, 5, 7;
Ақниет көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Құлагер көшесінің – жұп жағы 20-дан, тақ жағы 21-ден көшенің соңына дейін;
Домбыралы көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Горный тұйық көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Ключевая көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Береке көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Горная көшесінің – тақ жағы 1-ден 77 бойынша;
2,1
9
Сағадат Нұрмағамбетов көшесінің – жұп жағы 2-ден 12 бойынша;
Первомайская көшесінің – 3, 2 нөмірі;
Береговая көшесінің – жұп жағы 82-ден 102 бойынша, тақ жағы 1-ден 17 бойынша;
Төле би көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Булавского көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Жайық Бектұров көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Жаңа ел көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Жерұйық көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Құрылыс көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Хамит Ерғалиев көшесінің – жұп жағы 152-ден, тақ жағы 149-дан көшенің соңына дейін;
Иманов көшесінің – барлық жұп жағы;
Аэродром.
2,1
Ақкөл ауданы әкімдігінің
"30" мамыр 2018 жылғы
№ А-5/150 қаулысына
2-қосымша
Ақкөл ауданының ауылдық елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін есепке алатын аймақтарға бөлу коэффициентi
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 27.02.2019 № А-2/62 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Ауылдық елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жері
Бөлу коэффициенті
1
Еңбек ауылы, Еңбек ауылдық округі
1,5
Домбыралы ауылы, Кеңес ауылдық округі
Новорыбинка ауылы, Новорыбинка ауылдық округі
2
Азат ауылы
1,5
Красный Горняк ауылы, Кеңес ауылдық округі
Малый Барап ауылы, Кеңес ауылдық округі
Урюпинка ауылы, Урюпинка ауылдық округі
Кеңес ауылы, Кеңес ауылдық округі
Талқара ауылы, Урюпинка ауылдық округі
Ақкөл орман шаруашылығы
Наумовка ауылы, Наумовка ауылдық округі
Рамадан ауылы, Еңбек ауылдық округі
Ерназар ауылы, Ақкөл қаласының әкімшілік бағынысында
Қына ауылы, Қарасай ауылдық округі
Жалғызқарағай ауылы, Жалғызқарағай ауылдық округі
3
Радовка ауылы, Ақкөл қаласының әкімшілік бағынысында
1,5
Кемеркөл ауылы, Наумовка ауылдық округі
Құрылыс ауылы, Новорыбинка ауылдық округі
Табиғат ауылы, Еңбек ауылдық округі
Амангелді ауылы, Урюпинка ауылдық округі
Қараөзек ауылы, Новорыбинка ауылдық округі
Өрнек ауылы, Наумовка ауылдық округі
Қайнар ауылы, Жалғызқарағай ауылдық округі
Ерофеевка ауылы, Урюпинка ауылдық округі
Малоалександровка ауылы, Урюпинка ауылдық округі
Сазды бұлақ ауылы, Қарасай ауылдық округі
Тастыадыр ауылы, Жалғызқарағай ауылдық округі
Қарасай ауылы, Қарасай ауылдық округі