Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима сельского округа Бастау Атбасарского района Акмолинской области от 4 мая 2018 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 мая 2018 года № 6606. Утратило силу решением акима сельского округа Бастау Атбасарского района Акмолинской области от 2 мая 2019 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Бастау Атбасарского района Акмолинской области от 02.05.2019 № 3 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Атбасарского района от 09 апреля 2018 года № 01-28-124, аким сельского округа Бастау РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Бастау сельского округа Бастау Атбасарского района, в связи с возникновением болезни бруцеллез крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким сельского
округа Бастау
К.Исманов

Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы Бастау ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 4 мамырдағы № 2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 мамырда № 6606 болып тіркелді. Күші жойлыды - Ақмола облысы Атбасар ауданы Бастау ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 2 мамырдағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар ауданы Бастау ауылдық округі әкімінің 02.05.2019 № 3 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Атбасар ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспектордың 2018 жылғы 9 сәуірдегі № 01-28-124 ұсынысы негізінде, Бастау ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ірі қара малдың бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты Атбасар ауданының Бастау ауылдық округінің Бастау ауылы аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бастау ауылдық
округінің әкімі
Қ.Исманов