О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 23 декабря 2017 года № 6С-29-2 "О бюджетах сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 29 июня 2018 года № 6С-38-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 июля 2018 года № 6735
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата "О бюджетах сельских округов на 2018-2020 годы" от 23 декабря 2017 года № 6С-29-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6327, опубликовано 19 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Жалтырского сельского округа на 2018–2020 годы, согласно приложениям 2, 2-1 и 2-2 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 33963,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17578,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4105,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12280,0 тысяч тенге;
2) затраты – 33963,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Астраханского районного
маслихата
Д.Сагадатов
Секретарь Астраханского
районного маслихата
М.Қожахмет
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Астраханского
района
Н.Сеилов
29.06.2018 г
Приложение 1
к решению Астраханского
районного маслихата

Астрахан аудандық мәслихатының 2017 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-29-2 "2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 маусымдағы № 6С-38-3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 шілдеде № 6735 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының "2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2017 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-29-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6327 тіркелген, 2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. Жалтыр ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 2, 2-1 және 2-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33963,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 17578,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4105,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12280,0 мың теңге;
2) шығындар – 33963,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 2 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Д.Сағадатов
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы
М.Қожахмет
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан ауданының
әкімі
Н.Сейілов
29.06.2018 ж
Астрахан аудандық
мәслихатының