О внесении изменения в решение Буландынского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 6С-18/1 "О бюджетах города Макинск, сельских округов Буландынского района на 2018-2020 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 26 июня 2018 года № 6С-25/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 июля 2018 года № 6715
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "О бюджетах города Макинск, сельских округов Буландынского района на 2018-2020 годы" от 25 декабря 2017 года № 6С-18/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6336, опубликовано 26 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель 25
внеочередной сессии
Б.Кажаканов
Секретарь районного
маслихата
Ш.Кусаинов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Буландынского
района
Ж.Нуркенов
26 июня 2018 года
Приложение к решению
Буландынского районного
маслихата от 26 июня
2018 года № 6С-25/1
Приложение 1 к решению
Буландынского районного
маслихата от 25 декабря
2017 года № 6С-18/1
Бюджет на 2018 год города Макинск Буландынского района
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы
89424,0
1
Налоговые поступления
89424,0
01
Подоходный налог
38696,0
2
Индивидуальный подоходный налог
38696,0
04
Hалоги на собственность

Бұланды аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-18/1 "2018-2020 жылдарға арналған Макинск қаласының, Бұланды ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 маусымдағы № 6С-25/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 шілдеде № 6715 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-1 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "2018-2020 жылдарға арналған Макинск қаласының, Бұланды ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-18/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6336 болып тіркелген, 2018 жылғы 26 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс 25 – сессияның
төрағасы
Б.Қажақанов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ш.Құсайынов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды ауданының
әкімі
Ж.Нұркенов
26 маусым 2018 жыл
Бұланды аудандық мәслихатының
2018 жылғы 26 маусымдағы
№ 6С-25/1 шешіміне
қосымша
Бұланды аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-18/1 шешіміне
1 қосымша
Бұланды ауданы Макинск қаласының 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер
89424,0
1
Салықтық түсімдер
89424,0
01
Табыс салығы
38696,0
2
Жеке табыс салығы
38696,0
04
Меншiкке салынатын салықтар