О районном бюджете на 2019-2021 годы
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2018 года № 6С-34/3-18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 января 2019 года № 7024.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 125 699,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 006 127,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13 104,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 567,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 085 900,8 тысяч тенге;
2) затраты – 5 140 250,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 714,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 18 938,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 223,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 4 670,2 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 4 670,2 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -27 936,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 27 936,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 13.12.2019 № 6С-45/2-19 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть на 2019 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в районный бюджет, в сумме 2 180 390,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам города и сельских округов в сумме 86 650,0 тысяч тенге, в том числе:
городу Ерейментау 24 740,0 тысяч тенге;
Еркиншиликскому сельскому округу 22 421,0 тысяча тенге;
Тайбайскому сельскому округу 20 137,0 тысяч тенге;
Тургайскому сельскому округу 19 352,0 тысячи тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложениям 4 и 4-1.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 29.03.2019 № 6С-37/5-19 (вводится в действие с 01.01.2019).
5. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета администраторам районных бюджетных программ согласно приложению 5 и бюджетам города и сельских округов согласно приложению 5-2.

2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-34/3-18 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 қаңтарда № 7024 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабындағы 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабындағы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 125 699,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 006 127,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 104,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 567,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4 085 900,8 мың теңге;
2) шығындар – 5 140 250,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 8 714,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 18 938,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 223,6 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 4 670,2 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 4 670,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 27 936,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 27 936,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 13.12.2019 № 6С-45/2-19 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2019 жылда 2 180 390,0 мың теңге сомасында аудандық бюджетке облыстық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі есепке алынсын.
3. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте 86 650,0 мың теңге сомасында қала және ауылдық округтердің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі қарастырылуы ескерілсін, оның ішінде:
Ерейментау қаласына 24 740,0 мың теңге;
Еркіншілік ауылдық округіне 22 421,0 мың теңге;
Тайбай ауылдық округіне 20 137,0 мың теңге;
Торғай ауылдық округіне 19 352,0 мың теңге.
4. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттері 4 және 4-1 қосымшаларына сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 29.03.2019 № 6С-37/5-19 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте 5-қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне және қала және ауылдық округтер бюджеттеріне 5-2-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.

Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 13.06.2019 № 6С-41/2-19 (вводится в действие с 01.01.2019).
5-1. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2019 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета бюджету города Ерейментау согласно приложению 5-1.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-1 в соответствии с решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 29.03.2019 № 6С-37/5-19 (вводится в действие с 01.01.2019).
6. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрено погашение основного долга перед вышестоящим бюджетом по бюджетным кредитам для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 10 223,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 26.11.2019 № 6С-44/2-19 (вводится в действие с 01.01.2019).
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2019 год в сумме 12 009,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 26.11.2019 № 6С-44/2-19 (вводится в действие с 01.01.2019).
7-1. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год, в установленном законодательством порядке, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2019 года в сумме 19 221,6 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-1 в соответствии с решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 29.03.2019 № 6С-37/5-19 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 13.06.2019 № 6С-41/2-19 (вводится в действие с 01.01.2019).
8. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, предусмотрены повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
9. Утвердить бюджетные программы аппаратов акимов сельских округов и сел на 2019 год согласно приложению 6.
10. Утвердить распределение трансфертов органам местного самоуправления между сельскими округами и селами на 2019 год согласно приложению 7.
11. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2019 год, согласно приложению 8.

Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 13.06.2019 № 6С-41/2-19 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5-1. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстарының құрамында аудандық бюджеттен Ерейментау қаласының бюджетіне 5-1 қосымшаға сәйкес нысаналы трансфеттердің көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 5-1-тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 29.03.2019 № 6С-37/5-19 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте 10 223,6 мың теңге сомасында мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін бюджеттік кредиттер бойынша жоғары тұрған бюджетке негізгі борышын өтеу қарастырылғаны есепке алынсын.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 26.11.2019 № 6С-44/2-19 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2019 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының қоры 12 009,4 мың теңге соммасында бекітілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 26.11.2019 № 6С-44/2-19 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7-1. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте заңнамада белгіленген тәртіппен 2019 жылдың 1 қаңтарына қалыптасқан 19 221,6 мың теңге сомасында бюджет қаражатының бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 7-1-тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 29.03.2019 № 6С-37/5-19 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 13.06.2019 № 6С-41/2-19 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте, азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер қарастырылғаны есепке алынсын.
9. 2019 жылға арналған ауыл және ауылдық округ әкімі аппараттарының бюджеттік бағдарламалары 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. 2019 жылға арналған Ерейментау қаласы, ауыл және ауылдық округтер арасында жергілікті өзін-өзі басқару органдарымен трансферттерді үйлестіру 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. 2019 жылға арналған аудандық бюджетті орындау барысында секвестерге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 8- қосымшаға сәйкес бекітілсін.

986,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
824,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1 043,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 043,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1 043,0
04
Образование
2 516 800,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10 326,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
10 326,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 449 184,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
15 419,0
003
Общеобразовательное обучение
1 926 848,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
7 356,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
29 068,0
006
Дополнительное образование для детей
62 568,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
0,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
190 386,0
012
Капитальные расходы государственного органа
0,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
28 062,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
620,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
177 031,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11 826,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
57 290,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
57 290,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
167 110,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
161 752,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28 933,0

986,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
824,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1 043,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 043,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1 043,0
04
Білім беру
2 516 800,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10 326,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
10 326,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 449 184,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 419,0
003
Жалпы білім беру
1 926 848,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
7 356,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
29 068,0
006
Балаларға қосымша білім беру
62 568,0
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
0,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
190 386,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
28 062,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
620,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
177 031,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
11 826,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
57 290,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
57 290,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
167 110,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
161 752,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 933,0

3 403 274,0
01
Государственные услуги общего характера
262 913,0
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
20 055,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
20 055,0
003
Капитальные расходы государственного органа
0,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
88 642,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
88 642,0
003
Капитальные расходы государственного органа
0,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
104 406,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
104 406,0
022
Капитальные расходы государственного органа
0,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
36 626,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
34 538,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 149,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
939,0
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
0,0
015
Капитальные расходы государственного органа
0,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
13 184,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
13 184,0
013
Капитальные расходы государственного органа
0,0
02
Оборона
6 881,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6 881,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4 945,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 054,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
882,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1 116,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 116,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах

3 403 274,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
262 913,0
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
20 055,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
20 055,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
88 642,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
88 642,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
104 406,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
104 406,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
36 626,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 538,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 149,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
939,0
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
0,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
13 184,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 184,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
02
Қорғаныс
6 881,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6 881,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4 945,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 054,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
882,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1 116,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 116,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету

4 266,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
2 947,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
4 284,0
На расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
1 200,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
10 092,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
178 825,0
На выплату государственной адресной социальной помощи за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
52 248,0
На предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
23 987,5
На предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей для молодежи, членам малообеспеченных и многодетных семей, трудоспособным инвалидам за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
2 525,0
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
6 222,1
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1 838,0
На обеспечение дополнительного охвата краткосрочным профессиональным обучением за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
2 294,6
Отдел образования района (города областного значения)
717 568,0
На увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
204 604,0
Капитальный ремонт здания средней школы №1 города Ерейментау
99 744,4
Капитальный ремонт кровли здания коммунального государственного учреждения "Акмырзинская средняя школа"
35 905,3
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
376 576,3
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
738,0
Аппарат маслихата района (города областного значения)
1 277,3
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
472,0
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
805,3
Аппарат акима района (города областного значения)
7 496,0
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий

4 266,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
2 947,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
4 284,0
Техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар Тізбесін кеңейтуге
1 200,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
10 092,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
178 825,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
52 248,0
NEET санатындағы жастарға және табысы аз көпбалалы отбасы мүшелеріне, табысы аз еңбекке қабілетті мүгедектерге жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін мемлекеттік гранттар ұсынуға
23 987,5
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен жастарға, табысы аз және көпбалалы отбасы мүшелеріне, еңбекке қабілетті мүгедектерге жаңа бизнес-
идеяларды жүзеге асыру үшін мемлекеттік гранттар ұсынуға
2 525,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
6 222,1
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
1 838,0
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферттер есебінен қысқа мерзімді кәсіптік оқытуды қосымша қамтуды қамтамасыз етуге
2 294,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
717 568,0
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
204 604,0
Ерейментау қаласындағы №1 орта мектебінің ғимаратын күрделі жөндеу
99 744,4
"Ақмырза орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің шатырын күрделі жөндеу
35 905,3
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
376 576,3
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
738,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
1 277,3
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
472,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
805,3
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7 496,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге

27 736,9
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
286,6
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
1 558,5
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 039,5
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
519,0
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
1 679,2
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
595,9
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1 083,3
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
1 394,1
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
455,0
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
939,1
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
766,0
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
273,0
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
493,0
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
697,9
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
191,6
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
506,3
Целевые трансферты на развитие
0,0
Бюджетные кредиты
18 938,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
18 938,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
18 938,0
Приложение 4-1 к решению
Ерейментауского районного
маслихата от 24 декабря
2018 года № 6С-34/3-18
Целевые трансферты из республиканского бюджета на 2019 год бюджетам города и сельских округов
Сноска. Решение дополнено приложением 4-1 в соответствии с решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 29.03.2019 № 6С-37/5-19 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 14.10.2019 № 6С-43/2-19 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
Сумма тысяч тенге
Всего
12 002,3
Целевые текущие трансферты
12 002,3
Аппарат акима города Ерейментау

27 736,9
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
286,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
1 558,5
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 039,5
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
519,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
1 679,2
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
595,9
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
1 083,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
1 394,1
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
455,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
939,1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
766,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
273,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
493,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
697,9
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
191,6
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
506,3
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
0,0
Бюджеттік кредиттер
18 938,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
18 938,0
Мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер
18 938,0
Ерейментау аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-34/3-18 шешіміне
4-1 қосымша
Қала мен ауылдық округтердің бюджеттеріне 2019 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. Шешім 4-1-қосымшамен толықтырылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 29.03.2019 № 6С-37/5-19 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 14.10.2019 № 6С-43/2-19 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
Барлығы
12 002,3
Нысаналы ағымдағы трансферттер
12 002,3
Ерейментау қаласы әкімінің аппараты

2 584,0
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 606,0
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
978,0
Аппарат акима Еркиншиликского сельского округа
3 435,0
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2 282,0
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1 153,0
Аппарат акима Тайбайского сельского округа
3 146,0
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 777,0
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1 369,0
Аппарат акима Тургайского сельского округа
2 837,3
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 769,2
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1 068,1
Целевые трансферты на развитие
0,0
Приложение 5 к решению
Ерейментауского районного
маслихата от 24 декабря
2018 года № 6С-34/3-18
Целевые трансферты из областного бюджета администраторам районных бюджетных программ на 2019 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 13.12.2019 № 6С-45/2-19 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
Сумма тысяч тенге
Всего
792 209,8
Целевые текущие трансферты
606 809,8
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
102 224,9
На проведение противоэпизоотических мероприятий
98 903,0
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
3 321,9
Отдел образования района (города областного значения)
132 812,8
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
85 050,0
На открытие IT-классов в школах
4 503,0
На обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
13 990,0
На обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
16 064,9
На приобретение и доставку учебников для школ
11 058,9
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"

2 584,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 606,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
978,0
Еркіншілік ауылдық округі әкімінің аппараты
3 435,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
2 282,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
1 153,0
Тайбай ауылдық округі әкімінің аппараты
3 146,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 777,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
1 369,0
Торғай ауылдық округі әкімінің аппараты
2 837,3
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 769,2
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
1 068,1
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
0,0
Ерейментау аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-34/3-18 шешіміне
5-қосымша
Аудандық бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне 2019 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 13.12.2019 № 6С-45/2-19 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
Барлығы
792 209,8
Нысаналы ағымдағы трансферттер
606 809,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
102 224,9
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргезуге
98 903,0
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
3 321,9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
132 812,8
Мектепке дейінгі ұйымдарда мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
85 050,0
Мектептерде IT-сыныптарын ашуға
4 503,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
13 990,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
16 064,9
Мектептер үшін оқулықтар сатып алу және жеткізу
11 058,9
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" Бағдарламасын енгізуге

2 146,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
303 135,4
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
61 146,0
Средний ремонт улично-дорожной сети города Ерейментау
231 588,8
Благоустройство города Ерейментау
10 400,6
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
17 036,7
На обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
159,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
11 938,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
2 818,7
На выплату единовременной материальной помощи к 30-летию вывода Советских войск из Афганистана
2 121,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 600,0
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
1 600,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
50 000,0
На приобретение здания
50 000,0
Целевые трансферты на развитие
185 400,0
Отдел строительства района (города областного значения)
185 400,0
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию разводящих водопроводных сетей в селе Селетинское Ерейментауского района

2 146,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
303 135,4
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға
61 146,0
Ерейментау қаласының көше-жол желісін орташа жөндеу
231 588,8
Ерейментау қаласын абаттандыру
10 400,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
17 036,7
Көпбалалы аналарға және көпбалалы отбасылардың балаларына жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
159,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
11 938,0
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарын өтеу бойынша демеу-қаржылау үшін
2 818,7
Кеңес әскерлерінің Ауғанстаннан шығарылуының 30-жылдығына орай бір жолғы материалдық көмек төлеуге
2 121,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 600,0
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
1 600,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
50 000,0
Ғимарат сатып алуға
50 000,0
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
185 400,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
185 400,0
Ерейментау ауданының Сілеті ауылында таратушы су құбыры желілерін қайта жаңартуға жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу

11 926,0
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию разводящих сетей водоснабжения в селе Акмырза Ерейментауского района
18 074,0
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса с бассейном в городе Ерейментау Ерейментауского района
140 400,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, реконструкция системы водоснабжения города Ерейментау с переподключением к магистральным сетям. 2 очередь

11 926,0
Ерейментау ауданының Ақмырза ауылында таратушы сумен жабықтау желілерін қайта жаңартуға жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
18 074,0
Ерейментау ауданы Ерейментау қаласында бассейіні бар дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы
140 400,0
Ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өтіп, жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу, магистральды желілерге қайта қосу арқылы Ерейментау қаласының сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңарту. 2 кезек

15 000,0
Приложение 5-1 к решению
Ерейментауского районного
маслихата от 24 декабря
2018 года № 6С-34/3-18
Целевые трансферты из районного бюджета на 2019 год бюджету города Ерейментау
Сноска. Решение дополнено приложением 5-1 в соответствии с решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 29.03.2019 № 6С-37/5-19 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 14.10.2019 № 6С-43/2-19 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
Сумма тысяч тенге
Всего
3 000,0
Целевые текущие трансферты
3 000,0
Аппарат акима города Ерейментау
3 000,0
Организация бесплатного подвоза учащихся
3 000,0

15 000,0
Ерейментау аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-34/3-18 шешіміне
5-1 қосымша
Ерейментау қаласының бюджетіне 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. Шешім 5-1-қосымшамен толықтырылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 29.03.2019 № 6С-37/5-19 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 14.10.2019 № 6С-43/2-19 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
Барлығы
3 000,0
Нысаналы ағымдағы трансферттер
3 000,0
Ерейментау қаласы әкімінің аппараты
3 000,0
Оқушыларды тегін алып баруды ұйымдастыру
3 000,0
Ерейментау аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-34/3-18 шешіміне