Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества района Биржан сал
Постановление акимата района Биржан сал Акмолинской области от 28 марта 2018 года № а-3/126. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 апреля 2018 года № 6535
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 09 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить критерии по выбору видов отчуждения коммунального имущества района Биржан сал согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Енбекшильдерского района от 26 апреля 2016 года № а-5/81 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества Енбекшильдерского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5378, опубликовано 24 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района, курирующего данный вопрос.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района
Е.Сабиров
Приложение
к постановлению акимата
района Биржан сал
от "28" 03 2018 года
№ а-3/126
Критерии по выбору видов отчуждения коммунального имущества района Биржан сал
наименования критерий
вид отчуждения
1.
При отсутствии заинтересованности государства в дальнейшем контроле над объектом государственной собственности
приватизация в форме аукциона
2.
При необходимости сохранения контроля со стороны государства на определенный период времени путем установления условий продажи (сохранения профиля деятельности, погашение кредиторской задолженности, погашение задолженности по заработной плате и другие условия)
приватизация в форме тендера

Біржан сал ауданындағы коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау бойынша өлшемдерді айқындау туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 28 наурыздағы № а-3/126 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 сәуірде № 6535 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 09 тамыздағы № 920 қаулысы негізінде, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Біржан сал ауданындағы коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау бойынша өлшемдерін қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. "Еңбекшілдер ауданындағы коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау бойынша өлшемдерді айқындау туралы" Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 сәуірдегі № а-5/81 (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде № 5378 тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылы 24 маусымда жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аталған мәселеге жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа еңгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы
Е.Сабыров
Біржан сал ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "28" 03
№ а-3/126 қаулысына
қосымша
Біржан сал ауданындағы коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау бойынша өлшемдер
өлшемдердің атауы
иеліктен айыру түрі
1.
Егер мемлекеттің алдағы уақытта мемлекеттік меншік объектісін бақылауда мүдделігі болмаса
аукцион түріндегі жекешелендіру
2.
Сату шартын бекіту арқылы уақыттың қандай да бір кезеңіне мемлекет тарапынан бақылауды сақтау қажеттілігі болса (қызмет түрін сақтау, кредиторлық берешекті өтеу, еңбек ақы бойынша берешекті өтеу және басқа шарттар)
тендер түріндегі жекешелендіру