О районном бюджете на 2019-2021 годы
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2018 года № 6С-33/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 января 2019 года № 7013.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 4136447,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 456684,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 8470,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 40937,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3630355,7 тысяч тенге;
2) затраты – 4176207,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - -1604,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 3788,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 5392,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -38155,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 38155,3 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 11.12.2019 № 6С-46/2 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет города Державинск Жаркаинского района в сумме 24458,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 17.07.2019 № 6С-40/2 (вводится в действие с 01.01.2019).
3. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2019 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата Жаркаинского района.
4. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2019 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата Жаркаинского района.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в республиканский бюджет в сумме 5392,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 11.12.2019 № 6С-46/2 (вводится в действие с 01.01.2019).

2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-33/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 қаңтарда № 7013 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4136447,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 456684,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8470,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 40937,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 3630355,7 мың теңге;
2) шығындар – 4176207,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - -1604,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 3788,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5392,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -38155,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 38155,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 11.12.2019 № 6С-46/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін Жарқайың ауданы Державин қаласы бюджетіне 24458,0 мың теңге сомасында бюджеттік субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 17.07.2019 № 6С-40/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстар құрамында республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Көрсетілген нысаналы трансферттердің сомасын бөлу Жарқайың ауданы әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.
4. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстар құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 5 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Көрсетілген нысаналы трансферттердің сомасын бөлу Жарқайың ауданы әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.
5. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджетке бюджеттік кредиттерді өтеу 5392,6 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 11.12.2019 № 6С-46/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

6. Исключен решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 07.11.2019 № 6С-44/2 (вводится в действие с 01.01.2019).
7. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2019 год, согласно приложению 6.
8. Утвердить бюджетные программы села, поселка, сельского округа на 2019 год, согласно приложению 7.
9. Утвердить распределение трансфертов органам местного самоуправления села, поселка, сельского округа на 2019 год, согласно приложению 8.
10. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата
С.Аубакиров
Секретарь
районного маслихата
У.Ахметова
"СОГЛАСОВАНО"
Аким
Жаркаинского района
М.Балпан
24 декабря 2018 года
Приложение 1 к решению
Жаркаинского районного
маслихата от 24 декабря
2018 года № 6С-33/2
Районный бюджет на 2019 год

6. Алынып тасталды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 07.11.2019 № 6С-44/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылу процесінде секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2019 жылға арналған ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттік бағдарламалары 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2019 жылға арналған ауылдың, кенттің, ауылдық округтің жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттерді бөлу 8 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
С.Әубәкіров
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ұ.Ахметова
"КЕЛІСІЛДІ"
Жарқайың ауданының
әкімі
М.Балпан
24 желтоқсан 2018 жыл
Жарқайың аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-33/2 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет

4176207,4
01
Государственные услуги общего характера
357425,3
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
18461,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
18461,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
98024,4
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
98024,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
172871,5
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
168321,5
022
Капитальные расходы государственного органа
4550,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
34752,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
31655,7
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
506,6
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
690,0
015
Капитальные расходы государственного органа
1600,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
300,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
25825,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
25825,1
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
7491,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
7036,0
003
Капитальные расходы государственного органа
455,0
02
Оборона
6124,4
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6124,4
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4671,4
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1300,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
153,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1078,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

4176207,4
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
357425,3
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
18461,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
18461,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
98024,4
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
98024,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
172871,5
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
168321,5
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4550,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
34752,3
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31655,7
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
506,6
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
690,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1600,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
300,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
25825,1
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25825,1
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
7491,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7036,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
455,0
02
Қорғаныс
6124,4
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6124,4
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4671,4
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1300,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
153,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық- атқару қызметі
1078,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

7388,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
100109,5
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2508,6
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
2508,6
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
32999,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
27049,3
006
Капитальные расходы государственного органа
5950,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14959,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
13913,0
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
237,0
004
Организация работ по зонированию земель
809,8
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
49641,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
13686,8
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
880,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1300,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1180,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2000,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
25954,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
4641,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
26005,4
467
Отдел строительства района (города областного значения)
10669,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
10669,3
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
15336,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
7686,0
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
7650,1
12
Транспорт и коммуникации
42983,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3000,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
3000,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

7388,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
100109,5
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2508,6
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
2508,6
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
32999,3
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27049,3
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5950,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14959,8
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13913,0
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
237,0
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
809,8
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
49641,8
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13686,8
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
880,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1300,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1180,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2000,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
25954,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
4641,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
26005,4
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
10669,3
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10669,3
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
15336,1
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7686,0
003
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
7650,1
12
Көлiк және коммуникация
42983,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3000,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3000,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 11.12.2019 № 6С-46/2 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
Сумма тысяч тенге
Всего
807707,3
Целевые текущие трансферты
466536,5
в том числе:
Отдел экономики и финансов Жаркаинского района
1900,0
на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
1900,0
Отдел занятости и социальных программ района
16444,9
на реализацию краткосрочного профессионального обучения
5378,0
на оказание специальных социальных услуг в рамках государственного заказа
6006,0
на оказание единовременной социальной помощи многодетным семьям по заявлению при наступлении трудной жизненной ситуации, доход которых не превышает величину прожиточного минимума
1250,0
на обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
982,9
на развитие рынка труда
2020,0
на выплату единовременной материальной помощи к 30-летию вывода Советских войск из Афганистана
808,0
Отдел образования района
16736,7
на приобретение и доставку учебников для школ (в том числе на приобретение хрестоматий по краеведению для 5-7 классов)
4780,5
на обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
4861,9
на открытие ІТ- классов в школах
3638,0
на обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
1994,3
на внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
1462,0
Отдел ветеринарии района
30595,0
на проведение противоэпизоотических мероприятий
25954,0
на возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
4641,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 11.12.2019 № 6С-46/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
Барлығы
807707,3
Ағымдағы нысаналы трансферттер
466536,5
оның iшiнде:
Жарқайың ауданының экономика және қаржы бөлімі
1900,0
бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
1900,0
Аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
16444,9
қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
5378,0
мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс аясында арнайы әлеуметтік қызмет көрсетуге
6006,0
көпбалалы отбасыларға табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінен аспайтын қиын өмірлік жағдай туындаған кезде бір жолғы әлеуметтік көмек көрсетуге
1250,0
көпбалалы аналарға және көпбалалы отбасылардың балаларына жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
982,9
еңбек нарығын дамытуға
2020,0
Кеңес әскерлерінің Ауғанстаннан шығарылуының 30-жылдығына орай бір жолғы материалдық көмек төлеуге
808,0
Аудандық бiлiм бөлімі
16736,7
мектептерге арналған оқулықтарды сатып алу және жеткізу (оның ішінде 5-7 сыныптарға өлкетану хрестоматиялар сатып алуға)
4780,5
аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
4861,9
мектептерде ІТ-сыныптарын ашуға
3638,0
аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
1994,3
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" Бағдарламасын енгізуге
1462,0
Аудандық ветеринария бөлімі
30595,0
эпизотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
25954,0
бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
4641,0
Аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

400859,9
на развитие жилищно-коммунального хозяйства
365859,9
на ремонт автомобильных дорог
35000,0
Целевые трансферты на развитие
341170,8
в том числе:
Отдел строительства района
341170,8
на реконструкцию 75-ти квартирного жилого дома (позиция 6) в микрорайоне Молодежный г. Державинск
262949,0
на строительство инженерных сетей и благоустройство к 75-ти квартирному жилому дому (позиция 6) в микрорайоне "Молодежный" г. Державинск
45584,8
на реконструкцию системы водоснабжения из подземных источников села Бирсуат Жаркаинского района

400859,9
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
365859,9
автомобиль жолдарын жөндеуге
35000,0
Нысаналы даму трансферттерi
341170,8
оның iшiнде:
Ауданның құрылыс бөлімі
341170,8
Державин қ. Молодежный шағын ауданындағы 75 пәтерлі тұрғын үйді (6 позиция) реконструкциялауға
262949,0
Державин қ. "Молодежный" шағын ауданында 75 пәтерлі тұрғын үйге (6 позиция) инженерлік желілер құрылысы және абаттандыруға
45584,8
Бірсуат ауылының жер асты көздерінен сумен жабдықтау жүйесін реконструкциялауға

32637,0
Приложение 6 к решению
Жаркаинского районного маслихата
от 24 декабря 2018 года № 6С-33/2
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2019 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Приложение 7 к решению
Жаркаинского районного
маслихата от 24 декабря
2018 года № 6С-33/2
Бюджетные программы села, поселка, сельского округа на 2019 год

32637,0
Жарқайың аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-33/2 шешіміне
6 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылу процесінде секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Бiлiм беру
Жалпы білім беру
Жарқайың аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-33/2 шешіміне
7 қосымша
2019 жылға арналған ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттік бағдарламалары