О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 6ВС-20-1 "О бюджетах села Жаксы, сельских округов Жаксынского района на 2018-2020 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 14 ноября 2018 года № 6ВС-31-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 ноября 2018 года № 6855
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата "О бюджетах села Жаксы, сельских округов Жаксынского района на 2018-2020 годы" от 25 декабря 2017 года № 6ВС-20-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6323, опубликовано 26 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Жаксы на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 42478 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19799,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4844,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17834 тысяч тенге.
2) затраты – 42478 тысяч тенге.
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге.
4) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге.
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Жанакийминского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 29029,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8480 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7141,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13408 тысяч тенге.
2) затраты – 29029,6 тысяч тенге.
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге.
4) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге.
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:

Жақсы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 6ВС-20-1 "2018-2020 жылдарға арналған Жақсы ауылының, Жақсы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 қарашадағы № 6ВС-31-3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 қарашада № 6855 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 6ВС-20-1 "2018-2020 жылдарға арналған Жақсы ауылының, Жақсы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6323 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылдың 26 қаңтарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Жақсы ауылының бюджеті осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) түсімдер – 42478 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19799,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4844,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 17834 мың теңге.
2) шығындар – 42478 мың теңге.
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге.
4) бюджет тапшылығы (профициті)– 0 мың теңге.
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)–0 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Жаңақима ауылдық округінің бюджеті осы шешімінің 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) түсімдер – 29029,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8480 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7141,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13408 мың теңге.
2) шығындар – 29029,6 мың теңге.
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге.
4) бюджет тапшылығы (профициті)– 0 мың теңге.
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)–0 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

"3. Утвердить бюджет Запорожского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 23198,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7590,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 666,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14941 тысяч тенге.
2) затраты – 23198,5 тысяч тенге.
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге.
4) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге.
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель
сессии Жаксынского
районного маслихата
П.Казьмин
Секретарь Жаксынского
районного маслихата
Б.Джанадилов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Жаксынского района Б.Малгаждаров
14.11.2018
Приложение 1
к решению Жаксынского
районного маслихата

"3. 2018-2020 жылдарға арналған Запорожье ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) түсімдер – 23198,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7590,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 666,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 14941 мың теңге.
2) шығындар – 23198,5 мың теңге.
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге.
4) бюджет тапшылығы (профициті)– 0 мың теңге.
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
П.Казьмин
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанәділов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жақсы ауданының әкімі Б.Малғаждаров
2018.14.11.
Жақсы аудандық мәслихатының