О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 18-147 "О бюджетах сельских округов и бюджете поселка Зерендинского района на 2018-2020 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 19 марта 2018 года № 21-175. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 апреля 2018 года № 6502
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата "О бюджетах сельских округов и бюджете поселка Зерендинского района на 2018–2020 годы" от 25 декабря 2017 года № 18-147 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6329, опубликовано 19 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аккольского сельского округа Зерендинского района на 2018–2020 годы, согласно приложениям 1, 1-1, 1-2 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 823,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 952,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 260,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 611,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18 823,0 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Алексеевка Зерендинского района на 2018–2020 годы, согласно приложениям 2, 2-1, 2-2 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 051,8 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 561,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 313,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 177,0 тысяч тенге;
2) затраты – 17 051,8 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

Зеренді аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 18-147 "2018-2020 жылдарға арналған Зеренді ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері және кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 наурыздағы № 21-175 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 сәуірде № 6502 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеренді аудандық мәслихатының "2018–2020 жылдарға арналған Зеренді ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері және кентінің бюджеті туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 18-147 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6329 тіркелген, 2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Зеренді ауданының Ақкөл ауылдық округінің 2018–2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 1-1, 1-2 - қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 823,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 952,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 260,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 611,0 мың теңге;
2) шығындар – 18 823,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. Зеренді ауданының Алексеевка кентінің 2018–2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 2, 2-1, 2-2 - қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 051,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 561,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 313,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12 177,0 мың теңге;
2) шығындар – 17 051,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

"6. Утвердить бюджет Кусепского сельского округа Зерендинского района на 2018–2020 годы, согласно приложениям 6, 6-1, 6-2 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 152,2 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 874,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 1 945,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 333,0 тысячи тенге;
2) затраты – 18 152,2 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Чаглинского сельского округа Зерендинского района на 2018–2020 годы, согласно приложениям 7, 7-1, 7-2 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 331,9 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 745,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 34,9 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 552,0 тысячи тенге;
2) затраты – 20 331,9 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Э.Халелова
Секретарь районного
маслихата
К.Аугалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Зерендинского
района
М.Мустафин
"19" марта 2018 года
Приложение 1
к решению Зерендинского
районного маслихата
от 19 марта 2018 года

"6. Зеренді ауданының Күсеп ауылдық округінің 2018–2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 6, 6-1, 6-2 - қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 152,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 874,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 945,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 333,0 мың теңге;
2) шығындар – 18 152,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. Зеренді ауданының Чаглинка ауылдық округінің 2018–2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 7-1, 7-2 - қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 331,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 745,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 34,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 14 552,0 мың теңге;
2) шығындар – 20 331,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Э.Халелова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Қ.Ауғалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді ауданының әкімі М.Мұстафин
2018 жылғы "19" наурыз
Зеренді аудандық мәслихатының
2018 жылғы 19 наурыздағы