О переименовании улиц села Байтерек Зерендинского района Акмолинской области
Решение акима Байтерекского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 6 ноября 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 ноября 2018 года № 6856
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 18 апреля 2018 года, аким Байтерекского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Байтерек Зерендинского района Акмолинской области:
1) улицу Центральная на улицу Орталык;
2) улицу Советская на улицу Тауелсиздик.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Байтерекского
сельского округа
Курмангалиев Б.

Ақмола облысы Зеренді ауданы Бәйтерек ауылының көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы Бәйтерек ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 6 қарашадағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 қарашада № 6856 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 18 сәуірдегі қорытындысы негізінде, Бәйтерек ауылдық округіннің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Зерендi ауданы Бәйтерек ауылының көшелері қайта аталсын:
1) Центральная көшесін Орталық көшесіне;
2) Советская көшесін Тәуелсіздік көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзімі қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бәйтерек ауылдық
округінің әкімі
Б.Құрманғалиев